Pantamera F Blå Svår (08) (2015/16)

Gruppspel
Pantamera Flickor Blå Svår A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-10-03 10:30 150361001 Rotebro IS IBK - Bele Barkarby IF IBF Andreas Mattsson, Fredrik Hallenberg Rotebrohallen (Nya)
2015-10-03 10:30 150361002 Vallentuna IBK - Täby FC (A) Roger Nyström, Frida Berg Hammarbackens Sporthall
2015-10-04 10:45 150361003 Åkersberga IBF (B) - Järfälla IBK Filip Ekstrand, Per Sundvall Åkersberga Sporthall A
2015-11-22 11:30 150361004 Töjnan IBK - Hässelby SK IBK Lars Reuterhagen, Axel Göthberg Silverdalshallen
2015-10-10 11:15 150361009 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK Dennis Svensson, Martin Svensson Skarpängskolan B
2015-10-10 14:15 150361007 Hässelby SK IBK - Åkersberga IBF (B) Ej offentliggjord, Marcus Ackefelt Hässelbyhallen
2015-10-11 11:30 150361008 Järfälla IBK - Vallentuna IBK Jan Lingemark, Arne Brovig Viksjö Sporthall
2016-01-24 09:30 150361006 Kungsängens IF - Töjnan IBK Roger Nyström, Per Calmén Ekhammarshallen
2015-10-17 10:30 150361012 Vallentuna IBK - Hässelby SK IBK Tove Wallén, Ida Nedin Hammarbackens Sporthall
2015-10-17 11:15 150361011 Rotebro IS IBK - Järfälla IBK Edward Swartling, Jonas Sandberg Rotebrohallen (Nya)
2015-10-17 13:00 150361013 Åkersberga IBF (B) - Kungsängens IF Frida Berg, Erika Fransson Åkersberga Sporthall A
2015-11-28 13:00 150361015 Täby FC (A) - Bele Barkarby IF IBF Tilde Levinson, Anna Skantz Skarpängskolan B
2015-10-24 12:00 150361018 Hässelby SK IBK - Rotebro IS IBK Magnus Johansson, Torbjörn Lundin Hässelbyhallen
2015-10-25 09:45 150361017 Kungsängens IF - Vallentuna IBK Baberkhan Barekzay, Mats Järnmark Ekhammarshallen
2015-10-25 13:15 150361019 Järfälla IBK - Täby FC (A) Julius Olesen, Marcus Ackefelt Viksjö Sporthall
2015-12-20 09:15 150361020 Bele Barkarby IF IBF - Töjnan IBK Daniel Bäckner, Fredrik Leander Björkebyhallen
2015-11-07 09:00 150361025 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK Lars Reuterhagen, Per Sundvall Skarpängskolan B
2015-11-08 10:00 150361023 Åkersberga IBF (B) - Töjnan IBK Magnus Westerberg, Mario Mallengren Åkersberga Sporthall A
2015-11-08 10:15 150361024 Järfälla IBK - Bele Barkarby IF IBF Andreas Mattsson, Magnus Johansson Viksjö Sporthall
2015-11-21 14:45 150361021 Rotebro IS IBK - Kungsängens IF Jan Lingemark, Andreas Mattsson Rotebrohallen (Nya)
2015-11-15 09:00 150361028 Kungsängens IF - Täby FC (A) Lars Reuterhagen, Fredrik Nensén Ekhammarshallen
2015-11-15 09:00 150361029 Hässelby SK IBK - Järfälla IBK Magnus Johansson, Robin Berger Hässelbyhallen
2015-11-15 12:00 150361030 Bele Barkarby IF IBF - Åkersberga IBF (B) Julius Olesen, Torbjörn Lundin Björkebyhallen
2015-11-15 12:15 150361026 Töjnan IBK - Vallentuna IBK David Norman, Imtiaz Karim Silverdalshallen
2015-11-28 11:15 150361032 Vallentuna IBK - Åkersberga IBF (B) Mats Järnmark, Lars Samuelsson Hammarbackens Sporthall
2015-11-28 12:15 150361031 Rotebro IS IBK - Töjnan IBK Elin Carlberg-Börjes, Linda Forslund Rotebrohallen (Nya)
2015-11-28 16:30 150361033 Hässelby SK IBK - Bele Barkarby IF IBF Tehmoorkhan Barekzay, Imtiaz Karim Hässelbyhallen
2015-11-29 14:00 150361034 Järfälla IBK - Kungsängens IF Gustav Levin, Lucas Edberg Viksjö Sporthall
2015-12-05 13:45 150361036 Åkersberga IBF (B) - Rotebro IS IBK Enya Hasselström, Frida Berg Åkersberga Sporthall A
2015-12-06 09:00 150361039 Kungsängens IF - Hässelby SK IBK Lars Reuterhagen, Jan Lingemark Ekhammarshallen
2015-12-06 11:00 150361040 Bele Barkarby IF IBF - Vallentuna IBK Per Sundvall, Sofia Aadli Björkebyhallen
2015-12-06 11:45 150361037 Töjnan IBK - Täby FC (A) Alexander Mattsson, Andreas Mattsson Silverdalshallen
2015-12-12 09:00 150361041 Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK Viktor Strömberg, Roger Nyström Rotebrohallen (Nya)
2015-12-12 11:15 150361045 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (B) Anders Thonberg, Dennis Svensson Skarpängskolan B
2015-12-13 09:45 150361042 Kungsängens IF - Bele Barkarby IF IBF Imtiaz Karim, Fredrik Nensén Ekhammarshallen
2015-12-13 15:30 150361044 Järfälla IBK - Töjnan IBK Malin Alexandersson, Tova Edman Jangbratt Viksjö Sporthall
2016-01-09 13:00 150361049 Täby FC (A) - Vallentuna IBK Tove Wallén, Axel Petersson Skarpängskolan B
2016-01-10 11:00 150361050 Bele Barkarby IF IBF - Rotebro IS IBK Marina Saxon, Julius Olesen Björkebyhallen
2016-01-10 11:15 150361047 Hässelby SK IBK - Töjnan IBK Daniel Bäckner, Edvin Hedenström Hässelbyhallen
2016-01-10 14:45 150361048 Järfälla IBK - Åkersberga IBF (B) Thomas Josbrink, Sandhya Karlsson Viksjö Sporthall
2016-01-16 12:00 150361051 Rotebro IS IBK - Täby FC (A) Thomas Josbrink, Magnus Johansson Rotebrohallen (Nya)
2016-01-16 13:30 150361052 Vallentuna IBK - Järfälla IBK Karl Agholme, Johan Ribbing Hammarbackens Sporthall
2016-01-16 16:25 150361053 Åkersberga IBF (B) - Hässelby SK IBK Tobias Hagelin, Ida Nedin Åkersberga Sporthall A
2016-01-17 15:00 150361054 Töjnan IBK - Kungsängens IF Erika Fransson, Frida Berg Silverdalshallen
2016-01-31 09:45 150361058 Hässelby SK IBK - Vallentuna IBK Tehmoorkhan Barekzay, Baberkhan Barekzay Hässelbyhallen
2016-01-31 10:00 150361057 Kungsängens IF - Åkersberga IBF (B) Patric Terelius, Peter Kirch Ekhammarshallen
2016-01-31 10:45 150361060 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (A) Thomas Josbrink, Stefano Bianque Björkebyhallen
2016-01-31 12:45 150361059 Järfälla IBK - Rotebro IS IBK Erik Hellgren, Patrik Andersén Viksjö Sporthall
2016-02-06 10:30 150361061 Rotebro IS IBK - Hässelby SK IBK Lucas Edberg, Stefano Bianque Rotebrohallen (Nya)
2016-02-06 10:30 150361062 Vallentuna IBK - Kungsängens IF Martin Svensson, Dennis Svensson Hammarbackens Sporthall
2016-02-06 10:30 150361065 Täby FC (A) - Järfälla IBK William Grafström, David Norman Grindtorpshallen
2016-02-07 11:15 150361064 Töjnan IBK - Bele Barkarby IF IBF Sandhya Karlsson, William Grafström Silverdalshallen
2016-02-13 12:45 150361069 Hässelby SK IBK - Täby FC (A) Erik Hellgren, Andreas Eriksson Hässelbyhallen
2016-02-14 09:45 150361068 Kungsängens IF - Rotebro IS IBK Jonas Jatko, Leif Karlsson Ekhammarshallen
2016-02-14 10:15 150361070 Bele Barkarby IF IBF - Järfälla IBK Erik Hellgren, Gustav Levin Björkebyhallen
2016-02-14 13:45 150361066 Töjnan IBK - Åkersberga IBF (B) Malin Alexandersson, Tova Edman Jangbratt Silverdalshallen
2016-02-20 10:30 150361075 Täby FC (A) - Kungsängens IF Niklas Wedin, Hannes Hovmöller Skarpängskolan B
2016-02-20 14:30 150361072 Vallentuna IBK - Töjnan IBK Ida Nedin, Per Calmén Hammarbackens Sporthall
2016-02-21 10:45 150361073 Åkersberga IBF (B) - Bele Barkarby IF IBF Tove Wallén, Ida Nedin Åkersberga Sporthall A
2016-02-21 11:45 150361074 Järfälla IBK - Hässelby SK IBK Fredrik Leander, Johan Ribbing Viksjö Sporthall
2016-03-12 13:00 150361076 Åkersberga IBF (B) - Vallentuna IBK William Hasselström, Frida Berg Åkersberga Sporthall A
2016-03-13 09:00 150361079 Kungsängens IF - Järfälla IBK Mats Järnmark, Imtiaz Karim Ekhammarshallen
2016-03-13 10:30 150361077 Töjnan IBK - Rotebro IS IBK Stefano Bianque, David Norman Silverdalshallen
2016-03-13 11:00 150361080 Bele Barkarby IF IBF - Hässelby SK IBK Andreas Eriksson, Hektor Byfors Björkebyhallen
2016-03-19 10:30 150361082 Vallentuna IBK - Bele Barkarby IF IBF Erika Fransson, Frida Berg Hammarbackens Sporthall
2016-03-19 13:30 150361085 Täby FC (A) - Töjnan IBK Niklas Wedin, Dennis Svensson Skarpängskolan B
2016-03-20 11:15 150361083 Hässelby SK IBK - Kungsängens IF Daniel Bäckner, Gustav Levin Hässelbyhallen
2016-03-20 12:00 150361081 Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF (B) Daniel Skantze, Viktor Lindell Sollentuna sim och sporthall
2016-04-06 19:45 150361088 Töjnan IBK - Järfälla IBK Erik Hellgren, Stefano Bianque Jakobsbergs Sporthall
2016-04-09 11:30 150361086 Vallentuna IBK - Rotebro IS IBK Ida Nedin, Per Calmén Hammarbackens Sporthall
2016-04-10 12:15 150361087 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (A) Anna Skantz, Tilde Levinson Åkersberga Sporthall A
2016-04-10 16:15 150361090 Bele Barkarby IF IBF - Kungsängens IF Mats Korpi, Jonas Jatko Björkebyhallen
Pantamera Flickor Blå Svår B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-10-03 12:00 150362001 Täby FC (C) - Täby FC (B) Tove Wallén, Ida Nedin Skarpängskolan B
2015-10-04 11:30 150362002 Åkersberga IBF (A) - Värmdö IF (A) Frida Berg, Simon Åbom Åkersberga Sporthall A
2015-10-04 11:45 150362005 Sköndals IK (B) - IBF Offensiv Lidingö Rebecca Staffas, Sofia Aadli Sköndalshallen
2015-11-21 15:15 150362003 Huddinge IK (B) - Huddinge IK (C) Simon Ellström Johansson, Martin Tidesten Flemingsbergshallen
150362008 Huddinge IK (C) - Åkersberga IBF (A)
2015-10-10 09:45 150362007 FBI Tullinge (A) - Huddinge IK (B) Martin Claësson, Viking Claësson Tullingehallen
2015-10-10 10:30 150362010 Täby FC (B) - Sköndals IK (B) Dennis Svensson, Martin Svensson Skarpängskolan B
2015-10-10 15:15 150362009 Värmdö IF (A) - Täby FC (C) Tomas Jansson, Casper Forsblad Värmdö sporthall
150362013 Huddinge IK (B) - IBF Offensiv Lidingö Flemingsbergshallen
2015-10-17 12:15 150362012 Åkersberga IBF (A) - FBI Tullinge (A) Frida Berg, Erika Fransson Åkersberga Sporthall A
2015-11-22 10:00 150362015 Värmdö IF (A) - Täby FC (B) Jouni Kekkonen, Joel Scott Värmdö sporthall
2016-04-02 13:00 150362011 Täby FC (C) - Huddinge IK (C) Roger Nyström, Magnus Westerberg Grindtorpshallen
2015-10-24 16:45 150362017 IBF Offensiv Lidingö - Åkersberga IBF (A) Axel Göthberg, Daniel Kölborn Bodals Bollhall
2015-10-25 09:15 150362018 FBI Tullinge (A) - Täby FC (C) Simon Ellström Johansson, Martin Tidesten Tullingehallen
2015-10-25 11:30 150362016 Sköndals IK (B) - Huddinge IK (B) Kenneth Johansson, Sebastian Öhman Sköndalshallen
2016-01-30 13:30 150362019 Huddinge IK (C) - Värmdö IF (A) Thomas Gjutarenäfve, Oscar Küller Flemingsbergshallen
2015-11-07 09:45 150362021 Täby FC (C) - IBF Offensiv Lidingö Lars Reuterhagen, Per Sundvall Skarpängskolan B
2015-11-07 12:45 150362024 Huddinge IK (C) - Täby FC (B) Arne Brovig, Jonathan Håkansson Flemingsbergshallen
2015-11-07 16:00 150362022 Åkersberga IBF (A) - Sköndals IK (B) Erika Fransson, Frida Berg Åkersberga Sporthall A
2015-11-07 16:00 150362025 Värmdö IF (A) - FBI Tullinge (A) Felix Fernström, Cecilia Leijon-Fröjd Värmdö sporthall
2015-11-14 10:15 150362030 Täby FC (B) - Huddinge IK (B) Magnus Johansson, Niklas Wedin Skarpängskolan B
2015-11-14 13:30 150362029 FBI Tullinge (A) - Huddinge IK (C) Sampo Friberg, Daniel Eriksson Tullingehallen
2015-11-14 14:30 150362028 IBF Offensiv Lidingö - Värmdö IF (A) Axel Göthberg, Lars Reuterhagen Bodals Bollhall
2015-11-15 10:00 150362027 Sköndals IK (B) - Täby FC (C) Håkan Augustsson, Håkan Taxén Sköndalshallen
2015-11-28 08:45 150362033 FBI Tullinge (A) - Täby FC (B) Heimo Lyly, Gabriel Stjärnekull Tullingehallen
2015-11-28 11:15 150362034 Huddinge IK (C) - IBF Offensiv Lidingö Simon Ellström Johansson, Martin Tidesten Flemingsbergshallen
2015-11-28 13:45 150362032 Åkersberga IBF (A) - Huddinge IK (B) Emil Kirchner, Enya Hasselström Åkersberga Sporthall A
2015-11-29 11:30 150362035 Värmdö IF (A) - Sköndals IK (B) Leif Karlsson, Jonas Jatko Värmdö sporthall
2015-12-05 10:15 150362040 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (A) Simon Åbom, Emil Kirchner Skarpängskolan B
2015-12-05 10:30 150362036 Huddinge IK (B) - Täby FC (C) Kenny Ly, Magnus Berg Flemingsbergshallen
2015-12-05 15:15 150362039 IBF Offensiv Lidingö - FBI Tullinge (A) Svedje Ohlson, Tehmoorkhan Barekzay Bodals Bollhall
2015-12-06 18:30 150362038 Sköndals IK (B) - Huddinge IK (C) Kent Kastell, William Grafström Sköndalshallen
2015-12-12 09:00 150362043 FBI Tullinge (A) - Sköndals IK (B) Hampus Höglin, Anton Höglin Tullingehallen
2015-12-12 12:00 150362041 Täby FC (C) - Åkersberga IBF (A) Anders Thonberg, Dennis Svensson Skarpängskolan B
2015-12-12 14:30 150362042 IBF Offensiv Lidingö - Täby FC (B) Baberkhan Barekzay, Tehmoorkhan Barekzay Bodals Bollhall
2015-12-13 14:15 150362045 Värmdö IF (A) - Huddinge IK (B) Anders Thonberg, Oscar Forstadius Värmdö sporthall
2016-01-09 13:45 150362050 Täby FC (B) - Täby FC (C) Tove Wallén, Axel Petersson Skarpängskolan B
2016-01-09 14:15 150362048 Huddinge IK (C) - Huddinge IK (B) Robin Olsson, Elin Tystrand Flemingsbergshallen
2016-01-09 16:00 150362046 IBF Offensiv Lidingö - Sköndals IK (B) Shabbir Ahmed, Shakir Ahmed Bodals Bollhall
2016-01-10 10:00 150362049 Värmdö IF (A) - Åkersberga IBF (A) Leif Karlsson, Christian Berger Värmdö sporthall
2016-01-16 10:00 150362051 Täby FC (C) - Värmdö IF (A) Lars Reuterhagen, Simon Åbom Skarpängskolan B
2016-01-16 11:15 150362053 Huddinge IK (B) - FBI Tullinge (A) Martin Claësson, Viking Claësson Flemingsbergshallen
2016-01-16 19:10 150362052 Åkersberga IBF (A) - Huddinge IK (C) Anton Hemström, Markus Almén Åkersberga Sporthall A
2016-01-17 11:15 150362055 Sköndals IK (B) - Täby FC (B) Björn Larsson, Isak Sjöblom Sköndalshallen
2016-01-23 12:00 150362059 Huddinge IK (C) - Täby FC (C) Mikael Wiklund, Mattias Jansenberger Flemingsbergshallen
2016-01-23 12:15 150362060 Täby FC (B) - Värmdö IF (A) Tilde Levinson, Anna Skantz Skarpängskolan B
2016-01-30 10:30 150362058 FBI Tullinge (A) - Åkersberga IBF (A) Petra Dynesius, Wen-chung Tsai Tullingehallen
2016-01-30 14:30 150362057 IBF Offensiv Lidingö - Huddinge IK (B) Robin Karke, Jonna Karke Bodals Bollhall
2016-02-06 11:15 150362061 Täby FC (C) - FBI Tullinge (A) Tilde Levinson, Anna Skantz Erikslundshallen
2016-02-06 12:15 150362062 Åkersberga IBF (A) - IBF Offensiv Lidingö Frida Berg, Erika Fransson Åkersberga Sporthall A
2016-02-06 14:30 150362065 Värmdö IF (A) - Huddinge IK (C) Gustav Persson, Johan Zahn Värmdö sporthall
2016-02-07 10:45 150362063 Huddinge IK (B) - Sköndals IK (B) Jonas Jatko, Daniel Eriksson Flemingsbergshallen
2016-02-13 09:30 150362069 FBI Tullinge (A) - Värmdö IF (A) Karl-Johan Leijon, Kenny Ly Tullingehallen
2016-02-13 13:00 150362068 IBF Offensiv Lidingö - Täby FC (C) Imtiaz Karim, Robin Wirström Bodals Bollhall
2016-02-14 11:15 150362067 Sköndals IK (B) - Åkersberga IBF (A) Aldin Imamovic, Vilhelm Nordström Sköndalshallen
2016-02-14 11:15 150362070 Täby FC (B) - Huddinge IK (C) Martin Tidesten, Niklas Wedin Skarpängskolan A
2016-02-20 11:15 150362071 Täby FC (C) - Sköndals IK (B) Niklas Wedin, Hannes Hovmöller Skarpängskolan B
2016-02-20 13:30 150362074 Huddinge IK (C) - FBI Tullinge (A) Marcus Blomqvist, Daniel Enkulla Flemingsbergshallen
2016-02-20 15:15 150362075 Värmdö IF (A) - IBF Offensiv Lidingö Oscar Forstadius, Thomas Gjutarenäfve Värmdö sporthall
2016-02-21 11:45 150362073 Huddinge IK (B) - Täby FC (B) Simon Ellström Johansson, Martin Tidesten Flemingsbergshallen
2016-03-12 09:00 150362080 Täby FC (B) - FBI Tullinge (A) Karl Agholme, Jacob Almefelt Skarpängskolan B
2016-03-12 12:15 150362079 IBF Offensiv Lidingö - Huddinge IK (C) Robin Karke, Jonna Karke Bodals Bollhall
2016-03-12 15:15 150362076 Huddinge IK (B) - Åkersberga IBF (A) Daniel Eriksson, Thomas Gjutarenäfve Flemingsbergshallen
2016-03-13 12:45 150362078 Sköndals IK (B) - Värmdö IF (A) Joel Scott, Christian Berger Sköndalshallen
2016-03-13 15:00 150362082 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (B) Mats Korpi, Björn Söderström Åkersberga Sporthall A
2016-03-19 09:45 150362081 Täby FC (C) - Huddinge IK (B) Hannes Hovmöller, Niklas Wedin Skarpängskolan B
2016-03-19 09:45 150362083 FBI Tullinge (A) - IBF Offensiv Lidingö Mikael Wiklund, Håkan Augustsson Tullingehallen
2016-03-19 12:15 150362084 Huddinge IK (C) - Sköndals IK (B) Johan Hessing, Mikael Wiklund Flemingsbergshallen
2016-04-09 09:00 150362090 Täby FC (B) - IBF Offensiv Lidingö Elias Grafström, Ken Johansson Skarpängskolan B
2016-04-10 09:00 150362087 Huddinge IK (B) - Värmdö IF (A) Magnus Westerberg, Wen-chung Tsai Flemingsbergshallen
2016-04-10 11:15 150362089 Sköndals IK (B) - FBI Tullinge (A) Thomas Gjutarenäfve, Christian Berger Sköndalshallen
2016-04-10 11:30 150362086 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (C) Anna Skantz, Tilde Levinson Åkersberga Sporthall A
Pantamera Flickor Blå Svår C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-10-03 13:30 150363004 Tyresö Trollbäcken IBK - Värmdö IF (B) Robin Berger, Henrik Sommerville Strandhallen - Tyresö
2015-10-03 14:30 150363001 FBI Tullinge (B) - Värmdö IF (C) Heimo Lyly, Jonathan Håkansson Rikstenshallen
2015-10-04 10:15 150363002 IK Tomtberga - Åkersberga IBF (C) Johan Ståhl, Daniel Kölborn Flemingsbergshallen
2015-10-04 11:00 150363003 Sköndals IK (A) - Huddinge IK (A) Rebecca Staffas, Sofia Aadli Sköndalshallen
2016-04-02 13:00 150363005 FBI Tullinge (C) - Nynäshamns IBK Shabbir Ahmed, Shakir Ahmed Tullingehallen
2015-10-10 11:30 150363006 Nynäshamns IBK - Tyresö Trollbäcken IBK Wilma Mattisson, Michaela Stensveden Kvarnängshallen
2015-10-10 14:30 150363007 Värmdö IF (B) - Sköndals IK (A) Tomas Jansson, Casper Forsblad Värmdö sporthall
2015-10-10 16:45 150363009 Åkersberga IBF (C) - FBI Tullinge (B) Per Sundvall, Frida Berg Åkersberga Sporthall A
2015-10-11 11:45 150363008 Huddinge IK (A) - IK Tomtberga Sebastian Zetterberg, Håkan Augustsson Flemingsbergshallen
2015-12-20 14:15 150363010 Värmdö IF (C) - FBI Tullinge (C) Jonas Robertson, Kari Malmros Värmdö sporthall
2015-10-17 08:00 150363011 FBI Tullinge (B) - Huddinge IK (A) Leif Karlsson, Jonathan Håkansson Tullingehallen
2015-10-17 10:30 150363012 IK Tomtberga - Värmdö IF (B) Oscar Küller, Victor Küller Flemingsbergshallen
2015-10-18 10:30 150363013 Sköndals IK (A) - Nynäshamns IBK Jessika Forsberg, Daniel Kölborn Sköndalshallen
2015-10-18 18:30 150363015 Åkersberga IBF (C) - Värmdö IF (C) Per Sundvall, Magnus Berg Åkersberga Sporthall A
2016-01-24 17:00 150363014 Tyresö Trollbäcken IBK - FBI Tullinge (C) Tuva Egman, Svedje Ohlson Strandhallen - Tyresö
2015-10-24 10:45 150363017 Nynäshamns IBK - IK Tomtberga Wilma Mattisson, Michaela Stensveden Kvarnängshallen
2015-10-24 16:30 150363019 Huddinge IK (A) - Åkersberga IBF (C) Shabbir Ahmed, Shakir Ahmed Flemingsbergshallen
2015-10-25 11:30 150363020 Värmdö IF (C) - Tyresö Trollbäcken IBK Oscar Forstadius, Fredrik Hallenberg Värmdö sporthall
2015-10-25 12:15 150363018 Värmdö IF (B) - FBI Tullinge (B) Oscar Forstadius, Fredrik Hallenberg Värmdö sporthall
2015-11-21 16:00 150363016 FBI Tullinge (C) - Sköndals IK (A) Johan Hessing, Nihada Cenanovic Tullingehallen
2015-11-07 14:15 150363024 Huddinge IK (A) - Värmdö IF (C) Jonathan Håkansson, Johan Hessing Flemingsbergshallen
2015-11-07 14:30 150363021 FBI Tullinge (B) - Nynäshamns IBK Simon Ellström Johansson, Martin Tidesten Rikstenshallen
2015-11-07 15:00 150363022 IK Tomtberga - FBI Tullinge (C) Jonathan Håkansson, Johan Hessing Flemingsbergshallen
2015-11-08 12:00 150363023 Sköndals IK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Kenny Ly, Robin Berger Sköndalshallen
2015-11-08 17:15 150363025 Åkersberga IBF (C) - Värmdö IF (B) Frida Berg, Magnus Westerberg Åkersberga Sporthall A
2015-11-14 09:00 150363026 Tyresö Trollbäcken IBK - IK Tomtberga Simon Ellström Johansson, Martin Tidesten Strandhallen - Tyresö
2015-11-14 10:15 150363028 Nynäshamns IBK - Åkersberga IBF (C) Gustav Levin, Joakim Levin Kvarnängshallen
2015-11-14 10:45 150363027 FBI Tullinge (C) - FBI Tullinge (B) Sampo Friberg, Daniel Eriksson Tullingehallen
2015-11-15 13:00 150363029 Värmdö IF (B) - Huddinge IK (A) Mats Andersson, Oscar Forstadius Värmdö sporthall
2015-11-15 13:45 150363030 Värmdö IF (C) - Sköndals IK (A) Robert Jäderlund, Jacob Leijon Värmdö sporthall
2015-11-28 08:00 150363031 FBI Tullinge (B) - Tyresö Trollbäcken IBK Heimo Lyly, Gabriel Stjärnekull Tullingehallen
2015-11-28 11:15 150363032 IK Tomtberga - Sköndals IK (A) Petra Dynesius, Jonas Robertson Tomtbergahallen
2015-11-28 12:00 150363034 Huddinge IK (A) - Nynäshamns IBK Simon Ellström Johansson, Martin Tidesten Flemingsbergshallen
2015-11-28 13:00 150363035 Åkersberga IBF (C) - FBI Tullinge (C) Emil Kirchner, Enya Hasselström Åkersberga Sporthall A
2015-11-29 10:45 150363033 Värmdö IF (B) - Värmdö IF (C) Robin Berger, Henrik Sommerville Värmdö sporthall
2015-12-05 10:45 150363039 Nynäshamns IBK - Värmdö IF (B) Wilma Mattisson, Michaela Stensveden Kvarnängshallen
2015-12-05 14:45 150363040 Värmdö IF (C) - IK Tomtberga Oscar Forstadius, Didrik Axen Värmdö sporthall
2015-12-05 15:00 150363038 FBI Tullinge (C) - Huddinge IK (A) Aarre Hietanen, Isak Sjöblom Tullingehallen
2015-12-06 09:15 150363037 Tyresö Trollbäcken IBK - Åkersberga IBF (C) Alexander Sommensjö, Jonas Håmark Tyresöhallen
2015-12-06 12:45 150363036 Sköndals IK (A) - FBI Tullinge (B) Kenny Ly, Sebastian Öhman Sköndalshallen
2015-12-12 09:45 150363041 FBI Tullinge (B) - IK Tomtberga Hampus Höglin, Anton Höglin Tullingehallen
2015-12-12 11:30 150363042 Nynäshamns IBK - Värmdö IF (C) Kenneth Johansson, Karl-Johan Leijon Kvarnängshallen
2015-12-12 16:15 150363044 Huddinge IK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Simon Ellström Johansson, Martin Tidesten Flemingsbergshallen
2015-12-13 15:00 150363043 Värmdö IF (B) - FBI Tullinge (C) Jonas Jatko, Anders Thonberg Värmdö sporthall
2015-12-19 09:15 150363045 Åkersberga IBF (C) - Sköndals IK (A) Lars Reuterhagen, Hannes Hovmöller Åkersberga Sporthall A
2016-01-09 15:00 150363046 Nynäshamns IBK - FBI Tullinge (C) Daniel Mårtensson, Johan Hessing Kvarnängshallen
2016-01-09 16:00 150363047 Värmdö IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK Anders Thonberg, Daniel Kölborn Värmdö sporthall
2016-01-09 16:30 150363048 Huddinge IK (A) - Sköndals IK (A) Robin Olsson, Elin Tystrand Flemingsbergshallen
2016-01-09 16:45 150363049 Åkersberga IBF (C) - IK Tomtberga Tobias Hagelin, Frida Berg Åkersberga Sporthall A
2016-01-10 09:15 150363050 Värmdö IF (C) - FBI Tullinge (B) Leif Karlsson, Christian Berger Värmdö sporthall
2016-01-16 14:15 150363054 Tyresö Trollbäcken IBK - Nynäshamns IBK Malin Holm, Fredrik Pålsson Strandhallen - Tyresö
2016-01-16 15:15 150363055 FBI Tullinge (C) - Värmdö IF (C) Christian Berger, Mattias Jansenberger Rikstenshallen
2016-01-16 16:15 150363051 FBI Tullinge (B) - Åkersberga IBF (C) Christian Berger, Mattias Jansenberger Rikstenshallen
2016-01-17 08:15 150363052 IK Tomtberga - Huddinge IK (A) Simon Ellström Johansson, Martin Tidesten Tomtbergahallen
2016-01-17 12:00 150363053 Sköndals IK (A) - Värmdö IF (B) Björn Larsson, Isak Sjöblom Sköndalshallen
2016-01-30 10:45 150363057 Nynäshamns IBK - Sköndals IK (A) Jonas Jatko, Jouni Kekkonen Kvarnängshallen
2016-01-30 11:15 150363056 FBI Tullinge (C) - Tyresö Trollbäcken IBK Mikael Wiklund, Wen-chung Tsai Tullingehallen
2016-01-30 14:15 150363059 Huddinge IK (A) - FBI Tullinge (B) Thomas Gjutarenäfve, Oscar Küller Flemingsbergshallen
2016-01-30 16:00 150363058 Värmdö IF (B) - IK Tomtberga Andreas Mattsson, Didrik Axen Värmdö sporthall
2016-01-30 17:45 150363060 Värmdö IF (C) - Åkersberga IBF (C) Andreas Mattsson, Didrik Axen Värmdö sporthall
2016-02-06 10:30 150363064 Tyresö Trollbäcken IBK - Värmdö IF (C) Tomas Jansson, Casper Forsblad Strandhallen - Tyresö
2016-02-06 10:45 150363061 FBI Tullinge (B) - Värmdö IF (B) Johan Ståhl, Erik Nyman Tullingehallen
2016-02-06 11:30 150363062 IK Tomtberga - Nynäshamns IBK Viking Claësson, Martin Claësson Tomtbergahallen
2016-02-06 17:30 150363065 Åkersberga IBF (C) - Huddinge IK (A) Tobias Ekmark, Jonas Jatko Åkersberga Sporthall A
2016-02-07 17:30 150363063 Sköndals IK (A) - FBI Tullinge (C) Shabbir Ahmed, Shakir Ahmed Sköndalshallen
2016-02-13 08:45 150363067 FBI Tullinge (C) - IK Tomtberga Karl-Johan Leijon, Kenny Ly Tullingehallen
2016-02-13 10:45 150363068 Nynäshamns IBK - FBI Tullinge (B) Michaela Stensveden, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2016-02-13 12:45 150363066 Tyresö Trollbäcken IBK - Sköndals IK (A) Gabriel Nääs, Kent Kastell Strandhallen - Tyresö
2016-02-13 16:45 150363069 Värmdö IF (B) - Åkersberga IBF (C) Fredrik Nensén, Jonas Robertson Värmdö sporthall
2016-02-14 09:15 150363070 Värmdö IF (C) - Huddinge IK (A) Fredrik Nensén, Håkan Richter Värmdö sporthall
2016-02-20 08:45 150363071 FBI Tullinge (B) - FBI Tullinge (C) Sebastian Öhman, Christian Hamnström Tullingehallen
2016-02-20 17:15 150363075 Åkersberga IBF (C) - Nynäshamns IBK Martin Svensson, Dennis Svensson Åkersberga Sporthall A
2016-02-21 10:30 150363073 Sköndals IK (A) - Värmdö IF (C) Emil Jonback, Carl Peterson Sköndalshallen
2016-02-21 12:30 150363074 Huddinge IK (A) - Värmdö IF (B) Simon Ellström Johansson, Martin Tidesten Flemingsbergshallen
2016-02-21 13:15 150363072 IK Tomtberga - Tyresö Trollbäcken IBK Simon Ellström Johansson, Martin Tidesten Flemingsbergshallen
150363077 Tyresö Trollbäcken IBK - FBI Tullinge (B) Strandhallen - Tyresö
2016-03-12 10:45 150363079 Nynäshamns IBK - Huddinge IK (A) Leif Karlsson, Kari Malmros Kvarnängshallen
2016-03-12 15:15 150363080 Värmdö IF (C) - Värmdö IF (B) Didrik Axen, Oscar Forstadius Värmdö sporthall
2016-03-13 13:30 150363076 Sköndals IK (A) - IK Tomtberga Joel Scott, Christian Berger Sköndalshallen
2016-04-03 12:45 150363078 FBI Tullinge (C) - Åkersberga IBF (C) Mikael Wiklund, Daniel Eriksson Tullingehallen
2016-03-19 10:30 150363081 FBI Tullinge (B) - Sköndals IK (A) Mikael Wiklund, Håkan Augustsson Tullingehallen
2016-03-19 11:30 150363085 Åkersberga IBF (C) - Tyresö Trollbäcken IBK Enya Hasselström, William Hasselström Åkersberga Sporthall A
2016-03-19 14:30 150363083 Värmdö IF (B) - Nynäshamns IBK Noah Hulin, Viggo Nilheimer Värmdö sporthall
2016-03-19 15:15 150363084 Huddinge IK (A) - FBI Tullinge (C) Daniel Eriksson, Mario Mallengren Flemingsbergshallen
2016-03-20 08:00 150363082 IK Tomtberga - Värmdö IF (C) Magnus Berg, Joel Scott Tomtbergahallen
150363088 Tyresö Trollbäcken IBK - Huddinge IK (A) Tyresöhallen
2016-04-03 15:00 150363090 Värmdö IF (C) - Nynäshamns IBK Tuva Egman, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2016-04-03 17:00 150363089 FBI Tullinge (C) - Värmdö IF (B) Per Sundvall, Jonas Robertson Värmdö sporthall
2016-04-10 09:45 150363086 IK Tomtberga - FBI Tullinge (B) Magnus Westerberg, Wen-chung Tsai Flemingsbergshallen
2016-04-10 14:00 150363087 Sköndals IK (A) - Åkersberga IBF (C) Thomas Gjutarenäfve, Håkan Taxén Sköndalshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis