Spelprogram - Newbody Pojk Serie F VÅR

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Eken IBK P-10 Kattis Markling kattis.markling@gmail.com 0738-164587 Lila/gul/Svart/
FBC Lerum P10 Panthers Minna Teir Brendelökken minna.teir@telia.com 0760-38 00 30 Röd/Röd/Vit
FBC Lerum P10T Nils-Olov Hermansson no@ekompetens.se Röd/Röd/Vit
Floda IBK P10 Röd David Mjögeman david.mjogeman@gmail.com 0765533920 Vit/Vit/Vit
Floda IBK P10 Vit David Mjögeman david.mjogeman@gmail.com 0765533920 Vit/Vit/Vit
Guldhedens IK P10 Röd, Vit, Vit
Hindås IBK P10/11 Kristian Ekstam kristian@spovi.se Svart, Svart, Svart
Kärra IBK P10 Röd Jonas Linde Finkensmaleri@gmail.com Svart/Svart/Vit
Landvetter IBK P10 blå Vit/blå-randig, Svart, Svart
Lindome IBK P10 Grön Grön, Vit, Vit
Lindome IBK P10 Lila Grön, Vit, Vit
Lindås Rasta IBK P10 Blå Turkosblå, Svart, Turkosblå
Lindås Rasta IBK P10 svart Turkosblå, Svart, Turkosblå
Mölndals IBF P10 Röd Fredrik Ludvigsson fredrik.m.ludvigsson@gmail.com 0763-431123 Röd/Svart/Svart
Mölndals IBF P10 Svart Fredrik Ludvigsson fredrik.m.ludvigsson@gmail.com 0763-431123 Röd/Svart/Svart
Mölndals IBF P10 Vit Fredrik Ludvigsson fredrik.m.ludvigsson@gmail.com 0763-431123 Röd/Svart/Svart
Partille IBS P10 blå Ketil Wahl Seglen seglen@icloud.com Svart/Svart/Svarta
Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit Patrik Forsman patrik.forsman@volvo.com Rödvit/Röd/Röd
Stenungsunds IBK P10 Blå Mattias Rudbäck mattias.rudback@awelteam.se 0707896563 blå/svart, Svart, Svart
Utbynäs SK P 09/10 Petter Lindqvist petter.lindqvizt@gmail.com 0735622680 Gul/Blå/Gul
Öckerö IBK P10 - Blå Martin Östling martin.ostling@stenarecycling.se Blå/Blå/Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-01-11 09:00 066013009 Mölndals IBF P10 Vit - Lindome IBK P10 Lila 7 - 7 Aktiviteten A-Hall
2020-01-11 10:00 066013004 Eken IBK P-10 - Hindås IBK P10/11 0 - 0 Ekenskolan
2020-01-11 12:10 066013010 Lindås Rasta IBK P10 Blå - Floda IBK P10 Vit Salming Arena
2020-01-11 13:00 066013002 FBC Lerum P10T - Öckerö IBK P10 - Blå 0 - 0 Hjällsnäshallen
2020-01-12 09:30 066013005 Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit - Mölndals IBF P10 Röd 1 - 0 Wallenstamhallen
2020-01-12 10:00 066013011 Lindome IBK P10 Grön - Floda IBK P10 Röd 0 - 0 Streteredsskolan
2020-01-12 10:10 066013007 Partille IBS P10 blå - Mölndals IBF P10 Svart 4 - 3 Qvisthallen
2020-01-12 11:20 066013006 Kärra IBK P10 Röd - Landvetter IBK P10 blå 0 - 0 Kärra Sporthall
2020-01-12 11:30 066013003 Guldhedens IK P10 - Stenungsunds IBK P10 Blå Svingelns Sporthall
2020-01-12 13:30 066013008 Utbynäs SK P 09/10 - Lindås Rasta IBK P10 svart Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
Omgång 2
2020-01-18 11:00 066013015 Mölndals IBF P10 Röd - Guldhedens IK P10 0 - 0 Katrinebergshallen
2020-01-18 12:00 066013017 Mölndals IBF P10 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit 1 - 0 Katrinebergshallen
2020-01-18 13:55 066013014 Hindås IBK P10/11 - FBC Lerum P10T Hindås Idrottshall
2020-01-18 14:00 066013012 Öckerö IBK P10 - Blå - FBC Lerum P10 Panthers 16 - 2 Hedenskolans Idrottshall
2020-01-18 15:00 066013019 Lindome IBK P10 Lila - Partille IBS P10 blå 0 - 0 Skånhällaskolan
2020-01-18 17:00 066013022 Lindome IBK P10 Grön - Lindås Rasta IBK P10 Blå Skånhällaskolan
2020-01-19 09:00 066013021 Floda IBK P10 Röd - Mölndals IBF P10 Vit Alléhallen
2020-01-19 12:00 066013016 Landvetter IBK P10 blå - Eken IBK P-10 Pinntorps Idrottshall
2020-01-19 12:15 066013020 Floda IBK P10 Vit - Utbynäs SK P 09/10 Alléhallen
2020-01-19 14:00 066013018 Lindås Rasta IBK P10 svart - Kärra IBK P10 Röd Askims Sporthall
Omgång 3
2020-01-25 09:00 066013033 Mölndals IBF P10 Vit - Lindås Rasta IBK P10 Blå 4 - 7 Aktiviteten A-Hall
2020-01-25 10:00 066013028 Eken IBK P-10 - Lindås Rasta IBK P10 svart 0 - 0 Ekenskolan
2020-01-25 14:00 066013024 Öckerö IBK P10 - Blå - Hindås IBK P10/11 6 - 2 Hedenskolans Idrottshall
2020-01-25 14:15 066013026 FBC Lerum P10T - Landvetter IBK P10 blå 0 - 0 Hjällsnäshallen
2020-01-25 15:20 066013031 Partille IBS P10 blå - Floda IBK P10 Röd 3 - 4 Partillebohallen
2020-01-26 10:00 066013027 Guldhedens IK P10 - Mölndals IBF P10 Svart Svingelns Sporthall
2020-01-26 12:00 066013029 Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit - Lindome IBK P10 Lila 0 - 1 Mölnlycke Idrottshall
2020-01-26 12:15 066013030 Kärra IBK P10 Röd - Floda IBK P10 Vit Kärra Sporthall
2020-01-26 13:30 066013032 Utbynäs SK P 09/10 - Lindome IBK P10 Grön Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-01-26 15:30 066013023 FBC Lerum P10 Panthers - Stenungsunds IBK P10 Blå Lerum Arena B
Omgång 4
066013039 Lindome IBK P10 Lila - Guldhedens IK P10 Streteredsskolan
2020-02-01 11:00 066013044 Mölndals IBF P10 Vit - Utbynäs SK P 09/10 0 - 0 Katrinebergshallen
2020-02-01 13:00 066013035 Mölndals IBF P10 Röd - Stenungsunds IBK P10 Blå 0 - 0 Katrinebergshallen
2020-02-01 15:10 066013034 Hindås IBK P10/11 - FBC Lerum P10 Panthers Hindås Idrottshall
2020-02-02 09:00 066013036 Landvetter IBK P10 blå - Öckerö IBK P10 - Blå 0 - 0 Pinntorps Idrottshall
2020-02-02 10:00 066013038 Lindås Rasta IBK P10 svart - FBC Lerum P10T 0 - 0 Askims Sporthall
2020-02-02 11:00 066013041 Floda IBK P10 Röd - Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit Alléhallen
2020-02-02 11:20 066013042 Lindome IBK P10 Grön - Kärra IBK P10 Röd Streteredsskolan
2020-02-02 13:10 066013043 Lindås Rasta IBK P10 Blå - Partille IBS P10 blå 5 - 4 Askims Sporthall
2020-02-02 15:20 066013040 Floda IBK P10 Vit - Eken IBK P-10 Alléhallen
Omgång 5
2020-02-22 09:00 066013052 Eken IBK P-10 - Lindome IBK P10 Grön 0 - 0 Ekenskolan
2020-02-22 10:45 066013047 Stenungsunds IBK P10 Blå - Mölndals IBF P10 Svart Spekerödsskolan
2020-02-22 11:00 066013055 Partille IBS P10 blå - Utbynäs SK P 09/10 4 - 4 Qvisthallen
2020-02-22 12:00 066013046 Hindås IBK P10/11 - Landvetter IBK P10 blå Hindås Idrottshall
2020-02-22 13:00 066013050 FBC Lerum P10T - Floda IBK P10 Vit 0 - 0 Hjällsnäshallen
2020-02-22 14:00 066013048 Öckerö IBK P10 - Blå - Lindås Rasta IBK P10 svart Hedenskolans Idrottshall
2020-02-23 08:15 066013045 FBC Lerum P10 Panthers - Mölndals IBF P10 Röd Rydsbergshallen
2020-02-23 10:00 066013051 Guldhedens IK P10 - Floda IBK P10 Röd Svingelns Sporthall
2020-02-23 11:00 066013054 Kärra IBK P10 Röd - Mölndals IBF P10 Vit 0 - 0 Kärra Sporthall
2020-02-23 11:20 066013053 Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit - Lindås Rasta IBK P10 Blå 0 - 0 Mölnlycke Idrottshall
Omgång 6
2020-02-29 09:00 066013064 Mölndals IBF P10 Vit - Eken IBK P-10 0 - 0 Katrinebergshallen
2020-02-29 10:00 066013057 Mölndals IBF P10 Svart - FBC Lerum P10 Panthers 0 - 0 Katrinebergshallen
2020-02-29 11:00 066013066 Partille IBS P10 blå - Kärra IBK P10 Röd 6 - 6 Qvisthallen
2020-02-29 15:00 066013062 Lindome IBK P10 Grön - FBC Lerum P10T Almåshallen B
2020-02-29 15:20 066013063 Lindås Rasta IBK P10 Blå - Guldhedens IK P10 0 - 0 Salming Arena
2020-02-29 17:00 066013059 Lindome IBK P10 Lila - Stenungsunds IBK P10 Blå Almåshallen B
2020-03-01 10:05 066013060 Floda IBK P10 Vit - Öckerö IBK P10 - Blå Alléhallen
2020-03-01 13:00 066013056 Landvetter IBK P10 blå - Mölndals IBF P10 Röd Pinntorps Idrottshall
2020-03-01 13:30 066013065 Utbynäs SK P 09/10 - Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
Omgång 7
066013071 Stenungsunds IBK P10 Blå - Floda IBK P10 Röd Kyrkenorumsskolan
2020-03-07 09:00 066013069 Mölndals IBF P10 Röd - Lindome IBK P10 Lila 0 - 0 Katrinebergshallen
2020-03-07 11:00 066013076 Eken IBK P-10 - Partille IBS P10 blå Ekenskolan
2020-03-07 12:30 066013070 Hindås IBK P10/11 - Floda IBK P10 Vit Hindås Idrottshall
2020-03-07 13:00 066013072 Öckerö IBK P10 - Blå - Lindome IBK P10 Grön Hedenskolans Idrottshall
2020-03-07 14:15 066013074 FBC Lerum P10T - Mölndals IBF P10 Vit Hjällsnäshallen
2020-03-07 15:30 066013077 Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit - Kärra IBK P10 Röd 0 - 1 Mölnlycke Idrottshall
2020-03-07 16:00 066013067 FBC Lerum P10 Panthers - Mölndals IBF P10 Svart 0 - 0 Rydsbergshallen
2020-03-08 09:00 066013068 Landvetter IBK P10 blå - Lindås Rasta IBK P10 svart Pinntorps Idrottshall
2020-03-08 09:00 066013075 Guldhedens IK P10 - Utbynäs SK P 09/10 Svingelns Sporthall
Omgång 8
066013078 Lindås Rasta IBK P10 svart - FBC Lerum P10 Panthers Salming Arena
066013079 Lindome IBK P10 Lila - Mölndals IBF P10 Svart Almåshallen A
066013080 Floda IBK P10 Vit - Landvetter IBK P10 blå Alléhallen
066013081 Floda IBK P10 Röd - Mölndals IBF P10 Röd Alléhallen
066013082 Lindome IBK P10 Grön - Hindås IBK P10/11 Almåshallen A
066013083 Lindås Rasta IBK P10 Blå - Stenungsunds IBK P10 Blå Salming Arena
066013084 Mölndals IBF P10 Vit - Öckerö IBK P10 - Blå Katrinebergshallen
066013086 Partille IBS P10 blå - FBC Lerum P10T Qvisthallen
066013087 Kärra IBK P10 Röd - Guldhedens IK P10 Kärra Sporthall
066013088 Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit - Eken IBK P-10 Mölnlycke Idrottshall
Omgång 9
066013089 FBC Lerum P10 Panthers - Lindome IBK P10 Lila Rydsbergshallen
066013091 Mölndals IBF P10 Svart - Floda IBK P10 Röd Aktiviteten A-Hall
066013092 Landvetter IBK P10 blå - Lindome IBK P10 Grön Pinntorps Idrottshall
066013093 Mölndals IBF P10 Röd - Lindås Rasta IBK P10 Blå Aktiviteten A-Hall
066013094 Hindås IBK P10/11 - Mölndals IBF P10 Vit Hindås Idrottshall
066013095 Stenungsunds IBK P10 Blå - Utbynäs SK P 09/10 Spekerödsskolan
066013096 Öckerö IBK P10 - Blå - Partille IBS P10 blå Hedenskolans Idrottshall
066013098 FBC Lerum P10T - Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit Hjällsnäshallen
066013099 Guldhedens IK P10 - Eken IBK P-10 Svingelns Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis