Division 2 (2017/18)

Gruppspel
Damer division 2 Norra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-09-23 14:00 150013004 Vallentuna IBK - Sollentuna IBF 4 - 5 Imtiaz Karim, Johan Engvall Hammarbackens Sporthall
2017-09-23 14:30 150013001 Åkersberga IBF (B) - Djurgårdens IF IBS 1 - 7 Stefan Flöjt, Jonas Edström Åkersberga Sporthall A
2017-09-24 14:00 150013002 Bele Barkarby IF IBF (B) - Duvbo IK (A) 2 - 4 Alexander Mattsson, Andreas Mattsson Björkebyhallen
2017-10-01 11:30 150013009 Duvbo IK (A) - Åkersberga IBF (B) 5 - 4 Jonas Laurell, Fredrik Dahl Löthallen
2017-10-01 13:00 150013008 Hässelby SK IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF (B) 4 - 5 Per Calmén, Mats Andersson Hässelbyhallen
2017-10-04 20:00 150013006 Sundbybergs IK (A) - Vallentuna IBK 9 - 2 Johannes Ekenberg, Stefano Bianque Hallonbergshallen
2017-10-07 14:45 150013011 Åkersberga IBF (B) - Hässelby SK IBK (B) 10 - 2 Stefan Flöjt, Simon Righarts Åkersberga Sporthall A
2017-10-07 18:15 150013012 Bele Barkarby IF IBF (B) - Sollentuna IBF 3 - 3 Fredrik Hallenberg, Daniel Eklund Björkebyhallen
2017-10-08 13:00 150013015 Duvbo IK (A) - Djurgårdens IF IBS 4 - 4 Imtiaz Karim, William Hilmersson Löthallen
2017-10-14 13:00 150013017 Sundbybergs IK (A) - Bele Barkarby IF IBF (B) 3 - 4 Julius Olesen, Marcus Ackefelt Hallonbergshallen
2017-10-15 11:30 150013020 Djurgårdens IF IBS - Vallentuna IBK 10 - 0 Johannes Ekenberg, Stefano Bianque Engelbrektshallen
2017-10-15 14:15 150013018 Sollentuna IBF - Åkersberga IBF (B) 4 - 4 Thomas Bégat, Bjarne Hekkelstrand Arena Satelliten
2017-10-15 16:00 150013019 Hässelby SK IBK (B) - Duvbo IK (A) 2 - 3 Fredrik Hallenberg, William Albrecht Hässelbyhallen
2017-10-29 12:00 150013025 Duvbo IK (A) - Sollentuna IBF 3 - 2 Joakim Levin, Gustav Levin Löthallen
2017-10-29 12:45 150013021 Åkersberga IBF (B) - Sundbybergs IK (A) 5 - 4 Bjarne Hekkelstrand, Ida Nedin Åkersberga Sporthall A
2017-10-29 13:30 150013024 Hässelby SK IBK (B) - Djurgårdens IF IBS 2 - 10 Erik Hellgren, Oscar Forstadius Hässelbyhallen
2017-11-04 10:00 150013026 Vallentuna IBK - Bele Barkarby IF IBF (B) 6 - 8 Roger Nyström, Magnus Westerberg Hammarbackens Sporthall
2017-11-05 13:15 150013029 Sollentuna IBF - Hässelby SK IBK (B) 12 - 2 Per Calmén, Per Ove Åman Arena Satelliten
2017-11-22 20:00 150013028 Sundbybergs IK (A) - Duvbo IK (A) 2 - 6 Johan Ståhl, Fredrik Berglund Sonesson Hallonbergshallen
2017-11-18 16:15 150013031 Åkersberga IBF (B) - Vallentuna IBK 5 - 0 Björn Söderström, Manne Jahnsson Åkersberga Sporthall A
2017-11-19 14:30 150013033 Sollentuna IBF - Djurgårdens IF IBS 4 - 5 Mario Mallengren, Anders Asp Silverdalshallen
2017-11-19 16:15 150013034 Hässelby SK IBK (B) - Sundbybergs IK (A) 3 - 8 Sampo Friberg, Erik Hellgren Hässelbyhallen
2017-12-02 18:00 150013037 Vallentuna IBK - Duvbo IK (A) 3 - 7 Lars Reuterhagen, Lars Samuelsson Hammarbackens Sporthall
2017-12-03 10:00 150013039 Sundbybergs IK (A) - Sollentuna IBF 2 - 2 Imtiaz Karim, Linus Warrenstein Hallonbergshallen
2018-02-02 19:30 150013040 Djurgårdens IF IBS - Bele Barkarby IF IBF (B) 3 - 8 Robert Jäderlund, Daniel Kölborn Engelbrektshallen
2017-12-09 10:30 150013042 Sundbybergs IK (A) - Djurgårdens IF IBS 2 - 3 Fredrik Landin, Jimmy Rittervall Hallonbergshallen
2017-12-10 14:15 150013044 Hässelby SK IBK (B) - Vallentuna IBK 11 - 7 Kenny Ly, Jonas Holm Hässelbyhallen
2017-12-10 15:00 150013041 Åkersberga IBF (B) - Bele Barkarby IF IBF (B) 2 - 7 Roger Nyström, Kent Kastell Åkersberga Sporthall A
2017-12-16 13:15 150013050 Djurgårdens IF IBS - Åkersberga IBF (B) 6 - 0 Johan Hessing, Imtiaz Karim Engelbrektshallen
2017-12-17 13:00 150013049 Duvbo IK (A) - Bele Barkarby IF IBF (B) 3 - 5 Patrik Andersén, Simon Righarts Löthallen
2017-12-17 16:45 150013047 Sollentuna IBF - Vallentuna IBK 8 - 3 Mats Korpi, Daniel Eklund Arena Satelliten
2018-01-06 11:00 150013054 Vallentuna IBK - Sundbybergs IK (A) 2 - 6 Roger Nyström, Magnus Westerberg Hammarbackens Sporthall
2018-01-07 15:30 150013052 Bele Barkarby IF IBF (B) - Hässelby SK IBK (B) 10 - 3 Rohnny Åhman, Jan-Olov Cederholm Björkebyhallen
2018-01-14 17:45 150013051 Åkersberga IBF (B) - Duvbo IK (A) 5 - 4 Björn Söderström, Arne Brovig Åkersberga Sporthall A
2018-01-20 19:15 150013060 Djurgårdens IF IBS - Duvbo IK (A) 5 - 1 Magnus Johansson, Tim Sandström Engelbrektshallen
2018-01-21 14:30 150013059 Hässelby SK IBK (B) - Åkersberga IBF (B) 3 - 2 Martin Svensson, Dennis Svensson Hässelbyhallen
2018-01-21 15:45 150013058 Sollentuna IBF - Bele Barkarby IF IBF (B) 2 - 2 Ken Johansson, Hampus Viking Arena Satelliten
2018-01-27 12:45 150013065 Duvbo IK (A) - Hässelby SK IBK (B) 6 - 4 Michael Selg, Erik Hellgren Brotorpshallen
2018-01-27 17:30 150013064 Vallentuna IBK - Djurgårdens IF IBS 3 - 4 Roger Nyström, Lars Samuelsson Hammarbackens Sporthall
2018-01-28 17:00 150013062 Bele Barkarby IF IBF (B) - Sundbybergs IK (A) 6 - 3 Julius Olesen, Marcus Ackefelt Björkebyhallen
2018-01-28 17:30 150013061 Åkersberga IBF (B) - Sollentuna IBF 1 - 4 Tobias Sonesson, Manne Jahnsson Åkersberga Sporthall A
2018-02-10 12:30 150013068 Sundbybergs IK (A) - Åkersberga IBF (B) 10 - 2 Christian Högberg, Daniel Hultberg Hallonbergshallen
2018-02-11 15:30 150013069 Sollentuna IBF - Duvbo IK (A) 2 - 2 Michael Leimer, Robert Milerud Arena Satelliten
2018-02-16 19:30 150013070 Djurgårdens IF IBS - Hässelby SK IBK (B) 8 - 3 Johan Ståhl, Daniel Kölborn Engelbrektshallen
2018-02-25 12:00 150013072 Bele Barkarby IF IBF (B) - Vallentuna IBK 9 - 4 Rohnny Åhman, Jan-Olov Cederholm Björkebyhallen
2018-02-25 12:00 150013075 Duvbo IK (A) - Sundbybergs IK (A) 5 - 3 Linus Warrenstein, Imtiaz Karim Löthallen
2018-02-25 13:00 150013074 Hässelby SK IBK (B) - Sollentuna IBF 4 - 3 Roger Nyström, Magnus Westerberg Hässelbyhallen
2018-03-03 10:45 150013077 Vallentuna IBK - Åkersberga IBF (B) 10 - 5 Roger Nyström, Magnus Westerberg Hammarbackens Sporthall
2018-03-03 11:30 150013079 Sundbybergs IK (A) - Hässelby SK IBK (B) 4 - 5 Daniel Karlsson, William Albrecht Hallonbergshallen
2018-03-03 13:15 150013080 Djurgårdens IF IBS - Sollentuna IBF 2 - 2 Simon Righarts, Patrik Larsson Engelbrektshallen
2018-03-17 12:00 150013085 Duvbo IK (A) - Vallentuna IBK 6 - 5 Johan Hessing, Erik Hellgren Brotorpshallen
2018-03-18 13:30 150013082 Bele Barkarby IF IBF (B) - Djurgårdens IF IBS 4 - 3 Julius Olesen, Marcus Ackefelt Herresta Sporthall
2018-03-18 15:45 150013083 Sollentuna IBF - Sundbybergs IK (A) 5 - 3 Andreas Bengtsson, Roland Nester Arena Satelliten
2018-03-24 17:30 150013088 Vallentuna IBK - Hässelby SK IBK (B) 11 - 9 Daniel Skantze, Joacim Hansson Hammarbackens Sporthall
2018-03-24 18:15 150013090 Djurgårdens IF IBS - Sundbybergs IK (A) 4 - 5 Robert Jäderlund, Patrik Larsson Engelbrektshallen
2018-03-25 18:00 150013086 Bele Barkarby IF IBF (B) - Åkersberga IBF (B) 8 - 3 Kari Malmros, Peter Gustafsson Saliba Björkebyhallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Bele Barkarby IF IBF (B) 14 11 2 1 81-46 35 35
2. Djurgårdens IF IBS 14 9 2 3 74-39 35 29
3. Duvbo IK (A) 14 9 2 3 59-48 11 29
4. Sollentuna IBF 14 5 6 3 58-40 18 21
5. Sundbybergs IK (A) 14 5 1 8 64-54 10 16
6. Åkersberga IBF (B) 14 4 1 9 49-74 -25 13
7. Hässelby SK IBK (B) 14 4 0 10 57-99 -42 12
8. Vallentuna IBK 14 2 0 12 60-102 -42 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Damer division 2 Södra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-09-23 12:00 150038003 Vendelsö IK (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) 7 - 3 Jesper Wahlund, Daniel Mårtensson Torvalla Träningshall
2017-09-23 14:00 150038001 Tumba GOIF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) 6 - 2 Shabbir Ahmed, Jakob Nima Storvretens Sporthall
2017-09-23 18:30 150038005 Hammarby IF IBF (B) - Värmdö IF (A) 3 - 2 Aldin Imamovic, Björn Landin Skanstullshallen
2017-09-24 12:30 150038004 Älvsjö AIK IBF (B) - Boo KFUM IA 8 - 2 Jonathan Varli, Arne Brovig Västertorpshallen
2017-09-30 16:30 150038006 Värmdö IF (A) - Älvsjö AIK IBF (B) 2 - 3 Christian Ljunggren, Daniel Eklund Värmdö sporthall
2017-09-30 17:30 150038008 Nacka Wallenstam IBK (B) - Örby IS 4 - 2 William Hilmersson, Simon Righarts Ormingehallen
2017-10-01 14:00 150038010 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Hammarby IF IBF (B) 3 - 1 Daniel Mårtensson, Daniel Eklund Tyresöhallen
2017-10-01 17:30 150038007 Boo KFUM IA - Vendelsö IK (A) 1 - 8 Aldin Imamovic, Vilhelm Nordström Ormingehallen
2017-10-07 14:15 150038012 Örby IS - Boo KFUM IA 3 - 4 Madelene Westerberg, Daniel Kölborn Högdalshallen
2017-10-07 14:30 150038011 Tumba GOIF - Nacka Wallenstam IBK (B) 2 - 3 Johan Hessing, Shabbir Ahmed Storvretens Sporthall
2017-10-08 14:15 150038014 Älvsjö AIK IBF (B) - Hammarby IF IBF (B) 1 - 0 Björn Larsson, Manne Jahnsson Västertorpshallen
2017-11-25 10:30 150038013 Vendelsö IK (A) - Värmdö IF (A) 7 - 5 Patrik Andersén, Sebastian Öhman Torvalla Träningshall
2017-10-14 16:15 150038016 Hammarby IF IBF (B) - Vendelsö IK (A) 5 - 6 Ken Johansson, Oskar Sevefjord Skanstullshallen
2017-10-15 16:30 150038020 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Älvsjö AIK IBF (B) 0 - 4 Kent Kastell, Kari Malmros Strandhallen - Tyresö
2017-10-15 16:45 150038017 Värmdö IF (A) - Örby IS 9 - 2 Daniel Eklund, Manne Jahnsson Värmdö sporthall
2017-10-15 18:00 150038018 Boo KFUM IA - Tumba GOIF 4 - 4 Johan Ståhl, Erik Nyman Ormingehallen
2017-10-28 14:15 150038022 Örby IS - Hammarby IF IBF (B) 2 - 10 Johannes Ekenberg, Kent Kastell Högdalshallen
2017-10-29 11:00 150038021 Tumba GOIF - Värmdö IF (A) 3 - 5 Aarre Hietanen, Jakob Nima Storvretens Sporthall
2017-10-29 15:45 150038024 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) 8 - 2 Erik Nyman, Roland Nester Ormingehallen
2017-10-29 16:30 150038023 Vendelsö IK (A) - Älvsjö AIK IBF (B) 3 - 3 Aarre Hietanen, Tim Sandström Torvalla Sporthall
2017-11-05 12:00 150038030 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Vendelsö IK (A) 2 - 20 Daniel Kölborn, Anders Westerberg Tyresöhallen
2017-11-05 14:45 150038029 Boo KFUM IA - Nacka Wallenstam IBK (B) 0 - 14 Alexander Mattsson, Andreas Mattsson Ormingehallen
2017-11-05 16:15 150038026 Älvsjö AIK IBF (B) - Örby IS 8 - 3 Christian Högberg, Tobias Ekmark Västertorpshallen
2017-11-05 18:00 150038027 Hammarby IF IBF (B) - Tumba GOIF 6 - 1 Kari Malmros, Jakob Nima Sjöstadshallen
2017-11-18 14:45 150038032 Örby IS - Vendelsö IK (A) 0 - 9 Nihada Cenanovic, Aldin Imamovic Högdalshallen
2017-11-18 15:15 150038033 Boo KFUM IA - Tyresö Trollbäcken IBK (B) 5 - 5 Kent Kastell, Christian Hamnström Ormingehallen
2017-11-18 16:45 150038034 Nacka Wallenstam IBK (B) - Värmdö IF (A) 5 - 4 Kent Kastell, Christian Hamnström Ormingehallen
2017-11-19 11:15 150038031 Tumba GOIF - Älvsjö AIK IBF (B) 3 - 5 Aarre Hietanen, Daniel Eklund Storvretens Sporthall
2017-11-28 20:40 150038036 Vendelsö IK (A) - Tumba GOIF 5 - 0 Magnus Johansson, Tim Sandström Torvalla Sporthall
2017-12-03 16:15 150038040 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Örby IS 7 - 3 Vilhelm Nordström, Aldin Imamovic Tyresöhallen
2017-12-03 17:45 150038039 Värmdö IF (A) - Boo KFUM IA 12 - 2 Fredrik Berglund Sonesson, Tobias Sonesson Värmdö sporthall
2018-01-13 15:00 150038038 Hammarby IF IBF (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) 5 - 5 Daniel Kölborn, Manne Jahnsson Liljeholmshallen 1
2017-12-09 15:15 150038044 Nacka Wallenstam IBK (B) - Älvsjö AIK IBF (B) 1 - 1 Erik Nyman, Oscar Forstadius Ormingehallen
2017-12-09 16:45 150038043 Boo KFUM IA - Hammarby IF IBF (B) 3 - 8 Erik Nyman, Oscar Forstadius Ormingehallen
2017-12-10 12:30 150038041 Tumba GOIF - Örby IS 3 - 2 Kim Svedberg, Marco Svenström Storvretens Sporthall
2017-12-10 14:15 150038042 Värmdö IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) 8 - 2 Christer Jacobsson, Oskar Jakobsson Värmdö sporthall
2017-12-16 14:45 150038046 Värmdö IF (A) - Hammarby IF IBF (B) 2 - 2 Magnus Johansson, Tim Sandström Värmdö sporthall
2017-12-17 13:45 150038050 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Tumba GOIF 1 - 4 Jouni Kekkonen, Jonas Jatko Tyresöhallen
2017-12-17 16:30 150038048 Nacka Wallenstam IBK (B) - Vendelsö IK (A) 5 - 5 Simon Righarts, Gustav Persson Ormingehallen
2017-12-17 18:00 150038047 Boo KFUM IA - Älvsjö AIK IBF (B) 3 - 7 Simon Righarts, Gustav Persson Ormingehallen
2018-01-06 10:15 150038052 Örby IS - Nacka Wallenstam IBK (B) 0 - 9 Nihada Cenanovic, Aldin Imamovic Högdalshallen
2018-01-06 17:00 150038055 Hammarby IF IBF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) 3 - 1 Fredrik Berglund Sonesson, Anders Westerberg Skanstullshallen
2018-01-07 12:45 150038054 Älvsjö AIK IBF (B) - Värmdö IF (A) 3 - 0 Aarre Hietanen, Gustav Persson Västertorpshallen
2018-01-07 17:45 150038053 Vendelsö IK (A) - Boo KFUM IA 9 - 3 Alexander Sommensjö, Manne Jahnsson Torvalla Sporthall
2018-01-19 19:30 150038059 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tumba GOIF 4 - 3 Manne Jahnsson, Aldin Imamovic Ormingehallen
2018-01-20 15:15 150038058 Boo KFUM IA - Örby IS 1 - 7 Björn Söderström, Linus Warrenstein Ormingehallen
2018-01-20 17:15 150038056 Hammarby IF IBF (B) - Älvsjö AIK IBF (B) 6 - 10 Kari Malmros, Oskar Sevefjord Sjöstadshallen
2018-01-23 20:30 150038057 Värmdö IF (A) - Vendelsö IK (A) 4 - 6 Daniel Karlsson, William Albrecht Värmdö sporthall
2018-01-27 10:45 150038062 Örby IS - Värmdö IF (A) 2 - 10 Björn Larsson, Aarre Hietanen Högdalshallen
2018-01-27 15:45 150038063 Vendelsö IK (A) - Hammarby IF IBF (B) 6 - 5 Erik Nyman, Aldin Imamovic Torvalla Sporthall
2018-01-28 12:30 150038061 Tumba GOIF - Boo KFUM IA 5 - 0 Magnus Berg, Daniel Eklund Storvretens Sporthall
2018-01-28 18:45 150038064 Älvsjö AIK IBF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) 5 - 1 Magnus Johansson, Tim Sandström Västertorpshallen
2018-02-10 18:00 150038067 Hammarby IF IBF (B) - Örby IS 2 - 1 Gustav Levin, Aldin Imamovic Skanstullshallen
2018-02-11 10:00 150038070 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) 5 - 9 Daniel Enkulla, Robin Berger Tyresöhallen
2018-02-11 10:45 150038066 Älvsjö AIK IBF (B) - Vendelsö IK (A) 2 - 4 Fadi Saffo, Anders Westerberg Västertorpshallen
2018-02-11 15:30 150038068 Värmdö IF (A) - Tumba GOIF 4 - 3 Jonas Robertson, Mario Mallengren Värmdö sporthall
2018-02-24 11:00 150038071 Tumba GOIF - Hammarby IF IBF (B) 6 - 6 Elis Erbing, Anders Westerberg Storvretens Sporthall
2018-02-25 11:15 150038072 Örby IS - Älvsjö AIK IBF (B) 4 - 5 Björn Larsson, Manne Jahnsson Högdalshallen
2018-02-25 13:45 150038074 Nacka Wallenstam IBK (B) - Boo KFUM IA 4 - 1 Daniel Kölborn, Arash Sohrevardi Ormingehallen
2018-02-25 16:00 150038073 Vendelsö IK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) 9 - 1 Thomas Gjutarenäfve, Shabbir Ahmed Torvalla Sporthall
2018-03-04 10:15 150038080 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Boo KFUM IA 7 - 3 Stefano Bianque, Aarre Hietanen Tyresöhallen
2018-03-04 11:30 150038077 Älvsjö AIK IBF (B) - Tumba GOIF 8 - 2 Alexander Sommensjö, Jonas Håmark Västertorpshallen
2018-03-04 16:30 150038079 Värmdö IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) 3 - 2 Erik Nyman, Aarre Hietanen Värmdö sporthall
2018-03-11 18:30 150038076 Vendelsö IK (A) - Örby IS 9 - 4 Shabbir Ahmed, Jonas Jatko Torvalla Sporthall
2018-03-15 19:35 150038084 Nacka Wallenstam IBK (B) - Hammarby IF IBF (B) 4 - 8 Fredrik Landin, Sampo Friberg Ormingehallen
2018-03-17 11:45 150038081 Tumba GOIF - Vendelsö IK (A) 3 - 4 Patrik Andersén, Magnus Berg Storvretens Sporthall
2018-03-18 19:15 150038083 Boo KFUM IA - Värmdö IF (A) 2 - 9 Fredrik Landin, Kent Kastell Ormingehallen
2018-04-07 11:45 150038082 Örby IS - Tyresö Trollbäcken IBK (B) 5 - 5 Kent Kastell, Johan Hessing Högdalshallen
2018-03-24 13:00 150038086 Örby IS - Tumba GOIF 1 - 2 Petra Dynesius, Simon Righarts Högdalshallen
2018-03-24 14:30 150038089 Hammarby IF IBF (B) - Boo KFUM IA 14 - 3 Imtiaz Karim, Anders Asp Eriksdalshallen
2018-03-24 17:15 150038088 Älvsjö AIK IBF (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) 1 - 2 Jessika Forsberg, Michael Selg Sätrahallen
2018-03-25 15:30 150038090 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Värmdö IF (A) 1 - 2 Aldin Imamovic, Roland Nester Strandhallen - Tyresö
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Vendelsö IK (A) 16 14 2 0 117-46 71 44
2. Älvsjö AIK IBF (B) 16 12 2 2 74-36 38 38
3. Nacka Wallenstam IBK (B) 16 10 3 3 82-49 33 33
4. Värmdö IF (A) 16 9 1 6 81-48 33 28
5. Hammarby IF IBF (B) 16 8 3 5 84-56 28 27
6. Tumba GOIF 16 5 2 9 50-60 -10 17
7. Tyresö Trollbäcken IBK (B) 16 3 2 11 45-95 -50 11
8. Boo KFUM IA 16 1 2 13 37-124 -87 5
9. Örby IS 16 1 1 14 41-97 -56 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis