Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Abrahamsbergs IBF Orange m svarta siffror (Blå nivå: Vit m svarta siffror), Svart, Orange
Farsta IBK (A) Anna-Carin Törngren Wälitalo anna-carin.walitalo@farstaibk.se 070-467 02 74 Svart, Svart, Svart
FBI Tullinge Orange, Svart, Svart
Hammarby IF IBF grön vit, vit, vit
Huddinge IBS (B) Röd, Röd, Vita
Huddinge IBS (C) Röd, Röd, Vita
Högalids IF Jesper Olsson p-04@hogalid.com 070-3135815 Vit/Blå/Vit
Mariebergs SK (A) Margareta Koffman meta.koffman@ownit.nu 0707458778 röd, blå, röda
Nacka Wallenstam IBK (B) Vit, Svart, Vit
Salems IF (B) Lila/blå, Vit, Vit
Segeltorps IF Sonny Sik Sonny.sik@segeltorpsif.se 0735069832 Vit, Vit, Vit
Skogås/Trångsunds IBK (A) Blå, Blå, Blå
Tyresö Trollbäcken IBK (A) svart/svart, svart, svart
Vendelsö IK (C) Therese Sjöberg tessis75@gmail.com 0736422880 Blå, Blå, Blå
Värmdö IF (A) Blå, Blå, Blå
Värmdö IF (D) Blå, Blå, Blå
Älvsjö AIK IBF Christer Forsberg cfg@fyrac.se 070-329 02 88 Blå/blå/blå
Ängby IF Carina Nordqvist carina.nordqvist@sap.com 070-323 00 53 Grön, Vit, Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2016-10-01 09:00 1 Hammarby IF IBF - Huddinge IBS (C) Sjöstadshallen
2016-10-01 14:00 1 Abrahamsbergs IBF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Stora Mossen 1
2016-10-01 15:00 1 Ängby IF - Skogås/Trångsunds IBK (A) Stora Mossen 1
2016-10-01 15:15 1 FBI Tullinge - Farsta IBK (A) Rikstenshallen
2016-10-02 09:15 1 Värmdö IF (A) - Älvsjö AIK IBF Värmdö sporthall
2016-10-02 11:00 1 Salems IF (B) - Segeltorps IF Skogsängshallen
2016-10-02 11:15 1 Värmdö IF (D) - Mariebergs SK (A) Värmdö sporthall
2016-10-02 16:15 1 Högalids IF - Huddinge IBS (B) Liljeholmshallen 1
Omgång 2
2 Nacka Wallenstam IBK (B) - Älvsjö AIK IBF
2 Huddinge IBS (C) - Vendelsö IK (C)
2016-10-08 10:00 2 Mariebergs SK (A) - Värmdö IF (A) Stora Mossen 1
2016-10-08 10:00 2 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Salems IF (B) Strandhallen - Tyresö
2016-10-08 12:00 2 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Abrahamsbergs IBF Skogåshallen
2016-10-08 13:00 2 Huddinge IBS (B) - Ängby IF Flemingsbergshallen
2016-10-08 14:00 2 Segeltorps IF - Värmdö IF (D) Flemingsbergshallen
2016-12-01 17:30 2 Högalids IF - Hammarby IF IBF Eriksdalshallen
Omgång 3
3 Värmdö IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (B)
3 Vendelsö IK (C) - Högalids IF
2016-10-22 09:00 3 Abrahamsbergs IBF - Huddinge IBS (B) Stora Mossen 1
2016-10-22 11:00 3 Mariebergs SK (A) - Segeltorps IF Stora Mossen 1
2016-10-22 11:00 3 Salems IF (B) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Skogsängshallen
2016-10-22 14:15 3 FBI Tullinge - Huddinge IBS (C) Rikstenshallen
2016-10-22 16:00 3 Älvsjö AIK IBF - Farsta IBK (A) Västertorpshallen Lilla
2016-10-23 11:15 3 Värmdö IF (D) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Värmdö sporthall
2016-10-23 12:00 3 Ängby IF - Hammarby IF IBF Vällingbyhallen Lilla
Omgång 4
4 Farsta IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (B)
4 Ängby IF - Vendelsö IK (C)
2016-10-29 09:00 4 Hammarby IF IBF - Abrahamsbergs IBF Sjöstadshallen
2016-10-29 10:30 4 Högalids IF - FBI Tullinge Liljeholmshallen 1
2016-10-29 11:00 4 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Mariebergs SK (A) Strandhallen - Tyresö
2016-10-29 11:30 4 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Värmdö IF (D) Skogåshallen
2016-10-29 14:45 4 Segeltorps IF - Värmdö IF (A) Flemingsbergshallen
2016-11-07 18:15 4 Huddinge IBS (B) - Salems IF (B) Flemingsbergshallen
Omgång 5
2016-11-12 10:15 5 Älvsjö AIK IBF - Huddinge IBS (C) Sätrahallen
2016-11-12 11:00 5 Salems IF (B) - Hammarby IF IBF Skogsängshallen
2016-11-12 11:00 5 Abrahamsbergs IBF - Vendelsö IK (C) Stora Mossen 2
2016-11-12 14:00 5 Segeltorps IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Flemingsbergshallen
2016-11-12 15:15 5 Värmdö IF (D) - Huddinge IBS (B) Värmdö sporthall
2016-11-12 15:15 5 FBI Tullinge - Ängby IF Rikstenshallen
2016-11-12 16:15 5 Värmdö IF (A) - Farsta IBK (A) Värmdö sporthall 40
2016-11-13 12:00 5 Mariebergs SK (A) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Vällingbyhallen Lilla
Omgång 6
6 Huddinge IBS (C) - Nacka Wallenstam IBK (B)
2016-11-19 08:45 6 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Segeltorps IF Skogåshallen
2016-11-19 08:45 6 Högalids IF - Älvsjö AIK IBF Liljeholmshallen 1
2016-11-19 09:00 6 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Värmdö IF (A) Strandhallen - Tyresö
2016-11-19 09:30 6 Hammarby IF IBF - Värmdö IF (D) Sjöstadshallen
2016-11-19 13:15 6 Huddinge IBS (B) - Mariebergs SK (A) Flemingsbergshallen
2016-11-19 13:30 6 Vendelsö IK (C) - Salems IF (B) Vendelsömalmshallen
2016-11-20 13:00 6 Abrahamsbergs IBF - FBI Tullinge Hässelbyhallen
Omgång 7
7 Nacka Wallenstam IBK (B) - Högalids IF
2016-11-26 08:00 7 Salems IF (B) - FBI Tullinge Skogsängshallen
2016-11-26 09:00 7 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Strandhallen - Tyresö
2016-11-26 09:00 7 Segeltorps IF - Huddinge IBS (B) Flemingsbergshallen
2016-11-26 12:00 7 Mariebergs SK (A) - Hammarby IF IBF Ärvingehallen
2016-11-26 12:15 7 Farsta IBK (A) - Huddinge IBS (C) Bandhagshallen
2016-11-26 15:00 7 Älvsjö AIK IBF - Ängby IF Västertorpshallen Lilla
2016-11-27 12:15 7 Värmdö IF (D) - Vendelsö IK (C) Värmdö sporthall
Omgång 8
2016-12-10 09:00 8 Hammarby IF IBF - Segeltorps IF Sjöstadshallen
2016-12-10 09:15 8 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Värmdö IF (A) Skogåshallen
2016-12-10 10:00 8 Högalids IF - Farsta IBK (A) Liljeholmshallen 1
2016-12-10 10:00 8 Abrahamsbergs IBF - Älvsjö AIK IBF Stora Mossen 1
2016-12-10 11:00 8 Ängby IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Stora Mossen 1
2016-12-10 13:45 8 Huddinge IBS (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Flemingsbergshallen
2016-12-10 14:00 8 Vendelsö IK (C) - Mariebergs SK (A) Vendelsömalmshallen
2016-12-10 14:15 8 FBI Tullinge - Värmdö IF (D) Rikstenshallen
Omgång 9
2016-12-17 10:00 9 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Huddinge IBS (B) Skogåshallen
2016-12-17 12:45 9 Segeltorps IF - Vendelsö IK (C) Flemingsbergshallen
2016-12-17 14:15 9 Farsta IBK (A) - Ängby IF Bandhagshallen
2016-12-17 15:00 9 Älvsjö AIK IBF - Salems IF (B) Västertorpshallen Lilla
2016-12-17 16:00 9 Mariebergs SK (A) - FBI Tullinge Eriksdalshallen
2016-12-18 11:00 9 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Hammarby IF IBF Strandhallen - Tyresö
2016-12-18 13:15 9 Värmdö IF (A) - Huddinge IBS (C) Värmdö sporthall
2016-12-18 16:00 9 Nacka Wallenstam IBK (B) - Abrahamsbergs IBF Ormingehallen
Omgång 10
2017-01-14 10:00 10 Högalids IF - Huddinge IBS (C) Liljeholmshallen 1
2017-01-14 10:00 10 Hammarby IF IBF - Skogås/Trångsunds IBK (A) Sjöstadshallen
2017-01-14 11:00 10 Abrahamsbergs IBF - Farsta IBK (A) Stora Mossen 1
2017-01-14 12:15 10 Värmdö IF (D) - Älvsjö AIK IBF Värmdö sporthall
2017-01-14 13:30 10 Vendelsö IK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Vendelsömalmshallen
2017-01-14 16:00 10 Huddinge IBS (B) - Värmdö IF (A) Flemingsbergshallen
2017-01-14 16:15 10 FBI Tullinge - Segeltorps IF Rikstenshallen
2017-01-15 10:00 10 Salems IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Skogsängshallen
Omgång 11
2017-01-21 10:15 11 Farsta IBK (A) - Salems IF (B) Farstahallen 3
2017-01-21 11:00 11 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - FBI Tullinge Strandhallen - Tyresö
2017-01-21 12:00 11 Huddinge IBS (C) - Ängby IF Flemingsbergshallen
2017-01-21 14:00 11 Huddinge IBS (B) - Hammarby IF IBF Flemingsbergshallen
2017-01-21 16:15 11 Värmdö IF (A) - Högalids IF Värmdö sporthall
2017-01-22 09:15 11 Nacka Wallenstam IBK (B) - Värmdö IF (D) Ormingehallen
2017-01-22 10:15 11 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Vendelsö IK (C) Skogåshallen
2017-01-22 13:00 11 Mariebergs SK (A) - Älvsjö AIK IBF Vällingbyhallen Lilla
Omgång 12
2017-01-28 09:00 12 Hammarby IF IBF - Värmdö IF (A) Sjöstadshallen
2017-01-28 10:00 12 Mariebergs SK (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Stora Mossen 1
2017-01-28 11:00 12 Abrahamsbergs IBF - Huddinge IBS (C) Stora Mossen 1
2017-01-28 12:00 12 Ängby IF - Högalids IF Stora Mossen 1
2017-01-28 16:00 12 Älvsjö AIK IBF - Segeltorps IF Västertorpshallen Lilla
2017-01-28 19:00 12 Vendelsö IK (C) - Huddinge IBS (B) Vendelsömalmshallen
2017-01-29 09:00 12 FBI Tullinge - Skogås/Trångsunds IBK (A) Tullingehallen
2017-01-29 09:15 12 Värmdö IF (D) - Farsta IBK (A) Värmdö sporthall
Omgång 13
2017-02-04 10:00 13 Hammarby IF IBF - Vendelsö IK (C) Sjöstadshallen
2017-02-04 10:00 13 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Älvsjö AIK IBF Strandhallen - Tyresö
2017-02-04 10:30 13 Högalids IF - Abrahamsbergs IBF Liljeholmshallen 1
2017-02-04 11:00 13 Huddinge IBS (B) - FBI Tullinge Flemingsbergshallen
2017-02-04 11:15 13 Farsta IBK (A) - Mariebergs SK (A) Farstahallen 1
2017-02-04 14:00 13 Huddinge IBS (C) - Salems IF (B) Flemingsbergshallen
2017-02-05 10:00 13 Värmdö IF (A) - Ängby IF Värmdö sporthall
2017-02-05 16:00 13 Segeltorps IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Flemingsbergshallen
Omgång 14
2017-02-18 10:00 14 Älvsjö AIK IBF - Skogås/Trångsunds IBK (A) Sätrahallen
2017-02-18 11:00 14 Vendelsö IK (C) - Värmdö IF (A) Vendelsömalmshallen
2017-02-18 12:00 14 Salems IF (B) - Högalids IF Skogsängshallen
2017-02-18 13:45 14 Segeltorps IF - Farsta IBK (A) Flemingsbergshallen
2017-02-18 16:15 14 FBI Tullinge - Hammarby IF IBF Rikstenshallen
2017-02-19 09:00 14 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Ormingehallen
2017-02-19 11:15 14 Värmdö IF (D) - Huddinge IBS (C) Värmdö sporthall
2017-02-19 12:00 14 Abrahamsbergs IBF - Ängby IF Vällingbyhallen Lilla
Omgång 15
2017-03-11 09:15 15 Högalids IF - Värmdö IF (D) Liljeholmshallen 1
2017-03-11 10:00 15 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Skogåshallen
2017-03-11 14:00 15 Huddinge IBS (C) - Mariebergs SK (A) Flemingsbergshallen
2017-03-11 15:00 15 Värmdö IF (A) - Abrahamsbergs IBF Värmdö sporthall
2017-03-11 15:00 15 Ängby IF - Salems IF (B) Stora Mossen 1
2017-03-11 16:00 15 Vendelsö IK (C) - FBI Tullinge Vendelsömalmshallen
2017-03-11 16:00 15 Huddinge IBS (B) - Älvsjö AIK IBF Flemingsbergshallen
2017-03-12 09:00 15 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Farsta IBK (A) Tyresöhallen
Omgång 16
2017-03-18 09:00 16 Älvsjö AIK IBF - Hammarby IF IBF Sätrahallen
2017-03-18 11:00 16 Mariebergs SK (A) - Högalids IF Stora Mossen 1
2017-03-18 11:15 16 Farsta IBK (A) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Farstahallen 3
2017-03-18 11:45 16 Segeltorps IF - Huddinge IBS (C) Flemingsbergshallen
2017-03-18 12:15 16 Salems IF (B) - Abrahamsbergs IBF Skogsängshallen
2017-03-18 14:15 16 FBI Tullinge - Värmdö IF (A) Rikstenshallen
2017-03-18 15:15 16 Värmdö IF (D) - Ängby IF Värmdö sporthall
2017-03-19 15:00 16 Nacka Wallenstam IBK (B) - Huddinge IBS (B) Ormingehallen
Omgång 17
2017-03-25 10:45 17 Högalids IF - Segeltorps IF Liljeholmshallen 1
2017-03-25 12:00 17 Ängby IF - Mariebergs SK (A) Stora Mossen 1
2017-03-25 13:00 17 Abrahamsbergs IBF - Värmdö IF (D) Stora Mossen 1
2017-03-25 13:15 17 Värmdö IF (A) - Salems IF (B) Värmdö sporthall
2017-03-25 14:00 17 Vendelsö IK (C) - Älvsjö AIK IBF Vendelsömalmshallen
2017-03-25 14:45 17 Huddinge IBS (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Flemingsbergshallen
2017-03-25 15:45 17 Huddinge IBS (B) - Farsta IBK (A) Flemingsbergshallen
2017-03-25 18:00 17 Hammarby IF IBF - Nacka Wallenstam IBK (B) Eriksdalshallen
Omgång 18
2017-04-01 09:15 18 Farsta IBK (A) - Hammarby IF IBF Farstahallen 1
2017-04-01 10:00 18 Älvsjö AIK IBF - FBI Tullinge Sätrahallen
2017-04-01 11:00 18 Nacka Wallenstam IBK (B) - Vendelsö IK (C) Myrsjöskolan
2017-04-01 11:00 18 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Huddinge IBS (C) Skogåshallen
2017-04-01 12:00 18 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Högalids IF Strandhallen - Tyresö
2017-04-01 13:00 18 Segeltorps IF - Ängby IF Flemingsbergshallen
2017-04-01 15:15 18 Värmdö IF (D) - Salems IF (B) Värmdö sporthall
2017-04-02 12:00 18 Mariebergs SK (A) - Abrahamsbergs IBF Vällingbyhallen Lilla
Omgång 19
2017-04-08 11:00 19 FBI Tullinge - Nacka Wallenstam IBK (B) Tullingehallen
2017-04-08 11:00 19 Högalids IF - Skogås/Trångsunds IBK (A) Liljeholmshallen 1
2017-04-08 13:00 19 Salems IF (B) - Mariebergs SK (A) Skogsängshallen
2017-04-08 13:00 19 Vendelsö IK (C) - Farsta IBK (A) Vendelsömalmshallen
2017-04-08 15:00 19 Huddinge IBS (B) - Huddinge IBS (C) Flemingsbergshallen
2017-04-08 16:15 19 Värmdö IF (A) - Värmdö IF (D) Värmdö sporthall
2017-04-09 12:00 19 Abrahamsbergs IBF - Segeltorps IF Vällingbyhallen Lilla
2017-04-09 13:00 19 Ängby IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Vällingbyhallen Lilla

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis