Pojkar C Lätt (2018/19)

Gruppspel
Pantamera Pojkar C (P04) Norra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-10 19:00 131051004 Lönsboda IBK P04 Röd - Lönsboda IBK P04 Svart 5 - 4 Lönsboda Sporthall
2018-10-14 10:15 131051003 Åstorp/Kvidinge IBS - FC Helsingborg P05 Blå 3 - 7 Åstorps Sporthall
2018-10-14 12:00 131051005 Munka Ljungby IBK Akademi P04 - VV-84 SK Bjuv P03 10 - 2 Munkahallen
2018-10-14 13:30 131051002 FBC Engelholm P04 - Örkelljunga IF P04-05 6 - 3 Ängelholms Idrottshall
2018-10-14 15:00 131051001 Bromölla IBK - IBK Lund P04/05 Ö 4 - 6 Tianshallen
2018-10-20 10:00 131051007 VV-84 SK Bjuv P03 - Lönsboda IBK P04 Röd 4 - 9 Brogårdaskolan
2018-10-20 14:30 131051008 Lönsboda IBK P04 Svart - Åstorp/Kvidinge IBS 7 - 3 Lönsboda Sporthall
2018-10-21 11:00 131051010 Örkelljunga IF P04-05 - Bromölla IBK 5 - 4 FORUM Örkelljunga
2018-10-21 11:15 131051009 FC Helsingborg P05 Blå - FBC Engelholm P04 5 - 5 Helsingborg Arena B
2018-10-21 16:30 131051006 IBK Lund P04/05 Ö - Munka Ljungby IBK Akademi P04 5 - 4 ISLK
2018-10-28 12:00 131051015 Munka Ljungby IBK Akademi P04 - Lönsboda IBK P04 Röd 11 - 6 Munkahallen
2018-10-28 15:00 131051012 Bromölla IBK - FC Helsingborg P05 Blå 8 - 15 Tianshallen
2018-10-28 15:00 131051013 FBC Engelholm P04 - Lönsboda IBK P04 Svart 4 - 2 Ängelholms Idrottshall
2018-11-14 19:30 131051011 IBK Lund P04/05 Ö - Örkelljunga IF P04-05 2 - 5 Östratornhallen
2018-12-01 10:00 131051014 Åstorp/Kvidinge IBS - VV-84 SK Bjuv P03 2 - 1 Åstorps Sporthall
2018-11-10 10:00 131051020 VV-84 SK Bjuv P03 - Lönsboda IBK P04 Svart 3 - 3 Brogårdaskolan
2018-11-10 12:00 131051018 Lönsboda IBK P04 Röd - Örkelljunga IF P04-05 3 - 8 Lönsboda Sporthall
2018-11-10 13:00 131051019 Munka Ljungby IBK Akademi P04 - FC Helsingborg P05 Blå 7 - 6 Munkahallen
2018-11-11 13:30 131051016 FBC Engelholm P04 - IBK Lund P04/05 Ö 4 - 3 Ängelholms Idrottshall
2019-03-16 14:00 131051017 Åstorp/Kvidinge IBS - Bromölla IBK 3 - 10 Kvidinge Sporthall
2018-11-17 10:30 131051024 Örkelljunga IF P04-05 - Åstorp/Kvidinge IBS 5 - 5 FORUM Örkelljunga
2018-11-17 11:00 131051023 FC Helsingborg P05 Blå - Lönsboda IBK P04 Röd 5 - 4 Helsingborg Arena C
2018-11-17 15:30 131051021 IBK Lund P04/05 Ö - VV-84 SK Bjuv P03 2 - 1 Vipeholmshallen
2018-11-18 14:30 131051022 Lönsboda IBK P04 Svart - Munka Ljungby IBK Akademi P04 5 - 5 Lönsboda Sporthall
2018-11-18 15:00 131051025 Bromölla IBK - FBC Engelholm P04 7 - 6 Tianshallen
2018-11-24 10:00 131051026 Åstorp/Kvidinge IBS - IBK Lund P04/05 Ö 2 - 2 Åstorps Sporthall
2018-11-24 10:00 131051029 VV-84 SK Bjuv P03 - Örkelljunga IF P04-05 8 - 3 Brogårdaskolan
2018-11-24 11:00 131051027 Lönsboda IBK P04 Röd - FBC Engelholm P04 3 - 1 Lönsboda Sporthall
2018-12-16 10:00 131051030 Lönsboda IBK P04 Svart - FC Helsingborg P05 Blå 1 - 3 Lönsboda Sporthall
2019-01-19 13:00 131051028 Munka Ljungby IBK Akademi P04 - Bromölla IBK 11 - 6 Munkahallen
2018-12-01 14:10 131051031 IBK Lund P04/05 Ö - Lönsboda IBK P04 Svart 3 - 1 Vipeholmshallen
2018-12-01 15:00 131051033 Örkelljunga IF P04-05 - Munka Ljungby IBK Akademi P04 4 - 8 FORUM Örkelljunga
2018-12-02 10:00 131051032 FC Helsingborg P05 Blå - VV-84 SK Bjuv P03 5 - 6 Idrottens Hus A
2018-12-02 15:00 131051034 Bromölla IBK - Lönsboda IBK P04 Röd 5 - 7 Tianshallen
2018-12-02 15:00 131051035 FBC Engelholm P04 - Åstorp/Kvidinge IBS 2 - 3 Ängelholms Idrottshall
2018-12-08 09:00 131051039 Lönsboda IBK P04 Svart - Bromölla IBK 9 - 4 Lönsboda Sporthall
2018-12-08 11:00 131051040 FC Helsingborg P05 Blå - Örkelljunga IF P04-05 3 - 3 Helsingborg Arena C
2018-12-08 13:30 131051036 Lönsboda IBK P04 Röd - IBK Lund P04/05 Ö 3 - 4 Lönsboda Sporthall
2018-12-09 11:00 131051038 VV-84 SK Bjuv P03 - FBC Engelholm P04 6 - 4 Brogårdaskolan
2018-12-09 16:30 131051037 Munka Ljungby IBK Akademi P04 - Åstorp/Kvidinge IBS 10 - 5 Munkahallen
2018-12-15 11:00 131051042 Örkelljunga IF P04-05 - Lönsboda IBK P04 Svart 5 - 6 FORUM Örkelljunga
2018-12-15 13:00 131051045 Åstorp/Kvidinge IBS - Lönsboda IBK P04 Röd 2 - 5 Kvidinge Sporthall
2018-12-15 13:30 131051041 IBK Lund P04/05 Ö - FC Helsingborg P05 Blå 5 - 6 ISLK
2018-12-16 13:30 131051044 FBC Engelholm P04 - Munka Ljungby IBK Akademi P04 2 - 9 Ängelholms Idrottshall
2018-12-16 15:00 131051043 Bromölla IBK - VV-84 SK Bjuv P03 9 - 6 Tianshallen
2019-01-12 10:00 131051047 Örkelljunga IF P04-05 - FBC Engelholm P04 3 - 3 FORUM Örkelljunga
2019-01-12 10:00 131051050 VV-84 SK Bjuv P03 - Munka Ljungby IBK Akademi P04 3 - 6 Brogårdaskolan
2019-01-12 12:30 131051049 Lönsboda IBK P04 Svart - Lönsboda IBK P04 Röd 8 - 6 Lönsboda Sporthall
2019-01-12 14:00 131051046 IBK Lund P04/05 Ö - Bromölla IBK 7 - 3 Vipeholmshallen
2019-02-05 19:00 131051048 FC Helsingborg P05 Blå - Åstorp/Kvidinge IBS 7 - 6 Västergårdshallen
2019-01-19 13:00 131051053 Åstorp/Kvidinge IBS - Lönsboda IBK P04 Svart 3 - 4 Åstorps Sporthall
2019-01-19 16:00 131051052 Lönsboda IBK P04 Röd - VV-84 SK Bjuv P03 7 - 4 Lönsboda Sporthall
2019-01-20 14:30 131051051 Munka Ljungby IBK Akademi P04 - IBK Lund P04/05 Ö 5 - 2 Munkahallen
2019-01-20 15:00 131051055 Bromölla IBK - Örkelljunga IF P04-05 4 - 3 Tianshallen
2019-03-24 15:00 131051054 FBC Engelholm P04 - FC Helsingborg P05 Blå 10 - 2 Ängelholms Idrottshall
2019-01-23 19:00 131051059 VV-84 SK Bjuv P03 - Åstorp/Kvidinge IBS 5 - 4 Brogårdaskolan
2019-01-26 10:00 131051060 Lönsboda IBK P04 Röd - Munka Ljungby IBK Akademi P04 8 - 6 Lönsboda Sporthall
2019-01-26 11:00 131051056 Örkelljunga IF P04-05 - IBK Lund P04/05 Ö 2 - 6 FORUM Örkelljunga
2019-01-26 12:30 131051057 FC Helsingborg P05 Blå - Bromölla IBK 8 - 10 Helsingborg Arena B
2019-01-27 14:30 131051058 Lönsboda IBK P04 Svart - FBC Engelholm P04 4 - 2 Lönsboda Sporthall
2019-02-02 09:00 131051063 Örkelljunga IF P04-05 - Lönsboda IBK P04 Röd 5 - 3 FORUM Örkelljunga
2019-02-02 11:00 131051064 FC Helsingborg P05 Blå - Munka Ljungby IBK Akademi P04 3 - 9 Idrottens Hus A
2019-02-02 13:30 131051065 Lönsboda IBK P04 Svart - VV-84 SK Bjuv P03 10 - 2 Lönsboda Sporthall
2019-02-03 15:00 131051062 Bromölla IBK - Åstorp/Kvidinge IBS 8 - 2 Tianshallen
2019-02-03 16:10 131051061 IBK Lund P04/05 Ö - FBC Engelholm P04 4 - 2 ISLK
2019-02-09 12:00 131051068 Lönsboda IBK P04 Röd - FC Helsingborg P05 Blå 8 - 5 Lönsboda Sporthall
2019-02-09 14:00 131051069 Åstorp/Kvidinge IBS - Örkelljunga IF P04-05 3 - 3 Åstorps Sporthall
2019-02-10 13:30 131051067 Munka Ljungby IBK Akademi P04 - Lönsboda IBK P04 Svart 6 - 8 Munkahallen
2019-02-10 15:00 131051066 VV-84 SK Bjuv P03 - IBK Lund P04/05 Ö 3 - 4 Brogårdaskolan
2019-02-10 15:00 131051070 FBC Engelholm P04 - Bromölla IBK 7 - 5 Ängelholms Idrottshall
2019-02-24 15:00 131051073 Bromölla IBK - Munka Ljungby IBK Akademi P04 4 - 5 Tianshallen
2019-03-02 11:00 131051074 Örkelljunga IF P04-05 - VV-84 SK Bjuv P03 2 - 2 FORUM Örkelljunga
2019-03-03 12:30 131051075 FC Helsingborg P05 Blå - Lönsboda IBK P04 Svart 8 - 7 Västergårdshallen
2019-03-03 13:00 131051071 IBK Lund P04/05 Ö - Åstorp/Kvidinge IBS 6 - 3 ISLK
2019-03-03 15:00 131051072 FBC Engelholm P04 - Lönsboda IBK P04 Röd 1 - 4 Ängelholms Idrottshall
2019-02-27 19:45 131051079 Lönsboda IBK P04 Röd - Bromölla IBK 10 - 5 Lönsboda Sporthall
2019-03-09 10:00 131051080 Åstorp/Kvidinge IBS - FBC Engelholm P04 1 - 6 Åstorps Sporthall
2019-03-09 13:00 131051076 Lönsboda IBK P04 Svart - IBK Lund P04/05 Ö 5 - 5 Lönsboda Sporthall
2019-03-09 14:30 131051078 Munka Ljungby IBK Akademi P04 - Örkelljunga IF P04-05 9 - 2 Munkahallen
2019-03-10 11:00 131051077 VV-84 SK Bjuv P03 - FC Helsingborg P05 Blå 5 - 3 Brogårdaskolan
2019-03-16 11:00 131051085 Örkelljunga IF P04-05 - FC Helsingborg P05 Blå 4 - 5 FORUM Örkelljunga
2019-03-16 15:00 131051081 IBK Lund P04/05 Ö - Lönsboda IBK P04 Röd 6 - 5 ISLK
2019-03-17 12:00 131051082 Åstorp/Kvidinge IBS - Munka Ljungby IBK Akademi P04 3 - 8 Åstorps Sporthall
2019-03-17 15:00 131051083 FBC Engelholm P04 - VV-84 SK Bjuv P03 8 - 2 Ängelholms Idrottshall
2019-03-17 15:00 131051084 Bromölla IBK - Lönsboda IBK P04 Svart 7 - 7 Tianshallen
2019-03-23 10:00 131051090 Lönsboda IBK P04 Röd - Åstorp/Kvidinge IBS 5 - 4 Lönsboda Sporthall
2019-03-23 11:00 131051086 FC Helsingborg P05 Blå - IBK Lund P04/05 Ö 4 - 5 Helsingborg Arena B
2019-03-23 11:00 131051088 VV-84 SK Bjuv P03 - Bromölla IBK 5 - 3 Brogårdaskolan
2019-03-23 12:00 131051087 Lönsboda IBK P04 Svart - Örkelljunga IF P04-05 4 - 3 Lönsboda Sporthall
2019-03-24 12:30 131051089 Munka Ljungby IBK Akademi P04 - FBC Engelholm P04 3 - 6 Munkahallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Munka Ljungby IBK Akademi P04 18 13 1 4 132-80 52 40
2. IBK Lund P04/ 05 Ö 18 12 2 4 77-62 15 38
3. Lönsboda IBK P04 Röd 18 11 0 7 101-88 13 33
4. Lönsboda IBK P04 Svart 18 9 4 5 95-77 18 31
5. FBC Engelholm P04 18 8 2 8 79-69 10 26
6. FC Helsingborg P05 Blå 18 8 2 8 100-106 -6 26
7. VV-84 SK Bjuv P03 18 6 2 10 68-94 -26 20
8. Bromölla IBK 18 6 1 11 106-122 -16 19
9. Örkelljunga IF P04-05 18 4 5 9 68-84 -16 17
10. Åstorp/ Kvidinge IBS 18 2 3 13 57-101 -44 9
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar C (P04) Södra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-13 12:30 131052005 FC Helsingborg P04 - IBK Höllviken P04 0 - 6 Helsingborg Arena C
2018-10-13 15:00 131052003 Kävlinge IBK - IBK Landskrona P05 9 - 5 , Joel Nihlgränd Korsbackahallen
2018-10-14 11:30 131052001 IBK Lund P04/05 N - Frosta IBF P04 0 - 3 ISLK
2018-10-14 15:00 131052002 IK Stanstad P04 - Malmhaug IBF P04 4 - 2 Bråhögshallen
2018-10-20 11:00 131052006 Frosta IBF P04 - FC Helsingborg P04 9 - 4 Höörs Idrottshall
2018-10-20 11:30 131052009 IBK Landskrona P05 - IK Stanstad P04 4 - 10 Landskrona Idrottshall
2018-10-21 15:00 131052010 Malmhaug IBF P04 - IBK Lund P04/05 N 3 - 10 Kulladals Sporthall
2018-12-05 19:20 131052007 IBK Höllviken P04 - Åkarps IBK P03 6 - 0 Halörhallen
2019-01-19 15:00 131052014 Kävlinge IBK - IBK Höllviken P04 0 - 6 , Joel Nihlgränd Korsbackahallen
2019-01-26 13:00 131052011 Frosta IBF P04 - Malmhaug IBF P04 4 - 3 Höörs Idrottshall
2019-03-01 18:30 131052012 IBK Lund P04/05 N - IBK Landskrona P05 3 - 2 Östratornhallen
2019-03-18 19:00 131052015 FC Helsingborg P04 - Åkarps IBK P03 4 - 5 Västergårdshallen
2018-11-10 12:00 131052019 FC Helsingborg P04 - IBK Landskrona P05 5 - 4 Västergårdshallen
2018-11-10 15:00 131052017 Kävlinge IBK - IBK Lund P04/05 N 4 - 3 , Joel Nihlgränd Korsbackahallen
2018-11-11 10:00 131052018 Åkarps IBK P03 - Malmhaug IBF P04 1 - 9 Dalslunds Idrottshall
2018-11-11 13:30 131052016 IK Stanstad P04 - Frosta IBF P04 6 - 3 Bråhögshallen
2018-11-17 11:00 131052021 Frosta IBF P04 - IBK Höllviken P04 2 - 3 Höörs Idrottshall
2018-11-17 14:00 131052025 IBK Lund P04/05 N - IK Stanstad P04 1 - 7 Vipeholmshallen
2018-11-17 16:45 131052023 IBK Landskrona P05 - Åkarps IBK P03 1 - 7 Landskrona Idrottshall
2018-11-18 11:30 131052024 Malmhaug IBF P04 - Kävlinge IBK 7 - 4 Kulladals Sporthall
2018-11-24 11:00 131052028 FC Helsingborg P04 - IBK Lund P04/05 N 4 - 6 Helsingborg Arena C
2018-11-24 13:00 131052026 Kävlinge IBK - Frosta IBF P04 3 - 3 , Niklas Jeppsson Korsbackahallen
2018-11-25 10:30 131052029 IBK Höllviken P04 - Malmhaug IBF P04 5 - 1 Gyahallen
2018-11-29 18:40 131052027 Åkarps IBK P03 - IK Stanstad P04 4 - 6 Dalslunds Idrottshall
2018-11-30 20:00 131052033 Malmhaug IBF P04 - FC Helsingborg P04 6 - 4 Kulladals Sporthall
2018-12-01 12:40 131052034 IBK Lund P04/05 N - Åkarps IBK P03 2 - 6 Vipeholmshallen
2018-12-01 13:30 131052032 IBK Landskrona P05 - IBK Höllviken P04 1 - 6 Borstahusens Idrottshall
2018-12-02 13:30 131052035 IK Stanstad P04 - Kävlinge IBK 10 - 2 Bråhögshallen
2018-12-08 13:00 131052036 Åkarps IBK P03 - Frosta IBF P04 5 - 3 Dalslunds Idrottshall
2018-12-08 13:30 131052038 IBK Höllviken P04 - IK Stanstad P04 6 - 6 Gyahallen
2018-12-08 17:00 131052040 IBK Landskrona P05 - Malmhaug IBF P04 2 - 5 Borstahusens Idrottshall
2018-12-09 09:00 131052037 FC Helsingborg P04 - Kävlinge IBK 3 - 1 Helsingborg Arena B
2018-12-15 11:00 131052041 Frosta IBF P04 - IBK Landskrona P05 6 - 2 Höörs Idrottshall
2018-12-15 15:00 131052043 IBK Lund P04/05 N - IBK Höllviken P04 1 - 6 ISLK
2018-12-15 15:00 131052045 Kävlinge IBK - Åkarps IBK P03 6 - 7 , Joel Nihlgränd Korsbackahallen
2019-02-25 19:45 131052044 IK Stanstad P04 - FC Helsingborg P04 3 - 3 Uppåkrahallen
2019-01-12 11:00 131052046 Frosta IBF P04 - IBK Lund P04/05 N 4 - 1 Höörs Idrottshall
2019-01-12 12:00 131052050 IBK Höllviken P04 - FC Helsingborg P04 3 - 3 Gyahallen
2019-01-12 16:45 131052048 IBK Landskrona P05 - Kävlinge IBK 3 - 1 Landskrona Idrottshall
2019-01-13 12:00 131052047 Malmhaug IBF P04 - IK Stanstad P04 0 - 12 Kulladals Sporthall
2019-01-19 16:15 131052055 IBK Lund P04/05 N - Malmhaug IBF P04 4 - 3 ISLK
2019-01-20 10:00 131052052 Åkarps IBK P03 - IBK Höllviken P04 0 - 13 Dalslunds Idrottshall
2019-01-20 10:30 131052051 FC Helsingborg P04 - Frosta IBF P04 1 - 4 Helsingborg Arena B
2019-01-20 12:00 131052054 IK Stanstad P04 - IBK Landskrona P05 11 - 2 Bråhögshallen
2018-12-16 11:45 131052056 Malmhaug IBF P04 - Frosta IBF P04 1 - 5 Sundsbrohallen
2019-01-26 10:30 131052059 IBK Höllviken P04 - Kävlinge IBK 9 - 0 Gyahallen
2019-01-26 13:00 131052060 Åkarps IBK P03 - FC Helsingborg P04 9 - 6 Dalslunds Idrottshall
2019-01-26 14:15 131052057 IBK Landskrona P05 - IBK Lund P04/05 N 4 - 8 Landskrona Idrottshall
2019-02-02 11:00 131052064 IBK Landskrona P05 - FC Helsingborg P04 2 - 18 Landskrona Idrottshall
2019-02-03 13:30 131052063 Malmhaug IBF P04 - Åkarps IBK P03 3 - 3 Kulladals Sporthall
2019-02-03 14:40 131052062 IBK Lund P04/05 N - Kävlinge IBK 5 - 7 ISLK
2019-03-14 18:30 131052061 Frosta IBF P04 - IK Stanstad P04 5 - 6 Höörs Idrottshall
2019-02-09 12:00 131052070 IK Stanstad P04 - IBK Lund P04/05 N 1 - 1 Bråhögshallen
2019-02-09 15:00 131052069 Kävlinge IBK - Malmhaug IBF P04 5 - 7 Korsbackahallen
2019-02-13 18:30 131052066 IBK Höllviken P04 - Frosta IBF P04 5 - 5 Halörhallen
2019-02-28 18:30 131052068 Åkarps IBK P03 - IBK Landskrona P05 8 - 5 Dalslunds Idrottshall
2019-02-28 18:00 131052071 Frosta IBF P04 - Kävlinge IBK 7 - 1 Höörs Idrottshall
2019-03-03 11:30 131052073 IBK Lund P04/05 N - FC Helsingborg P04 7 - 4 ISLK
2019-03-03 12:30 131052074 Malmhaug IBF P04 - IBK Höllviken P04 1 - 6 Kulladals Sporthall
2019-03-03 15:00 131052072 IK Stanstad P04 - Åkarps IBK P03 6 - 3 Bråhögshallen
2019-03-09 11:15 131052077 IBK Höllviken P04 - IBK Landskrona P05 10 - 2 Halörhallen
2019-03-09 11:30 131052078 FC Helsingborg P04 - Malmhaug IBF P04 2 - 4 Helsingborg Arena C
2019-03-09 15:00 131052080 Kävlinge IBK - IK Stanstad P04 1 - 12 Korsbackahallen
2019-03-21 18:30 131052079 Åkarps IBK P03 - IBK Lund P04/05 N 2 - 4 Dalslunds Idrottshall
2019-03-16 09:00 131052081 Frosta IBF P04 - Åkarps IBK P03 8 - 2 Höörs Idrottshall
2019-03-16 15:00 131052082 Kävlinge IBK - FC Helsingborg P04 3 - 2 Korsbackahallen
2019-03-17 11:30 131052085 Malmhaug IBF P04 - IBK Landskrona P05 4 - 1 Kulladals Sporthall
2019-03-17 13:30 131052083 IK Stanstad P04 - IBK Höllviken P04 5 - 3 Bråhögshallen
2019-03-23 12:00 131052086 IBK Landskrona P05 - Frosta IBF P04 1 - 8 Semmehallen
2019-03-23 12:30 131052089 FC Helsingborg P04 - IK Stanstad P04 1 - 9 Helsingborg Arena B
2019-03-23 13:00 131052090 Åkarps IBK P03 - Kävlinge IBK 8 - 4 Dalslunds Idrottshall
2019-03-24 13:30 131052088 IBK Höllviken P04 - IBK Lund P04/05 N 11 - 2 Gyahallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IK Stanstad P04 16 13 3 0 114-41 73 42
2. IBK Höllviken P04 16 12 3 1 104-29 75 39
3. Frosta IBF P04 16 10 2 4 79-44 35 32
4. Åkarps IBK P03 16 8 1 7 70-86 -16 25
5. Malmhaug IBF P04 16 7 1 8 59-72 -13 22
6. IBK Lund P04/ 05 N 16 7 1 8 58-71 -13 22
7. Kävlinge IBK 16 4 1 11 51-97 -46 13
8. FC Helsingborg P04 16 3 2 11 64-81 -17 11
9. IBK Landskrona P05 16 1 0 15 41-119 -78 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis