Spelprogram - Blå Nivå Pojkar A Poolspel

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bjärreds IBK P12 Gul Henrik Stackebo henrik.stackebo@vas-ab.se 072-5633300 Neongul, Svart, Svart
Bjärreds IBK P12 Svart Henrik Stackebo henrik.stackebo@vas-ab.se 072-5633300 Neongul, Svart, Svart
Gårdarike IBK P/F11-12 Daniel Pohlman Daniel.pohlman@hotmail.se 073-512 99 18 Marinblå, Vit, Marinblå
Höllvikens IBF P12 Henrik Sverremo Henrik.sverremo@officemanagement.se 0726-005063 Orange, Vit, Vit
IBK Landskrona P12 Mats Löwkrantz mats.lowkrantz@yahoo.se 072-3140111 Svart, Svart, Svart
IBK Lund P2011 Sandby Dan Liljengren dan.liljengren@gmail.com 070-525 29 40 Svart-grön, Svart, Svart
IBK Lund P2011 SÖ Mikael Andersson mikael.andersson.hem@gmail.com 073-642 51 05 Svart-grön, Svart, Svart
IBS Svedala P12/13 Mikael Lundin mikael.lundin@nbibygg.se 0729-958352 Gul, Gul-Sen,Svart-Jun, Gul-Sen,Svart-Jun
Lomma FBC P12 Henrik Schönbeck Henriko@hotmail.com 070-734 26 09 Neongrön, Svart, Svart
Malmhaug IBF P12/13 Hampus Olsson hampus.olsson5@hotmail.com 0733-97 54 04 Svart, Svart, Svart
Munka-Ljungby IBK P12-13 Dennis Starnert dennan-ftw@hotmail.com +46701419442 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Palmstaden IK P11-13 Benny Wendel benny.wendel@palmstadenik.se 0722-200579 Svart, Svart, Svart
Tygelsjö IK P12 Anne Kvarnhammar anne@kvarnhammar.com 0708467155 Vit, Svart, Vit
Vakant lag
VV-84 SK Bjuv P/F 11-12 Per Holmgren perholmgren@outlook.com 0731426696 Röd, Vit, Röd
Åstorp/Kvidinge IBS P 11/12 Patrick Söderberg soderberg.patric@gmail.com Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-22 10:00 1 Åstorp/Kvidinge IBS P 11/12 - IBK Landskrona P12 Ida Farken Ericsson, Emily Camper Arena Åstorp
2023-10-22 10:45 1 Lomma FBC P12 - Bjärreds IBK P12 Gul Arena Åstorp
2023-10-22 11:30 1 Bjärreds IBK P12 Gul - Åstorp/Kvidinge IBS P 11/12 Arena Åstorp
2023-10-22 12:15 1 IBK Landskrona P12 - Lomma FBC P12 Arena Åstorp
2023-10-22 13:00 1 Bjärreds IBK P12 Gul - IBK Landskrona P12 Arena Åstorp
2023-10-22 13:45 1 Åstorp/Kvidinge IBS P 11/12 - Lomma FBC P12 Arena Åstorp
Omgång 2
2023-10-21 14:30 2 Bjärreds IBK P12 Svart - IBK Lund P2011 Sandby Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Bjärehovhallen
2023-10-21 15:30 2 IBK Lund P2011 Sandby - Malmhaug IBF P12/13 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Bjärehovhallen
2023-10-21 16:30 2 Malmhaug IBF P12/13 - Bjärreds IBK P12 Svart Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Bjärehovhallen
Omgång 3
2023-10-15 13:00 3 Tygelsjö IK P12 - IBK Lund P2011 SÖ Pilbäckshallen
2023-10-15 14:00 3 IBK Lund P2011 SÖ - Munka-Ljungby IBK P12-13 Pilbäckshallen
2023-10-15 15:00 3 Munka-Ljungby IBK P12-13 - Tygelsjö IK P12 Pilbäckshallen
Omgång 4
2023-10-15 10:00 4 VV-84 SK Bjuv P/F 11-12 - Gårdarike IBK P/F11-12 Brogårdaskolan
2023-10-15 10:40 4 Höllvikens IBF P12 - Palmstaden IK P11-13 Brogårdaskolan
2023-10-15 11:20 4 Palmstaden IK P11-13 - VV-84 SK Bjuv P/F 11-12 Brogårdaskolan
2023-10-15 12:00 4 Gårdarike IBK P/F11-12 - Höllvikens IBF P12 Brogårdaskolan
2023-10-15 12:40 4 Palmstaden IK P11-13 - Gårdarike IBK P/F11-12 Brogårdaskolan
2023-10-15 13:20 4 VV-84 SK Bjuv P/F 11-12 - Höllvikens IBF P12 Brogårdaskolan
Omgång 5
2023-11-11 14:30 5 Bjärreds IBK P12 Gul - Gårdarike IBK P/F11-12 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Bjärehovhallen
2023-11-11 15:30 5 Gårdarike IBK P/F11-12 - Bjärreds IBK P12 Svart Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Bjärehovhallen
2023-11-11 16:30 5 Bjärreds IBK P12 Svart - Bjärreds IBK P12 Gul Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Bjärehovhallen
Omgång 6
2023-11-11 09:45 6 IBK Lund P2011 SÖ - Höllvikens IBF P12 Lerbäckshallen A
2023-11-11 10:30 6 IBK Landskrona P12 - IBK Lund P2011 Sandby Lerbäckshallen A
2023-11-11 11:15 6 IBK Lund P2011 Sandby - IBK Lund P2011 SÖ Lerbäckshallen A
2023-11-11 12:00 6 Höllvikens IBF P12 - IBK Landskrona P12 Lerbäckshallen A
2023-11-11 12:45 6 IBK Lund P2011 Sandby - Höllvikens IBF P12 Lerbäckshallen A
2023-11-11 13:30 6 IBK Lund P2011 SÖ - IBK Landskrona P12 Lerbäckshallen A
Omgång 7
2023-11-11 09:00 7 Lomma FBC P12 - Palmstaden IK P11-13 Slättängshallen
2023-11-11 09:40 7 IBS Svedala P12/13 - Munka-Ljungby IBK P12-13 Slättängshallen
2023-11-11 10:20 7 Munka-Ljungby IBK P12-13 - Lomma FBC P12 Slättängshallen
2023-11-11 11:00 7 Palmstaden IK P11-13 - IBS Svedala P12/13 Slättängshallen
2023-11-11 11:40 7 Munka-Ljungby IBK P12-13 - Palmstaden IK P11-13 Slättängshallen
2023-11-11 12:20 7 Lomma FBC P12 - IBS Svedala P12/13 Slättängshallen
Omgång 8
2023-11-18 13:00 8 Tygelsjö IK P12 - VV-84 SK Bjuv P/F 11-12 Pilbäckshallen
2023-11-18 14:00 8 VV-84 SK Bjuv P/F 11-12 - Åstorp/Kvidinge IBS P 11/12 Pilbäckshallen
2023-11-18 15:00 8 Åstorp/Kvidinge IBS P 11/12 - Tygelsjö IK P12 Pilbäckshallen
Omgång 9
2023-12-02 10:00 9 Höllvikens IBF P12 - Lomma FBC P12 Halörhallen
2023-12-02 10:40 9 Bjärreds IBK P12 Gul - Tygelsjö IK P12 Halörhallen
2023-12-02 11:20 9 Tygelsjö IK P12 - Höllvikens IBF P12 Halörhallen
2023-12-02 12:00 9 Lomma FBC P12 - Bjärreds IBK P12 Gul Halörhallen
2023-12-02 12:40 9 Tygelsjö IK P12 - Lomma FBC P12 Halörhallen
2023-12-02 13:20 9 Höllvikens IBF P12 - Bjärreds IBK P12 Gul Halörhallen
Omgång 10
2023-11-25 10:00 10 IBK Landskrona P12 - IBS Svedala P12/13 Landskrona Idrottshall
2023-11-25 10:40 10 Bjärreds IBK P12 Svart - VV-84 SK Bjuv P/F 11-12 Landskrona Idrottshall
2023-11-25 11:20 10 VV-84 SK Bjuv P/F 11-12 - IBK Landskrona P12 Landskrona Idrottshall
2023-11-25 12:00 10 IBS Svedala P12/13 - Bjärreds IBK P12 Svart Landskrona Idrottshall
2023-11-25 12:40 10 VV-84 SK Bjuv P/F 11-12 - IBS Svedala P12/13 Landskrona Idrottshall
2023-11-25 13:20 10 IBK Landskrona P12 - Bjärreds IBK P12 Svart Landskrona Idrottshall
Omgång 11
2023-11-26 10:30 11 Åstorp/Kvidinge IBS P 11/12 - Munka-Ljungby IBK P12-13 Emily Camper, Ida Farken Ericsson Arena Åstorp
2023-11-26 11:30 11 Munka-Ljungby IBK P12-13 - IBK Lund P2011 Sandby Emily Camper, Ida Farken Ericsson Arena Åstorp
2023-11-26 12:30 11 IBK Lund P2011 Sandby - Åstorp/Kvidinge IBS P 11/12 Emily Camper, Ida Farken Ericsson Arena Åstorp
Omgång 12
2023-11-25 12:00 12 Gårdarike IBK P/F11-12 - IBK Lund P2011 SÖ Herrestorpshallen
2023-11-25 13:00 12 IBK Lund P2011 SÖ - Palmstaden IK P11-13 Herrestorpshallen
2023-11-25 14:00 12 Palmstaden IK P11-13 - Gårdarike IBK P/F11-12 Herrestorpshallen
Omgång 13
2023-12-10 10:30 13 Munka-Ljungby IBK P12-13 - VV-84 SK Bjuv P/F 11-12 Munkahallen
2023-12-10 11:15 13 Bjärreds IBK P12 Gul - IBK Lund P2011 SÖ Munkahallen
2023-12-10 12:00 13 IBK Lund P2011 SÖ - Munka-Ljungby IBK P12-13 Munkahallen
2023-12-10 12:45 13 VV-84 SK Bjuv P/F 11-12 - Bjärreds IBK P12 Gul Munkahallen
2023-12-10 13:30 13 IBK Lund P2011 SÖ - VV-84 SK Bjuv P/F 11-12 Munkahallen
2023-12-10 14:15 13 Munka-Ljungby IBK P12-13 - Bjärreds IBK P12 Gul Munkahallen
Omgång 14
2023-12-17 09:45 14 Palmstaden IK P11-13 - Bjärreds IBK P12 Svart Liljeskolan
2023-12-17 10:30 14 Gårdarike IBK P/F11-12 - Höllvikens IBF P12 Liljeskolan
2023-12-17 11:30 14 Höllvikens IBF P12 - Palmstaden IK P11-13 Liljeskolan
2023-12-17 12:15 14 Bjärreds IBK P12 Svart - Gårdarike IBK P/F11-12 Liljeskolan
2023-12-17 13:15 14 Höllvikens IBF P12 - Bjärreds IBK P12 Svart Liljeskolan
2023-12-17 14:00 14 Palmstaden IK P11-13 - Gårdarike IBK P/F11-12 Liljeskolan
Omgång 16
2023-12-16 09:00 16 Malmhaug IBF P12/13 - IBK Lund P2011 Sandby Kulladals Sporthall
2023-12-16 09:45 16 Tygelsjö IK P12 - Åstorp/Kvidinge IBS P 11/12 Kulladals Sporthall
2023-12-16 10:30 16 Åstorp/Kvidinge IBS P 11/12 - Malmhaug IBF P12/13 Kulladals Sporthall
2023-12-16 11:15 16 IBK Lund P2011 Sandby - Tygelsjö IK P12 Kulladals Sporthall
2023-12-16 12:00 16 Åstorp/Kvidinge IBS P 11/12 - IBK Lund P2011 Sandby Kulladals Sporthall
2023-12-16 12:45 16 Malmhaug IBF P12/13 - Tygelsjö IK P12 Kulladals Sporthall
Omgång 17
2024-01-13 10:00 17 Palmstaden IK P11-13 - Bjärreds IBK P12 Gul Liljeskolan
2024-01-13 11:00 17 Bjärreds IBK P12 Gul - IBK Lund P2011 Sandby Liljeskolan
2024-01-13 12:00 17 IBK Lund P2011 Sandby - Palmstaden IK P11-13 Liljeskolan
Omgång 18
2024-01-14 10:00 18 Höllvikens IBF P12 - Malmhaug IBF P12/13 Gyahallen
2024-01-14 11:00 18 Malmhaug IBF P12/13 - VV-84 SK Bjuv P/F 11-12 Gyahallen
2024-01-14 12:00 18 VV-84 SK Bjuv P/F 11-12 - Höllvikens IBF P12 Gyahallen
Omgång 19
2024-01-21 09:00 19 Bjärreds IBK P12 Svart - Tygelsjö IK P12 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Bjärehovhallen
2024-01-21 09:45 19 IBK Lund P2011 SÖ - Lomma FBC P12 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Bjärehovhallen
2024-01-21 10:30 19 Lomma FBC P12 - Bjärreds IBK P12 Svart Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Bjärehovhallen
2024-01-21 11:15 19 Tygelsjö IK P12 - IBK Lund P2011 SÖ Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Bjärehovhallen
2024-01-21 12:00 19 Lomma FBC P12 - Tygelsjö IK P12 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Bjärehovhallen
2024-01-21 12:45 19 Bjärreds IBK P12 Svart - IBK Lund P2011 SÖ Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Bjärehovhallen
Omgång 20
2024-01-21 09:00 20 IBK Landskrona P12 - Åstorp/Kvidinge IBS P 11/12 Landskrona Idrottshall
2024-01-21 09:40 20 Munka-Ljungby IBK P12-13 - Gårdarike IBK P/F11-12 Landskrona Idrottshall
2024-01-21 10:20 20 Gårdarike IBK P/F11-12 - IBK Landskrona P12 Landskrona Idrottshall
2024-01-21 11:00 20 Åstorp/Kvidinge IBS P 11/12 - Munka-Ljungby IBK P12-13 Landskrona Idrottshall
2024-01-21 11:40 20 Gårdarike IBK P/F11-12 - Åstorp/Kvidinge IBS P 11/12 Landskrona Idrottshall
2024-01-21 12:20 20 IBK Landskrona P12 - Munka-Ljungby IBK P12-13 Landskrona Idrottshall
Omgång 21
2024-02-03 12:00 21 Gårdarike IBK P/F11-12 - IBK Landskrona P12 Herrestorpshallen
2024-02-03 12:40 21 Palmstaden IK P11-13 - Tygelsjö IK P12 Herrestorpshallen
2024-02-03 13:20 21 Tygelsjö IK P12 - Gårdarike IBK P/F11-12 Herrestorpshallen
2024-02-03 14:00 21 IBK Landskrona P12 - Palmstaden IK P11-13 Herrestorpshallen
2024-02-03 14:40 21 Tygelsjö IK P12 - IBK Landskrona P12 Herrestorpshallen
2024-02-03 15:20 21 Gårdarike IBK P/F11-12 - Palmstaden IK P11-13 Herrestorpshallen
Omgång 22
2024-02-03 09:00 22 Åstorp/Kvidinge IBS P 11/12 - IBK Lund P2011 SÖ Felicia Friberg, Emily Camper Arena Åstorp
2024-02-03 09:45 22 IBS Svedala P12/13 - Bjärreds IBK P12 Gul Felicia Friberg, Kjell-Åke Olsson Arena Åstorp
2024-02-03 10:30 22 Bjärreds IBK P12 Gul - Åstorp/Kvidinge IBS P 11/12 Felicia Friberg, Kjell-Åke Olsson Arena Åstorp
2024-02-03 11:15 22 IBK Lund P2011 SÖ - IBS Svedala P12/13 Felicia Friberg, Kjell-Åke Olsson Arena Åstorp
2024-02-03 12:00 22 Bjärreds IBK P12 Gul - IBK Lund P2011 SÖ Felicia Friberg Arena Åstorp
2024-02-03 12:45 22 Åstorp/Kvidinge IBS P 11/12 - IBS Svedala P12/13 Felicia Friberg Arena Åstorp
Omgång 23
2024-02-04 10:00 23 VV-84 SK Bjuv P/F 11-12 - Lomma FBC P12 , Josefin Jönsson Jens Billesskolan
2024-02-04 11:00 23 Lomma FBC P12 - IBK Lund P2011 Sandby , Josefin Jönsson Jens Billesskolan
2024-02-04 12:00 23 IBK Lund P2011 Sandby - VV-84 SK Bjuv P/F 11-12 , Josefin Jönsson Jens Billesskolan
Omgång 24
2024-01-27 12:30 24 Höllvikens IBF P12 - Munka-Ljungby IBK P12-13 Gyahallen
2024-01-27 13:30 24 Munka-Ljungby IBK P12-13 - Bjärreds IBK P12 Svart Gyahallen
2024-01-27 14:30 24 Bjärreds IBK P12 Svart - Höllvikens IBF P12 Gyahallen
Omgång 25
2024-03-03 12:00 25 IBK Lund P2011 Sandby - IBK Landskrona P12 Killebäckshallen
2024-03-03 12:45 25 Palmstaden IK P11-13 - Bjärreds IBK P12 Gul Killebäckshallen
2024-03-03 13:30 25 Bjärreds IBK P12 Gul - IBK Lund P2011 Sandby Killebäckshallen
2024-03-03 14:15 25 IBK Landskrona P12 - Palmstaden IK P11-13 Killebäckshallen
2024-03-03 15:00 25 Bjärreds IBK P12 Gul - IBK Landskrona P12 Killebäckshallen
2024-03-03 15:45 25 IBK Lund P2011 Sandby - Palmstaden IK P11-13 Killebäckshallen
Omgång 26
2024-02-11 09:00 26 Malmhaug IBF P12/13 - IBS Svedala P12/13 Kulladals Sporthall
2024-02-11 10:00 26 IBS Svedala P12/13 - Åstorp/Kvidinge IBS P 11/12 Kulladals Sporthall
2024-02-11 11:00 26 Åstorp/Kvidinge IBS P 11/12 - Malmhaug IBF P12/13 Kulladals Sporthall
Omgång 27
2024-03-02 09:00 27 Lomma FBC P12 - Gårdarike IBK P/F11-12 Slättängshallen
2024-03-02 09:40 27 Höllvikens IBF P12 - IBK Lund P2011 SÖ Slättängshallen
2024-03-02 10:20 27 IBK Lund P2011 SÖ - Lomma FBC P12 Slättängshallen
2024-03-02 11:00 27 Gårdarike IBK P/F11-12 - Höllvikens IBF P12 Slättängshallen
2024-03-02 11:40 27 IBK Lund P2011 SÖ - Gårdarike IBK P/F11-12 Slättängshallen
2024-03-02 12:20 27 Lomma FBC P12 - Höllvikens IBF P12 Slättängshallen
Omgång 28
2024-03-03 10:30 28 Munka-Ljungby IBK P12-13 - Bjärreds IBK P12 Svart Munkahallen
2024-03-03 11:15 28 Tygelsjö IK P12 - VV-84 SK Bjuv P/F 11-12 Munkahallen
2024-03-03 12:00 28 VV-84 SK Bjuv P/F 11-12 - Munka-Ljungby IBK P12-13 Munkahallen
2024-03-03 12:45 28 Bjärreds IBK P12 Svart - Tygelsjö IK P12 Munkahallen
2024-03-03 13:30 28 VV-84 SK Bjuv P/F 11-12 - Bjärreds IBK P12 Svart Munkahallen
2024-03-03 14:15 28 Munka-Ljungby IBK P12-13 - Tygelsjö IK P12 Munkahallen
Omgång 29
2024-03-17 09:30 29 Bjärreds IBK P12 Gul - Gårdarike IBK P/F11-12 Bjärehovhallen
2024-03-17 10:15 29 IBS Svedala P12/13 - Munka-Ljungby IBK P12-13 Bjärehovhallen
2024-03-17 11:00 29 Munka-Ljungby IBK P12-13 - Bjärreds IBK P12 Gul Bjärehovhallen
2024-03-17 11:45 29 Gårdarike IBK P/F11-12 - IBS Svedala P12/13 Bjärehovhallen
2024-03-17 12:30 29 Munka-Ljungby IBK P12-13 - Gårdarike IBK P/F11-12 Bjärehovhallen
2024-03-17 13:15 29 Bjärreds IBK P12 Gul - IBS Svedala P12/13 Bjärehovhallen
Omgång 30
2024-03-17 11:30 30 IBK Lund P2011 Sandby - Lomma FBC P12 Killebäckshallen
2024-03-17 12:30 30 Lomma FBC P12 - Bjärreds IBK P12 Svart Killebäckshallen
2024-03-17 13:30 30 Bjärreds IBK P12 Svart - IBK Lund P2011 Sandby Killebäckshallen
Omgång 31
2024-03-09 13:00 31 Tygelsjö IK P12 - Höllvikens IBF P12 Pilbäckshallen
2024-03-09 14:00 31 Höllvikens IBF P12 - IBK Landskrona P12 Pilbäckshallen
2024-03-09 15:00 31 IBK Landskrona P12 - Tygelsjö IK P12 Pilbäckshallen
Omgång 32
2024-03-16 10:00 32 IBK Lund P2011 SÖ - VV-84 SK Bjuv P/F 11-12 Lerbäckshallen A
2024-03-16 10:45 32 Åstorp/Kvidinge IBS P 11/12 - Palmstaden IK P11-13 Lerbäckshallen A
2024-03-16 11:30 32 Palmstaden IK P11-13 - IBK Lund P2011 SÖ Lerbäckshallen A
2024-03-16 12:15 32 VV-84 SK Bjuv P/F 11-12 - Åstorp/Kvidinge IBS P 11/12 Lerbäckshallen A
2024-03-16 13:00 32 Palmstaden IK P11-13 - VV-84 SK Bjuv P/F 11-12 Lerbäckshallen A
2024-03-16 13:45 32 IBK Lund P2011 SÖ - Åstorp/Kvidinge IBS P 11/12 Lerbäckshallen A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis