Pojkar Klass A-B (2016/17)

Gruppspel
Pantamera PKA
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2016-10-15 12:00 125100002 WSK Lindesberg (PKA) - Lillån IBK (PKA) P05 14 - 6 Stadsskogsskolan
2016-10-15 13:30 125100004 Ekeby IF Svart (PKA) - Örebro SK Ung (PKA lag 1) 5 - 4 Skogstorpskolan
2016-10-16 13:30 125100005 Askersunds IBK (PKA) - Nora IBK (PKA lag 1) 2 - 9 Närlundahallen
2016-10-16 14:30 125100001 SMÅ IF (PKA) - Örebro SK Ung (PKA lag 2) 4 - 6 Odenskolans Sporthall
2016-11-27 13:30 125100003 Åsbro GOIF (PKA) - Pålsboda IBF (PKA) 8 - 3 Åsbrohallen
2016-10-22 12:30 125100007 Nora IBK (PKA lag 1) - Ekeby IF Svart (PKA) 12 - 2 Idrottshuset, Nora
2016-10-23 13:00 125100006 Örebro SK Ung (PKA lag 2) - Askersunds IBK (PKA) 8 - 3 Navets skola
2016-10-23 14:30 125100009 Pålsboda IBF (PKA) - WSK Lindesberg (PKA) 1 - 8 Alléhallen, Hallsberg
2016-10-23 16:30 125100010 Lillån IBK (PKA) P05 - SMÅ IF (PKA) 7 - 2 Lillåns skola
2016-11-13 11:30 125100008 Örebro SK Ung (PKA lag 1) - Åsbro GOIF (PKA) 13 - 9 Navets skola
2016-10-27 18:00 125100015 Askersunds IBK (PKA) - Ekeby IF Svart (PKA) 8 - 6 Närlundahallen
2016-10-29 12:45 125100013 WSK Lindesberg (PKA) - Örebro SK Ung (PKA lag 1) 8 - 0 Stadsskogsskolan
2016-10-29 13:00 125100011 Örebro SK Ung (PKA lag 2) - Lillån IBK (PKA) P05 12 - 5 Navets skola
2016-10-29 13:00 125100014 Åsbro GOIF (PKA) - Nora IBK (PKA lag 1) 3 - 10 Åsbrohallen
2016-10-30 17:30 125100012 SMÅ IF (PKA) - Pålsboda IBF (PKA) Odenskolans Sporthall
2016-11-12 11:45 125100017 Åsbro GOIF (PKA) - SMÅ IF (PKA) 9 - 4 Åsbrohallen
2016-11-12 12:00 125100016 WSK Lindesberg (PKA) - Örebro SK Ung (PKA lag 2) 8 - 2 Stadsskogsskolan
2016-11-12 12:30 125100020 Nora IBK (PKA lag 1) - Örebro SK Ung (PKA lag 1) 7 - 3 Idrottshuset, Nora
2016-11-13 15:00 125100019 Askersunds IBK (PKA) - Pålsboda IBF (PKA) 5 - 4 Närlundahallen
2016-11-13 15:30 125100018 Ekeby IF Svart (PKA) - Lillån IBK (PKA) P05 7 - 3 Skogstorpskolan
2016-11-19 17:30 125100024 Lillån IBK (PKA) P05 - Åsbro GOIF (PKA) 9 - 6 Lillåns skola
2016-11-20 11:30 125100022 Örebro SK Ung (PKA lag 1) - Askersunds IBK (PKA) 5 - 2 Navets skola
2016-11-20 12:00 125100023 Pålsboda IBF (PKA) - Ekeby IF Svart (PKA) 3 - 4 Alléhallen, Hallsberg
2016-11-20 13:00 125100021 SMÅ IF (PKA) - WSK Lindesberg (PKA) 5 - 6 Odenskolans Sporthall
2016-11-20 13:00 125100025 Örebro SK Ung (PKA lag 2) - Nora IBK (PKA lag 1) 4 - 3 Navets skola
2016-11-26 11:30 125100026 Åsbro GOIF (PKA) - Örebro SK Ung (PKA lag 2) 3 - 16 Åsbrohallen
2016-11-26 13:00 125100030 Örebro SK Ung (PKA lag 1) - Pålsboda IBF (PKA) 10 - 5 Navets skola
2016-11-26 16:15 125100029 Nora IBK (PKA lag 1) - Lillån IBK (PKA) P05 2 - 2 Idrottshuset, Nora
2016-11-27 13:00 125100028 Askersunds IBK (PKA) - SMÅ IF (PKA) 7 - 4 Närlundahallen
2016-11-27 15:30 125100027 Ekeby IF Svart (PKA) - WSK Lindesberg (PKA) 1 - 5 Skogstorpskolan
2016-12-03 12:30 125100032 WSK Lindesberg (PKA) - Åsbro GOIF (PKA) 17 - 5 Stadsskogsskolan
2016-12-03 13:00 125100035 Örebro SK Ung (PKA lag 2) - Örebro SK Ung (PKA lag 1) 2 - 2 Birgittaskolan
2016-12-03 14:00 125100034 Lillån IBK (PKA) P05 - Askersunds IBK (PKA) 6 - 5 Lillåns skola
2016-12-04 12:00 125100033 Pålsboda IBF (PKA) - Nora IBK (PKA lag 1) 2 - 8 Bollhallen, Hallsberg
2016-12-04 13:00 125100031 SMÅ IF (PKA) - Ekeby IF Svart (PKA) 2 - 9 Odenskolans Sporthall
2016-12-10 11:30 125100038 Nora IBK (PKA lag 1) - WSK Lindesberg (PKA) 5 - 5 Idrottshuset, Nora
2016-12-10 12:00 125100036 Ekeby IF Svart (PKA) - Örebro SK Ung (PKA lag 2) 7 - 3 Skogstorpskolan
2016-12-10 13:00 125100039 Örebro SK Ung (PKA lag 1) - SMÅ IF (PKA) 5 - 3 Navets skola
2016-12-11 11:15 125100037 Askersunds IBK (PKA) - Åsbro GOIF (PKA) 8 - 5 Närlundahallen
2016-12-11 14:30 125100040 Pålsboda IBF (PKA) - Lillån IBK (PKA) P05 3 - 2 Alléhallen, Hallsberg
2016-12-13 18:10 125100044 Lillån IBK (PKA) P05 - Örebro SK Ung (PKA lag 1) 7 - 1 Lillåns skola
2016-12-17 15:30 125100043 Åsbro GOIF (PKA) - Ekeby IF Svart (PKA) 7 - 1 Åsbrohallen
2016-12-17 18:00 125100045 Örebro SK Ung (PKA lag 2) - Pålsboda IBF (PKA) 9 - 4 Navets skola
2016-12-18 12:30 125100042 WSK Lindesberg (PKA) - Askersunds IBK (PKA) 11 - 5 Stadsskogsskolan
2016-12-18 14:30 125100041 SMÅ IF (PKA) - Nora IBK (PKA lag 1) 0 - 5 Odenskolans Sporthall
2017-01-13 19:00 125100049 Lillån IBK (PKA) P05 - WSK Lindesberg (PKA) 1 - 12 Pettersberg Bollhall-Örebro
2017-01-14 19:00 125100047 Örebro SK Ung (PKA lag 1) - Ekeby IF Svart (PKA) 9 - 6 Navets skola
2017-01-15 11:30 125100046 Nora IBK (PKA lag 1) - Askersunds IBK (PKA) 4 - 0 Idrottshuset, Nora
2017-01-15 13:00 125100050 Örebro SK Ung (PKA lag 2) - SMÅ IF (PKA) 8 - 1 Navets skola
2017-01-15 14:30 125100048 Pålsboda IBF (PKA) - Åsbro GOIF (PKA) 7 - 9 Alléhallen, Hallsberg
2017-01-21 11:00 125100054 Ekeby IF Svart (PKA) - Nora IBK (PKA lag 1) 6 - 5 Skogstorpskolan
2017-01-22 12:00 125100052 WSK Lindesberg (PKA) - Pålsboda IBF (PKA) 23 - 6 Stadsskogsskolan
2017-01-22 15:00 125100055 Askersunds IBK (PKA) - Örebro SK Ung (PKA lag 2) 2 - 8 Närlundahallen
2017-01-22 16:00 125100053 Åsbro GOIF (PKA) - Örebro SK Ung (PKA lag 1) 9 - 6 Åsbrohallen
2017-01-22 17:00 125100051 SMÅ IF (PKA) - Lillån IBK (PKA) P05 7 - 3 Odenskolans Sporthall
2017-01-28 10:30 125100056 Ekeby IF Svart (PKA) - Askersunds IBK (PKA) 1 - 4 Skogstorpskolan
2017-01-28 13:00 125100058 Örebro SK Ung (PKA lag 1) - WSK Lindesberg (PKA) 3 - 14 Navets skola
2017-01-28 14:00 125100060 Lillån IBK (PKA) P05 - Örebro SK Ung (PKA lag 2) 1 - 12 Lillåns skola
2017-01-28 14:15 125100057 Nora IBK (PKA lag 1) - Åsbro GOIF (PKA) 11 - 2 Idrottshuset, Nora
2017-01-29 16:00 125100059 Pålsboda IBF (PKA) - SMÅ IF (PKA) Alléhallen, Hallsberg
2017-02-11 14:00 125100064 Lillån IBK (PKA) P05 - Ekeby IF Svart (PKA) 6 - 8 Lillåns skola
2017-02-11 19:00 125100062 Örebro SK Ung (PKA lag 1) - Nora IBK (PKA lag 1) 1 - 14 Navets skola
2017-02-12 13:00 125100065 Örebro SK Ung (PKA lag 2) - WSK Lindesberg (PKA) 3 - 3 Navets skola
2017-02-12 14:30 125100063 Pålsboda IBF (PKA) - Askersunds IBK (PKA) Alléhallen, Hallsberg
2017-02-12 16:00 125100061 SMÅ IF (PKA) - Åsbro GOIF (PKA) 1 - 9 Odenskolans Sporthall
2017-02-13 18:45 125100068 Ekeby IF Svart (PKA) - Pålsboda IBF (PKA) 6 - 4 Skogstorpskolan
2017-02-15 18:00 125100069 Askersunds IBK (PKA) - Örebro SK Ung (PKA lag 1) 4 - 3 Närlundahallen
2017-02-18 14:00 125100066 WSK Lindesberg (PKA) - SMÅ IF (PKA) 14 - 2 Stadsskogsskolan
2017-02-18 14:15 125100067 Åsbro GOIF (PKA) - Lillån IBK (PKA) P05 8 - 8 Åsbrohallen
2017-02-18 14:45 125100070 Nora IBK (PKA lag 1) - Örebro SK Ung (PKA lag 2) 1 - 7 Idrottshuset, Nora
2017-03-04 11:00 125100072 WSK Lindesberg (PKA) - Ekeby IF Svart (PKA) 12 - 2 Stadsskogsskolan
2017-03-04 14:00 125100074 Lillån IBK (PKA) P05 - Nora IBK (PKA lag 1) 2 - 8 Lillåns skola
2017-03-05 13:00 125100071 SMÅ IF (PKA) - Askersunds IBK (PKA) 4 - 0 Odenskolans Sporthall
2017-03-05 14:30 125100073 Pålsboda IBF (PKA) - Örebro SK Ung (PKA lag 1) 3 - 7 Alléhallen, Hallsberg
2017-04-02 11:30 125100075 Örebro SK Ung (PKA lag 2) - Åsbro GOIF (PKA) Navets skola
2017-03-11 13:00 125100080 Örebro SK Ung (PKA lag 1) - Örebro SK Ung (PKA lag 2) 2 - 3 Navets skola
2017-03-11 14:15 125100079 Nora IBK (PKA lag 1) - Pålsboda IBF (PKA) 12 - 0 Idrottshuset, Nora
2017-03-12 14:00 125100077 Ekeby IF Svart (PKA) - SMÅ IF (PKA) 12 - 2 Skogstorpskolan
2017-03-12 15:00 125100078 Askersunds IBK (PKA) - Lillån IBK (PKA) P05 7 - 1 Närlundahallen
2017-03-20 18:45 125100076 Åsbro GOIF (PKA) - WSK Lindesberg (PKA) 8 - 9 Åsbrohallen
2017-03-17 19:15 125100084 Lillån IBK (PKA) P05 - Pålsboda IBF (PKA) 8 - 2 Lillåns skola
2017-03-18 13:00 125100085 Örebro SK Ung (PKA lag 2) - Ekeby IF Svart (PKA) 8 - 4 Navets skola
2017-03-19 14:00 125100082 WSK Lindesberg (PKA) - Nora IBK (PKA lag 1) 4 - 3 Stadsskogsskolan
2017-03-19 14:30 125100081 SMÅ IF (PKA) - Örebro SK Ung (PKA lag 1) 4 - 4 Mats Eriksson, Molly Säfström Odenskolans Sporthall
2017-03-19 16:45 125100083 Åsbro GOIF (PKA) - Askersunds IBK (PKA) 5 - 4 Åsbrohallen
2017-03-25 12:30 125100088 Nora IBK (PKA lag 1) - SMÅ IF (PKA) 9 - 2 Idrottshuset, Nora
2017-03-25 13:00 125100089 Örebro SK Ung (PKA lag 1) - Lillån IBK (PKA) P05 6 - 4 Navets skola
2017-03-26 12:30 125100086 Ekeby IF Svart (PKA) - Åsbro GOIF (PKA) WO (5 - 0) Skogstorpskolan
2017-03-26 14:30 125100090 Pålsboda IBF (PKA) - Örebro SK Ung (PKA lag 2) 0 - 16 Alléhallen, Hallsberg
2017-03-26 15:00 125100087 Askersunds IBK (PKA) - WSK Lindesberg (PKA) 1 - 9 Närlundahallen
Pantamera PKB
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2016-10-01 16:00 125101002 KFUM Örebro - Örebro SK Ung PKB lag 2 8 - 5 Tegelbruket
2016-10-07 19:15 125101005 Lillån IBK PKB lag1 P05 - Lillån IBK PKB lag2 P06 8 - 3 Lillåns skola
2016-10-07 19:20 125101003 Hovsta IF - Örebro SK Ung PKB lag 1 5 - 9 Hovstaskolan
2016-10-08 12:30 125101001 Nora IBK - Ekeby IF 4 - 15 Idrottshuset, Nora
2016-10-21 18:00 125101004 IBF Örebro Ungdom - Lillån IBK PKB lag3 P06 2 - 5 Adolfsbergsskolan
2016-10-10 18:00 125101006 Ekeby IF - WSK Lindesberg 15 - 1 Skogstorpskolan
2016-10-11 18:00 125101010 Lillån IBK PKB lag1 P05 - IBF Örebro Ungdom 11 - 5 Lillåns skola
2016-10-11 18:30 125101008 Lillån IBK PKB lag3 P06 - KFUM Örebro 7 - 2 Pettersberg Bollhall-Örebro
2016-10-12 18:00 125101009 Lillån IBK PKB lag2 P06 - Hovsta IF 11 - 6 Lillåns skola
2016-10-12 18:45 125101007 Örebro SK Ung PKB lag 1 - Nora IBK 6 - 5 Navets skola
2016-10-15 10:30 125101012 Ekeby IF - Örebro SK Ung PKB lag 1 2 - 4 Skogstorpskolan
2016-10-15 13:30 125101011 WSK Lindesberg - Örebro SK Ung PKB lag 2 1 - 13 Stadsskogsskolan
2016-10-15 16:30 125101013 Nora IBK - Lillån IBK PKB lag2 P06 7 - 15 Idrottshuset, Nora
2016-10-16 16:45 125101015 Hovsta IF - IBF Örebro Ungdom 12 - 8 Hovstaskolan
2016-10-16 17:30 125101014 KFUM Örebro - Lillån IBK PKB lag1 P05 1 - 11 Tegelbruket
2016-10-22 14:00 125101017 Lillån IBK PKB lag3 P06 - Örebro SK Ung PKB lag 2 6 - 6 Lillåns skola
2016-10-22 19:00 125101016 Örebro SK Ung PKB lag 1 - WSK Lindesberg 11 - 8 Navets skola
2016-10-23 15:00 125101018 Lillån IBK PKB lag2 P06 - Ekeby IF 3 - 13 Lillåns skola
2016-10-23 16:30 125101020 Hovsta IF - KFUM Örebro 2 - 9 Hovstaskolan
2016-10-23 19:30 125101019 IBF Örebro Ungdom - Nora IBK 6 - 5 Birgittaskolan
2016-10-28 19:30 125101023 Örebro SK Ung PKB lag 2 - Lillån IBK PKB lag1 P05 7 - 7 Adolfsbergsskolan
2016-10-29 10:30 125101024 Ekeby IF - IBF Örebro Ungdom 15 - 2 Skogstorpskolan
2016-10-29 12:30 125101025 Nora IBK - KFUM Örebro 10 - 5 Idrottshuset, Nora
2016-10-29 14:30 125101021 WSK Lindesberg - Lillån IBK PKB lag3 P06 3 - 16 Stadsskogsskolan
2016-10-30 13:00 125101022 Örebro SK Ung PKB lag 1 - Lillån IBK PKB lag2 P06 5 - 3 Navets skola
2016-11-11 19:20 125101029 Hovsta IF - Örebro SK Ung PKB lag 2 3 - 10 Hovstaskolan
2016-11-12 12:30 125101026 Lillån IBK PKB lag2 P06 - WSK Lindesberg 16 - 2 Lillåns skola
2016-11-12 14:00 125101027 Lillån IBK PKB lag1 P05 - Lillån IBK PKB lag3 P06 9 - 10 Lillåns skola
2016-11-13 16:30 125101028 IBF Örebro Ungdom - Örebro SK Ung PKB lag 1 3 - 3 Birgittaskolan
2016-11-13 18:30 125101030 KFUM Örebro - Ekeby IF 2 - 5 Tegelbruket
2016-11-16 17:45 125101033 Lillån IBK PKB lag3 P06 - Hovsta IF 8 - 5 Lillåns skola
2016-11-18 17:30 125101034 Örebro SK Ung PKB lag 1 - KFUM Örebro 7 - 3 Navets skola
2016-11-18 19:00 125101032 Lillån IBK PKB lag2 P06 - IBF Örebro Ungdom 14 - 4 Pettersberg Bollhall-Örebro
2016-11-18 19:30 125101035 Örebro SK Ung PKB lag 2 - Nora IBK 2 - 3 Adolfsbergsskolan
2016-11-19 12:30 125101031 WSK Lindesberg - Lillån IBK PKB lag1 P05 3 - 11 Stadsskogsskolan
2016-11-25 19:20 125101037 Hovsta IF - Lillån IBK PKB lag1 P05 2 - 19 Hovstaskolan
2016-11-26 12:30 125101036 IBF Örebro Ungdom - WSK Lindesberg 6 - 5 Birgittaskolan
2016-11-26 12:30 125101039 Nora IBK - Lillån IBK PKB lag3 P06 2 - 16 Idrottshuset, Nora
2016-11-27 17:00 125101040 Ekeby IF - Örebro SK Ung PKB lag 2 6 - 6 Skogstorpskolan
2016-11-27 18:15 125101038 KFUM Örebro - Lillån IBK PKB lag2 P06 3 - 11 Tegelbrukat 2 (Poolspel)
2016-12-03 14:00 125101041 WSK Lindesberg - Hovsta IF Stadsskogsskolan
2016-12-03 15:30 125101043 Lillån IBK PKB lag1 P05 - Nora IBK 6 - 5 Lillåns skola
2016-12-03 17:00 125101044 Lillån IBK PKB lag3 P06 - Ekeby IF 11 - 2 Lillåns skola
2016-12-04 13:00 125101045 Örebro SK Ung PKB lag 1 - Örebro SK Ung PKB lag 2 2 - 4 Navets skola
2016-12-04 14:30 125101042 IBF Örebro Ungdom - KFUM Örebro 3 - 6 Birgittaskolan
2016-12-09 19:30 125101049 Örebro SK Ung PKB lag 2 - Lillån IBK PKB lag2 P06 6 - 3 Adolfsbergsskolan
2016-12-10 10:30 125101048 Ekeby IF - Lillån IBK PKB lag1 P05 3 - 2 Skogstorpskolan
2016-12-10 14:30 125101050 Örebro SK Ung PKB lag 1 - Lillån IBK PKB lag3 P06 4 - 4 Navets skola
2016-12-10 15:15 125101047 Nora IBK - Hovsta IF 16 - 1 Idrottshuset, Nora
2016-12-11 125101046 KFUM Örebro - WSK Lindesberg 7 - 5 Tegelbrukat 2 (Poolspel)
2016-12-16 16:45 125101054 Lillån IBK PKB lag1 P05 - Örebro SK Ung PKB lag 1 5 - 5 Lillåns skola
2016-12-16 19:15 125101053 IBF Örebro Ungdom - Örebro SK Ung PKB lag 2 4 - 5 Birgittaskolan
2016-12-16 19:20 125101052 Hovsta IF - Ekeby IF 8 - 4 Hovstaskolan
2016-12-17 12:30 125101055 Lillån IBK PKB lag2 P06 - Lillån IBK PKB lag3 P06 3 - 3 Lillåns skola
2016-12-18 14:00 125101051 WSK Lindesberg - Nora IBK Stadsskogsskolan
Pojkar Klass B Lätt
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-01-07 15:30 125103001 Nora IBK - WSK Lindesberg Idrottshuset, Nora
2017-01-08 14:30 125103002 IBF Örebro Ungdom - Hovsta IF Birgittaskolan
2017-01-14 12:00 125103003 WSK Lindesberg - KFUM Örebro (PKB) Stadsskogsskolan
2017-01-15 16:00 125103004 IBF Örebro Ungdom - Nora IBK Birgittaskolan
2017-01-21 12:00 125103006 WSK Lindesberg - IBF Örebro Ungdom Stadsskogsskolan
2017-01-21 14:30 125103005 KFUM Örebro (PKB) - Hovsta IF Tegelbruket
2017-01-29 11:30 125103007 IBF Örebro Ungdom - KFUM Örebro (PKB) Birgittaskolan
2017-01-29 13:00 125103008 Nora IBK - Hovsta IF Idrottshuset, Nora
2017-02-10 19:20 125103010 Hovsta IF - WSK Lindesberg Hovstaskolan
2017-02-11 17:15 125103009 KFUM Örebro (PKB) - Nora IBK Tegelbrukat 2 (Poolspel)
2017-02-18 11:00 125103011 WSK Lindesberg - Nora IBK Stadsskogsskolan
2017-02-18 14:00 125103012 Hovsta IF - IBF Örebro Ungdom Hovstaskolan
2017-03-04 12:30 125103014 Nora IBK - IBF Örebro Ungdom Idrottshuset, Nora
2017-03-04 16:30 125103013 KFUM Örebro (PKB) - WSK Lindesberg Tegelbruket
2017-03-11 17:00 125103016 IBF Örebro Ungdom - WSK Lindesberg Birgittaskolan
2017-03-12 17:00 125103015 Hovsta IF - KFUM Örebro (PKB) Hovstaskolan
2017-03-17 19:30 125103018 Hovsta IF - Nora IBK Hovstaskolan
2017-03-18 17:00 125103017 KFUM Örebro (PKB) - IBF Örebro Ungdom Tegelbruket
2017-03-25 14:00 125103020 WSK Lindesberg - Hovsta IF Stadsskogsskolan
2017-03-25 14:30 125103019 Nora IBK - KFUM Örebro (PKB) Idrottshuset, Nora
Pojkar Klass B Svår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-01-07 14:30 125102001 Lillån IBK PKB lag 3 (PKB) - Örebro SK Ung PKB lag 2 (PKB) 3 - 10 Lillåns skola
2017-01-10 18:10 125102002 Lillån IBK PKB lag 1 (PKB) - Lillån IBK PKB lag2 P06 5 - 3 Lillåns skola
2017-02-05 10:15 125102003 Örebro SK Ung PKB lag 1 (PKB) - Ekeby IF (PKB) 2 - 5 Birgittaskolan
2017-01-11 18:00 125102004 Lillån IBK PKB lag2 P06 - Lillån IBK PKB lag 3 (PKB) 4 - 4 Lillåns skola
2017-01-14 17:00 125102006 Örebro SK Ung PKB lag 1 (PKB) - Lillån IBK PKB lag 1 (PKB) 6 - 6 Mellringehallen - Örebro
2017-01-15 12:30 125102005 Ekeby IF (PKB) - Örebro SK Ung PKB lag 2 (PKB) 4 - 4 Skogstorpskolan
2017-01-20 19:15 125102007 Lillån IBK PKB lag 3 (PKB) - Ekeby IF (PKB) 6 - 8 Lillåns skola
2017-01-21 16:00 125102008 Lillån IBK PKB lag2 P06 - Örebro SK Ung PKB lag 1 (PKB) 7 - 3 Lillåns skola
2017-01-22 10:30 125102009 Örebro SK Ung PKB lag 2 (PKB) - Lillån IBK PKB lag 1 (PKB) 4 - 5 Mellringehallen - Örebro
2017-01-28 15:30 125102011 Lillån IBK PKB lag 1 (PKB) - Ekeby IF (PKB) 6 - 3 Lillåns skola
2017-01-28 16:00 125102012 Örebro SK Ung PKB lag 2 (PKB) - Lillån IBK PKB lag2 P06 2 - 3 Navets skola
2017-01-29 12:45 125102010 Örebro SK Ung PKB lag 1 (PKB) - Lillån IBK PKB lag 3 (PKB) 8 - 6 Navets skola
2017-02-05 12:00 125102014 Örebro SK Ung PKB lag 1 (PKB) - Örebro SK Ung PKB lag 2 (PKB) 9 - 1 Birgittaskolan
2017-02-11 12:30 125102013 Lillån IBK PKB lag 3 (PKB) - Lillån IBK PKB lag 1 (PKB) 3 - 6 Lillåns skola
2017-02-12 12:30 125102015 Ekeby IF (PKB) - Lillån IBK PKB lag2 P06 9 - 7 Skogstorpskolan
2017-02-17 19:15 125102017 Lillån IBK PKB lag2 P06 - Lillån IBK PKB lag 1 (PKB) 6 - 7 Lillåns skola
2017-02-19 12:45 125102016 Örebro SK Ung PKB lag 2 (PKB) - Lillån IBK PKB lag 3 (PKB) 6 - 3 Navets skola
2017-02-19 14:15 125102018 Ekeby IF (PKB) - Örebro SK Ung PKB lag 1 (PKB) 2 - 7 Skogstorpskolan
2017-02-28 18:10 125102021 Lillån IBK PKB lag 1 (PKB) - Örebro SK Ung PKB lag 1 (PKB) 5 - 6 Lillåns skola
2017-03-01 18:00 125102019 Lillån IBK PKB lag 3 (PKB) - Lillån IBK PKB lag2 P06 3 - 3 Lillåns skola
2017-03-04 14:30 125102020 Örebro SK Ung PKB lag 2 (PKB) - Ekeby IF (PKB) 6 - 6 Navets skola
2017-03-11 14:30 125102023 Örebro SK Ung PKB lag 1 (PKB) - Lillån IBK PKB lag2 P06 21 - 0 Navets skola
2017-03-11 15:30 125102024 Lillån IBK PKB lag 1 (PKB) - Örebro SK Ung PKB lag 2 (PKB) 3 - 7 Lillåns skola
2017-03-12 15:15 125102022 Ekeby IF (PKB) - Lillån IBK PKB lag 3 (PKB) 9 - 6 Skogstorpskolan
2017-03-15 18:10 125102027 Lillån IBK PKB lag2 P06 - Örebro SK Ung PKB lag 2 (PKB) 5 - 7 Lillåns skola
2017-03-17 18:00 125102025 Lillån IBK PKB lag 3 (PKB) - Örebro SK Ung PKB lag 1 (PKB) 5 - 7 Lillåns skola
2017-03-19 12:30 125102026 Ekeby IF (PKB) - Lillån IBK PKB lag 1 (PKB) 1 - 2 Skogstorpskolan
2017-03-24 19:15 125102028 Lillån IBK PKB lag 1 (PKB) - Lillån IBK PKB lag 3 (PKB) 6 - 8 Lillåns skola
2017-03-25 13:15 125102029 Örebro SK Ung PKB lag 2 (PKB) - Örebro SK Ung PKB lag 1 (PKB) 1 - 6 Mellringehallen - Örebro
2017-03-25 14:00 125102030 Lillån IBK PKB lag2 P06 - Ekeby IF (PKB) 3 - 6 Lillåns skola
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Örebro SK Ung PKB lag 1 (PKB) 10 7 1 2 75-38 37 22
2. Lillån IBK PKB lag 1 (PKB) 10 6 1 3 51-47 4 19
3. Ekeby IF (PKB) 10 5 2 3 53-49 4 17
4. Örebro SK Ung PKB lag 2 (PKB) 10 4 2 4 48-47 1 14
5. Lillån IBK PKB lag2 P06 10 2 2 6 41-67 -26 8
6. Lillån IBK PKB lag 3 (PKB) 10 1 2 7 47-67 -20 5
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis