Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkaby IF IBF (A) Anders Nyström and.nystroem@gmail.com Svart/svart/svart
Bro IK Linda Forsell Johanssonslinda@hotmail.com +46 73-640 23 67 VIT/BLÅ/VIT
Danderyds SK IBF (A) Jesper Wiberg jesper.wiberg@dnb.se 0703868599 Blå, Vit, Vita
Duvbo IK (A) Jörgen Åström duvboinnebandyp10@duvboik.se 0705836840 Röd/Svart/Svart
Enebybergs IF Tomas Majak tomas.majak@gmail.com 0701494912 Lila, Vit, Lila
Hässelby SK IBK (D) Mikael Lundfors mikael.lundfors@valmet.com 070 216 25 88 Röd/Svart/Svart
Hässelby SK IBK (E) Peter Hultman phultman@kth.se 0768-932704 röd/svart/svart
IK Frej Täby IBK Niklas Viklund niklas.viklund@lexus.se 0768307188 Gul/Svart/Gul
Rotebro IS IBK (A) Peter Jangbratt Peter.jangbratt@scandichotels.com 070-9735187 Blå/Blå/Vit
Täby FC (A) Waleij Magnus magnus.waleij@yahoo.se vit/vit/vit
Täby FC (B) Waleij Magnus magnus.waleij@yahoo.se vit/vit/vit
Töjnan IBK (A) Marcus Ekehov Maekehov@gmail.com 0700803312 Gul/Svart/Svart
Vaxholms IBF (A) Sven Skarlöv svenskarlov@gmail.com 070-6626670 Svart/Svart/Svart
Väsby AIK (B) Susanne Andersson 2susanne@telia.com Röd/Röd/Vit+Röd
Åkersberga IBF (A) Mikael Frödin mef75@icloud.com 0703259807 Orange/Svart/Orange
Åkersberga IBF (B) Cecilia Holmesten Cecilia.holmesten@gmail.com 0703683727 Orange/Svart/Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-09-26 09:00 1 Hässelby SK IBK (D) - Danderyds SK IBF (A) Jakob Andermyr, Isac Gren Hässelbyhallen
2020-09-26 10:00 1 Väsby AIK (B) - Rotebro IS IBK (A) Thomas Josbrink, Jan Lingemark Väsby skolan
2020-09-26 11:00 1 Hässelby SK IBK (E) - Täby FC (B) Jakob Andermyr, Isac Gren Hässelbyhallen
2020-09-26 13:30 1 Vaxholms IBF (A) - Bro IK Lars Samuelsson, Anna Mandelstam Vaxholm innebandyhallen
2020-09-27 10:00 1 Täby FC (A) - Bele Barkaby IF IBF (A) Mario Mallengren, Mattias Thomasson Grindtorpshallen
2020-09-27 13:00 1 Åkersberga IBF (A) - Duvbo IK (A) Anna Mandelstam, Max Hasselrot Skärgårdsstadshallen
2020-09-27 14:00 1 Åkersberga IBF (B) - Enebybergs IF Anna Mandelstam, Max Hasselrot Skärgårdsstadshallen
Omgång 2
2020-10-10 10:30 2 Rotebro IS IBK (A) - Åkersberga IBF (B) Anton Jederström/Hansson, Oscar Isacsson Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-10-10 15:00 2 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (A) Peter Lassfolk, Lars Samuelsson Grindtorpshallen
2020-10-10 17:45 2 Danderyds SK IBF (A) - IK Frej Täby IBK Hugo Nilsson, Carl Theorén Mörbyhallen
2020-10-11 10:00 2 Duvbo IK (A) - Vaxholms IBF (A) Arash Sohrevardi, Jonathan Ström Löthallen
2020-10-11 12:15 2 Bro IK - Täby FC (A) Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Bro Sporthall
2020-10-11 16:30 2 Enebybergs IF - Hässelby SK IBK (D) Isabelle Lassfolk, Johan Nima Danderyds Gymnasium
2020-10-11 17:30 2 Väsby AIK (B) - Töjnan IBK (A) Agaton Östlund, Edvin Johansson Väsby skolan
Omgång 3
2020-10-17 12:00 3 Hässelby SK IBK (E) - Väsby AIK (B) Hampus Ljungsäter, Olle Forsberg Riddersvik
2020-10-17 13:00 3 Hässelby SK IBK (D) - Rotebro IS IBK (A) Olle Forsberg, Hampus Ljungsäter Riddersvik
2020-10-17 15:00 3 IK Frej Täby IBK - Enebybergs IF William De Besche, Andreas Beijer Vikingavallen
2020-10-18 12:00 3 Bele Barkaby IF IBF (A) - Danderyds SK IBF (A) Matilda Jennersjö, Hampus Ljungsäter Björkebyhallen
2020-10-18 12:15 3 Bro IK - Duvbo IK (A) Mattias Lönnborg, Sebastian Johansson Bro Sporthall
2020-10-18 13:15 3 Åkersberga IBF (B) - Töjnan IBK (A) Tommy Hallgren, Chelsea Wickenbergh Skärgårdsstadshallen
2020-10-18 15:30 3 Vaxholms IBF (A) - Täby FC (B) Jonas Kouao, Ayub Aden Vaxholm innebandyhallen
Omgång 4
2020-10-24 08:45 4 Töjnan IBK (A) - Hässelby SK IBK (D) Hugo Nilsson, Carl Theorén Silverdalshallen
2020-10-24 09:00 4 Väsby AIK (B) - Åkersberga IBF (A) Jesper Sandström, Fredrik Nensén Väsby skolan
2020-10-24 12:00 4 Rotebro IS IBK (A) - IK Frej Täby IBK Filip Saverstam, Oscar Isacsson Rotebrohallen (Nya)
2020-10-25 11:00 4 Täby FC (B) - Bro IK Emmie Helleday, Roger Nyström Grindtorpshallen
2020-10-25 11:15 4 Åkersberga IBF (B) - Hässelby SK IBK (E) Hugo Joråd, Edvin Svensson Åkersberga Sporthall A
2020-10-25 16:30 4 Duvbo IK (A) - Täby FC (A) Vincent Holmgren, Arvid Stegrud Hallonbergshallen
2020-10-25 17:15 4 Enebybergs IF - Bele Barkaby IF IBF (A) Filip Saverstam, Andreas Theorén Danderyds Gymnasium
Omgång 5
5 Hässelby SK IBK (D) - Hässelby SK IBK (E) Hässelbyhallen
Omgång 6
2020-11-21 09:15 6 Åkersberga IBF (B) - Vaxholms IBF (A) Åkersberga Sporthall A
2020-11-21 10:00 6 Hässelby SK IBK (D) - Åkersberga IBF (A) Hässelbyhallen
2020-11-21 11:00 6 Väsby AIK (B) - Bro IK Smedsgärdshallen
2020-11-21 13:00 6 Täby FC (B) - Täby FC (A) Grindtorpshallen
2020-11-22 09:30 6 Töjnan IBK (A) - Bele Barkaby IF IBF (A) Töjnahallen
2020-11-22 12:00 6 Hässelby SK IBK (E) - IK Frej Täby IBK Riddersvik
2020-11-22 16:15 6 Enebybergs IF - Danderyds SK IBF (A) Danderyds Gymnasium
Omgång 7
2020-11-28 11:15 7 IK Frej Täby IBK - Åkersberga IBF (A) Vikingavallen
2020-11-29 12:30 7 Duvbo IK (A) - Väsby AIK (B) Löthallen
2020-11-29 13:15 7 Bro IK - Åkersberga IBF (B) Bro Sporthall
2020-11-29 14:15 7 Danderyds SK IBF (A) - Rotebro IS IBK (A) Mörbyhallen
2020-11-29 14:30 7 Vaxholms IBF (A) - Hässelby SK IBK (D) Vaxholm innebandyhallen
2020-11-29 15:45 7 Bele Barkaby IF IBF (A) - Hässelby SK IBK (E) Björkebyhallen
2020-11-29 16:00 7 Täby FC (A) - Enebybergs IF Grindtorpshallen
Omgång 8
2020-12-05 09:15 8 Åkersberga IBF (B) - Duvbo IK (A) Åkersberga Sporthall A
2020-12-05 10:15 8 IK Frej Täby IBK - Vaxholms IBF (A) Vikingavallen
2020-12-05 12:00 8 Rotebro IS IBK (A) - Enebybergs IF Rotebrohallen (Nya)
2020-12-05 12:00 8 Hässelby SK IBK (D) - Bro IK Riddersvik
2020-12-05 13:00 8 Väsby AIK (B) - Täby FC (B) Väsby skolan
2020-12-06 09:15 8 Töjnan IBK (A) - Danderyds SK IBF (A) Töjnahallen
2020-12-06 12:15 8 Åkersberga IBF (A) - Bele Barkaby IF IBF (A) Skärgårdsstadshallen
Omgång 9
2020-12-12 13:00 9 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK (A) Grindtorpshallen
2020-12-12 14:00 9 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (B) Grindtorpshallen
2020-12-13 10:00 9 Duvbo IK (A) - Hässelby SK IBK (D) Löthallen
2020-12-13 11:00 9 Bele Barkaby IF IBF (A) - Vaxholms IBF (A) Björkebyhallen
2020-12-13 13:15 9 Bro IK - IK Frej Täby IBK Bro Sporthall
2020-12-13 17:00 9 Danderyds SK IBF (A) - Hässelby SK IBK (E) Mörbyhallen
2020-12-13 17:45 9 Enebybergs IF - Töjnan IBK (A) Danderyds Gymnasium
Omgång 10
2021-01-16 12:15 10 IK Frej Täby IBK - Duvbo IK (A) Vikingavallen
2021-01-16 13:00 10 Hässelby SK IBK (D) - Täby FC (B) Riddersvik
2021-01-16 13:15 10 Väsby AIK (B) - Täby FC (A) Väsby skolan
2021-01-16 14:00 10 Hässelby SK IBK (E) - Enebybergs IF Riddersvik
2021-01-17 09:00 10 Bele Barkaby IF IBF (A) - Bro IK Björkebyhallen
2021-01-17 09:15 10 Töjnan IBK (A) - Rotebro IS IBK (A) Töjnahallen
2021-01-17 14:00 10 Åkersberga IBF (A) - Danderyds SK IBF (A) Skärgårdsstadshallen
Omgång 11
2021-01-23 10:00 11 Duvbo IK (A) - Bele Barkaby IF IBF (A) Brotorpshallen
2021-01-23 13:00 11 Rotebro IS IBK (A) - Hässelby SK IBK (E) Rotebrohallen (Nya)
2021-01-24 11:30 11 Väsby AIK (B) - Åkersberga IBF (B) Väsby skolan
2021-01-24 14:00 11 Täby FC (B) - IK Frej Täby IBK Grindtorpshallen
2021-01-24 15:00 11 Täby FC (A) - Töjnan IBK (A) Grindtorpshallen
2021-01-24 15:00 11 Danderyds SK IBF (A) - Vaxholms IBF (A) Mörbyhallen
2021-01-24 16:15 11 Enebybergs IF - Åkersberga IBF (A) Danderyds Gymnasium
Omgång 12
2021-01-30 11:00 12 Hässelby SK IBK (E) - Töjnan IBK (A) Riddersvik
2021-01-30 12:00 12 Hässelby SK IBK (D) - Väsby AIK (B) Riddersvik
2021-01-31 09:15 12 Åkersberga IBF (A) - Rotebro IS IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2021-01-31 10:00 12 Bele Barkaby IF IBF (A) - Täby FC (B) Björkebyhallen
2021-01-31 11:15 12 Bro IK - Danderyds SK IBF (A) Bro Sporthall
2021-01-31 14:00 12 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (A) Skärgårdsstadshallen
2021-01-31 14:30 12 Vaxholms IBF (A) - Enebybergs IF Vaxholm innebandyhallen
Omgång 13
2021-02-06 10:00 13 Rotebro IS IBK (A) - Vaxholms IBF (A) Edsbergshallen
2021-02-06 11:00 13 Väsby AIK (B) - IK Frej Täby IBK Väsby skolan
2021-02-06 12:00 13 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK (E) Grindtorpshallen
2021-02-07 11:00 13 Töjnan IBK (A) - Åkersberga IBF (A) Töjnahallen
2021-02-07 13:30 13 Åkersberga IBF (B) - Hässelby SK IBK (D) Åkersberga Sporthall A
2021-02-07 18:15 13 Enebybergs IF - Bro IK Danderyds Gymnasium
2021-03-21 14:15 13 Danderyds SK IBF (A) - Duvbo IK (A) Mörbyhallen
Omgång 14
2021-02-13 10:00 14 Hässelby SK IBK (D) - Täby FC (A) Hässelbyhallen
2021-02-13 11:00 14 Duvbo IK (A) - Enebybergs IF Brotorpshallen
2021-02-13 12:15 14 IK Frej Täby IBK - Åkersberga IBF (B) Vikingavallen
2021-02-13 13:30 14 Vaxholms IBF (A) - Töjnan IBK (A) Vaxholm innebandyhallen
2021-02-14 12:15 14 Åkersberga IBF (A) - Hässelby SK IBK (E) Skärgårdsstadshallen
2021-02-14 12:15 14 Bro IK - Rotebro IS IBK (A) Bro Sporthall
2021-02-14 13:00 14 Bele Barkaby IF IBF (A) - Väsby AIK (B) Björkebyhallen
2021-02-14 18:15 14 Danderyds SK IBF (A) - Täby FC (B) Danderyds Gymnasium
Omgång 15
2021-02-20 11:00 15 Hässelby SK IBK (E) - Vaxholms IBF (A) Riddersvik
2021-02-20 11:15 15 Åkersberga IBF (B) - Bele Barkaby IF IBF (A) Åkersberga Sporthall A
2021-02-20 11:15 15 Rotebro IS IBK (A) - Duvbo IK (A) Rotebrohallen (Nya)
2021-02-20 12:00 15 Hässelby SK IBK (D) - IK Frej Täby IBK Riddersvik
2021-02-20 16:00 15 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (A) Grindtorpshallen
2021-02-21 10:45 15 Töjnan IBK (A) - Bro IK Töjnahallen
2021-02-21 17:15 15 Enebybergs IF - Täby FC (B) Danderyds Gymnasium
Omgång 16
2021-03-13 10:00 16 IK Frej Täby IBK - Täby FC (A) Vikingavallen
2021-03-14 10:00 16 Bele Barkaby IF IBF (A) - Hässelby SK IBK (D) Björkebyhallen
2021-03-14 11:15 16 Bro IK - Hässelby SK IBK (E) Bro Sporthall
2021-03-14 11:15 16 Duvbo IK (A) - Töjnan IBK (A) Löthallen
2021-03-14 14:00 16 Danderyds SK IBF (A) - Väsby AIK (B) Mörbyhallen
2021-03-14 14:30 16 Vaxholms IBF (A) - Åkersberga IBF (A) Vaxholm innebandyhallen
2021-03-14 15:15 16 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK (A) Grindtorpshallen
Omgång 17
2021-03-27 10:00 17 Väsby AIK (B) - Enebybergs IF Väsby skolan
2021-03-27 10:15 17 IK Frej Täby IBK - Bele Barkaby IF IBF (A) Vikingavallen
2021-03-27 12:00 17 Hässelby SK IBK (E) - Duvbo IK (A) Riddersvik
2021-03-27 13:00 17 Täby FC (A) - Vaxholms IBF (A) Grindtorpshallen
2021-03-27 13:00 17 Töjnan IBK (A) - Täby FC (B) Edsbergshallen
2021-03-28 09:15 17 Åkersberga IBF (B) - Danderyds SK IBF (A) Åkersberga Sporthall A
2021-03-28 10:15 17 Åkersberga IBF (A) - Bro IK Åkersberga Sporthall A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis