Oktober |
2023-10-08 15:45 |
Pantamera Pojkar Ljusröd Svår |
Nacka IBK - Hässelby SK IBK (A) |
1 - 5 |
Ormingehallen |
2023-10-21 16:30 |
Pantamera Pojkar Ljusröd Svår |
Värmdö IF/Ingarö IF - Hässelby SK IBK (A) |
6 - 7 |
Värmdö sporthall |
2023-10-29 12:45 |
Pantamera Pojkar Ljusröd Svår |
Hässelby SK IBK (A) - Älvsjö AIK IBF |
2 - 6 |
Hässelbyhallen |
November |
2023-11-12 13:15 |
Pantamera Pojkar Ljusröd Svår |
Tyresö Trollbäcken IBK - Hässelby SK IBK (A) |
5 - 9 |
Strandhallen - Tyresö |
2023-11-18 15:45 |
Pantamera Pojkar Ljusröd Svår |
Hässelby SK IBK (A) - Tungelsta IF |
3 - 4 |
Hässelbyhallen |
2023-11-26 14:45 |
Pantamera Pojkar Ljusröd Svår |
Sigtuna IF IBK - Hässelby SK IBK (A) |
6 - 8 |
Prästängshallen |
December |
2023-12-02 12:15 |
Pantamera Pojkar Ljusröd Svår |
Hässelby SK IBK (A) - Salems IF |
3 - 7 |
Hässelbyhallen |
2023-12-08 19:15 |
Pantamera Pojkar Ljusröd Svår |
Hässelby SK IBK (A) - Hässelby SK IBK (B) |
6 - 9 |
Riddersvik |
2023-12-17 12:15 |
Pantamera Pojkar Ljusröd Svår |
Duvbo IK - Hässelby SK IBK (A) |
2 - 2 |
Löthallen |
Januari |
2024-01-07 12:00 |
Pantamera Pojkar Ljusröd Svår |
Hässelby SK IBK (B) - Hässelby SK IBK (A) |
11 - 4 |
Hässelbyhallen |
2024-01-13 17:30 |
Pantamera Pojkar Ljusröd Svår |
Hässelby SK IBK (A) - Nacka IBK |
5 - 5 |
Hässelbyhallen |
2024-01-27 10:30 |
Pantamera Pojkar Ljusröd Svår |
Hässelby SK IBK (A) - Värmdö IF/Ingarö IF |
1 - 4 |
Hässelbyhallen |
Februari |
2024-02-03 13:30 |
Pantamera Pojkar Ljusröd Svår |
Älvsjö AIK IBF - Hässelby SK IBK (A) |
5 - 1 |
Kämpetorpshallen 1 |
2024-02-04 18:30 |
Pantamera Pojkar Ljusröd Svår |
Huddinge IBS - Hässelby SK IBK (A) |
3 - 2 |
Tomtbergahallen |
2024-02-09 19:20 |
Pantamera Pojkar Ljusröd Svår |
Hässelby SK IBK (A) - Huddinge IBS |
3 - 4 |
Riddersvik |
2024-02-11 18:45 |
Pantamera Pojkar Ljusröd Svår |
Hässelby SK IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK |
3 - 3 |
Hässelbyhallen |
2024-02-18 12:00 |
Pantamera Pojkar Ljusröd Svår |
Tungelsta IF - Hässelby SK IBK (A) |
1 - 2 |
Tungelsta Sporthall |
Mars |
2024-03-10 14:00 |
Pantamera Pojkar Ljusröd Svår |
Salems IF - Hässelby SK IBK (A) |
7 - 3 |
Skogsängshallen |
2024-03-22 19:00 |
Pantamera Pojkar Ljusröd Svår |
Hässelby SK IBK (A) - Sigtuna IF IBK |
5 - 3 |
Riddersvik |
2024-03-23 12:00 |
Pantamera Pojkar Ljusröd Svår |
Hässelby SK IBK (A) - Duvbo IK |
5 - 3 |
Hässelbyhallen |