Pojkar 1-7 (2016/17)

Gruppspel
Pantamera Pojkar klass 3
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2016-10-15 15:00 123201004 WSK Lindesberg (PK3) - Lillån IBK (PK3 lag 2 P04) 3 - 8 Mats Eriksson, William Larsson Stadsskogsskolan
2016-10-16 13:00 123201002 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (PK3) - Västerås IBS Ung (6) (4) 3 - 4 Tony Wennberg, Moa Molin Odenskolans Sporthall
2016-10-16 13:00 123201003 Åsbro GOIF (PK3) - KFUM Örebro (PK3) 5 - 3 Tomas Helgesson, Daniel Kallin Åsbrohallen
2016-10-16 14:30 123201005 Örebro SK Ung (PK3) - Lillån IBK (PK3 lag 1 P03) 5 - 5 Tony Wennberg, Moa Molin Adolfsbergsskolan
2016-10-21 19:15 123201007 Lillån IBK (PK3 lag 1 P03) - WSK Lindesberg (PK3) 3 - 3 , Moa Molin Lillåns skola
2016-10-22 11:30 123201009 KFUM Örebro (PK3) - Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (PK3) 2 - 5 Anders Nordlund, Shanaz Nabipour Adolfsbergsskolan
2016-10-22 15:30 123201008 Lillån IBK (PK3 lag 2 P04) - Åsbro GOIF (PK3) 3 - 6 , Fredrik Knutsson Lillåns skola
2016-10-23 14:00 123201010 Västerås IBS Ung (6) (4) - Pålsboda IBF (PK3) 5 - 7 Klövernhallen Plan 1
2016-10-28 18:50 123201015 Örebro SK Ung (PK3) - WSK Lindesberg (PK3) 1 - 6 Gustav Salmela, Moa Molin Mellringehallen - Örebro
2016-10-29 11:45 123201014 Åsbro GOIF (PK3) - Lillån IBK (PK3 lag 1 P03) 1 - 10 Tomas Helgesson, Fredrik Knutsson Åsbrohallen
2016-10-30 16:00 123201013 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (PK3) - Lillån IBK (PK3 lag 2 P04) 5 - 7 Anders Nordlund, Fredrik Knutsson Odenskolans Sporthall
2016-10-30 18:30 123201012 Pålsboda IBF (PK3) - KFUM Örebro (PK3) 1 - 3 Henrik Zegelsson, Daniel Kallin Alléhallen, Hallsberg
2016-11-11 18:50 123201019 Örebro SK Ung (PK3) - KFUM Örebro (PK3) 5 - 0 Gustav Salmela, Tomas Helgesson Mellringehallen - Örebro
2016-11-12 13:15 123201017 Åsbro GOIF (PK3) - Pålsboda IBF (PK3) 3 - 3 Tomas Helgesson, Daniel Kallin Åsbrohallen
2016-11-12 13:30 123201018 WSK Lindesberg (PK3) - Västerås IBS Ung (6) (4) 3 - 3 Mats Eriksson, William Larsson Stadsskogsskolan
2016-11-12 17:30 123201020 Lillån IBK (PK3 lag 1 P03) - Lillån IBK (PK3 lag 2 P04) 8 - 1 Tomas Helgesson, Moa Molin Lillåns skola
2016-11-18 19:15 123201022 Lillån IBK (PK3 lag 2 P04) - Örebro SK Ung (PK3) 2 - 8 Erik Alfraues, Tomas Helgesson Lillåns skola
2016-11-19 11:30 123201023 KFUM Örebro (PK3) - WSK Lindesberg (PK3) 5 - 6 Hampus Nilsson, Tomas Helgesson Adolfsbergsskolan
2016-11-19 16:00 123201024 Västerås IBS Ung (6) (4) - Åsbro GOIF (PK3) 4 - 2 Klövernhallen Plan 1
2016-11-20 14:30 123201021 Pålsboda IBF (PK3) - Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (PK3) 2 - 7 Lars Larsson, Albin Jakobsson Alléhallen, Hallsberg
2016-11-25 18:50 123201028 Örebro SK Ung (PK3) - Pålsboda IBF (PK3) 4 - 1 Moa Molin, Molly Säfström Mellringehallen - Örebro
2016-11-25 19:15 123201030 Lillån IBK (PK3 lag 2 P04) - KFUM Örebro (PK3) 11 - 4 Hampus Nilsson, Anton Alfreus Lillåns skola
2016-11-26 14:00 123201029 Lillån IBK (PK3 lag 1 P03) - Västerås IBS Ung (6) (4) 2 - 7 Moa Molin, Anton Alfreus Lillåns skola
2016-11-26 14:30 123201027 WSK Lindesberg (PK3) - Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (PK3) 5 - 3 William Larsson, Mats Eriksson Stadsskogsskolan
2016-12-03 11:30 123201033 KFUM Örebro (PK3) - Lillån IBK (PK3 lag 1 P03) 4 - 4 Hampus Nilsson, Tony Wennberg Adolfsbergsskolan
2016-12-04 13:00 123201034 Västerås IBS Ung (6) (4) - Örebro SK Ung (PK3) 2 - 2 Klövernhallen Plan 1
2016-12-04 14:30 123201031 Pålsboda IBF (PK3) - WSK Lindesberg (PK3) 2 - 3 Tomas Helgesson, Shanaz Nabipour Bollhallen, Hallsberg
2016-12-04 14:30 123201032 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (PK3) - Åsbro GOIF (PK3) 3 - 6 Nicklas Johansson, Molly Säfström Odenskolans Sporthall
2016-12-10 13:00 123201037 Örebro SK Ung (PK3) - Åsbro GOIF (PK3) 6 - 3 Molly Säfström, Moa Molin Birgittaskolan
2016-12-10 14:00 123201039 Lillån IBK (PK3 lag 2 P04) - Pålsboda IBF (PK3) 4 - 7 Tomas Helgesson Lillåns skola
2016-12-10 17:30 123201038 Lillån IBK (PK3 lag 1 P03) - Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (PK3) 6 - 1 Gustav Salmela, Moa Molin Lillåns skola
2017-02-19 13:15 123201040 KFUM Örebro (PK3) - Västerås IBS Ung (6) (4) 2 - 4 Molly Säfström, Tomas Helgesson Tegelbruket
2016-12-17 13:00 123201044 Västerås IBS Ung (6) (4) - Lillån IBK (PK3 lag 2 P04) 0 - 11 Klövernhallen Plan 1
2016-12-18 13:00 123201042 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (PK3) - Örebro SK Ung (PK3) 0 - 8 Tommy Nordin, Gustav Salmela Odenskolans Sporthall
2016-12-18 14:30 123201041 Pålsboda IBF (PK3) - Lillån IBK (PK3 lag 1 P03) 1 - 3 Tomas Helgesson, Oscar Söljén Alléhallen, Hallsberg
2016-12-18 17:45 123201043 Åsbro GOIF (PK3) - WSK Lindesberg (PK3) 5 - 9 Fredrik Knutsson, Krister Eklund Åsbrohallen
2017-01-13 19:15 123201047 Lillån IBK (PK3 lag 2 P04) - WSK Lindesberg (PK3) 4 - 3 Tony Wennberg, Fredrik Knutsson Lillåns skola
2017-01-14 11:30 123201048 KFUM Örebro (PK3) - Åsbro GOIF (PK3) 0 - 8 Moa Molin, Molly Säfström Adolfsbergsskolan
2017-01-14 15:30 123201046 Lillån IBK (PK3 lag 1 P03) - Örebro SK Ung (PK3) 3 - 4 Gustav Salmela, Tomas Helgesson Lillåns skola
2017-01-15 11:00 123201049 Västerås IBS Ung (6) (4) - Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (PK3) 13 - 0 Tim Solig, Albin Groen Klövernhallen Plan 1
2017-01-21 14:00 123201054 WSK Lindesberg (PK3) - Lillån IBK (PK3 lag 1 P03) 1 - 3 Mats Eriksson, William Larsson Stadsskogsskolan
2017-01-22 14:30 123201051 Pålsboda IBF (PK3) - Västerås IBS Ung (6) (4) 1 - 3 Oscar Söljén, Shanaz Nabipour Alléhallen, Hallsberg
2017-01-22 14:45 123201053 Åsbro GOIF (PK3) - Lillån IBK (PK3 lag 2 P04) 5 - 6 Markus Åhman, Tomas Helgesson Åsbrohallen
2017-01-22 15:30 123201052 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (PK3) - KFUM Örebro (PK3) 6 - 4 Joe Larsson, Fredrik Knutsson Odenskolans Sporthall
2017-01-24 19:00 123201056 WSK Lindesberg (PK3) - Örebro SK Ung (PK3) 1 - 7 Mats Eriksson, William Larsson Stadsskogsskolan
2017-01-24 20:15 123201057 Lillån IBK (PK3 lag 1 P03) - Åsbro GOIF (PK3) 1 - 2 Molly Säfström, Moa Molin Lillåns skola
2017-01-29 15:30 123201059 KFUM Örebro (PK3) - Pålsboda IBF (PK3) 1 - 6 Molly Säfström, Gustav Salmela Tegelbruket
2017-02-17 18:00 123201058 Lillån IBK (PK3 lag 2 P04) - Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (PK3) 5 - 4 Molly Säfström, Gustav Salmela Lillåns skola
2017-01-27 19:15 123201062 Lillån IBK (PK3 lag 2 P04) - Lillån IBK (PK3 lag 1 P03) 1 - 9 Oscar Söljén, Joel Olausson Lillåns skola
2017-01-29 15:00 123201064 Västerås IBS Ung (6) (4) - WSK Lindesberg (PK3) 2 - 2 Edvin Lindelöf, Tim Solig Klövernhallen Plan 1
2017-01-29 18:15 123201061 Pålsboda IBF (PK3) - Åsbro GOIF (PK3) 5 - 2 Tomas Helgesson, Shanaz Nabipour Alléhallen, Hallsberg
2017-01-31 18:15 123201063 KFUM Örebro (PK3) - Örebro SK Ung (PK3) 3 - 6 Shanaz Nabipour, Tomas Helgesson Adolfsbergsskolan
2017-02-11 12:00 123201067 Åsbro GOIF (PK3) - Västerås IBS Ung (6) (4) 4 - 7 Krister Eklund, Daniel Kallin Åsbrohallen
2017-02-11 14:00 123201068 WSK Lindesberg (PK3) - KFUM Örebro (PK3) 10 - 1 Tomas Helgesson, William Larsson Stadsskogsskolan
2017-02-12 12:30 123201069 Örebro SK Ung (PK3) - Lillån IBK (PK3 lag 2 P04) 4 - 3 Molly Säfström, Tomas Helgesson Birgittaskolan
2017-02-12 14:30 123201066 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (PK3) - Pålsboda IBF (PK3) 2 - 3 Molly Säfström, Tomas Helgesson Odenskolans Sporthall
2017-02-18 11:30 123201073 KFUM Örebro (PK3) - Lillån IBK (PK3 lag 2 P04) 3 - 3 Molly Säfström, Mats Eriksson Adolfsbergsskolan
2017-02-18 11:30 123201074 Västerås IBS Ung (6) (4) - Lillån IBK (PK3 lag 1 P03) 5 - 2 Filip Larsson, Alfons Berglund Klövernhallen Plan 1
2017-02-19 13:00 123201072 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (PK3) - WSK Lindesberg (PK3) 0 - 3 Henrik Zegelsson, Gustav Salmela Odenskolans Sporthall
2017-02-19 16:15 123201071 Pålsboda IBF (PK3) - Örebro SK Ung (PK3) 1 - 4 Tommy Nordin, Fredrik Knutsson Alléhallen, Hallsberg
2017-03-11 12:00 123201076 Åsbro GOIF (PK3) - Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (PK3) 8 - 5 Emil Wass, Tomas Helgesson Åsbrohallen
2017-03-11 19:00 123201079 Lillån IBK (PK3 lag 1 P03) - KFUM Örebro (PK3) 5 - 2 Hampus Nilsson, Gustav Salmela Lillåns skola
2017-03-12 14:00 123201078 Örebro SK Ung (PK3) - Västerås IBS Ung (6) (4) 3 - 3 Molly Säfström, Joel Olausson Birgittaskolan
2017-04-04 19:00 123201077 WSK Lindesberg (PK3) - Pålsboda IBF (PK3) William Larsson, Mats Eriksson Stadsskogsskolan
2017-03-18 12:30 123201084 Västerås IBS Ung (6) (4) - KFUM Örebro (PK3) 8 - 3 Tim Solig, Albin Groen Klövernhallen Plan 1
2017-03-19 13:00 123201082 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (PK3) - Lillån IBK (PK3 lag 1 P03) 1 - 5 Mats Eriksson, Molly Säfström Odenskolans Sporthall
2017-03-19 14:45 123201081 Pålsboda IBF (PK3) - Lillån IBK (PK3 lag 2 P04) 3 - 2 Shanaz Nabipour, Tomas Helgesson Alléhallen, Hallsberg
2017-03-19 15:30 123201083 Åsbro GOIF (PK3) - Örebro SK Ung (PK3) 3 - 8 Markus Åhman, Anders Nordlund Åsbrohallen
2017-03-25 15:30 123201089 Lillån IBK (PK3 lag 2 P04) - Västerås IBS Ung (6) (4) 3 - 4 Berndt Swärd, Gustav Salmela Lillåns skola
2017-03-26 12:45 123201086 WSK Lindesberg (PK3) - Åsbro GOIF (PK3) 3 - 5 Ej offentliggjord Stadsskogsskolan
2017-03-26 13:30 123201087 Örebro SK Ung (PK3) - Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (PK3) 10 - 5 Fredrik Knutsson Birgittaskolan
2017-03-31 19:15 123201088 Lillån IBK (PK3 lag 1 P03) - Pålsboda IBF (PK3) 3 - 0 Joel Olausson, Molly Säfström Lillåns skola
Pantamera Pojkar klass 4
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2016-10-08 11:00 123202005 Brickebackens IF (PK4) - Örebro SK Ung (PK4) 2 - 8 Shanaz Nabipour, Moa Molin Brickebackens Bollhall
2016-10-08 16:00 123202004 Silvergruvans IBF (PK4) - Lillån IBK (PK4) 3 - 9 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Sporthallen, Hällefors
2017-03-26 11:30 123202002 Kumla IBK (PK4) - Nora IBK (PK4) OW (0 - 5) Tomas Helgesson, Fredrik Knutsson Kumlahallen Viahallen (Stora)
2016-10-15 11:45 123202009 Örebro SK Ung (PK4) - KFUM Örebro (PK4) 11 - 3 Tomas Helgesson, Anders Nordlund Adolfsbergsskolan
2016-10-15 12:30 123202008 Lillån IBK (PK4) - Kumla IBK (PK4) 15 - 2 Joel Olausson, Gustav Salmela Lillåns skola
2016-10-15 12:30 123202012 Nora IBK (PK4) - Kopparbergs BK (PK4) 5 - 5 Joe Larsson, Simon Jansson Idrottshuset, Nora
2016-10-21 19:20 123202013 Hovsta IF (PK4) - Nora IBK (PK4) 5 - 5 Tomas Helgesson, Joel Olausson Hovstaskolan
2016-10-23 13:15 123202015 KFUM Örebro (PK4) - Lillån IBK (PK4) 7 - 0 Gustav Salmela, Shanaz Nabipour Tegelbruket
2017-02-26 13:30 123202018 Kopparbergs BK (PK4) - Örebro SK Ung (PK4) 4 - 8 Joe Larsson, Mats Eriksson Ljusnarshallen
2016-10-29 12:30 123202024 Lillån IBK (PK4) - Kopparbergs BK (PK4) 5 - 4 Hampus Nilsson, Anders Nordlund Lillåns skola
2016-10-29 14:15 123202022 Nora IBK (PK4) - Silvergruvans IBF (PK4) 4 - 8 Berndt Swärd, Fredrik Knutsson Idrottshuset, Nora
2016-10-30 14:00 123202019 Örebro SK Ung (PK4) - Hovsta IF (PK4) 14 - 1 Hampus Nilsson, Moa Molin Birgittaskolan
2016-11-12 11:00 123202026 Kumla IBK (PK4) - Örebro SK Ung (PK4) 1 - 13 Tomas Helgesson, Krister Eklund Skogstorpskolan
2016-11-12 11:00 123202029 Brickebackens IF (PK4) - Lillån IBK (PK4) 2 - 10 Fredrik Knutsson, Moa Molin Brickebackens Bollhall
2016-11-12 11:30 123202027 KFUM Örebro (PK4) - Nora IBK (PK4) 1 - 4 Gustav Salmela, Shanaz Nabipour Adolfsbergsskolan
2016-11-19 11:00 123202035 Brickebackens IF (PK4) - Nora IBK (PK4) 6 - 6 Gustav Salmela, Märta Berg Jöesaar Brickebackens Bollhall
2016-11-20 12:30 123202034 Örebro SK Ung (PK4) - Silvergruvans IBF (PK4) 10 - 6 Anders Nordlund, Tommy Nordin Birgittaskolan
2016-11-29 20:15 123202033 Lillån IBK (PK4) - Hovsta IF (PK4) 4 - 2 Gustav Salmela, Molly Säfström Lillåns skola
2016-11-26 14:15 123202041 Nora IBK (PK4) - Örebro SK Ung (PK4) 2 - 17 Fredrik Knutsson, Joe Larsson Idrottshuset, Nora
2016-11-26 16:00 123202037 Hovsta IF (PK4) - KFUM Örebro (PK4) 3 - 5 Tomas Helgesson, Oscar Söljén Hovstaskolan
2016-11-27 12:00 123202038 Kumla IBK (PK4) - Brickebackens IF (PK4) 6 - 5 Tomas Helgesson, Krister Eklund Kumlahallen Viahallen (Stora)
2016-11-27 14:00 123202039 Kopparbergs BK (PK4) - Silvergruvans IBF (PK4) 4 - 5 Jörgen Dahlström, Emil Wass Ljusnarshallen
2016-12-03 11:00 123202044 Brickebackens IF (PK4) - Hovsta IF (PK4) 3 - 4 Tomas Helgesson, Erik Alfraues Brickebackens Bollhall
2016-12-03 16:00 123202043 Silvergruvans IBF (PK4) - Kumla IBK (PK4) 11 - 2 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Sporthallen, Hällefors
2016-12-03 17:30 123202047 Nora IBK (PK4) - Lillån IBK (PK4) 5 - 9 Nicklas Johansson, Tomas Helgesson Idrottshuset, Nora
2016-12-04 16:00 123202045 KFUM Örebro (PK4) - Kopparbergs BK (PK4) 0 - 5 , Erik Alfraues Tegelbruket
2016-12-08 17:30 123202049 KFUM Örebro (PK4) - Brickebackens IF (PK4) 8 - 2 Molly Säfström, Moa Molin Adolfsbergsskolan
2016-12-09 19:20 123202050 Hovsta IF (PK4) - Silvergruvans IBF (PK4) 3 - 6 Tony Wennberg, Gustav Salmela Hovstaskolan
2016-12-10 16:00 123202051 Kumla IBK (PK4) - Kopparbergs BK (PK4) 3 - 7 Shanaz Nabipour, Tomas Helgesson Skogstorpskolan
2016-12-12 123202055 Kumla IBK (PK4) - Hovsta IF (PK4) 0 - 5 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2016-12-13 18:45 123202056 Silvergruvans IBF (PK4) - KFUM Örebro (PK4) 5 - 1 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Sporthallen, Hällefors
2016-12-18 14:00 123202057 Kopparbergs BK (PK4) - Brickebackens IF (PK4) 2 - 7 Joe Larsson, Anders Nordlund Ljusnarshallen
2016-12-16 18:50 123202066 Örebro SK Ung (PK4) - Lillån IBK (PK4) 4 - 4 Anton Alfreus, Tomas Helgesson Mellringehallen - Örebro
2016-12-17 11:00 123202063 Brickebackens IF (PK4) - Silvergruvans IBF (PK4) 2 - 8 Anders Nordlund, Tomas Helgesson Brickebackens Bollhall
2016-12-17 11:30 123202062 KFUM Örebro (PK4) - Kumla IBK (PK4) 5 - 0 Oscar Söljén, Shanaz Nabipour Adolfsbergsskolan
2016-12-17 16:00 123202061 Hovsta IF (PK4) - Kopparbergs BK (PK4) 4 - 3 Oscar Söljén, Anders Nordlund Hovstaskolan
2017-01-14 12:30 123202068 Nora IBK (PK4) - Kumla IBK (PK4) 4 - 8 Jörgen Dahlström, Joe Larsson Idrottshuset, Nora
2017-01-14 14:00 123202070 Lillån IBK (PK4) - Silvergruvans IBF (PK4) 2 - 5 Gustav Salmela, Tomas Helgesson Lillåns skola
2017-01-15 14:00 123202071 Örebro SK Ung (PK4) - Brickebackens IF (PK4) 13 - 1 Molly Säfström, Joel Olausson Birgittaskolan
2017-01-21 11:30 123202075 KFUM Örebro (PK4) - Örebro SK Ung (PK4) 2 - 6 Tomas Helgesson, Shanaz Nabipour Adolfsbergsskolan
2017-01-21 15:00 123202074 Kumla IBK (PK4) - Lillån IBK (PK4) 4 - 2 Tomas Helgesson Skogstorpskolan
2017-01-21 15:30 123202078 Kopparbergs BK (PK4) - Nora IBK (PK4) 2 - 2 Jörgen Dahlström, Emil Wass Ljusnarshallen
2017-01-28 12:30 123202079 Nora IBK (PK4) - Hovsta IF (PK4) 8 - 6 Anders Nordlund, Joel Olausson Idrottshuset, Nora
2017-01-28 12:30 123202081 Lillån IBK (PK4) - KFUM Örebro (PK4) 8 - 3 Molly Säfström, Fredrik Knutsson Lillåns skola
2017-01-29 15:30 123202084 Örebro SK Ung (PK4) - Kopparbergs BK (PK4) 10 - 3 Tomas Helgesson, Joel Olausson Birgittaskolan
2017-02-07 18:45 123202088 Silvergruvans IBF (PK4) - Nora IBK (PK4) 5 - 3 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Sporthallen, Hällefors
2017-02-07 19:20 123202085 Hovsta IF (PK4) - Örebro SK Ung (PK4) 1 - 13 Hampus Nilsson, Tony Wennberg Hovstaskolan
2017-02-12 14:00 123202090 Kopparbergs BK (PK4) - Lillån IBK (PK4) 5 - 8 Anders Nordlund, Fredrik Knutsson Ljusnarshallen
2017-02-11 10:20 123202093 Nora IBK (PK4) - KFUM Örebro (PK4) 4 - 5 Ej offentliggjord, Tomas Helgesson Idrottshuset, Nora
2017-02-11 17:30 123202095 Lillån IBK (PK4) - Brickebackens IF (PK4) 5 - 5 Joel Olausson, Gustav Salmela Lillåns skola
2017-02-11 18:30 123202092 Örebro SK Ung (PK4) - Kumla IBK (PK4) 7 - 1 Molly Säfström, Tomas Helgesson Birgittaskolan
2017-02-14 18:45 123202100 Silvergruvans IBF (PK4) - Örebro SK Ung (PK4) 5 - 7 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Sporthallen, Hällefors
2017-02-18 16:00 123202099 Hovsta IF (PK4) - Lillån IBK (PK4) 6 - 8 Anders Nordlund, Emil Wass Hovstaskolan
2017-02-19 11:30 123202101 Nora IBK (PK4) - Brickebackens IF (PK4) 9 - 1 Tony Wennberg, Anders Nordlund Idrottshuset, Nora
2017-03-04 11:00 123202104 Brickebackens IF (PK4) - Kumla IBK (PK4) 4 - 2 Gustav Salmela, Joel Olausson Brickebackens Bollhall
2017-03-04 11:30 123202103 KFUM Örebro (PK4) - Hovsta IF (PK4) 7 - 8 Molly Säfström, Tomas Helgesson Adolfsbergsskolan
2017-03-04 16:00 123202105 Silvergruvans IBF (PK4) - Kopparbergs BK (PK4) 7 - 6 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Sporthallen, Hällefors
2017-03-05 14:00 123202107 Örebro SK Ung (PK4) - Nora IBK (PK4) 13 - 0 Gustav Salmela, Märta Berg Jöesaar Birgittaskolan
2017-03-10 19:20 123202110 Hovsta IF (PK4) - Brickebackens IF (PK4) Hampus Nilsson, Tomas Helgesson Hovstaskolan
2017-03-11 14:00 123202109 Kumla IBK (PK4) - Silvergruvans IBF (PK4) 3 - 9 Tomas Helgesson, Shanaz Nabipour Skogstorpskolan
2017-03-11 17:30 123202113 Lillån IBK (PK4) - Nora IBK (PK4) 6 - 1 Hampus Nilsson, Gustav Salmela Lillåns skola
2017-03-26 13:00 123202111 Kopparbergs BK (PK4) - KFUM Örebro (PK4) 6 - 3 Jörgen Dahlström, Nicklas Johansson Ljusnarshallen
2017-03-18 16:00 123202116 Silvergruvans IBF (PK4) - Hovsta IF (PK4) 11 - 3 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Sporthallen, Hällefors
2017-03-19 14:00 123202117 Kopparbergs BK (PK4) - Kumla IBK (PK4) 5 - 4 Jörgen Dahlström, Emil Wass Ljusnarshallen
2017-03-21 19:00 123202115 Brickebackens IF (PK4) - KFUM Örebro (PK4) 0 - 5 Gustav Salmela, Tomas Helgesson Adolfsbergsskolan
2017-03-25 11:00 123202123 Brickebackens IF (PK4) - Kopparbergs BK (PK4) 5 - 12 Gustav Salmela, Joel Olausson Brickebackens Bollhall
2017-03-25 11:30 123202122 KFUM Örebro (PK4) - Silvergruvans IBF (PK4) 9 - 5 Molly Säfström, Moa Molin Adolfsbergsskolan
2017-03-25 16:00 123202121 Hovsta IF (PK4) - Kumla IBK (PK4) 4 - 8 Tomas Helgesson, Moa Molin Hovstaskolan
2017-04-01 12:30 123202132 Lillån IBK (PK4) - Örebro SK Ung (PK4) 1 - 7 Anders Nordlund, Berndt Swärd Lillåns skola
2017-04-01 13:00 123202128 Kumla IBK (PK4) - KFUM Örebro (PK4) 1 - 5 Shanaz Nabipour, Tomas Helgesson Skogstorpskolan
2017-04-01 16:00 123202129 Silvergruvans IBF (PK4) - Brickebackens IF (PK4) 14 - 3 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Sporthallen, Hällefors
2017-04-02 14:00 123202127 Kopparbergs BK (PK4) - Hovsta IF (PK4) 13 - 3 Ej offentliggjord, Emil Wass Ljusnarshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis