Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Lättlätt I Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkarby IF IBF Tobias Karlberg karlberg.tobias@gmail.com 0739225998 Svart/Svart/Svart
Bromma KFUK-KFUM Anna Philipson anna.philipson@outlook.com Blå-Blå-Vit
Hässelby SK IBK (B) Röd, Svart, Svart
IBF Offensiv Lidingö blå, blå, blå
Järfälla IBK Anneli Gigg anneli@gigg.se Röd/Röd/Svart
Nacka IBK (E) Sarah Carlsvärd sarah@carlsward.org 073-436 01 21 Vit/svart/vit
Sundbybergs IK (B) Johan Ersson johan.ersson@eu.jll.com 0709525413 Grön/Vit/Grön
Täby FC (E) Jonny Svärling jonny.svarling@gmail.com 070 526 75 03 Vit/Vit/Vit
Ängby IF (A) Mats Gustafsson magxxx@gmail.com 0725969124 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-01-15 09:00 1 Hässelby SK IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF Hässelbyhallen
2022-01-15 11:00 1 Täby FC (E) - Sundbybergs IK (B) Grindtorpshallen
2022-01-16 09:45 1 Nacka IBK (E) - Bromma KFUK-KFUM Ormingehallen
2022-01-16 13:15 1 Järfälla IBK - IBF Offensiv Lidingö Viksjö Sporthall
Omgång 2
2 Bromma KFUK-KFUM - Hässelby SK IBK (B)
2022-01-22 10:00 2 Sundbybergs IK (B) - Nacka IBK (E) Brotorpshallen
2022-01-22 15:00 2 Ängby IF (A) - Täby FC (E) Stora Mossen 1
2022-03-26 10:00 2 Bele Barkarby IF IBF - Järfälla IBK Björkebyhallen
Omgång 3
2022-01-29 11:00 3 IBF Offensiv Lidingö - Täby FC (E) Torsviks Idrottshall
2022-01-29 11:00 3 Sundbybergs IK (B) - Hässelby SK IBK (B) Hallonbergshallen
2022-01-30 08:45 3 Bele Barkarby IF IBF - Bromma KFUK-KFUM Björkebyhallen
2022-01-30 09:00 3 Nacka IBK (E) - Ängby IF (A) Ormingehallen
Omgång 4
2022-02-05 09:00 4 Sundbybergs IK (B) - Bele Barkarby IF IBF Brotorpshallen
2022-02-05 15:15 4 IBF Offensiv Lidingö - Nacka IBK (E) Torsviks Idrottshall
2022-02-06 09:15 4 Järfälla IBK - Bromma KFUK-KFUM Viksjö Sporthall
2022-02-06 14:30 4 Ängby IF (A) - Hässelby SK IBK (B) Grimstahallen
Omgång 5
2022-02-12 10:00 5 Hässelby SK IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö Hässelbyhallen
2022-02-13 08:00 5 Bele Barkarby IF IBF - Ängby IF (A) Björkebyhallen
2022-02-13 10:45 5 Bromma KFUK-KFUM - Sundbybergs IK (B) Grimstahallen
2022-03-06 17:00 5 Täby FC (E) - Järfälla IBK Grindtorpshallen
Omgång 6
2022-02-19 09:00 6 Täby FC (E) - Nacka IBK (E) Grindtorpshallen
2022-02-19 09:45 6 IBF Offensiv Lidingö - Bele Barkarby IF IBF Torsviks Idrottshall
2022-02-19 15:15 6 Ängby IF (A) - Bromma KFUK-KFUM Stora Mossen 1
2022-02-20 08:00 6 Järfälla IBK - Sundbybergs IK (B) Kallhälls sporthall
Omgång 7
2022-03-12 09:00 7 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (E) Hässelbyhallen
2022-03-12 09:00 7 Sundbybergs IK (B) - Ängby IF (A) Brotorpshallen
2022-03-13 09:00 7 Nacka IBK (E) - Järfälla IBK Ormingehallen
2022-03-13 10:30 7 Bromma KFUK-KFUM - IBF Offensiv Lidingö Grimstahallen
Omgång 8
2022-03-19 14:15 8 Nacka IBK (E) - Hässelby SK IBK (B) Myrsjöskolan
2022-03-19 15:45 8 IBF Offensiv Lidingö - Sundbybergs IK (B) Torsviks Idrottshall
2022-03-20 09:00 8 Täby FC (E) - Bele Barkarby IF IBF Grindtorpshallen
2022-03-20 09:30 8 Järfälla IBK - Ängby IF (A) Kallhälls sporthall
Omgång 9
2022-04-02 09:00 9 Hässelby SK IBK (B) - Järfälla IBK Hässelbyhallen
2022-04-02 09:00 9 Ängby IF (A) - IBF Offensiv Lidingö Stora Mossen 1
2022-04-02 10:00 9 Bromma KFUK-KFUM - Täby FC (E) Stora Mossen 1
2022-04-03 12:45 9 Bele Barkarby IF IBF - Nacka IBK (E) Björkebyhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis