Spelprogram - Pantamera Flickor Division 4A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
G/K IBS F11-12 Blå Per Åström perastrom@telia.com 0702070810 Blå, Blå, Blå
Husums IBK F11 Ann Nordgren Ann.e.nordgren@gmail.com 070-3069572 Svart, Svart, Svart
Klockarbergets BK F11 Markus Sjöholm markus.sjoholm80@gmail.com 073-5325895 Svart, Svart, Svart
Moälvens IBK F11 Anna Wedman Persson a.wedman.persson@gmail.com Orange/Svart/Svart
Sundsvalls IBF F11-12 Haga 1 Sara Jonsson sarajonsson11@outlook.com 0703086425 Orange, Svart, orange
Sundsvalls IBF F11-12 Nord Svart Erika Moll erika.moll@filmvasternorrland.se 0706478200 Orange, Svart, orange
Vattjom F10-11 Sverker Groth svoth@home.se 0705518787 Svart, Svart, Svart
Örnsköldsvik IBK F11 Svart Johanna Engwall prinsessan007@hotmail.com 0702661552 Röd, Svart, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-22 10:15 1 Sundsvalls IBF F11-12 Haga 1 - Örnsköldsvik IBK F11 Svart 3 - 8 Hagahallen
2023-10-22 10:15 1 Klockarbergets BK F11 - G/K IBS F11-12 Blå 9 - 4 Njurundahallen
2023-10-22 14:45 1 Sundsvalls IBF F11-12 Nord Svart - Örnsköldsvik IBK F11 Svart 4 - 4 Hagahallen 40
2023-10-22 14:45 1 Vattjom F10-11 - G/K IBS F11-12 Blå 7 - 3 Matfors Sporthall
Omgång 2
2023-10-28 10:15 2 Sundsvalls IBF F11-12 Haga 1 - Husums IBK F11 10 - 3 Hagahallen 53
2023-10-28 11:15 2 Klockarbergets BK F11 - Moälvens IBK F11 4 - 1 Höglunda
2023-10-28 14:45 2 Vattjom F10-11 - Moälvens IBK F11 7 - 1 Matfors Sporthall 48
2023-10-28 14:45 2 Sundsvalls IBF F11-12 Nord Svart - Husums IBK F11 18 - 0 Baldershallen 4
Omgång 3
2023-11-12 10:15 3 Vattjom F10-11 - Örnsköldsvik IBK F11 Svart 3 - 11 Matfors Sporthall
2023-11-12 10:15 3 Sundsvalls IBF F11-12 Haga 1 - Moälvens IBK F11 4 - 7 Hagahallen
2023-11-12 14:15 3 Klockarbergets BK F11 - Örnsköldsvik IBK F11 Svart 4 - 4 Njurundahallen
2023-11-12 14:45 3 Sundsvalls IBF F11-12 Nord Svart - Moälvens IBK F11 11 - 0 Höglunda
Omgång 4
2023-11-18 10:15 4 G/K IBS F11-12 Blå - Sundsvalls IBF F11-12 Haga 1 3 - 7 Nolaskolan
2023-11-18 10:15 4 Husums IBK F11 - Sundsvalls IBF F11-12 Nord Svart 0 - 20 Husum
2023-11-18 11:45 4 Örnsköldsvik IBK F11 Svart - Klockarbergets BK F11 3 - 1 Nolaskolan 50
2023-11-18 13:15 4 Moälvens IBK F11 - Sundsvalls IBF F11-12 Nord Svart 4 - 10 Höglandshallen Örnsköldsvik
2023-11-18 13:15 4 G/K IBS F11-12 Blå - Klockarbergets BK F11 3 - 9 Nolaskolan
2023-11-18 14:45 4 Örnsköldsvik IBK F11 Svart - Sundsvalls IBF F11-12 Haga 1 11 - 1 Nolaskolan 72
Omgång 5
2023-11-24 19:00 5 Örnsköldsvik IBK F11 Svart - Husums IBK F11 12 - 4 Skyttis Arena
2023-11-25 12:15 5 Klockarbergets BK F11 - Vattjom F10-11 2 - 2 Njurundahallen
2023-11-25 13:15 5 Sundsvalls IBF F11-12 Haga 1 - Sundsvalls IBF F11-12 Nord Svart 1 - 8 Hagahallen 30
2023-11-26 13:30 5 G/K IBS F11-12 Blå - Moälvens IBK F11 3 - 3 Höglandshallen Örnsköldsvik
Omgång 6
2023-12-09 11:15 6 Sundsvalls IBF F11-12 Nord Svart - Klockarbergets BK F11 7 - 2 Baldershallen 4
2023-12-09 11:45 6 Vattjom F10-11 - Sundsvalls IBF F11-12 Haga 1 5 - 4 Matfors Sporthall
2023-12-09 13:15 6 Moälvens IBK F11 - Örnsköldsvik IBK F11 Svart 3 - 7 Höglandshallen Örnsköldsvik
2023-12-10 10:15 6 Husums IBK F11 - G/K IBS F11-12 Blå 2 - 8 Husum
Omgång 7
2023-12-17 10:15 7 Husums IBK F11 - Moälvens IBK F11 3 - 9 Husum
2023-12-17 12:15 7 Sundsvalls IBF F11-12 Nord Svart - Vattjom F10-11 13 - 3 Baldershallen 5
2023-12-17 12:15 7 Klockarbergets BK F11 - Sundsvalls IBF F11-12 Haga 1 2 - 2 Njurundahallen
2023-12-17 13:15 7 G/K IBS F11-12 Blå - Örnsköldsvik IBK F11 Svart 4 - 8 Höglandshallen Örnsköldsvik
Omgång 8
2024-01-20 10:15 8 Husums IBK F11 - Vattjom F10-11 1 - 7 Husum
2024-01-20 13:45 8 Moälvens IBK F11 - Vattjom F10-11 3 - 3 Örnsköldsviks Sporthall
Omgång 9
2024-01-28 10:15 9 G/K IBS F11-12 Blå - Sundsvalls IBF F11-12 Nord Svart 4 - 7 Höglandshallen Örnsköldsvik
2024-01-28 10:45 9 Husums IBK F11 - Sundsvalls IBF F11-12 Haga 1 2 - 7 Husum
2024-01-28 13:15 9 Örnsköldsvik IBK F11 Svart - Sundsvalls IBF F11-12 Nord Svart 9 - 4 Höglandshallen Örnsköldsvik 42
2024-01-28 14:45 9 Moälvens IBK F11 - Sundsvalls IBF F11-12 Haga 1 5 - 2 Höglandshallen Örnsköldsvik
Omgång 10
2024-02-03 10:15 10 G/K IBS F11-12 Blå - Vattjom F10-11 3 - 1 Höglandshallen Örnsköldsvik
2024-02-03 10:15 10 Husums IBK F11 - Klockarbergets BK F11 1 - 7 Husum
2024-02-03 13:15 10 Örnsköldsvik IBK F11 Svart - Vattjom F10-11 4 - 1 Höglandshallen Örnsköldsvik
2024-02-03 14:45 10 Moälvens IBK F11 - Klockarbergets BK F11 7 - 3 Höglandshallen Örnsköldsvik
Omgång 11
2024-02-17 10:45 11 Vattjom F10-11 - Husums IBK F11 6 - 0 Matfors Sporthall
2024-02-17 11:15 11 Sundsvalls IBF F11-12 Haga 1 - G/K IBS F11-12 Blå 2 - 6 Hagahallen
2024-02-17 14:45 11 Sundsvalls IBF F11-12 Nord Svart - G/K IBS F11-12 Blå 2 - 2 Baldershallen 4 35
2024-02-17 16:15 11 Klockarbergets BK F11 - Husums IBK F11 5 - 2 Njurundahallen
Omgång 12
2024-02-25 09:45 12 Moälvens IBK F11 - G/K IBS F11-12 Blå Örnsköldsviks Sporthall
2024-02-25 10:15 12 Sundsvalls IBF F11-12 Nord Svart - Sundsvalls IBF F11-12 Haga 1 Hagahallen
2024-02-25 10:45 12 Husums IBK F11 - Örnsköldsvik IBK F11 Svart Husum
2024-02-25 11:45 12 Vattjom F10-11 - Klockarbergets BK F11 Matfors Sporthall
Omgång 13
2024-03-15 18:45 13 Sundsvalls IBF F11-12 Haga 1 - Vattjom F10-11 Höglunda
2024-03-16 10:15 13 G/K IBS F11-12 Blå - Husums IBK F11 Höglandshallen Örnsköldsvik
2024-03-16 13:45 13 Klockarbergets BK F11 - Sundsvalls IBF F11-12 Nord Svart Njurundahallen
2024-03-16 16:45 13 Örnsköldsvik IBK F11 Svart - Moälvens IBK F11 Örnsköldsviks Sporthall
Omgång 14
2024-03-22 18:15 14 Sundsvalls IBF F11-12 Haga 1 - Klockarbergets BK F11 Baldershallen 4
2024-03-24 11:45 14 Moälvens IBK F11 - Husums IBK F11 Nolaskolan
2024-03-24 13:15 14 Vattjom F10-11 - Sundsvalls IBF F11-12 Nord Svart Matfors Sporthall
2024-03-24 13:15 14 Örnsköldsvik IBK F11 Svart - G/K IBS F11-12 Blå Nolaskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis