Spelprogram - Newbody Pojk Serie F VÅR

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Eken IBK P-10 Kattis Markling kattis.markling@gmail.com 0738-164587 Lila/gul/Svart/
FBC Lerum P10 Panthers Minna Teir Brendelökken minna.teir@telia.com 0760-38 00 30 Röd/Röd/Vit
FBC Lerum P10T Nils-Olov Hermansson no@ekompetens.se Röd/Röd/Vit
Floda IBK P10 Röd David Mjögeman david.mjogeman@gmail.com 0765533920 Vit/Vit/Vit
Floda IBK P10 Vit David Mjögeman david.mjogeman@gmail.com 0765533920 Vit/Vit/Vit
Guldhedens IK P10 Röd, Vit, Vit
Hindås IBK P10/11 Kristian Ekstam kristian@spovi.se Svart, Svart, Svart
Kärra IBK P10 Röd Jonas Linde Finkensmaleri@gmail.com Svart/Svart/Vit
Landvetter IBK P10 blå Vit/blå-randig, Svart, Svart
Lindome IBK P10 Grön Grön, Vit, Vit
Lindome IBK P10 Lila Grön, Vit, Vit
Lindås Rasta IBK P10 Blå Anders Hallgren andershallgren@hotmail.com 0733997931 Korallblå/Svart/Svart
Lindås Rasta IBK P10 svart Anders Hallgren andershallgren@hotmail.com 0733997931 Korallblå/Svart/Svart
Mölndals IBF P10 Röd Fredrik Ludvigsson fredrik.m.ludvigsson@gmail.com 0763-431123 Röd/Svart/Svart
Mölndals IBF P10 Svart Fredrik Ludvigsson fredrik.m.ludvigsson@gmail.com 0763-431123 Röd/Svart/Svart
Mölndals IBF P10 Vit Fredrik Ludvigsson fredrik.m.ludvigsson@gmail.com 0763-431123 Röd/Svart/Svart
Partille IBS P10 blå Ketil Wahl Seglen seglen@icloud.com Svart/Svart/Svarta
Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit Patrik Forsman patrik.forsman@volvo.com Rödvit/Röd/Röd
Stenungsunds IBK P10 Blå Mattias Rudbäck mattias.rudback@awelteam.se 0707896563 blå/svart, Svart, Svart
Utbynäs SK P 09/10 Petter Lindqvist petter.lindqvizt@gmail.com 0735622680 Gul/Blå/Gul
Öckerö IBK P10 - Blå Martin Östling martin.ostling@stenarecycling.se Blå/Blå/Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-01-11 09:00 066013009 Mölndals IBF P10 Vit - Lindome IBK P10 Lila 7 - 7 Aktiviteten A-Hall
2020-01-11 10:00 066013004 Eken IBK P-10 - Hindås IBK P10/11 0 - 0 Ekenskolan
2020-01-11 12:10 066013010 Lindås Rasta IBK P10 Blå - Floda IBK P10 Vit Salming Arena
2020-01-11 13:00 066013002 FBC Lerum P10T - Öckerö IBK P10 - Blå 0 - 0 Hjällsnäshallen
2020-01-12 09:30 066013005 Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit - Mölndals IBF P10 Röd 1 - 0 Wallenstamhallen
2020-01-12 10:00 066013011 Lindome IBK P10 Grön - Floda IBK P10 Röd 0 - 0 Streteredsskolan
2020-01-12 10:10 066013007 Partille IBS P10 blå - Mölndals IBF P10 Svart 4 - 3 Qvisthallen
2020-01-12 11:20 066013006 Kärra IBK P10 Röd - Landvetter IBK P10 blå 0 - 0 Kärra Sporthall
2020-01-12 11:30 066013003 Guldhedens IK P10 - Stenungsunds IBK P10 Blå Svingelns Sporthall
2020-01-12 13:30 066013008 Utbynäs SK P 09/10 - Lindås Rasta IBK P10 svart Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
Omgång 2
2020-01-18 11:00 066013015 Mölndals IBF P10 Röd - Guldhedens IK P10 0 - 0 Katrinebergshallen
2020-01-18 12:00 066013017 Mölndals IBF P10 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit 1 - 0 Katrinebergshallen
2020-01-18 13:55 066013014 Hindås IBK P10/11 - FBC Lerum P10T Hindås Idrottshall
2020-01-18 14:00 066013012 Öckerö IBK P10 - Blå - FBC Lerum P10 Panthers 16 - 2 Hedenskolans Idrottshall
2020-01-18 15:00 066013019 Lindome IBK P10 Lila - Partille IBS P10 blå 0 - 0 Skånhällaskolan
2020-01-18 17:00 066013022 Lindome IBK P10 Grön - Lindås Rasta IBK P10 Blå Skånhällaskolan
2020-01-19 09:00 066013021 Floda IBK P10 Röd - Mölndals IBF P10 Vit Alléhallen
2020-01-19 12:00 066013016 Landvetter IBK P10 blå - Eken IBK P-10 Pinntorps Idrottshall
2020-01-19 12:15 066013020 Floda IBK P10 Vit - Utbynäs SK P 09/10 Alléhallen
2020-01-19 14:00 066013018 Lindås Rasta IBK P10 svart - Kärra IBK P10 Röd Askims Sporthall
Omgång 3
2020-01-25 09:00 066013033 Mölndals IBF P10 Vit - Lindås Rasta IBK P10 Blå 4 - 7 Aktiviteten A-Hall
2020-01-25 10:00 066013028 Eken IBK P-10 - Lindås Rasta IBK P10 svart 0 - 0 Ekenskolan
2020-01-25 14:00 066013024 Öckerö IBK P10 - Blå - Hindås IBK P10/11 6 - 2 Hedenskolans Idrottshall
2020-01-25 14:15 066013026 FBC Lerum P10T - Landvetter IBK P10 blå 0 - 0 Hjällsnäshallen
2020-01-25 15:20 066013031 Partille IBS P10 blå - Floda IBK P10 Röd 3 - 4 Partillebohallen
2020-01-26 10:00 066013027 Guldhedens IK P10 - Mölndals IBF P10 Svart Svingelns Sporthall
2020-01-26 12:00 066013029 Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit - Lindome IBK P10 Lila 0 - 1 Mölnlycke Idrottshall
2020-01-26 12:15 066013030 Kärra IBK P10 Röd - Floda IBK P10 Vit Kärra Sporthall
2020-01-26 13:30 066013032 Utbynäs SK P 09/10 - Lindome IBK P10 Grön Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-01-26 15:30 066013023 FBC Lerum P10 Panthers - Stenungsunds IBK P10 Blå Lerum Arena B
Omgång 4
066013039 Lindome IBK P10 Lila - Guldhedens IK P10 Streteredsskolan
2020-02-01 11:00 066013044 Mölndals IBF P10 Vit - Utbynäs SK P 09/10 0 - 0 Katrinebergshallen
2020-02-01 13:00 066013035 Mölndals IBF P10 Röd - Stenungsunds IBK P10 Blå 0 - 0 Katrinebergshallen
2020-02-01 15:10 066013034 Hindås IBK P10/11 - FBC Lerum P10 Panthers Hindås Idrottshall
2020-02-02 09:00 066013036 Landvetter IBK P10 blå - Öckerö IBK P10 - Blå 0 - 0 Pinntorps Idrottshall
2020-02-02 10:00 066013038 Lindås Rasta IBK P10 svart - FBC Lerum P10T 0 - 0 Askims Sporthall
2020-02-02 11:00 066013041 Floda IBK P10 Röd - Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit Alléhallen
2020-02-02 11:20 066013042 Lindome IBK P10 Grön - Kärra IBK P10 Röd Streteredsskolan
2020-02-02 13:10 066013043 Lindås Rasta IBK P10 Blå - Partille IBS P10 blå 5 - 4 Askims Sporthall
2020-02-02 15:20 066013040 Floda IBK P10 Vit - Eken IBK P-10 Alléhallen
Omgång 5
2020-02-22 09:00 066013052 Eken IBK P-10 - Lindome IBK P10 Grön 0 - 0 Ekenskolan
2020-02-22 10:45 066013047 Stenungsunds IBK P10 Blå - Mölndals IBF P10 Svart Spekerödsskolan
2020-02-22 11:00 066013055 Partille IBS P10 blå - Utbynäs SK P 09/10 4 - 4 Qvisthallen
2020-02-22 12:00 066013046 Hindås IBK P10/11 - Landvetter IBK P10 blå Hindås Idrottshall
2020-02-22 13:00 066013050 FBC Lerum P10T - Floda IBK P10 Vit 0 - 0 Hjällsnäshallen
2020-02-22 14:00 066013048 Öckerö IBK P10 - Blå - Lindås Rasta IBK P10 svart Hedenskolans Idrottshall
2020-02-23 08:15 066013045 FBC Lerum P10 Panthers - Mölndals IBF P10 Röd Rydsbergshallen
2020-02-23 10:00 066013051 Guldhedens IK P10 - Floda IBK P10 Röd Svingelns Sporthall
2020-02-23 11:00 066013054 Kärra IBK P10 Röd - Mölndals IBF P10 Vit 0 - 0 Kärra Sporthall
2020-02-23 11:20 066013053 Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit - Lindås Rasta IBK P10 Blå 0 - 0 Mölnlycke Idrottshall
Omgång 6
2020-02-29 09:00 066013064 Mölndals IBF P10 Vit - Eken IBK P-10 0 - 0 Katrinebergshallen
2020-02-29 10:00 066013057 Mölndals IBF P10 Svart - FBC Lerum P10 Panthers 0 - 0 Katrinebergshallen
2020-02-29 11:00 066013066 Partille IBS P10 blå - Kärra IBK P10 Röd 6 - 6 Qvisthallen
2020-02-29 15:00 066013062 Lindome IBK P10 Grön - FBC Lerum P10T Almåshallen B
2020-02-29 15:20 066013063 Lindås Rasta IBK P10 Blå - Guldhedens IK P10 0 - 0 Salming Arena
2020-02-29 17:00 066013059 Lindome IBK P10 Lila - Stenungsunds IBK P10 Blå Almåshallen B
2020-03-01 10:05 066013060 Floda IBK P10 Vit - Öckerö IBK P10 - Blå Alléhallen
2020-03-01 13:00 066013056 Landvetter IBK P10 blå - Mölndals IBF P10 Röd Pinntorps Idrottshall
2020-03-01 13:30 066013065 Utbynäs SK P 09/10 - Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
Omgång 7
066013071 Stenungsunds IBK P10 Blå - Floda IBK P10 Röd Kyrkenorumsskolan
2020-03-07 09:00 066013069 Mölndals IBF P10 Röd - Lindome IBK P10 Lila 0 - 0 Katrinebergshallen
2020-03-07 11:00 066013076 Eken IBK P-10 - Partille IBS P10 blå Ekenskolan
2020-03-07 12:30 066013070 Hindås IBK P10/11 - Floda IBK P10 Vit Hindås Idrottshall
2020-03-07 13:00 066013072 Öckerö IBK P10 - Blå - Lindome IBK P10 Grön Hedenskolans Idrottshall
2020-03-07 14:15 066013074 FBC Lerum P10T - Mölndals IBF P10 Vit Hjällsnäshallen
2020-03-07 15:30 066013077 Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit - Kärra IBK P10 Röd 0 - 1 Mölnlycke Idrottshall
2020-03-07 16:00 066013067 FBC Lerum P10 Panthers - Mölndals IBF P10 Svart 0 - 0 Rydsbergshallen
2020-03-08 09:00 066013068 Landvetter IBK P10 blå - Lindås Rasta IBK P10 svart Pinntorps Idrottshall
2020-03-08 09:00 066013075 Guldhedens IK P10 - Utbynäs SK P 09/10 Svingelns Sporthall
Omgång 8
066013078 Lindås Rasta IBK P10 svart - FBC Lerum P10 Panthers Salming Arena
066013079 Lindome IBK P10 Lila - Mölndals IBF P10 Svart Almåshallen A
066013080 Floda IBK P10 Vit - Landvetter IBK P10 blå Alléhallen
066013081 Floda IBK P10 Röd - Mölndals IBF P10 Röd Alléhallen
066013082 Lindome IBK P10 Grön - Hindås IBK P10/11 Almåshallen A
066013083 Lindås Rasta IBK P10 Blå - Stenungsunds IBK P10 Blå Salming Arena
066013084 Mölndals IBF P10 Vit - Öckerö IBK P10 - Blå Katrinebergshallen
066013086 Partille IBS P10 blå - FBC Lerum P10T Qvisthallen
066013087 Kärra IBK P10 Röd - Guldhedens IK P10 Kärra Sporthall
066013088 Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit - Eken IBK P-10 Mölnlycke Idrottshall
Omgång 9
066013089 FBC Lerum P10 Panthers - Lindome IBK P10 Lila Rydsbergshallen
066013091 Mölndals IBF P10 Svart - Floda IBK P10 Röd Aktiviteten A-Hall
066013092 Landvetter IBK P10 blå - Lindome IBK P10 Grön Pinntorps Idrottshall
066013093 Mölndals IBF P10 Röd - Lindås Rasta IBK P10 Blå Aktiviteten A-Hall
066013094 Hindås IBK P10/11 - Mölndals IBF P10 Vit Hindås Idrottshall
066013095 Stenungsunds IBK P10 Blå - Utbynäs SK P 09/10 Spekerödsskolan
066013096 Öckerö IBK P10 - Blå - Partille IBS P10 blå Hedenskolans Idrottshall
066013098 FBC Lerum P10T - Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit Hjällsnäshallen
066013099 Guldhedens IK P10 - Eken IBK P-10 Svingelns Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis