Spelprogram - Pantamera Flickor Blå Medelsvår Södra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkarby IF IBF (B) Monica Lundholm monica_lundholm@hotmail.com 0769428757 Svart/Svart/Svart
Hammarby IF IBF Maria Granefelt post@mariagranefelt.se 073-673 16 72 Grönvit/Vit/Vit
Högdalens AIS Douglas Herrera herreradouglas@yahoo.se 0736733696 Svart/Svart/Svart
Ingarö IF Lill Cronås lill.cronas@hotmail.se 0709-619691 Svart
Nacka IBK My Campbell my.noden@gmail.com 073-505 41 67 Vit/Svart/Vit
Skogås/Trångsunds IBK Pär Olsson par.m.olsson@gmail.com 070-285 04 04 Blå, Blå, Blå
Sundbybergs IK (A) Hanna Blom hannahansson98@hotmail.com 0702060864 Grön/Vit/Grön
Tyresö Trollbäcken IBK Malin Mejdahl malinmejdahl85@gmail.com 0700920651 svart/svart/svart/svart
Täby FC (B) Mikael Corp mikael.corp@gmail.com Vit/Vit/Vit
Vendelsö IK Daniel Lindahl D_lindahl@Hotmail.com Blå/Blå/Blå
Åkersberga IBF (A) Jonas Radeskog jonas.radeskog@gmail.com 0733454438 Orange/Svart/Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Bele Barkarby IF IBF (B) - Ingarö IF
1 Skogås/Trångsunds IBK - Åkersberga IBF (A)
2022-10-01 12:00 1 Hammarby IF IBF - Vendelsö IK Heimo Lyly, My Källström Lyly Sjöstadshallen
2022-10-01 14:00 1 Sundbybergs IK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Agaton Östlund, Mattias Thomasson Hallonbergshallen
2022-10-02 11:00 1 Nacka IBK - Täby FC (B) Ellen Ulvshammar, Sara Lindquist Ormingehallen
Omgång 2
2 Ingarö IF - Hammarby IF IBF
2022-10-08 10:00 2 Sundbybergs IK (A) - Skogås/Trångsunds IBK Emilia Tuomela, Elin Holm Brotorpshallen
2022-10-08 12:00 2 Täby FC (B) - Bele Barkarby IF IBF (B) Isabelle Lassfolk, Peter Lassfolk Grindtorpshallen
2022-10-09 10:00 2 Åkersberga IBF (A) - Högdalens AIS Otto Alberius, Lukas Edenström Österåkers Multiarena 1
2022-10-09 13:00 2 Tyresö Trollbäcken IBK - Nacka IBK , Josefine Svensson Strandhallen - Tyresö
Omgång 3
3 Ingarö IF - Täby FC (B)
2022-10-15 09:15 3 Högdalens AIS - Sundbybergs IK (A) Niklas Lundberg, Johnny Mikael Claesson Högdalshallen
2022-10-15 10:00 3 Vendelsö IK - Åkersberga IBF (A) Kenneth Johansson, Shabbir Ahmed Lyckeby Sporthall
2022-10-16 09:00 3 Nacka IBK - Skogås/Trångsunds IBK Jacob Hult, Fredrik Hallenberg Ormingehallen
2022-10-16 14:00 3 Bele Barkarby IF IBF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK Steffanie Bramer, Rebecca Johansson Björkebyhallen
Omgång 4
2022-10-22 10:00 4 Skogås/Trångsunds IBK - Bele Barkarby IF IBF (B) Filippa Wijnbladh, Elvira Elfgren Skogåshallen
2022-10-22 13:00 4 Nacka IBK - Högdalens AIS , Christoffer Hellström Myrsjöskolan
2022-10-22 15:00 4 Täby FC (B) - Hammarby IF IBF Julia Tegnér, Anton Ponnert Grindtorpshallen
2022-10-22 15:30 4 Vendelsö IK - Sundbybergs IK (A) Simon Lundberg, Niklas Lundberg Lyckeby Sporthall
2022-10-23 12:30 4 Tyresö Trollbäcken IBK - Ingarö IF Linnea Gilliam, Emma Torbjörnsdotter Strandhallen - Tyresö
Omgång 5
2022-10-29 10:45 5 Ingarö IF - Skogås/Trångsunds IBK Patrik Telland, Ilias Neffling Ingarö Sporthall
2022-10-29 11:00 5 Vendelsö IK - Nacka IBK Jonas Jatko, Linnea Gilliam Lyckeby Sporthall
2022-10-29 12:00 5 Hammarby IF IBF - Åkersberga IBF (A) Gustav Levin, Arash Sohrevardi Sjöstadshallen
2022-10-29 12:00 5 Täby FC (B) - Tyresö Trollbäcken IBK Amanda Brehme, Sofia Brehme Grindtorpshallen
2022-10-29 13:30 5 Bele Barkarby IF IBF (B) - Högdalens AIS Niklas Forsman, Elias Forsman Björkebyhallen
Omgång 6
2022-11-12 10:00 6 Tyresö Trollbäcken IBK - Hammarby IF IBF Emma Torbjörnsdotter, Telma Nääs Strandhallen - Tyresö
2022-11-12 12:00 6 Åkersberga IBF (A) - Sundbybergs IK (A) Robin Johansson, Jonathan Ström Österåkers Multiarena 2
2022-11-12 15:45 6 Högdalens AIS - Ingarö IF Hanna Claesson, Isak Eriksson Bandhagshallen
2022-11-12 17:30 6 Bele Barkarby IF IBF (B) - Vendelsö IK Oliver Hallgren, Jonas Vedin Björkebyhallen
2022-11-13 10:45 6 Skogås/Trångsunds IBK - Täby FC (B) Niklas Lundberg, Elliot Ålander Skogåshallen
Omgång 7
2022-11-19 10:00 7 Hammarby IF IBF - Sundbybergs IK (A) Love Månsson Patrickson, John Degerkvist Sjöstadshallen
2022-11-19 12:00 7 Åkersberga IBF (A) - Nacka IBK Lukas Edenström, Otto Alberius Åkersberga Sporthall A
2022-11-19 15:00 7 Tyresö Trollbäcken IBK - Skogås/Trångsunds IBK Christian Berger, Fredrik Hallenberg Strandhallen - Tyresö
2022-11-19 16:00 7 Täby FC (B) - Högdalens AIS Astrid Isaksson, Nora Wagner Nottberg Grindtorpshallen
2022-11-26 14:00 7 Ingarö IF - Vendelsö IK William Warman, Leo Ghiselli Fristedt Ingarö Sporthall
Omgång 8
2022-11-26 10:00 8 Skogås/Trångsunds IBK - Hammarby IF IBF Christian Berger, Rasmus Bergne Skogåshallen
2022-11-26 10:00 8 Vendelsö IK - Täby FC (B) Filip Hållander, Fredrik Bousset Lyckeby Sporthall
2022-11-26 11:15 8 Högdalens AIS - Tyresö Trollbäcken IBK Johnny Mikael Claesson, Niklas Lundberg Högdalshallen
2022-11-27 10:00 8 Nacka IBK - Sundbybergs IK (A) Christoffer Hellström, Jacob Hult Ormingehallen
2022-11-27 11:00 8 Bele Barkarby IF IBF (B) - Åkersberga IBF (A) Oliver Hallgren, Anton Ponnert Björkebyhallen
Omgång 9
2022-12-03 09:00 9 Skogås/Trångsunds IBK - Högdalens AIS Ej offentliggjord, Nicholas Lindgren Skogåshallen
2022-12-03 12:00 9 Sundbybergs IK (A) - Bele Barkarby IF IBF (B) Jonathan Stertzell, Thorri Thorisson Hallonbergshallen
2022-12-03 16:00 9 Hammarby IF IBF - Nacka IBK Ilias Neffling, Mattias Dahlgren Sjöstadshallen
2022-12-04 13:15 9 Tyresö Trollbäcken IBK - Vendelsö IK , Fredrik Bousset Strandhallen - Tyresö
2022-12-04 13:30 9 Åkersberga IBF (A) - Ingarö IF Lars Samuelsson Österåkers Multiarena 1
Omgång 10
2022-12-10 09:15 10 Högdalens AIS - Hammarby IF IBF Högdalshallen
2022-12-10 11:00 10 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (B) Åkersberga Sporthall A
2022-12-10 13:15 10 Vendelsö IK - Skogås/Trångsunds IBK Lyckeby Sporthall
2022-12-10 14:15 10 Ingarö IF - Sundbybergs IK (A) Ingarö Sporthall
2022-12-10 15:00 10 Nacka IBK - Bele Barkarby IF IBF (B) Myrsjöskolan
Omgång 11
2022-12-17 09:45 11 Högdalens AIS - Vendelsö IK Högdalshallen
2022-12-17 10:30 11 Hammarby IF IBF - Bele Barkarby IF IBF (B) Sjöstadshallen
2022-12-17 13:45 11 Sundbybergs IK (A) - Täby FC (B) Hallonbergshallen
2022-12-17 14:00 11 Nacka IBK - Ingarö IF Myrsjöskolan
2022-12-17 16:30 11 Tyresö Trollbäcken IBK - Åkersberga IBF (A) Strandhallen - Tyresö

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis