September |
2023-09-02 12:00 |
B.I.S Herr grupp 3 |
IK Stym - IFK Haninge (Div 4) |
5 - 5 |
Värmdö sporthall |
2023-09-03 11:00 |
B.I.S Herr grupp 3 |
FBI Tullinge (B) (Div 3) - IFK Haninge (Div 4) |
1 - 9 |
Värmdö sporthall |
2023-09-03 14:00 |
B.I.S Herr grupp 3 |
IFK Haninge (Div 4) - IBK Bandhagen (Div 4) |
5 - 4 |
Värmdö sporthall |
2023-09-09 13:00 |
B.I.S Herr grupp 10 |
Jakobsbergs IBF (Div 2) - IFK Haninge (Div 4) |
3 - 2 |
Hässelbyhallen |
2023-09-10 10:00 |
B.I.S Herr grupp 10 |
IFK Haninge (Div 4) - Tungelsta IF (Div 3) |
5 - 6 |
Hässelbyhallen |
2023-09-10 15:00 |
B.I.S Herr grupp 10 |
IFK Haninge (Div 4) - Ekerö IK (Div 1) |
2 - 8 |
Hässelbyhallen |
2023-09-17 17:15 |
Träningsmatcher |
Sköndals IK Herr (B) - IFK Haninge Herr |
|
Sköndalshallen |
2023-09-23 13:30 |
Herrar division 4 södra |
IFK Haninge (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) |
3 - 3 |
Lyckeby Sporthall |
2023-09-30 16:15 |
Herrar division 5 Södra |
IFK Haninge (B) - Tyresö IBS |
5 - 1 |
Lyckeby Sporthall |
Oktober |
2023-10-07 11:00 |
Herrar division 5 Södra |
Örby IS - IFK Haninge (B) |
3 - 12 |
Telefonplanshallen |
2023-10-08 15:00 |
Herrar division 4 södra |
IFK Haninge (A) - Skogås/Trångsunds IBK (B) |
14 - 1 |
Lyckeby Sporthall |
2023-10-14 15:00 |
Herrar division 4 södra |
Farsta IBK (B) - IFK Haninge (A) |
3 - 18 |
Farstahallen 3 |
2023-10-15 15:00 |
Herrar division 5 Södra |
IFK Haninge (B) - Mellansjö MK |
17 - 2 |
Lyckeby Sporthall |
2023-10-21 12:45 |
Herrar division 5 Södra |
Älvsjö AIK IBF (D) - IFK Haninge (B) |
3 - 10 |
Kämpetorpshallen 1 |
2023-10-22 18:45 |
Herrar division 4 södra |
Älta IF - IFK Haninge (A) |
6 - 11 |
Stavsborgs sporthall |
2023-10-28 13:30 |
Herrar division 5 Södra |
IFK Haninge (B) - Huddinge IBS (B) |
3 - 6 |
Lyckeby Sporthall |
November |
2023-11-04 14:30 |
Herrar division 4 södra |
Nynäshamns IBK (A) - IFK Haninge (A) |
1 - 9 |
Kvarnängshallen |
2023-11-05 10:00 |
Herrar division 5 Södra |
Skogås/Trångsunds IBK (C) - IFK Haninge (B) |
4 - 12 |
Skogåshallen |
2023-11-12 16:30 |
Herrar division 5 Södra |
IFK Haninge (B) - Balrog B/S IK (B) |
9 - 1 |
Lyckeby Sporthall |
2023-11-19 15:00 |
Herrar division 4 södra |
IFK Haninge (A) - Tumba GOIF |
9 - 6 |
Lyckeby Sporthall |
2023-11-25 10:30 |
Herrar division 4 södra |
Fullersta IBK (A) - IFK Haninge (A) |
3 - 9 |
Glömstahallen |
December |
2023-12-02 16:15 |
Herrar division 5 Södra |
IFK Haninge (B) - Västerhaninge IBK A) |
7 - 4 |
Lyckeby Sporthall |
2023-12-09 16:00 |
Herrar division 5 Södra |
Atletic Blåsut FC - IFK Haninge (B) |
4 - 8 |
Farstahallen 1 |
2023-12-10 16:45 |
Herrar division 4 södra |
IFK Haninge (A) - Tungelsta IF (B) |
8 - 4 |
Lyckeby Sporthall |
2023-12-17 17:00 |
Herrar division 4 södra |
Tyresö Trollbäcken IBK (C) - IFK Haninge (A) |
4 - 5 |
Tyresöhallen |
Januari |
2024-01-07 14:00 |
Herrar division 5 Södra |
Tyresö IBS - IFK Haninge (B) |
6 - 5 |
Fornuddshallen |
2024-01-14 16:30 |
Herrar division 5 Södra |
IFK Haninge (B) - Örby IS |
6 - 3 |
Lyckeby Sporthall |
2024-01-20 17:00 |
Herrar division 5 Södra |
Mellansjö MK - IFK Haninge (B) |
6 - 25 |
Kvarnbergshallen |
2024-01-21 10:45 |
Herrar division 4 södra |
Skogås/Trångsunds IBK (B) - IFK Haninge (A) |
3 - 11 |
Skogåshallen |
2024-01-27 16:15 |
Herrar division 5 Södra |
IFK Haninge (B) - Älvsjö AIK IBF (D) |
6 - 0 |
Lyckeby Sporthall |
Februari |
2024-02-04 16:15 |
Herrar division 4 södra |
IFK Haninge (A) - Älta IF |
5 - 5 |
Lyckeby Sporthall |
2024-02-11 14:00 |
Herrar division 5 Södra |
Huddinge IBS (B) - IFK Haninge (B) |
3 - 3 |
Glömstahallen |
2024-02-18 16:15 |
Herrar division 5 Södra |
IFK Haninge (B) - Skogås/Trångsunds IBK (C) |
14 - 0 |
Lyckeby Sporthall |
2024-02-24 13:00 |
Herrar division 5 Södra |
Balrog B/S IK (B) - IFK Haninge (B) |
2 - 5 |
Botkyrkahallen |
2024-02-24 16:00 |
Herrar division 4 södra |
IFK Haninge (A) - Farsta IBK (B) |
WO (5 - 0) |
Lyckeby Sporthall |
2024-02-25 15:00 |
Herrar division 4 södra |
IFK Haninge (A) - Nynäshamns IBK (A) |
6 - 5 |
Lyckeby Sporthall |
Mars |
2024-03-02 12:00 |
Herrar division 4 södra |
Tumba GOIF - IFK Haninge (A) |
8 - 7 |
Storvretens Sporthall |
2024-03-09 17:00 |
Herrar division 5 Södra |
Västerhaninge IBK A) - IFK Haninge (B) |
5 - 9 |
Åbyhallen - Haninge |
2024-03-17 15:00 |
Herrar division 4 södra |
IFK Haninge (A) - Fullersta IBK (A) |
9 - 4 |
Lyckeby Sporthall |
2024-03-23 12:30 |
Herrar division 4 södra |
Tungelsta IF (B) - IFK Haninge (A) |
2 - 7 |
Tungelsta Sporthall |
2024-03-23 16:00 |
Herrar division 5 Södra |
IFK Haninge (B) - Atletic Blåsut FC |
8 - 1 |
Lyckeby Sporthall |