Flick Mörkröd Höst 24 (2021/22)

Gruppspel
Pantamera Flick Mörköd A Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-01-13 20:15 066200003 Ale IBF DJ Blå - IBF Älvstranden DJ 6 - 2 Semir Aganspahic, Henrik Nordström Kronan Älvängen
2022-01-14 19:00 066200001 Lindås Rasta IBK F03/06 svart - Landvetter IBK F03/06 vit 2 - 5 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Linus Svensson Askims Sporthall
2022-01-15 16:15 066200002 Stenungsunds IBK F05 - Pixbo Wallenstam IBF F06 Vit 6 - 10 Mustafa Kalajdzisalihovic, Abdinasir Abdirahman Stenungsund Arena
2022-01-24 18:00 066200005 IBF Älvstranden DJ - Landvetter IBK F03/06 vit 2 - 6 Rasmus Eriksson, Sebastian Sannerholm Santoshallen
2022-02-26 16:10 066200004 Pixbo Wallenstam IBF F06 Vit - Lindås Rasta IBK F03/06 svart 7 - 6 Kian Keinia, Amir Huseinovic Wallenstam Arena A
2022-04-01 18:40 066200006 Ale IBF DJ Blå - Stenungsunds IBK F05 7 - 2 Adam Jällfält, Thomas Johansson Ale Kulturrum
2022-01-29 12:30 066200009 Landvetter IBK F03/06 vit - Stenungsunds IBK F05 5 - 7 Senad Olevic, Mükremin Er Pinntorps Idrottshall
2022-01-29 19:10 066200007 Lindås Rasta IBK F03/06 svart - IBF Älvstranden DJ 6 - 6 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Jesper Björklund Greter Lindås Waves Arena
2022-03-18 18:40 066200008 Pixbo Wallenstam IBF F06 Vit - Ale IBF DJ Blå 1 - 2 Mustafa Kalajdzisalihovic, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Wallenstam Arena A
2022-02-04 18:45 066200010 Ale IBF DJ Blå - Lindås Rasta IBK F03/06 svart 8 - 2 Pierre Eberhard Berg, Adam Jällfält Ale Kulturrum
2022-02-06 10:10 066200012 Landvetter IBK F03/06 vit - Pixbo Wallenstam IBF F06 Vit 3 - 6 Albert Enlund, Petter Enlund Pinntorps Idrottshall
2022-04-03 18:00 066200011 Stenungsunds IBK F05 - IBF Älvstranden DJ 6 - 8 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Linus Svensson Stenungsund Arena
2022-02-27 10:30 066200014 Ale IBF DJ Blå - Landvetter IBK F03/06 vit 3 - 4 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Ale Kulturrum
2022-02-28 18:00 066200015 IBF Älvstranden DJ - Pixbo Wallenstam IBF F06 Vit 3 - 4 Narcis Hadziselimovic, Amir Huseinovic Santoshallen
2022-04-08 19:30 066200013 Lindås Rasta IBK F03/06 svart - Stenungsunds IBK F05 3 - 4 Henrik Nordström, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Lindås Waves Arena
2022-03-08 18:40 066200018 IBF Älvstranden DJ - Ale IBF DJ Blå 4 - 2 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Santoshallen
2022-03-11 19:00 066200017 Pixbo Wallenstam IBF F06 Vit - Stenungsunds IBK F05 5 - 3 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Erik Hulthén Wallenstam Arena A
2022-03-24 20:10 066200016 Landvetter IBK F03/06 vit - Lindås Rasta IBK F03/06 svart 6 - 1 Adam Jällfält, Thomas Johansson Pinntorps Idrottshall
2022-03-13 19:00 066200019 Lindås Rasta IBK F03/06 svart - Pixbo Wallenstam IBF F06 Vit 1 - 8 Linus Svensson, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Lindås Waves Arena
2022-03-17 20:10 066200020 Landvetter IBK F03/06 vit - IBF Älvstranden DJ 3 - 4 Felix Bark Peterson, Jesper Björklund Greter Pinntorps Idrottshall
2022-03-21 19:15 066200021 Stenungsunds IBK F05 - Ale IBF DJ Blå 6 - 3 Mathias Johansson, Alexander Rydqvist Stenungsund Arena
2022-03-20 11:00 066200023 Ale IBF DJ Blå - Pixbo Wallenstam IBF F06 Vit 3 - 4 William Malmqvist, Molly Larsson Ale Kulturrum
2022-03-20 13:20 066200022 IBF Älvstranden DJ - Lindås Rasta IBK F03/06 svart 3 - 7 Goran Kuduzovic, Gabriel Adolfsson Santoshallen
2022-03-20 17:45 066200024 Stenungsunds IBK F05 - Landvetter IBK F03/06 vit 8 - 6 Mathias Johansson, Martin Andersson Stenungsund Arena
2022-03-12 18:45 066200027 Pixbo Wallenstam IBF F06 Vit - Landvetter IBK F03/06 vit 3 - 2 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Patrich Hellfärdsson Wallenstam Arena A
2022-03-27 16:30 066200025 Lindås Rasta IBK F03/06 svart - Ale IBF DJ Blå 5 - 3 Mats Sällberg, Christer Carlberg Lindås Waves Arena
2022-03-27 18:10 066200026 IBF Älvstranden DJ - Stenungsunds IBK F05 5 - 3 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Santoshallen
2022-04-09 11:45 066200028 Stenungsunds IBK F05 - Lindås Rasta IBK F03/06 svart 7 - 0 Adem Can, Martin Andersson Stenungsund Arena
2022-04-09 12:20 066200030 Pixbo Wallenstam IBF F06 Vit - IBF Älvstranden DJ 7 - 6 Erik Hulthén, Axel Höglund Wallenstam Arena A
2022-04-09 14:40 066200029 Landvetter IBK F03/06 vit - Ale IBF DJ Blå 0 - 4 Ludvig Granath, William Malmqvist Pinntorps Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Pixbo Wallenstam IBF F06 Vit 10 9 0 1 55-35 20 27
2. Ale IBF DJ Blå 10 5 0 5 41-30 11 15
3. Stenungsunds IBK F05 10 5 0 5 52-52 0 15
4. IBF Älvstranden DJ 10 4 1 5 43-50 -7 13
5. Landvetter IBK F03/ 06 vit 10 4 0 6 40-40 0 12
6. Lindås Rasta IBK F03/ 06 svart 10 2 1 7 33-57 -24 7
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flick Mörköd B Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-01-15 11:40 066201001 Eken IBK / Mölndals IBF F06-07 - FBC Lerum DJ 2 - 7 Senad Olevic, Patrich Hellfärdsson Ekenhallen 1
2022-01-16 14:30 066201002 IBK Alingsås F06/07 Göteborg - Pixbo Wallenstam IBF F07 Röd 2 - 1 Daniel Larm, Patrik Augustsson Stadsskogshallen, Alingsås
2022-01-17 19:40 066201003 IBK Kungälv DJ - Landvetter IBK F0508 3 - 2 Mükremin Er, Semir Aganspahic Munkegärdehallen
2022-01-22 13:00 066201004 Pixbo Wallenstam IBF F07 Röd - Eken IBK / Mölndals IBF F06-07 9 - 3 Henrik Nordström, Ali Noori Wallenstam Arena A
2022-01-22 14:45 066201005 Landvetter IBK F0508 - FBC Lerum DJ 5 - 4 Mustafa Er, Adem Can Pinntorps Idrottshall
2022-03-30 19:30 066201006 IBK Kungälv DJ - IBK Alingsås F06/07 Göteborg 1 - 3 Felix Bark Peterson, Jesper Björklund Greter Munkegärdehallen
2022-01-21 20:00 066201007 Eken IBK / Mölndals IBF F06-07 - Landvetter IBK F0508 4 - 3 Narcis Hadziselimovic, Selma Hadziselimovic Ekenhallen 1
2022-01-30 13:00 066201009 FBC Lerum DJ - IBK Alingsås F06/07 Göteborg 2 - 4 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Linus Svensson Rydsbergshallen Plan 3
2022-03-13 19:15 066201008 Pixbo Wallenstam IBF F07 Röd - IBK Kungälv DJ 6 - 5 Selma Hadziselimovic, Mükremin Er Wallenstam Arena A
2022-02-05 19:00 066201010 IBK Kungälv DJ - Eken IBK / Mölndals IBF F06-07 8 - 2 Mükremin Er, Semir Aganspahic Munkegärdehallen
2022-02-06 17:00 066201011 IBK Alingsås F06/07 Göteborg - Landvetter IBK F0508 5 - 6 Patrik Augustsson, Daniel Larm Stadsskogshallen, Alingsås
2022-03-06 19:30 066201012 FBC Lerum DJ - Pixbo Wallenstam IBF F07 Röd 8 - 4 Ludvig Granath, William Malmqvist Alléhallen
2022-02-26 11:00 066201013 Eken IBK / Mölndals IBF F06-07 - IBK Alingsås F06/07 Göteborg 2 - 7 Yao-Zu Galby, Kian Keinia Ekenhallen 1
2022-02-26 17:50 066201015 Landvetter IBK F0508 - Pixbo Wallenstam IBF F07 Röd 4 - 4 Lucas Venderot, William Malmqvist Önnerödshallen
2022-02-26 18:00 066201014 IBK Kungälv DJ - FBC Lerum DJ 4 - 5 Axel Höglund, Alexander Rydqvist Munkegärdehallen
2022-03-04 20:15 066201016 FBC Lerum DJ - Eken IBK / Mölndals IBF F06-07 9 - 2 Ludvig Granath, Lucas Venderot Lerum Arena A 2
2022-03-05 12:00 066201017 Pixbo Wallenstam IBF F07 Röd - IBK Alingsås F06/07 Göteborg 0 - 5 Erik Hulthén, Jesper Björklund Greter Wallenstam Arena A
2022-03-05 12:30 066201018 Landvetter IBK F0508 - IBK Kungälv DJ 3 - 3 Patrich Hellfärdsson, Kian Keinia Pinntorps Idrottshall
2022-03-11 18:30 066201021 IBK Alingsås F06/07 Göteborg - IBK Kungälv DJ 5 - 1 Pavle Velcov, Isak Brogren Stadsskogshallen, Alingsås
2022-03-12 11:40 066201019 Eken IBK / Mölndals IBF F06-07 - Pixbo Wallenstam IBF F07 Röd 2 - 6 Goran Kuduzovic, Henry Tames Ekenhallen 1
2022-03-13 17:15 066201020 FBC Lerum DJ - Landvetter IBK F0508 9 - 3 William Malmqvist, Mustafa Kalajdzisalihovic Rydsbergshallen
2022-03-18 19:45 066201024 IBK Alingsås F06/07 Göteborg - FBC Lerum DJ 4 - 2 Dan Pettersson, Johan Gripestam Stadsskogshallen, Alingsås
2022-03-19 16:10 066201022 Landvetter IBK F0508 - Eken IBK / Mölndals IBF F06-07 15 - 3 Mustafa Er, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Pinntorps Idrottshall
2022-03-20 15:50 066201023 IBK Kungälv DJ - Pixbo Wallenstam IBF F07 Röd 1 - 6 Linus Svensson, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Munkegärdehallen
2022-03-26 13:40 066201027 Pixbo Wallenstam IBF F07 Röd - FBC Lerum DJ 4 - 4 Gustav Garplid, Isak Skarrie Wallenstam Arena A
2022-03-26 16:00 066201025 Eken IBK / Mölndals IBF F06-07 - IBK Kungälv DJ 1 - 7 Yao-Zu Galby, Joakim Jögi Ekenhallen 1
2022-03-26 17:30 066201026 Landvetter IBK F0508 - IBK Alingsås F06/07 Göteborg 3 - 9 Adnan Tongur, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Pinntorps Idrottshall
2022-04-05 18:20 066201030 Pixbo Wallenstam IBF F07 Röd - Landvetter IBK F0508 6 - 2 Robin Boqvist, Goran Kuduzovic Wallenstam Arena A
2022-04-06 18:00 066201028 IBK Alingsås F06/07 Göteborg - Eken IBK / Mölndals IBF F06-07 0 - 0 Robin Boqvist, Mustafa Er Stadsskogshallen, Alingsås
2022-04-10 18:00 066201029 FBC Lerum DJ - IBK Kungälv DJ 2 - 6 Oskar Kanerva, Mats Sällberg Rydsbergshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Alingsås F06/ 07 Göteborg 10 8 1 1 44-18 26 25
2. Pixbo Wallenstam IBF F07 Röd 10 5 2 3 46-36 10 17
3. FBC Lerum DJ 10 5 1 4 52-38 14 16
4. IBK Kungälv DJ 10 4 1 5 39-35 4 13
5. Landvetter IBK F0508 10 3 2 5 46-50 -4 11
6. Eken IBK / Mölndals IBF F06-07 10 1 1 8 21-71 -50 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flick Mörköd C Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-01-15 15:15 066202002 Lindome IBK F06/07 - IK Zenith F06-07/ Öckerö IBK F04-06 17 - 0 Mustafa Er, Adem Can Almåshallen A
2022-01-16 18:30 066202003 Floda IBK F06-07 - FBC Lerum F06 3 - 5 Tomas Levin, Henry Tames Nova Floda Sportcenter
2022-01-16 19:15 066202001 FBC Partille F05/07 Svart - IBK Bergum DJ 4 - 3 Kian Keinia, Patrich Hellfärdsson Partillebohallen
2022-01-22 17:20 066202006 Floda IBK F06-07 - Lindome IBK F06/07 3 - 7 Mükremin Er, Semir Aganspahic Nova Floda Sportcenter
2022-01-23 19:30 066202005 FBC Lerum F06 - IBK Bergum DJ 9 - 0 Mustafa Kalajdzisalihovic, Senad Olevic Rydsbergshallen
2022-03-24 18:45 066202004 IK Zenith F06-07/ Öckerö IBK F04-06 - FBC Partille F05/07 Svart 2 - 3 Henrik Nordström, Aldin Hadziselmovic Torshallen
2022-01-30 14:30 066202008 IK Zenith F06-07/ Öckerö IBK F04-06 - Floda IBK F06-07 8 - 7 Johan Ronge, Lucas Venderot Björlanda Idrottshall
2022-01-30 19:15 066202007 FBC Partille F05/07 Svart - FBC Lerum F06 5 - 5 Mustafa Er, Mustafa Kalajdzisalihovic Qvisthallen
2022-04-03 18:00 066202009 IBK Bergum DJ - Lindome IBK F06/07 1 - 7 Erik Hulthén, Jesper Björklund Greter Lerjehallen
2022-02-06 16:50 066202012 IBK Bergum DJ - IK Zenith F06-07/ Öckerö IBK F04-06 4 - 9 Rasty Al-barzngi, Mohamad Bahsson Bergumsskolan
2022-02-11 19:30 066202010 Floda IBK F06-07 - FBC Partille F05/07 Svart 3 - 6 Ali Alizada, Mohsen Gholami Nova Floda Sportcenter
2022-04-04 18:30 066202011 Lindome IBK F06/07 - FBC Lerum F06 2 - 5 Henrik Nordström, Ali Noori Streteredsskolan
2022-02-27 14:50 066202014 Floda IBK F06-07 - IBK Bergum DJ 15 - 2 Semir Aganspahic, Mükremin Er Nova Floda Sportcenter
2022-02-27 17:45 066202015 FBC Lerum F06 - IK Zenith F06-07/ Öckerö IBK F04-06 4 - 3 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Mohsen Gholami Rydsbergshallen
2022-02-27 18:15 066202013 FBC Partille F05/07 Svart - Lindome IBK F06/07 7 - 7 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Partillebohallen
2022-03-06 10:00 066202017 IK Zenith F06-07/ Öckerö IBK F04-06 - Lindome IBK F06/07 0 - 7 Linus Svensson, William Malmqvist Björlanda Idrottshall
2022-03-06 14:30 066202016 IBK Bergum DJ - FBC Partille F05/07 Svart 0 - 12 Henrik Nordström, Ali Noori Bergumsskolan
2022-03-06 16:15 066202018 FBC Lerum F06 - Floda IBK F06-07 8 - 6 Tage Sandquist, Thor Sandqvist Alléhallen
2022-03-13 19:00 066202020 IBK Bergum DJ - FBC Lerum F06 2 - 17 Amir Huseinovic, Thomas Johansson Bergumsskolan
2022-03-13 19:30 066202019 FBC Partille F05/07 Svart - IK Zenith F06-07/ Öckerö IBK F04-06 8 - 5 Axel Höglund, Henrik Nordström Partillebohallen
2022-04-10 11:00 066202021 Lindome IBK F06/07 - Floda IBK F06-07 1 - 0 Adam Jällfält, Thomas Johansson Almåshallen A
2022-03-20 11:30 066202024 Lindome IBK F06/07 - IBK Bergum DJ 8 - 1 Pierre Eberhard Berg, Mattias Strid Almåshallen A
2022-03-20 15:00 066202023 Floda IBK F06-07 - IK Zenith F06-07/ Öckerö IBK F04-06 11 - 6 Måns Bartilson, Ali Noori Nova Floda Sportcenter
2022-03-20 15:15 066202022 FBC Lerum F06 - FBC Partille F05/07 Svart 0 - 6 Gustav Biveby, Fahd Alkassar Rydsbergshallen
2022-03-17 18:45 066202027 IK Zenith F06-07/ Öckerö IBK F04-06 - IBK Bergum DJ 7 - 4 Selma Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Torshallen
2022-03-19 17:30 066202026 FBC Lerum F06 - Lindome IBK F06/07 2 - 4 Abdinasir Abdirahman, Emir Rajabi Rydsbergshallen
2022-03-26 14:20 066202025 FBC Partille F05/07 Svart - Floda IBK F06-07 5 - 3 , Felix Bark Peterson Qvisthallen
2022-02-24 18:45 066202030 IK Zenith F06-07/ Öckerö IBK F04-06 - FBC Lerum F06 2 - 9 Jesper Björklund Greter, Senad Olevic Torshallen
2022-03-27 11:15 066202028 Lindome IBK F06/07 - FBC Partille F05/07 Svart 3 - 3 Ali Noori, Henrik Nordström Almåshallen A
2022-04-10 18:00 066202029 IBK Bergum DJ - Floda IBK F06-07 3 - 12 Håkan Krafft, Semir Aganspahic Bergumsskolan
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. FBC Partille F05/ 07 Svart 10 7 3 0 59-31 28 24
2. Lindome IBK F06/ 07 10 7 2 1 63-22 41 23
3. FBC Lerum F06 10 7 1 2 64-33 31 22
4. Floda IBK F06-07 10 3 0 7 63-51 12 9
5. IK Zenith F06-07/ Öckerö IBK F04-06 10 3 0 7 42-74 -32 9
6. IBK Bergum DJ 10 0 0 10 20-100 -80 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis