Fair Play Cup Pojkar 14 (2014/15)

Gruppspel
FPC Pojkar 14 Grupp A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-04-10 18:00 144501001 Bankeryds Skid o MK 1 - Tibro IBK 4 - 3 Adam Turesson, Max Horvath Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2015-04-10 18:40 144501002 Alvesta IBK - CL98IC 0 - 2 Adam Turesson, Max Horvath Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2015-04-10 20:40 144501003 Tibro IBK - Alvesta IBK 0 - 7 Stefan Karlsson, Johan Söderman Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2015-04-10 21:20 144501004 Sandö IBK 1 - Bankeryds Skid o MK 1 0 - 5 Oscar Branje, Viktor Hansson Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2015-04-11 08:00 144501005 CL98IC - Bankeryds Skid o MK 1 3 - 2 Leif Johansson, Stefan Lundqvist Attarpsskolans Sporthall A-hall
2015-04-11 08:40 144501006 Sandö IBK 1 - Tibro IBK 3 - 3 Leif Johansson, Stefan Lundqvist Attarpsskolans Sporthall A-hall
2015-04-11 13:00 144501007 Bankeryds Skid o MK 1 - Alvesta IBK 0 - 3 Nicklas Bard, Johan Nero Wikstrand Huskvarna Sporthall A
2015-04-11 13:40 144501008 CL98IC - Sandö IBK 1 5 - 1 Nicklas Bard, Johan Nero Wikstrand Huskvarna Sporthall A
2015-04-11 17:00 144501009 Tibro IBK - CL98IC 2 - 6 Oscar Branje, Viktor Hansson Kålgårdshallen
2015-04-11 17:00 144501010 Alvesta IBK - Sandö IBK 1 2 - 2 Casper Dahlberg, Niklas Dahlberg KFUM Sporthall, Jönköping
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. CL98IC 4 4 0 0 16-5 11 12
2. Alvesta IBK 4 2 1 1 12-4 8 7
3. Bankeryds Skid o MK 1 4 2 0 2 11-9 2 6
4. Sandö IBK 1 4 0 2 2 6-15 -9 2
5. Tibro IBK 4 0 1 3 8-20 -12 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
FPC Pojkar 14 Grupp B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-04-10 18:00 144502001 Värnamo IK - Hovslätts IK 2 1 - 0 Anders Jonasson, Safet Hasanbegovic Jönköpings Idrottshus B-hall
2015-04-10 18:40 144502002 Mjölby IBK - Partille IBS 2 1 - 9 Anders Jonasson, Safet Hasanbegovic Jönköpings Idrottshus B-hall
2015-04-10 20:40 144502003 Hovslätts IK 2 - Mjölby IBK 2 - 1 Mikael Fransson, Rolf Vatvedt Jönköpings Idrottshus B-hall
2015-04-10 21:20 144502004 Gantesbo IBK - Värnamo IK 4 - 4 Henrik Carlsson, Joacim Olofsson Jönköpings Idrottshus B-hall
2015-04-11 08:00 144502005 Partille IBS 2 - Värnamo IK 10 - 0 Michéll Borgström, Jonas Nilsson Attarpsskolans Sporthall B-hall
2015-04-11 08:40 144502006 Gantesbo IBK - Hovslätts IK 2 4 - 1 Michéll Borgström, Jonas Nilsson Attarpsskolans Sporthall B-hall
2015-04-11 13:00 144502007 Värnamo IK - Mjölby IBK 2 - 1 Oscar Branje, Viktor Hansson Jönköpings Idrottshus C-hall
2015-04-11 13:40 144502008 Partille IBS 2 - Gantesbo IBK 5 - 2 Oscar Branje, Viktor Hansson Jönköpings Idrottshus C-hall
2015-04-11 18:00 144502009 Hovslätts IK 2 - Partille IBS 2 1 - 8 Kevin Andersson, Kristian Constantinescu Jönköpings Idrottshus C-hall
2015-04-11 18:40 144502010 Mjölby IBK - Gantesbo IBK 1 - 5 Leif Johansson, Stefan Lundqvist Jönköpings Idrottshus C-hall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Partille IBS 2 4 4 0 0 32-4 28 12
2. Gantesbo IBK 4 2 1 1 15-11 4 7
3. Värnamo IK 4 2 1 1 7-15 -8 7
4. Hovslätts IK 2 4 1 0 3 4-14 -10 3
5. Mjölby IBK 4 0 0 4 4-18 -14 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
FPC Pojkar 14 Grupp C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-04-10 18:00 144503001 Onsala IBK - Ljungby IB 6 - 1 Anders A Nilsson, Jesper Rygert Jönköpings Idrottshus C-hall
2015-04-10 18:40 144503002 Craftstadens IBK Oskarshamn - FBC Lerum 3 - 3 Anders A Nilsson, Jesper Rygert Jönköpings Idrottshus C-hall
2015-04-10 20:40 144503003 Ljungby IB - Craftstadens IBK Oskarshamn 4 - 2 Jesper Abrahamsson, Therese Lindquist Jönköpings Idrottshus C-hall
2015-04-10 21:20 144503004 Telge SIBK - Onsala IBK 1 - 3 Michéll Borgström, Jonas Nilsson Jönköpings Idrottshus C-hall
2015-04-11 08:00 144503005 FBC Lerum - Onsala IBK 4 - 3 Christian Jarl, Felix Ekholm Huskvarna Sporthall A
2015-04-11 08:40 144503006 Telge SIBK - Ljungby IB 4 - 1 Christian Jarl, Robin Andersson Huskvarna Sporthall A
2015-04-11 15:40 144503007 Onsala IBK - Craftstadens IBK Oskarshamn 0 - 1 Suvad Kaltak, Mattias Tokic Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2015-04-11 15:40 144503008 FBC Lerum - Telge SIBK 1 - 2 Adam Turesson, Max Horvath Jönköpings Idrottshus B-hall
2015-04-11 19:20 144503009 Ljungby IB - FBC Lerum 2 - 5 Suvad Kaltak, Mattias Tokic Arenan - Jönköpings Idrottshus
2015-04-11 20:00 144503010 Craftstadens IBK Oskarshamn - Telge SIBK 2 - 1 Linus Sjöberg, Mikael Lundin Arenan - Jönköpings Idrottshus
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. FBC Lerum 4 2 1 1 13-10 3 7
2. Craftstadens IBK Oskarshamn 4 2 1 1 8-8 0 7
3. Onsala IBK 4 2 0 2 12-7 5 6
4. Telge SIBK 4 2 0 2 8-7 1 6
5. Ljungby IB 4 1 0 3 8-17 -9 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
FPC Pojkar 14 Grupp D
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-04-10 18:00 144504001 Östra SK Jönköping - Vetlanda IBF 2 - 10 Leif Johansson, Stefan Lundqvist Arenan - Jönköpings Idrottshus
2015-04-10 18:40 144504002 Skara IBK - Hovshaga AIF 3 - 2 Leif Johansson, Stefan Lundqvist Arenan - Jönköpings Idrottshus
2015-04-10 20:40 144504003 Vetlanda IBF - Skara IBK 4 - 1 Jesper Grönblad, Michell Rohde Arenan - Jönköpings Idrottshus
2015-04-10 21:20 144504004 Pixbo Wallenstam IBF 2 - Östra SK Jönköping 2 - 1 Lars Hjelm, Kjell Persson Arenan - Jönköpings Idrottshus
2015-04-11 09:20 144504005 Hovshaga AIF - Östra SK Jönköping 4 - 1 Leif Johansson, Stefan Lundqvist Attarpsskolans Sporthall A-hall
2015-04-11 10:00 144504006 Pixbo Wallenstam IBF 2 - Vetlanda IBF 4 - 4 Leif Johansson, Stefan Lundqvist Attarpsskolans Sporthall A-hall
2015-04-11 15:00 144504007 Östra SK Jönköping - Skara IBK 1 - 4 Linnéa Widlund, Malin Gelin Jönköpings Idrottshus C-hall
2015-04-11 15:00 144504008 Hovshaga AIF - Pixbo Wallenstam IBF 2 1 - 1 Mikael Fransson, Rolf Vatvedt Jönköpings Idrottshus D-hall
2015-04-11 18:40 144504009 Vetlanda IBF - Hovshaga AIF 1 - 3 Henrik Carlsson, Joacim Olofsson Huskvarna Sporthall A
2015-04-11 19:20 144504010 Skara IBK - Pixbo Wallenstam IBF 2 2 - 2 Henrik Carlsson, Joacim Olofsson Huskvarna Sporthall A
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Vetlanda IBF 4 2 1 1 19-10 9 7
2. Hovshaga AIF 4 2 1 1 10-6 4 7
2. Skara IBK 4 2 1 1 10-9 1 7
4. Pixbo Wallenstam IBF 2 4 1 3 0 9-8 1 6
5. Östra SK Jönköping 4 0 0 4 5-20 -15 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
FPC Pojkar 14 Grupp E
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-04-10 18:00 144505001 Gränna AIS - Månsarps IBK 1 - 3 Nicklas Bard, Johan Nero Wikstrand KFUM Sporthall, Jönköping
2015-04-10 18:40 144505002 IBK Lockerud Mariestad - Partille IBS 2 - 6 Nicklas Bard, Johan Nero Wikstrand KFUM Sporthall, Jönköping
2015-04-10 20:40 144505003 Månsarps IBK - IBK Lockerud Mariestad 5 - 6 Kevin Andersson, Kristian Constantinescu KFUM Sporthall, Jönköping
2015-04-10 21:20 144505004 Lugi IBK - Gränna AIS 2 - 0 Kevin Andersson, Kristian Constantinescu KFUM Sporthall, Jönköping
2015-04-11 09:20 144505005 Partille IBS - Gränna AIS 3 - 3 Michéll Borgström, Jonas Nilsson Attarpsskolans Sporthall B-hall
2015-04-11 10:00 144505006 Lugi IBK - Månsarps IBK 4 - 0 Michéll Borgström, Jonas Nilsson Attarpsskolans Sporthall B-hall
2015-04-11 15:40 144505007 Gränna AIS - IBK Lockerud Mariestad 2 - 0 Linnéa Widlund, Malin Gelin Jönköpings Idrottshus C-hall
2015-04-11 15:40 144505008 Partille IBS - Lugi IBK 2 - 1 Mikael Fransson, Rolf Vatvedt Jönköpings Idrottshus D-hall
2015-04-11 20:00 144505009 Månsarps IBK - Partille IBS 0 - 6 Henrik Carlsson, Joacim Olofsson Huskvarna Sporthall A
2015-04-11 20:40 144505010 IBK Lockerud Mariestad - Lugi IBK 3 - 2 Henrik Carlsson, Joacim Olofsson Huskvarna Sporthall A
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Partille IBS 4 3 1 0 17-6 11 10
2. IBK Lockerud Mariestad 4 2 0 2 11-15 -4 6
3. Lugi IBK 4 2 0 2 9-5 4 6
4. Gränna AIS 4 1 1 2 6-8 -2 4
5. Månsarps IBK 4 1 0 3 8-17 -9 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
FPC Pojkar 14 Grupp F
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-04-10 18:00 144506001 Fagerhult Habo IBK Ungdom - Hovslätts IK 1 4 - 2 Suvad Kaltak, Mattias Tokic Huskvarna Sporthall A
2015-04-10 18:40 144506002 IBF Tranås - Pixbo Wallenstam IBF 1 1 - 1 Suvad Kaltak, Mattias Tokic Huskvarna Sporthall A
2015-04-10 20:00 144506003 Hovslätts IK 1 - IBF Tranås 7 - 3 Suvad Kaltak, Mattias Tokic Huskvarna Sporthall A
2015-04-10 20:40 144506004 Sandö IBK 2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom 2 - 3 Suvad Kaltak, Mattias Tokic Huskvarna Sporthall A
2015-04-11 09:20 144506005 Pixbo Wallenstam IBF 1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom 2 - 6 Felix Ekholm, Robin Andersson Huskvarna Sporthall A
2015-04-11 10:00 144506006 Sandö IBK 2 - Hovslätts IK 1 2 - 3 Christian Jarl, Felix Ekholm Huskvarna Sporthall A
2015-04-11 15:00 144506007 Fagerhult Habo IBK Ungdom - IBF Tranås 3 - 3 Jesper Grönblad, Michell Rohde Arenan - Jönköpings Idrottshus
2015-04-11 15:40 144506008 Pixbo Wallenstam IBF 1 - Sandö IBK 2 5 - 1 Jesper Grönblad, Michell Rohde Arenan - Jönköpings Idrottshus
2015-04-11 19:20 144506009 Hovslätts IK 1 - Pixbo Wallenstam IBF 1 4 - 2 Mikael Fransson, Rolf Vatvedt KFUM Sporthall, Jönköping
2015-04-11 20:00 144506010 IBF Tranås - Sandö IBK 2 5 - 1 Mikael Fransson, Rolf Vatvedt KFUM Sporthall, Jönköping
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Fagerhult Habo IBK Ungdom 4 3 1 0 16-9 7 10
2. Hovslätts IK 1 4 3 0 1 16-11 5 9
3. IBF Tranås 4 1 2 1 12-12 0 5
4. Pixbo Wallenstam IBF 1 4 1 1 2 10-12 -2 4
5. Sandö IBK 2 4 0 0 4 6-16 -10 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
FPC Pojkar 14 Grupp G
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-04-11 08:40 144507001 Bankeryds Skid o MK 2 - IF Ariel 9 - 2 Nicklas Bard, Johan Nero Wikstrand Arenan - Jönköpings Idrottshus
2015-04-11 09:20 144507002 Stöpen IBK - Vimmerby IBK 1 - 6 Nicklas Bard, Johan Nero Wikstrand Arenan - Jönköpings Idrottshus
2015-04-11 13:00 144507003 Bankeryds Skid o MK 2 - Stöpen IBK 6 - 0 Suvad Kaltak, Mattias Tokic KFUM Sporthall, Jönköping
2015-04-11 13:40 144507004 IF Ariel - Vimmerby IBK 2 - 2 Emelie Emilsson, Zabine Hansson KFUM Sporthall, Jönköping
2015-04-11 18:00 144507005 Stöpen IBK - IF Ariel 2 - 6 Oscar Branje, Viktor Hansson Kålgårdshallen
2015-04-11 18:00 144507006 Vimmerby IBK - Bankeryds Skid o MK 2 0 - 1 Casper Dahlberg, Niklas Dahlberg KFUM Sporthall, Jönköping
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Bankeryds Skid o MK 2 3 3 0 0 16-2 14 9
2. Vimmerby IBK 3 1 1 1 8-4 4 4
3. IF Ariel 3 1 1 1 10-13 -3 4
4. Stöpen IBK 3 0 0 3 3-18 -15 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
FPC Pojkar 14 Grupp H
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-04-11 08:40 144508001 IBK Vöikers - Jönköpings IK 6 - 2 Oscar Branje, Viktor Hansson KFUM Sporthall, Jönköping
2015-04-11 09:20 144508002 Stenungsunds IBK - Varla IBK 3 - 1 Oscar Branje, Viktor Hansson KFUM Sporthall, Jönköping
2015-04-11 15:00 144508003 IBK Vöikers - Stenungsunds IBK 5 - 2 Suvad Kaltak, Mattias Tokic Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2015-04-11 15:00 144508004 Jönköpings IK - Varla IBK 5 - 1 Adam Turesson, Max Horvath Jönköpings Idrottshus B-hall
2015-04-11 18:40 144508005 Stenungsunds IBK - Jönköpings IK 1 - 4 Jesper Grönblad, Michell Rohde Kålgårdshallen
2015-04-11 18:40 144508006 Varla IBK - IBK Vöikers 1 - 4 Casper Dahlberg, Niklas Dahlberg KFUM Sporthall, Jönköping
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Vöikers 3 3 0 0 15-5 10 9
2. Jönköpings IK 3 2 0 1 11-8 3 6
3. Stenungsunds IBK 3 1 0 2 6-10 -4 3
4. Varla IBK 3 0 0 3 3-12 -9 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Övriga matcher
FPC Pojkar 14 Bonusmatch
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-04-12 11:45 144511001 Tibro IBK - Mjölby IBK 9 - 2 Stefan Karlsson, Johan Söderman KFUM Sporthall, Jönköping
2015-04-12 12:30 144511002 Ljungby IB - Östra SK Jönköping 4 - 1 Kevin Andersson, Kristian Constantinescu KFUM Sporthall, Jönköping
2015-04-12 13:15 144511003 Månsarps IBK - Sandö IBK 2 5 - 1 Kevin Andersson, Kristian Constantinescu KFUM Sporthall, Jönköping
Slutspel
FPC Pojkar 14 A-Slutspel
Tid Omgång Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-04-12 08:00 1/8-final 1 144509001 CL98IC - Jönköpings IK 1 - 5 Stefan Karlsson, Nicklas Bard Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2015-04-12 08:00 1/8-final 2 144509002 Partille IBS 2 - Vimmerby IBK 3 - 0 Christian Jarl, Felix Ekholm Jönköpings Idrottshus B-hall
2015-04-12 08:00 1/8-final 3 144509003 FBC Lerum - Hovslätts IK 1 1 - 4 Anders Jonasson, Safet Hasanbegovic Jönköpings Idrottshus D-hall
2015-04-12 08:00 1/8-final 4 144509004 Vetlanda IBF - IBK Lockerud Mariestad 4 - 7 Lars Hjelm, Kjell Persson Arenan - Jönköpings Idrottshus
2015-04-12 08:45 1/8-final 5 144509005 Partille IBS - Hovshaga AIF 1 - 4 Stefan Karlsson, Johan Nero Wikstrand Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2015-04-12 08:45 1/8-final 6 144509006 Fagerhult Habo IBK Ungdom - Craftstadens IBK Oskarshamn 2 - 1 Christian Jarl, Robin Andersson Jönköpings Idrottshus B-hall
2015-04-12 08:45 1/8-final 7 144509007 Bankeryds Skid o MK 2 - Gantesbo IBK 5 - 0 Anders Jonasson, Safet Hasanbegovic Jönköpings Idrottshus D-hall
2015-04-12 08:45 1/8-final 8 144509008 IBK Vöikers - Alvesta IBK 2 - 1 Lars Hjelm, Kjell Persson Arenan - Jönköpings Idrottshus
2015-04-12 11:45 Kvartsfinal 1 144509009 Jönköpings IK - Partille IBS 2 3 - 0 Henrik Carlsson, Joacim Olofsson Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2015-04-12 11:45 Kvartsfinal 2 144509010 Hovslätts IK 1 - IBK Lockerud Mariestad 4 - 6 Anders A Nilsson, Jesper Rygert Jönköpings Idrottshus B-hall
2015-04-12 11:45 Kvartsfinal 3 144509011 Hovshaga AIF - Fagerhult Habo IBK Ungdom 3 - 2 Linus Sjöberg, Mikael Lundin Jönköpings Idrottshus D-hall
2015-04-12 11:45 Kvartsfinal 4 144509012 Bankeryds Skid o MK 2 - IBK Vöikers 3 - 4 Anders Jonasson, Safet Hasanbegovic Arenan - Jönköpings Idrottshus
2015-04-12 14:00 Semifinal 1 144509013 IBK Lockerud Mariestad - Jönköpings IK 2 - 4 Henrik Carlsson, Joacim Olofsson Jönköpings Idrottshus D-hall
2015-04-12 14:00 Semifinal 2 144509014 Hovshaga AIF - IBK Vöikers 2 - 5 Oscar Branje, Viktor Hansson Arenan - Jönköpings Idrottshus
2015-04-12 16:45 Final 144509015 Jönköpings IK - IBK Vöikers 4 - 3 e.str. Mikael Lundin, Linus Sjöberg Arenan - Jönköpings Idrottshus
FPC Pojkar 14 B-Slutspel
Tid Omgång Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-04-12 08:00 1/8-final 1 144510001 Bankeryds Skid o MK 1 - Varla IBK 5 - 3 Mikael Aschenbrenner, Paul Arnebert Attarpsskolans Sporthall B-hall
2015-04-12 08:45 1/8-final 2 144510002 Värnamo IK - Stöpen IBK 9 - 0 Mikael Aschenbrenner Attarpsskolans Sporthall B-hall
2015-04-12 09:30 1/8-final 3 144510003 Onsala IBK - Pixbo Wallenstam IBF 1 3 - 4 Mikael Aschenbrenner, Paul Arnebert Attarpsskolans Sporthall B-hall
2015-04-12 10:15 1/8-final 4 144510004 Skara IBK - Gränna AIS 0 - 1 Michéll Borgström, Jonas Nilsson Attarpsskolans Sporthall B-hall
2015-04-12 11:00 1/8-final 5 144510005 Lugi IBK - Pixbo Wallenstam IBF 2 2 - 1 Michéll Borgström, Jonas Nilsson Attarpsskolans Sporthall B-hall
2015-04-12 11:45 1/8-final 6 144510006 IBF Tranås - Telge SIBK 6 - 8 Jesper Abrahamsson, Therese Lindquist Attarpsskolans Sporthall B-hall
2015-04-12 12:30 1/8-final 7 144510007 IF Ariel - Hovslätts IK 2 2 - 3 Jesper Abrahamsson, Therese Lindquist Attarpsskolans Sporthall B-hall
2015-04-12 13:15 1/8-final 8 144510008 Stenungsunds IBK - Sandö IBK 1 5 - 3 Viktor Abrahamsson, Vilhelm Kannerling Attarpsskolans Sporthall B-hall
2015-04-12 14:00 Kvartsfinal 1 144510009 Bankeryds Skid o MK 1 - Värnamo IK 4 - 1 Jesper Grönblad, Michell Rohde Attarpsskolans Sporthall A-hall
2015-04-12 14:45 Kvartsfinal 2 144510010 Pixbo Wallenstam IBF 1 - Gränna AIS 3 - 2 Jesper Grönblad, Michell Rohde Attarpsskolans Sporthall A-hall
2015-04-12 15:30 Kvartsfinal 3 144510011 Lugi IBK - Telge SIBK 3 - 2 Christian Jarl, Felix Ekholm Attarpsskolans Sporthall A-hall
2015-04-12 16:15 Kvartsfinal 4 144510012 Hovslätts IK 2 - Stenungsunds IBK 1 - 2 Christian Jarl, Robin Andersson Attarpsskolans Sporthall A-hall
2015-04-12 17:15 Semifinal 1 144510013 Bankeryds Skid o MK 1 - Pixbo Wallenstam IBF 1 3 - 7 Felix Ekholm, Robin Andersson Attarpsskolans Sporthall A-hall
2015-04-12 18:15 Semifinal 2 144510014 Lugi IBK - Stenungsunds IBK 4 - 2 Christian Jarl, Felix Ekholm Attarpsskolans Sporthall A-hall
2015-04-12 19:15 Final 144510015 Pixbo Wallenstam IBF 1 - Lugi IBK 2 - 7 Christian Jarl, Robin Andersson Attarpsskolans Sporthall A-hall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis