Flickor 5-6 (2019/20)

Gruppspel
Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-12 09:30 121202003 Ekeby IF Vit FK5 - Silvergruvans IBF FK5 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2019-10-12 10:00 121202001 Lillån IBK FK5 - Kopparbergs BK FK5 Lillåns skola
2019-10-12 10:00 121202002 Nora IBK FK5 - IBF Örebro Utv FK5 Idrottshuset, Nora
2019-10-13 11:00 121202004 Ekeby IF Svart FK5 - KFUM Örebro FK5 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2019-10-13 12:30 121202005 SMÅ IF FK5 - Hovsta IF FK5 Odenskolans Sporthall
2019-10-19 10:45 121202010 IBF Örebro Utv FK5 - Lillån IBK FK5 Tybblelundsskolan
2019-10-19 13:00 121202008 KFUM Örebro FK5 - Ekeby IF Vit FK5 Tegelbruket
2019-10-19 15:30 121202007 Hovsta IF FK5 - Ekeby IF Svart FK5 Hovstaskolan
2019-10-20 10:00 121202009 Silvergruvans IBF FK5 - Nora IBK FK5 Sporthallen, Hällefors
2019-10-20 13:00 121202006 Kopparbergs BK FK5 - SMÅ IF FK5 Ljusnarshallen
2019-10-26 10:00 121202013 Nora IBK FK5 - KFUM Örebro FK5 Idrottshuset, Nora
2019-10-26 12:30 121202012 Lillån IBK FK5 - Silvergruvans IBF FK5 Lillåns skola
2019-10-27 12:30 121202015 SMÅ IF FK5 - Ekeby IF Svart FK5 Odenskolans Sporthall
2019-10-27 13:00 121202011 Kopparbergs BK FK5 - IBF Örebro Utv FK5 Ljusnarshallen
2019-10-27 14:45 121202014 Ekeby IF Vit FK5 - Hovsta IF FK5 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2019-11-08 19:20 121202020 Hovsta IF FK5 - KFUM Örebro FK5 Hovstaskolan
2019-11-09 12:00 121202016 Nora IBK FK5 - Kopparbergs BK FK5 Idrottshuset, Nora
2019-11-10 10:00 121202018 Ekeby IF Svart FK5 - IBF Örebro Utv FK5 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2019-11-10 11:30 121202017 Ekeby IF Vit FK5 - Lillån IBK FK5 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2019-11-10 12:30 121202019 SMÅ IF FK5 - Silvergruvans IBF FK5 Odenskolans Sporthall
2019-11-16 12:45 121202021 Lillån IBK FK5 - Nora IBK FK5 Lillåns skola
2019-11-16 12:45 121202023 Silvergruvans IBF FK5 - Ekeby IF Svart FK5 Sporthallen, Hällefors
2019-11-16 13:30 121202022 KFUM Örebro FK5 - SMÅ IF FK5 Birgittaskolan
2019-11-17 10:45 121202024 IBF Örebro Utv FK5 - Ekeby IF Vit FK5 Tybblelundsskolan
2019-11-17 13:00 121202025 Kopparbergs BK FK5 - Hovsta IF FK5 Ljusnarshallen
121202028 SMÅ IF FK5 - Lillån IBK FK5 Odenskolans Sporthall
2019-11-18 18:15 121202029 Hovsta IF FK5 - IBF Örebro Utv FK5 Hovstaskolan
2019-11-20 19:30 121202030 KFUM Örebro FK5 - Silvergruvans IBF FK5 Tegelbruket
2020-01-18 13:00 121202026 Ekeby IF Vit FK5 - Kopparbergs BK FK5 Skogstorpskolan
2020-02-29 16:00 121202027 Ekeby IF Svart FK5 - Nora IBK FK5 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2019-11-28 18:30 121202032 Nora IBK FK5 - Ekeby IF Vit FK5 Idrottshuset, Nora
2019-11-30 09:00 121202034 IBF Örebro Utv FK5 - SMÅ IF FK5 Tybblelundsskolan
2019-11-30 12:30 121202031 Lillån IBK FK5 - Ekeby IF Svart FK5 Lillåns skola
2019-11-30 12:45 121202033 Silvergruvans IBF FK5 - Hovsta IF FK5 Sporthallen, Hällefors
2019-12-01 13:00 121202035 Kopparbergs BK FK5 - KFUM Örebro FK5 Ljusnarshallen
2019-12-06 19:20 121202038 Hovsta IF FK5 - Nora IBK FK5 Hovstaskolan
2019-12-07 12:45 121202040 Silvergruvans IBF FK5 - IBF Örebro Utv FK5 Sporthallen, Hällefors
2019-12-08 12:30 121202037 SMÅ IF FK5 - Ekeby IF Vit FK5 Odenskolans Sporthall
2019-12-08 13:00 121202036 Ekeby IF Svart FK5 - Kopparbergs BK FK5 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2019-12-08 15:45 121202039 KFUM Örebro FK5 - Lillån IBK FK5 Tegelbruket
2019-12-14 12:30 121202041 Lillån IBK FK5 - Hovsta IF FK5 Lillåns skola
2019-12-14 12:30 121202042 Nora IBK FK5 - SMÅ IF FK5 Idrottshuset, Nora
2019-12-14 13:00 121202043 Ekeby IF Vit FK5 - Ekeby IF Svart FK5 Skogstorpskolan
2019-12-15 09:00 121202044 IBF Örebro Utv FK5 - KFUM Örebro FK5 Tybblelundsskolan
2019-12-15 13:00 121202045 Kopparbergs BK FK5 - Silvergruvans IBF FK5 Ljusnarshallen
2020-01-11 09:00 121202049 IBF Örebro Utv FK5 - Nora IBK FK5 Tybblelundsskolan
2020-01-11 12:45 121202048 Silvergruvans IBF FK5 - Ekeby IF Vit FK5 Sporthallen, Hällefors
2020-01-11 13:30 121202046 Hovsta IF FK5 - SMÅ IF FK5 Hovstaskolan
2020-01-11 15:00 121202047 KFUM Örebro FK5 - Ekeby IF Svart FK5 Tegelbruket
2020-01-12 13:00 121202050 Kopparbergs BK FK5 - Lillån IBK FK5 Ljusnarshallen
2020-01-18 11:00 121202052 Nora IBK FK5 - Silvergruvans IBF FK5 Idrottshuset, Nora
2020-01-18 15:30 121202051 Lillån IBK FK5 - IBF Örebro Utv FK5 Lillåns skola
2020-01-19 12:30 121202055 SMÅ IF FK5 - Kopparbergs BK FK5 Odenskolans Sporthall
2020-01-19 13:30 121202054 Ekeby IF Svart FK5 - Hovsta IF FK5 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2020-01-19 15:00 121202053 Ekeby IF Vit FK5 - KFUM Örebro FK5 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2020-01-25 10:45 121202060 IBF Örebro Utv FK5 - Kopparbergs BK FK5 Tybblelundsskolan
2020-01-25 12:45 121202059 Silvergruvans IBF FK5 - Lillån IBK FK5 Sporthallen, Hällefors
2020-01-25 15:00 121202058 KFUM Örebro FK5 - Nora IBK FK5 Tegelbruket
2020-01-25 15:30 121202057 Hovsta IF FK5 - Ekeby IF Vit FK5 Hovstaskolan
2020-01-26 17:00 121202056 Ekeby IF Svart FK5 - SMÅ IF FK5 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2020-02-01 12:30 121202061 Lillån IBK FK5 - Ekeby IF Vit FK5 Lillåns skola
2020-02-01 12:45 121202063 Silvergruvans IBF FK5 - SMÅ IF FK5 Sporthallen, Hällefors
2020-02-01 16:30 121202062 KFUM Örebro FK5 - Hovsta IF FK5 Tegelbruket
2020-02-02 10:45 121202064 IBF Örebro Utv FK5 - Ekeby IF Svart FK5 Tybblelundsskolan
2020-02-02 13:00 121202065 Kopparbergs BK FK5 - Nora IBK FK5 Ljusnarshallen
2020-02-03 17:00 121202067 Ekeby IF Vit FK5 - IBF Örebro Utv FK5 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2020-02-08 11:00 121202066 Nora IBK FK5 - Lillån IBK FK5 Idrottshuset, Nora
2020-02-08 13:30 121202070 Hovsta IF FK5 - Kopparbergs BK FK5 Hovstaskolan
2020-02-08 17:30 121202068 Ekeby IF Svart FK5 - Silvergruvans IBF FK5 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2020-02-09 12:45 121202069 SMÅ IF FK5 - KFUM Örebro FK5 Odenskolans Sporthall
2020-02-13 18:30 121202073 Silvergruvans IBF FK5 - KFUM Örebro FK5 Sporthallen, Hällefors
2020-02-14 19:30 121202071 Lillån IBK FK5 - SMÅ IF FK5 Lillåns skola
2020-02-15 09:00 121202074 IBF Örebro Utv FK5 - Hovsta IF FK5 Tybblelundsskolan
2020-02-15 11:00 121202072 Nora IBK FK5 - Ekeby IF Svart FK5 Idrottshuset, Nora
2020-02-16 13:00 121202075 Kopparbergs BK FK5 - Ekeby IF Vit FK5 Ljusnarshallen
2020-03-07 15:30 121202077 Ekeby IF Svart FK5 - Lillån IBK FK5 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2020-03-07 15:30 121202079 Hovsta IF FK5 - Silvergruvans IBF FK5 Hovstaskolan
2020-03-07 16:30 121202076 Ekeby IF Vit FK5 - Nora IBK FK5 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2020-03-07 16:30 121202080 KFUM Örebro FK5 - Kopparbergs BK FK5 Tegelbruket
2020-03-08 11:00 121202078 SMÅ IF FK5 - IBF Örebro Utv FK5 Odenskolans Sporthall
2020-03-14 10:45 121202084 IBF Örebro Utv FK5 - Silvergruvans IBF FK5 Tybblelundsskolan
2020-03-14 11:00 121202082 Nora IBK FK5 - Hovsta IF FK5 Idrottshuset, Nora
2020-03-14 12:30 121202083 Ekeby IF Vit FK5 - SMÅ IF FK5 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2020-03-14 17:00 121202081 Lillån IBK FK5 - KFUM Örebro FK5 Lillåns skola
2020-03-15 13:00 121202085 Kopparbergs BK FK5 - Ekeby IF Svart FK5 Ljusnarshallen
2020-03-20 19:20 121202088 Hovsta IF FK5 - Lillån IBK FK5 Hovstaskolan
2020-03-21 12:45 121202090 Silvergruvans IBF FK5 - Kopparbergs BK FK5 Sporthallen, Hällefors
2020-03-21 15:00 121202089 KFUM Örebro FK5 - IBF Örebro Utv FK5 Tegelbruket
2020-03-21 15:30 121202086 Ekeby IF Svart FK5 - Ekeby IF Vit FK5 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2020-03-22 12:30 121202087 SMÅ IF FK5 - Nora IBK FK5 Odenskolans Sporthall
Pantamera Flickor Klass 6 ÖLIBF
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-13 09:30 121203001 Ekeby IF FK6 - WSK Lindesberg FK6 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2019-10-18 19:20 121203005 Hovsta IF FK6 - Fellingsbro IBS FK6 Hovstaskolan
2019-12-07 11:00 121203049 WSK Lindesberg FK6 - Ekeby IF FK6 Stadsskogsskolan
2019-10-26 11:00 121203046 WSK Lindesberg FK6 - Fellingsbro IBS FK6 Stadsskogsskolan
2019-10-27 10:00 121203008 Ekeby IF FK6 - Hovsta IF FK6 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2019-11-04 18:00 121203050 Fellingsbro IBS FK6 - Ekeby IF FK6 Fellingsbro Idrottshall
2019-11-10 16:00 121203010 Fellingsbro IBS FK6 - WSK Lindesberg FK6 Fellingsbro Idrottshall
2019-11-16 11:00 121203013 WSK Lindesberg FK6 - Hovsta IF FK6 Stadsskogsskolan
2019-11-16 16:30 121203015 Ekeby IF FK6 - Fellingsbro IBS FK6 Skogstorpskolan
2019-11-23 11:00 121203016 WSK Lindesberg FK6 - Ekeby IF FK6 Stadsskogsskolan
2019-11-29 19:20 121203051 Hovsta IF FK6 - WSK Lindesberg FK6 Hovstaskolan
2019-12-08 16:00 121203020 Fellingsbro IBS FK6 - Hovsta IF FK6 Fellingsbro Idrottshall
2019-12-15 11:00 121203023 Hovsta IF FK6 - Ekeby IF FK6 Hovstaskolan
2020-01-18 11:00 121203025 WSK Lindesberg FK6 - Fellingsbro IBS FK6 Stadsskogsskolan
2020-01-25 13:30 121203028 Hovsta IF FK6 - WSK Lindesberg FK6 Hovstaskolan
2020-01-26 15:00 121203030 Fellingsbro IBS FK6 - Ekeby IF FK6 Fellingsbro Idrottshall
2020-02-08 16:00 121203031 Ekeby IF FK6 - WSK Lindesberg FK6 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2020-02-09 121203048 Fellingsbro IBS FK6 - Hovsta IF FK6 Fellingsbro Idrottshall
2020-02-15 13:30 121203035 Hovsta IF FK6 - Fellingsbro IBS FK6 Hovstaskolan
2020-03-08 12:00 121203038 Ekeby IF FK6 - Hovsta IF FK6 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2020-03-14 13:30 121203047 Hovsta IF FK6 - Ekeby IF FK6 Hovstaskolan
2020-03-15 16:00 121203040 Fellingsbro IBS FK6 - WSK Lindesberg FK6 Fellingsbro Idrottshall
2020-03-21 11:00 121203043 WSK Lindesberg FK6 - Hovsta IF FK6 Stadsskogsskolan
2020-03-21 12:30 121203045 Ekeby IF FK6 - Fellingsbro IBS FK6 Kumlahallen Viahallen (Stora)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis