Spelprogram - Newbody Pojk Serie B VÅR

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Dingle AIK P08 Magnus Bryntesson magnusbryntesson@live.se 076-1015892 Blå, Blå, Blå
FBC Lerum P07/08 Röd Röd, Röd, Vit
FBC Vinga P08 Blå, Blå, Orange
Floda IBK P08 Vit Christofer Wanner erik.christofer.wanner@gmail.com 0738555272 Vit, Vit, Vit
Frölunda IBK P/F 08 Anna Rossander anna@rossander.net grön tröja / röda byxor / röda strumpor
Herrestads AIF Rockets P08 Magnus Finnman magnus@finnman.se 076-843 65 54 Svart/Svart/Svart
Hindås IBK P07/08 Jenny Karlsson jennykarlsson50@gmail.com Svart, Svart, Svart
IBF Backadalen P08 Röd Jeanette Bergström jeanettebergstrom1@hotmail.com 0707348240 Röd/röd/röd
IBF Älvstranden P08 Per Eriksson per.eriksson@hultaforsgroup.com 0725-671966 Vit/Svart/Svart
IBK Kungälv P08 K Svart Jesper Olsson 0733345999 Vit/svart/svart
IBK Kungälv P08 K Vit Jesper Olsson 0733345999 Vit, Svart, Svart
Kärra IBK P08-09 Röd Karl-Joel Ramsdal 0734-031659 Svart, Svart, Vit
Landvetter IBK P08 Blå Johan Piscator johan.piscator@gmail.com 0766774213 Vit/blå-randig/Svart/Svart
Landvetter IBK P08 Röd Magnus Enger mange.enger@gmail.com Vit/blå-randig, Svart, Svart
Lindås Rasta IBK P08 2 Mikael Barman barre@lindaswaves.se Svart/Svart/Svart
Ljungskile SK P07/08 Svart, Svart, Svart
Myggenäs IBK P-08 Martin Larsson martin74larsson@outlook.com 0708-804057 Grön/svart/svart
Pixbo Wallenstam P08 Svart Per Nockhammar pernoc@gmail.com Rödvit, Röd, Röd
Stenungsunds IBK P08 Magnus Tillander tillander@hotmail.com 0707416606 blå/ svart/ svart
Surte IS IBK P 08 Svart, Svart, Svart
Utbynäs SK P08 Magnus Elsilä magnuselsila75@gmail.com 0704978167 Gul/Blå/gul
Överby IBK P08 Henrik Ström stromhenrik79@gmail.com 070-392 76 36 Röd/Svart/Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-01-11 10:00 066008008 Dingle AIK P08 - Myggenäs IBK P-08 3 - 2 Munkedals Idrottshall
2020-01-11 12:30 066008009 Hindås IBK P07/08 - Ljungskile SK P07/08 Hindås Idrottshall
2020-01-11 15:30 066008011 Lindås Rasta IBK P08 2 - Landvetter IBK P08 Röd 0 - 0 Askims Sporthall
2020-01-12 09:00 066008003 FBC Vinga P08 - Floda IBK P08 Vit Hall Of Flame
2020-01-12 09:00 066008006 IBF Backadalen P08 Röd - Surte IS IBK P 08 Tuve Sporthall
2020-01-12 10:00 066008007 IBF Älvstranden P08 - Stenungsunds IBK P08 0 - 0 Santoshallen
2020-01-12 12:30 066008005 Herrestads AIF Rockets P08 - Utbynäs SK P08 0 - 0 Rimnershallen B-hallen
2020-01-12 12:30 066008100 IBK Kungälv P08 K Svart - FBC Lerum P07/08 Röd 0 - 0 Munkegärdehallen
2020-01-12 13:00 066008002 IBK Kungälv P08 K Vit - Pixbo Wallenstam P08 Svart Kastellegårdshallen
2020-01-12 13:00 066008004 Frölunda IBK P/F 08 - Överby IBK P08 0 - 0 Flatåsskolan
2020-01-12 14:20 066008010 Kärra IBK P08-09 Röd - Landvetter IBK P08 Blå 0 - 0 Kärra Sporthall
Omgång 2
2020-01-17 19:00 066008018 Myggenäs IBK P-08 - IBF Backadalen P08 Röd 0 - 0 Häggvallsskolan
2020-01-18 13:40 066008022 Lindås Rasta IBK P08 2 - Kärra IBK P08-09 Röd 0 - 0 Askims Sporthall
2020-01-18 14:00 066008016 Surte IS IBK P 08 - Frölunda IBK P/F 08 Bohushallen
2020-01-18 14:15 066008017 Stenungsunds IBK P08 - Herrestads AIF Rockets P08 Stenungsund Arena
2020-01-19 08:45 066008101 FBC Lerum P07/08 Röd - Floda IBK P08 Vit 0 - 0 Rydsbergshallen
2020-01-19 09:45 066008012 Pixbo Wallenstam P08 Svart - IBK Kungälv P08 K Svart Wallenstamhallen
2020-01-19 12:30 066008014 Överby IBK P08 - IBK Kungälv P08 K Vit 0 - 0 Nordby Supermarkethallen
2020-01-19 13:00 066008021 Landvetter IBK P08 Röd - Hindås IBK P07/08 Pinntorps Idrottshall
2020-01-19 14:00 066008020 Landvetter IBK P08 Blå - Dingle AIK P08 Pinntorps Idrottshall
2020-01-19 15:30 066008015 Utbynäs SK P08 - FBC Vinga P08 0 - 0 Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-01-19 16:00 066008019 Ljungskile SK P07/08 - IBF Älvstranden P08 Rimnershallen B-hallen
Omgång 3
2020-01-21 18:15 066008029 Herrestads AIF Rockets P08 - Ljungskile SK P07/08 0 - 0 Rimnershallen B-hallen
2020-01-25 12:00 066008033 Hindås IBK P07/08 - Kärra IBK P08-09 Röd Hindås Idrottshall
2020-01-25 13:30 066008024 Pixbo Wallenstam P08 Svart - Överby IBK P08 Mölnlycke Idrottshall
2020-01-25 15:00 066008030 IBF Backadalen P08 Röd - Landvetter IBK P08 Blå 0 - 0 Tuve Sporthall
2020-01-26 08:30 066008027 FBC Vinga P08 - Stenungsunds IBK P08 Hall Of Flame
2020-01-26 11:00 066008032 Dingle AIK P08 - Lindås Rasta IBK P08 2 5 - 8 Munkedals Idrottshall
2020-01-26 12:00 066008031 IBF Älvstranden P08 - Landvetter IBK P08 Röd 0 - 0 Santoshallen
2020-01-26 12:30 066008102 Utbynäs SK P08 - FBC Lerum P07/08 Röd Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-01-26 14:20 066008028 Frölunda IBK P/F 08 - Myggenäs IBK P-08 Flatåsskolan
2020-01-26 15:00 066008023 IBK Kungälv P08 K Svart - Floda IBK P08 Vit 0 - 0 Kastellegårdshallen
2020-01-26 16:00 066008026 IBK Kungälv P08 K Vit - Surte IS IBK P 08 0 - 0 Kastellegårdshallen
Omgång 4
2020-01-29 18:30 066008038 Myggenäs IBK P-08 - IBK Kungälv P08 K Vit 0 - 0 Häggvallsskolan
2020-02-01 10:00 066008040 Landvetter IBK P08 Blå - Frölunda IBK P/F 08 Pinntorps Idrottshall
2020-02-01 11:30 066008036 Surte IS IBK P 08 - Pixbo Wallenstam P08 Svart Bohushallen
2020-02-01 13:55 066008044 Hindås IBK P07/08 - Dingle AIK P08 Hindås Idrottshall
2020-02-02 08:45 066008043 Kärra IBK P08-09 Röd - IBF Älvstranden P08 0 - 0 Kärra Sporthall
2020-02-02 11:00 066008039 Ljungskile SK P07/08 - FBC Vinga P08 Rimnershallen B-hallen
2020-02-02 12:10 066008041 Landvetter IBK P08 Röd - Herrestads AIF Rockets P08 0 - 0 Pinntorps Idrottshall
2020-02-02 12:30 066008034 Överby IBK P08 - IBK Kungälv P08 K Svart 0 - 0 Strömstad Gymnasium
2020-02-02 14:30 066008035 Utbynäs SK P08 - Floda IBK P08 Vit Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-02-02 15:00 066008103 FBC Lerum P07/08 Röd - Stenungsunds IBK P08 Rydsbergshallen
2020-02-02 16:00 066008042 Lindås Rasta IBK P08 2 - IBF Backadalen P08 Röd 0 - 0 Salming Arena
Omgång 5
2020-02-22 12:45 066008047 Floda IBK P08 Vit - Stenungsunds IBK P08 5 - 4 Alléhallen
2020-02-23 10:00 066008051 FBC Vinga P08 - Landvetter IBK P08 Röd 0 - 0 Hall Of Flame
2020-02-23 10:00 066008054 IBF Backadalen P08 Röd - Hindås IBK P07/08 0 - 0 Tuve Sporthall
2020-02-23 10:20 066008048 Pixbo Wallenstam P08 Svart - Myggenäs IBK P-08 Mölnlycke Idrottshall
2020-02-23 12:00 066008052 Frölunda IBK P/F 08 - Lindås Rasta IBK P08 2 0 - 0 Flatåsskolan
2020-02-23 12:00 066008055 IBF Älvstranden P08 - Dingle AIK P08 0 - 0 Santoshallen
2020-02-23 12:30 066008046 Överby IBK P08 - Surte IS IBK P 08 0 - 0 Nordby Supermarkethallen
2020-02-23 12:30 066008104 FBC Lerum P07/08 Röd - Ljungskile SK P07/08 Hjällsnäshallen
2020-02-23 13:30 066008053 Herrestads AIF Rockets P08 - Kärra IBK P08-09 Röd 0 - 0 Rimnershallen B-hallen
2020-02-23 14:45 066008045 IBK Kungälv P08 K Svart - Utbynäs SK P08 0 - 0 Kastellegårdshallen
2020-02-23 15:45 066008050 IBK Kungälv P08 K Vit - Landvetter IBK P08 Blå 0 - 0 Kastellegårdshallen
Omgång 6
2020-02-29 09:00 066008065 Dingle AIK P08 - Herrestads AIF Rockets P08 8 - 1 Munkedals Idrottshall
2020-02-29 10:30 066008057 Stenungsunds IBK P08 - Utbynäs SK P08 Stenungsund Arena
2020-02-29 12:30 066008056 Surte IS IBK P 08 - IBK Kungälv P08 K Svart Bohushallen
2020-02-29 13:55 066008064 Hindås IBK P07/08 - Frölunda IBK P/F 08 Hindås Idrottshall
2020-02-29 16:20 066008062 Lindås Rasta IBK P08 2 - IBK Kungälv P08 K Vit 0 - 0 Salming Arena
2020-03-01 08:30 066008105 FBC Lerum P07/08 Röd - Landvetter IBK P08 Röd 0 - 0 Rydsbergshallen
2020-03-01 09:00 066008066 IBF Älvstranden P08 - IBF Backadalen P08 Röd Santoshallen
2020-03-01 12:00 066008063 Kärra IBK P08-09 Röd - FBC Vinga P08 0 - 0 Kärra Sporthall
2020-03-01 13:00 066008058 Myggenäs IBK P-08 - Överby IBK P08 -1 - -1 Häggvallsskolan
2020-03-01 14:00 066008060 Landvetter IBK P08 Blå - Pixbo Wallenstam P08 Svart Pinntorps Idrottshall
2020-03-01 16:00 066008059 Ljungskile SK P07/08 - Floda IBK P08 Vit Rimnershallen B-hallen
Omgång 7
2020-03-07 10:30 066008068 Surte IS IBK P 08 - Myggenäs IBK P-08 Bohushallen
2020-03-07 14:30 066008071 Floda IBK P08 Vit - Landvetter IBK P08 Röd 5 - 2 Alléhallen
2020-03-08 09:00 066008072 Pixbo Wallenstam P08 Svart - Lindås Rasta IBK P08 2 Mölnlycke Idrottshall
2020-03-08 09:00 066008075 FBC Vinga P08 - Dingle AIK P08 Hall Of Flame
2020-03-08 10:00 066008106 Kärra IBK P08-09 Röd - FBC Lerum P07/08 Röd 0 - 0 Kärra Sporthall
2020-03-08 11:00 066008069 Utbynäs SK P08 - Ljungskile SK P07/08 Svingelns Sporthall
2020-03-08 11:00 066008076 Frölunda IBK P/F 08 - IBF Älvstranden P08 0 - 0 Flatåsskolan
2020-03-08 12:30 066008070 Överby IBK P08 - Landvetter IBK P08 Blå 0 - 0 Nordby Supermarkethallen
2020-03-08 13:00 066008074 IBK Kungälv P08 K Vit - Hindås IBK P07/08 0 - 0 Kastellegårdshallen
2020-03-08 13:30 066008077 Herrestads AIF Rockets P08 - IBF Backadalen P08 Röd 0 - 0 Rimnershallen B-hallen
2020-03-08 14:00 066008067 IBK Kungälv P08 K Svart - Stenungsunds IBK P08 0 - 0 Kastellegårdshallen
Omgång 8
066008078 Myggenäs IBK P-08 - IBK Kungälv P08 K Svart Häggvallsskolan
066008079 Ljungskile SK P07/08 - Stenungsunds IBK P08 Rimnershallen B-hallen
066008080 Landvetter IBK P08 Blå - Surte IS IBK P 08 Pinntorps Idrottshall
066008081 Landvetter IBK P08 Röd - Utbynäs SK P08 Pinntorps Idrottshall
066008082 Lindås Rasta IBK P08 2 - Överby IBK P08 Salming Arena
066008083 Kärra IBK P08-09 Röd - Floda IBK P08 Vit Kärra Sporthall
066008084 Hindås IBK P07/08 - Pixbo Wallenstam P08 Svart Hindås Idrottshall
066008086 IBF Älvstranden P08 - IBK Kungälv P08 K Vit Santoshallen
066008087 IBF Backadalen P08 Röd - FBC Vinga P08 Tuve Sporthall
066008088 Herrestads AIF Rockets P08 - Frölunda IBK P/F 08 Rimnershallen B-hallen
066008107 Dingle AIK P08 - FBC Lerum P07/08 Röd Munkedals I-H
Omgång 9
066008089 IBK Kungälv P08 K Svart - Ljungskile SK P07/08 Kastellegårdshallen
066008090 Myggenäs IBK P-08 - Landvetter IBK P08 Blå Häggvallsskolan
066008091 Stenungsunds IBK P08 - Landvetter IBK P08 Röd Kyrkenorumsskolan
066008092 Surte IS IBK P 08 - Lindås Rasta IBK P08 2 Bohushallen
066008093 Utbynäs SK P08 - Kärra IBK P08-09 Röd Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
066008094 Överby IBK P08 - Hindås IBK P07/08 Strömstad Gymnasium
066008095 Floda IBK P08 Vit - Dingle AIK P08 Alléhallen
066008096 Pixbo Wallenstam P08 Svart - IBF Älvstranden P08 Ryaskolan
066008098 IBK Kungälv P08 K Vit - Herrestads AIF Rockets P08 Kastellegårdshallen
066008099 FBC Vinga P08 - Frölunda IBK P/F 08 Hall Of Flame
066008108 FBC Lerum P07/08 Röd - IBF Backadalen P08 Röd Hjällsnäshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis