Spelprogram - JAS DJ18 Play Off

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkarby IF IBF Niclas Wetterstrand niklas.wetterstrand@gmail.com 0706917125 Svart/Svart/Svart
FBC Lerum Pontus Persson pontus_0302@hotmail.com 0707-123297 Röd/Röd/Svart
FBC Partille Olivia Adler Olivia.adler@hotmail.se 0722621447 Svart/Svart/Svart
FBI Tullinge Martin Tonnert martin.ostman@gmail.com 070-5734637 Orange/Svart/Svart
Fröjereds IF Peter Åhling peter.ahling@mariestad.se 0705398337 Blå/vit/Blå/Blå
Hagfors IF Uddeholm /Edebäck IBF Pär Olsson posohlson@gmail.com 0705512990 blå/blå/blå
Hagunda IF Peter Westerlund p.westerlund@bredband.net 0705664446 Blå/Svart/Blå
Huddinge IBS Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd/Röd/Vita
Hässelby SK IBK Mathias Emilsson mathiasemilsson@outlook.com 0737689989 Röd/Svart/Svart
IBF Dalen/FC Dalen Richard Bagger rbagger13@gmail.com 070-3098813 Svart/Svart/Svart
IBF Falun Utveckling Magnus Röhnisch magnus.rohnisch70@gmail.com 070-731 64 98 Rosa/Svart/Svart
IBF Linköping Tommy Pettersson maz16@bredband.net 0702-233140 Blå/Blå/Vit
IBK Lockerud Mariestad Tobias Svensson tobias.svensson@mail.com 073-938 42 81 Röd/Röd/Röd
IBK Lund/Elit Daniel Heander daniel.heander@ibklund.se 0707-785210 Svart-grön/Svart-grön/Svart
Jönköpings IK Utv/Jönköpings IK Nelly Pettersson nelly1997@hotmail.se 0703299323 Röd/Röd/Röd
Karlstad IBF Ungdom Veronica Arnesson veronica.arnesson@telia.com 070-661 38 36 Blå/svart/svart
Landvetter IBK Martin Zetterstedt martinz19@gmail.com 0707-191280 Vit/blå-randig/Svart/Svart
Pixbo Wallenstam IBF Daniel Svartling innebandydaniel@outlook.com 0705-171135 Röd/vit/Röd/Röda
RIG Umeå IBF Peter Hörnsten peter.svensson.hornsten@innebandy.se 070-5762522 Blå/Blå/Gul/Blå randiga
Rönnby Västerås IBK Ung/Skälby IBK Emma Rauch emma.rauch@outlook.com 0736585323 Orange/Svart/Svart
Sköndals IK Mathias Björkman matbjo73@gmail.com 0709966476 Blå/Svart/Svart
Storvreta Ungdom/IBK Göran Rohlin goran.rohlin@gmail.com 073-6917725 röd/svart/röd
Sundsvalls IBF Susanne Sellbom sussellbom@gmail.com 076-8030515 Orange/Svart
Telge SIBK Joakim Höög joakim.hoog@volkswagen.se 0705686522 Röd/Röd/Vita
Träslövsläge IF /Tvååker IBK Martin Bill mbl@ksu.se 070-896 47 96 Vit, Blå, Vit
Täby FC Pelle Dohlwitz pelle@peis.se 0761-853883 Vit/Vit/Vit
Umeå Västra IF Johan Åsberg johan.asberg@umeavastra.se 070-3553551 Grön/Grön/Grön
Warberg IBF Niklas Johansson niklas.johansson@warbergic.se 0708-719 391 Blå/Blå/Blå
Västerås IBS Felix Lange felixlange95@outlook.com 072-9750538 Svart/svart/svart
Växjö IBK Utveckling/IBK Jakob Ericson jakob.ericson@hotmail.com 0766-329121 Mörkblå/Mörkblå/Mörkblå
Åkersberga IBF Magnus Eckemark magnus.eckemark@gmail.com 070-3664828 Orange/Svart/Orange
Örnsköldsvik IBF Mattias Högdahl mattias.hogdahl@icloud.com 0705211730 Röd/Svart/Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-04-01 20:00 1 Växjö IBK Utveckling/IBK - Warberg IBF 5 - 3 Fortnox Arena B-hall 192
2022-04-05 20:00 1 FBC Lerum - FBC Partille 9 - 1 Rydsbergshallen 210
2022-04-07 19:30 1 RIG Umeå IBF - Umeå Västra IF 10 - 2 Umeå Energi Arena Väst
2022-04-07 19:30 1 IBF Dalen/FC Dalen - Örnsköldsvik IBF 1 - 7 Musköten 1
2022-04-08 19:15 1 Sköndals IK - Huddinge IBS 3 - 4 Sköndalshallen 68
2022-04-08 19:30 1 Karlstad IBF Ungdom - Västerås IBS 6 - 4 Colorama Arena 127
2022-04-10 13:00 1 IBF Falun Utveckling - Sundsvalls IBF 6 - 2 Guide Arena 87
2022-04-10 13:00 1 Pixbo Wallenstam IBF - Landvetter IBK 8 - 4 Wallenstam Arena A 235
2022-04-10 14:00 1 Hagfors IF Uddeholm /Edebäck IBF - Rönnby Västerås IBK Ung/Skälby IBK 3 - 7 Uddeholm Arena 75
2022-04-10 14:00 1 IBK Lockerud Mariestad - IBF Linköping 2 - 1 ICA-kvantum hallen, Mariestad
2022-04-10 15:00 1 IBK Lund/Elit - Träslövsläge IF /Tvååker IBK 7 - 2 Lerbäckshallen A 97
2022-04-10 16:00 1 Storvreta Ungdom/IBK - Hagunda IF 5 - 2 Storvreta IBK Sporthall 143
2022-04-10 17:00 1 Täby FC - Hässelby SK IBK 6 - 0 K-Rauta Arena 157
2022-04-10 18:00 1 Telge SIBK - FBI Tullinge 11 - 1 Västergård Arena A 167
2022-04-10 18:00 1 Jönköpings IK Utv/Jönköpings IK - Fröjereds IF 6 - 3 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen 265
2022-04-10 20:00 1 Åkersberga IBF - Bele Barkarby IF IBF OW (0 - 5) Åkersberga Sporthall A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis