Spelprogram - Pantamera Flickor Blå Medel D

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Huddinge IK (B) Christer Nyzelius christer.nyzelius@gmail.com 070-692 06 80 röd, röd, röd
Nacka Wallenstam IBK Per Hammarlund per.hammarlund@seb.se 0760389605 Vit, Svart, Vit
Solna IK Tomas Ek ektomas@yahoo.se 073-9813436 Vit, Vit, Vit
Tumba GOIF (B) Röd, Svart, Röda
Tungelsta IF Orange, Svart, Svart
Tyresö Trollbäcken IBK svart/svart, svart, svart
Vendelsö IK (A) Tommy Norrgård tommy.norrgard@telia.com 070-2424211 Blå, Blå, Blå
Värmdö IF (A ) Blå, Blå, Blå
Värmdö IF (C ) Blå, Blå, Blå
Västerhaninge IBK Blå, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Tungelsta IF - Tumba GOIF (B) Tungelsta Sporthall
1 Solna IK - Vendelsö IK (A) Tallbackaskolan
2017-09-30 10:00 1 Tyresö Trollbäcken IBK - Nacka Wallenstam IBK Roger Nyström, Madelene Westerberg Strandhallen - Tyresö
2017-10-01 12:15 1 Värmdö IF (C ) - Värmdö IF (A ) Noah Hulin, Lucas Werelius Värmdö sporthall
Omgång 2
2 Tumba GOIF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK
2017-10-07 12:00 2 Vendelsö IK (A) - Tungelsta IF Sadjad Nima, Fredrik Hallenberg Vendelsömalmshallen
2017-10-08 14:15 2 Värmdö IF (A ) - Västerhaninge IBK Milton Scholder, Noah Pettersson-Fors Värmdö sporthall
2017-10-15 11:15 2 Nacka Wallenstam IBK - Värmdö IF (C ) Daniel Eklund, Johan Ståhl Myrsjöskolan
Omgång 3
3 Värmdö IF (C ) - Tumba GOIF (B) Värmdö sporthall
2017-10-14 11:00 3 Tyresö Trollbäcken IBK - Vendelsö IK (A) Anders Hillebrink, Isak Sjöblom Strandhallen - Tyresö
2017-10-14 17:00 3 Västerhaninge IBK - Nacka Wallenstam IBK Shabbir Ahmed, Gustav Persson Söderbymalmskolan
2017-10-15 13:00 3 Solna IK - Huddinge IK (B) Torbjörn Lundin, Hilda Lundin Ulriksdalshallen
Omgång 4
4 Tumba GOIF (B) - Västerhaninge IBK
2017-10-13 18:00 4 Huddinge IK (B) - Tungelsta IF Jonas Jatko, Sezgin Youmer Tungelsta Sporthall
2017-10-21 10:00 4 Vendelsö IK (A) - Värmdö IF (C ) Leif Karlsson, Christian Berger Vendelsömalmshallen
2017-10-21 13:00 4 Nacka Wallenstam IBK - Värmdö IF (A ) Kevin Helly, Isak Sjöblom Järla Sporthall
Omgång 5
5 Värmdö IF (A ) - Tumba GOIF (B) Värmdö sporthall
2017-10-28 13:00 5 Tyresö Trollbäcken IBK - Huddinge IK (B) Tomas Jansson, Robin Jansson Strandhallen - Tyresö
2017-10-28 14:00 5 Västerhaninge IBK - Vendelsö IK (A) Kenneth Johansson, Leif Karlsson Ribby Sporthall
2017-10-29 14:00 5 Tungelsta IF - Solna IK Oscar Olsson Berglund, Leif Karlsson Tungelsta Sporthall
Omgång 6
6 Tumba GOIF (B) - Nacka Wallenstam IBK
2017-11-11 09:00 6 Vendelsö IK (A) - Värmdö IF (A ) Elias Gyllstedt, Morgan Nordh Vendelsömalmshallen
2017-11-11 13:15 6 Huddinge IK (B) - Värmdö IF (C ) Filippa Agnekil, Sezgin Youmer Kvarnbergshallen
2017-11-12 12:00 6 Solna IK - Tyresö Trollbäcken IBK Björn Söderström, Richard Jonsson Tallbackaskolan
Omgång 7
2017-11-18 13:00 7 Tyresö Trollbäcken IBK - Tungelsta IF Svedje Ohlson, Gabriel Nääs Strandhallen - Tyresö
2017-11-18 14:00 7 Västerhaninge IBK - Huddinge IK (B) Sezgin Youmer, Kenneth Johansson Ribby Sporthall
2017-11-19 10:30 7 Nacka Wallenstam IBK - Vendelsö IK (A) Adam Lindell, Edvin Leijon Ormingehallen
2017-11-19 12:15 7 Värmdö IF (C ) - Solna IK Noah Pettersson-Fors, Milton Scholder Värmdö sporthall
Omgång 8
2017-11-25 11:30 8 Tungelsta IF - Värmdö IF (C ) Morgan Nordh, Anton Forsell Tungelsta Sporthall
2017-11-25 16:00 8 Vendelsö IK (A) - Tumba GOIF (B) Christian Berger, Nicholas Lindgren Vendelsömalmshallen
2017-11-26 10:00 8 Solna IK - Västerhaninge IBK Emilia Tuomela, Ebba Kirch Ulriksdalshallen
2017-11-26 10:45 8 Huddinge IK (B) - Värmdö IF (A ) Osama Abaied, Johannes Sandberg Kvarnbergshallen
Omgång 9
2017-12-02 15:00 9 Västerhaninge IBK - Tungelsta IF Kenneth Johansson, Leif Karlsson Ribby Sporthall
2017-12-03 11:00 9 Nacka Wallenstam IBK - Huddinge IK (B) Edvin Leijon, William Zetterquist Ormingehallen
2017-12-03 13:15 9 Värmdö IF (A ) - Solna IK Christian Berger, Kevin Helly Värmdö sporthall
2017-12-03 14:15 9 Värmdö IF (C ) - Tyresö Trollbäcken IBK Kevin Helly, Christian Berger Värmdö sporthall
Omgång 10
2017-12-09 12:30 10 Tungelsta IF - Värmdö IF (A ) Kenneth Johansson, Arne Brovig Tungelsta Sporthall
2017-12-10 09:00 10 Huddinge IK (B) - Tumba GOIF (B) Håkan Augustsson, Kevin Helly Kvarnbergshallen
2017-12-10 10:00 10 Solna IK - Nacka Wallenstam IBK Lucas Edberg, Stefano Bianque Ulriksdalshallen
2017-12-10 12:00 10 Tyresö Trollbäcken IBK - Västerhaninge IBK Theodore Hurtig, Isak Sjöblom Strandhallen - Tyresö
Omgång 11
2017-12-16 10:00 11 Vendelsö IK (A) - Huddinge IK (B) Rebecka Edin, Christian Berger Vendelsömalmshallen
2017-12-16 16:00 11 Västerhaninge IBK - Värmdö IF (C ) Oscar Olsson Berglund, Theodore Hurtig Ribby Sporthall
2017-12-17 11:00 11 Solna IK - Tumba GOIF (B) Daniel Kölborn, Ricky Bagge Ulriksdalshallen
2017-12-17 13:00 11 Nacka Wallenstam IBK - Tungelsta IF Morgan Nordh, Anton Forsell Tungelsta Sporthall
2017-12-17 13:15 11 Värmdö IF (A ) - Tyresö Trollbäcken IBK Lucas Werelius, Can Asal Värmdö sporthall
Omgång 12
2018-01-13 13:00 12 Vendelsö IK (A) - Solna IK Johan Engvall, Nicholas Lindgren Vendelsömalmshallen
2018-01-13 13:00 12 Nacka Wallenstam IBK - Tyresö Trollbäcken IBK Adam Lindell, Wilmer Axén Järla Sporthall
2018-01-13 14:15 12 Tumba GOIF (B) - Tungelsta IF Shabbir Ahmed, Shakir Ahmed Storvretens Sporthall
2018-01-14 14:15 12 Värmdö IF (A ) - Värmdö IF (C ) Lucas Werelius, Oscar Forstadius Värmdö sporthall
Omgång 13
2018-01-20 10:30 13 Tumba GOIF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK Sezgin Youmer, Patrik Arvinder Storvretens Sporthall
2018-01-20 15:00 13 Västerhaninge IBK - Värmdö IF (A ) Nicholas Lindgren, Elias Gyllstedt Ribby Sporthall
2018-01-21 13:45 13 Tungelsta IF - Vendelsö IK (A) Nicholas Lindgren, Sezgin Youmer Tungelsta Sporthall
2018-01-21 17:00 13 Värmdö IF (C ) - Nacka Wallenstam IBK Oscar Forstadius, Lucas Werelius Värmdö sporthall
Omgång 14
2018-01-27 09:00 14 Tumba GOIF (B) - Värmdö IF (C ) Leif Karlsson, Karl-Johan Leijon Storvretens Sporthall
2018-01-27 10:00 14 Vendelsö IK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK William Albrecht, Robin Berger Vendelsömalmshallen
2018-01-27 12:00 14 Nacka Wallenstam IBK - Västerhaninge IBK Magnus Johansson, Alexander Sommensjö Myrsjöskolan
2018-01-28 12:00 14 Huddinge IK (B) - Solna IK Alva Forsberg, Rebecka Eriksson Kvarnbergshallen
Omgång 15
2018-02-03 10:45 15 Västerhaninge IBK - Tumba GOIF (B) Imtiaz Karim, Johnny Andersson Söderbymalmskolan
2018-02-03 12:30 15 Tungelsta IF - Huddinge IK (B) Nicholas Lindgren, Kenneth Johansson Tungelsta Sporthall
2018-02-04 10:15 15 Värmdö IF (C ) - Vendelsö IK (A) Adam Lindell, Filippa Agnekil Värmdö sporthall
2018-02-04 11:15 15 Värmdö IF (A ) - Nacka Wallenstam IBK Filippa Agnekil, Adam Lindell Värmdö sporthall
Omgång 16
2018-02-10 09:00 16 Tumba GOIF (B) - Värmdö IF (A ) Heimo Lyly, My Källström Lyly Storvretens Sporthall
2018-02-10 12:15 16 Vendelsö IK (A) - Västerhaninge IBK Leif Karlsson, Svedje Ohlson Vendelsömalmshallen
2018-02-11 10:00 16 Solna IK - Tungelsta IF Patrik Arvinder, Gustav Helge Ulriksdalshallen
2018-02-11 12:45 16 Huddinge IK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK Petra Dynesius, Kevin Helly Kvarnbergshallen
Omgång 17
2018-02-17 11:00 17 Tyresö Trollbäcken IBK - Solna IK Christian Berger, Fabian Magnell Trollbäckshallen
2018-02-17 15:15 17 Nacka Wallenstam IBK - Tumba GOIF (B) Emil Pagrot, Felix Fernström Ormingehallen
2018-02-18 13:30 17 Värmdö IF (A ) - Vendelsö IK (A) Can Asal, Lucas Werelius Värmdö sporthall
2018-02-18 14:30 17 Värmdö IF (C ) - Huddinge IK (B) Lucas Werelius, Can Asal Värmdö sporthall
Omgång 18
2018-03-10 09:00 18 Vendelsö IK (A) - Nacka Wallenstam IBK Isak Sjöblom, Leif Karlsson Vendelsömalmshallen
2018-03-10 12:15 18 Tungelsta IF - Tyresö Trollbäcken IBK Johnny Andersson, Kenneth Johansson Tungelsta Sporthall
2018-03-11 11:00 18 Solna IK - Värmdö IF (C ) Gustav Helge, Richard Jonsson Ulriksdalshallen
2018-03-11 11:00 18 Huddinge IK (B) - Västerhaninge IBK Rebecka Eriksson, Alva Forsberg Kvarnbergshallen
Omgång 19
2018-03-17 09:00 19 Västerhaninge IBK - Solna IK Christian Berger, Johannes Sandberg Söderbymalmskolan
2018-03-18 11:00 19 Tumba GOIF (B) - Vendelsö IK (A) Sezgin Youmer, Osama Abaied Storvretens Sporthall
2018-03-18 13:15 19 Värmdö IF (C ) - Tungelsta IF Fabian Magnell, Johan Ståhl Värmdö sporthall
2018-03-18 14:15 19 Värmdö IF (A ) - Huddinge IK (B) Fabian Magnell, Johan Ståhl Värmdö sporthall
Omgång 20
2018-03-24 10:00 20 Tyresö Trollbäcken IBK - Värmdö IF (C ) Svedje Ohlson, Isak Sjöblom Strandhallen - Tyresö
2018-03-24 12:30 20 Tungelsta IF - Västerhaninge IBK Fredrik Pålsson, Johan Hessing Tungelsta Sporthall
2018-03-24 14:15 20 Huddinge IK (B) - Nacka Wallenstam IBK Leif Karlsson, Marco Svenström Kvarnbergshallen
2018-03-25 12:00 20 Solna IK - Värmdö IF (A ) Gustav Helge, Axel Göthberg Ulriksdalshallen
Omgång 21
2018-03-17 12:00 21 Tumba GOIF (B) - Huddinge IK (B) Kent Kastell, Filippa Agnekil Kvarnbergshallen
2018-04-07 10:15 21 Västerhaninge IBK - Tyresö Trollbäcken IBK Theodore Hurtig, Fredrik Pålsson Söderbymalmskolan
2018-04-07 12:30 21 Värmdö IF (A ) - Tungelsta IF Oscar Forstadius, Adam Lindell Värmdö sporthall
2018-04-07 17:30 21 Nacka Wallenstam IBK - Solna IK Håkan Taxén, Svedje Ohlson Järla Sporthall
Omgång 22
22 Solna IK - Tumba GOIF (B) Ulriksdalshallen
22 Huddinge IK (B) - Vendelsö IK (A)
2018-02-09 18:45 22 Tyresö Trollbäcken IBK - Värmdö IF (A ) Christian Berger, Tuva Egman Strandhallen - Tyresö
2018-03-17 12:00 22 Tungelsta IF - Nacka Wallenstam IBK Kari Malmros, Stefano Bianque Järla Sporthall
2018-04-08 16:15 22 Värmdö IF (C ) - Västerhaninge IBK Lucas Werelius, Håkan Taxén Värmdö sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis