Spelprogram - Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Mellersta

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Farsta IBK Svart, Svart, Svart
Hässelby SK IBK Röd, Svart, Svart
IBF Offensiv Lidingö Robert Birgersson robert.birgersson@hotmail.se blå, blå, blå
Silverdals IF Jonas Ullman jonas@ullman.com 0706994360 Vit/Vit/Vit
Skogås/Trångsunds IBK Angelica Johansson angelica.johansson@stibk.se 0762044448 Blå/Blå/Blå
Sköndals IK Blå, Svart, Svart
Täby FC (B) Daniel Byberg daniel.leaf@hotmail.com Vit/Vit/Vit
Vaxholms IBF (B) Annika Ekdahl annika@ekdahl.org 070-7930668 Svart/Svart/Svart
Älvsjö AIK IBF (B) Blå, Blå, Blå
Ängby IF Grön, Vit, Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Farsta IBK - Ängby IF Farstahallen 3
2019-09-28 14:15 1 Hässelby SK IBK - IBF Offensiv Lidingö Ärvingehallen
2019-09-29 09:00 1 Skogås/Trångsunds IBK - Älvsjö AIK IBF (B) Skogåshallen
2019-09-29 09:00 1 Sköndals IK - Täby FC (B) Sköndalshallen
Omgång 2
2 Ängby IF - Hässelby SK IBK Grimstahallen
2019-10-05 11:15 2 IBF Offensiv Lidingö - Sköndals IK Bodals Bollhall
2019-10-05 13:30 2 Vaxholms IBF (B) - Farsta IBK Vaxholm innebandyhallen
2019-10-06 09:00 2 Täby FC (B) - Silverdals IF Grindtorpshallen
Omgång 3
3 Ängby IF - IBF Offensiv Lidingö Grimstahallen
2019-10-19 09:30 3 Hässelby SK IBK - Vaxholms IBF (B) Riddersvik
2019-10-19 10:45 3 Skogås/Trångsunds IBK - Täby FC (B) Skogåshallen
2019-11-17 14:30 3 Silverdals IF - Sköndals IK Sköndalshallen
2019-11-23 10:15 3 Farsta IBK - Älvsjö AIK IBF (B) Farstahallen 3
Omgång 4
2019-10-26 10:00 4 Älvsjö AIK IBF (B) - Hässelby SK IBK Sätrahallen
2019-10-26 13:45 4 Vaxholms IBF (B) - Ängby IF Vaxholm innebandyhallen
2019-10-27 09:00 4 Sköndals IK - Skogås/Trångsunds IBK Sköndalshallen
2019-11-24 17:30 4 IBF Offensiv Lidingö - Silverdals IF Bodals Bollhall
Omgång 5
5 Ängby IF - Älvsjö AIK IBF (B) Grimstahallen
2019-11-10 09:15 5 Skogås/Trångsunds IBK - Silverdals IF Skogåshallen
2019-11-10 10:30 5 Farsta IBK - Täby FC (B) Sköndalshallen
2019-11-10 12:45 5 Vaxholms IBF (B) - IBF Offensiv Lidingö Vaxholm innebandyhallen
Omgång 6
2019-11-16 10:00 6 Älvsjö AIK IBF (B) - Vaxholms IBF (B) Sätrahallen
2019-11-17 09:00 6 Sköndals IK - Farsta IBK Sköndalshallen
2019-11-17 09:00 6 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK Grindtorpshallen
2019-11-17 11:00 6 Skogås/Trångsunds IBK - IBF Offensiv Lidingö Skogåshallen
Omgång 7
2019-11-30 09:00 7 Hässelby SK IBK - Sköndals IK Riddersvik
2019-11-30 10:15 7 Älvsjö AIK IBF (B) - IBF Offensiv Lidingö Sätrahallen
2019-11-30 11:45 7 Farsta IBK - Silverdals IF Farstahallen 1
2019-12-01 09:00 7 Ängby IF - Täby FC (B) Grimstahallen
Omgång 8
8 Sköndals IK - Ängby IF Sköndalshallen
2019-12-07 09:00 8 Skogås/Trångsunds IBK - Farsta IBK Skogåshallen
2019-12-07 14:00 8 Silverdals IF - Hässelby SK IBK Nya Edsbergshallen
2019-12-07 15:00 8 Täby FC (B) - Vaxholms IBF (B) Grindtorpshallen
Omgång 9
9 Hässelby SK IBK - Skogås/Trångsunds IBK Skogåshallen
2019-12-14 13:30 9 Vaxholms IBF (B) - Sköndals IK Vaxholm innebandyhallen
2019-12-15 09:00 9 Ängby IF - Silverdals IF Grimstahallen
2019-12-15 09:30 9 Älvsjö AIK IBF (B) - Täby FC (B) Västertorpshallen
Omgång 10
2020-01-11 11:00 10 Skogås/Trångsunds IBK - Ängby IF Skogåshallen
2020-01-11 12:00 10 Silverdals IF - Vaxholms IBF (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-01-11 14:45 10 IBF Offensiv Lidingö - Farsta IBK Bodals Bollhall
2020-01-12 09:00 10 Sköndals IK - Älvsjö AIK IBF (B) Sköndalshallen
Omgång 11
2020-01-18 10:15 11 Älvsjö AIK IBF (B) - Silverdals IF Kämpetorpshallen 2
2020-01-18 12:30 11 Vaxholms IBF (B) - Skogås/Trångsunds IBK Vaxholm innebandyhallen
2020-01-19 09:00 11 Täby FC (B) - IBF Offensiv Lidingö Grindtorpshallen
2020-01-19 11:00 11 Hässelby SK IBK - Farsta IBK Hässelbyhallen
Omgång 12
2020-01-25 11:15 12 IBF Offensiv Lidingö - Hässelby SK IBK Bodals Bollhall
2020-01-25 12:00 12 Älvsjö AIK IBF (B) - Skogås/Trångsunds IBK Kämpetorpshallen 2
2020-01-26 09:00 12 Täby FC (B) - Sköndals IK Grindtorpshallen
2020-01-26 10:00 12 Ängby IF - Farsta IBK Grimstahallen
Omgång 13
2019-12-01 09:00 13 Sköndals IK - IBF Offensiv Lidingö Sköndalshallen
2020-02-01 13:00 13 Silverdals IF - Täby FC (B) Nya Edsbergshallen
2020-02-02 09:00 13 Hässelby SK IBK - Ängby IF Riddersvik
2020-02-02 10:00 13 Farsta IBK - Vaxholms IBF (B) Sköndalshallen
Omgång 14
2020-02-08 10:00 14 Täby FC (B) - Skogås/Trångsunds IBK Grindtorpshallen
2020-02-08 10:00 14 Älvsjö AIK IBF (B) - Farsta IBK Kämpetorpshallen 2
2020-02-08 12:15 14 IBF Offensiv Lidingö - Ängby IF Bodals Bollhall
2020-02-08 14:30 14 Vaxholms IBF (B) - Hässelby SK IBK Vaxholm innebandyhallen
2020-02-09 10:00 14 Sköndals IK - Silverdals IF Sköndalshallen
Omgång 15
2020-02-15 09:00 15 Skogås/Trångsunds IBK - Sköndals IK Skogåshallen
2020-02-15 11:30 15 Ängby IF - Vaxholms IBF (B) Riddersvik
2020-02-16 10:00 15 Hässelby SK IBK - Älvsjö AIK IBF (B) Hässelbyhallen
2020-02-16 15:00 15 Silverdals IF - IBF Offensiv Lidingö Arena Satelliten
Omgång 16
2020-03-07 10:00 16 Täby FC (B) - Farsta IBK Skarpängskolan A
2020-03-07 11:00 16 Älvsjö AIK IBF (B) - Ängby IF Kämpetorpshallen 2
2020-03-07 11:15 16 IBF Offensiv Lidingö - Vaxholms IBF (B) Bodals Bollhall
2020-03-07 13:00 16 Silverdals IF - Skogås/Trångsunds IBK Nya Edsbergshallen
Omgång 17
17 Hässelby SK IBK - Täby FC (B) Hässelbyhallen
17 Farsta IBK - Sköndals IK Farstahallen 3
17 IBF Offensiv Lidingö - Skogås/Trångsunds IBK Bodals Bollhall
17 Vaxholms IBF (B) - Älvsjö AIK IBF (B) Vaxholm innebandyhallen
Omgång 18
18 Silverdals IF - Farsta IBK Arena Satelliten
18 Sköndals IK - Hässelby SK IBK Sköndalshallen
18 Täby FC (B) - Ängby IF Grindtorpshallen
18 IBF Offensiv Lidingö - Älvsjö AIK IBF (B) Bodals Bollhall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis