Spelprogram - Pantamera Flickor röd div 2

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Alunda IBF F05-08 Niklas Jedstedt niklas.jedstedt@uppsala.se 073-809 18 94 Blå/Svart/Svart
Björklinge BK F08/09 Jakob Dahl jakob.dahl@telia.com 0703254472 svart/svart/svart
Bälinge IF F08/09 Svart Gul, Svart, Svart
Hagunda IF F07/08 röd2 Nina Bergström Ninabergstrom73@gmail.com 0768-730766 Blå/Svart/Blå
IFK Dannemora/Ö F06-08 Karl Ekström karl.o.ekstrom@gmail.com 0706122242 Vit/Blå/Vit
IK Sirius IBK F08 Per Appelgren per.appelgren@gmail.com 0734439291 Blå/Svart/Svart/Svart
Stenhagens KK F07/08 röd Röd, Svart, Svart
Storvreta IBK/Storvreta Ungdom F08 Malin Fallenius malin.fallenius84@gmail.com 070-2187994 Röd, Svart, Röd
Tierp IBK F06/07 Andreas Strand svanby.strand@outlook.com 0708667594 Rosa/Svart/Svart
Vaksala SK F 2008 1 Ingela Eriksson ingelae2@gmail.com 0704457111 Svart/Gul/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-08 10:15 1 Björklinge BK F08/09 - Storvreta IBK/Storvreta Ungdom F08 1 - 2 Björklinge Sporthall 45
2022-10-09 09:15 1 Hagunda IF F07/08 röd2 - Stenhagens KK F07/08 röd 3 - 1 IFU Arena Gibon
2022-10-09 11:00 1 Bälinge IF F08/09 Svart - Vaksala SK F 2008 1 7 - 4 IFU Arena Gibon 63
2022-10-12 19:30 1 IFK Dannemora/Ö F06-08 - IK Sirius IBK F08 1 - 3 Österby Sim o Sporthall 80
Omgång 2
2022-10-15 13:15 2 Stenhagens KK F07/08 röd - Bälinge IF F08/09 Svart 1 - 1 Stenhagen BoKC 50
2022-10-15 14:30 2 Tierp IBK F06/07 - Björklinge BK F08/09 1 - 1 Aspenhallen
2022-10-16 14:00 2 IFK Dannemora/Ö F06-08 - Hagunda IF F07/08 röd2 1 - 3 Österby Sim o Sporthall
2022-10-17 20:15 2 Storvreta IBK/Storvreta Ungdom F08 - Alunda IBF F05-08 2 - 1 Storvreta IBK Sporthall 75
Omgång 3
2022-10-21 19:00 3 Bälinge IF F08/09 Svart - IFK Dannemora/Ö F06-08 5 - 3 Vattholma Sporthall
2022-10-23 13:10 3 Storvreta IBK/Storvreta Ungdom F08 - Tierp IBK F06/07 10 - 0 Storvreta IBK Sporthall 82
2022-10-23 19:00 3 Björklinge BK F08/09 - IK Sirius IBK F08 3 - 2 Björklinge Sporthall 55
2022-11-20 17:15 3 Alunda IBF F05-08 - Vaksala SK F 2008 1 5 - 3 Olandshallen
Omgång 4
2022-10-29 13:10 4 Tierp IBK F06/07 - Alunda IBF F05-08 4 - 4 Aspenhallen
2022-10-29 13:15 4 Stenhagens KK F07/08 röd - Vaksala SK F 2008 1 2 - 6 Stenhagen BoKC
2022-10-30 09:00 4 IK Sirius IBK F08 - Storvreta IBK/Storvreta Ungdom F08 2 - 2 IFU Arena Gibon 35
2022-10-30 17:45 4 Hagunda IF F07/08 röd2 - Björklinge BK F08/09 1 - 1 IFU Arena Upplands Energi
Omgång 5
2022-11-05 14:15 5 Bälinge IF F08/09 Svart - Björklinge BK F08/09 2 - 1 IFU Arena Gibon 113
2022-11-05 18:15 5 Alunda IBF F05-08 - Stenhagens KK F07/08 röd 1 - 1 Olandshallen 32
2022-11-16 18:05 5 Hagunda IF F07/08 röd2 - Storvreta IBK/Storvreta Ungdom F08 0 - 6 Stenhagen BoKC
2023-02-05 19:30 5 Vaksala SK F 2008 1 - IFK Dannemora/Ö F06-08 2 - 4 Lindbackens Sporthall 55
2023-03-14 18:30 5 IK Sirius IBK F08 - Tierp IBK F06/07 3 - 2 Tunabergsskolan 30
Omgång 6
2022-11-11 19:15 6 IK Sirius IBK F08 - Alunda IBF F05-08 5 - 1 IFU Arena Gibon 60
2022-11-11 20:30 6 Bälinge IF F08/09 Svart - Storvreta IBK/Storvreta Ungdom F08 2 - 5 IFU Arena Gibon 66
2022-11-12 12:30 6 IFK Dannemora/Ö F06-08 - Stenhagens KK F07/08 röd 2 - 2 Österby Sim o Sporthall
2022-11-12 13:00 6 Tierp IBK F06/07 - Hagunda IF F07/08 röd2 4 - 5 Aspenhallen
Omgång 7
2022-11-19 14:20 7 Tierp IBK F06/07 - Bälinge IF F08/09 Svart 2 - 12 Aspenhallen
2022-11-20 10:15 7 Vaksala SK F 2008 1 - Björklinge BK F08/09 2 - 2 IFU Arena A
2022-12-03 17:00 7 Alunda IBF F05-08 - IFK Dannemora/Ö F06-08 2 - 1 Olandshallen
2022-12-18 16:15 7 IK Sirius IBK F08 - Hagunda IF F07/08 röd2 4 - 2 IFU Arena Upplands Energi 27
Omgång 8
2022-11-25 19:00 8 Björklinge BK F08/09 - Stenhagens KK F07/08 röd 4 - 1 Björklinge Sporthall 90
2022-11-26 09:00 8 Bälinge IF F08/09 Svart - IK Sirius IBK F08 1 - 2 IFU Arena Tell Media Group (B)
2022-11-26 10:15 8 Hagunda IF F07/08 röd2 - Alunda IBF F05-08 2 - 3 IFU Arena Tell Media Group (B)
2022-11-26 14:20 8 Storvreta IBK/Storvreta Ungdom F08 - Vaksala SK F 2008 1 2 - 0 Storvreta IBK Sporthall 58
Omgång 9
2022-12-03 11:50 9 Tierp IBK F06/07 - Vaksala SK F 2008 1 2 - 3 Aspenhallen
2022-12-03 15:15 9 Hagunda IF F07/08 röd2 - Bälinge IF F08/09 Svart 2 - 2 IFU Arena Tell Media Group (B)
2022-12-03 16:45 9 Stenhagens KK F07/08 röd - Storvreta IBK/Storvreta Ungdom F08 0 - 3 Stenhagen BoKC
2022-12-04 14:00 9 IFK Dannemora/Ö F06-08 - Björklinge BK F08/09 1 - 0 Österby Sim o Sporthall
Omgång 10
2022-12-10 09:15 10 Tierp IBK F06/07 - Stenhagens KK F07/08 röd 2 - 3 Aspenhallen
2022-12-11 09:20 10 Storvreta IBK/Storvreta Ungdom F08 - IFK Dannemora/Ö F06-08 1 - 2 Storvreta IBK Sporthall 53
2022-12-11 11:00 10 Bälinge IF F08/09 Svart - Alunda IBF F05-08 0 - 2 IFU Arena Tell Media Group (B) 53
2022-12-11 14:30 10 Vaksala SK F 2008 1 - IK Sirius IBK F08 0 - 0 IFU Arena Tell Media Group (B) 38
Omgång 11
2022-12-17 10:15 11 IK Sirius IBK F08 - Stenhagens KK F07/08 röd 2 - 1 IFU Arena Tell Media Group (B) 35
2022-12-17 12:45 11 Hagunda IF F07/08 röd2 - Vaksala SK F 2008 1 2 - 2 IFU Arena Tell Media Group (B)
2022-12-18 14:00 11 IFK Dannemora/Ö F06-08 - Tierp IBK F06/07 1 - 2 Österby Sim o Sporthall
2023-03-04 18:15 11 Alunda IBF F05-08 - Björklinge BK F08/09 4 - 1 Olandshallen 55
Omgång 12
2023-01-07 10:00 12 IK Sirius IBK F08 - IFK Dannemora/Ö F06-08 1 - 3 IFU Arena Tell Media Group (B) 43
2023-01-07 11:15 12 Vaksala SK F 2008 1 - Bälinge IF F08/09 Svart 2 - 3 IFU Arena Tell Media Group (B) 58
2023-01-07 13:15 12 Stenhagens KK F07/08 röd - Hagunda IF F07/08 röd2 2 - 5 Stenhagen BoKC
2023-01-08 17:10 12 Storvreta IBK/Storvreta Ungdom F08 - Björklinge BK F08/09 3 - 1 Storvreta IBK Sporthall 65
Omgång 13
2023-01-14 12:40 13 Alunda IBF F05-08 - Storvreta IBK/Storvreta Ungdom F08 1 - 2 Olandshallen 57
2023-01-14 15:00 13 Björklinge BK F08/09 - Tierp IBK F06/07 3 - 1 Björklinge Sporthall 64
2023-01-15 09:00 13 Hagunda IF F07/08 röd2 - IFK Dannemora/Ö F06-08 3 - 0 IFU Arena A
2023-01-15 10:15 13 Bälinge IF F08/09 Svart - Stenhagens KK F07/08 röd 8 - 2 IFU Arena A
Omgång 14
2023-01-22 09:00 14 IK Sirius IBK F08 - Björklinge BK F08/09 1 - 2 IFU Arena Tell Media Group (B) 49
2023-01-22 10:15 14 Vaksala SK F 2008 1 - Alunda IBF F05-08 3 - 3 IFU Arena Tell Media Group (B) 51
2023-02-25 11:00 14 Tierp IBK F06/07 - Storvreta IBK/Storvreta Ungdom F08 1 - 6 Aspenhallen
2023-03-05 17:25 14 IFK Dannemora/Ö F06-08 - Bälinge IF F08/09 Svart 1 - 9 Österby Sim o Sporthall
Omgång 15
2023-01-27 19:25 15 Alunda IBF F05-08 - Tierp IBK F06/07 4 - 1 Olandshallen 139
2023-01-28 13:00 15 Björklinge BK F08/09 - Hagunda IF F07/08 röd2 3 - 1 Björklinge Sporthall
2023-01-29 09:50 15 Storvreta IBK/Storvreta Ungdom F08 - IK Sirius IBK F08 1 - 6 Storvreta IBK Sporthall 54
2023-01-29 16:45 15 Vaksala SK F 2008 1 - Stenhagens KK F07/08 röd 3 - 2 IFU Arena Tell Media Group (B) 63
Omgång 16
2023-01-22 20:00 16 IFK Dannemora/Ö F06-08 - Vaksala SK F 2008 1 2 - 3 Österby Sim o Sporthall 95
2023-02-04 13:15 16 Stenhagens KK F07/08 röd - Alunda IBF F05-08 1 - 4 Stenhagen BoKC
2023-02-04 14:30 16 Tierp IBK F06/07 - IK Sirius IBK F08 3 - 0 Aspenhallen 65
2023-02-27 20:15 16 Storvreta IBK/Storvreta Ungdom F08 - Hagunda IF F07/08 röd2 1 - 1 Storvreta IBK Sporthall
2023-03-19 19:00 16 Björklinge BK F08/09 - Bälinge IF F08/09 Svart 0 - 2 Björklinge Sporthall
Omgång 17
2023-02-11 15:40 17 Alunda IBF F05-08 - IK Sirius IBK F08 2 - 1 Olandshallen
2023-02-12 10:45 17 Hagunda IF F07/08 röd2 - Tierp IBK F06/07 3 - 2 IFU Arena A
2023-02-12 13:30 17 Storvreta IBK/Storvreta Ungdom F08 - Bälinge IF F08/09 Svart 2 - 3 Storvreta IBK Sporthall 68
2023-02-18 15:00 17 Stenhagens KK F07/08 röd - IFK Dannemora/Ö F06-08 0 - 4 Stenhagen BoKC
Omgång 18
2023-02-17 19:30 18 IFK Dannemora/Ö F06-08 - Alunda IBF F05-08 0 - 2 Österby Sim o Sporthall 85
2023-02-18 09:00 18 Bälinge IF F08/09 Svart - Tierp IBK F06/07 6 - 1 IFU Arena Tell Media Group (B) 50
2023-02-18 10:15 18 Hagunda IF F07/08 röd2 - IK Sirius IBK F08 1 - 1 IFU Arena Tell Media Group (B)
2023-02-18 11:30 18 Björklinge BK F08/09 - Vaksala SK F 2008 1 6 - 3 Björklinge Sporthall 35
Omgång 19
2023-03-03 20:00 19 Alunda IBF F05-08 - Hagunda IF F07/08 röd2 6 - 0 Olandshallen 89
2023-03-04 09:00 19 IK Sirius IBK F08 - Bälinge IF F08/09 Svart 2 - 1 IFU Arena Gibon 44
2023-03-04 10:15 19 Vaksala SK F 2008 1 - Storvreta IBK/Storvreta Ungdom F08 0 - 2 IFU Arena Gibon 45
2023-03-04 13:15 19 Stenhagens KK F07/08 röd - Björklinge BK F08/09 2 - 1 Stenhagen BoKC
Omgång 20
2023-03-11 18:45 20 Björklinge BK F08/09 - IFK Dannemora/Ö F06-08 1 - 3 Björklinge Sporthall 53
2023-03-12 09:00 20 Bälinge IF F08/09 Svart - Hagunda IF F07/08 röd2 0 - 0 IFU Arena DHinox 49
2023-03-12 10:15 20 Vaksala SK F 2008 1 - Tierp IBK F06/07 6 - 3 IFU Arena DHinox 42
2023-03-12 11:50 20 Storvreta IBK/Storvreta Ungdom F08 - Stenhagens KK F07/08 röd 5 - 0 Storvreta IBK Sporthall 57
Omgång 21
2023-03-17 20:00 21 Alunda IBF F05-08 - Bälinge IF F08/09 Svart 0 - 5 Olandshallen 70
2023-03-18 15:00 21 Stenhagens KK F07/08 röd - Tierp IBK F06/07 2 - 5 Stenhagen BoKC
2023-03-19 13:15 21 IK Sirius IBK F08 - Vaksala SK F 2008 1 1 - 2 IFU Arena Upplands Energi 60
2023-03-19 14:00 21 IFK Dannemora/Ö F06-08 - Storvreta IBK/Storvreta Ungdom F08 2 - 2 Österby Sim o Sporthall
Omgång 22
2023-03-25 11:00 22 Vaksala SK F 2008 1 - Hagunda IF F07/08 röd2 3 - 0 IFU Arena A 47
2023-03-25 12:00 22 Tierp IBK F06/07 - IFK Dannemora/Ö F06-08 4 - 4 Aspenhallen 73
2023-03-25 16:15 22 Stenhagens KK F07/08 röd - IK Sirius IBK F08 5 - 3 Stenhagen BoKC
2023-03-28 19:20 22 Björklinge BK F08/09 - Alunda IBF F05-08 2 - 3 Björklinge Sporthall 20

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis