Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkarby IF IBF Henrik Djurling hdjurling@gmail.com 0739-737904 Svart/svart/svart
Bro IK (A) Linda Forsell Johanssonslinda@hotmail.com +46 73-640 23 67 VIT, BLÅ, VIT
Duvbo IK (B) Linda Joutsen Karlsson lindajoutsen@hotmail.com Röd, Svart, Svart
Erikslunds KF Rickard Andersson rickard.andersson@ekf.nu Grön, Svart, Grön
Grimsta AIK (A) Mikael Lindström mikael.lindstrom@vibrida.com 0707742278 Röd, Röd, Vit+Röd
Grimsta AIK (B) Mikael Lindström mikael.lindstrom@vibrida.com 0707742278 Röd, Röd, Vit+Röd
Hässelby SK IBK (A) Mikael Lundfors mikael.lundfors@valmet.com 070 216 25 88 Röd, Svart, Svart
Hässelby SK IBK (C) Peter Hultman phultman@kth.se 0768-932704 röd/svart/svart
Hässelby SK IBK (E) Peter Hultman phultman@kth.se 0768-932704 Röd, Svart, Svart
IK Frej Täby IBK Gul, Svart, Gul
Mariebergs SK (B) Joakim Grunander brommabandy@hotmail.com 0761743558 röd, blå, röda
Silverdals IF (B) Stefan Albinsson stefan.albinsson@almaproperty.se 0709786881 Vit/Vit/Vit
Sollentuna IBF Daniela Engström daniela.engstrom@sollentunaibf.se 073-7419598 Röd/Svart/Röd
Täby FC (A) Anders Norder Anders.norder@gmail.com 0768314110 Vit, Vit, Vit
Täby FC (C) Ylwa Svanström ylwasvan@gmail.com 070 - 640 52 24 Vit, Vit, Vit
Täby FC (E) Vit, Vit, Vit
Vallentuna IBK (A) Peter Ågren haglf186@gmail.com Svart
Åkersberga IBF (A) Pia Lindholm pialindholm@hotmail.com Orange, Svart, Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Åkersberga IBF (A) - Grimsta AIK (B)
1 Hässelby SK IBK (E) - Silverdals IF (B)
2018-09-29 09:00 1 Grimsta AIK (A) - Täby FC (E) Väsby skolan
2018-09-29 09:00 1 Duvbo IK (B) - Bele Barkarby IF IBF Brotorpshallen
2018-09-29 11:00 1 Mariebergs SK (B) - Hässelby SK IBK (C) Stora Mossen 1
2018-09-29 11:30 1 Erikslunds KF - Bro IK (A) Erikslundshallen
2018-09-29 12:00 1 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK Skarpängskolan A
Omgång 2
2 Grimsta AIK (B) - Mariebergs SK (B)
2 Silverdals IF (B) - Erikslunds KF
2 Bele Barkarby IF IBF - Hässelby SK IBK (E) Herresta Sporthall
2018-10-06 09:00 2 IK Frej Täby IBK - Vallentuna IBK (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-10-06 10:00 2 Täby FC (C) - Duvbo IK (B) Skarpängskolan A
2018-10-06 11:00 2 Täby FC (E) - Täby FC (A) Skarpängskolan A
2018-10-07 12:00 2 Bro IK (A) - Åkersberga IBF (A) Bro Sporthall
2018-10-07 13:00 2 Hässelby SK IBK (C) - Sollentuna IBF Grimstahallen
Omgång 3
3 Hässelby SK IBK (C) - Grimsta AIK (B)
3 Åkersberga IBF (A) - Silverdals IF (B) Åkersberga Sporthall A
3 Hässelby SK IBK (E) - Täby FC (C)
2018-10-13 09:30 3 Grimsta AIK (A) - Duvbo IK (B) Väsby skolan
2018-10-13 10:00 3 Mariebergs SK (B) - Bro IK (A) Stora Mossen 1
2018-10-13 10:00 3 Vallentuna IBK (A) - Täby FC (E) Hammarbackens Sporthall
2018-10-13 11:30 3 Erikslunds KF - Bele Barkarby IF IBF Erikslundshallen
2018-10-14 11:00 3 Hässelby SK IBK (A) - IK Frej Täby IBK Hässelbyhallen
Omgång 4
4 Grimsta AIK (B) - Sollentuna IBF
4 Grimsta AIK (A) - Hässelby SK IBK (E) Väsby skolan
2018-10-20 11:00 4 Täby FC (C) - Erikslunds KF Skarpängskolan A
2018-10-20 11:00 4 Duvbo IK (B) - Täby FC (A) Brotorpshallen
2018-10-20 12:00 4 Täby FC (E) - Hässelby SK IBK (A) Skarpängskolan A
2018-10-21 09:00 4 Bele Barkarby IF IBF - Åkersberga IBF (A) Björkebyhallen
2018-10-21 12:00 4 Bro IK (A) - Hässelby SK IBK (C) Bro Sporthall
2018-10-21 12:00 4 Silverdals IF (B) - Mariebergs SK (B) Arena Satelliten
Omgång 5
5 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK (E) Skarpängskolan A
2018-10-27 10:00 5 Mariebergs SK (B) - Bele Barkarby IF IBF Stora Mossen 1
2018-10-27 10:00 5 Vallentuna IBK (A) - Duvbo IK (B) Hammarbackens Sporthall
2018-10-27 11:00 5 Hässelby SK IBK (C) - Silverdals IF (B) Hässelbyhallen
2018-10-27 12:00 5 Erikslunds KF - Grimsta AIK (A) Erikslundshallen
2018-10-28 10:15 5 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (C) Åkersberga Sporthall A
2018-10-28 13:00 5 Grimsta AIK (B) - Bro IK (A) Väsby skolan
Omgång 6
6 Hässelby SK IBK (E) - Vallentuna IBK (A)
2018-11-10 09:00 6 Duvbo IK (B) - Hässelby SK IBK (A) Brotorpshallen
2018-11-10 10:00 6 Grimsta AIK (A) - Åkersberga IBF (A) Väsby skolan
2018-11-10 13:00 6 Täby FC (C) - Mariebergs SK (B) Skarpängskolan A
2018-11-10 14:00 6 Täby FC (A) - Erikslunds KF Skarpängskolan A
2018-11-11 09:00 6 Bele Barkarby IF IBF - Hässelby SK IBK (C) Björkebyhallen
2018-11-11 13:00 6 Bro IK (A) - Sollentuna IBF Bro Sporthall
2018-11-11 15:00 6 Silverdals IF (B) - Grimsta AIK (B) Silverdalshallen
Omgång 7
7 Hässelby SK IBK (A) - Hässelby SK IBK (E) Hässelbyhallen
2018-11-17 09:00 7 Mariebergs SK (B) - Grimsta AIK (A) Stora Mossen 1
2018-11-17 09:00 7 Vallentuna IBK (A) - Erikslunds KF Hammarbackens Sporthall
2018-11-17 15:00 7 Grimsta AIK (B) - Bele Barkarby IF IBF Väsby skolan
2018-11-18 09:00 7 Sollentuna IBF - IK Frej Täby IBK Arena Satelliten
2018-11-18 10:00 7 Hässelby SK IBK (C) - Täby FC (C) Hässelbyhallen
2018-11-18 13:00 7 Bro IK (A) - Silverdals IF (B) Bro Sporthall
2018-11-18 15:15 7 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (A) Skärgårdsstadshallen
Omgång 8
2018-11-24 08:30 8 Vallentuna IBK (A) - Åkersberga IBF (A) Hammarbackens Sporthall
2018-11-24 09:00 8 Täby FC (E) - IK Frej Täby IBK Skarpängskolan A
2018-11-24 11:00 8 Täby FC (C) - Grimsta AIK (B) Skarpängskolan A
2018-11-24 11:00 8 Grimsta AIK (A) - Hässelby SK IBK (C) Väsby skolan
2018-11-24 11:30 8 Erikslunds KF - Hässelby SK IBK (A) Erikslundshallen
2018-11-24 13:00 8 Täby FC (A) - Mariebergs SK (B) Skarpängskolan A
2018-11-25 09:00 8 Sollentuna IBF - Silverdals IF (B) Arena Satelliten
2018-11-25 09:00 8 Bele Barkarby IF IBF - Bro IK (A) Björkebyhallen
Omgång 9
2018-12-01 10:00 9 Grimsta AIK (B) - Grimsta AIK (A) Väsby skolan
2018-12-01 11:00 9 Mariebergs SK (B) - Vallentuna IBK (A) Stora Mossen 1
2018-12-01 11:00 9 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF (A) Hässelbyhallen
2018-12-01 12:00 9 Hässelby SK IBK (C) - Täby FC (A) Hässelbyhallen
2018-12-02 08:30 9 Sollentuna IBF - Täby FC (E) Arena Satelliten
2018-12-02 10:00 9 Silverdals IF (B) - Bele Barkarby IF IBF Silverdalshallen
2018-12-02 12:00 9 Bro IK (A) - Täby FC (C) Bro Sporthall
Omgång 10
2018-12-08 09:00 10 Vallentuna IBK (A) - Hässelby SK IBK (C) Hammarbackens Sporthall
2018-12-08 11:00 10 Duvbo IK (B) - IK Frej Täby IBK Hallonbergshallen
2018-12-08 11:00 10 Grimsta AIK (A) - Bro IK (A) Väsby skolan
2018-12-09 09:00 10 Bele Barkarby IF IBF - Sollentuna IBF Björkebyhallen
2018-12-09 10:00 10 Täby FC (A) - Grimsta AIK (B) Skarpängskolan A
2018-12-09 10:00 10 Hässelby SK IBK (A) - Mariebergs SK (B) Grimstahallen
2018-12-09 11:00 10 Täby FC (C) - Silverdals IF (B) Skarpängskolan A
Omgång 11
2018-11-25 12:30 11 Hässelby SK IBK (C) - Hässelby SK IBK (A) Hässelbyhallen
2018-12-15 10:00 11 Grimsta AIK (A) - Silverdals IF (B) Väsby skolan
2018-12-15 10:00 11 Vallentuna IBK (A) - Grimsta AIK (B) Hammarbackens Sporthall
2018-12-15 15:00 11 IK Frej Täby IBK - Hässelby SK IBK (E) Skarpängskolan A
2018-12-16 09:00 11 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (C) Björkebyhallen
2018-12-16 10:00 11 Täby FC (E) - Duvbo IK (B) Skarpängskolan A
2019-01-06 12:00 11 Bro IK (A) - Täby FC (A) Bro Sporthall
Omgång 12
2019-01-12 09:00 12 Hässelby SK IBK (E) - Täby FC (E) Hässelbyhallen
2019-01-12 10:00 12 Grimsta AIK (A) - Bele Barkarby IF IBF Väsby skolan
2019-01-12 10:00 12 Hässelby SK IBK (A) - Grimsta AIK (B) Hässelbyhallen
2019-01-12 11:00 12 Vallentuna IBK (A) - Bro IK (A) Hammarbackens Sporthall
2019-01-12 13:00 12 Täby FC (A) - Silverdals IF (B) Skarpängskolan A
2019-01-12 13:30 12 Erikslunds KF - IK Frej Täby IBK Erikslundshallen
2019-01-12 15:00 12 Täby FC (C) - Sollentuna IBF Skarpängskolan A
Omgång 13
2019-01-19 10:00 13 Täby FC (E) - Erikslunds KF Skarpängskolan A
2019-01-19 11:00 13 Täby FC (C) - Grimsta AIK (A) Skarpängskolan A
2019-01-19 12:00 13 IK Frej Täby IBK - Åkersberga IBF (A) Erikslundshallen
2019-01-20 08:00 13 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (A) Björkebyhallen
2019-01-20 08:15 13 Silverdals IF (B) - Vallentuna IBK (A) Silverdalshallen
2019-01-20 10:00 13 Sollentuna IBF - Duvbo IK (B) Arena Satelliten
2019-01-20 12:00 13 Bro IK (A) - Hässelby SK IBK (A) Bro Sporthall
Omgång 14
2019-01-26 09:00 14 Mariebergs SK (B) - IK Frej Täby IBK Stora Mossen 1
2019-01-26 10:00 14 Grimsta AIK (A) - Sollentuna IBF Väsby skolan
2019-01-26 11:00 14 Vallentuna IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF Hammarbackens Sporthall
2019-01-26 14:15 14 Hässelby SK IBK (E) - Duvbo IK (B) Riddersvik
2019-01-27 09:00 14 Täby FC (A) - Täby FC (C) Erikslundshallen
2019-01-27 12:45 14 Hässelby SK IBK (A) - Silverdals IF (B) Grimstahallen
2019-01-27 13:00 14 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (E) Skärgårdsstadshallen
Omgång 15
2019-02-02 09:00 15 Grimsta AIK (A) - Täby FC (A) Väsby skolan
2019-02-02 10:00 15 Duvbo IK (B) - Erikslunds KF Brotorpshallen
2019-02-02 10:00 15 IK Frej Täby IBK - Hässelby SK IBK (C) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-02-03 09:00 15 Sollentuna IBF - Hässelby SK IBK (E) Arena Satelliten
2019-02-03 09:00 15 Bele Barkarby IF IBF - Hässelby SK IBK (A) Björkebyhallen
2019-02-03 09:00 15 Täby FC (E) - Mariebergs SK (B) Erikslundshallen
2019-02-03 12:00 15 Täby FC (C) - Vallentuna IBK (A) Erikslundshallen
Omgång 16
2019-02-09 09:00 16 Vallentuna IBK (A) - Grimsta AIK (A) Hammarbackens Sporthall
2019-02-09 09:00 16 Grimsta AIK (B) - IK Frej Täby IBK Väsby skolan
2019-02-09 10:00 16 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (C) Hässelbyhallen
2019-02-09 11:00 16 Hässelby SK IBK (C) - Täby FC (E) Hässelbyhallen
2019-02-09 11:45 16 Erikslunds KF - Hässelby SK IBK (E) Erikslundshallen
2019-02-09 15:00 16 Täby FC (A) - Sollentuna IBF Skarpängskolan B
2019-02-10 13:00 16 Åkersberga IBF (A) - Duvbo IK (B) Skärgårdsstadshallen
Omgång 17
2019-02-16 09:00 17 Duvbo IK (B) - Mariebergs SK (B) Brotorpshallen
2019-02-16 10:00 17 Grimsta AIK (A) - Hässelby SK IBK (A) Väsby skolan
2019-02-16 11:00 17 Täby FC (A) - Vallentuna IBK (A) Skarpängskolan A
2019-02-16 11:30 17 IK Frej Täby IBK - Bro IK (A) Erikslundshallen
2019-02-16 12:00 17 Täby FC (E) - Grimsta AIK (B) Skarpängskolan A
2019-02-17 09:00 17 Hässelby SK IBK (E) - Åkersberga IBF (A) Grimstahallen
2019-02-17 11:30 17 Sollentuna IBF - Erikslunds KF Silverdalshallen
Omgång 18
2019-03-09 09:00 18 Mariebergs SK (B) - Hässelby SK IBK (E) Stora Mossen 1
2019-03-09 10:00 18 Vallentuna IBK (A) - Sollentuna IBF Hammarbackens Sporthall
2019-03-09 10:00 18 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (A) Hässelbyhallen
2019-03-09 11:00 18 Hässelby SK IBK (C) - Duvbo IK (B) Hässelbyhallen
2019-03-09 11:15 18 IK Frej Täby IBK - Silverdals IF (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-03-10 12:00 18 Bro IK (A) - Täby FC (E) Bro Sporthall
2019-03-10 12:15 18 Åkersberga IBF (A) - Erikslunds KF Skärgårdsstadshallen
Omgång 19
2019-03-16 09:00 19 Sollentuna IBF - Åkersberga IBF (A) Nya Edsbergshallen
2019-03-16 10:00 19 Vallentuna IBK (A) - Hässelby SK IBK (A) Hammarbackens Sporthall
2019-03-16 10:00 19 Duvbo IK (B) - Grimsta AIK (B) Brotorpshallen
2019-03-16 11:30 19 Erikslunds KF - Mariebergs SK (B) Erikslundshallen
2019-03-16 14:00 19 Täby FC (E) - Silverdals IF (B) Skarpängskolan A
2019-03-17 09:00 19 Hässelby SK IBK (E) - Hässelby SK IBK (C) Grimstahallen
2019-03-17 09:00 19 Bele Barkarby IF IBF - IK Frej Täby IBK Björkebyhallen
Omgång 20
2019-03-23 10:00 20 Mariebergs SK (B) - Åkersberga IBF (A) Stora Mossen 1
2019-03-23 12:45 20 IK Frej Täby IBK - Täby FC (C) Erikslundshallen
2019-03-23 14:00 20 Täby FC (E) - Bele Barkarby IF IBF Skarpängskolan A
2019-03-23 16:00 20 Hässelby SK IBK (A) - Sollentuna IBF Hässelbyhallen
2019-03-24 12:00 20 Bro IK (A) - Duvbo IK (B) Bro Sporthall
2019-03-24 17:00 20 Grimsta AIK (B) - Hässelby SK IBK (E) Väsby skolan
2019-03-25 18:30 20 Hässelby SK IBK (C) - Erikslunds KF Erikslundshallen
Omgång 21
2019-03-30 09:00 21 Täby FC (C) - Täby FC (E) Skarpängskolan A
2019-03-30 10:00 21 Hässelby SK IBK (E) - Bro IK (A) Hässelbyhallen
2019-03-30 10:00 21 Grimsta AIK (A) - IK Frej Täby IBK Väsby skolan
2019-03-30 10:30 21 Duvbo IK (B) - Silverdals IF (B) Brotorpshallen
2019-03-30 11:30 21 Erikslunds KF - Grimsta AIK (B) Erikslundshallen
2019-03-31 09:30 21 Sollentuna IBF - Mariebergs SK (B) Arena Satelliten
2019-03-31 10:15 21 Åkersberga IBF (A) - Hässelby SK IBK (C) Åkersberga Sporthall A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis