Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
AIK IBF (B) Louise Tibell lollo_tibell@hotmail.com 0704836519 Svart, Vit, Svartgula
Bele Barkarby IF IBF (B) Svart, Svart, Svart
Danderyds SK Erik Rylander erik.rylander@stockholmexergi.se 0706935184 blå, vit, vita
Grimsta AIK (A) Eva Öhlin evaohlin65@hotmail.com 073-384 90 51 Röd/Röd/Vit+Röd
Grimsta AIK (B) Röd, Röd, Vit+Röd
Hässelby SK IBK (A) Röd, Svart, Svart
Hässelby SK IBK (B) Röd, Svart, Svart
IK Frej Täby (B) Peter De Verdier peterdeverdier@hotmail.com 073-655 86 27 Gul, Svart, Gul
Rosersbergs IK Blå, Blå, Blå
Rotebro IS IBK (A) Joakim Ängelid Joakim.Angelid@seb.se 070-763 87 97 MörkBlå, MörkBlå, Vit
Täby FC (A) Vit, Vit, Vit
Täby FC (E) Vit, Vit, Vit
Vallentuna IBK Svart, Svart, Svart
Vaxholms IBF (A) Svart, Svart, Svart
Vaxholms IBF (B) Svart, Svart, Svart
Åkersberga IBF (B) Orange, Svart, Orange
Åkersberga IBF (C) Orange, Svart, Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Rosersbergs IK - Hässelby SK IBK (B) Rosershallen
1 Bele Barkarby IF IBF (B) - Vaxholms IBF (A)
2016-10-01 09:30 1 Rotebro IS IBK (A) - Täby FC (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-10-01 11:00 1 Vallentuna IBK - Hässelby SK IBK (A) Hammarbackens Sporthall
2016-10-01 11:00 1 Grimsta AIK (A) - Täby FC (E) Väsby skolan
2016-10-02 15:00 1 Åkersberga IBF (C) - Vaxholms IBF (B) Hackstahallen
2016-10-02 16:00 1 Åkersberga IBF (B) - Danderyds SK Hackstahallen
Omgång 2
2 IK Frej Täby (B) - Bele Barkarby IF IBF (B) Vikingavallen
2016-10-08 11:00 2 Hässelby SK IBK (A) - Rosersbergs IK Hässelbyhallen
2016-10-08 14:00 2 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK (B) Skarpängskolan A
2016-10-09 10:00 2 AIK IBF (B) - Åkersberga IBF (B) Ulriksdalshallen
2016-10-09 13:00 2 Vaxholms IBF (B) - Grimsta AIK (B) Vaxholm innebandyhallen
2016-10-09 14:00 2 Vaxholms IBF (A) - Åkersberga IBF (C) Vaxholm innebandyhallen
2016-10-09 14:15 2 Danderyds SK - Rotebro IS IBK (A) Mörbyhallen
Omgång 3
2016-10-22 08:15 3 Bele Barkarby IF IBF (B) - Grimsta AIK (A) Björkebyhallen
2016-10-22 09:00 3 Hässelby SK IBK (B) - Danderyds SK Hässelbyhallen
2016-10-22 09:15 3 Grimsta AIK (B) - Vaxholms IBF (A) Väsby skolan
2016-10-22 09:30 3 Rosersbergs IK - Täby FC (A) Rosershallen
2016-10-22 10:00 3 Rotebro IS IBK (A) - AIK IBF (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-10-22 12:00 3 Vallentuna IBK - Vaxholms IBF (B) Hammarbackens Sporthall
2016-10-23 12:00 3 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (E) Åkersberga Sporthall A
2016-10-23 13:00 3 Åkersberga IBF (C) - IK Frej Täby (B) Åkersberga Sporthall A
Omgång 4
2016-10-29 09:00 4 IK Frej Täby (B) - Grimsta AIK (B) Vikingavallen
2016-10-29 13:00 4 Grimsta AIK (A) - Åkersberga IBF (C) Väsby skolan
2016-10-29 13:30 4 Vaxholms IBF (A) - Vallentuna IBK Vaxholm innebandyhallen
2016-10-29 14:00 4 Täby FC (E) - Rotebro IS IBK (A) Skarpängskolan A
2016-10-29 14:30 4 Vaxholms IBF (B) - Hässelby SK IBK (A) Vaxholm innebandyhallen
2016-10-30 11:00 4 AIK IBF (B) - Hässelby SK IBK (B) Ulriksdalshallen
2016-11-26 14:30 4 Danderyds SK - Täby FC (A) Mörbyhallen
Omgång 5
2016-11-12 10:00 5 Vallentuna IBK - IK Frej Täby (B) Hammarbackens Sporthall
2016-11-12 10:30 5 Rosersbergs IK - Danderyds SK Rosershallen
2016-11-12 11:00 5 Grimsta AIK (B) - Grimsta AIK (A) Väsby skolan
2016-11-12 11:15 5 Åkersberga IBF (B) - Bele Barkarby IF IBF (B) Åkersberga Sporthall A
2016-11-12 12:00 5 Hässelby SK IBK (A) - Vaxholms IBF (A) Hässelbyhallen
2016-11-12 13:00 5 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (E) Hässelbyhallen
2016-11-13 10:00 5 Täby FC (A) - AIK IBF (B) Skarpängskolan A
Omgång 6
2016-11-19 09:00 6 IK Frej Täby (B) - Hässelby SK IBK (A) Vikingavallen
2016-11-19 10:00 6 Vaxholms IBF (B) - Rosersbergs IK Vaxholm innebandyhallen
2016-11-19 12:00 6 Grimsta AIK (A) - Vallentuna IBK Väsby skolan
2016-11-19 12:00 6 Åkersberga IBF (C) - Åkersberga IBF (B) Hackstahallen
2016-11-19 14:00 6 Täby FC (E) - Täby FC (A) Skarpängskolan A
2016-11-20 08:00 6 Bele Barkarby IF IBF (B) - Rotebro IS IBK (A) Björkebyhallen
2016-11-20 12:00 6 AIK IBF (B) - Danderyds SK Ulriksdalshallen
Omgång 7
2016-11-26 09:00 7 Hässelby SK IBK (A) - Grimsta AIK (A) Ärvingehallen
2016-11-26 09:30 7 Rosersbergs IK - AIK IBF (B) Rosershallen
2016-11-26 10:00 7 Rotebro IS IBK (A) - Åkersberga IBF (C) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-11-26 12:00 7 Grimsta AIK (B) - Åkersberga IBF (B) Väsby skolan
2016-11-27 09:00 7 Hässelby SK IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF (B) Hässelbyhallen
2016-11-27 12:00 7 Vaxholms IBF (B) - Vaxholms IBF (A) Vaxholm innebandyhallen
2016-11-27 12:15 7 Danderyds SK - Täby FC (E) Mörbyhallen
Omgång 8
2016-12-04 15:00 8 Bele Barkarby IF IBF (B) - Täby FC (A) Viksjö Sporthall
2016-12-10 09:00 8 IK Frej Täby (B) - Vaxholms IBF (B) Vikingavallen
2016-12-10 12:00 8 Täby FC (E) - AIK IBF (B) Skarpängskolan A
2016-12-10 12:15 8 Grimsta AIK (B) - Rotebro IS IBK (A) Väsby skolan
2016-12-10 13:30 8 Vaxholms IBF (A) - Rosersbergs IK Vaxholm innebandyhallen
2016-12-11 13:00 8 Åkersberga IBF (C) - Hässelby SK IBK (B) Hackstahallen
2016-12-11 14:00 8 Åkersberga IBF (B) - Vallentuna IBK Hackstahallen
Omgång 9
2016-12-17 09:30 9 Rosersbergs IK - Täby FC (E) Rosershallen
2016-12-17 09:45 9 Vallentuna IBK - Rotebro IS IBK (A) Hammarbackens Sporthall
2016-12-17 11:00 9 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (C) Skarpängskolan A
2016-12-17 11:30 9 Vaxholms IBF (A) - IK Frej Täby (B) Vaxholm innebandyhallen
2016-12-17 12:30 9 Vaxholms IBF (B) - Grimsta AIK (A) Vaxholm innebandyhallen
2016-12-18 11:30 9 Hässelby SK IBK (B) - Grimsta AIK (B) Hässelbyhallen
2016-12-18 13:15 9 Danderyds SK - Bele Barkarby IF IBF (B) Mörbyhallen
2016-12-18 13:30 9 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF (B) Hässelbyhallen
Omgång 10
2017-01-14 09:00 10 IK Frej Täby (B) - Rosersbergs IK Vikingavallen 172
2017-01-14 11:00 10 Rotebro IS IBK (A) - Hässelby SK IBK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-01-14 13:00 10 Vallentuna IBK - Hässelby SK IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2017-01-14 13:15 10 Grimsta AIK (A) - Vaxholms IBF (A) Väsby skolan
2017-01-14 14:15 10 Grimsta AIK (B) - Täby FC (A) Väsby skolan
2017-01-15 13:00 10 Bele Barkarby IF IBF (B) - AIK IBF (B) Björkebyhallen
2017-01-15 13:00 10 Åkersberga IBF (C) - Danderyds SK Hackstahallen
Omgång 11
2017-01-21 11:00 11 IK Frej Täby (B) - Grimsta AIK (A) Vikingavallen
2017-01-21 11:00 11 Täby FC (A) - Vallentuna IBK Skarpängskolan A
2017-01-21 12:00 11 Täby FC (E) - Bele Barkarby IF IBF (B) Skarpängskolan A
2017-01-22 13:00 11 AIK IBF (B) - Åkersberga IBF (C) Ulriksdalshallen
2017-01-22 13:00 11 Vaxholms IBF (B) - Åkersberga IBF (B) Vaxholm innebandyhallen
2017-01-22 16:00 11 Danderyds SK - Grimsta AIK (B) Mörbyhallen
2017-01-22 16:30 11 Hässelby SK IBK (A) - Hässelby SK IBK (B) Hässelbyhallen
Omgång 12
2017-01-28 10:00 12 Rotebro IS IBK (A) - Vaxholms IBF (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-01-28 10:00 12 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (A) Ärvingehallen
2017-01-28 10:30 12 Vallentuna IBK - Danderyds SK Hammarbackens Sporthall
2017-01-28 12:15 12 Grimsta AIK (B) - AIK IBF (B) Väsby skolan
2017-01-28 14:15 12 Grimsta AIK (A) - Rosersbergs IK Väsby skolan
2017-01-29 14:00 12 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (E) Hackstahallen
2017-01-29 15:00 12 Åkersberga IBF (B) - Vaxholms IBF (A) Hackstahallen
Omgång 13
2017-02-04 09:00 13 IK Frej Täby (B) - Åkersberga IBF (B) Vikingavallen
2017-02-04 09:30 13 Rosersbergs IK - Bele Barkarby IF IBF (B) Rosershallen 43
2017-02-04 12:15 13 Vaxholms IBF (B) - Hässelby SK IBK (B) Vaxholm innebandyhallen
2017-02-04 13:15 13 Vaxholms IBF (A) - Rotebro IS IBK (A) Vaxholm innebandyhallen
2017-02-05 10:00 13 AIK IBF (B) - Vallentuna IBK Ulriksdalshallen
2017-02-05 13:00 13 Täby FC (E) - Grimsta AIK (B) Erikslundshallen
2017-02-05 15:00 13 Danderyds SK - Hässelby SK IBK (A) Mörbyhallen
Omgång 14
2017-02-18 10:00 14 Täby FC (A) - Vaxholms IBF (B) Skarpängskolan A
2017-02-18 11:00 14 Rotebro IS IBK (A) - IK Frej Täby (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-02-18 11:45 14 Vallentuna IBK - Täby FC (E) Hammarbackens Sporthall
2017-02-18 16:30 14 Hässelby SK IBK (B) - Vaxholms IBF (A) Riddersvik
2017-02-18 17:30 14 Hässelby SK IBK (A) - AIK IBF (B) Riddersvik
2017-02-19 09:15 14 Åkersberga IBF (C) - Bele Barkarby IF IBF (B) Åkersberga Sporthall A
2017-02-19 16:00 14 Åkersberga IBF (B) - Grimsta AIK (A) Hackstahallen
Omgång 15
2017-03-11 09:30 15 Rosersbergs IK - Åkersberga IBF (C) Rosershallen
2017-03-11 10:45 15 IK Frej Täby (B) - Hässelby SK IBK (B) Vikingavallen
2017-03-11 11:00 15 Grimsta AIK (A) - Rotebro IS IBK (A) Väsby skolan
2017-03-11 13:00 15 Täby FC (E) - Hässelby SK IBK (A) Skarpängskolan A
2017-03-11 15:30 15 Vaxholms IBF (B) - Danderyds SK Mörbyhallen
2017-03-12 13:00 15 Bele Barkarby IF IBF (B) - Grimsta AIK (B) Björkebyhallen
2017-03-12 13:00 15 Vaxholms IBF (A) - Täby FC (A) Vaxholm innebandyhallen
Omgång 16
2017-03-18 09:00 16 Hässelby SK IBK (B) - Grimsta AIK (A) Hässelbyhallen
2017-03-18 09:45 16 Vallentuna IBK - Bele Barkarby IF IBF (B) Hammarbackens Sporthall
2017-03-18 11:00 16 Täby FC (A) - IK Frej Täby (B) Skarpängskolan A
2017-03-18 18:00 16 Åkersberga IBF (B) - Rosersbergs IK Åkersberga Sporthall A
2017-03-19 12:00 16 Vaxholms IBF (B) - AIK IBF (B) Vaxholm innebandyhallen
2017-03-19 14:45 16 Danderyds SK - Vaxholms IBF (A) Mörbyhallen
2017-03-19 16:00 16 Grimsta AIK (B) - Åkersberga IBF (C) Väsby skolan
Omgång 17
2017-03-25 09:00 17 IK Frej Täby (B) - Danderyds SK Vikingavallen
2017-03-25 10:00 17 Täby FC (E) - Vaxholms IBF (B) Skarpängskolan A
2017-03-25 11:00 17 Grimsta AIK (A) - Täby FC (A) Väsby skolan
2017-03-25 12:00 17 Grimsta AIK (B) - Rosersbergs IK Väsby skolan
2017-03-26 10:15 17 Åkersberga IBF (C) - Vallentuna IBK Åkersberga Sporthall A
2017-03-26 11:15 17 Åkersberga IBF (B) - Rotebro IS IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2017-03-30 17:00 17 Bele Barkarby IF IBF (B) - Hässelby SK IBK (A) Björkebyhallen
2017-04-01 18:30 17 Vaxholms IBF (A) - AIK IBF (B) Vaxholm innebandyhallen
Omgång 18
2017-04-01 11:00 18 Vallentuna IBK - Grimsta AIK (B) Hammarbackens Sporthall
2017-04-01 11:00 18 Hässelby SK IBK (B) - Åkersberga IBF (B) Hässelbyhallen
2017-04-01 12:30 18 Vaxholms IBF (A) - Täby FC (E) Vaxholm innebandyhallen
2017-04-01 14:00 18 Rotebro IS IBK (A) - Rosersbergs IK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-04-01 15:30 18 Danderyds SK - Grimsta AIK (A) Mörbyhallen
2017-04-02 09:00 18 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF (C) Hässelbyhallen
2017-04-02 11:00 18 AIK IBF (B) - IK Frej Täby (B) Ulriksdalshallen
Omgång 19
2017-03-25 08:00 19 Rotebro IS IBK (A) - Hässelby SK IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-04-08 10:00 19 IK Frej Täby (B) - Täby FC (E) Vikingavallen
2017-04-08 10:30 19 Rosersbergs IK - Vallentuna IBK Rosershallen
2017-04-08 11:00 19 Grimsta AIK (B) - Hässelby SK IBK (A) Väsby skolan
2017-04-08 12:00 19 Grimsta AIK (A) - AIK IBF (B) Väsby skolan
2017-04-08 19:00 19 Bele Barkarby IF IBF (B) - Vaxholms IBF (B) Björkebyhallen
2017-04-09 17:00 19 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (A) Hackstahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis