Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Djurö-Vindö IF (B) Markus Rüdel markus.rudel@gmail.com 0739039464 Lila/Vit, Svart, Svart
Farsta IBK (A) Pehr Åhlberg pehr1@icloud.com Svart, Svart, Svart
Farsta IBK (B) Thomas Önnmark thomas.onnmark@farstaibk.se 0705817265 Svart, Svart, Svart
FBI Tullinge Jeremia Köhlin jeremia.kohlin@gmail.com 070-819 89 51 Orange, Svart, Svart
Hammarby IF IBF Mathias Svegreus mathias.svegreus@gmail.com 070-559 42 64 vitgrön/vit/vit
Huddinge IBS (B) Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd/Svart/Vita
Huddinge IBS (C) Röd, Röd, Vita
Högalids IF Elisabet Wahl elisabet.wahl@milsbo.se 070-4478351 vit, blå, vit
Nacka Wallenstam IBK (E) Vit, Svart, Vit
Nacka Wallenstam IBK (F) Kristian Stjernqvist kristian@stjernqvist.nu Vit, Svart, Vit
Nacka Wallenstam IBK (G) Robert Kraft robertkraft77@gmail.com Vit, Svart, Vit
Nynäshamns IBK Jessica Nilsson jessican76@hotmail.com 070-6489720 Blå, Blå, Vit
Skogås Trångsund IBK (A) Emil Fernqvist fernqvist.emil@gmail.com 076-082 82 20 Blå/Blå/Blå
Sköndals IK Maria Gidlund maria.gidlund@sisuidrottsutbildarna.se 070-5784363 Blå/Blå/Blå
Tumba GOIF (A) Dennis Andersson anderssondennis83@gmail.com Röd,svart, röd
Tungelsta IF Claes Falk claes@seesoo.se 0705630252 Orange, Svart, Svart
Vendelsö IK Jan-Erik Piiparinen jan_erik@hotmail.com 07042088556 Blå, Blå, Blå
Värmdö IF (B) Mathias Hyyrynen hyyrynen@hotmail.com 0731256094 blå/blå/blå
Älvsjö AIK IBF (A) Joakim Lindgren joakim_lindgren69@hotmail.com Blå
Örby IS Ulf Stenqvist ulf.stenqvist@dnb.se 070-2361241 Röd, Blå, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Farsta IBK (A) - Djurö-Vindö IF (B) Farstahallen 3
1 Högalids IF - Sköndals IK Liljeholmshallen 1
2018-09-29 09:00 1 Skogås Trångsund IBK (A) - Vendelsö IK Skogåshallen 50
2018-09-29 09:15 1 Nynäshamns IBK - Huddinge IBS (C) Kvarnängshallen
2018-09-29 10:00 1 Älvsjö AIK IBF (A) - Farsta IBK (B) Sätrahallen
2018-09-29 10:30 1 Hammarby IF IBF - Tungelsta IF Sjöstadshallen
2018-09-29 12:00 1 Nacka Wallenstam IBK (E) - Tumba GOIF (A) Myrsjöskolan
2018-09-29 12:00 1 FBI Tullinge - Örby IS Botkyrkahallen
2018-09-30 09:15 1 Värmdö IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (F) Värmdö sporthall
Omgång 2
2 Sköndals IK - Nynäshamns IBK
2018-10-06 09:00 2 Tumba GOIF (A) - Farsta IBK (A) Storvretens Sporthall
2018-10-06 09:00 2 Vendelsö IK - Nacka Wallenstam IBK (E) Lyckeby Sporthall
2018-10-06 09:00 2 Högalids IF - Örby IS Liljeholmshallen 1
2018-10-06 10:00 2 Huddinge IBS (C) - Värmdö IF (B) Tomtbergahallen
2018-10-06 11:00 2 Tungelsta IF - Skogås Trångsund IBK (A) Tungelsta Sporthall
2018-10-06 11:15 2 Farsta IBK (B) - Hammarby IF IBF Farstahallen 3
2018-10-06 12:00 2 Nacka Wallenstam IBK (G) - FBI Tullinge Myrsjöskolan
2018-10-06 15:30 2 Djurö-Vindö IF (B) - Huddinge IBS (B) Djurö Sporthall
Omgång 3
3 Värmdö IF (B) - Sköndals IK Värmdö sporthall
2018-10-13 09:00 3 Högalids IF - Nacka Wallenstam IBK (G) Liljeholmshallen 1
2018-10-13 09:15 3 Farsta IBK (A) - Vendelsö IK Farstahallen 3
2018-10-13 09:15 3 Skogås Trångsund IBK (A) - Farsta IBK (B) Skogåshallen
2018-10-13 09:15 3 FBI Tullinge - Älvsjö AIK IBF (A) Tullingehallen
2018-10-13 10:00 3 Nynäshamns IBK - Örby IS Kvarnängshallen
2018-10-13 10:15 3 Huddinge IBS (B) - Nacka Wallenstam IBK (F) Tomtbergahallen
2018-10-13 13:00 3 Nacka Wallenstam IBK (E) - Tungelsta IF Myrsjöskolan
2018-10-13 13:15 3 Djurö-Vindö IF (B) - Tumba GOIF (A) Djurö Sporthall
Omgång 4
2018-10-20 08:00 4 FBI Tullinge - Hammarby IF IBF Tullingehallen
2018-10-20 09:00 4 Tumba GOIF (A) - Huddinge IBS (B) Botkyrkahallen
2018-10-20 09:00 4 Vendelsö IK - Djurö-Vindö IF (B) Lyckeby Sporthall
2018-10-20 09:15 4 Älvsjö AIK IBF (A) - Högalids IF Sätrahallen
2018-10-20 10:30 4 Tungelsta IF - Farsta IBK (A) Tungelsta Sporthall
2018-10-20 12:00 4 Nacka Wallenstam IBK (G) - Nynäshamns IBK Myrsjöskolan
2018-10-20 14:00 4 Örby IS - Värmdö IF (B) Bandhagshallen
2018-10-20 16:15 4 Farsta IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (E) Farstahallen 1
2018-10-21 10:00 4 Huddinge IBS (C) - Nacka Wallenstam IBK (F) Tomtbergahallen
Omgång 5
2018-10-27 08:15 5 Högalids IF - Hammarby IF IBF Liljeholmshallen 1
2018-10-27 09:00 5 Skogås Trångsund IBK (A) - FBI Tullinge Skogåshallen
2018-10-27 09:30 5 Nynäshamns IBK - Älvsjö AIK IBF (A) Kvarnängshallen
2018-10-27 10:00 5 Huddinge IBS (B) - Huddinge IBS (C) Tomtbergahallen
2018-10-27 10:00 5 Tumba GOIF (A) - Vendelsö IK Storvretens Sporthall
2018-10-27 13:00 5 Nacka Wallenstam IBK (F) - Sköndals IK Myrsjöskolan
2018-10-27 14:00 5 Farsta IBK (A) - Farsta IBK (B) Bandhagshallen
2018-10-27 15:15 5 Djurö-Vindö IF (B) - Tungelsta IF Djurö Sporthall
2018-11-04 10:45 5 Värmdö IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (G) Värmdö sporthall
Omgång 6
2018-11-03 14:00 6 Örby IS - Nacka Wallenstam IBK (F) Bandhagshallen
2018-11-10 09:00 6 Vendelsö IK - Huddinge IBS (B) Vendelsömalmshallen
2018-11-10 09:15 6 Farsta IBK (B) - Djurö-Vindö IF (B) Farstahallen 1
2018-11-10 09:15 6 Hammarby IF IBF - Nynäshamns IBK Sjöstadshallen
2018-11-10 09:30 6 Älvsjö AIK IBF (A) - Värmdö IF (B) Sätrahallen
2018-11-10 10:30 6 Tungelsta IF - Tumba GOIF (A) Tungelsta Sporthall
2018-11-10 11:15 6 Högalids IF - Skogås Trångsund IBK (A) Liljeholmshallen 1
2018-11-10 12:00 6 FBI Tullinge - Nacka Wallenstam IBK (E) Botkyrkahallen
2018-11-11 10:00 6 Sköndals IK - Huddinge IBS (C) Sköndalshallen
Omgång 7
2018-11-17 10:00 7 Vendelsö IK - Tungelsta IF Lyckeby Sporthall
2018-11-17 10:15 7 Tumba GOIF (A) - Farsta IBK (B) Storvretens Sporthall
2018-11-17 10:15 7 Farsta IBK (A) - FBI Tullinge Farstahallen 1
2018-11-17 10:15 7 Skogås Trångsund IBK (A) - Nynäshamns IBK Skogåshallen
2018-11-17 12:00 7 Nacka Wallenstam IBK (E) - Högalids IF Myrsjöskolan
2018-11-17 12:30 7 Värmdö IF (B) - Hammarby IF IBF Värmdö sporthall
2018-11-17 13:00 7 Nacka Wallenstam IBK (F) - Nacka Wallenstam IBK (G) Myrsjöskolan
2018-11-18 11:15 7 Huddinge IBS (B) - Sköndals IK Tomtbergahallen
2018-11-18 13:15 7 Huddinge IBS (C) - Örby IS Tomtbergahallen
Omgång 8
8 FBI Tullinge - Djurö-Vindö IF (B) Botkyrkahallen
2018-11-24 09:00 8 Skogås Trångsund IBK (A) - Värmdö IF (B) Skogåshallen
2018-11-24 09:30 8 Nynäshamns IBK - Nacka Wallenstam IBK (E) Kvarnängshallen
2018-11-24 10:15 8 Farsta IBK (B) - Vendelsö IK Farstahallen 3
2018-11-24 10:30 8 Tungelsta IF - Huddinge IBS (B) Tungelsta Sporthall
2018-11-24 13:00 8 Nacka Wallenstam IBK (G) - Huddinge IBS (C) Myrsjöskolan
2018-11-24 16:00 8 Örby IS - Sköndals IK Bandhagshallen
2018-11-25 10:00 8 Älvsjö AIK IBF (A) - Nacka Wallenstam IBK (F) Vintervikshallen
2018-11-25 14:15 8 Högalids IF - Farsta IBK (A) Liljeholmshallen 1
Omgång 9
9 Djurö-Vindö IF (B) - Högalids IF Djurö Sporthall
2018-12-01 09:15 9 Farsta IBK (A) - Nynäshamns IBK Farstahallen 3
2018-12-01 09:30 9 Sköndals IK - Nacka Wallenstam IBK (G) Högdalshallen
2018-12-01 10:00 9 Tumba GOIF (A) - FBI Tullinge Storvretens Sporthall 25
2018-12-01 10:15 9 Huddinge IBS (C) - Älvsjö AIK IBF (A) Tomtbergahallen
2018-12-01 10:30 9 Tungelsta IF - Farsta IBK (B) Tungelsta Sporthall
2018-12-01 11:15 9 Huddinge IBS (B) - Örby IS Tomtbergahallen
2018-12-01 13:00 9 Nacka Wallenstam IBK (F) - Hammarby IF IBF Myrsjöskolan
2018-12-01 14:15 9 Värmdö IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (E) Värmdö sporthall
Omgång 10
2018-12-08 09:00 10 Hammarby IF IBF - Huddinge IBS (C) Sjöstadshallen
2018-12-08 09:00 10 Högalids IF - Tumba GOIF (A) Liljeholmshallen 1
2018-12-08 09:00 10 Skogås Trångsund IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (F) Skogåshallen
2018-12-08 09:30 10 FBI Tullinge - Vendelsö IK Tullingehallen
2018-12-08 10:00 10 Nynäshamns IBK - Djurö-Vindö IF (B) Kvarnängshallen
2018-12-08 10:30 10 Farsta IBK (B) - Huddinge IBS (B) Farstahallen 3
2018-12-08 15:15 10 Älvsjö AIK IBF (A) - Sköndals IK Sätrahallen
2018-12-09 09:00 10 Nacka Wallenstam IBK (G) - Örby IS Ormingehallen
2018-12-09 09:15 10 Värmdö IF (B) - Farsta IBK (A) Värmdö sporthall
Omgång 11
2018-12-15 10:15 11 Vendelsö IK - Högalids IF Lyckeby Sporthall
2018-12-15 10:30 11 Tungelsta IF - FBI Tullinge Tungelsta Sporthall
2018-12-15 11:00 11 Huddinge IBS (B) - Nacka Wallenstam IBK (G) Tomtbergahallen
2018-12-15 13:00 11 Nacka Wallenstam IBK (F) - Nacka Wallenstam IBK (E) Myrsjöskolan
2018-12-15 14:15 11 Djurö-Vindö IF (B) - Värmdö IF (B) Djurö Sporthall
2018-12-15 15:00 11 Örby IS - Älvsjö AIK IBF (A) Bandhagshallen
2018-12-16 09:30 11 Sköndals IK - Hammarby IF IBF Sköndalshallen
2018-12-16 10:30 11 Huddinge IBS (C) - Skogås Trångsund IBK (A) Tomtbergahallen
2019-01-06 09:15 11 Tumba GOIF (A) - Nynäshamns IBK Storvretens Sporthall 30
Omgång 12
2019-01-12 09:00 12 Hammarby IF IBF - Örby IS Sjöstadshallen
2019-01-12 09:30 12 Nynäshamns IBK - Vendelsö IK Kvarnängshallen
2019-01-12 10:00 12 FBI Tullinge - Farsta IBK (B) Storvretens Sporthall
2019-01-12 10:00 12 Högalids IF - Tungelsta IF Liljeholmshallen 1
2019-01-12 10:15 12 Farsta IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (F) Farstahallen 3
2019-01-12 11:00 12 Skogås Trångsund IBK (A) - Sköndals IK Skogåshallen
2019-01-12 13:00 12 Nacka Wallenstam IBK (E) - Huddinge IBS (C) Myrsjöskolan
2019-01-12 14:00 12 Värmdö IF (B) - Tumba GOIF (A) Värmdö sporthall
2019-01-13 10:00 12 Älvsjö AIK IBF (A) - Nacka Wallenstam IBK (G) Vintervikshallen
Omgång 13
2019-01-19 09:00 13 Vendelsö IK - Värmdö IF (B) Lyckeby Sporthall
2019-01-19 09:15 13 Farsta IBK (B) - Högalids IF Farstahallen 3
2019-01-19 10:00 13 Huddinge IBS (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Tomtbergahallen
2019-01-19 11:30 13 Tungelsta IF - Nynäshamns IBK Tungelsta Sporthall
2019-01-19 12:00 13 Nacka Wallenstam IBK (G) - Hammarby IF IBF Myrsjöskolan
2019-01-19 14:15 13 Örby IS - Skogås Trångsund IBK (A) Bandhagshallen
2019-01-19 17:00 13 Huddinge IBS (C) - Farsta IBK (A) Tomtbergahallen
2019-01-19 17:00 13 Nacka Wallenstam IBK (F) - Djurö-Vindö IF (B) Myrsjöskolan
2019-01-20 10:00 13 Sköndals IK - Nacka Wallenstam IBK (E) Sköndalshallen
Omgång 14
2019-01-26 09:00 14 Hammarby IF IBF - Älvsjö AIK IBF (A) Sjöstadshallen
2019-01-26 11:00 14 Nynäshamns IBK - Farsta IBK (B) Kvarnängshallen
2019-01-26 13:00 14 Nacka Wallenstam IBK (F) - Tumba GOIF (A) Myrsjöskolan
2019-01-26 14:00 14 Nacka Wallenstam IBK (E) - Örby IS Myrsjöskolan
2019-01-26 14:00 14 Värmdö IF (B) - Tungelsta IF Värmdö sporthall
2019-01-26 14:15 14 Djurö-Vindö IF (B) - Huddinge IBS (C) Djurö Sporthall
2019-01-26 15:30 14 Farsta IBK (A) - Sköndals IK Farstahallen 1
2019-01-27 08:00 14 FBI Tullinge - Huddinge IBS (B) Tullingehallen
2019-01-27 11:00 14 Skogås Trångsund IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (G) Skogåshallen
Omgång 15
2019-02-02 09:00 15 Vendelsö IK - Nacka Wallenstam IBK (F) Lyckeby Sporthall
2019-02-02 10:00 15 Älvsjö AIK IBF (A) - Skogås Trångsund IBK (A) Sätrahallen
2019-02-02 10:00 15 Huddinge IBS (C) - Tumba GOIF (A) Tomtbergahallen
2019-02-02 11:00 15 Huddinge IBS (B) - Hammarby IF IBF Tomtbergahallen
2019-02-02 13:15 15 FBI Tullinge - Högalids IF Rikstenshallen
2019-02-02 14:15 15 Örby IS - Farsta IBK (A) Bandhagshallen
2019-02-03 10:00 15 Farsta IBK (B) - Värmdö IF (B) Sköndalshallen
2019-02-03 11:00 15 Nacka Wallenstam IBK (G) - Nacka Wallenstam IBK (E) Myrsjöskolan
2019-02-03 11:00 15 Sköndals IK - Djurö-Vindö IF (B) Sköndalshallen
Omgång 16
2019-02-09 09:00 16 Tumba GOIF (A) - Sköndals IK Storvretens Sporthall
2019-02-09 10:00 16 Skogås Trångsund IBK (A) - Hammarby IF IBF Skogåshallen
2019-02-09 10:15 16 Farsta IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (G) Farstahallen 3
2019-02-09 10:30 16 Högalids IF - Huddinge IBS (B) Liljeholmshallen 1
2019-02-09 10:30 16 Nynäshamns IBK - FBI Tullinge Kvarnängshallen
2019-02-09 12:00 16 Nacka Wallenstam IBK (F) - Tungelsta IF Myrsjöskolan
2019-02-09 13:00 16 Nacka Wallenstam IBK (E) - Älvsjö AIK IBF (A) Myrsjöskolan
2019-02-09 13:15 16 Djurö-Vindö IF (B) - Örby IS Djurö Sporthall
2019-02-10 09:00 16 Huddinge IBS (C) - Vendelsö IK Tomtbergahallen
Omgång 17
17 Nacka Wallenstam IBK (G) - Djurö-Vindö IF (B)
2019-02-16 09:00 17 Älvsjö AIK IBF (A) - Farsta IBK (A) Sätrahallen
2019-02-16 10:00 17 Hammarby IF IBF - Nacka Wallenstam IBK (E) Sjöstadshallen
2019-02-16 10:00 17 FBI Tullinge - Värmdö IF (B) Tullingehallen
2019-02-16 10:00 17 Farsta IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (F) Farstahallen 3
2019-02-16 11:00 17 Tungelsta IF - Huddinge IBS (C) Tungelsta Sporthall
2019-02-16 12:30 17 Högalids IF - Nynäshamns IBK Liljeholmshallen 1
2019-02-16 16:00 17 Örby IS - Tumba GOIF (A) Bandhagshallen
2019-02-17 11:00 17 Huddinge IBS (B) - Skogås Trångsund IBK (A) Tomtbergahallen
2019-02-17 11:00 17 Sköndals IK - Vendelsö IK Sköndalshallen
Omgång 18
2019-03-09 09:00 18 Vendelsö IK - Örby IS Lyckeby Sporthall
2019-03-09 09:30 18 Nynäshamns IBK - Huddinge IBS (B) Kvarnängshallen
2019-03-09 10:00 18 Tumba GOIF (A) - Nacka Wallenstam IBK (G) Storvretens Sporthall
2019-03-09 12:15 18 Värmdö IF (B) - Högalids IF Värmdö sporthall
2019-03-09 13:00 18 Nacka Wallenstam IBK (E) - Skogås Trångsund IBK (A) Myrsjöskolan
2019-03-09 15:15 18 Djurö-Vindö IF (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Djurö Sporthall
2019-03-10 09:00 18 Huddinge IBS (C) - Farsta IBK (B) Tomtbergahallen
2019-03-10 11:00 18 Farsta IBK (A) - Hammarby IF IBF Farstahallen 3
2019-03-10 11:00 18 Sköndals IK - Tungelsta IF Sköndalshallen
Omgång 19
2019-03-16 08:45 19 FBI Tullinge - Nacka Wallenstam IBK (F) Tullingehallen
2019-03-16 09:00 19 Skogås Trångsund IBK (A) - Farsta IBK (A) Skogåshallen
2019-03-16 09:15 19 Farsta IBK (B) - Sköndals IK Högdalshallen
2019-03-16 10:00 19 Älvsjö AIK IBF (A) - Tumba GOIF (A) Sätrahallen
2019-03-16 10:45 19 Nynäshamns IBK - Värmdö IF (B) Kvarnängshallen
2019-03-16 13:00 19 Nacka Wallenstam IBK (G) - Vendelsö IK Myrsjöskolan
2019-03-16 14:00 19 Örby IS - Tungelsta IF Bandhagshallen
2019-03-17 10:00 19 Huddinge IBS (B) - Nacka Wallenstam IBK (E) Tomtbergahallen
2019-03-17 14:15 19 Hammarby IF IBF - Djurö-Vindö IF (B) Liljeholmshallen 1
Omgång 20
2019-02-23 15:30 20 Djurö-Vindö IF (B) - Skogås Trångsund IBK (A) Djurö Sporthall
2019-03-23 09:00 20 Värmdö IF (B) - Huddinge IBS (B) Värmdö sporthall
2019-03-23 09:00 20 Vendelsö IK - Älvsjö AIK IBF (A) Lyckeby Sporthall
2019-03-23 10:15 20 Farsta IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (E) Farstahallen 3
2019-03-23 10:30 20 Tungelsta IF - Nacka Wallenstam IBK (G) Tungelsta Sporthall
2019-03-23 11:00 20 Huddinge IBS (C) - FBI Tullinge Tomtbergahallen
2019-03-23 13:00 20 Nacka Wallenstam IBK (F) - Högalids IF Myrsjöskolan
2019-03-23 14:15 20 Örby IS - Farsta IBK (B) Bandhagshallen
2019-03-23 15:45 20 Tumba GOIF (A) - Hammarby IF IBF Tullingehallen
Omgång 21
2019-03-30 09:00 21 Skogås Trångsund IBK (A) - Tumba GOIF (A) Skogåshallen
2019-03-30 09:00 21 Hammarby IF IBF - Vendelsö IK Sjöstadshallen
2019-03-30 09:00 21 Älvsjö AIK IBF (A) - Tungelsta IF Sätrahallen
2019-03-30 10:00 21 Huddinge IBS (B) - Farsta IBK (A) Tomtbergahallen
2019-03-30 10:30 21 Nynäshamns IBK - Nacka Wallenstam IBK (F) Kvarnängshallen
2019-03-30 12:00 21 Nacka Wallenstam IBK (E) - Djurö-Vindö IF (B) Myrsjöskolan
2019-03-30 13:00 21 Nacka Wallenstam IBK (G) - Farsta IBK (B) Myrsjöskolan
2019-03-30 13:15 21 FBI Tullinge - Sköndals IK Rikstenshallen
2019-03-31 14:15 21 Högalids IF - Huddinge IBS (C) Liljeholmshallen 1

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis