Ford Damer (2014/15)

Gruppspel
Damer Div. 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-10-04 16:00 621201001 Partille IBS D2 - Lindome IBK D2 5 - 4 e.förl. Gustav Glansén, Andreas Rolén Vallhamra Sportcenter
2014-10-05 12:00 621201004 IBK Göteborg D2 - IBK Walkesborg 99 2 - 3 Adam Kruse, Minal Landin Torpahallen
2014-10-05 15:00 621201006 Lindås IBK D2 - Pixbo Wallenstam IBF D2 1 - 1 e.förl. Erik Gaberud, Pelle Hellberg Salming Arena
2014-10-05 17:00 621201002 Burås IK D2 - Floda IBK D2 2 - 5 Jesper Axelsson, Henrik Lord Johansson Svingelns Sporthall
2014-10-05 18:30 621201003 Guldhedens IK D2 - FBC Lerum D2 1 - 5 Robin Cederdahl, Torbjörn Zahner Valhalla A-hall
2014-10-05 19:20 621201005 Kärra IBK D2 - Surte IS IBK D2 1 - 15 Linus Backlund, Johan Pedersen Lillekärrshallen
2014-10-10 18:30 621201007 Pixbo Wallenstam IBF D2 - Partille IBS D2 2 - 13 Joakim Amri Nilsson, Tarek El Abtah Wallenstamhallen
2014-10-10 19:00 621201008 Surte IS IBK D2 - Lindås IBK D2 3 - 2 e.förl. Jauni Collin, Pontus Ekengränd Bohushallen
2014-10-10 20:00 621201011 Floda IBK D2 - Guldhedens IK D2 9 - 5 Linus Backlund, Johan Pedersen Alléhallen
2014-10-12 18:30 621201010 FBC Lerum D2 - IBK Göteborg D2 4 - 2 Joakim Amri Nilsson, Tarek El Abtah Rydsbergshallen
2014-10-12 19:00 621201009 IBK Walkesborg 99 - Kärra IBK D2 4 - 5 Bo Olsson, Björn Svensson Rimnershallen A-hallen
2014-10-14 19:00 621201012 Lindome IBK D2 - Burås IK D2 8 - 2 Pierre Eberhard Berg, Tarek El Abtah Almåshallen B
2014-10-17 20:00 621201014 Guldhedens IK D2 - Lindome IBK D2 4 - 5 Adam Kruse, Minal Landin Valhalla B-hall
2014-10-18 14:00 621201015 IBK Göteborg D2 - Floda IBK D2 0 - 7 Robin Cederdahl, Tarek El Abtah Torpahallen
2014-10-19 14:30 621201013 Burås IK D2 - Partille IBS D2 3 - 7 Andreas Rolén, Roger Zahnér Svingelns Sporthall
2014-10-19 14:30 621201018 Pixbo Wallenstam IBF D2 - Surte IS IBK D2 3 - 11 Pierre Eberhard Berg, Adnan Tongur Wallenstamhallen
2014-10-19 15:00 621201017 Lindås IBK D2 - IBK Walkesborg 99 13 - 1 Joakim Amri Nilsson, Tarek El Abtah Salming Arena
2014-10-19 19:20 621201016 Kärra IBK D2 - FBC Lerum D2 1 - 7 Robin Cederdahl, Torbjörn Zahner Lillekärrshallen
2014-10-23 20:00 621201020 IBK Walkesborg 99 - Pixbo Wallenstam IBF D2 3 - 8 Kim Berndtson, Mikael Molldén Rimnershallen A-hallen
2014-10-25 16:30 621201023 Lindome IBK D2 - IBK Göteborg D2 3 - 2 Adam Kruse, Minal Landin Almåshallen B
2014-10-26 15:20 621201019 Partille IBS D2 - Surte IS IBK D2 5 - 3 Kari Kyyrä, Magnus Persson Ugglumshallen
2014-10-26 17:00 621201021 FBC Lerum D2 - Lindås IBK D2 1 - 3 Adam Kruse, Minal Landin Rydsbergshallen
2014-10-26 17:00 621201024 Burås IK D2 - Guldhedens IK D2 4 - 2 Jauni Collin, Pontus Ekengränd Svingelns Sporthall
2014-12-12 20:00 621201022 Floda IBK D2 - Kärra IBK D2 4 - 5 Jesper Axelsson, Henrik Lord Johansson Alléhallen
2014-10-28 20:00 621201025 Guldhedens IK D2 - Partille IBS D2 1 - 11 Jesper Axelsson, Henrik Lord Johansson Valhalla C-hall
2014-11-01 14:30 621201026 IBK Göteborg D2 - Burås IK D2 3 - 3 e.förl. Robin Boqvist, Tarek El Abtah Torpahallen
2014-11-01 14:45 621201030 Surte IS IBK D2 - IBK Walkesborg 99 12 - 3 Adam Kruse, Minal Landin Bohushallen
2014-11-01 16:00 621201029 Pixbo Wallenstam IBF D2 - FBC Lerum D2 9 - 4 Jauni Collin, Pontus Ekengränd Wallenstamhallen
2014-11-02 15:00 621201028 Lindås IBK D2 - Floda IBK D2 4 - 3 Gustav Glansén, Andreas Rolén Salming Arena
2014-11-02 18:00 621201027 Kärra IBK D2 - Lindome IBK D2 5 - 4 e.förl. Robin Cederdahl, Robin Boqvist Lillekärrshallen
2014-11-07 20:00 621201033 Floda IBK D2 - Pixbo Wallenstam IBF D2 5 - 4 Joakim Amri Nilsson, Tarek El Abtah Alléhallen
2014-11-08 15:15 621201031 Partille IBS D2 - IBK Walkesborg 99 14 - 0 Linus Backlund, Johan Pedersen Vallhamra Sportcenter
2014-11-08 15:30 621201034 Lindome IBK D2 - Lindås IBK D2 1 - 0 Joakim Amri Nilsson, Tarek El Abtah Skånhällaskolan
2014-11-09 16:00 621201035 Burås IK D2 - Kärra IBK D2 6 - 5 e.förl. Pelle Hellberg, Adam Kruse Svingelns Sporthall
2014-11-09 18:30 621201032 FBC Lerum D2 - Surte IS IBK D2 4 - 5 Robin Cederdahl, Torbjörn Zahner Rydsbergshallen
2014-11-09 19:00 621201036 Guldhedens IK D2 - IBK Göteborg D2 9 - 6 Kari Kyyrä, Magnus Persson Valhalla C-hall
2014-11-15 12:55 621201040 Pixbo Wallenstam IBF D2 - Lindome IBK D2 10 - 3 Peter Bergstrand, Tobias Sandblom Wallenstamhallen
2014-11-15 14:30 621201037 IBK Göteborg D2 - Partille IBS D2 1 - 13 Jauni Collin, Pontus Ekengränd Torpahallen
2014-11-15 14:45 621201041 Surte IS IBK D2 - Floda IBK D2 4 - 1 Joakim Amri Nilsson, Tarek El Abtah Bohushallen
2014-11-16 13:30 621201039 Lindås IBK D2 - Burås IK D2 4 - 2 Robin Cederdahl, Torbjörn Zahner Salming Arena
2014-11-16 18:30 621201042 IBK Walkesborg 99 - FBC Lerum D2 3 - 11 Kim Berndtson, Mikael Molldén Rimnershallen A-hallen
2014-11-16 19:20 621201038 Kärra IBK D2 - Guldhedens IK D2 5 - 3 Joakim Amri Nilsson, Tarek El Abtah Lillekärrshallen
2014-11-21 20:00 621201044 Floda IBK D2 - IBK Walkesborg 99 12 - 2 Jesper Axelsson, Henrik Lord Johansson Alléhallen
2014-11-22 10:45 621201043 Partille IBS D2 - FBC Lerum D2 4 - 3 Tony Cederholm, Adam Kruse Lexby Idrottshall
2014-11-22 14:30 621201048 IBK Göteborg D2 - Kärra IBK D2 1 - 2 e.förl. Joakim Amri Nilsson, Tarek El Abtah Torpahallen
2014-11-22 15:30 621201045 Lindome IBK D2 - Surte IS IBK D2 3 - 1 Pierre Eberhard Berg, Adnan Tongur Almåshallen B
2014-11-23 13:30 621201047 Guldhedens IK D2 - Lindås IBK D2 4 - 9 Erik Gaberud, Pelle Hellberg Valhalla C-hall
2014-11-23 14:30 621201046 Burås IK D2 - Pixbo Wallenstam IBF D2 5 - 4 e.förl. Joakim Amri Nilsson, Tarek El Abtah Svingelns Sporthall
2014-11-23 17:00 621201054 FBC Lerum D2 - Floda IBK D2 3 - 2 e.förl. Kari Kyyrä, Magnus Persson Rydsbergshallen
2014-11-26 19:30 621201053 IBK Walkesborg 99 - Lindome IBK D2 3 - 9 Carl Otterström, Jim Olausson Stenab arena
2014-11-26 20:30 621201051 Pixbo Wallenstam IBF D2 - Guldhedens IK D2 11 - 4 Linus Backlund, Johan Pedersen Wallenstamhallen
2014-11-27 19:00 621201052 Surte IS IBK D2 - Burås IK D2 8 - 1 Erik Gaberud, Pelle Hellberg Bohushallen
2014-11-27 19:30 621201050 Lindås IBK D2 - IBK Göteborg D2 5 - 4 Joakim Amri Nilsson, Tarek El Abtah Salming Arena
2014-11-27 19:45 621201049 Kärra IBK D2 - Partille IBS D2 2 - 12 Pierre Eberhard Berg, Adnan Tongur Kärra Sporthall
2014-11-29 14:00 621201055 Partille IBS D2 - Floda IBK D2 8 - 3 Joakim Amri Nilsson, Tarek El Abtah Lexby Idrottshall
2014-11-29 14:30 621201056 Lindome IBK D2 - FBC Lerum D2 6 - 5 Linus Backlund, Johan Pedersen Almåshallen B
2014-11-30 14:30 621201057 Burås IK D2 - IBK Walkesborg 99 5 - 3 Pierre Eberhard Berg, Adnan Tongur Svingelns Sporthall
2014-12-15 20:00 621201059 IBK Göteborg D2 - Pixbo Wallenstam IBF D2 3 - 6 Erik Gaberud, Pelle Hellberg Svingelns Sporthall
2015-02-24 20:00 621201058 Guldhedens IK D2 - Surte IS IBK D2 3 - 13 Jesper Axelsson, Henrik Lord Johansson Valhalla C-hall
2015-03-01 19:20 621201060 Kärra IBK D2 - Lindås IBK D2 3 - 6 Joakim Amri Nilsson, Tarek El Abtah Lillekärrshallen
2014-12-05 20:00 621201066 Floda IBK D2 - Lindome IBK D2 3 - 2 Roger Zahnér, Tarek El Abtah Alléhallen
2014-12-06 14:45 621201063 Surte IS IBK D2 - IBK Göteborg D2 4 - 3 Adam Kruse, Minal Landin Bohushallen
2014-12-06 16:30 621201062 Pixbo Wallenstam IBF D2 - Kärra IBK D2 2 - 10 Adnan Tongur, Tarek El Abtah Wallenstamhallen
2014-12-07 15:00 621201061 Lindås IBK D2 - Partille IBS D2 1 - 2 Kari Kyyrä, Magnus Persson Salming Arena
2014-12-07 18:30 621201064 IBK Walkesborg 99 - Guldhedens IK D2 4 - 5 Joakim Almroth, Anna Soovik Rimnershallen A-hallen
2014-12-21 17:00 621201065 FBC Lerum D2 - Burås IK D2 10 - 5 Pierre Eberhard Berg, Adnan Tongur Rydsbergshallen
2014-12-19 20:00 621201068 Floda IBK D2 - Burås IK D2 4 - 2 Kari Kyyrä, Adnan Tongur Alléhallen
2014-12-20 14:30 621201067 Lindome IBK D2 - Partille IBS D2 1 - 8 Gustav Glansén, Andreas Rolén Almåshallen B
2014-12-20 14:45 621201071 Surte IS IBK D2 - Kärra IBK D2 6 - 0 Joakim Amri Nilsson, Tarek El Abtah Bohushallen
2014-12-21 13:00 621201072 Pixbo Wallenstam IBF D2 - Lindås IBK D2 3 - 2 Jauni Collin, Pontus Ekengränd Wallenstamhallen
2014-12-21 18:30 621201070 IBK Walkesborg 99 - IBK Göteborg D2 8 - 2 Jim Olausson, Richard Berndtsson Rimnershallen A-hallen
2015-01-30 20:00 621201069 FBC Lerum D2 - Guldhedens IK D2 13 - 2 Kari Kyyrä, Magnus Persson Rydsbergshallen
2015-01-10 14:00 621201073 Partille IBS D2 - Pixbo Wallenstam IBF D2 8 - 4 Kari Kyyrä, Magnus Persson Vallhamra Sportcenter
2015-01-10 17:00 621201076 IBK Göteborg D2 - FBC Lerum D2 1 - 6 Jesper Axelsson, Henrik Lord Johansson Torpahallen
2015-01-11 14:30 621201078 Burås IK D2 - Lindome IBK D2 3 - 3 e.förl. Robin Cederdahl, Torbjörn Zahner Svingelns Sporthall
2015-01-11 16:00 621201074 Lindås IBK D2 - Surte IS IBK D2 6 - 0 Erik Gaberud, Pelle Hellberg Salming Arena
2015-01-11 19:20 621201075 Kärra IBK D2 - IBK Walkesborg 99 9 - 8 e.förl. Adam Kruse, Andreas Rolén Lillekärrshallen
2015-01-13 20:00 621201077 Guldhedens IK D2 - Floda IBK D2 2 - 7 Joakim Amri Nilsson, Tarek El Abtah Valhalla C-hall
2015-01-15 19:00 621201084 Surte IS IBK D2 - Pixbo Wallenstam IBF D2 7 - 1 Robin Cederdahl, Torbjörn Zahner Bohushallen
2015-01-15 20:00 621201080 Lindome IBK D2 - Guldhedens IK D2 8 - 2 Jauni Collin, Pontus Ekengränd Almåshallen B
2015-01-16 20:00 621201081 Floda IBK D2 - IBK Göteborg D2 8 - 3 Gustav Glansén, Andreas Rolén Alléhallen
2015-01-17 15:00 621201079 Partille IBS D2 - Burås IK D2 7 - 4 Adam Kruse, Minal Landin Vallhamra Sportcenter
2015-01-18 17:00 621201082 FBC Lerum D2 - Kärra IBK D2 6 - 3 Jauni Collin, Pontus Ekengränd Rydsbergshallen
2015-01-18 18:30 621201083 IBK Walkesborg 99 - Lindås IBK D2 0 - 9 Mikael Molldén, Anna Soovik Rimnershallen A-hallen
2015-01-16 20:00 621201086 Pixbo Wallenstam IBF D2 - IBK Walkesborg 99 10 - 3 Pierre Eberhard Berg, Tarek El Abtah Wallenstamhallen
2015-01-24 14:45 621201085 Surte IS IBK D2 - Partille IBS D2 5 - 3 Robin Cederdahl, Torbjörn Zahner Bohushallen
2015-01-25 16:00 621201090 Guldhedens IK D2 - Burås IK D2 6 - 4 Jesper Axelsson, Henrik Lord Johansson Valhalla A-hall
2015-01-25 19:20 621201088 Kärra IBK D2 - Floda IBK D2 3 - 7 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Lillekärrshallen
2015-02-26 19:45 621201087 Lindås IBK D2 - FBC Lerum D2 6 - 4 Robin Cederdahl, Torbjörn Zahner Salming Arena
2015-03-04 20:30 621201089 IBK Göteborg D2 - Lindome IBK D2 2 - 5 Robin Cederdahl, Andreas Rolén Lisebergshallen
2015-01-29 20:00 621201093 Lindome IBK D2 - Kärra IBK D2 10 - 5 Gustav Glansén, Andreas Rolén Almåshallen B
2015-01-30 20:00 621201094 Floda IBK D2 - Lindås IBK D2 1 - 6 Jesper Axelsson, Henrik Lord Johansson Alléhallen
2015-02-01 13:00 621201092 Burås IK D2 - IBK Göteborg D2 2 - 2 e.förl. Erik Gaberud, Henrik Lord Johansson Svingelns Sporthall
2015-02-01 18:30 621201095 FBC Lerum D2 - Pixbo Wallenstam IBF D2 11 - 3 Adam Kruse, Minal Landin Rydsbergshallen
2015-02-01 19:00 621201096 IBK Walkesborg 99 - Surte IS IBK D2 2 - 12 Joakim Almroth, Richard Berndtsson Rimnershallen A-hallen
2015-02-10 18:45 621201091 Partille IBS D2 - Guldhedens IK D2 14 - 2 Erik Gaberud, Robin Boqvist Vallhamra Sportcenter
2015-02-03 19:30 621201099 Pixbo Wallenstam IBF D2 - Floda IBK D2 6 - 3 Robin Cederdahl, Mona Franzon Wallenstamhallen
2015-02-04 19:30 621201100 Lindås IBK D2 - Lindome IBK D2 5 - 3 Jauni Collin, Pontus Ekengränd Salming Arena
2015-02-04 20:00 621201097 IBK Walkesborg 99 - Partille IBS D2 0 - 24 Carl Otterström, Jim Olausson Stenab arena
2015-02-05 19:45 621201101 Kärra IBK D2 - Burås IK D2 4 - 3 Kari Kyyrä, Magnus Persson Kärra Sporthall
2015-02-05 21:00 621201102 IBK Göteborg D2 - Guldhedens IK D2 9 - 4 Robin Cederdahl, Torbjörn Zahner Torpahallen
2015-03-03 19:00 621201098 Surte IS IBK D2 - FBC Lerum D2 7 - 5 Jauni Collin, Pontus Ekengränd Bohushallen
2015-01-27 19:45 621201107 Floda IBK D2 - Surte IS IBK D2 4 - 3 Joakim Amri Nilsson, Tarek El Abtah Alléhallen
2015-02-07 14:00 621201103 Partille IBS D2 - IBK Göteborg D2 19 - 4 Pontus Ekengränd, Kim Nielsen Vallhamra Sportcenter
2015-02-08 14:30 621201105 Burås IK D2 - Lindås IBK D2 2 - 6 Jesper Axelsson, Mona Franzon Svingelns Sporthall
2015-02-08 16:00 621201104 Guldhedens IK D2 - Kärra IBK D2 3 - 1 Adam Kruse, Pelle Hellberg Valhalla A-hall
2015-02-08 17:00 621201108 FBC Lerum D2 - IBK Walkesborg 99 7 - 1 Robin Cederdahl, Pontus Ekengränd Rydsbergshallen
2015-02-24 20:00 621201106 Lindome IBK D2 - Pixbo Wallenstam IBF D2 8 - 5 Joakim Amri Nilsson, Tarek El Abtah Almåshallen B
2015-02-15 15:00 621201113 Lindås IBK D2 - Guldhedens IK D2 8 - 3 Joakim Amri Nilsson, Tarek El Abtah Salming Arena
2015-02-15 18:30 621201109 FBC Lerum D2 - Partille IBS D2 3 - 5 Robin Boqvist, Jonas Hansson Rydsbergshallen
2015-02-15 18:30 621201110 IBK Walkesborg 99 - Floda IBK D2 1 - 10 Carl Otterström, Richard Berndtsson Rimnershallen A-hallen
2015-02-15 19:20 621201114 Kärra IBK D2 - IBK Göteborg D2 1 - 8 Pelle Hellberg, Henrik Lord Johansson Lillekärrshallen
2015-02-17 19:00 621201111 Surte IS IBK D2 - Lindome IBK D2 6 - 3 Jauni Collin, Pontus Ekengränd Bohushallen
2015-02-18 20:10 621201112 Pixbo Wallenstam IBF D2 - Burås IK D2 8 - 7 e.förl. Robin Cederdahl, Torbjörn Zahner Wallenstamhallen
2015-02-17 18:45 621201115 Partille IBS D2 - Kärra IBK D2 9 - 3 Kari Kyyrä, Magnus Persson Ugglumshallen
2015-02-20 20:00 621201120 Floda IBK D2 - FBC Lerum D2 5 - 6 e.förl. Joakim Amri Nilsson, Minal Landin Alléhallen
2015-02-21 14:00 621201119 Lindome IBK D2 - IBK Walkesborg 99 12 - 0 Kari Kyyrä, Magnus Persson Almåshallen B
2015-02-22 15:00 621201116 IBK Göteborg D2 - Lindås IBK D2 1 - 4 Adam Kruse, Minal Landin Torpahallen
2015-02-22 16:00 621201117 Guldhedens IK D2 - Pixbo Wallenstam IBF D2 5 - 6 Kari Kyyrä, Magnus Persson Valhalla A-hall
2015-02-26 20:00 621201118 Burås IK D2 - Surte IS IBK D2 4 - 8 Joakim Amri Nilsson, Tarek El Abtah Svingelns Sporthall
2014-11-29 17:30 621201126 Lindås IBK D2 - Kärra IBK D2 12 - 3 Jauni Collin, Pontus Ekengränd Salming Arena
2015-02-27 20:00 621201121 Floda IBK D2 - Partille IBS D2 1 - 8 Robin Cederdahl, Mona Franzon Alléhallen
2015-02-28 12:30 621201125 Pixbo Wallenstam IBF D2 - IBK Göteborg D2 5 - 6 e.förl. Kari Kyyrä, Magnus Persson Wallenstamhallen
2015-02-28 14:45 621201124 Surte IS IBK D2 - Guldhedens IK D2 12 - 3 Joakim Amri Nilsson, Tarek El Abtah Bohushallen
2015-03-01 17:00 621201122 FBC Lerum D2 - Lindome IBK D2 4 - 5 Jauni Collin, Pontus Ekengränd Rydsbergshallen
2015-03-01 18:30 621201123 IBK Walkesborg 99 - Burås IK D2 2 - 14 Anna Soovik, Johannes Svensson Rimnershallen A-hallen
2015-03-07 15:00 621201127 Partille IBS D2 - Lindås IBK D2 4 - 5 e.förl. Adnan Tongur, Tarek El Abtah Vallhamra Sportcenter
2015-03-07 15:00 621201129 IBK Göteborg D2 - Surte IS IBK D2 4 - 9 Linus Backlund, Magnus Persson Torpahallen
2015-03-07 16:30 621201132 Lindome IBK D2 - Floda IBK D2 3 - 0 Jauni Collin, Pontus Ekengränd Almåshallen B
2015-03-08 14:00 621201130 Guldhedens IK D2 - IBK Walkesborg 99 8 - 4 Joakim Amri Nilsson, Tarek El Abtah Valhalla A-hall
2015-03-08 14:30 621201131 Burås IK D2 - FBC Lerum D2 8 - 7 Adam Kruse, Minal Landin Svingelns Sporthall
2015-03-08 19:20 621201128 Kärra IBK D2 - Pixbo Wallenstam IBF D2 5 - 4 Jauni Collin, Pontus Ekengränd Lillekärrshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Partille IBS D2 22 19 2 (1) 1 203-55 148 60
2. Surte IS IBK D2 22 17 1 (1) 4 154-64 90 53
3. Lindås IBK D2 22 16 3 (1) 3 117-49 68 52
4. Lindome IBK D2 22 14 3 (0) 5 109-80 29 45
5. Floda IBK D2 22 12 2 (0) 8 104-82 22 38
6. FBC Lerum D2 22 10 2 (2) 10 129-87 42 34
7. Pixbo Wallenstam IBF D2 22 9 4 (1) 9 115-127 -12 32
8. Kärra IBK D2 22 6 4 (3) 12 81-140 -59 25
9. Burås IK D2 22 4 6 (2) 12 91-116 -25 20
10. Guldhedens IK D2 22 5 0 (0) 17 81-168 -87 15
11. IBK Göteborg D2 22 2 4 (1) 16 69-130 -61 11
12. IBK Walkesborg 99 22 2 1 (0) 19 58-213 -155 7
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Damer Div. 3
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-10-11 14:30 621301003 Herrestads AIF - IBF Backadalen D3 2 - 2 Ej offentliggjord, Sebastian Ohlsson Rimnershallen A-hallen
2014-10-12 12:00 621301005 Orust IBK - Ale IBF D3 1 - 5 Richard Berndtsson, Rasmuz Mattsson Henåns Sporthall
2014-10-12 16:30 621301004 Landvetter IBK - FBC Lerum D3 1 - 8 Eleonore Green, Henry Tames Landvetter Idrottshall
2014-10-19 17:00 621301007 FBC Lerum D3 - Herrestads AIF 12 - 2 Eleonore Green, Jesper Axelsson Rydsbergshallen
2014-10-19 18:00 621301009 Skår IBK D3 - IBK Älvstranden D3 0 - 14 Oscar Carestam, Oscar Olesen Skepplanda Idrottshall
2015-03-19 18:30 621301006 Ale IBF D3 - Landvetter IBK 6 - 4 Pierre Eberhard Berg, Joakim Amri Nilsson Ale Kulturrum
2014-10-25 11:30 621301013 Herrestads AIF - Ale IBF D3 5 - 4 Carl Otterström, Kim Berndtson Rimnershallen A-hallen
2014-10-26 11:15 621301011 IBK Älvstranden D3 - IBF Backadalen D3 3 - 4 Oscar Carestam, Therese Magnusson Lundbystrand 1
2015-02-01 14:00 621301014 Landvetter IBK - Orust IBK 5 - 4 Oscar Carestam, Oscar Olesen Landvetter Idrottshall
2014-11-02 14:15 621301018 FBC Lerum D3 - IBK Älvstranden D3 7 - 4 Adam Kruse, Minal Landin Rydsbergshallen
2014-11-02 14:50 621301019 IBF Backadalen D3 - Skår IBK D3 13 - 1 Eleonore Green, Therese Magnusson Skälltorpsskolan
2015-02-08 16:00 621301016 Orust IBK - Herrestads AIF 0 - 5 Matilda Svenblad, Richard Berndtsson Svanesunds Sporthall
2014-11-08 11:45 621301023 Herrestads AIF - Landvetter IBK 3 - 3 Patrik Adamsson, Olle Adamsson Rimnershallen A-hallen
2014-11-09 11:00 621301021 IBK Älvstranden D3 - Ale IBF D3 3 - 16 Safija Dautovic, Mikael Ärlig Lundbystrand 1
2014-11-09 16:00 621301025 Skår IBK D3 - FBC Lerum D3 6 - 16 Kari Kyyrä, Magnus Persson Skepplanda Idrottshall
2014-11-11 20:00 621301028 Ale IBF D3 - Skår IBK D3 4 - 1 Oliver Engström, Gabriel Holmberg Ale Kulturrum
2014-11-14 19:30 621301029 FBC Lerum D3 - IBF Backadalen D3 2 - 5 Robin Cederdahl, Adem Can Rydsbergshallen
2014-11-16 12:00 621301027 Orust IBK - IBK Älvstranden D3 5 - 5 Kevin Nilsson, Anna Soovik Svanesunds Sporthall
2014-11-23 12:50 621301034 IBF Backadalen D3 - Ale IBF D3 4 - 3 Eleonore Green, Kent Österström Skälltorpsskolan
2014-11-23 13:30 621301031 IBK Älvstranden D3 - Landvetter IBK 7 - 0 Mustafa Er, Adam Jällfält Sjumilahallen
2014-11-23 18:00 621301035 Skår IBK D3 - Orust IBK 3 - 6 Mika Pulkkinen, Lovisa Westlund Gotby Skepplanda Idrottshall
2014-11-29 10:20 621301036 Herrestads AIF - IBK Älvstranden D3 2 - 5 Patrik Adamsson, Olle Adamsson Rimnershallen A-hallen
2014-11-29 14:30 621301039 Ale IBF D3 - FBC Lerum D3 7 - 4 Johannes Akyol, Adam Jällfält Ale Kulturrum
2015-02-15 13:30 621301037 Landvetter IBK - Skår IBK D3 12 - 4 Tomas Levin, Kim Nielsen Landvetter Idrottshall
2015-02-22 16:00 621301038 Orust IBK - IBF Backadalen D3 4 - 10 Richard Berndtsson, Joakim Almroth Svanesunds Sporthall
2014-12-21 14:30 621301043 FBC Lerum D3 - Orust IBK 7 - 8 Pierre Eberhard Berg, Adnan Tongur Rydsbergshallen
2014-12-21 15:30 621301044 IBF Backadalen D3 - Landvetter IBK 10 - 10 Oscar Carestam, Oscar Olesen Lundbystrand 2
2014-12-21 16:00 621301045 Skår IBK D3 - Herrestads AIF 4 - 10 Kim Nielsen, Jervand Hakopian Skepplanda Idrottshall
2015-01-10 14:30 621301046 Ale IBF D3 - Orust IBK 9 - 4 Joakim Amri Nilsson, Tarek El Abtah Ale Kulturrum
2015-01-11 13:00 621301048 IBF Backadalen D3 - Herrestads AIF 2 - 2 Oscar Carestam, Lazo Cesto Skälltorpsskolan
2015-01-11 18:30 621301047 FBC Lerum D3 - Landvetter IBK 3 - 5 Oscar Carestam, Kim Nielsen Rydsbergshallen
2015-01-17 11:45 621301053 Herrestads AIF - FBC Lerum D3 0 - 3 Richard Berndtsson, Robin Nåred Rimnershallen A-hallen
2015-01-18 11:30 621301051 IBK Älvstranden D3 - Skår IBK D3 12 - 1 Safija Dautovic, Joakim Amri Nilsson Lundbystrand 1
2015-01-18 15:20 621301054 Landvetter IBK - Ale IBF D3 6 - 2 Kim Nielsen, Roger Zahnér Landvetter Idrottshall
2014-12-06 16:00 621301057 Ale IBF D3 - Herrestads AIF 6 - 7 Adem Can, Mustafa Er Ale Kulturrum
2015-01-25 15:00 621301059 IBF Backadalen D3 - IBK Älvstranden D3 4 - 3 Therese Magnusson, Johan Pedersen Skälltorpsskolan
2015-01-25 16:30 621301056 Orust IBK - Landvetter IBK 7 - 7 Sebastian Ohlsson, Alexander Antonsson Svanesunds Sporthall
2015-01-31 13:00 621301063 Herrestads AIF - Orust IBK 5 - 3 Jim Olausson, Kim Berndtson Rimnershallen A-hallen
2015-02-01 14:00 621301061 IBK Älvstranden D3 - FBC Lerum D3 8 - 9 Lazo Cesto, Henry Tames Sjumilahallen
2015-02-01 18:00 621301065 Skår IBK D3 - IBF Backadalen D3 3 - 7 Johan Larsson, Tomas Levin Skepplanda Idrottshall
2015-02-21 14:30 621301068 Ale IBF D3 - IBK Älvstranden D3 7 - 6 Linus Backlund, Johan Pedersen Ale Kulturrum
2015-02-21 17:00 621301069 FBC Lerum D3 - Skår IBK D3 20 - 0 Adem Can, Mustafa Er Rydsbergshallen
2015-02-22 16:20 621301066 Landvetter IBK - Herrestads AIF 5 - 3 Linus Backlund, Johan Pedersen Landvetter Idrottshall
2015-03-01 14:30 621301071 IBK Älvstranden D3 - Orust IBK 6 - 5 Robin Cederdahl, Tarek El Abtah Sjumilahallen
2015-03-01 15:00 621301074 IBF Backadalen D3 - FBC Lerum D3 5 - 2 Rickard Anneräng, Torbjörn Zahner Skälltorpsskolan
2015-03-01 16:00 621301075 Skår IBK D3 - Ale IBF D3 3 - 7 Pierre Eberhard Berg, Mika Pulkkinen Skepplanda Idrottshall
2015-03-07 14:30 621301079 Ale IBF D3 - IBF Backadalen D3 3 - 4 Adam Kruse, Minal Landin Ale Kulturrum
2015-03-08 14:00 621301077 Landvetter IBK - IBK Älvstranden D3 8 - 6 Christer Carlberg, Jervand Hakopian Landvetter Idrottshall
2015-03-08 17:00 621301078 Orust IBK - Skår IBK D3 4 - 5 Carl Otterström, Rasmuz Mattsson Svanesunds Sporthall
2015-03-15 14:50 621301084 IBF Backadalen D3 - Orust IBK 9 - 0 Adem Can, Goran Kuduzovic Skälltorpsskolan
2015-03-15 15:00 621301081 IBK Älvstranden D3 - Herrestads AIF 3 - 7 Lazo Cesto, Henry Tames Lundbystrand 1
2015-03-15 17:00 621301083 FBC Lerum D3 - Ale IBF D3 5 - 16 Roger Zahnér, Kent Österström Rydsbergshallen
2015-03-15 18:00 621301085 Skår IBK D3 - Landvetter IBK 3 - 13 Lazo Cesto, Rickard Anneräng Skepplanda Idrottshall
2015-03-28 11:30 621301087 Herrestads AIF - Skår IBK D3 12 - 3 Linus Söderblom, Richard Berndtsson Rimnershallen A-hallen
2015-03-29 15:30 621301088 Landvetter IBK - IBF Backadalen D3 6 - 7 Johannes Akyol, Adam Kruse Landvetter Idrottshall
2015-03-29 16:00 621301089 Orust IBK - FBC Lerum D3 5 - 10 Joakim Almroth, Richard Berndtsson Svanesunds Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBF Backadalen D3 14 11 3 0 86-44 42 36
2. Ale IBF D3 14 9 0 5 95-57 38 27
3. FBC Lerum D3 14 8 0 6 108-72 36 24
4. Landvetter IBK 14 7 3 4 85-73 12 24
5. Herrestads AIF 14 7 3 4 65-55 10 24
6. IBK Älvstranden D3 14 5 1 8 85-75 10 16
7. Orust IBK 14 2 2 10 56-91 -35 8
8. Skår IBK D3 14 1 0 13 37-150 -113 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Damer Div. 4
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-10-11 11:20 621401003 Mölndals IBF D4 - Öckerö IBK D4 16 - 0 Tomas Levin, Therese Magnusson Aktiviteten A-Hall
2014-10-12 12:45 621401004 Myggenäs IBK - Marstrands IBK D4 4 - 5 Linus Söderblom, Joakim Almroth Häggvallsskolan
2014-10-14 20:00 621401007 Hindås IBK D4 - Myggenäs IBK 5 - 2 Robin Cederdahl, Adem Can Hindås Idrottshall
2014-10-18 13:30 621401009 Öckerö IBK D4 - Lindås IBK D4 1 - 9 Johan Larsson, Adem Can Hedenskolans Idrottshall
2014-10-19 19:00 621401008 Marstrands IBK D4 - Mölndals IBF D4 2 - 12 Christer Carlberg, Jervand Hakopian Mimershus A-hallen
2014-10-25 11:20 621401014 Mölndals IBF D4 - Hindås IBK D4 31 - 0 Eleonore Green, Roger Zahnér Aktiviteten A-Hall
2014-10-26 12:30 621401013 Lindås IBK D4 - Marstrands IBK D4 11 - 4 Joakim Amri Nilsson, Martin Helg Salming Arena
2014-11-02 17:00 621401012 Sportlife Kungälvs IBK D4 - Öckerö IBK D4 12 - 2 Martin Helg, Kim Nielsen Kastellegårdshallen
2014-11-02 15:00 621401020 Hindås IBK D4 - Marstrands IBK D4 5 - 8 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Hindås Idrottshall
2014-11-03 18:00 621401017 Mölndals IBF D4 - Sportlife Kungälvs IBK D4 15 - 5 Tony Cederholm, Christina Karlsson Aktiviteten A-Hall
2014-11-09 19:40 621401021 Sportlife Kungälvs IBK D4 - Lindås IBK D4 4 - 10 Eleonore Green, Joakim Amri Nilsson Kastellegårdshallen
2014-12-07 17:40 621401023 Öckerö IBK D4 - Myggenäs IBK 3 - 3 Eleonore Green, Ulf Liljekrantz Hedenskolans Idrottshall
2014-11-15 13:15 621401027 Myggenäs IBK - Lindås IBK D4 5 - 13 Richard Berndtsson, Joakim Almroth Häggvallsskolan
2014-11-16 19:40 621401030 Marstrands IBK D4 - Öckerö IBK D4 7 - 3 Adem Can, Rickard Anneräng Munkegärdehallen
2014-11-22 13:30 621401033 Öckerö IBK D4 - Hindås IBK D4 6 - 2 Eleonore Green, Kent Österström Hedenskolans Idrottshall
2014-11-23 13:30 621401032 Lindås IBK D4 - Mölndals IBF D4 7 - 7 Therese Magnusson, Lovisa Westlund Gotby Salming Arena
2014-11-23 14:00 621401031 Sportlife Kungälvs IBK D4 - Myggenäs IBK 2 - 3 Lazo Cesto, Kim Nielsen Mimershus A-hallen
2014-11-25 19:45 621401038 Hindås IBK D4 - Lindås IBK D4 1 - 15 Adem Can, Joakim Amri Nilsson Hindås Idrottshall
2014-11-30 19:30 621401039 Marstrands IBK D4 - Sportlife Kungälvs IBK D4 1 - 5 Thomas Johansson, Per Nygren Munkegärdehallen
2014-12-10 18:45 621401043 Mölndals IBF D4 - Myggenäs IBK 17 - 2 Christina Karlsson, Mikael Ärlig Aktiviteten A-Hall
2015-03-21 19:40 621401041 Sportlife Kungälvs IBK D4 - Hindås IBK D4 8 - 0 Joakim Amri Nilsson, Mikael Ärlig Kastellegårdshallen
2015-01-10 13:30 621401048 Öckerö IBK D4 - Mölndals IBF D4 0 - 8 Ulf Liljekrantz, Mats Sällberg Hedenskolans Idrottshall
2015-01-11 19:00 621401047 Marstrands IBK D4 - Myggenäs IBK 11 - 2 Jesper Axelsson, Henrik Lord Johansson Mimershus A-hallen
2015-01-14 18:15 621401054 Myggenäs IBK - Hindås IBK D4 8 - 2 David Johansson, Alexander Antonsson Häggvallsskolan
2015-01-18 14:30 621401052 Lindås IBK D4 - Öckerö IBK D4 7 - 0 Christer Carlberg, Jervand Hakopian Salming Arena
2015-01-19 18:00 621401053 Mölndals IBF D4 - Marstrands IBK D4 14 - 3 Johannes Akyol, Adam Jällfält Aktiviteten A-Hall
2015-01-19 20:15 621401059 Öckerö IBK D4 - Sportlife Kungälvs IBK D4 4 - 6 Johan Larsson, Ulf Liljekrantz Hedenskolans Idrottshall
2015-01-25 10:00 621401057 Hindås IBK D4 - Mölndals IBF D4 5 - 10 Adem Can, Mustafa Er Hindås Idrottshall
2015-02-05 19:45 621401058 Marstrands IBK D4 - Lindås IBK D4 3 - 5 Eleonore Green, Kent Österström Munkegärdehallen
2015-02-01 18:30 621401062 Marstrands IBK D4 - Hindås IBK D4 10 - 1 Robin Petersson-Bark, Patrik Jonasson Munkegärdehallen
2015-02-01 20:05 621401061 Sportlife Kungälvs IBK D4 - Mölndals IBF D4 1 - 10 Roger Zahnér, Kent Österström Kastellegårdshallen
2015-02-20 19:30 621401066 Lindås IBK D4 - Sportlife Kungälvs IBK D4 13 - 2 Oliver Engström, Gabriel Holmberg Salming Arena
2015-03-11 20:00 621401068 Myggenäs IBK - Öckerö IBK D4 3 - 11 Johannes Svensson, Jesper Larsson Häggvallsskolan
2015-02-28 13:30 621401073 Öckerö IBK D4 - Marstrands IBK D4 2 - 5 Eleonore Green, Patrik Jonasson Hedenskolans Idrottshall
2015-02-28 17:30 621401072 Lindås IBK D4 - Myggenäs IBK 14 - 3 Jesper Axelsson, Besim Mehmedagic Salming Arena
2015-02-21 16:00 621401077 Myggenäs IBK - Sportlife Kungälvs IBK D4 2 - 5 Martin Andersson, Rasmuz Mattsson Häggvallsskolan
2015-03-07 11:00 621401076 Mölndals IBF D4 - Lindås IBK D4 3 - 1 Tony Cederholm, Dejan Cesto Aktiviteten A-Hall
2015-03-08 11:30 621401079 Hindås IBK D4 - Öckerö IBK D4 2 - 6 Lazo Cesto, Dejan Cesto Hindås Idrottshall
2015-03-14 15:00 621401082 Lindås IBK D4 - Hindås IBK D4 14 - 6 Sara Karlholm, Patrik Jonasson Askims Sporthall
2015-03-15 18:30 621401081 Sportlife Kungälvs IBK D4 - Marstrands IBK D4 2 - 2 Adem Can, Mustafa Er Kastellegårdshallen
2015-03-28 13:15 621401086 Myggenäs IBK - Mölndals IBF D4 2 - 8 Björn Svensson, Bo Olsson Häggvallsskolan
2015-03-29 14:45 621401088 Hindås IBK D4 - Sportlife Kungälvs IBK D4 8 - 6 Maja Gustavsson, Isabel Ljungberg Hindås Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Mölndals IBF D4 12 11 1 0 151-28 123 34
2. Lindås IBK D4 12 10 1 1 119-39 80 31
3. Marstrands IBK D4 12 6 1 5 61-66 -5 19
4. Sportlife Kungälvs IBK D4 12 5 1 6 58-70 -12 16
5. Öckerö IBK D4 12 3 1 8 38-80 -42 10
6. Myggenäs IBK 12 2 1 9 39-96 -57 7
7. Hindås IBK D4 12 2 0 10 37-124 -87 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Damer Res 3*20
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-10-19 12:10 621501004 Lindome IBK Res 3x20 - Pixbo Wallenstam IBF D Resv 2 - 5 Goran Kuduzovic, Mats Sällberg Almåshallen B
2014-12-07 14:15 621501008 Lindome IBK Res 3x20 - Surte IS IBK Res 3X20 5 - 5 , Lazo Cesto Skånhällaskolan
2014-11-07 20:15 621501010 Surte IS IBK Res 3X20 - Pixbo Wallenstam IBF D Resv 8 - 11 Robin Bodefjord, Fredrik Lahtela Bohushallen
2014-11-21 18:00 621501019 Pixbo Wallenstam IBF D Resv - Lindome IBK Res 3x20 2 - 5 Adnan Tongur, Tarek El Abtah Wallenstamhallen
2014-12-19 20:00 621501023 Surte IS IBK Res 3X20 - Lindome IBK Res 3x20 4 - 2 Ulf Liljekrantz, Mikael Ärlig Bohushallen
2015-01-10 13:20 621501025 Pixbo Wallenstam IBF D Resv - Surte IS IBK Res 3X20 12 - 1 Martin Helg, Hajrudin Begic Wallenstamhallen
2015-01-31 15:00 621501034 Lindome IBK Res 3x20 - Pixbo Wallenstam IBF D Resv 3 - 2 Christer Carlberg, Jervand Hakopian Skånhällaskolan
2015-03-19 20:00 621501038 Lindome IBK Res 3x20 - Surte IS IBK Res 3X20 6 - 3 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Almåshallen B
2015-03-06 20:00 621501040 Surte IS IBK Res 3X20 - Pixbo Wallenstam IBF D Resv 5 - 9 Christer Carlberg, Jervand Hakopian Bohushallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Pixbo Wallenstam IBF D Resv 6 4 0 2 41-24 17 12
2. Lindome IBK Res 3x20 6 3 1 2 23-21 2 10
3. Surte IS IBK Res 3X20 6 1 1 4 26-45 -19 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Damer Veteraner
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-10-04 14:15 621701002 Kärra IBK D Vet - Hindås IBK DV 3 - 3 Safija Dautovic, Mikael Ärlig Kärra Sporthall
2014-10-05 19:15 621701004 IBF Backadalen D Vet - Lindome IBK Vet 3 - 1 Oliver Engström, Therese Magnusson Skälltorpsskolan
2014-10-05 19:40 621701003 FBC Lerum D Vet - IK Zenith D vet 3 - 2 Hajrudin Begic, Tomas Levin Rydsbergshallen
2014-10-12 10:10 621701007 Lindome IBK Vet - Kärra IBK D Vet 14 - 1 Lazo Cesto, Henry Tames Almåshallen B
2014-10-12 14:30 621701005 Hindås IBK DV - Bergums IF DV 0 - 6 Tony Cederholm, Dejan Cesto Hindås Idrottshall
2014-10-12 19:15 621701008 IBF Backadalen D Vet - FBC Lerum D Vet 2 - 2 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Skälltorpsskolan
2014-10-14 18:30 621701010 Hindås IBK DV - Lindome IBK Vet 0 - 4 Robin Cederdahl, Adem Can Hindås Idrottshall
2014-10-19 12:10 621701012 Kärra IBK D Vet - FBC Lerum D Vet 0 - 9 Kim Nielsen, Mikael Ärlig Kärra Sporthall
2014-10-19 12:20 621701009 Bergums IF DV - IK Zenith D vet 4 - 2 Oliver Engström, Gabriel Holmberg Bergumsskolan
2014-10-26 09:00 621701013 Lindome IBK Vet - Bergums IF DV 10 - 1 Johannes Akyol, Louise Elgquist Almåshallen B
2014-10-26 15:00 621701015 FBC Lerum D Vet - Hindås IBK DV 6 - 0 Oscar Carestam, Therese Magnusson Rydsbergshallen
2014-10-26 19:15 621701014 IBF Backadalen D Vet - IK Zenith D vet 6 - 4 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Skälltorpsskolan
2014-11-02 11:30 621701019 IK Zenith D vet - Kärra IBK D Vet 11 - 2 Oscar Carestam, Oscar Olesen Björlanda Idrottshall
2014-11-02 12:10 621701018 Lindome IBK Vet - FBC Lerum D Vet 2 - 2 Jervand Hakopian, Tomas Levin Almåshallen B
2014-11-02 15:00 621701017 Bergums IF DV - IBF Backadalen D Vet 0 - 9 Rickard Anneräng, Kent Österström Bergumsskolan
2014-11-09 14:45 621701022 Kärra IBK D Vet - IBF Backadalen D Vet 1 - 16 Safija Dautovic, Mikael Ärlig Kärra Sporthall
2014-11-09 15:00 621701024 Hindås IBK DV - IK Zenith D vet 6 - 0 Dejan Cesto, Roger Zahnér Hindås Idrottshall
2014-11-09 16:20 621701021 FBC Lerum D Vet - Bergums IF DV 3 - 1 Eleonore Green, Kent Österström Hjällsnäshallen
2014-11-16 09:00 621701028 Lindome IBK Vet - IK Zenith D vet 2 - 4 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Almåshallen B
2014-11-16 15:45 621701025 Bergums IF DV - Kärra IBK D Vet 8 - 3 Johannes Akyol, Adam Jällfält Bergumsskolan
2014-11-16 15:50 621701027 IBF Backadalen D Vet - Hindås IBK DV 10 - 1 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Skälltorpsskolan
2014-11-23 09:00 621701032 Lindome IBK Vet - IBF Backadalen D Vet 2 - 4 Tomas Levin, Fredrik Lahtela Almåshallen B
2014-11-23 14:00 621701031 IK Zenith D vet - FBC Lerum D Vet 1 - 3 Alf Björkner, Andreas Julin Björlanda Idrottshall
2014-11-23 17:30 621701030 Hindås IBK DV - Kärra IBK D Vet 0 - 2 Christer Carlberg, Jervand Hakopian Hindås Idrottshall
2014-11-30 12:10 621701035 Kärra IBK D Vet - Lindome IBK Vet 0 - 12 Johannes Akyol, Tomas Levin Kärra Sporthall
2014-11-30 12:40 621701033 Bergums IF DV - Hindås IBK DV 5 - 2 Peter Bertlin, Ulf Liljekrantz Bergumsskolan
2014-11-30 18:20 621701036 FBC Lerum D Vet - IBF Backadalen D Vet 2 - 3 Adem Can, Mustafa Er Rydsbergshallen
2014-12-21 09:00 621701038 Lindome IBK Vet - Hindås IBK DV 5 - 0 Peter Bertlin, Ulf Liljekrantz Almåshallen B
2014-12-21 17:20 621701037 IK Zenith D vet - Bergums IF DV 3 - 3 Eleonore Green, Ulf Liljekrantz Sjumilahallen
2014-12-21 19:30 621701040 FBC Lerum D Vet - Kärra IBK D Vet 12 - 0 Pierre Eberhard Berg, Adnan Tongur Rydsbergshallen
2015-01-11 10:00 621701043 Hindås IBK DV - FBC Lerum D Vet 1 - 3 Adem Can, Mustafa Er Hindås Idrottshall
2015-01-11 12:00 621701041 Bergums IF DV - Lindome IBK Vet 0 - 7 Thomas Johansson, Javed Khan Bergumsskolan
2015-01-11 13:00 621701042 IK Zenith D vet - IBF Backadalen D Vet 2 - 6 Alf Björkner, Andreas Julin Björlanda Idrottshall
2015-01-18 13:00 621701047 Kärra IBK D Vet - IK Zenith D vet 2 - 6 Hajrudin Begic, Henry Tames Kärra Sporthall
2015-01-18 19:15 621701045 IBF Backadalen D Vet - Bergums IF DV 4 - 2 Ulf Liljekrantz, Henry Tames Skälltorpsskolan
2015-01-18 19:30 621701046 FBC Lerum D Vet - Lindome IBK Vet 3 - 5 Jauni Collin, Pontus Ekengränd Rydsbergshallen
2015-01-25 12:00 621701049 Bergums IF DV - FBC Lerum D Vet 1 - 6 Peter Bertlin, Kent Österström Bergumsskolan
2015-01-25 16:50 621701052 IK Zenith D vet - Hindås IBK DV 0 - 2 Peter Bertlin, Ulf Liljekrantz Björlanda Idrottshall
2015-01-25 19:15 621701050 IBF Backadalen D Vet - Kärra IBK D Vet 13 - 1 Jesper Axelsson, Henrik Lord Johansson Skälltorpsskolan
2015-02-01 12:00 621701056 IK Zenith D vet - Lindome IBK Vet 0 - 2 Narcis Hadziselimovic, Jervand Hakopian Björlanda Idrottshall
2015-02-01 12:30 621701055 Hindås IBK DV - IBF Backadalen D Vet 0 - 3 Adem Can, Goran Kuduzovic Hindås Idrottshall
2015-02-01 13:30 621701053 Kärra IBK D Vet - Bergums IF DV 1 - 5 Johan Larsson, Tarek El Abtah Kärra Sporthall
2015-02-08 14:40 621701058 Kärra IBK D Vet - Hindås IBK DV 0 - 0 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Kärra Sporthall
2015-02-21 13:10 621701060 IBF Backadalen D Vet - Lindome IBK Vet 1 - 5 Therese Magnusson, Adnan Tongur Lundbystrand 5
2015-02-28 12:15 621701059 FBC Lerum D Vet - IK Zenith D vet 4 - 4 Tomas Levin, Johan Pedersen Hjällsnäshallen
2015-02-22 10:10 621701063 Lindome IBK Vet - Kärra IBK D Vet 4 - 0 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Almåshallen B
2015-02-22 14:00 621701061 Hindås IBK DV - Bergums IF DV 0 - 3 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Hindås Idrottshall
2015-02-22 19:15 621701064 IBF Backadalen D Vet - FBC Lerum D Vet 1 - 2 Ulf Liljekrantz, Lovisa Westlund Gotby Skälltorpsskolan
2015-03-01 11:00 621701065 Bergums IF DV - IK Zenith D vet 2 - 4 Eleonore Green, Kent Österström Bergumsskolan
2015-03-01 14:40 621701068 Kärra IBK D Vet - FBC Lerum D Vet 2 - 12 Goran Kuduzovic, Jervand Hakopian Kärra Sporthall
2015-03-01 17:15 621701066 Hindås IBK DV - Lindome IBK Vet 2 - 1 Kim Nielsen, Adam Jällfält Hindås Idrottshall
2015-03-08 09:00 621701069 Lindome IBK Vet - Bergums IF DV 8 - 0 Narcis Hadziselimovic, Tomas Levin Almåshallen B
2015-03-08 19:15 621701070 IBF Backadalen D Vet - IK Zenith D vet 11 - 0 Aldin Hadziselmovic, Mustafa Er Skälltorpsskolan
2015-03-08 20:50 621701071 FBC Lerum D Vet - Hindås IBK DV 3 - 0 Thomas Johansson, Javed Khan Rydsbergshallen
2015-03-15 11:10 621701075 IK Zenith D vet - Kärra IBK D Vet 3 - 3 Safija Dautovic, Mikael Ärlig Lundbystrand 4
2015-03-15 12:00 621701073 Bergums IF DV - IBF Backadalen D Vet 1 - 5 Aldin Hadziselmovic, Fabian Österman Bergumsskolan
2015-03-24 20:30 621701074 Lindome IBK Vet - FBC Lerum D Vet 1 - 1 Goran Kuduzovic, Mats Sällberg Skånhällaskolan
2015-03-22 10:15 621701078 Kärra IBK D Vet - IBF Backadalen D Vet 3 - 7 Lazo Cesto, Henry Tames Kärra Sporthall
2015-03-22 11:15 621701080 Hindås IBK DV - IK Zenith D vet 1 - 0 Joakim Amri Nilsson, Tarek El Abtah Hindås Idrottshall
2015-03-22 19:05 621701077 FBC Lerum D Vet - Bergums IF DV 1 - 1 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Rydsbergshallen
2015-03-28 09:00 621701084 Lindome IBK Vet - IK Zenith D vet 2 - 2 Lazo Cesto, Narcis Hadziselimovic Almåshallen B
2015-03-29 12:00 621701081 Bergums IF DV - Kärra IBK D Vet 6 - 1 Christer Carlberg, Jervand Hakopian Bergumsskolan
2015-03-29 19:15 621701083 IBF Backadalen D Vet - Hindås IBK DV 2 - 2 Eleonore Green, Peter Bertlin Skälltorpsskolan
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBF Backadalen D Vet 18 14 2 2 106-31 75 44
2. FBC Lerum D Vet 18 11 5 2 77-27 50 38
3. Lindome IBK Vet 18 11 3 4 87-24 63 36
4. Bergums IF DV 18 7 2 9 49-69 -20 23
5. IK Zenith D vet 18 4 4 10 48-64 -16 16
6. Hindås IBK DV 18 4 3 11 20-56 -36 15
7. Kärra IBK D Vet 18 1 3 14 25-141 -116 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis