Flick Mörkröd Vår 21 (2019/20)

Gruppspel
Pantamera Flick Mörkröd A VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-01-11 10:30 069010002 Landvetter IBK F04 - Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd 7 - 4 Eric Hemmingsson, Mattias Strid Pinntorps Idrottshall
2020-01-11 16:30 069010003 Lindås Rasta IBK F03/04 Svart - Partille IBS F04 Vit 3 - 2 Petter Enlund, Oscar Skogsberg Salming Arena
2020-01-12 15:30 069010001 IBK Kungälv DJ - Träslövsläge IF F04 Gbg 3 - 4 Agnes Andersson, Simon Elgan Kastellegårdshallen
2020-01-18 14:00 069010005 Partille IBS F04 Vit - Träslövsläge IF F04 Gbg 6 - 2 Meisam Hosseini, Ali Noori Qvisthallen
2020-01-18 17:30 069010004 Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd - IBK Kungälv DJ 4 - 2 Ella Wallsten, Emmy Vikström Wallenstamhallen
2020-01-19 12:15 069010006 Lindås Rasta IBK F03/04 Svart - Landvetter IBK F04 2 - 3 Ella Wallsten, Sebastian Sannerholm Salming Arena
2020-01-22 20:00 069010009 Träslövsläge IF F04 Gbg - Landvetter IBK F04 1 - 5 Robin Andersen, Alexander Andersen Ankarhallen
2020-01-25 12:00 069010008 Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd - Lindås Rasta IBK F03/04 Svart 4 - 1 Jesper Björklund Greter, Alfred Wendt Wallenstamhallen
2020-01-25 17:30 069010007 IBK Kungälv DJ - Partille IBS F04 Vit 5 - 3 Tobias Sanne, Lazo Cesto Kastellegårdshallen
2020-01-31 19:00 069010011 Landvetter IBK F04 - Partille IBS F04 Vit 6 - 3 Jesper Björklund Greter, Javed Khan Pinntorps Idrottshall
2020-01-31 19:40 069010010 Lindås Rasta IBK F03/04 Svart - IBK Kungälv DJ 2 - 1 Sebastian Krantz, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Salming Arena
2020-02-02 13:45 069010012 Träslövsläge IF F04 Gbg - Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd 2 - 5 , Oskar Johansson Ankarhallen
2020-02-23 12:15 069010014 Lindås Rasta IBK F03/04 Svart - Träslövsläge IF F04 Gbg 3 - 3 Oliver Gander, Filip Kloo Salming Arena
2020-02-23 17:55 069010013 IBK Kungälv DJ - Landvetter IBK F04 7 - 8 Patrich Hellfärdsson, Daniel Madsen Kastellegårdshallen
2020-02-27 20:30 069010015 Partille IBS F04 Vit - Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd 1 - 10 Meisam Hosseini, Ali Noori Vallhamra Sportcenter
2020-02-28 19:45 069010016 Träslövsläge IF F04 Gbg - IBK Kungälv DJ 4 - 4 Ankarhallen
2020-02-29 12:45 069010017 Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd - Landvetter IBK F04 4 - 3 Meisam Hosseini, Ali Noori Wallenstamhallen
2020-03-01 15:00 069010018 Partille IBS F04 Vit - Lindås Rasta IBK F03/04 Svart 4 - 2 Isak Brogren, Rasmus Eriksson Vallhamra Sportcenter
2020-03-07 14:45 069010020 Träslövsläge IF F04 Gbg - Partille IBS F04 Vit 5 - 4 , Oskar Johansson Ankarhallen
2020-03-08 13:10 069010021 Landvetter IBK F04 - Lindås Rasta IBK F03/04 Svart 6 - 5 Linus Svensson, Maximilian Sussman Pinntorps Idrottshall
2020-03-08 16:00 069010019 IBK Kungälv DJ - Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd 2 - 4 Adam Jällfält, Oscar Kjellgren Elgestål Kastellegårdshallen
069010022 Partille IBS F04 Vit - IBK Kungälv DJ Qvisthallen
069010023 Lindås Rasta IBK F03/04 Svart - Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd Salming Arena
069010024 Landvetter IBK F04 - Träslövsläge IF F04 Gbg Pinntorps Idrottshall
069010025 IBK Kungälv DJ - Lindås Rasta IBK F03/04 Svart Kastellegårdshallen
069010026 Partille IBS F04 Vit - Landvetter IBK F04 Partillebohallen
069010027 Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd - Träslövsläge IF F04 Gbg Wallenstamhallen
069010028 Landvetter IBK F04 - IBK Kungälv DJ Pinntorps Idrottshall
069010029 Träslövsläge IF F04 Gbg - Lindås Rasta IBK F03/04 Svart Ankarhallen
069010030 Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd - Partille IBS F04 Vit Wallenstamhallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd 7 6 0 1 35-18 17 18
2. Landvetter IBK F04 7 6 0 1 38-26 12 18
3. Träslövsläge IF F04 Gbg 7 2 2 3 21-30 -9 8
4. Lindås Rasta IBK F03/ 04 Svart 7 2 1 4 18-23 -5 7
5. Partille IBS F04 Vit 7 2 0 5 23-33 -10 6
6. IBK Kungälv DJ 7 1 1 5 24-29 -5 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flick Mörkröd B VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-01-12 12:30 069011003 Lindås Rasta IBK F05 - Lindome IBK F03/04 Grön 4 - 5 Daniel Madsen, Felix Bark Peterson Askims Sporthall
2020-01-12 14:00 069011002 IBF Älvstranden F05 - Pixbo Wallenstam IBF F04 vit 4 - 11 Besim Mehmedagic, Peter Axelsson Santoshallen
2020-01-12 19:00 069011001 FBC Lerum Dj Röd - Warberg IBF F04 Gbg 1 - 5 Meisam Hosseini, Ali Noori Rydsbergshallen
2020-01-17 18:15 069011006 Lindås Rasta IBK F05 - IBF Älvstranden F05 3 - 3 Unsal Yucel, Linda Lindskog Salming Arena
2020-01-17 20:00 069011005 Lindome IBK F03/04 Grön - Warberg IBF F04 Gbg 7 - 2 Albert Enlund, Petter Enlund Streteredsskolan
2020-01-19 20:10 069011004 Pixbo Wallenstam IBF F04 vit - FBC Lerum Dj Röd 4 - 0 Jesper Björklund Greter, Abdirizak Ali Wallenstamhallen
2020-01-25 11:30 069011009 Warberg IBF F04 Gbg - IBF Älvstranden F05 5 - 4 Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2020-01-26 09:30 069011008 Pixbo Wallenstam IBF F04 vit - Lindås Rasta IBK F05 4 - 4 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Sebastian Krantz Wallenstamhallen
2020-01-26 18:15 069011007 FBC Lerum Dj Röd - Lindome IBK F03/04 Grön 3 - 5 Patrich Hellfärdsson, Daniel Madsen Rydsbergshallen
2020-02-01 12:45 069011012 Warberg IBF F04 Gbg - Pixbo Wallenstam IBF F04 vit 0 - 2 Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2020-02-02 11:30 069011010 Lindås Rasta IBK F05 - FBC Lerum Dj Röd 4 - 3 Oscar Kjellgren Elgestål, Ella Wallsten Salming Arena
2020-02-02 12:30 069011011 IBF Älvstranden F05 - Lindome IBK F03/04 Grön 3 - 5 Gustaf Broström, Erik Rådhall Santoshallen
2020-02-22 12:15 069011014 Lindås Rasta IBK F05 - Warberg IBF F04 Gbg 4 - 7 Isak Brogren, Rasmus Eriksson Salming Arena
2020-02-22 17:10 069011015 Lindome IBK F03/04 Grön - Pixbo Wallenstam IBF F04 vit 0 - 6 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Almåshallen B
2020-02-23 17:00 069011013 FBC Lerum Dj Röd - IBF Älvstranden F05 1 - 6 Senad Olevic, Unsal Yucel Rydsbergshallen
2020-02-29 11:20 069011018 Lindome IBK F03/04 Grön - Lindås Rasta IBK F05 5 - 10 Mükremin Er, Javed Khan Almåshallen A
2020-02-29 11:30 069011016 Warberg IBF F04 Gbg - FBC Lerum Dj Röd 3 - 9 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2020-03-01 09:30 069011017 Pixbo Wallenstam IBF F04 vit - IBF Älvstranden F05 6 - 2 Mohamad Bahsson, Senad Olevic Wallenstamhallen
2020-03-07 11:45 069011021 IBF Älvstranden F05 - Lindås Rasta IBK F05 4 - 6 Mükremin Er, Albin Wikström Santoshallen
2020-03-08 12:00 069011019 FBC Lerum Dj Röd - Pixbo Wallenstam IBF F04 vit 2 - 6 Mattias Strid, Eric Hemmingsson Rydsbergshallen
2020-03-08 19:15 069011020 Warberg IBF F04 Gbg - Lindome IBK F03/04 Grön 2 - 2 Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
069011022 Lindome IBK F03/04 Grön - FBC Lerum Dj Röd Almåshallen A
069011023 Lindås Rasta IBK F05 - Pixbo Wallenstam IBF F04 vit Askims Sporthall
069011024 IBF Älvstranden F05 - Warberg IBF F04 Gbg Santoshallen
069011025 FBC Lerum Dj Röd - Lindås Rasta IBK F05 Rydsbergshallen
069011026 Lindome IBK F03/04 Grön - IBF Älvstranden F05 Almåshallen A
069011027 Pixbo Wallenstam IBF F04 vit - Warberg IBF F04 Gbg Wallenstamhallen
069011028 IBF Älvstranden F05 - FBC Lerum Dj Röd Santoshallen
069011029 Warberg IBF F04 Gbg - Lindås Rasta IBK F05 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
069011030 Pixbo Wallenstam IBF F04 vit - Lindome IBK F03/04 Grön Wallenstamhallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Pixbo Wallenstam IBF F04 vit 7 6 1 0 39-12 27 19
2. Lindome IBK F03/ 04 Grön 7 4 1 2 29-30 -1 13
3. Lindås Rasta IBK F05 7 3 2 2 35-31 4 11
4. Warberg IBF F04 Gbg 7 3 1 3 24-29 -5 10
5. IBF Älvstranden F05 7 1 1 5 26-37 -11 4
6. FBC Lerum Dj Röd 7 1 0 6 19-33 -14 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flick Mörkröd C VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-01-10 20:00 069012001 FBC Lerum F05 - Lindås Rasta IBK F03/04 Blå 3 - 6 Linda Lindskog, Sandra Lindskog Rydsbergshallen
2020-01-11 09:00 069012002 Landvetter IBK F05/06 vit - Pixbo Wallenstam IBF F05 Röd 1 - 3 Mattias Strid, Eric Hemmingsson Pinntorps Idrottshall
2020-01-11 12:45 069012003 IBF Backadalen F04/05 - Ale IBF Mix 0 - 7 Albert Enlund, Oscar Kjellgren Elgestål Tuve Sporthall
2020-01-18 15:00 069012005 Ale IBF Mix - Lindås Rasta IBK F03/04 Blå 5 - 1 Eric Hemmingsson, Mattias Strid Ale Kulturrum
2020-01-18 19:00 069012004 Pixbo Wallenstam IBF F05 Röd - FBC Lerum F05 4 - 3 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Wallenstamhallen
2020-01-19 14:30 069012006 IBF Backadalen F04/05 - Landvetter IBK F05/06 vit 2 - 2 Adem Can, Javed Khan Tuve Sporthall
2020-01-24 18:30 069012008 Pixbo Wallenstam IBF F05 Röd - IBF Backadalen F04/05 7 - 1 Sebastian Krantz, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Wallenstamhallen
2020-01-26 16:30 069012007 FBC Lerum F05 - Ale IBF Mix 7 - 1 Patrich Hellfärdsson, Daniel Madsen Rydsbergshallen
2020-02-08 12:15 069012009 Lindås Rasta IBK F03/04 Blå - Landvetter IBK F05/06 vit 5 - 3 Håkan Krafft, Oscar Kjellgren Elgestål Salming Arena
2020-02-01 17:30 069012011 Landvetter IBK F05/06 vit - Ale IBF Mix 3 - 2 Tomas Levin, Adem Can Pinntorps Idrottshall
2020-02-16 12:10 069012012 Lindås Rasta IBK F03/04 Blå - Pixbo Wallenstam IBF F05 Röd 3 - 0 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Adem Can Salming Arena
2020-03-02 18:10 069012010 IBF Backadalen F04/05 - FBC Lerum F05 4 - 1 Oliver Gander, Filip Kloo Tuve Sporthall
2020-02-22 13:30 069012015 Ale IBF Mix - Pixbo Wallenstam IBF F05 Röd 1 - 4 Besim Mehmedagic, Adnan Mehmedagic Ale Kulturrum
2020-02-23 13:30 069012013 FBC Lerum F05 - Landvetter IBK F05/06 vit 7 - 9 Besim Mehmedagic, Erik Hultén Rydsbergshallen
2020-02-24 18:10 069012014 IBF Backadalen F04/05 - Lindås Rasta IBK F03/04 Blå 1 - 2 Linus Svensson, Oscar Skogsberg Tuve Sporthall
2020-02-28 19:15 069012016 Lindås Rasta IBK F03/04 Blå - FBC Lerum F05 2 - 4 Javed Khan, Felix Bark Peterson Askims Sporthall
2020-02-29 14:15 069012017 Pixbo Wallenstam IBF F05 Röd - Landvetter IBK F05/06 vit 4 - 4 Meisam Hosseini, Ali Noori Wallenstamhallen
2020-03-01 12:40 069012018 Ale IBF Mix - IBF Backadalen F04/05 2 - 2 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Ale Kulturrum
069012021 Landvetter IBK F05/06 vit - IBF Backadalen F04/05 Pinntorps Idrottshall
2020-03-03 19:30 069012020 Lindås Rasta IBK F03/04 Blå - Ale IBF Mix 1 - 4 Albert Enlund, Petter Enlund Askims Sporthall
2020-03-08 10:00 069012019 FBC Lerum F05 - Pixbo Wallenstam IBF F05 Röd 5 - 3 Meisam Hosseini, Ali Noori Rydsbergshallen
069012022 Ale IBF Mix - FBC Lerum F05 Ale Kulturrum
069012023 IBF Backadalen F04/05 - Pixbo Wallenstam IBF F05 Röd Tuve Sporthall
069012024 Landvetter IBK F05/06 vit - Lindås Rasta IBK F03/04 Blå Önnerödshallen
069012025 FBC Lerum F05 - IBF Backadalen F04/05 Rydsbergshallen
069012026 Ale IBF Mix - Landvetter IBK F05/06 vit Ale Kulturrum
069012027 Pixbo Wallenstam IBF F05 Röd - Lindås Rasta IBK F03/04 Blå Askims Sporthall
069012028 Landvetter IBK F05/06 vit - FBC Lerum F05 Pinntorps Idrottshall
069012029 Lindås Rasta IBK F03/04 Blå - IBF Backadalen F04/05 Salming Arena
069012030 Pixbo Wallenstam IBF F05 Röd - Ale IBF Mix Wallenstamhallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Pixbo Wallenstam IBF F05 Röd 7 4 1 2 25-18 7 13
2. Lindås Rasta IBK F03/ 04 Blå 7 4 0 3 20-20 0 12
3. Ale IBF Mix 7 3 1 3 22-18 4 10
4. FBC Lerum F05 7 3 0 4 30-29 1 9
5. Landvetter IBK F05/ 06 vit 6 2 2 2 22-23 -1 8
6. IBF Backadalen F04/ 05 6 1 2 3 10-21 -11 5
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flick Mörkröd D VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-01-12 12:30 069013003 Floda IBK F04/IBK GBG - Pixbo Wallenstam IBF F06 Vit 5 - 9 Ali Noori, Adem Can Alléhallen
2020-01-12 14:00 069013004 IBK Kungälv F 04/05 Kastelle - IK Zenith F02-03 2 - 3 Simon Elgan, Agnes Andersson Kastellegårdshallen
2020-01-18 17:30 069013008 IBK Kungälv F 04/05 Kastelle - Floda IBK F04/IBK GBG 2 - 2 Adem Can, Oscar Kjellgren Elgestål Kastellegårdshallen
2020-02-29 14:45 069013005 Öckerö IBK F04 - Dingle AIK Flickor 02-04 4 - 1 , Sebastian Kiejs Huhmarniemi Hedenskolans Idrottshall
2020-01-24 19:30 069013010 Öckerö IBK F04 - IK Zenith F02-03 2 - 0 Mohamad Bahsson, Rasty Al-barzngi Hedenskolans Idrottshall
2020-01-26 16:00 069013009 Dingle AIK Flickor 02-04 - Pixbo Wallenstam IBF F06 Vit 0 - 9 Filip Forsberg, Martin Larsson Munkedals Idrottshall
2020-02-01 13:00 069013015 Floda IBK F04/IBK GBG - Öckerö IBK F04 2 - 2 Meisam Hosseini, Per Sundvall Alléhallen
2020-02-02 12:00 069013013 IK Zenith F02-03 - Dingle AIK Flickor 02-04 7 - 5 Mohamad Bahsson, Marcus Larsson Björlanda Idrottshall
2020-02-02 17:00 069013014 IBK Kungälv F 04/05 Kastelle - Pixbo Wallenstam IBF F06 Vit 3 - 8 Tobias Hildesson, Jesper Stolt-Hermansson Kastellegårdshallen
069013017 Dingle AIK Flickor 02-04 - IBK Kungälv F 04/05 Kastelle Munkedals Idrottshall
2020-02-20 19:45 069013018 IK Zenith F02-03 - Floda IBK F04/IBK GBG 7 - 1 Felix Bark Peterson, Jesper Björklund Greter Torshallen
069013021 Floda IBK F04/IBK GBG - Dingle AIK Flickor 02-04 Alléhallen
2020-02-16 17:30 069013024 Öckerö IBK F04 - Pixbo Wallenstam IBF F06 Vit 4 - 6 Meisam Hosseini, Ali Noori Hedenskolans Idrottshall
2020-02-23 14:40 069013028 IK Zenith F02-03 - Pixbo Wallenstam IBF F06 Vit 2 - 6 Agnes Andersson, Pelle Hellberg Björlanda Idrottshall
2020-02-23 17:00 069013027 IBK Kungälv F 04/05 Kastelle - Öckerö IBK F04 2 - 3 , Matilda Svenblad Munkegärdehallen
2020-02-27 19:45 069013032 IK Zenith F02-03 - IBK Kungälv F 04/05 Kastelle 9 - 4 Rasty Al-barzngi, Mohamad Bahsson Torshallen
2020-02-28 20:10 069013031 Pixbo Wallenstam IBF F06 Vit - Floda IBK F04/IBK GBG 9 - 2 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Mölnlycke Idrottshall
2020-01-19 14:30 069013033 Dingle AIK Flickor 02-04 - Öckerö IBK F04 1 - 3 Filip Forsberg, Andreas Brunzell Munkedals Idrottshall
2020-03-01 16:30 069013036 Floda IBK F04/IBK GBG - IBK Kungälv F 04/05 Kastelle 1 - 8 Matilda Hasselberg, Caroline Nöjd Alléhallen
2020-03-08 15:00 069013037 Pixbo Wallenstam IBF F06 Vit - Dingle AIK Flickor 02-04 WO (5 - 0) Patrich Hellfärdsson, Daniel Madsen Mölnlycke Idrottshall
2020-03-08 16:10 069013038 IK Zenith F02-03 - Öckerö IBK F04 6 - 3 Håkan Krafft, Hajrudin Begic Björlanda Idrottshall
069013042 Pixbo Wallenstam IBF F06 Vit - IBK Kungälv F 04/05 Kastelle Wallenstamhallen
069013043 Öckerö IBK F04 - Floda IBK F04/IBK GBG Hedenskolans Idrottshall
2020-02-06 19:00 069013041 Dingle AIK Flickor 02-04 - IK Zenith F02-03 3 - 5 Andreas Brunzell, Filip Forsberg Munkedals Idrottshall
069013045 IBK Kungälv F 04/05 Kastelle - Dingle AIK Flickor 02-04 Kastellegårdshallen
069013046 Floda IBK F04/IBK GBG - IK Zenith F02-03 Alléhallen
069013049 Dingle AIK Flickor 02-04 - Floda IBK F04/IBK GBG Munkedals Idrottshall
069013052 Pixbo Wallenstam IBF F06 Vit - Öckerö IBK F04 Wallenstamhallen
069013055 Öckerö IBK F04 - IBK Kungälv F 04/05 Kastelle Hedenskolans Idrottshall
069013056 Pixbo Wallenstam IBF F06 Vit - IK Zenith F02-03 Wallenstamhallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Pixbo Wallenstam IBF F06 Vit 7 7 0 0 52-16 36 21
2. IK Zenith F02-03 8 6 0 2 39-26 13 18
3. Öckerö IBK F04 7 4 1 2 21-18 3 13
4. IBK Kungälv F 04/ 05 Kastelle 6 1 1 4 21-26 -5 4
5. Floda IBK F04/ IBK GBG 6 0 2 4 13-37 -24 2
6. Dingle AIK Flickor 02-04 6 0 0 6 10-33 -23 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis