Herrsenior (2020/21)

Gruppspel
Herr 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-09-18 19:30 201200002 Vara IBK - Rydboholms SK 8 - 5 Magnus Jansson, Pedram Koublani Alléhallen, Vara
2020-09-18 19:45 201200003 IBK Elfhög - BK Halna 3 - 4 e.förl. Richard Claesson, Sven Persson Älvhögsborg, Entréhallen
2020-09-18 20:00 201200004 Smedjans IF - IBK Tygriket 99 H2 6 - 0 David Persson, Harri Tjäder Stadsskogshallen, Alingsås
2020-09-19 13:00 201200006 Wårgårda IBK - IBK Vänersborg 4 - 13 Nebojsa Stefanovski, Daniel Dimitrovski Sporthallen, Vårgårda
2020-09-19 16:00 201200001 Tranemo IBK - Borås IBF 4 - 2 Ola Forsberg, Harri Tjäder Idrottshallen, Tranemo
2020-09-19 17:00 201200005 Stöpen IBK - Skara IBK 2 - 10 Magnus Jansson, Pedram Koublani Stöpenhallen, Skövde
2020-09-23 19:30 201200010 Skara IBK - IBK Elfhög 7 - 2 Kronoslav Kis, Mikael Magnusson Vilanhallen, Skara
2020-09-24 19:30 201200008 BK Halna - Tranemo IBK 2 - 3 e.förl. Kronoslav Kis, Mikael Magnusson Idrottshallen, Töreboda
2020-09-26 13:00 201200007 Borås IBF - Skövde IBF 2 - 5 Mikael Magnusson, Kronoslav Kis Daltorphallen, Borås
2020-09-26 13:00 201200012 Wårgårda IBK - Stöpen IBK 1 - 4 David Persson, Harri Tjäder Sporthallen, Vårgårda
2020-09-26 14:00 201200011 IBK Vänersborg - Smedjans IF 12 - 7 Henrik Carlsson, Bjarne Wesenlund Idrottshuset, Vänersborg
2020-09-26 15:00 201200009 IBK Tygriket 99 H2 - Vara IBK 4 - 3 Magnus Jansson, Pedram Koublani Öxabäckshallen
2020-10-01 19:30 201200014 Borås IBF - BK Halna 5 - 6 e.förl. Pedram Koublani, Magnus Jansson Daltorphallen, Borås
2020-10-02 19:30 201200016 Vara IBK - IBK Vänersborg 2 - 9 Harri Tjäder, David Persson Alléhallen, Vara
2020-10-02 20:00 201200018 Smedjans IF - Stöpen IBK 9 - 2 Sven Persson, Richard Claesson Stadsskogshallen, Alingsås
2020-10-03 16:00 201200013 Skövde IBF - Rydboholms SK 9 - 2 Kronoslav Kis, Mikael Magnusson Kavelbro Arena, Skövde
2020-10-03 16:00 201200015 Tranemo IBK - Skara IBK 3 - 5 Nebojsa Stefanovski, Daniel Dimitrovski Idrottshallen, Tranemo
2020-10-03 17:30 201200017 IBK Elfhög - Wårgårda IBK 8 - 3 Bjarne Wesenlund, Henrik Carlsson Älvhögsborg, Entréhallen
2020-10-09 19:30 201200020 IBK Tygriket 99 H2 - Rydboholms SK 4 - 3 Harri Tjäder, Ola Forsberg Öxabäckshallen
2020-10-09 19:30 201200021 Skara IBK - Borås IBF 6 - 3 Sven Persson, Richard Claesson Vilanhallen, Skara
2020-10-09 19:30 201200022 Wårgårda IBK - Tranemo IBK 4 - 3 Magnus Jansson, Pedram Koublani Sporthallen, Vårgårda
2020-10-09 20:00 201200019 BK Halna - Skövde IBF 1 - 7 Kronoslav Kis, Mikael Magnusson Idrottshallen, Töreboda
2020-10-09 20:30 201200024 Smedjans IF - IBK Elfhög 8 - 10 Nebojsa Stefanovski, Daniel Dimitrovski Stadsskogshallen, Alingsås
2020-10-11 14:00 201200023 Stöpen IBK - Vara IBK 8 - 11 Christoffer Danielsson, Martin Johansson Stöpenhallen, Skövde
2020-10-15 19:30 201200029 Tranemo IBK - Smedjans IF 4 - 5 Harri Tjäder, David Persson Idrottshallen, Tranemo
2020-10-16 19:30 201200030 Vara IBK - IBK Elfhög 5 - 4 e.förl. Magnus Jansson, Pedram Koublani Alléhallen, Vara
2020-10-16 20:00 201200026 BK Halna - Skara IBK 9 - 4 Kronoslav Kis, Mikael Magnusson Idrottshallen, Töreboda
2020-10-17 13:00 201200028 Borås IBF - Wårgårda IBK 6 - 7 e.förl. Daniel Dimitrovski, Nebojsa Stefanovski Daltorphallen, Borås
2020-10-17 15:00 201200027 Rydboholms SK - IBK Vänersborg 2 - 9 Henrik Carlsson, Christoffer Danielsson Idrottshallen, Viskafors
2020-10-17 17:00 201200025 Skövde IBF - IBK Tygriket 99 H2 10 - 4 Kronoslav Kis, Mikael Magnusson Kavelbro Arena, Skövde
2020-10-23 19:30 201200031 Skara IBK - Skövde IBF 7 - 6 Magnus Jansson, Pedram Koublani Vilanhallen, Skara
2020-10-23 19:30 201200036 Vara IBK - Tranemo IBK 6 - 5 Kronoslav Kis, Mikael Magnusson Alléhallen, Vara
2020-10-23 20:30 201200035 Smedjans IF - Borås IBF 6 - 4 Nebojsa Stefanovski, Daniel Dimitrovski Stadsskogshallen, Alingsås
2020-10-24 13:00 201200033 Wårgårda IBK - BK Halna 3 - 6 Martin Johansson, Henrik Carlsson Sporthallen, Vårgårda
2020-10-24 14:00 201200032 IBK Vänersborg - IBK Tygriket 99 H2 17 - 5 Magnus Jansson, Pedram Koublani Idrottshuset, Vänersborg
2020-10-24 19:00 201200034 Stöpen IBK - Rydboholms SK 8 - 3 Mikael Magnusson, Kronoslav Kis Stöpenhallen, Skövde
201200041 Rydboholms SK - IBK Elfhög Idrottshallen, Viskafors
2020-10-30 19:30 201200038 Skara IBK - Wårgårda IBK Harri Tjäder, David Persson Vilanhallen, Skara
2020-10-30 20:00 201200040 BK Halna - Smedjans IF Magnus Jansson, Pedram Koublani Idrottshallen, Töreboda
2020-10-31 13:00 201200042 Borås IBF - Vara IBK Henrik Carlsson, David Persson Daltorphallen, Borås
2020-10-31 15:30 201200039 IBK Tygriket 99 H2 - Stöpen IBK Nebojsa Stefanovski, Daniel Dimitrovski Öxabäckshallen
2020-11-01 19:00 201200037 Skövde IBF - IBK Vänersborg Daniel Dimitrovski, Nebojsa Stefanovski Kavelbro Arena, Skövde
2020-11-06 19:30 201200047 Vara IBK - BK Halna Alléhallen, Vara
2020-11-06 19:45 201200046 IBK Elfhög - IBK Tygriket 99 H2 Älvhögsborg, Entréhallen
2020-11-06 20:00 201200045 Smedjans IF - Skara IBK Stadsskogshallen, Alingsås
2020-11-07 13:00 201200043 Wårgårda IBK - Skövde IBF Sporthallen, Vårgårda
2020-11-07 16:00 201200048 Tranemo IBK - Rydboholms SK Idrottshallen, Tranemo
2020-11-08 16:30 201200044 Stöpen IBK - IBK Vänersborg Stöpenhallen, Skövde
2020-11-10 19:00 201200053 IBK Tygriket 99 H2 - Tranemo IBK Arenahallen i Skene
2020-11-10 19:30 201200054 Rydboholms SK - Borås IBF Idrottshallen, Viskafors
2020-11-11 19:00 201200050 Wårgårda IBK - Smedjans IF Sporthallen, Vårgårda
2020-11-11 19:00 201200051 IBK Vänersborg - IBK Elfhög Idrottshuset, Vänersborg
2020-11-11 19:30 201200049 Skövde IBF - Stöpen IBK Kavelbro Arena, Skövde
2020-11-11 19:30 201200052 Skara IBK - Vara IBK Vilanhallen, Skara
2020-11-13 19:30 201200057 Vara IBK - Wårgårda IBK Alléhallen, Vara
2020-11-13 20:00 201200055 Smedjans IF - Skövde IBF Stadsskogshallen, Alingsås
2020-11-14 13:30 201200059 Borås IBF - IBK Tygriket 99 H2 Daltorphallen, Borås
2020-11-14 14:15 201200056 IBK Elfhög - Stöpen IBK Älvhögsborg, Entréhallen
2020-11-14 16:00 201200058 Tranemo IBK - IBK Vänersborg Idrottshallen, Tranemo
2020-11-15 13:00 201200060 Rydboholms SK - BK Halna Idrottshallen, Viskafors
2020-11-20 19:30 201200065 Skara IBK - Rydboholms SK Vilanhallen, Skara
2020-11-20 20:30 201200062 Smedjans IF - Vara IBK Stadsskogshallen, Alingsås
2020-11-21 14:00 201200064 IBK Vänersborg - Borås IBF Idrottshuset, Vänersborg
2020-11-21 16:00 201200061 Skövde IBF - IBK Elfhög Kavelbro Arena, Skövde
2020-11-21 16:00 201200066 IBK Tygriket 99 H2 - BK Halna Öxabäckshallen
2020-11-21 17:00 201200063 Stöpen IBK - Tranemo IBK Stöpenhallen, Skövde
2020-11-27 19:30 201200067 Vara IBK - Skövde IBF Alléhallen, Vara
2020-11-27 20:00 201200071 BK Halna - IBK Vänersborg Idrottshallen, Töreboda
2020-11-28 13:30 201200069 Borås IBF - Stöpen IBK Daltorphallen, Borås
2020-11-28 15:00 201200072 IBK Tygriket 99 H2 - Skara IBK Öxabäckshallen
2020-11-28 15:30 201200070 Rydboholms SK - Wårgårda IBK Idrottshallen, Viskafors
2020-11-28 16:00 201200068 Tranemo IBK - IBK Elfhög Idrottshallen, Tranemo
2020-12-04 19:45 201200074 IBK Elfhög - Borås IBF Älvhögsborg, Entréhallen
2020-12-04 20:30 201200075 Smedjans IF - Rydboholms SK Stadsskogshallen, Alingsås
2020-12-05 13:00 201200077 Wårgårda IBK - IBK Tygriket 99 H2 Sporthallen, Vårgårda
2020-12-05 14:00 201200078 IBK Vänersborg - Skara IBK Idrottshuset, Vänersborg
2020-12-05 16:00 201200073 Skövde IBF - Tranemo IBK Kavelbro Arena, Skövde
2020-12-06 14:00 201200076 Stöpen IBK - BK Halna Stöpenhallen, Skövde
2020-12-11 19:30 201200080 Rydboholms SK - Vara IBK Idrottshallen, Viskafors
2020-12-11 19:30 201200082 IBK Tygriket 99 H2 - Smedjans IF Öxabäckshallen
2020-12-11 19:30 201200083 Skara IBK - Stöpen IBK Vilanhallen, Skara
2020-12-11 20:00 201200081 BK Halna - IBK Elfhög Idrottshallen, Töreboda
2020-12-12 13:00 201200079 Borås IBF - Tranemo IBK Daltorphallen, Borås
2020-12-12 13:00 201200084 IBK Vänersborg - Wårgårda IBK Idrottshuset, Vänersborg
2020-12-18 19:30 201200087 Vara IBK - IBK Tygriket 99 H2 Alléhallen, Vara
2020-12-18 20:30 201200089 Smedjans IF - IBK Vänersborg Stadsskogshallen, Alingsås
2020-12-19 14:15 201200088 IBK Elfhög - Skara IBK Älvhögsborg, Entréhallen
2020-12-19 16:00 201200085 Skövde IBF - Borås IBF Kavelbro Arena, Skövde
2020-12-19 16:00 201200086 Tranemo IBK - BK Halna Idrottshallen, Tranemo
2020-12-19 17:00 201200090 Stöpen IBK - Wårgårda IBK Stöpenhallen, Skövde
2020-12-29 19:30 201200091 Rydboholms SK - Skövde IBF Idrottshallen, Viskafors
2020-12-30 19:00 201200092 BK Halna - Borås IBF Idrottshallen, Töreboda
2020-12-30 19:30 201200093 Skara IBK - Tranemo IBK Vilanhallen, Skara
2021-01-02 14:00 201200094 IBK Vänersborg - Vara IBK Idrottshuset, Vänersborg
2021-01-03 13:00 201200095 Wårgårda IBK - IBK Elfhög Sporthallen, Vårgårda
2021-01-03 15:00 201200096 Stöpen IBK - Smedjans IF Stöpenhallen, Skövde
2021-01-07 19:30 201200098 Rydboholms SK - IBK Tygriket 99 H2 Idrottshallen, Viskafors
2021-01-08 19:30 201200101 Vara IBK - Stöpen IBK Alléhallen, Vara
2021-01-08 19:45 201200102 IBK Elfhög - Smedjans IF Älvhögsborg, Entréhallen
2021-01-09 13:00 201200099 Borås IBF - Skara IBK Daltorphallen, Borås
2021-01-09 16:00 201200097 Skövde IBF - BK Halna Kavelbro Arena, Skövde
2021-01-09 16:00 201200100 Tranemo IBK - Wårgårda IBK Idrottshallen, Tranemo
2021-01-15 19:30 201200104 Skara IBK - BK Halna Vilanhallen, Skara
2021-01-15 19:45 201200108 IBK Elfhög - Vara IBK Älvhögsborg, Entréhallen
2021-01-15 20:00 201200107 Smedjans IF - Tranemo IBK Stadsskogshallen, Alingsås
2021-01-16 13:00 201200106 Wårgårda IBK - Borås IBF Sporthallen, Vårgårda
2021-01-16 14:00 201200105 IBK Vänersborg - Rydboholms SK Idrottshuset, Vänersborg
2021-01-16 16:00 201200103 IBK Tygriket 99 H2 - Skövde IBF Öxabäckshallen
2021-01-22 20:00 201200111 BK Halna - Wårgårda IBK Idrottshallen, Töreboda
2021-01-23 13:30 201200113 Borås IBF - Smedjans IF Daltorphallen, Borås
2021-01-23 15:00 201200110 IBK Tygriket 99 H2 - IBK Vänersborg Öxabäckshallen
2021-01-23 16:00 201200109 Skövde IBF - Skara IBK Kavelbro Arena, Skövde
2021-01-23 16:00 201200114 Tranemo IBK - Vara IBK Idrottshallen, Tranemo
2021-01-24 13:00 201200112 Rydboholms SK - Stöpen IBK Idrottshallen, Viskafors
2021-01-29 19:30 201200116 Wårgårda IBK - Skara IBK Sporthallen, Vårgårda
2021-01-29 19:30 201200120 Vara IBK - Borås IBF Alléhallen, Vara
2021-01-29 19:45 201200119 IBK Elfhög - Rydboholms SK Älvhögsborg, Entréhallen
2021-01-29 20:00 201200118 Smedjans IF - BK Halna Stadsskogshallen, Alingsås
2021-01-30 17:00 201200117 Stöpen IBK - IBK Tygriket 99 H2 Stöpenhallen, Skövde
2021-01-31 14:00 201200115 IBK Vänersborg - Skövde IBF Idrottshuset, Vänersborg
2021-02-05 19:30 201200123 Skara IBK - Smedjans IF Vilanhallen, Skara
2021-02-05 19:30 201200126 Rydboholms SK - Tranemo IBK Idrottshallen, Viskafors
2021-02-05 20:00 201200125 BK Halna - Vara IBK Idrottshallen, Töreboda
2021-02-06 14:00 201200122 IBK Vänersborg - Stöpen IBK Idrottshuset, Vänersborg
2021-02-06 15:00 201200124 IBK Tygriket 99 H2 - IBK Elfhög Öxabäckshallen
2021-02-06 16:00 201200121 Skövde IBF - Wårgårda IBK Kavelbro Arena, Skövde
2021-02-10 18:00 201200127 Stöpen IBK - Skövde IBF Stöpenhallen, Skövde
2021-02-10 19:00 201200131 Tranemo IBK - IBK Tygriket 99 H2 Idrottshallen, Tranemo
2021-02-10 19:00 201200132 Borås IBF - Rydboholms SK Daltorphallen, Borås
2021-02-10 19:30 201200129 IBK Elfhög - IBK Vänersborg Älvhögsborg A, Trollhättan
2021-02-10 19:30 201200130 Vara IBK - Skara IBK Alléhallen, Vara
2021-02-10 20:30 201200128 Smedjans IF - Wårgårda IBK Stadsskogshallen, Alingsås
2021-02-12 19:30 201200135 Wårgårda IBK - Vara IBK Sporthallen, Vårgårda
2021-02-12 20:00 201200138 BK Halna - Rydboholms SK Idrottshallen, Töreboda
2021-02-13 14:00 201200136 IBK Vänersborg - Tranemo IBK Idrottshuset, Vänersborg
2021-02-13 16:00 201200133 Skövde IBF - Smedjans IF Kavelbro Arena, Skövde
2021-02-13 16:00 201200137 IBK Tygriket 99 H2 - Borås IBF Öxabäckshallen
2021-02-14 18:30 201200134 Stöpen IBK - IBK Elfhög Stöpenhallen, Skövde
2021-02-19 19:30 201200140 Vara IBK - Smedjans IF Alléhallen, Vara
2021-02-19 19:30 201200143 Rydboholms SK - Skara IBK Idrottshallen, Viskafors
2021-02-19 20:00 201200144 BK Halna - IBK Tygriket 99 H2 Idrottshallen, Töreboda
2021-02-20 13:00 201200142 Borås IBF - IBK Vänersborg Daltorphallen, Borås
2021-02-20 14:15 201200139 IBK Elfhög - Skövde IBF Älvhögsborg, Entréhallen
2021-02-20 16:00 201200141 Tranemo IBK - Stöpen IBK Idrottshallen, Tranemo
2021-02-26 19:30 201200150 Skara IBK - IBK Tygriket 99 H2 Vilanhallen, Skara
2021-02-26 19:45 201200146 IBK Elfhög - Tranemo IBK Älvhögsborg, Entréhallen
2021-02-27 13:00 201200148 Wårgårda IBK - Rydboholms SK Sporthallen, Vårgårda
2021-02-27 14:00 201200149 IBK Vänersborg - BK Halna Idrottshuset, Vänersborg
2021-02-27 16:00 201200145 Skövde IBF - Vara IBK Kavelbro Arena, Skövde
2021-02-28 16:30 201200147 Stöpen IBK - Borås IBF Stöpenhallen, Skövde
2021-03-06 13:00 201200151 Tranemo IBK - Skövde IBF Idrottshallen, Tranemo
2021-03-06 13:00 201200153 Rydboholms SK - Smedjans IF Idrottshallen, Viskafors
2021-03-06 13:00 201200154 BK Halna - Stöpen IBK Idrottshallen, Töreboda
2021-03-06 13:00 201200156 Skara IBK - IBK Vänersborg Vilanhallen, Skara
2021-03-06 13:30 201200152 Borås IBF - IBK Elfhög Daltorphallen, Borås
2021-03-06 15:30 201200155 IBK Tygriket 99 H2 - Wårgårda IBK Öxabäckshallen
Tabell
Plac. Lag S V O (SDV) F GM-IM D P
1. IBK Vänersborg 5 5 0 (0) 0 60-20 40 15
2. Skara IBK 6 5 0 (0) 1 39-25 14 15
3. Skövde IBF 5 4 0 (0) 1 37-16 21 12
4. Smedjans IF 6 4 0 (0) 2 41-32 9 12
5. BK Halna 6 2 3 (2) 1 28-25 3 11
6. Vara IBK 6 3 1 (1) 2 35-35 0 11
7. IBK Elfhög 5 2 2 (0) 1 27-27 0 8
8. Stöpen IBK 5 2 0 (0) 3 24-34 -10 6
9. IBK Tygriket 99 H2 5 2 0 (0) 3 17-39 -22 6
10. Tranemo IBK 6 1 1 (1) 4 22-24 -2 5
11. Wårgårda IBK 6 1 1 (1) 4 22-40 -18 5
12. Borås IBF 6 0 2 (0) 4 22-34 -12 2
13. Rydboholms SK 5 0 0 (0) 5 15-38 -23 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Herr 3
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-09-17 20:00 201201001 IBK Lockerud Ungdom - Falköpings IBK 3 - 6 Martin Johansson, Christoffer Danielsson UW-Elasthallen, Mariestad
2020-09-18 19:30 201201002 Fritsla IF - Fagerhult Habo IBK Ungdom 3 - 14 Carl Larsson, Ola Forsberg Kungabergshallen, Fritsla
2020-09-18 19:30 201201003 Södra Vings IF - FBC Hjälmared 5 - 8 David Karlsson, Dan Pettersson Södra Vingshallen, Hökerum
2020-09-18 19:30 201201006 Fröjereds IF - Mullsjö AIS Utveckling 8 - 8 e.förl. Linus Svensson, Christoffer Danielsson Sparbankshallen, T-holm
2020-09-19 16:00 201201005 Tibro IBK - IBF Horsby 11 - 3 Eino Vuoluterä, Per Johansson Baggebohallen, Tibro
2020-09-25 19:30 201201010 IBF Horsby - Södra Vings IF 7 - 5 Carl Larsson, Ola Forsberg Idrottshallen, Herrljunga
2020-09-25 19:30 201201012 Fröjereds IF - Tibro IBK 3 - 7 Magnus Jansson, Pedram Koublani Sparbankshallen, T-holm
2020-09-25 19:45 201201008 FBC Hjälmared - IBK Lockerud Ungdom 9 - 5 Sven Persson, Alma Ernstsson Hjälmared, Alingsås
2020-09-26 13:00 201201007 Falköpings IBK - Nossebro IBK 47 - 5 Sven Persson, Alma Ernstsson Frejahallen, Falköping
2020-09-26 14:30 201201011 Mullsjö AIS Utveckling - Varnhems IF 11 - 3 Eino Vuoluterä, Per Johansson Nyhemshallen - Mullsjö
2020-10-02 19:00 201201013 Nossebro IBK - Fagerhult Habo IBK Ungdom 7 - 22 Sebastian Åberg, Johan Thaning Idrottshallen, Nossebro
2020-10-02 19:30 201201016 Fritsla IF - Mullsjö AIS Utveckling 6 - 3 David Karlsson, Henrik Sjöberg Kungabergshallen, Fritsla
2020-10-02 19:30 201201017 Södra Vings IF - Fröjereds IF 7 - 8 Daniel Dimitrovski, Carl Larsson Södra Vingshallen, Hökerum
2020-10-03 12:00 201201015 IBK Lockerud Ungdom - IBF Horsby 7 - 6 Eino Vuoluterä, Per Johansson LF-hallen, Mariestad
2020-10-03 13:00 201201014 Falköpings IBK - FBC Hjälmared 7 - 5 Sven Persson, Alma Ernstsson Odenhallen,Falköping
2021-01-03 15:00 201201018 Varnhems IF - Tibro IBK Varnhemshallen
2020-10-09 19:00 201201021 IBF Horsby - Falköpings IBK 7 - 6 e.förl. Christoffer Danielsson, Dan Pettersson Idrottshallen, Herrljunga
2020-10-09 19:45 201201019 FBC Hjälmared - Nossebro IBK 13 - 3 Henrik Sjöberg, David Karlsson Hjälmared, Alingsås
2020-10-10 15:00 201201022 Fröjereds IF - IBK Lockerud Ungdom 13 - 5 Sven Persson, Alma Ernstsson Sparbankshallen, T-holm
2020-10-11 15:00 201201024 Varnhems IF - Södra Vings IF 7 - 11 Eino Vuoluterä, Per Johansson Varnhemshallen
2020-10-11 16:00 201201023 Tibro IBK - Fritsla IF 7 - 6 e.förl. Kronoslav Kis, Mikael Magnusson Baggebohallen, Tibro
2020-10-14 19:30 201201030 Fritsla IF - Södra Vings IF 6 - 3 Ola Forsberg, Carl Larsson Kungabergshallen, Fritsla
2020-10-14 19:45 201201028 Falköpings IBK - Fröjereds IF 6 - 5 Sebastian Åberg, Johan Thaning Odenhallen,Falköping
2020-10-14 20:00 201201029 IBK Lockerud Ungdom - Varnhems IF 15 - 1 Martin Johansson, Christoffer Danielsson LF-hallen, Mariestad
2020-11-11 20:10 201201026 FBC Hjälmared - IBF Horsby Hjälmared, Alingsås
2020-12-02 19:30 201201027 Fagerhult Habo IBK Ungdom - Mullsjö AIS Utveckling Habo Sporthall A
2020-10-16 19:00 201201031 IBF Horsby - Nossebro IBK 18 - 1 Martin Johansson, Christoffer Danielsson Idrottshallen, Herrljunga
2020-10-16 19:30 201201036 Fritsla IF - IBK Lockerud Ungdom 1 - 2 Dan Pettersson, Richard Claesson Kungabergshallen, Fritsla
2020-10-17 16:00 201201034 Tibro IBK - Fagerhult Habo IBK Ungdom 5 - 11 Sven Persson, Alma Ernstsson Baggebohallen, Tibro
2020-10-18 15:00 201201035 Varnhems IF - Falköpings IBK 5 - 16 Dan Pettersson, Pedram Koublani Varnhemshallen
2020-10-18 17:00 201201033 Fröjereds IF - FBC Hjälmared 12 - 2 Ola Forsberg, Carl Larsson Sparbankshallen, T-holm
2020-10-23 19:00 201201037 Nossebro IBK - Mullsjö AIS Utveckling 10 - 9 Ola Forsberg, Carl Larsson Idrottshallen, Nossebro
2020-10-23 19:30 201201038 IBF Horsby - Fröjereds IF 10 - 12 Dan Pettersson, Harri Tjäder Idrottshallen, Herrljunga
2020-10-23 19:30 201201042 Falköpings IBK - Fritsla IF 10 - 4 Johan Thaning, Sebastian Åberg Odenhallen,Falköping
2020-10-23 19:45 201201040 FBC Hjälmared - Varnhems IF 14 - 5 David Karlsson, Henrik Sjöberg Hjälmared, Alingsås
2020-10-24 13:00 201201041 Fagerhult Habo IBK Ungdom - Södra Vings IF 15 - 4 David Karlsson, Henrik Sjöberg Habo Sporthall A
2020-10-30 19:30 201201043 Fröjereds IF - Nossebro IBK Johan Thaning, Sebastian Åberg Sparbankshallen, T-holm
2020-10-30 19:30 201201047 Fritsla IF - FBC Hjälmared David Karlsson, Henrik Sjöberg Kungabergshallen, Fritsla
2020-10-30 19:30 201201048 IBK Lockerud Ungdom - Fagerhult Habo IBK Ungdom Per Johansson, Linus Svensson LF-hallen, Mariestad
2020-11-01 15:00 201201045 Varnhems IF - IBF Horsby Magnus Jansson, Pedram Koublani Varnhemshallen
2020-11-01 18:00 201201044 Tibro IBK - Mullsjö AIS Utveckling Ola Forsberg, Harri Tjäder Baggebohallen, Tibro
2020-11-06 19:00 201201049 Nossebro IBK - Tibro IBK Idrottshallen, Nossebro
2020-11-06 19:30 201201050 Fröjereds IF - Varnhems IF Sparbankshallen, T-holm
2020-11-06 19:30 201201052 IBF Horsby - Fritsla IF Idrottshallen, Herrljunga
2020-11-07 13:00 201201054 Fagerhult Habo IBK Ungdom - Falköpings IBK Habo Sporthall A
2020-11-08 13:00 201201051 Mullsjö AIS Utveckling - Södra Vings IF Nyhemshallen - Mullsjö
2020-11-13 19:30 201201056 Södra Vings IF - Tibro IBK Södra Vingshallen, Hökerum
2020-11-13 19:30 201201057 Fritsla IF - Fröjereds IF Kungabergshallen, Fritsla
2020-11-13 19:30 201201058 IBK Lockerud Ungdom - Mullsjö AIS Utveckling UW-Elasthallen, Mariestad
2020-11-15 15:00 201201055 Varnhems IF - Nossebro IBK Varnhemshallen
2020-11-15 15:00 201201060 Fagerhult Habo IBK Ungdom - FBC Hjälmared Habo Sporthall A
2020-11-20 19:00 201201061 Nossebro IBK - Södra Vings IF Idrottshallen, Nossebro
2020-11-20 19:30 201201065 IBF Horsby - Fagerhult Habo IBK Ungdom Idrottshallen, Herrljunga
2020-11-21 18:00 201201064 Mullsjö AIS Utveckling - Falköpings IBK Nyhemshallen - Mullsjö
2020-11-22 15:00 201201062 Varnhems IF - Fritsla IF Varnhemshallen
2020-11-22 16:00 201201063 Tibro IBK - IBK Lockerud Ungdom Baggebohallen, Tibro
2020-11-27 19:30 201201067 Fritsla IF - Nossebro IBK Kungabergshallen, Fritsla
2020-11-27 19:30 201201069 Falköpings IBK - Tibro IBK Odenhallen,Falköping
2020-11-27 19:45 201201071 FBC Hjälmared - Mullsjö AIS Utveckling Hjälmared, Alingsås
2020-11-28 13:00 201201070 Fagerhult Habo IBK Ungdom - Fröjereds IF Habo Sporthall A
2020-11-29 13:00 201201068 IBK Lockerud Ungdom - Södra Vings IF LF-hallen, Mariestad
2020-12-03 19:30 201201074 Södra Vings IF - Falköpings IBK Södra Vingshallen, Hökerum
2020-12-04 19:00 201201073 Nossebro IBK - IBK Lockerud Ungdom Idrottshallen, Nossebro
2020-12-05 14:00 201201075 Varnhems IF - Fagerhult Habo IBK Ungdom Varnhemshallen
2020-12-05 17:30 201201078 Mullsjö AIS Utveckling - IBF Horsby Nyhemshallen - Mullsjö
2020-12-06 16:00 201201076 Tibro IBK - FBC Hjälmared Baggebohallen, Tibro
2020-12-10 19:45 201201079 Falköpings IBK - IBK Lockerud Ungdom Frejahallen, Falköping
2020-12-11 19:30 201201083 IBF Horsby - Tibro IBK Idrottshallen, Herrljunga
2020-12-11 19:45 201201081 FBC Hjälmared - Södra Vings IF Hjälmared, Alingsås
2020-12-12 15:00 201201080 Fagerhult Habo IBK Ungdom - Fritsla IF Habo Sporthall A
2020-12-12 17:00 201201084 Mullsjö AIS Utveckling - Fröjereds IF Nyhemshallen - Mullsjö
2020-12-18 19:00 201201085 Nossebro IBK - Falköpings IBK Idrottshallen, Nossebro
2020-12-18 19:30 201201088 Södra Vings IF - IBF Horsby Södra Vingshallen, Hökerum
2020-12-19 16:00 201201090 Tibro IBK - Fröjereds IF Baggebohallen, Tibro
2020-12-20 13:00 201201086 IBK Lockerud Ungdom - FBC Hjälmared ICA-kvantum hallen, Mariestad
2020-12-20 15:00 201201089 Varnhems IF - Mullsjö AIS Utveckling Varnhemshallen
2020-10-03 14:00 201201096 Tibro IBK - Varnhems IF 12 - 3 Christoffer Danielsson, Martin Johansson Baggebohallen, Tibro
2020-12-29 19:30 201201094 Mullsjö AIS Utveckling - Fritsla IF Nyhemshallen - Mullsjö
2020-12-29 19:30 201201095 Fröjereds IF - Södra Vings IF Sparbankshallen, T-holm
2020-12-30 19:30 201201093 IBF Horsby - IBK Lockerud Ungdom Idrottshallen, Herrljunga
2021-01-02 18:00 201201092 FBC Hjälmared - Falköpings IBK Hjälmared, Alingsås
2021-01-03 14:00 201201091 Fagerhult Habo IBK Ungdom - Nossebro IBK Habo Sporthall A
2021-01-08 19:00 201201097 Nossebro IBK - FBC Hjälmared Idrottshallen, Nossebro
2021-01-08 19:30 201201101 Fritsla IF - Tibro IBK Kungabergshallen, Fritsla
2021-01-08 19:30 201201102 Södra Vings IF - Varnhems IF Södra Vingshallen, Hökerum
2021-01-09 13:00 201201099 Falköpings IBK - IBF Horsby Frejahallen, Falköping
2021-01-10 13:00 201201100 IBK Lockerud Ungdom - Fröjereds IF LF-hallen, Mariestad
2021-01-10 13:00 201201105 Mullsjö AIS Utveckling - Fagerhult Habo IBK Ungdom Nyhemshallen - Mullsjö
2021-01-13 19:30 201201106 Fröjereds IF - Falköpings IBK Sparbankshallen, T-holm
2021-01-13 19:30 201201107 Varnhems IF - IBK Lockerud Ungdom Varnhemshallen
2021-01-13 19:30 201201108 Södra Vings IF - Fritsla IF Södra Vingshallen, Hökerum
2021-01-13 20:00 201201104 IBF Horsby - FBC Hjälmared Idrottshallen, Herrljunga
2021-01-15 19:00 201201109 Nossebro IBK - IBF Horsby Idrottshallen, Nossebro
2021-01-15 19:30 201201113 Falköpings IBK - Varnhems IF Odenhallen,Falköping
2021-01-15 19:30 201201114 IBK Lockerud Ungdom - Fritsla IF LF-hallen, Mariestad
2021-01-15 19:45 201201111 FBC Hjälmared - Fröjereds IF Hjälmared, Alingsås
2021-01-17 15:00 201201112 Fagerhult Habo IBK Ungdom - Tibro IBK Habo Sporthall A
2021-01-22 19:30 201201116 Fröjereds IF - IBF Horsby Sparbankshallen, T-holm
2021-01-22 19:30 201201119 Södra Vings IF - Fagerhult Habo IBK Ungdom Södra Vingshallen, Hökerum
2021-01-22 19:30 201201120 Fritsla IF - Falköpings IBK Kungabergshallen, Fritsla
2021-01-23 18:15 201201115 Mullsjö AIS Utveckling - Nossebro IBK Nyhemshallen - Mullsjö
2021-01-24 15:00 201201118 Varnhems IF - FBC Hjälmared Varnhemshallen
2021-01-29 19:00 201201121 Nossebro IBK - Fröjereds IF Idrottshallen, Nossebro
2021-01-29 19:30 201201123 IBF Horsby - Varnhems IF Idrottshallen, Herrljunga
2021-01-29 19:45 201201125 FBC Hjälmared - Fritsla IF Hjälmared, Alingsås
2021-01-31 12:30 201201122 Mullsjö AIS Utveckling - Tibro IBK Nyhemshallen - Mullsjö
2021-01-31 13:30 201201126 Fagerhult Habo IBK Ungdom - IBK Lockerud Ungdom Habo Sporthall A
2021-02-05 19:30 201201129 Södra Vings IF - Mullsjö AIS Utveckling Södra Vingshallen, Hökerum
2021-02-05 19:30 201201130 Fritsla IF - IBF Horsby Kungabergshallen, Fritsla
2021-02-05 19:30 201201132 Falköpings IBK - Fagerhult Habo IBK Ungdom Odenhallen,Falköping
2021-02-06 14:00 201201128 Varnhems IF - Fröjereds IF Varnhemshallen
2021-02-06 16:00 201201127 Tibro IBK - Nossebro IBK Baggebohallen, Tibro
2021-02-12 19:00 201201133 Nossebro IBK - Varnhems IF Idrottshallen, Nossebro
2021-02-12 19:30 201201134 Tibro IBK - Södra Vings IF Baggebohallen, Tibro
2021-02-12 19:30 201201135 Fröjereds IF - Fritsla IF Sparbankshallen, T-holm
2021-02-12 19:45 201201138 FBC Hjälmared - Fagerhult Habo IBK Ungdom Hjälmared, Alingsås
2021-02-13 17:30 201201136 Mullsjö AIS Utveckling - IBK Lockerud Ungdom Nyhemshallen - Mullsjö
2021-02-19 19:30 201201139 Södra Vings IF - Nossebro IBK Södra Vingshallen, Hökerum
2021-02-19 19:30 201201140 Fritsla IF - Varnhems IF Kungabergshallen, Fritsla
2021-02-20 13:00 201201142 Falköpings IBK - Mullsjö AIS Utveckling Odenhallen,Falköping
2021-02-20 15:00 201201143 Fagerhult Habo IBK Ungdom - IBF Horsby Habo Sporthall A
2021-02-21 13:00 201201141 IBK Lockerud Ungdom - Tibro IBK LF-hallen, Mariestad
2021-02-26 19:00 201201145 Nossebro IBK - Fritsla IF Idrottshallen, Nossebro
2021-02-26 19:30 201201146 Södra Vings IF - IBK Lockerud Ungdom Södra Vingshallen, Hökerum
2021-02-26 19:30 201201149 Mullsjö AIS Utveckling - FBC Hjälmared Nyhemshallen - Mullsjö
2021-02-27 15:00 201201148 Fröjereds IF - Fagerhult Habo IBK Ungdom Sparbankshallen, T-holm
2021-02-27 16:00 201201147 Tibro IBK - Falköpings IBK Baggebohallen, Tibro
2021-03-07 13:00 201201151 IBK Lockerud Ungdom - Nossebro IBK LF-hallen, Mariestad
2021-03-07 13:00 201201152 Falköpings IBK - Södra Vings IF Frejahallen, Falköping
2021-03-07 13:00 201201153 Fagerhult Habo IBK Ungdom - Varnhems IF Habo Sporthall A
2021-03-07 13:00 201201154 FBC Hjälmared - Tibro IBK Hjälmared, Alingsås
2021-03-07 13:00 201201156 IBF Horsby - Mullsjö AIS Utveckling Idrottshallen, Herrljunga
Tabell
Plac. Lag S V O (SDV) F GM-IM D P
1. Falköpings IBK 7 6 1 (0) 0 98-34 64 19
2. Fröjereds IF 7 4 1 (0) 2 61-45 16 13
3. Fagerhult Habo IBK Ungdom 4 4 0 (0) 0 62-19 43 12
4. FBC Hjälmared 6 4 0 (0) 2 51-37 14 12
5. Tibro IBK 5 3 1 (1) 1 42-26 16 11
6. IBK Lockerud Ungdom 6 3 0 (0) 3 37-36 1 9
7. IBF Horsby 6 2 1 (1) 3 51-42 9 8
8. Fritsla IF 6 2 1 (0) 3 26-39 -13 7
9. Mullsjö AIS Utveckling 4 1 1 (0) 2 31-27 4 4
10. Södra Vings IF 6 1 0 (0) 5 35-51 -16 3
11. Nossebro IBK 5 1 0 (0) 4 26-109 -83 3
12. Varnhems IF 6 0 0 (0) 6 24-79 -55 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Herr 4 U Norra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-10-16 19:45 201202002 IBK Vänersborg U (C) - Stöpen IBK U 11 - 6 Patrik Augustsson, Daniel Larm Idrottshuset, Vänersborg
2020-10-18 19:00 201202001 Skövde IBF U - BK Halna U 6 - 4 Martin Söderström, Daniel Envall Kavelbro Arena, Skövde
201202004 BK Halna U - Falköpings IBK U Idrottshallen, Töreboda
201202006 Stöpen IBK U - Skövde IBF U Stöpenhallen, Skövde
2020-10-28 19:00 201202009 Stöpen IBK U - BK Halna U 5 - 4 Daniel Envall, Martin Söderström Stöpenhallen, Skövde
2020-10-30 19:45 201202008 IBK Vänersborg U (C) - Falköpings IBK U Dan Pettersson, Alma Ernstsson Idrottshuset, Vänersborg
2020-11-12 19:30 201202011 BK Halna U - IBK Vänersborg U (C) Idrottshallen, Töreboda
2020-11-14 12:00 201202012 Falköpings IBK U - Skövde IBF U Frejahallen, Falköping
2020-11-22 14:00 201202015 Stöpen IBK U - Falköpings IBK U Stöpenhallen, Skövde
2020-11-22 17:00 201202013 Skövde IBF U - IBK Vänersborg U (C) Kavelbro Arena, Skövde
2020-11-28 16:00 201202017 Stöpen IBK U - IBK Vänersborg U (C) Stöpenhallen, Skövde
2020-11-29 12:30 201202016 BK Halna U - Skövde IBF U Idrottshallen, Töreboda
2020-12-13 16:00 201202019 Falköpings IBK U - BK Halna U Frejahallen, Falköping
2020-12-13 16:00 201202021 Skövde IBF U - Stöpen IBK U Kavelbro Arena, Skövde
2020-12-18 19:30 201202024 BK Halna U - Stöpen IBK U Idrottshallen, Töreboda
2020-12-20 10:00 201202023 Falköpings IBK U - IBK Vänersborg U (C) Frejahallen, Falköping
2021-01-15 19:45 201202026 IBK Vänersborg U (C) - BK Halna U Idrottshuset, Vänersborg
2021-01-16 16:00 201202027 Skövde IBF U - Falköpings IBK U Kavelbro Arena, Skövde
2021-01-22 19:45 201202028 IBK Vänersborg U (C) - Skövde IBF U Fyrkanten, Vargön
2021-01-23 12:00 201202030 Falköpings IBK U - Stöpen IBK U Frejahallen, Falköping
201202031 Skövde IBF U - BK Halna U Kavelbro Arena, Skövde
2021-01-29 19:45 201202032 IBK Vänersborg U (C) - Stöpen IBK U Fyrkanten, Vargön
2021-02-06 14:30 201202034 BK Halna U - Falköpings IBK U Idrottshallen, Töreboda
2021-02-07 16:30 201202036 Stöpen IBK U - Skövde IBF U Stöpenhallen, Skövde
2021-02-19 19:45 201202038 IBK Vänersborg U (C) - Falköpings IBK U Idrottshuset, Vänersborg
2021-02-21 14:00 201202039 Stöpen IBK U - BK Halna U Stöpenhallen, Skövde
2021-02-26 19:30 201202041 BK Halna U - IBK Vänersborg U (C) Idrottshallen, Töreboda
2021-02-28 16:00 201202042 Falköpings IBK U - Skövde IBF U Frejahallen, Falköping
2021-03-03 20:00 201202043 Skövde IBF U - IBK Vänersborg U (C) Kavelbro Arena, Skövde
2021-03-07 16:30 201202045 Stöpen IBK U - Falköpings IBK U Stöpenhallen, Skövde
Tabell
Plac. Lag S V O (SDV) F GM-IM D P
1. IBK Vänersborg U (C) 1 1 0 (0) 0 11-6 5 3
2. Skövde IBF U 1 1 0 (0) 0 6-4 2 3
3. Stöpen IBK U 2 1 0 (0) 1 11-15 -4 3
4. Falköpings IBK U 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
5. BK Halna U 2 0 0 (0) 2 8-11 -3 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Herr 4 U Södra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-10-16 19:00 201203001 Sandareds IBS U - Tranemo IBK U 17 - 8 Arto Keckman, Pavle Velcov Sandaredshallen
2020-10-18 14:45 201203003 IBK Tygriket 99 U - Fristads GoIF U 5 - 3 Daniel Dimitrovski, David Persson Öxabäckshallen
2020-10-18 17:00 201203002 IBF Horsby U - Rydboholms SK U 12 - 4 Alexander Blom, Mikael Blom Idrottshallen, Herrljunga
2020-10-23 19:00 201203005 Rydboholms SK U - IBK Tygriket 99 U 4 - 5 Mikael Blom, Alexander Blom Idrottshallen, Viskafors
2020-10-25 15:30 201203004 Wårgårda IBK U - Sandareds IBS U 0 - 27 Pavle Velcov, Arto Keckman Sporthallen, Vårgårda
2020-10-26 20:30 201203006 Tranemo IBK U - IBF Horsby U 5 - 4 e.förl. Bengt Stadig, Pavle Velcov Idrottshallen, Tranemo
2020-10-30 19:30 201203008 IBK Tygriket 99 U - Tranemo IBK U Christer Abrahamsson, Bengt Stadig Öxabäckshallen
2020-10-30 19:30 201203009 Fristads GoIF U - Rydboholms SK U Mikael Blom, Alexander Blom Fristadhallen, Fristad
2020-11-01 17:00 201203007 IBF Horsby U - Wårgårda IBK U Pavle Velcov, Arto Keckman Idrottshallen, Herrljunga
2020-11-06 19:00 201203011 Sandareds IBS U - IBF Horsby U Sandaredshallen
2020-11-06 19:30 201203010 Wårgårda IBK U - IBK Tygriket 99 U Sporthallen, Vårgårda
2020-11-06 19:30 201203012 Tranemo IBK U - Fristads GoIF U Idrottshallen, Tranemo
2020-11-13 19:00 201203015 Rydboholms SK U - Tranemo IBK U Idrottshallen, Viskafors
2020-11-13 19:30 201203014 Fristads GoIF U - Wårgårda IBK U Fristadhallen, Fristad
2020-11-14 13:30 201203013 IBK Tygriket 99 U - Sandareds IBS U Öxabäckshallen
2020-11-20 19:00 201203017 Sandareds IBS U - Fristads GoIF U Sandaredshallen
2020-11-21 13:00 201203016 Wårgårda IBK U - Rydboholms SK U Sporthallen, Vårgårda
2020-11-22 17:00 201203018 IBF Horsby U - IBK Tygriket 99 U Idrottshallen, Herrljunga
2020-11-27 19:00 201203020 Rydboholms SK U - Sandareds IBS U Idrottshallen, Viskafors
2020-11-27 19:30 201203019 Fristads GoIF U - IBF Horsby U Fristadhallen, Fristad
2020-11-27 19:30 201203021 Tranemo IBK U - Wårgårda IBK U Idrottshallen, Tranemo
2020-12-04 19:00 201203022 Sandareds IBS U - Wårgårda IBK U Sandaredshallen
2020-12-04 19:30 201203023 IBK Tygriket 99 U - Rydboholms SK U Öxabäckshallen
2020-12-06 17:00 201203024 IBF Horsby U - Tranemo IBK U Idrottshallen, Herrljunga
2020-12-11 19:30 201203025 Tranemo IBK U - Sandareds IBS U Idrottshallen, Tranemo
2020-12-11 19:30 201203027 Fristads GoIF U - IBK Tygriket 99 U Fristadhallen, Fristad
2020-12-12 14:00 201203026 Rydboholms SK U - IBF Horsby U Idrottshallen, Viskafors
2020-12-18 19:00 201203028 Wårgårda IBK U - IBF Horsby U Sporthallen, Vårgårda
2020-12-18 19:00 201203030 Rydboholms SK U - Fristads GoIF U Idrottshallen, Viskafors
2020-12-18 19:30 201203029 Tranemo IBK U - IBK Tygriket 99 U Idrottshallen, Tranemo
2021-01-08 19:30 201203031 IBK Tygriket 99 U - Wårgårda IBK U Öxabäckshallen
2021-01-10 15:00 201203033 Fristads GoIF U - Tranemo IBK U Fristadhallen, Fristad
2021-01-10 17:00 201203032 IBF Horsby U - Sandareds IBS U Idrottshallen, Herrljunga
2021-01-15 19:00 201203034 Sandareds IBS U - IBK Tygriket 99 U Sandaredshallen
2021-01-15 19:30 201203035 Wårgårda IBK U - Fristads GoIF U Sporthallen, Vårgårda
2021-01-15 19:30 201203036 Tranemo IBK U - Rydboholms SK U Idrottshallen, Tranemo
2021-01-22 19:00 201203037 Rydboholms SK U - Wårgårda IBK U Idrottshallen, Viskafors
2021-01-22 19:30 201203038 Fristads GoIF U - Sandareds IBS U Fristadhallen, Fristad
2021-01-22 19:30 201203039 IBK Tygriket 99 U - IBF Horsby U Öxabäckshallen
2021-01-29 19:00 201203041 Sandareds IBS U - Rydboholms SK U Sandaredshallen
2021-01-30 12:00 201203042 Wårgårda IBK U - Tranemo IBK U Sporthallen, Vårgårda
2021-01-31 17:30 201203040 IBF Horsby U - Fristads GoIF U Idrottshallen, Herrljunga
2021-02-05 19:00 201203043 Sandareds IBS U - Tranemo IBK U Sandaredshallen
2021-02-05 19:30 201203045 IBK Tygriket 99 U - Fristads GoIF U Öxabäckshallen
2021-02-07 17:00 201203044 IBF Horsby U - Rydboholms SK U Idrottshallen, Herrljunga
2021-02-12 19:30 201203048 Tranemo IBK U - IBF Horsby U Idrottshallen, Tranemo
2021-02-13 12:00 201203046 Wårgårda IBK U - Sandareds IBS U Sporthallen, Vårgårda
2021-02-13 15:00 201203047 Rydboholms SK U - IBK Tygriket 99 U Idrottshallen, Viskafors
2021-02-19 19:30 201203050 IBK Tygriket 99 U - Tranemo IBK U Öxabäckshallen
2021-02-19 19:30 201203051 Fristads GoIF U - Rydboholms SK U Fristadhallen, Fristad
2021-02-21 17:30 201203049 IBF Horsby U - Wårgårda IBK U Idrottshallen, Herrljunga
2021-02-26 19:00 201203053 Sandareds IBS U - IBF Horsby U Sandaredshallen
2021-02-26 19:30 201203052 Wårgårda IBK U - IBK Tygriket 99 U Sporthallen, Vårgårda
2021-02-27 16:00 201203054 Tranemo IBK U - Fristads GoIF U Idrottshallen, Tranemo
2021-03-05 19:00 201203057 Rydboholms SK U - Tranemo IBK U Idrottshallen, Viskafors
2021-03-05 19:30 201203055 IBK Tygriket 99 U - Sandareds IBS U Öxabäckshallen
2021-03-05 19:30 201203056 Fristads GoIF U - Wårgårda IBK U Fristadhallen, Fristad
2021-03-12 19:00 201203059 Sandareds IBS U - Fristads GoIF U Sandaredshallen
2021-03-13 12:00 201203058 Wårgårda IBK U - Rydboholms SK U Sporthallen, Vårgårda
2021-03-14 17:00 201203060 IBF Horsby U - IBK Tygriket 99 U Idrottshallen, Herrljunga
201203063 Tranemo IBK U - Wårgårda IBK U Idrottshallen, Tranemo
2021-03-19 19:00 201203062 Rydboholms SK U - Sandareds IBS U Idrottshallen, Viskafors
2021-03-19 19:30 201203061 Fristads GoIF U - IBF Horsby U Fristadhallen, Fristad
Tabell
Plac. Lag S V O (SDV) F GM-IM D P
1. Sandareds IBS U 2 2 0 (0) 0 44-8 36 6
2. IBK Tygriket 99 U 2 2 0 (0) 0 10-7 3 6
3. IBF Horsby U 2 1 1 (0) 0 16-9 7 4
4. Tranemo IBK U 2 0 1 (1) 1 13-21 -8 2
5. Fristads GoIF U 1 0 0 (0) 1 3-5 -2 0
6. Rydboholms SK U 2 0 0 (0) 2 8-17 -9 0
7. Wårgårda IBK U 1 0 0 (0) 1 0-27 -27 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis