Pantamera P Blå Svår-Svår (08) (2018/19)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-09-29 11:00 150338002 Rotebro IS IBK - Danderyds SK IBF Mats Järnmark, Fredrik Hallenberg Rotebrohallen (Nya)
2018-09-30 10:45 150338005 Åkersberga IBF - Vallentuna IBK Fredrik Hallenberg, Jan Lingemark Åkersberga Sporthall A
2018-10-06 12:30 150338010 IBF Offensiv Lidingö - Hammarby IF IBF (A) Erik Adolfsson, Jonathan Wallén Brobäck Bodals Bollhall
2018-10-06 16:00 150338006 Vallentuna IBK - Hässelby SK IBK (A) Fredrik Sandgren, Torbjörn Lundin Hammarbackens Sporthall
2018-10-13 10:00 150338015 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF Gustav Fohlstedt, Amanda Törner Hässelbyhallen
2018-10-14 15:00 150338014 Töjnan IBK - Vallentuna IBK Richard Jonsson, Zana Guzel Silverdalshallen
2018-12-15 14:30 150338011 Hammarby IF IBF (A) - Danderyds SK IBF Alexander Rosén, Lars Sundlöf Sjöstadshallen
2018-10-20 13:00 150338017 Vallentuna IBK - Rotebro IS IBK Roger Nyström, Patrik Arvinder Hammarbackens Sporthall
2018-10-21 15:15 150338016 Åkersberga IBF - Töjnan IBK Ida Lagerblad, Lovisa Lindblom Åkersberga Sporthall A
2018-10-21 15:15 150338020 Danderyds SK IBF - IBF Offensiv Lidingö Leo Odell/Johansson, Anton Fritshammar Mörbyhallen
2018-10-27 10:00 150338023 Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF Kevin Neemé, Dilshad Abdulla Rotebrohallen (Nya)
2019-01-12 11:15 150338024 Töjnan IBK - Hässelby SK IBK (A) Hampus Viking, Simon Holm Schlemowitz Sollentuna sim och sporthall
2018-11-10 12:00 150338026 Hässelby SK IBK (A) - Rotebro IS IBK Åsa Gustavsson, Ken Johansson Hässelbyhallen
2018-11-10 13:00 150338028 Vallentuna IBK - Hammarby IF IBF (A) Roger Nyström, Björn Söderström Hammarbackens Sporthall
2018-11-17 10:00 150338033 Rotebro IS IBK - Töjnan IBK Rikard Söderlund, Andreas Theorén Rotebrohallen (Nya)
2018-11-17 12:00 150338031 Hammarby IF IBF (A) - Åkersberga IBF Rebecka Edin, Lisa Dahl Sjöstadshallen
2018-11-17 14:30 150338035 IBF Offensiv Lidingö - Vallentuna IBK Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Bodals Bollhall
2018-11-24 14:30 150338039 Vallentuna IBK - Danderyds SK IBF Åsa Gustavsson, Arvid Nordin Hammarbackens Sporthall
2018-11-25 09:00 150338037 Hässelby SK IBK (A) - Hammarby IF IBF (A) Ricky Bagge, Anton Fritshammar Hässelbyhallen
2018-11-25 14:30 150338038 Åkersberga IBF - IBF Offensiv Lidingö Buster Wickenbergh, Chelsea Wickenbergh Skärgårdsstadshallen
2018-12-01 12:00 150338041 Hammarby IF IBF (A) - Töjnan IBK Amanda Torbjörner, Filippa Ekman Sjöstadshallen
2018-12-01 15:15 150338045 IBF Offensiv Lidingö - Hässelby SK IBK (A) Johnny Mikael Claesson, Mauricio Castillo Bodals Bollhall
2018-12-02 16:15 150338044 Danderyds SK IBF - Åkersberga IBF Mattias Nordlund, Ken Johansson Mörbyhallen
2018-12-08 10:00 150338046 Rotebro IS IBK - Hammarby IF IBF (A) Fredrik Nensén, Andreas Theorén Rotebrohallen (Nya)
2018-12-08 10:00 150338048 Hässelby SK IBK (A) - Danderyds SK IBF Hugo Dandanell, Alexander Edehag Hässelbyhallen
2018-12-09 15:00 150338047 Töjnan IBK - IBF Offensiv Lidingö Tommy Egman, Wen-chung Tsai Silverdalshallen
2018-12-15 15:00 150338055 IBF Offensiv Lidingö - Rotebro IS IBK Andreas Theorén, Johan Eklund Bodals Bollhall
2019-02-09 16:45 150338054 Danderyds SK IBF - Töjnan IBK Mimma Spasic, Roland Nester Mörbyhallen
2019-01-12 15:00 150338056 Vallentuna IBK - Åkersberga IBF Andreas Sandgren, Fredrik Sandgren Hammarbackens Sporthall
2019-01-13 16:15 150338059 Danderyds SK IBF - Rotebro IS IBK Arvid Nordin, Sam Varahram Mörbyhallen
2019-01-19 17:15 150338065 Hässelby SK IBK (A) - Vallentuna IBK Daniel Bäckner, Anton Fritshammar Stora Mossen 1
2019-01-19 18:00 150338061 Hammarby IF IBF (A) - IBF Offensiv Lidingö Oscar Olsson Berglund, Johan Eklund Sjöstadshallen
2019-01-26 09:15 150338066 Åkersberga IBF - Hässelby SK IBK (A) Oscar Uhlir, Arvid Nordin Åkersberga Sporthall A
2019-01-26 16:00 150338067 Vallentuna IBK - Töjnan IBK Lucas Edberg, Arvid Nordin Hammarbackens Sporthall
2019-03-09 16:45 150338070 Danderyds SK IBF - Hammarby IF IBF (A) Anna Mandelstam, Theodore Idevall Mörbyhallen
2019-02-02 11:15 150338073 Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK Martin Mårtensson, Mimma Spasic Rotebrohallen (Nya)
2019-02-02 13:30 150338075 IBF Offensiv Lidingö - Danderyds SK IBF Jonathan Wallén Brobäck, Stefano Bianque Bodals Bollhall
2019-02-03 16:45 150338074 Töjnan IBK - Åkersberga IBF Emilia Tuomela, Joshua Axelsson Silverdalshallen
2019-02-10 10:00 150338076 Hässelby SK IBK (A) - Töjnan IBK Emil Aronsson, Vilgot Widlöf Hässelbyhallen
2019-02-10 13:15 150338077 Åkersberga IBF - Rotebro IS IBK Sabina Åström, Lovisa Lindblom Åkersberga Sporthall A
2019-02-16 11:00 150338081 Hammarby IF IBF (A) - Vallentuna IBK Mauricio Castillo, Jonas Jatko Sjöstadshallen
2019-02-17 13:15 150338083 Rotebro IS IBK - Hässelby SK IBK (A) Jan Lingemark, Johnn Wahlgren Rotebrohallen (Nya)
2018-11-25 18:00 150338086 Töjnan IBK - Rotebro IS IBK Albin Hedenstedt, William Albrecht Rotebrohallen (Nya)
2019-03-17 15:20 150338089 Vallentuna IBK - IBF Offensiv Lidingö Andreas Sandgren, Lucas Edberg Hammarbackens Sporthall
2019-03-24 09:15 150338088 Åkersberga IBF - Hammarby IF IBF (A) Roger Nyström, Per Sundvall Åkersberga Sporthall A
2019-03-09 13:15 150338091 Hammarby IF IBF (A) - Hässelby SK IBK (A) Alexander Rosén, Anthon Rosén Sjöstadshallen
2019-03-10 15:15 150338094 Danderyds SK IBF - Vallentuna IBK Sam Varahram, Lucas Edberg Mörbyhallen
2019-03-10 18:00 150338095 IBF Offensiv Lidingö - Åkersberga IBF Filippa Ekman, Lisa Dahl Bodals Bollhall
2019-03-15 19:00 150338097 Töjnan IBK - Hammarby IF IBF (A) Johan Nima, Zana Guzel Häggvikshallen
2019-03-16 10:15 150338099 Åkersberga IBF - Danderyds SK IBF Paulina Thunvall, Lovisa Lindblom Åkersberga Sporthall A
2019-03-16 19:00 150338098 Hässelby SK IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö Lukas Jellnor, Wilmer Jonsson Riddersvik
2019-03-23 11:00 150338101 Hammarby IF IBF (A) - Rotebro IS IBK Ida Torbjörner, Lisa Dahl Sjöstadshallen
2019-03-23 15:15 150338105 IBF Offensiv Lidingö - Töjnan IBK Robert Milerud, Michael Leimer Bodals Bollhall
2019-03-24 16:15 150338104 Danderyds SK IBF - Hässelby SK IBK (A) Adam Sundbom, Lukas Jellnor Mörbyhallen
2019-03-29 18:30 150338108 Töjnan IBK - Danderyds SK IBF Peter Lassfolk, Emilia Lassfolk Mörbyhallen
2019-03-30 11:15 150338107 Rotebro IS IBK - IBF Offensiv Lidingö Martin Mårtensson, Peter Kirch Rotebrohallen (Nya)
Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-09-29 11:15 150339005 Nynäshamns IBK - Tumba GOIF Arne Brovig, Ida Sandberg Kvarnängshallen
2018-09-29 16:00 150339002 Tyresö Trollbäcken IBK - Hammarby IF IBF (B) Didrik Axen, Wilmer Axén Strandhallen - Tyresö
2018-10-06 11:00 150339010 FBI Tullinge - Hässelby SK IBK (B) Gustav Frank, Martin Åkesson Tullingehallen
2018-10-06 12:00 150339006 Tumba GOIF - Huddinge IBS Shakir Ahmed, Shabbir Ahmed Storvretens Sporthall
2018-10-13 10:15 150339014 Ekerö IK - Tumba GOIF Emil Aronsson, Mats Järnmark Mälaröhallen
2018-10-13 11:00 150339011 Hässelby SK IBK (B) - Hammarby IF IBF (B) Gustav Fohlstedt, Amanda Törner Hässelbyhallen
2018-10-13 16:15 150339015 Huddinge IBS - Nynäshamns IBK Stefano Bianque, Rebecka Edin Tomtbergahallen
2018-10-20 10:15 150339016 Nynäshamns IBK - Ekerö IK Kenneth Johansson, Leif Karlsson Kvarnängshallen
2018-10-20 15:15 150339020 Hammarby IF IBF (B) - FBI Tullinge Leif Karlsson, Daniel Bjerdahl Skanstullshallen
2018-11-25 11:30 150339017 Tumba GOIF - Tyresö Trollbäcken IBK Fredrik Hallenberg, Sadjad Nima Storvretens Sporthall
2018-10-27 13:00 150339023 Tyresö Trollbäcken IBK - Nynäshamns IBK Osama Abaied, Gabriel Nääs Strandhallen - Tyresö
2018-11-10 18:45 150339024 Ekerö IK - Huddinge IBS Daniel Bjerdahl, Johan Nima Mälaröhallen
2018-11-10 12:15 150339028 Tumba GOIF - Hässelby SK IBK (B) Sadjad Nima, Abbe Lami Storvretens Sporthall
2018-11-11 11:45 150339026 Huddinge IBS - Tyresö Trollbäcken IBK Max Sjöberg, Albin Hedenstedt Tomtbergahallen
2018-11-17 10:00 150339035 FBI Tullinge - Tumba GOIF Anders Hillebrink, Petra Dynesius Tullingehallen
2018-11-17 10:15 150339031 Hässelby SK IBK (B) - Nynäshamns IBK Samuel Oreland, Emil Aronsson Hässelbyhallen
2018-11-17 14:00 150339033 Tyresö Trollbäcken IBK - Ekerö IK Albin Hedenstedt, Theodore Hurtig Strandhallen - Tyresö
2018-11-24 11:30 150339038 Nynäshamns IBK - FBI Tullinge Kenneth Johansson, Johan Ståhl Kvarnängshallen
2018-11-24 12:00 150339039 Tumba GOIF - Hammarby IF IBF (B) Marco Svenström, Magnus Berg Storvretens Sporthall
2018-11-25 14:00 150339037 Huddinge IBS - Hässelby SK IBK (B) Sam Varahram, Johan Nima Tomtbergahallen
2018-12-01 11:00 150339044 Hammarby IF IBF (B) - Nynäshamns IBK Amanda Torbjörner, Filippa Ekman Sjöstadshallen
2018-12-01 11:00 150339045 FBI Tullinge - Huddinge IBS Lennart Asp, Kenneth Johansson Tullingehallen
2018-12-02 11:00 150339041 Hässelby SK IBK (B) - Ekerö IK Hugo Dandanell, Alexander Edehag Hässelbyhallen
2018-12-08 12:00 150339046 Tyresö Trollbäcken IBK - Hässelby SK IBK (B) Ida Sandberg, Linnea Westerlund Strandhallen - Tyresö
2018-12-08 15:30 150339048 Huddinge IBS - Hammarby IF IBF (B) Alexander Rosén, Anthon Rosén Tomtbergahallen
2018-12-09 15:15 150339047 Ekerö IK - FBI Tullinge Samuel Oreland, Torbjörn Lundin Tappströms Bollhall
2018-12-15 09:00 150339055 FBI Tullinge - Tyresö Trollbäcken IBK Lennart Asp, Leif Karlsson Tullingehallen
2018-12-15 13:30 150339054 Hammarby IF IBF (B) - Ekerö IK Filippa Ekman, Alexander Rosén Sjöstadshallen
2019-01-12 12:00 150339056 Tumba GOIF - Nynäshamns IBK Johannes Ekenberg, Jonas Edström Storvretens Sporthall
2019-01-12 13:00 150339059 Hammarby IF IBF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK Johannes Sandberg, Elias Englund Sjöstadshallen
2019-01-19 11:00 150339061 Hässelby SK IBK (B) - FBI Tullinge Lars Sundlöf, Anton Fritshammar Hässelbyhallen
2019-01-19 16:00 150339065 Huddinge IBS - Tumba GOIF Linnea Westerlund, Rebecka Edin Tomtbergahallen
2019-01-26 11:00 150339067 Tumba GOIF - Ekerö IK Johnny Mikael Claesson, Johan Nima Storvretens Sporthall
2019-01-26 13:00 150339066 Nynäshamns IBK - Huddinge IBS Ida Sandberg, Jonas Jatko Kvarnängshallen
2019-01-26 13:00 150339070 Hammarby IF IBF (B) - Hässelby SK IBK (B) Ida Torbjörner, Linn Skotte Sjöstadshallen
2018-12-16 17:30 150339074 Ekerö IK - Nynäshamns IBK Mats Järnmark, Zana Guzel Tappströms Bollhall
2019-02-02 10:00 150339075 FBI Tullinge - Hammarby IF IBF (B) Tuva Egman, Tommy Egman Tullingehallen
2019-02-03 11:00 150339073 Tyresö Trollbäcken IBK - Tumba GOIF Christian Berger, Johan Nima Tyresöhallen
2019-02-09 10:00 150339076 Huddinge IBS - Ekerö IK Lennart Asp, Leif Karlsson Tomtbergahallen
2019-02-09 11:30 150339077 Nynäshamns IBK - Tyresö Trollbäcken IBK Morgan Nordh, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2019-02-16 10:15 150339083 Tyresö Trollbäcken IBK - Huddinge IBS Ida Sandberg, Linnea Westerlund Strandhallen - Tyresö
2019-02-16 18:00 150339081 Hässelby SK IBK (B) - Tumba GOIF Anton Fritshammar, Leif Karlsson Riddersvik
2019-01-13 11:15 150339089 Tumba GOIF - FBI Tullinge Johan Nima, Zana Guzel Storvretens Sporthall
2019-02-24 13:15 150339086 Ekerö IK - Tyresö Trollbäcken IBK Sam Robertsson, Mats Andersson Tappströms Bollhall
2019-03-30 15:15 150339088 Nynäshamns IBK - Hässelby SK IBK (B) Kenneth Johansson, Morgan Nordh Kvarnängshallen
2019-03-09 14:15 150339094 Hammarby IF IBF (B) - Tumba GOIF Alexander Rosén, Anthon Rosén Sjöstadshallen
2019-03-09 15:15 150339095 FBI Tullinge - Nynäshamns IBK Shabbir Ahmed, Daniel Bjerdahl Rikstenshallen
2019-03-10 12:00 150339091 Hässelby SK IBK (B) - Huddinge IBS Filip Lövenklint, Johan Eklund Hässelbyhallen
2019-03-16 12:45 150339099 Nynäshamns IBK - Hammarby IF IBF (B) Sadjad Nima, Johan Nima Kvarnängshallen
2019-03-16 16:00 150339098 Huddinge IBS - FBI Tullinge Gustav Frank, Zana Guzel Tomtbergahallen
2019-03-17 16:15 150339097 Ekerö IK - Hässelby SK IBK (B) Johnny Mikael Claesson, Mimma Spasic Tappströms Bollhall
2019-03-23 11:00 150339105 FBI Tullinge - Ekerö IK Gustav Frank, Sezgin Youmer Tullingehallen
2019-03-23 12:00 150339104 Hammarby IF IBF (B) - Huddinge IBS Ida Torbjörner, Lisa Dahl Sjöstadshallen
2019-03-24 10:00 150339101 Hässelby SK IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK Alexander Edehag, Hugo Dandanell Hässelbyhallen
2019-03-30 16:30 150339107 Tyresö Trollbäcken IBK - FBI Tullinge Jonathan Wallén Brobäck, Joel Säve-Söderbergh Strandhallen - Tyresö
2019-03-31 17:15 150339108 Ekerö IK - Hammarby IF IBF (B) Jelena Spasic, Mimma Spasic Tappströms Bollhall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis