Spelprogram - Newbody Pojk Serie G VÅR

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ale IBF P10 Blå Marinblå, Marinblå, Marinblå
Ale IBF P10 Grön Marinblå, Marinblå, Marinblå
Dingle AIK P10 Peter Söderberg peter.soderberg@willabgarden.se 0705691227 Blå/Blå/Blå
FBC Lerum P10 Panthers Svart Minna Teir Brendelökken minna.teir@telia.com 0760-38 00 30 Röd/Röd/Vit
FBC Vinga P10 Emil Jönrup Emil.jonrup@live.se 0707705826 Blå, Blå, Orange
Frölunda IBK PF10 Sara Nordlund Fibkp10@gmail.com Grön/Röd/Röda
Herrestads AIF P09 Magnus Kamperin magnus@grenseguiden.no Svart, Svart, Svart
Hindås IBK P09/10 Svart, Svart, Svart
IBF Backadalen P10 Jenny Sörensen jennysorensen@hotmail.com 0707608729 Röd/Röd/Röd
IBF Älvstranden P10/P11 Joachim Lindkvist Joachim.Lindkvist@volvo.com 0739023357 Vit/Svart/Svart
IBK Bergum P10/11 Stefan Holm steho706@gmail.com 0709230056 Rosa, Svart, Svart
IBK Göteborg P09/10 Vit Svart, Svart, Svart
IBK Kungälv P10 K Vit, Svart, Svart
IBK Kungälv P10 M Vit, Svart, Svart
IK Zenith P-10 Grön Therese Quist quist.therese@gmail.com 0730420780 Grön/Vit/Grön
Kärra IBK P10 Svart Jonas Linde Finkensmaleri@gmail.com Svart/Svart/Vit
Landvetter IBK P10 Vit Johan Piscator johan.piscator@gmail.com 0766774213 Vit/blå-randig, Svart, Svart
Lindås Rasta IBK P11 Vit Gustav Kjellsson gustav.kjellsson81@gmail.com Turkosblå, Svart, Turkosblå
Myggenäs IBK P-10 Christer Sommargren ungdomssupport@myggenasibk.se 0703750869 grön/svart/svart
Orust IBK P10-11 Röd, Svart, Svart
Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd Patrik Forsman patrik.forsman@volvo.com Rödvit/Röd/Röd
Pixbo Wallenstam IBK P10 vit/röd Patrik Forsman patrik.forsman@volvo.com Rödvit/Röd/Röd
Stenungsunds IBK P10 svart Mattias Rudbäck mattias.rudback@awelteam.se 0707896563 Blå/Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
066014003 Dingle AIK P10 - Hindås IBK P09/10 Munkedals Idrottshall
2020-01-11 09:20 066014001 Ale IBF P10 Blå - FBC Lerum P10 Panthers Svart Ale Kulturrum
2020-01-11 10:20 066014002 Ale IBF P10 Grön - Lindås Rasta IBK P11 Vit Ale Kulturrum
2020-01-12 09:00 066014008 IBK Bergum P10/11 - IK Zenith P-10 Grön 0 - 0 Bergumsskolan
2020-01-12 10:10 066014009 IBK Göteborg P09/10 Vit - Orust IBK P10-11 Torpahallen
2020-01-12 11:00 066014004 Frölunda IBK PF10 - FBC Vinga P10 0 - 0 Flatåsskolan
2020-01-12 11:30 066014012 Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd - IBK Kungälv P10 K 1 - 1 Wallenstamhallen
2020-01-12 12:00 066014007 IBF Älvstranden P10/P11 - Myggenäs IBK P-10 Santoshallen
2020-01-12 12:00 066014011 Landvetter IBK P10 Vit - IBK Kungälv P10 M 0 - 0 Pinntorps Idrottshall
2020-01-12 13:00 066014006 IBF Backadalen P10 - Stenungsunds IBK P10 svart 0 - 0 Tuve Sporthall
2020-01-12 13:20 066014010 Kärra IBK P10 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P10 vit/röd 0 - 0 Kärra Sporthall
Omgång 2
2020-01-17 18:00 066014018 Myggenäs IBK P-10 - Herrestads AIF P09 3 - 2 Häggvallsskolan
2020-01-18 10:45 066014017 Stenungsunds IBK P10 svart - Frölunda IBK PF10 Spekerödsskolan
2020-01-18 15:10 066014014 Hindås IBK P09/10 - FBC Lerum P10 Panthers Svart Hindås Idrottshall
2020-01-19 09:00 066014015 FBC Vinga P10 - Ale IBF P10 Grön Hall Of Flame
2020-01-19 11:00 066014019 IK Zenith P-10 Grön - IBF Backadalen P10 0 - 0 Björlanda Idrottshall
2020-01-19 11:30 066014021 Pixbo Wallenstam IBK P10 vit/röd - IBK Bergum P10/11 1 - 0 Mölnlycke Idrottshall
2020-01-19 11:45 066014020 Orust IBK P10-11 - IBF Älvstranden P10/P11 Svanesunds Sporthall
2020-01-19 13:00 066014023 IBK Kungälv P10 K - Kärra IBK P10 Svart 0 - 0 Kastellegårdshallen
2020-01-19 14:00 066014022 IBK Kungälv P10 M - IBK Göteborg P09/10 Vit 0 - 0 Kastellegårdshallen
2020-01-19 14:30 066014024 Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd - Landvetter IBK P10 Vit 1 - 0 Mölnlycke Idrottshall
Omgång 3
2020-01-25 09:00 066014029 Dingle AIK P10 - Myggenäs IBK P-10 2 - 5 Munkedals Idrottshall
2020-01-25 09:20 066014028 Ale IBF P10 Grön - Stenungsunds IBK P10 svart Ale Kulturrum
2020-01-25 10:20 066014025 Ale IBF P10 Blå - Hindås IBK P09/10 Ale Kulturrum
2020-01-25 16:00 066014032 IBF Backadalen P10 - Pixbo Wallenstam IBK P10 vit/röd 0 - 0 Tuve Sporthall
2020-01-26 09:00 066014034 IBK Bergum P10/11 - IBK Kungälv P10 K 0 - 0 Bergumsskolan
2020-01-26 10:00 066014033 IBF Älvstranden P10/P11 - IBK Kungälv P10 M Santoshallen
2020-01-26 12:10 066014026 Lindås Rasta IBK P11 Vit - FBC Vinga P10 0 - 0 Askims Sporthall
2020-01-26 12:30 066014031 Herrestads AIF P09 - Orust IBK P10-11 0 - 0 Rimnershallen B-hallen
2020-01-26 13:15 066014036 Kärra IBK P10 Svart - Landvetter IBK P10 Vit Kärra Sporthall
2020-01-26 14:20 066014035 IBK Göteborg P09/10 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd Svingelns Sporthall
2020-01-26 15:30 066014030 Frölunda IBK PF10 - IK Zenith P-10 Grön 0 - 0 Flatåsskolan
Omgång 4
066014040 Myggenäs IBK P-10 - FBC Lerum P10 Panthers Svart Häggvallsskolan
2020-02-02 09:00 066014037 FBC Vinga P10 - Ale IBF P10 Blå 0 - 0 Hall Of Flame
2020-02-02 09:00 066014041 IK Zenith P-10 Grön - Ale IBF P10 Grön Björlanda Idrottshall
2020-02-02 09:50 066014048 Kärra IBK P10 Svart - IBK Göteborg P09/10 Vit Kärra Sporthall
2020-02-02 13:00 066014044 IBK Kungälv P10 M - Herrestads AIF P09 0 - 0 Kastellegårdshallen
2020-02-02 13:20 066014047 Landvetter IBK P10 Vit - IBK Bergum P10/11 Pinntorps Idrottshall
2020-02-02 14:00 066014045 IBK Kungälv P10 K - IBF Backadalen P10 0 - 0 Kastellegårdshallen
2020-02-09 10:30 066014043 Pixbo Wallenstam IBK P10 vit/röd - Frölunda IBK PF10 1 - 0 Wallenstamhallen
2020-02-09 11:45 066014042 Orust IBK P10-11 - Dingle AIK P10 Svanesunds Sporthall
2020-02-09 12:30 066014046 Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd - IBF Älvstranden P10/P11 1 - 0 Wallenstamhallen
Omgång 5
2020-02-22 09:40 066014054 Ale IBF P10 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P10 vit/röd Ale Kulturrum
2020-02-22 10:30 066014051 Hindås IBK P09/10 - Myggenäs IBK P-10 Hindås Idrottshall
2020-02-22 11:00 066014055 Dingle AIK P10 - IBK Kungälv P10 M 6 - 3 Munkedals Idrottshall
2020-02-23 09:00 066014050 FBC Vinga P10 - Stenungsunds IBK P10 svart 0 - 0 Hall Of Flame
2020-02-23 10:15 066014053 FBC Lerum P10 Panthers Svart - Orust IBK P10-11 Rydsbergshallen
2020-02-23 11:00 066014058 IBF Backadalen P10 - Landvetter IBK P10 Vit 0 - 0 Tuve Sporthall
2020-02-23 11:00 066014059 IBF Älvstranden P10/P11 - Kärra IBK P10 Svart 0 - 0 Santoshallen
2020-02-23 12:30 066014057 Herrestads AIF P09 - Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd Rimnershallen B-hallen
2020-02-23 13:00 066014056 Frölunda IBK PF10 - IBK Kungälv P10 K 0 - 0 Flatåsskolan
2020-02-23 13:00 066014060 IBK Bergum P10/11 - IBK Göteborg P09/10 Vit 0 - 0 Bergumsskolan
2020-02-23 15:10 066014052 Lindås Rasta IBK P11 Vit - IK Zenith P-10 Grön 0 - 0 Askims Sporthall
Omgång 6
2020-02-29 10:45 066014061 Stenungsunds IBK P10 svart - Ale IBF P10 Blå Spekerödsskolan
2020-02-29 17:30 066014065 Pixbo Wallenstam IBK P10 vit/röd - Lindås Rasta IBK P11 Vit 1 - 0 Wallenstamhallen
2020-02-29 18:30 066014068 Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd - Dingle AIK P10 1 - 0 Wallenstamhallen
2020-03-01 09:00 066014063 IK Zenith P-10 Grön - FBC Vinga P10 0 - 0 Björlanda Idrottshall
2020-03-01 09:00 066014069 Landvetter IBK P10 Vit - Frölunda IBK PF10 Pinntorps Idrottshall
2020-03-01 09:00 066014070 Kärra IBK P10 Svart - Herrestads AIF P09 0 - 0 Kärra Sporthall
2020-03-01 10:00 066014072 IBK Bergum P10/11 - IBF Älvstranden P10/P11 Bergumsskolan
2020-03-01 11:45 066014064 Orust IBK P10-11 - Hindås IBK P09/10 Svanesunds Sporthall
2020-03-01 12:00 066014071 IBK Göteborg P09/10 Vit - IBF Backadalen P10 Torpahallen
2020-03-01 13:00 066014066 IBK Kungälv P10 M - FBC Lerum P10 Panthers Svart 0 - 0 Kastellegårdshallen
2020-03-01 14:00 066014067 IBK Kungälv P10 K - Ale IBF P10 Grön 0 - 0 Kastellegårdshallen
Omgång 7
066014074 Stenungsunds IBK P10 svart - IK Zenith P-10 Grön Kyrkenorumsskolan
2020-03-07 09:20 066014073 Ale IBF P10 Blå - Myggenäs IBK P-10 Ale Kulturrum
2020-03-07 10:20 066014080 Ale IBF P10 Grön - Landvetter IBK P10 Vit Ale Kulturrum
2020-03-07 11:15 066014081 Dingle AIK P10 - Kärra IBK P10 Svart 10 - 0 Munkedals Idrottshall
2020-03-07 13:40 066014079 FBC Lerum P10 Panthers Svart - Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd 0 - 1 Rydsbergshallen
2020-03-07 13:45 066014077 Hindås IBK P09/10 - IBK Kungälv P10 M Hindås Idrottshall
2020-03-08 10:00 066014076 FBC Vinga P10 - Pixbo Wallenstam IBK P10 vit/röd Hall Of Flame
2020-03-08 10:00 066014084 IBF Backadalen P10 - IBF Älvstranden P10/P11 0 - 0 Tuve Sporthall
2020-03-08 12:00 066014082 Frölunda IBK PF10 - IBK Göteborg P09/10 Vit 0 - 0 Flatåsskolan
2020-03-08 12:30 066014083 Herrestads AIF P09 - IBK Bergum P10/11 Rimnershallen B-hallen
2020-03-08 16:10 066014078 Lindås Rasta IBK P11 Vit - IBK Kungälv P10 K 0 - 0 Askims Sporthall
Omgång 8
066014085 IK Zenith P-10 Grön - Ale IBF P10 Blå Björlanda Idrottshall
066014086 Orust IBK P10-11 - Myggenäs IBK P-10 Svanesunds Sporthall
066014087 Pixbo Wallenstam IBK P10 vit/röd - Stenungsunds IBK P10 svart Mölnlycke Idrottshall
066014089 IBK Kungälv P10 K - FBC Vinga P10 Kastellegårdshallen
066014090 Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd - Hindås IBK P09/10 Mölnlycke Idrottshall
066014091 Landvetter IBK P10 Vit - Lindås Rasta IBK P11 Vit Pinntorps Idrottshall
066014092 Kärra IBK P10 Svart - FBC Lerum P10 Panthers Svart Kärra Sporthall
066014093 IBK Göteborg P09/10 Vit - Ale IBF P10 Grön Torpahallen
066014094 IBK Bergum P10/11 - Dingle AIK P10 Bergumsskolan
066014095 IBF Älvstranden P10/P11 - Frölunda IBK PF10 Santoshallen
066014096 IBF Backadalen P10 - Herrestads AIF P09 Tuve Sporthall
Omgång 9
066014097 Ale IBF P10 Blå - Orust IBK P10-11 Kronan Älvängen
066014098 IK Zenith P-10 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P10 vit/röd Torshallen
066014099 Myggenäs IBK P-10 - IBK Kungälv P10 M Häggvallsskolan
066014100 Stenungsunds IBK P10 svart - IBK Kungälv P10 K Spekerödsskolan
066014102 FBC Vinga P10 - Landvetter IBK P10 Vit Hall Of Flame
066014103 Hindås IBK P09/10 - Kärra IBK P10 Svart Hindås Idrottshall
066014104 Lindås Rasta IBK P11 Vit - IBK Göteborg P09/10 Vit Askims Sporthall
066014105 FBC Lerum P10 Panthers Svart - IBK Bergum P10/11 Rydsbergshallen
066014106 Ale IBF P10 Grön - IBF Älvstranden P10/P11 Kronan Älvängen
066014107 Dingle AIK P10 - IBF Backadalen P10 Munkedals Idrottshall
066014108 Frölunda IBK PF10 - Herrestads AIF P09 Flatåsskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis