Pantamera Pojkar Röd (2007-2011) (2023/24)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Röd serie 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-09-30 13:00 204301005 Skövde IBF P07/08 - IBK Vänersborg P07 3 - 7 Kronoslav Kis, Erik Haglund Kavelbro Arena, Skövde
2023-10-08 13:00 204301003 Fröjereds IBF P08 - Skara IBK P08 2 - 1 Kevin Karlsson, Erik Haglund Sparbankshallen, T-holm
2023-11-04 10:45 204301002 Sandareds IBS 06/07 - IBK Elfhög P06-08 9 - 6 Mikael Blom, Alexander Blom Almåshallen - Borås
2024-04-06 12:00 204301010 Rydboholms SK P07 - Sandareds IBS 06/07 Idrottshallen, Viskafors
2024-04-07 15:00 204301009 IBK Elfhög P06-08 - Fröjereds IBF P08 Älvhögsborg, Entréhallen
2023-10-14 12:00 204301011 Sandareds IBS 06/07 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 4 - 9 Patrik Solérius, Alexander Blom Almåshallen - Borås
2023-10-14 12:00 204301012 Fröjereds IBF P08 - Rydboholms SK P07 2 - 5 Sebastian Åberg, Kevin Karlsson Rosenbergs Idrottshall, Tidaholm
2023-10-14 17:00 204301014 Skövde IBF P07/08 - Skara IBK P08 3 - 7 Magnus Nilsson, Felix Nilsson Kavelbrohallen, Skövde
2023-10-21 16:30 204301016 Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 - Fröjereds IBF P08 13 - 1 Leutrim Krasniqi, Jim Nilsson Habo Sporthall C
2023-10-22 15:00 204301019 IBK Elfhög P06-08 - Skövde IBF P07/08 10 - 3 Philip Simson, Pedram Koublani Älvhögsborg, Entréhallen
2023-11-05 15:30 204301018 Skara IBK P08 - IBK Vänersborg P07 6 - 5 Eino Vuoluterä, Per Johansson Vilanhallen, Skara
2023-10-28 13:15 204301024 IBK Vänersborg P07 - IBK Elfhög P06-08 5 - 3 Patrik Augustsson, Pontus Olofsson Idrottshuset, Vänersborg
2023-10-29 16:30 204301023 Skövde IBF P07/08 - Rydboholms SK P07 2 - 4 Robban Lundahl, Alma Ernstsson Kavelbro Arena, Skövde
2023-10-06 19:30 204301030 Rydboholms SK P07 - IBK Vänersborg P07 5 - 4 Harri Tjäder, Richard Claesson Idrottshallen, Viskafors
2023-11-10 20:00 204301026 Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 - Skövde IBF P07/08 12 - 4 Sebastian Åberg, Erik Haglund Habo Sporthall C
2023-11-11 16:15 204301028 Sandareds IBS 06/07 - Fröjereds IBF P08 2 - 2 Patrik Solérius, Alexander Blom Almåshallen - Borås
2023-11-12 16:00 204301035 Skara IBK P08 - IBK Elfhög P06-08 7 - 7 Jim Nilsson, Felix Nilsson Vilanhallen, Skara
2023-11-18 12:45 204301033 IBK Vänersborg P07 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 3 - 5 Johan Gripestam, Patrik Augustsson Idrottshuset, Vänersborg
2023-11-25 12:00 204301040 Rydboholms SK P07 - Skara IBK P08 7 - 11 Patrik Solérius, Alexander Blom Idrottshallen, Viskafors
2023-11-25 14:00 204301038 Sandareds IBS 06/07 - Skövde IBF P07/08 10 - 0 Johan Gripestam, Philip Simson Almåshallen - Borås
2023-12-02 11:15 204301042 IBK Vänersborg P07 - Sandareds IBS 06/07 3 - 1 Daniel Dimitrovski, Nebojsa Stefanovski Idrottshuset, Vänersborg
2023-12-02 16:00 204301044 Skara IBK P08 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 3 - 7 Gani Gerxhaliu, Magnus Nilsson Vilanhallen, Skara
2023-12-03 15:00 204301045 IBK Elfhög P06-08 - Rydboholms SK P07 3 - 8 Patrik Augustsson, Daniel Larm Älvhögsborg, Entréhallen
2023-12-03 17:00 204301041 Skövde IBF P07/08 - Fröjereds IBF P08 3 - 3 Felix Nilsson, Leutrim Krasniqi Kavelbro Arena, Skövde
2023-12-09 14:00 204301049 Fröjereds IBF P08 - IBK Vänersborg P07 6 - 4 Felix Nilsson, Erik Haglund Sparbankshallen, T-holm
2024-03-10 14:15 204301046 Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 - IBK Elfhög P06-08 Habo Arena
2023-12-12 19:00 204301055 Rydboholms SK P07 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 3 - 3 Pavle Velcov, Alexander Blom Idrottshallen, Viskafors
2023-12-16 16:00 204301053 Skara IBK P08 - Sandareds IBS 06/07 8 - 2 Leutrim Krasniqi, Gani Gerxhaliu Vilanhallen, Skara
2024-01-13 11:00 204301059 Fröjereds IBF P08 - IBK Elfhög P06-08 6 - 2 David Karlsson, Henrik Sjöberg Sparbankshallen, T-holm
2024-01-13 17:00 204301060 Sandareds IBS 06/07 - Rydboholms SK P07 0 - 1 Carl Larsson, Pedram Koublani Almåshallen - Borås
2024-01-20 11:15 204301065 IBK Vänersborg P07 - Skövde IBF P07/08 13 - 1 Daniel Dimitrovski, Nebojsa Stefanovski Idrottshuset, Vänersborg
2024-01-20 12:30 204301063 Skara IBK P08 - Fröjereds IBF P08 2 - 4 Eino Vuoluterä, Simon Franzén Vilanhallen, Skara
2024-01-21 15:00 204301062 IBK Elfhög P06-08 - Sandareds IBS 06/07 5 - 4 Pontus Olofsson, Daniel Larm Älvhögsborg, Entréhallen
2024-01-27 12:00 204301067 Rydboholms SK P07 - Fröjereds IBF P08 4 - 4 Alexander Blom, Patrik Solérius Idrottshallen, Viskafors
2024-01-27 14:30 204301069 Skara IBK P08 - Skövde IBF P07/08 15 - 2 Håkan Karlsson, Emil Jacobsson Vilanhallen, Skara
2024-01-27 17:00 204301066 Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 - Sandareds IBS 06/07 5 - 3 Leutrim Krasniqi, Jim Nilsson Habo Sporthall C
2024-02-02 19:30 204301071 Fröjereds IBF P08 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 3 - 3 Håkan Karlsson, Simon Franzén Rosenbergs Idrottshall, Tidaholm
2024-02-03 09:30 204301073 IBK Vänersborg P07 - Skara IBK P08 7 - 3 Peter Jaeger, Sven Persson Idrottshuset, Vänersborg
2024-02-04 17:00 204301074 Skövde IBF P07/08 - IBK Elfhög P06-08 5 - 7 Erik Haglund, Robban Lundahl Kavelbro Arena, Skövde
2023-12-17 15:00 204301078 Rydboholms SK P07 - Skövde IBF P07/08 10 - 1 Aron Ryberg, Christer Abrahamsson Idrottshallen, Viskafors
2024-03-25 19:00 204301079 IBK Elfhög P06-08 - IBK Vänersborg P07 Syltehallen, Trollhättan
2024-02-24 12:00 204301085 IBK Vänersborg P07 - Rydboholms SK P07 8 - 2 Carl Larsson, Patrik Augustsson Idrottshuset, Vänersborg
2024-02-24 14:00 204301083 Fröjereds IBF P08 - Sandareds IBS 06/07 7 - 3 Magnus Nilsson, Felix Nilsson Rosenbergs Idrottshall, Tidaholm
2024-02-25 15:30 204301081 Skövde IBF P07/08 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 3 - 17 Per Johansson, Kevin Karlsson Kavelbro Arena, Skövde
2024-03-02 12:30 204301088 Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 - IBK Vänersborg P07 Leutrim Krasniqi, Felix Nilsson Habo Sporthall A-hall
2024-03-03 15:00 204301090 IBK Elfhög P06-08 - Skara IBK P08 Oliver Hugosson, Sven Persson Älvhögsborg, Entréhallen
2024-03-09 12:00 204301093 Skövde IBF P07/08 - Sandareds IBS 06/07 Fjärilshallen, Skövde
2024-03-09 12:30 204301095 Skara IBK P08 - Rydboholms SK P07 Vilanhallen, Skara
2024-03-16 14:00 204301097 Sandareds IBS 06/07 - IBK Vänersborg P07 Almåshallen - Borås
2024-03-16 14:00 204301100 Rydboholms SK P07 - IBK Elfhög P06-08 Idrottshallen, Viskafors
2024-03-16 15:00 204301099 Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 - Skara IBK P08 Habo Sporthall A-hall
2024-03-17 11:00 204301096 Fröjereds IBF P08 - Skövde IBF P07/08 Sparbankshallen, T-holm
2023-10-08 15:00 204301101 IBK Elfhög P06-08 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 5 - 10 Isak Brogren, Henrik Sjöberg Älvhögsborg, Entréhallen
2024-03-10 16:15 204301104 IBK Vänersborg P07 - Fröjereds IBF P08 Idrottshuset, Vänersborg
2024-03-26 19:00 204301110 Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 - Rydboholms SK P07 Habo Sporthall C
2024-03-30 14:00 204301108 Sandareds IBS 06/07 - Skara IBK P08 Almåshallen - Borås
2023-11-29 19:30 204301112 Fröjereds IBF P08 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 3 - 7 Magnus Nilsson, Håkan Karlsson Rosenbergs Idrottshall, Tidaholm
2023-12-07 18:30 204301111 Sandareds IBS 06/07 - Rydboholms SK P07 3 - 3 Patrik Solérius, Alexander Blom Almåshallen - Borås
2024-02-08 19:30 204301114 Skara IBK P08 - Skövde IBF P07/08 10 - 4 Felix Nilsson, Magnus Nilsson Vilanhallen, Skara
2024-02-17 16:00 204301113 IBK Vänersborg P07 - IBK Elfhög P06-08 15 - 3 David Karlsson, Sven Persson Idrottshuset, Vänersborg
204301118 IBK Elfhög P06-08 - Skara IBK P08 Älvhögsborg, Entréhallen
2023-11-18 14:00 204301116 Rydboholms SK P07 - Fröjereds IBF P08 3 - 4 Nebojsa Stefanovski, Daniel Dimitrovski Idrottshallen, Viskafors
2024-03-03 12:00 204301115 Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 - Sandareds IBS 06/07 Kevin Karlsson, Kalle Svensson Habo Arena
2024-04-06 13:00 204301117 Skövde IBF P07/08 - IBK Vänersborg P07 Kavelbro Arena, Skövde
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 11 9 2 0 91-35 56 29
2. Fröjereds IBF P08 13 6 4 3 47-52 -5 22
3. IBK Vänersborg P07 11 7 0 4 74-38 36 21
4. Rydboholms SK P07 12 6 3 3 55-45 10 21
5. Skara IBK P08 11 6 1 4 73-50 23 19
6. IBK Elfhög P06-08 10 3 1 6 51-72 -21 10
7. Sandareds IBS 06/ 07 11 2 2 7 41-49 -8 8
8. Skövde IBF P07/ 08 13 0 1 12 34-125 -91 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd serie 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-11 19:30 204302001 IBK Lockerud Mariestad P08/09 1 - Tibro IBK P07/08 7 - 1 Håkan Karlsson, Simon Franzén Svenska Motor-hallen, Mariestad
2023-10-14 15:15 204302002 IBK Lidköping P08 - Svenljunga IBK -08/09 2 - 6 Leutrim Krasniqi, Jim Nilsson Idrottens hus T2, Lidköping
2023-10-14 16:30 204302005 Wårgårda IBK P07/08 - Fröjereds IBF P09 4 - 8 Philip Simson, Johan Gripestam Sporthallen, Vårgårda
2023-10-15 10:00 204302003 Fagerhult Habo IBK Ungdom P09 - Tranemo IBK P08 2 - 4 Magnus Nilsson, Felix Nilsson Habo Sporthall C-hall
2023-10-17 19:30 204302007 Fröjereds IBF P09 - Vara IBK P 07/08/09 2 - 2 Erik Haglund, Kevin Karlsson Rosenbergs Idrottshall, Tidaholm
2023-10-20 19:30 204302006 Tibro IBK P07/08 - Wårgårda IBK P07/08 1 - 8 Simon Franzén, Felix Nilsson Baggebohallen, Tibro
2023-10-21 12:00 204302010 Svenljunga IBK -08/09 - IBK Lockerud Mariestad P08/09 1 7 - 1 Nebojsa Stefanovski, Daniel Dimitrovski Mogahallen, Svenljunga
2023-10-21 16:00 204302009 Tranemo IBK P08 - IBK Lidköping P08 4 - 6 Bengt Stadig, Aron Ryberg Idrottshallen, Tranemo (Gamla)
2023-10-28 13:00 204302011 IBK Lockerud Mariestad P08/09 1 - Tranemo IBK P08 9 - 3 Robban Lundahl, Martin Söderström Svenska Motor-hallen, Mariestad
2023-10-28 14:00 204302015 Svenljunga IBK -08/09 - Tibro IBK P07/08 8 - 3 Mikael Blom, Alexander Blom Mogahallen, Svenljunga
2023-10-29 11:00 204302013 Fagerhult Habo IBK Ungdom P09 - Fröjereds IBF P09 6 - 3 Simon Franzén, Håkan Karlsson Alléhallen
2023-10-29 12:00 204302014 Vara IBK P 07/08/09 - Wårgårda IBK P07/08 8 - 5 Pontus Olofsson, Daniel Larm Vara IBK Arena
2023-11-10 19:30 204302016 Tranemo IBK P08 - Svenljunga IBK -08/09 5 - 4 Pavle Velcov, Johan Söderman Idrottshallen, Tranemo (Gamla)
2023-11-11 10:00 204302019 Fröjereds IBF P09 - IBK Lidköping P08 9 - 5 Martin Söderström, Kalle Svensson Sparbankshallen, T-holm
2023-11-11 16:30 204302017 Tibro IBK P07/08 - Vara IBK P 07/08/09 2 - 8 Felix Nilsson, Gani Gerxhaliu Baggebohallen, Tibro
2023-11-11 17:30 204302018 Wårgårda IBK P07/08 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P09 4 - 3 Johan Gripestam, Philip Simson Sporthallen, Vårgårda
2023-11-17 19:30 204302021 IBK Lockerud Mariestad P08/09 1 - Fröjereds IBF P09 0 - 7 Robban Lundahl, Per Johansson Svenska Motor-hallen, Mariestad
2023-11-18 11:00 204302023 Fagerhult Habo IBK Ungdom P09 - Vara IBK P 07/08/09 2 - 0 Håkan Karlsson, Magnus Nilsson Habo Sporthall C-hall
2023-11-18 13:30 204302024 Tranemo IBK P08 - Tibro IBK P07/08 9 - 8 David Persson, Harri Tjäder Idrottshallen, Tranemo (Gamla)
2023-11-24 19:45 204302022 IBK Lidköping P08 - Wårgårda IBK P07/08 8 - 5 Leutrim Krasniqi, Jim Nilsson Idrottens hus i Lidköping
2023-11-19 16:00 204302030 Wårgårda IBK P07/08 - IBK Lockerud Mariestad P08/09 1 7 - 2 Philip Simson, Johan Gripestam Sporthallen, Vårgårda
2023-11-25 10:30 204302029 Vara IBK P 07/08/09 - IBK Lidköping P08 7 - 6 Pontus Olofsson, Daniel Larm Vara IBK Arena
2023-11-25 14:00 204302028 Tibro IBK P07/08 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P09 0 - 17 Kevin Karlsson, Håkan Karlsson Baggebohallen, Tibro
2023-11-25 14:30 204302026 Fröjereds IBF P09 - Svenljunga IBK -08/09 3 - 5 Felix Nilsson, Kronoslav Kis Rosenbergs Idrottshall, Tidaholm
2023-12-02 13:00 204302032 IBK Lidköping P08 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P09 7 - 7 Leutrim Krasniqi, Jim Nilsson Idrottens hus T2, Lidköping
2023-12-02 16:00 204302031 IBK Lockerud Mariestad P08/09 1 - Vara IBK P 07/08/09 3 - 4 Leutrim Krasniqi, Jim Nilsson Svenska Motor-hallen, Mariestad
2023-12-02 16:00 204302034 Tranemo IBK P08 - Fröjereds IBF P09 4 - 4 Aron Ryberg, Oliver Hugosson Idrottshallen, Tranemo (Gamla)
2024-03-23 11:00 204302035 Svenljunga IBK -08/09 - Wårgårda IBK P07/08 Mogahallen, Svenljunga
2023-12-08 19:30 204302039 Tibro IBK P07/08 - IBK Lidköping P08 3 - 7 Kevin Karlsson, Kalle Svensson Baggebohallen, Tibro
2023-12-10 12:00 204302037 Wårgårda IBK P07/08 - Tranemo IBK P08 6 - 8 Isak Brogren, Henrik Sjöberg Nårunga Sporthall, Vårgårda
2023-12-10 12:30 204302040 Fagerhult Habo IBK Ungdom P09 - IBK Lockerud Mariestad P08/09 1 10 - 1 Leutrim Krasniqi, Jim Nilsson Habo Sporthall C-hall
2023-12-18 19:45 204302036 Vara IBK P 07/08/09 - Svenljunga IBK -08/09 6 - 3 Leutrim Krasniqi, Jim Nilsson Vara IBK Arena
2023-12-15 19:30 204302042 Fröjereds IBF P09 - Tibro IBK P07/08 12 - 1 Håkan Karlsson, Simon Franzén Rosenbergs Idrottshall, Tidaholm
2023-12-16 13:00 204302045 Svenljunga IBK -08/09 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P09 5 - 6 Mikael Blom, Alexander Blom Mogahallen, Svenljunga
2023-12-16 16:00 204302044 Tranemo IBK P08 - Vara IBK P 07/08/09 3 - 6 Richard Claesson, Aron Ryberg Idrottshallen, Tranemo (Gamla)
2023-12-17 14:00 204302041 IBK Lockerud Mariestad P08/09 1 - IBK Lidköping P08 2 - 6 Eino Vuoluterä, Per Johansson Svenska Motor-hallen, Mariestad
2024-01-13 12:00 204302047 Vara IBK P 07/08/09 - Fröjereds IBF P09 3 - 2 Håkan Karlsson, Simon Franzén Vara IBK Arena
2024-01-13 13:00 204302049 IBK Lidköping P08 - Tranemo IBK P08 11 - 5 Jim Nilsson, Leutrim Krasniqi Idrottens hus T2, Lidköping
2024-01-13 13:00 204302050 IBK Lockerud Mariestad P08/09 1 - Svenljunga IBK -08/09 4 - 6 Martin Söderström, Per Johansson Svenska Motor-hallen, Mariestad
2024-01-13 17:00 204302046 Wårgårda IBK P07/08 - Tibro IBK P07/08 7 - 13 Pavle Velcov, Harri Tjäder Sporthallen, Vårgårda
2024-01-19 19:00 204302052 Svenljunga IBK -08/09 - IBK Lidköping P08 3 - 5 Pavle Velcov, Richard Claesson Mogahallen, Svenljunga
2024-01-20 16:00 204302053 Tranemo IBK P08 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P09 6 - 9 Aron Ryberg, Christer Abrahamsson Idrottshallen, Tranemo (Gamla)
2024-01-20 17:30 204302051 Tibro IBK P07/08 - IBK Lockerud Mariestad P08/09 1 3 - 3 Magnus Nilsson, Kevin Karlsson Baggebohallen, Tibro
2024-01-21 11:00 204302055 Fröjereds IBF P09 - Wårgårda IBK P07/08 6 - 3 Leutrim Krasniqi, Magnus Nilsson Sparbankshallen, T-holm
2024-01-26 19:00 204302059 Wårgårda IBK P07/08 - Vara IBK P 07/08/09 2 - 3 Jim Nilsson, Leutrim Krasniqi Sporthallen, Vårgårda
2024-01-27 11:30 204302056 Tranemo IBK P08 - IBK Lockerud Mariestad P08/09 1 4 - 5 Bengt Stadig, Aron Ryberg Idrottshallen, Tranemo (Gamla)
2024-01-27 17:30 204302058 Fröjereds IBF P09 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P09 2 - 6 Sven Persson, Kronoslav Kis Sparbankshallen, T-holm
2024-02-25 14:30 204302060 Tibro IBK P07/08 - Svenljunga IBK -08/09 2 - 10 Håkan Karlsson, Simon Franzén Baggebohallen, Tibro
2024-02-01 19:00 204302061 Svenljunga IBK -08/09 - Tranemo IBK P08 8 - 5 Pavle Velcov, Bengt Stadig Mogahallen, Svenljunga
2024-02-03 11:15 204302064 IBK Lidköping P08 - Fröjereds IBF P09 0 - 10 Isak Brogren, Martin Johansson Idrottens hus T2, Lidköping
2024-02-03 12:00 204302062 Vara IBK P 07/08/09 - Tibro IBK P07/08 6 - 3 Kevin Karlsson, Johan Gripestam Vara IBK Arena
2024-03-15 18:45 204302063 Fagerhult Habo IBK Ungdom P09 - Wårgårda IBK P07/08 Habo Sporthall A
2024-02-10 12:30 204302069 Tibro IBK P07/08 - Tranemo IBK P08 6 - 8 Jim Nilsson, Leutrim Krasniqi Baggebohallen, Tibro
2024-02-20 19:30 204302066 Fröjereds IBF P09 - IBK Lockerud Mariestad P08/09 1 4 - 4 Simon Franzén, Håkan Karlsson Rosenbergs Idrottshall, Tidaholm
2024-02-24 10:00 204302067 Wårgårda IBK P07/08 - IBK Lidköping P08 2 - 7 Leutrim Krasniqi, Jim Nilsson Sporthallen, Vårgårda
2024-02-24 10:00 204302068 Vara IBK P 07/08/09 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P09 2 - 1 Pontus Olofsson, Kevin Karlsson Vara IBK Arena
2024-03-02 10:30 204302073 Fagerhult Habo IBK Ungdom P09 - Tibro IBK P07/08 Felix Nilsson, Leutrim Krasniqi Habo Sporthall A-hall
2024-03-02 12:00 204302071 Svenljunga IBK -08/09 - Fröjereds IBF P09 Aron Ryberg, Bengt Stadig Mogahallen, Svenljunga
2024-03-02 15:15 204302074 IBK Lidköping P08 - Vara IBK P 07/08/09 Jim Nilsson, Magnus Nilsson Idrottens hus i Lidköping
2024-03-02 17:00 204302075 IBK Lockerud Mariestad P08/09 1 - Wårgårda IBK P07/08 , Kevin Karlsson Svenska Motor-hallen, Mariestad
2024-03-08 19:15 204302076 Vara IBK P 07/08/09 - IBK Lockerud Mariestad P08/09 1 Vara IBK Arena
2024-03-09 12:00 204302079 Fröjereds IBF P09 - Tranemo IBK P08 Sparbankshallen, T-holm
2024-03-09 14:30 204302077 Fagerhult Habo IBK Ungdom P09 - IBK Lidköping P08 Alléhallen
2024-03-09 16:30 204302080 Wårgårda IBK P07/08 - Svenljunga IBK -08/09 Sporthallen, Vårgårda
2024-03-16 12:00 204302081 Svenljunga IBK -08/09 - Vara IBK P 07/08/09 Mogahallen, Svenljunga
2024-03-16 16:00 204302082 Tranemo IBK P08 - Wårgårda IBK P07/08 Idrottshallen, Tranemo (Gamla)
2024-03-16 16:30 204302084 IBK Lidköping P08 - Tibro IBK P07/08 Idrottens hus T2, Lidköping
2024-03-17 14:00 204302085 IBK Lockerud Mariestad P08/09 1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P09 Svenska Motor-hallen, Mariestad
2024-03-19 18:30 204302090 Fagerhult Habo IBK Ungdom P09 - Svenljunga IBK -08/09 Habo Sporthall C
2024-03-23 11:15 204302086 IBK Lidköping P08 - IBK Lockerud Mariestad P08/09 1 Idrottens hus T2, Lidköping
2024-03-23 12:00 204302089 Vara IBK P 07/08/09 - Tranemo IBK P08 Vara IBK Arena
2024-03-23 16:00 204302087 Tibro IBK P07/08 - Fröjereds IBF P09 Baggebohallen, Tibro
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Vara IBK P 07/ 08/ 09 12 10 1 1 55-34 21 31
2. Fagerhult Habo IBK Ungdom P09 11 7 1 3 69-34 35 22
3. IBK Lidköping P08 12 7 1 4 70-63 7 22
4. Fröjereds IBF P09 13 6 3 4 72-43 29 21
5. Svenljunga IBK -08/ 09 11 7 0 4 65-42 23 21
6. Tranemo IBK P08 13 5 1 7 68-84 -16 16
7. IBK Lockerud Mariestad P08/ 09 1 12 3 2 7 41-62 -21 11
8. Wårgårda IBK P07/ 08 11 3 0 8 53-67 -14 9
9. Tibro IBK P07/ 08 13 1 1 11 46-110 -64 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd serie 3 Norra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-14 16:00 204303001 Fröjereds IBF P10 - Tibro IBK P09/10 0 - 6 Simon Öhgren, Sebastian Åberg Rosenbergs Idrottshall, Tidaholm
2023-10-15 12:30 204303002 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10 - IBK Vänersborg P09 6 - 10 Johan Carlsson Habo Sporthall C-hall
2023-10-15 16:30 204303003 Skövde IBF P10 Röd (P12) - BK Halna P08/09 2 - 8 Kevin Karlsson, Kalle Svensson Kavelbro Arena, Skövde
2023-10-15 19:00 204303004 Skövde IBF P09 (P13) - IBK Lidköping P09 1 3 - 8 Kevin Karlsson, Kalle Svensson Kavelbro Arena, Skövde
2023-10-21 16:00 204303006 BK Halna P08/09 - Skövde IBF P09 (P13) 9 - 4 Erik Haglund, Alma Ernstsson Idrottshallen, Töreboda
2023-10-22 13:30 204303008 Tibro IBK P09/10 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10 6 - 3 , Robban Lundahl Baggebohallen, Tibro
2023-10-22 14:00 204303005 Wårgårda IBK P10/11 (3) - Fröjereds IBF P10 13 - 4 , Magnus Jansson Sporthallen, Vårgårda
2023-10-22 14:30 204303007 IBK Vänersborg P09 - Skövde IBF P10 Röd (P12) 8 - 1 , Patrik Augustsson Fyrkanten, Vargön
2023-10-28 09:30 204303010 Skövde IBF P10 Röd (P12) - Tibro IBK P09/10 4 - 4 Kevin Karlsson, Kalle Svensson Kavelbro Arena, Skövde
2023-10-28 12:00 204303009 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10 - Wårgårda IBK P10/11 (3) 6 - 7 Viggo Darmark Löfstedt, Johan Carlsson Habo Sporthall A-hall
2023-10-28 12:00 204303011 Skövde IBF P09 (P13) - IBK Vänersborg P09 6 - 3 Kevin Karlsson, Kalle Svensson Kavelbro Arena, Skövde
2023-10-28 15:00 204303012 IBK Lidköping P09 1 - BK Halna P08/09 6 - 4 , Håkan Karlsson Idrottens hus T2, Lidköping
2023-11-10 19:30 204303014 Fröjereds IBF P10 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10 4 - 7 Simon Öhgren, Håkan Karlsson Rosenbergs Idrottshall, Tidaholm
2023-11-12 09:30 204303015 IBK Vänersborg P09 - IBK Lidköping P09 1 3 - 8 , Sven Persson Idrottshuset, Vänersborg
2023-11-12 14:00 204303016 Tibro IBK P09/10 - Skövde IBF P09 (P13) 8 - 2 , Erik Haglund Baggebohallen, Tibro
2023-11-12 16:30 204303013 Wårgårda IBK P10/11 (3) - Skövde IBF P10 Röd (P12) 12 - 1 , Henrik Sjöberg Sporthallen, Vårgårda
2023-11-18 16:00 204303020 BK Halna P08/09 - IBK Vänersborg P09 8 - 6 , Eino Vuoluterä Idrottshallen, Töreboda
2023-11-19 09:30 204303017 Skövde IBF P10 Röd (P12) - Fröjereds IBF P10 1 - 4 Erik Haglund, Daniel Envall Kavelbro Arena, Skövde
2023-11-19 12:00 204303018 Skövde IBF P09 (P13) - Wårgårda IBK P10/11 (3) 2 - 10 Magnus Nilsson, Gani Gerxhaliu Kavelbro Arena, Skövde
2023-11-19 13:15 204303019 IBK Lidköping P09 1 - Tibro IBK P09/10 7 - 3 , Håkan Karlsson Idrottens hus T2, Lidköping
2023-11-18 10:00 204303021 Wårgårda IBK P10/11 (3) - IBK Lidköping P09 1 9 - 7 , Henrik Sjöberg Sporthallen, Vårgårda
2023-11-25 16:00 204303024 Tibro IBK P09/10 - BK Halna P08/09 3 - 3 , Kevin Karlsson Baggebohallen, Tibro
2023-11-26 09:30 204303023 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10 - Skövde IBF P10 Röd (P12) 11 - 2 Arwid Unoson, Ludvig Löfstedt Habo Sporthall A-hall
2023-12-06 18:45 204303022 Fröjereds IBF P10 - Skövde IBF P09 (P13) 10 - 8 Theo Rundquist, Erik Haglund Rosenbergs Idrottshall, Tidaholm
2023-12-02 15:00 204303027 BK Halna P08/09 - Wårgårda IBK P10/11 (3) 8 - 8 , Per Johansson Idrottshallen, Töreboda
2023-12-03 14:30 204303025 Skövde IBF P09 (P13) - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10 2 - 3 Leutrim Krasniqi, Felix Nilsson Kavelbro Arena, Skövde
2023-12-03 14:45 204303026 IBK Lidköping P09 1 - Fröjereds IBF P10 6 - 5 Oliver Sandgren, Simon Franzén Idrottens hus T2, Lidköping
2023-12-03 16:30 204303028 IBK Vänersborg P09 - Tibro IBK P09/10 15 - 5 , Pontus Olofsson Idrottshuset, Vänersborg
2023-12-08 18:30 204303032 Skövde IBF P10 Röd (P12) - Skövde IBF P09 (P13) 4 - 2 Leutrim Krasniqi, Simon Franzén Kavelbro Arena, Skövde
2023-12-09 10:00 204303029 Wårgårda IBK P10/11 (3) - IBK Vänersborg P09 8 - 4 , Henrik Carlsson Sporthallen, Vårgårda
2023-12-09 12:00 204303030 Fröjereds IBF P10 - BK Halna P08/09 4 - 7 Simon Öhgren, Erik Haglund Rosenbergs Idrottshall, Tidaholm
2023-12-10 17:00 204303031 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10 - IBK Lidköping P09 1 2 - 10 Arwid Unoson, Viggo Darmark Löfstedt Habo Sporthall C-hall
2023-12-16 13:00 204303036 Tibro IBK P09/10 - Wårgårda IBK P10/11 (3) 5 - 6 , Erik Haglund Baggebohallen, Tibro
2023-12-16 14:45 204303033 IBK Lidköping P09 1 - Skövde IBF P10 Röd (P12) 7 - 6 , Håkan Karlsson Idrottens hus T2, Lidköping
2023-12-16 16:00 204303034 BK Halna P08/09 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10 6 - 2 Eino Vuoluterä, Erik Haglund Idrottshallen, Töreboda
2023-12-17 16:30 204303035 IBK Vänersborg P09 - Fröjereds IBF P10 3 - 6 , Sven Persson Idrottshuset, Vänersborg
2024-01-12 19:30 204303037 Fröjereds IBF P10 - Wårgårda IBK P10/11 (3) 6 - 3 Anders Fridh, Håkan Karlsson Rosenbergs Idrottshall, Tidaholm
2024-01-13 12:30 204303040 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10 - Tibro IBK P09/10 9 - 1 Johan Carlsson, Ludvig Löfstedt Habo Sporthall C-hall
2024-01-14 16:30 204303039 Skövde IBF P10 Röd (P12) - IBK Vänersborg P09 1 - 12 Leutrim Krasniqi, Jim Nilsson Kavelbro Arena, Skövde
2024-01-14 19:00 204303038 Skövde IBF P09 (P13) - BK Halna P08/09 4 - 8 Jim Nilsson, Leutrim Krasniqi Kavelbro Arena, Skövde
2024-01-19 19:30 204303041 Tibro IBK P09/10 - Fröjereds IBF P10 7 - 9 , Robban Lundahl Baggebohallen, Tibro
2024-01-20 13:00 204303044 IBK Lidköping P09 1 - Skövde IBF P09 (P13) 8 - 2 , Håkan Karlsson Idrottens hus T2, Lidköping
2024-01-21 12:00 204303042 IBK Vänersborg P09 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10 12 - 2 , Oliver Hugosson Idrottshuset, Vänersborg
2024-01-21 13:30 204303043 BK Halna P08/09 - Skövde IBF P10 Röd (P12) 5 - 4 Gani Gerxhaliu, Alma Ernstsson Idrottshallen, Töreboda
2024-01-26 19:30 204303046 Tibro IBK P09/10 - Skövde IBF P10 Röd (P12) 4 - 3 , Håkan Karlsson Baggebohallen, Tibro
2024-01-28 11:30 204303047 IBK Vänersborg P09 - Skövde IBF P09 (P13) 10 - 3 , Sven Persson Idrottshuset, Vänersborg
2024-01-28 14:00 204303045 Wårgårda IBK P10/11 (3) - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10 5 - 5 , Johan Gripestam Sporthallen, Vårgårda
2024-01-28 14:00 204303048 BK Halna P08/09 - IBK Lidköping P09 1 2 - 8 Eino Vuoluterä, Per Johansson Idrottshallen, Töreboda
2024-02-04 09:30 204303049 Skövde IBF P10 Röd (P12) - Wårgårda IBK P10/11 (3) 4 - 6 Kevin Karlsson, Kalle Svensson Kavelbro Arena, Skövde
2024-02-04 10:00 204303050 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10 - Fröjereds IBF P10 3 - 2 Ludvig Löfstedt, Arwid Unoson Alléhallen
2024-02-04 11:15 204303051 IBK Lidköping P09 1 - IBK Vänersborg P09 5 - 7 , Håkan Karlsson Idrottens hus T2, Lidköping
2024-02-04 12:00 204303052 Skövde IBF P09 (P13) - Tibro IBK P09/10 0 - 4 Kevin Karlsson, Kalle Svensson Kavelbro Arena, Skövde
2024-02-09 19:30 204303053 Fröjereds IBF P10 - Skövde IBF P10 Röd (P12) 2 - 1 Albin Johansson, Håkan Karlsson Rosenbergs Idrottshall, Tidaholm
2024-02-09 19:30 204303055 Tibro IBK P09/10 - IBK Lidköping P09 1 4 - 3 , Kevin Karlsson Baggebohallen, Tibro
2024-02-10 09:30 204303054 Wårgårda IBK P10/11 (3) - Skövde IBF P09 (P13) 9 - 3 , Johan Gripestam Sporthallen, Vårgårda
2024-02-11 11:45 204303056 IBK Vänersborg P09 - BK Halna P08/09 13 - 4 , Magnus Nilsson Idrottshuset, Vänersborg
2024-03-02 13:15 204303057 IBK Lidköping P09 1 - Wårgårda IBK P10/11 (3) , Jim Nilsson Idrottens hus i Lidköping
2024-03-02 16:00 204303060 BK Halna P08/09 - Tibro IBK P09/10 Håkan Karlsson, Simon Franzén Idrottshallen, Töreboda
2024-03-03 12:30 204303058 Skövde IBF P09 (P13) - Fröjereds IBF P10 Jim Nilsson, Leutrim Krasniqi Kavelbro Arena, Skövde
2024-03-03 15:00 204303059 Skövde IBF P10 Röd (P12) - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10 Jim Nilsson, Leutrim Krasniqi Kavelbro Arena, Skövde
2024-03-01 19:15 204303061 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10 - Skövde IBF P09 (P13) Habo Sporthall A
2024-03-09 17:00 204303062 Fröjereds IBF P10 - IBK Lidköping P09 1 Sparbankshallen, T-holm
2024-03-10 12:00 204303063 Wårgårda IBK P10/11 (3) - BK Halna P08/09 Sporthallen, Vårgårda
2024-03-10 16:00 204303064 Tibro IBK P09/10 - IBK Vänersborg P09 Baggebohallen, Tibro
2024-02-24 17:30 204303068 Skövde IBF P09 (P13) - Skövde IBF P10 Röd (P12) 2 - 4 Erik Haglund, Jim Nilsson Kavelbrohallen, Skövde
2024-03-16 14:45 204303067 IBK Lidköping P09 1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10 Idrottens hus T2, Lidköping
2024-03-16 17:00 204303066 BK Halna P08/09 - Fröjereds IBF P10 Idrottshallen, Töreboda
2024-03-17 11:30 204303065 IBK Vänersborg P09 - Wårgårda IBK P10/11 (3) Idrottshuset, Vänersborg
2024-03-20 19:30 204303071 Fröjereds IBF P10 - IBK Vänersborg P09 Rosenbergs Idrottshall, Tidaholm
2024-03-23 12:00 204303069 Skövde IBF P10 Röd (P12) - IBK Lidköping P09 1 Kavelbro Arena, Skövde
2024-03-23 14:30 204303072 Wårgårda IBK P10/11 (3) - Tibro IBK P09/10 Sporthallen, Vårgårda
2024-03-24 10:30 204303070 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10 - BK Halna P08/09 Habo Sporthall C
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Wårgårda IBK P10/ 11 (3) 12 9 2 1 96-55 41 29
2. IBK Lidköping P09 1 12 9 0 3 83-50 33 27
3. IBK Vänersborg P09 13 8 0 5 106-63 43 24
4. BK Halna P08/ 09 12 7 2 3 72-64 8 23
5. Tibro IBK P09/ 10 13 6 2 5 60-64 -4 20
6. Fröjereds IBF P10 12 6 0 6 56-65 -9 18
7. Fagerhult Habo IBK Ungdom P10 12 5 1 6 59-67 -8 16
8. Skövde IBF P10 Röd (P12) 14 2 1 11 38-87 -49 7
9. Skövde IBF P09 (P13) 14 1 0 13 43-98 -55 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd serie 3 Södra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-15 17:15 204304002 Hestrafors IF P09/10 - Södra Vings IF P07-09 10 - 4 Patrik Solérius, Harri Tjäder Bollebygdskolans Idrottshall
2023-10-15 18:00 204304001 Borås IBF P08/09 - Tranemo IBK P09 7 - 9 Alexander Blom, Mikael Blom Daltorphallen, Borås
2023-10-20 19:30 204304004 Fritsla IF P 08-10 - Borås IBF P08/09 5 - 10 , Pavle Velcov Kungabergshallen, Fritsla
2023-10-20 19:30 204304006 Tranemo IBK P09 - Hestrafors IF P09/10 8 - 3 Simon Lidh, Christer Abrahamsson Idrottshallen, Tranemo (Gamla)
2023-10-28 11:00 204304009 Kinna IBK P08 - Södra Vings IF P07-09 10 - 1 Linus Andersson, Pavle Velcov Lyckehallen, Kinna
2023-10-29 15:30 204304007 Hestrafors IF P09/10 - Fritsla IF P 08-10 4 - 1 Hampus Andersson, Daniel Dimitrovski Bollebygdskolans Idrottshall
2023-11-11 16:00 204304012 Tranemo IBK P09 - Kinna IBK P08 8 - 7 , Pavle Velcov Idrottshallen, Tranemo (Gamla)
2023-11-12 18:00 204304011 Borås IBF P08/09 - Hestrafors IF P09/10 14 - 3 Mikael Blom, Alexander Blom Daltorphallen, Borås
2023-11-18 12:30 204304015 Södra Vings IF P07-09 - Tranemo IBK P09 1 - 10 Mikael Blom, Pavle Velcov Södra Vingshallen, Hökerum
2023-11-19 13:30 204304014 Kinna IBK P08 - Fritsla IF P 08-10 13 - 5 Linus Andersson, Christer Abrahamsson Lyckehallen, Kinna
2023-11-24 19:00 204304017 Borås IBF P08/09 - Kinna IBK P08 13 - 6 Harri Tjäder, David Persson Daltorphallen, Borås
2023-11-25 15:30 204304016 Fritsla IF P 08-10 - Södra Vings IF P07-09 5 - 1 , Bengt Stadig Kungabergshallen, Fritsla
2023-11-30 18:30 204304020 Södra Vings IF P07-09 - Borås IBF P08/09 3 - 16 Pavle Velcov, Bengt Stadig Södra Vingshallen, Hökerum
2023-12-02 11:00 204304019 Kinna IBK P08 - Hestrafors IF P09/10 7 - 5 Linus Andersson, Harri Tjäder Lyckehallen, Kinna
2023-12-02 12:00 204304021 Tranemo IBK P09 - Fritsla IF P 08-10 6 - 2 , Aron Ryberg Idrottshallen, Tranemo (Gamla)
2023-11-26 14:30 204304024 Hestrafors IF P09/10 - Tranemo IBK P09 3 - 10 Hampus Andersson, Harri Tjäder Bollebygdskolans Idrottshall
2023-12-10 18:00 204304022 Borås IBF P08/09 - Fritsla IF P 08-10 19 - 1 Bengt Stadig, Alexander Blom Daltorphallen, Borås
2023-12-16 10:00 204304025 Tranemo IBK P09 - Borås IBF P08/09 5 - 10 , Richard Claesson Idrottshallen, Tranemo (Gamla)
2023-12-16 11:00 204304026 Södra Vings IF P07-09 - Hestrafors IF P09/10 3 - 6 , Bengt Stadig Södra Vingshallen, Hökerum
2024-01-12 19:30 204304028 Fritsla IF P 08-10 - Hestrafors IF P09/10 1 - 2 , Patrik Solérius Kungabergshallen, Fritsla
2024-01-13 13:00 204304030 Södra Vings IF P07-09 - Kinna IBK P08 4 - 7 Aron Ryberg, Johan Söderman Södra Vingshallen, Hökerum
2024-01-20 11:00 204304033 Kinna IBK P08 - Tranemo IBK P09 8 - 9 Linus Andersson, Patrik Solérius Lyckehallen, Kinna
2024-01-21 14:00 204304032 Hestrafors IF P09/10 - Borås IBF P08/09 3 - 14 Hampus Andersson, Pavle Velcov Bollebygdskolans Idrottshall
2024-01-27 09:30 204304036 Tranemo IBK P09 - Södra Vings IF P07-09 11 - 2 , Bengt Stadig Idrottshallen, Tranemo (Gamla)
2024-01-27 15:00 204304035 Fritsla IF P 08-10 - Kinna IBK P08 5 - 8 , Pavle Velcov Kungabergshallen, Fritsla
2024-02-03 11:00 204304037 Södra Vings IF P07-09 - Fritsla IF P 08-10 3 - 8 Aron Ryberg, Christer Abrahamsson Södra Vingshallen, Hökerum
2024-02-03 11:00 204304038 Kinna IBK P08 - Borås IBF P08/09 5 - 8 Linus Andersson, Patrik Solérius Lyckehallen, Kinna
2024-02-19 18:00 204304041 Borås IBF P08/09 - Södra Vings IF P07-09 17 - 2 , Bengt Stadig Daltorphallen, Borås
2024-02-24 14:00 204304042 Fritsla IF P 08-10 - Tranemo IBK P09 3 - 4 , Patrik Solérius Kungabergshallen, Fritsla
2024-04-06 12:00 204304040 Hestrafors IF P09/10 - Kinna IBK P08 Bollebygdskolans Idrottshall
2024-02-02 19:00 204304043 Borås IBF P08/09 - Tranemo IBK P09 9 - 6 , Mikael Blom Daltorphallen, Borås
2024-02-24 17:30 204304044 Hestrafors IF P09/10 - Södra Vings IF P07-09 6 - 3 Hampus Andersson, Pavle Velcov Bollebygdskolans Idrottshall
2024-03-02 13:00 204304046 Fritsla IF P 08-10 - Borås IBF P08/09 Alexander Blom, Patrik Solérius Kungabergshallen, Fritsla
2024-03-02 14:00 204304048 Tranemo IBK P09 - Hestrafors IF P09/10 Idrottshallen, Tranemo (Gamla)
2024-03-09 13:00 204304049 Hestrafors IF P09/10 - Fritsla IF P 08-10 Bollebygdskolans Idrottshall
2024-03-09 13:00 204304051 Kinna IBK P08 - Södra Vings IF P07-09 Lyckehallen, Kinna
2024-03-16 12:00 204304054 Tranemo IBK P09 - Kinna IBK P08 Idrottshallen, Tranemo (Gamla)
2024-03-17 18:00 204304053 Borås IBF P08/09 - Hestrafors IF P09/10 Daltorphallen, Borås
2024-03-23 13:00 204304057 Södra Vings IF P07-09 - Tranemo IBK P09 Södra Vingshallen, Hökerum
2024-03-24 10:00 204304056 Kinna IBK P08 - Fritsla IF P 08-10 Lyckehallen, Kinna
2024-03-26 18:30 204304058 Fritsla IF P 08-10 - Södra Vings IF P07-09 Kungabergshallen, Fritsla
2024-03-31 18:00 204304059 Borås IBF P08/09 - Kinna IBK P08 Daltorphallen, Borås
2024-03-28 18:30 204304062 Södra Vings IF P07-09 - Borås IBF P08/09 Södra Vingshallen, Hökerum
2024-04-06 11:30 204304063 Tranemo IBK P09 - Fritsla IF P 08-10 Idrottshallen, Tranemo (Gamla)
2024-04-07 10:00 204304061 Kinna IBK P08 - Hestrafors IF P09/10 Lyckehallen, Kinna
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Borås IBF P08/ 09 11 10 0 1 137-48 89 30
2. Tranemo IBK P09 11 9 0 2 86-55 31 27
3. Kinna IBK P08 9 5 0 4 71-58 13 15
4. Hestrafors IF P09/ 10 10 5 0 5 45-65 -20 15
5. Fritsla IF P 08-10 10 2 0 8 36-70 -34 6
6. Södra Vings IF P07-09 11 0 0 11 27-106 -79 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd serie 4 Norra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-21 11:30 204305002 IBK Lidköping P09/10 - Tibro IBK 09/10 Blå 2 - 7 Idrottens hus T2, Lidköping
2023-10-21 12:45 204305004 IBK Vänersborg P10 - Skövde IBF P09/10 9 - 9 Fyrkanten, Vargön
2023-10-22 14:00 204305001 Falköpings IBK P09/10 - Vara IBK P 2010 3 - 4 Frejahallen, Falköping
2023-10-22 14:00 204305003 IBK Lockerud Mariestad P10 - Stöpen IBK 2 2010/11 (P13) 4 - 12 Oscar Lundahl, Tim Pakkanen Svenska Motor-hallen, Mariestad
2023-10-29 10:00 204305005 Vara IBK P 2010 - IBK Vänersborg P10 3 - 13 Vara IBK Arena
2023-10-29 14:00 204305006 Skövde IBF P09/10 - IBK Lockerud Mariestad P10 3 - 8 Kavelbro Arena, Skövde
2023-10-29 16:00 204305008 Tibro IBK 09/10 Blå - Falköpings IBK P09/10 12 - 3 Baggebohallen, Tibro
2023-10-29 17:00 204305007 Stöpen IBK 2 2010/11 (P13) - IBK Lidköping P09/10 5 - 4 Stöpenhallen, Skövde
2023-11-11 14:00 204305012 Tibro IBK 09/10 Blå - Vara IBK P 2010 12 - 3 Baggebohallen, Tibro
2023-11-12 12:00 204305009 Falköpings IBK P09/10 - Stöpen IBK 2 2010/11 (P13) 4 - 10 Frejahallen, Falköping
2023-11-12 14:00 204305011 IBK Lockerud Mariestad P10 - IBK Vänersborg P10 8 - 10 Zoe Hoglund, Ej offentliggjord Svenska Motor-hallen, Mariestad
2023-11-17 19:30 204305010 IBK Lidköping P09/10 - Skövde IBF P09/10 13 - 3 Idrottens hus T2, Lidköping
2023-11-18 09:30 204305016 Skövde IBF P09/10 - Falköpings IBK P09/10 14 - 5 Kavelbro Arena, Skövde
2023-11-18 16:00 204305013 Stöpen IBK 2 2010/11 (P13) - Tibro IBK 09/10 Blå 9 - 7 Stöpenhallen, Skövde
2023-11-19 10:00 204305014 Vara IBK P 2010 - IBK Lockerud Mariestad P10 7 - 7 Vara IBK Arena
2023-12-15 18:15 204305015 IBK Vänersborg P10 - IBK Lidköping P09/10 5 - 7 Idrottshuset, Vänersborg
2023-11-24 19:30 204305020 Tibro IBK 09/10 Blå - Skövde IBF P09/10 8 - 3 Baggebohallen, Tibro
2023-11-25 13:00 204305018 IBK Lidköping P09/10 - IBK Lockerud Mariestad P10 9 - 0 Idrottens hus T2, Lidköping
2023-11-26 11:30 204305017 Falköpings IBK P09/10 - IBK Vänersborg P10 3 - 17 Frejahallen, Falköping
2024-01-12 19:45 204305019 Stöpen IBK 2 2010/11 (P13) - Vara IBK P 2010 5 - 1 Stöpenhallen, Skövde
2023-12-02 09:30 204305022 Skövde IBF P09/10 - Stöpen IBK 2 2010/11 (P13) 3 - 13 Kavelbro Arena, Skövde
2023-12-02 10:00 204305023 Vara IBK P 2010 - IBK Lidköping P09/10 4 - 7 Vara IBK Arena
2023-12-02 13:00 204305024 IBK Lockerud Mariestad P10 - Falköpings IBK P09/10 11 - 4 Tim Pakkanen, Isak Larsson Svenska Motor-hallen, Mariestad
2023-12-03 14:00 204305021 IBK Vänersborg P10 - Tibro IBK 09/10 Blå 5 - 6 Idrottshuset, Vänersborg
2023-12-09 12:30 204305026 Skövde IBF P09/10 - Vara IBK P 2010 7 - 3 Kavelbro Arena, Skövde
2023-12-09 15:00 204305028 Tibro IBK 09/10 Blå - IBK Lockerud Mariestad P10 16 - 1 Baggebohallen, Tibro
2023-12-10 12:00 204305025 Falköpings IBK P09/10 - IBK Lidköping P09/10 5 - 11 Frejahallen, Falköping
2023-12-10 17:00 204305027 Stöpen IBK 2 2010/11 (P13) - IBK Vänersborg P10 7 - 9 Stöpenhallen, Skövde
2023-12-16 09:30 204305029 IBK Vänersborg P10 - Vara IBK P 2010 6 - 6 Idrottshuset, Vänersborg
2023-12-16 13:00 204305031 IBK Lidköping P09/10 - Stöpen IBK 2 2010/11 (P13) 8 - 3 Idrottens hus T2, Lidköping
2023-12-16 16:00 204305030 IBK Lockerud Mariestad P10 - Skövde IBF P09/10 3 - 11 Tim Pakkanen, Moa Boberg Svenska Motor-hallen, Mariestad
2023-12-17 14:00 204305032 Falköpings IBK P09/10 - Tibro IBK 09/10 Blå 2 - 9 Frejahallen, Falköping
2024-01-13 17:00 204305036 Skövde IBF P09/10 - IBK Vänersborg P10 5 - 6 Kavelbrohallen, Skövde
2024-01-14 10:00 204305033 Vara IBK P 2010 - Falköpings IBK P09/10 7 - 3 Vara IBK Arena
2024-01-14 16:00 204305034 Tibro IBK 09/10 Blå - IBK Lidköping P09/10 2 - 3 Baggebohallen, Tibro
2024-01-14 19:00 204305035 Stöpen IBK 2 2010/11 (P13) - IBK Lockerud Mariestad P10 6 - 6 Stöpenhallen, Skövde
2024-01-20 12:00 204305038 Skövde IBF P09/10 - IBK Lidköping P09/10 4 - 8 Kavelbro Arena, Skövde
2024-01-20 14:00 204305040 Vara IBK P 2010 - Tibro IBK 09/10 Blå 2 - 4 Vara IBK Arena
2024-01-20 15:45 204305039 IBK Vänersborg P10 - IBK Lockerud Mariestad P10 5 - 7 Idrottshuset, Vänersborg
2024-01-21 16:00 204305037 Stöpen IBK 2 2010/11 (P13) - Falköpings IBK P09/10 12 - 4 Stöpenhallen, Skövde
2024-01-27 13:00 204305043 IBK Lidköping P09/10 - IBK Vänersborg P10 10 - 7 Idrottens hus T2, Lidköping
2024-01-28 10:00 204305044 Falköpings IBK P09/10 - Skövde IBF P09/10 1 - 8 Frejahallen, Falköping
2024-01-28 14:00 204305042 IBK Lockerud Mariestad P10 - Vara IBK P 2010 10 - 7 Viktor Appelgren, Moa Boberg Svenska Motor-hallen, Mariestad
2024-02-23 19:30 204305041 Tibro IBK 09/10 Blå - Stöpen IBK 2 2010/11 (P13) 3 - 2 Baggebohallen, Tibro
2024-02-03 10:00 204305047 Vara IBK P 2010 - Stöpen IBK 2 2010/11 (P13) 6 - 3 Vara IBK Arena
2024-02-03 11:15 204305045 IBK Vänersborg P10 - Falköpings IBK P09/10 13 - 3 Idrottshuset, Vänersborg
2024-02-03 12:30 204305048 Skövde IBF P09/10 - Tibro IBK 09/10 Blå 0 - 5 Kavelbro Arena, Skövde
2024-02-06 18:45 204305046 IBK Lockerud Mariestad P10 - IBK Lidköping P09/10 2 - 15 Moa Boberg, Viktor Appelgren ICA-kvantum hallen, Mariestad
2024-01-01 00:00 204305050 Stöpen IBK 2 2010/11 (P13) - Skövde IBF P09/10 Stöpenhallen, Skövde
2024-02-10 11:15 204305051 IBK Lidköping P09/10 - Vara IBK P 2010 Idrottens hus T2, Lidköping
2024-02-10 14:30 204305049 Tibro IBK 09/10 Blå - IBK Vänersborg P10 10 - 7 Baggebohallen, Tibro
2024-02-11 10:00 204305052 Falköpings IBK P09/10 - IBK Lockerud Mariestad P10 4 - 8 Frejahallen, Falköping
2024-03-02 11:30 204305055 IBK Vänersborg P10 - Stöpen IBK 2 2010/11 (P13) Idrottshuset, Vänersborg
2024-03-02 12:00 204305054 Vara IBK P 2010 - Skövde IBF P09/10 Vara IBK Arena
2024-03-03 14:45 204305053 IBK Lidköping P09/10 - Falköpings IBK P09/10 Idrottens hus T2, Lidköping
2024-03-03 17:00 204305056 IBK Lockerud Mariestad P10 - Tibro IBK 09/10 Blå ICA-kvantum hallen, Mariestad
2024-03-08 19:30 204305060 Tibro IBK 09/10 Blå - Stöpen IBK 2 2010/11 (P13) Baggebohallen, Tibro
2024-03-09 09:30 204305057 IBK Vänersborg P10 - IBK Lidköping P09/10 Idrottshuset, Vänersborg
2024-03-09 12:00 204305058 Vara IBK P 2010 - Falköpings IBK P09/10 Vara IBK Arena
2024-03-09 16:00 204305059 IBK Lockerud Mariestad P10 - Skövde IBF P09/10 Svenska Motor-hallen, Mariestad
2024-03-16 10:00 204305061 Falköpings IBK P09/10 - IBK Vänersborg P10 Frejahallen, Falköping
2024-03-16 12:00 204305064 Skövde IBF P09/10 - Tibro IBK 09/10 Blå Kavelbro Arena, Skövde
2024-03-16 13:00 204305062 IBK Lidköping P09/10 - Vara IBK P 2010 Idrottens hus T2, Lidköping
2024-03-17 14:30 204305063 Stöpen IBK 2 2010/11 (P13) - IBK Lockerud Mariestad P10 Stöpenhallen, Skövde
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Tibro IBK 09/ 10 Blå 13 11 0 2 101-42 59 33
2. IBK Lidköping P09/ 10 12 10 0 2 97-47 50 30
3. Stöpen IBK 2 2010/ 11 (P13) 12 7 1 4 87-59 28 22
4. IBK Vänersborg P10 13 6 2 5 112-84 28 20
5. IBK Lockerud Mariestad P10 13 5 2 6 75-109 -34 17
6. Skövde IBF P09/ 10 12 4 1 7 70-82 -12 13
7. Vara IBK P 2010 12 3 2 7 53-80 -27 11
8. Falköpings IBK P09/ 10 13 0 0 13 44-136 -92 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd serie 4 Södra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-21 11:00 204306001 Borås IBF P09/10 - Wårgårda IBK P10/11 (2) 2 - 17 Dalsjöhallen, Dalsjöfors
2023-10-21 13:00 204306002 IBK Alingsås P10 - Tranemo IBK P10 5 - 5 Stadsskogshallen, Alingsås
2023-10-27 19:30 204306008 Tranemo IBK P10 - Borås IBF P09/10 7 - 6 Idrottshallen, Tranemo (Gamla)
2023-10-29 13:30 204306005 Wårgårda IBK P10/11 (2) - Kinna IBK P10 7 - 2 Sporthallen, Vårgårda
2023-11-11 12:00 204306012 Tranemo IBK P10 - Wårgårda IBK P10/11 (2) 3 - 8 Idrottshallen, Tranemo (Gamla)
2023-11-11 12:30 204306011 IBK Elfhög P10 - Kinna IBK P10 1 - 14 Hugo Nordin, Edvin Hansson Älvhögsborg, Entréhallen
2023-11-18 17:00 204306014 Wårgårda IBK P10/11 (2) - IBK Elfhög P10 10 - 3 Sporthallen, Vårgårda
2023-11-19 11:30 204306015 Kinna IBK P10 - IBK Alingsås P10 6 - 4 Ej offentliggjord, Linus Andersson Lyckehallen, Kinna
2023-11-26 10:15 204306018 IBK Alingsås P10 - IBK Elfhög P10 8 - 1 Isak Brogren, Emil Jacobsson Stadsskogshallen, Alingsås
2023-11-26 18:00 204306017 Borås IBF P09/10 - Kinna IBK P10 3 - 8 Daltorphallen, Borås
2023-12-02 12:30 204306024 IBK Elfhög P10 - Borås IBF P09/10 2 - 7 Axel Trolläng, Melker Severinson Älvhögsborg, Entréhallen
2023-12-03 11:00 204306021 Kinna IBK P10 - Tranemo IBK P10 6 - 4 Kajus Baronas, Linus Andersson Lyckehallen, Kinna
2023-12-03 12:00 204306023 Wårgårda IBK P10/11 (2) - IBK Alingsås P10 15 - 3 Sporthallen, Vårgårda
2023-12-09 11:00 204306025 Borås IBF P09/10 - IBK Alingsås P10 6 - 3 Daltorphallen, Borås
2023-12-09 11:30 204306028 Tranemo IBK P10 - IBK Elfhög P10 11 - 5 Idrottshallen, Tranemo (Gamla)
2023-12-16 14:00 204306032 Borås IBF P09/10 - Tranemo IBK P10 2 - 5 Daltorphallen, Borås
2023-12-17 11:00 204306029 Kinna IBK P10 - Wårgårda IBK P10/11 (2) 4 - 6 Kajus Baronas, Jonas Olsson Lyckehallen, Kinna
2024-01-13 11:30 204306034 Tranemo IBK P10 - IBK Alingsås P10 4 - 2 Idrottshallen, Tranemo (Gamla)
2024-01-13 13:00 204306033 Wårgårda IBK P10/11 (2) - Borås IBF P09/10 13 - 4 Sporthallen, Vårgårda
2024-01-21 11:00 204306039 Kinna IBK P10 - IBK Elfhög P10 11 - 5 Ej offentliggjord, Linus Andersson Lyckehallen, Kinna
2024-01-21 14:00 204306040 Wårgårda IBK P10/11 (2) - Tranemo IBK P10 6 - 4 Sporthallen, Vårgårda
2024-01-28 12:30 204306042 IBK Elfhög P10 - Wårgårda IBK P10/11 (2) 7 - 11 Alfred Gustafsson, Axel Trolläng Älvhögsborg, Entréhallen
2024-01-28 13:30 204306043 IBK Alingsås P10 - Kinna IBK P10 1 - 5 Leutrim Krasniqi, Simon Franzén Stadsskogshallen, Alingsås
2024-02-24 14:00 204306066 Tranemo IBK P10 - Borås IBF P09/10 15 - 5 Idrottshallen, Tranemo (Gamla)
2024-02-04 10:00 204306045 Kinna IBK P10 - Borås IBF P09/10 3 - 4 Linus Andersson, Edwin Svedberg Lyckehallen, Kinna
2024-02-04 11:45 204306046 IBK Elfhög P10 - IBK Alingsås P10 0 - 5 Axel Trolläng, Edvin Hansson Torsbohallen, Trollhättan
2024-02-10 14:00 204306049 Tranemo IBK P10 - Kinna IBK P10 7 - 6 Idrottshallen, Tranemo (Gamla)
2024-02-10 14:00 204306052 Borås IBF P09/10 - IBK Elfhög P10 17 - 2 Daltorphallen, Borås
2024-02-18 12:00 204306051 IBK Alingsås P10 - Wårgårda IBK P10/11 (2) 4 - 5 Stadsskogshallen, Alingsås
2024-03-03 12:30 204306056 IBK Elfhög P10 - Tranemo IBK P10 Älvhögsborg, Entréhallen
2024-03-03 13:30 204306053 IBK Alingsås P10 - Borås IBF P09/10 Stadsskogshallen, Alingsås
2024-03-09 11:00 204306057 Kinna IBK P10 - Tranemo IBK P10 Lyckehallen, Kinna
2024-03-09 14:30 204306060 IBK Alingsås P10 - Wårgårda IBK P10/11 (2) Stadsskogshallen, Alingsås
2024-03-16 11:00 204306062 Borås IBF P09/10 - Kinna IBK P10 Daltorphallen, Borås
2024-03-16 16:00 204306063 Wårgårda IBK P10/11 (2) - IBK Elfhög P10 Sporthallen, Vårgårda
2024-03-24 15:00 204306065 IBK Elfhög P10 - IBK Alingsås P10 Älvhögsborg, Entréhallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Wårgårda IBK P10/ 11 (2) 10 10 0 0 98-36 62 30
2. Tranemo IBK P10 10 6 1 3 65-51 14 19
3. Kinna IBK P10 10 6 0 4 65-42 23 18
4. Borås IBF P09/ 10 10 4 0 6 56-75 -19 12
5. IBK Alingsås P10 9 2 1 6 35-47 -12 7
6. IBK Elfhög P10 9 0 0 9 26-94 -68 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd serie 5 Mellersta
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-21 15:00 204349002 IBK Lidköping P11 2 - Skövde IBF P11 Röd (P11) 6 - 12 Idrottens hus T2, Lidköping
2023-10-22 12:00 204349001 Falköpings IBK P11 - Vara IBK P 2011 12 - 2 Frejahallen, Falköping
2023-10-22 12:30 204349003 IBK Vänersborg P11 - Skara IBK P12 (2009-2011) 1 - 36 Fyrkanten, Vargön
2023-10-28 10:00 204349006 Vara IBK P 2011 - IBK Lidköping P11 2 6 - 6 Vara IBK Arena
2023-10-28 13:30 204349005 Skövde IBF P11 Röd (P11) - IBK Vänersborg P11 15 - 9 Kavelbrohallen, Skövde
2023-10-29 12:30 204349004 IBK Elfhög P11 Lag 2 - Falköpings IBK P11 4 - 14 Oliver Danielsson, Emil Jacobsson Älvhögsborg, Entréhallen
2023-11-11 09:30 204349008 IBK Vänersborg P11 - Vara IBK P 2011 4 - 15 Idrottshuset, Vänersborg
2023-11-11 12:45 204349009 Skara IBK P12 (2009-2011) - Skövde IBF P11 Röd (P11) 12 - 12 Vilanhallen, Skara
2023-11-12 13:00 204349007 IBK Lidköping P11 2 - IBK Elfhög P11 Lag 2 6 - 8 Idrottens hus T2, Lidköping
2023-11-19 09:15 204349010 IBK Elfhög P11 Lag 2 - IBK Vänersborg P11 7 - 2 Alfred Gustafsson, Edvin Hansson Torsbohallen, Trollhättan
2023-11-19 12:00 204349012 Vara IBK P 2011 - Skara IBK P12 (2009-2011) 12 - 14 Vara IBK Arena
2023-11-19 14:00 204349011 Falköpings IBK P11 - IBK Lidköping P11 2 10 - 6 Frejahallen, Falköping
2023-11-26 10:00 204349013 IBK Vänersborg P11 - Falköpings IBK P11 2 - 13 Idrottshuset, Vänersborg
2023-11-26 14:30 204349015 Skövde IBF P11 Röd (P11) - Vara IBK P 2011 8 - 12 Kavelbro Arena, Skövde
2023-12-02 11:30 204349014 Skara IBK P12 (2009-2011) - IBK Elfhög P11 Lag 2 6 - 4 Vilanhallen, Skara
2023-12-02 11:15 204349018 IBK Lidköping P11 2 - IBK Vänersborg P11 20 - 5 , Oliver Sandgren Idrottens hus T2, Lidköping
2023-12-03 14:00 204349017 Falköpings IBK P11 - Skara IBK P12 (2009-2011) 6 - 8 Frejahallen, Falköping
2024-03-17 15:15 204349016 IBK Elfhög P11 Lag 2 - Skövde IBF P11 Röd (P11) Syltehallen, Trollhättan
2023-12-09 10:00 204349021 Vara IBK P 2011 - IBK Elfhög P11 Lag 2 7 - 11 Vara IBK Arena
2023-12-09 12:30 204349019 Skara IBK P12 (2009-2011) - IBK Lidköping P11 2 8 - 14 Vilanhallen, Skara
2023-12-09 15:00 204349020 Skövde IBF P11 Röd (P11) - Falköpings IBK P11 5 - 11 Kavelbro Arena, Skövde
2023-12-17 12:00 204349022 Falköpings IBK P11 - IBK Elfhög P11 Lag 2 8 - 5 Frejahallen, Falköping
2023-12-17 13:00 204349023 IBK Vänersborg P11 - Skövde IBF P11 Röd (P11) 10 - 13 Frigghallen, Vänersborg
2023-12-17 14:45 204349024 IBK Lidköping P11 2 - Vara IBK P 2011 3 - 5 Idrottens hus T2, Lidköping
2024-01-13 10:00 204349025 Vara IBK P 2011 - Falköpings IBK P11 6 - 7 Vara IBK Arena
2024-01-14 09:30 204349026 Skövde IBF P11 Röd (P11) - IBK Lidköping P11 2 6 - 10 Kavelbro Arena, Skövde
2024-01-14 12:30 204349027 Skara IBK P12 (2009-2011) - IBK Vänersborg P11 25 - 4 Vilanhallen, Skara
2024-01-19 19:00 204349029 Vara IBK P 2011 - IBK Vänersborg P11 23 - 4 Vara IBK Arena
2024-01-20 09:30 204349030 Skövde IBF P11 Röd (P11) - Skara IBK P12 (2009-2011) 12 - 10 Kavelbro Arena, Skövde
2024-01-21 12:30 204349028 IBK Elfhög P11 Lag 2 - IBK Lidköping P11 2 3 - 4 Melker Severinson, Filip Taikina-aho Älvhögsborg, Entréhallen
2024-01-27 11:15 204349032 IBK Lidköping P11 2 - Falköpings IBK P11 4 - 4 Idrottens hus T2, Lidköping
2024-01-27 12:30 204349033 Skara IBK P12 (2009-2011) - Vara IBK P 2011 6 - 6 Vilanhallen, Skara
2024-01-28 09:30 204349031 IBK Vänersborg P11 - IBK Elfhög P11 Lag 2 4 - 15 Idrottshuset, Vänersborg
2024-02-03 14:00 204349036 Vara IBK P 2011 - Skövde IBF P11 Röd (P11) 14 - 2 Vara IBK Arena
2024-02-04 14:00 204349034 Falköpings IBK P11 - IBK Vänersborg P11 15 - 3 Frejahallen, Falköping
2024-02-04 15:30 204349035 IBK Elfhög P11 Lag 2 - Skara IBK P12 (2009-2011) 3 - 10 Fritz Högnert, Oliver Norström Torsbohallen, Trollhättan
2024-02-10 12:30 204349038 Skara IBK P12 (2009-2011) - Falköpings IBK P11 5 - 15 Vilanhallen, Skara
2024-02-10 13:00 204349037 Skövde IBF P11 Röd (P11) - IBK Elfhög P11 Lag 2 5 - 8 Kavelbro Arena, Skövde
2024-02-11 09:30 204349039 IBK Vänersborg P11 - IBK Lidköping P11 2 9 - 12 Idrottshuset, Vänersborg
2024-03-02 09:30 204349042 IBK Elfhög P11 Lag 2 - Vara IBK P 2011 Älvhögsborg A, Trollhättan
2024-03-03 11:15 204349040 IBK Lidköping P11 2 - Skara IBK P12 (2009-2011) Idrottens hus T2, Lidköping
2024-03-03 14:00 204349041 Falköpings IBK P11 - Skövde IBF P11 Röd (P11) Frejahallen, Falköping
2024-03-09 14:00 204349045 Falköpings IBK P11 - Skara IBK P12 (2009-2011) Frejahallen, Falköping
2024-03-10 12:30 204349043 IBK Elfhög P11 Lag 2 - Vara IBK P 2011 Älvhögsborg, Entréhallen
2024-03-10 13:00 204349044 IBK Lidköping P11 2 - Skövde IBF P11 Röd (P11) Idrottens hus T2, Lidköping
2024-03-15 19:00 204349046 Vara IBK P 2011 - IBK Vänersborg P11 Vara IBK Arena
2024-03-16 12:30 204349047 Skara IBK P12 (2009-2011) - IBK Lidköping P11 2 Vilanhallen, Skara
2024-03-16 14:30 204349048 Skövde IBF P11 Röd (P11) - Falköpings IBK P11 Kavelbro Arena, Skövde
2024-03-23 09:30 204349049 IBK Vänersborg P11 - IBK Elfhög P11 Lag 2 Idrottshuset, Vänersborg
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Falköpings IBK P11 11 9 1 1 115-50 65 28
2. Skara IBK P12 (2009-2011) 11 6 2 3 140-89 51 20
3. Vara IBK P 2011 11 5 2 4 108-77 31 17
4. IBK Lidköping P11 2 11 5 2 4 91-76 15 17
5. IBK Elfhög P11 Lag 2 10 5 0 5 68-66 2 15
6. Skövde IBF P11 Röd (P11) 10 4 1 5 90-102 -12 13
7. IBK Vänersborg P11 12 0 0 12 57-209 -152 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd serie 5 Norra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-21 13:15 204307004 IBK Lidköping P11 1 - IBK Lockerud Mariestad P11 4 - 7 Idrottens hus T2, Lidköping
2023-10-22 09:30 204307002 Fröjereds IBF P11 - Skövde IBF P11 Svart (P11) 10 - 6 Per Salinder, Albin Johansson Sparbankshallen, T-holm
2023-10-22 12:30 204307003 IBK Elfhög P11 Lag 1 - IFK Hjo P10/11 (10) 5 - 16 Oliver Danielsson, Axel Trolläng Älvhögsborg, Entréhallen
2023-10-22 13:30 204307001 BK Halna P10 - Tibro IBK P11 7 - 0 Idrottshallen, Töreboda
2023-10-28 15:00 204307005 Tibro IBK P11 - IBK Lidköping P11 1 7 - 4 Baggebohallen, Tibro
2023-10-29 09:30 204307008 Skövde IBF P11 Svart (P11) - BK Halna P10 6 - 14 Kavelbro Arena, Skövde
2023-10-29 10:00 204307007 IFK Hjo P10/11 (10) - Fröjereds IBF P11 9 - 4 Anders Delebeck, Staffan Holst Guldkrokshallen A Hjo
2023-10-29 14:00 204307006 IBK Lockerud Mariestad P11 - IBK Elfhög P11 Lag 1 17 - 4 Loke Ekeroth, Isak Larsson Svenska Motor-hallen, Mariestad
2023-11-11 11:00 204307009 BK Halna P10 - IFK Hjo P10/11 (10) 3 - 13 Idrottshallen, Töreboda
2023-11-11 14:00 204307010 Fröjereds IBF P11 - IBK Lockerud Mariestad P11 4 - 7 Per Salinder, Anders Fridh Rosenbergs Idrottshall, Tidaholm
2023-11-11 14:30 204307012 Skövde IBF P11 Svart (P11) - Tibro IBK P11 10 - 11 Kavelbro Arena, Skövde
2023-11-12 12:30 204307011 IBK Elfhög P11 Lag 1 - IBK Lidköping P11 1 6 - 4 Elliot Detlefsen, Harry Hjelm Älvhögsborg, Entréhallen
2023-11-18 19:00 204307016 IBK Lockerud Mariestad P11 - BK Halna P10 13 - 2 Tim Pakkanen, Isak Larsson Svenska Motor-hallen, Mariestad
2023-11-19 09:00 204307013 IFK Hjo P10/11 (10) - Skövde IBF P11 Svart (P11) 27 - 5 Conny Röjd, Andreas Sörman Guldkrokshallen A Hjo
2023-11-19 11:15 204307015 IBK Lidköping P11 1 - Fröjereds IBF P11 3 - 12 Idrottens hus T2, Lidköping
2023-11-19 14:00 204307014 Tibro IBK P11 - IBK Elfhög P11 Lag 1 7 - 3 Baggebohallen, Tibro
2023-11-25 13:30 204307017 BK Halna P10 - IBK Lidköping P11 1 6 - 4 Idrottshallen, Töreboda
2023-11-25 13:30 204307020 Skövde IBF P11 Svart (P11) - IBK Lockerud Mariestad P11 1 - 23 Kavelbrohallen, Skövde
2023-11-26 11:30 204307018 Fröjereds IBF P11 - IBK Elfhög P11 Lag 1 16 - 1 Theo Mauritzson, Edwin Wänerstig Sparbankshallen, T-holm
2023-11-26 14:00 204307019 IFK Hjo P10/11 (10) - Tibro IBK P11 17 - 4 Christian Kihlgren, Andreas Sörman Guldkrokshallen B
2023-12-02 10:00 204307022 IBK Lockerud Mariestad P11 - IFK Hjo P10/11 (10) 5 - 4 Viktor Appelgren, Moa Boberg Svenska Motor-hallen, Mariestad
2023-12-02 14:00 204307023 Tibro IBK P11 - Fröjereds IBF P11 2 - 16 Baggebohallen, Tibro
2023-12-03 13:00 204307021 IBK Lidköping P11 1 - Skövde IBF P11 Svart (P11) 5 - 9 Noa Lingman, Oliver Sandgren Idrottens hus T2, Lidköping
2024-03-24 14:45 204307024 IBK Elfhög P11 Lag 1 - BK Halna P10 Syltehallen, Trollhättan
2023-12-09 16:00 204307025 BK Halna P10 - Fröjereds IBF P11 2 - 9 Idrottshallen, Töreboda
2023-12-10 09:30 204307027 IFK Hjo P10/11 (10) - IBK Lidköping P11 1 13 - 5 Anders Delebeck, Andreas Sörman Guldkrokshallen A Hjo
2023-12-10 12:15 204307028 Skövde IBF P11 Svart (P11) - IBK Elfhög P11 Lag 1 5 - 10 Kavelbrohallen, Skövde
2023-12-10 14:00 204307026 IBK Lockerud Mariestad P11 - Tibro IBK P11 24 - 2 Moa Boberg, Tuva Ström Svenska Motor-hallen, Mariestad
2023-12-16 10:00 204307031 Fröjereds IBF P11 - IFK Hjo P10/11 (10) 6 - 4 Albin Johansson, Isac Joelsson Rosenbergs Idrottshall, Tidaholm
2023-12-16 11:15 204307029 IBK Lidköping P11 1 - Tibro IBK P11 8 - 7 Idrottens hus T2, Lidköping
2023-12-16 15:00 204307030 IBK Elfhög P11 Lag 1 - IBK Lockerud Mariestad P11 8 - 11 Edvin Hansson, Emil Jacobsson Älvhögsborg, Entréhallen
2023-12-17 13:30 204307032 BK Halna P10 - Skövde IBF P11 Svart (P11) 5 - 14 Idrottshallen, Töreboda
2024-01-13 09:30 204307034 Skövde IBF P11 Svart (P11) - Fröjereds IBF P11 3 - 17 Kavelbro Arena, Skövde
2024-01-13 10:00 204307036 IBK Lockerud Mariestad P11 - IBK Lidköping P11 1 6 - 4 Moa Boberg, Viktor Appelgren Svenska Motor-hallen, Mariestad
2024-01-13 15:00 204307033 Tibro IBK P11 - BK Halna P10 8 - 9 Baggebohallen, Tibro
2024-01-14 10:30 204307035 IFK Hjo P10/11 (10) - IBK Elfhög P11 Lag 1 8 - 5 Staffan Holst, Andreas Sörman Guldkrokshallen A Hjo
2024-01-20 14:45 204307039 IBK Lidköping P11 1 - IBK Elfhög P11 Lag 1 3 - 4 Idrottens hus T2, Lidköping
2024-01-20 15:00 204307040 Tibro IBK P11 - Skövde IBF P11 Svart (P11) 4 - 3 Baggebohallen, Tibro
2024-01-20 16:00 204307038 IBK Lockerud Mariestad P11 - Fröjereds IBF P11 6 - 6 Moa Boberg Svenska Motor-hallen, Mariestad
2024-01-21 15:00 204307037 IFK Hjo P10/11 (10) - BK Halna P10 11 - 5 Anders Delebeck, Andreas Sörman Guldkrokshallen A Hjo
2024-01-27 12:30 204307043 Fröjereds IBF P11 - IBK Lidköping P11 1 15 - 2 Fredrik Svahn, Nathalie Holst Sparbankshallen, T-holm
2024-01-28 11:00 204307044 BK Halna P10 - IBK Lockerud Mariestad P11 5 - 9 Idrottshallen, Töreboda
2024-01-28 11:15 204307042 IBK Elfhög P11 Lag 1 - Tibro IBK P11 6 - 2 Harry Hjelm, Filip Taikina-aho Syltehallen, Trollhättan
2024-01-28 14:30 204307041 Skövde IBF P11 Svart (P11) - IFK Hjo P10/11 (10) 6 - 11 Kavelbro Arena, Skövde
2024-02-03 16:00 204307048 IBK Lockerud Mariestad P11 - Skövde IBF P11 Svart (P11) 9 - 1 Moa Boberg, Isak Larsson Svenska Motor-hallen, Mariestad
2024-02-04 13:00 204307045 IBK Lidköping P11 1 - BK Halna P10 7 - 11 Idrottens hus T2, Lidköping
2024-02-04 13:00 204307047 Tibro IBK P11 - IFK Hjo P10/11 (10) 6 - 8 Baggebohallen, Tibro
2024-02-04 17:30 204307046 IBK Elfhög P11 Lag 1 - Fröjereds IBF P11 11 - 6 Fritz Högnert, Wille Olofsson Torsbohallen, Trollhättan
2024-02-10 12:00 204307051 Fröjereds IBF P11 - Tibro IBK P11 8 - 3 , Theo Sköld Rosenbergs Idrottshall, Tidaholm
2024-02-11 13:00 204307052 BK Halna P10 - IBK Elfhög P11 Lag 1 5 - 6 Idrottshallen, Töreboda
2024-02-11 15:30 204307049 Skövde IBF P11 Svart (P11) - IBK Lidköping P11 1 7 - 20 Kavelbro Arena, Skövde
2024-02-25 12:30 204307050 IFK Hjo P10/11 (10) - IBK Lockerud Mariestad P11 3 - 4 Guldkrokshallen A Hjo
2024-03-01 19:30 204307053 Fröjereds IBF P11 - BK Halna P10 Rosenbergs Idrottshall, Tidaholm
2024-03-02 12:00 204307056 IBK Elfhög P11 Lag 1 - Skövde IBF P11 Svart (P11) Älvhögsborg A, Trollhättan
2024-03-03 13:00 204307055 IBK Lidköping P11 1 - IFK Hjo P10/11 (10) Idrottens hus T2, Lidköping
2024-03-03 14:00 204307054 Tibro IBK P11 - IBK Lockerud Mariestad P11 Baggebohallen, Tibro
2024-03-09 09:30 204307058 Skövde IBF P11 Svart (P11) - Fröjereds IBF P11 Fjärilshallen, Skövde
2024-03-10 14:00 204307059 IBK Lockerud Mariestad P11 - BK Halna P10 Svenska Motor-hallen, Mariestad
2024-03-10 14:00 204307060 Tibro IBK P11 - IFK Hjo P10/11 (10) Baggebohallen, Tibro
2024-03-10 15:00 204307057 IBK Elfhög P11 Lag 1 - IBK Lidköping P11 1 Älvhögsborg, Entréhallen
2024-03-16 11:15 204307061 IBK Lidköping P11 1 - Skövde IBF P11 Svart (P11) Idrottens hus T2, Lidköping
2024-03-16 12:00 204307062 Fröjereds IBF P11 - IBK Elfhög P11 Lag 1 Rosenbergs Idrottshall, Tidaholm
2024-03-16 14:00 204307064 BK Halna P10 - Tibro IBK P11 Idrottshallen, Töreboda
2024-03-17 10:30 204307063 IFK Hjo P10/11 (10) - IBK Lockerud Mariestad P11 Guldkrokshallen A Hjo
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Lockerud Mariestad P11 13 12 1 0 141-48 93 37
2. IFK Hjo P10/ 11 (10) 13 10 0 3 144-63 81 30
3. Fröjereds IBF P11 13 9 1 3 129-59 70 28
4. IBK Elfhög P11 Lag 1 12 6 0 6 69-100 -31 18
5. BK Halna P10 12 5 0 7 74-100 -26 15
6. Tibro IBK P11 13 4 0 9 63-123 -60 12
7. IBK Lidköping P11 1 13 2 0 11 73-110 -37 6
8. Skövde IBF P11 Svart (P11) 13 2 0 11 76-166 -90 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd serie 5 Södra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-14 11:30 204308003 Tranemo IBK P11 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P11 12 - 1 Idrottshallen, Tranemo (Gamla)
2023-10-14 12:00 204308002 Fritsla IF P11-12 (P12) - Mullsjö AIS P10/11 0 - 14 Kungabergshallen, Fritsla
2023-10-14 13:00 204308001 IBK Alingsås P11 - Wårgårda IBK P10/11 (1) 1 - 28 Stadsskogshallen, Alingsås
2023-10-21 12:30 204308006 Fagerhult Habo IBK Ungdom P11 - Rydboholms SK P11 16 - 1 Habo Sporthall C-hall
2023-10-21 14:30 204308005 Fristads GoIF Födda 10/11 - IBK Alingsås P11 18 - 0 Nya Fristadshallen
2023-10-21 14:30 204308008 Wårgårda IBK P10/11 (1) - Fritsla IF P11-12 (P12) 19 - 2 Sporthallen, Vårgårda
2023-10-22 14:30 204308007 Mullsjö AIS P10/11 - Tranemo IBK P11 6 - 6 Magnus Nilsson, Jim Nilsson Nyhemshallen - Mullsjö
2023-10-28 13:30 204308010 Tranemo IBK P11 - Wårgårda IBK P10/11 (1) 5 - 3 Idrottshallen, Tranemo (Gamla)
2023-11-17 19:00 204308009 Fritsla IF P11-12 (P12) - Fristads GoIF Födda 10/11 0 - 7 Kungabergshallen, Fritsla
2023-11-26 15:30 204308011 Rydboholms SK P11 - Mullsjö AIS P10/11 12 - 14 Vincent Pihlqvist, Vilmer Hansson Idrottshallen, Viskafors
2023-11-07 18:20 204308013 Fristads GoIF Födda 10/11 - Tranemo IBK P11 5 - 6 Fristadhallen, Fristad
2023-11-11 11:30 204308016 Wårgårda IBK P10/11 (1) - Rydboholms SK P11 24 - 2 Sporthallen, Vårgårda
2023-11-11 13:00 204308014 IBK Alingsås P11 - Fritsla IF P11-12 (P12) 2 - 8 Stadsskogshallen, Alingsås
2023-11-18 10:00 204308017 Tranemo IBK P11 - IBK Alingsås P11 23 - 2 Idrottshallen, Tranemo (Gamla)
2023-11-18 12:00 204308018 Rydboholms SK P11 - Fristads GoIF Födda 10/11 3 - 8 Liam Gunnarsson Idrottshallen, Viskafors
2023-11-18 13:30 204308020 Fagerhult Habo IBK Ungdom P11 - Mullsjö AIS P10/11 1 - 8 Zoe Lindmark, Arwid Unoson Habo Sporthall C
2023-11-25 11:00 204308023 Fritsla IF P11-12 (P12) - Tranemo IBK P11 1 - 7 Kungabergshallen, Fritsla
2023-11-25 15:30 204308022 IBK Alingsås P11 - Rydboholms SK P11 7 - 6 Stadsskogshallen, Alingsås
2023-11-26 14:30 204308024 Wårgårda IBK P10/11 (1) - Fagerhult Habo IBK Ungdom P11 10 - 3 Sporthallen, Vårgårda
2023-12-01 18:30 204308027 Fagerhult Habo IBK Ungdom P11 - Fristads GoIF Födda 10/11 8 - 3 Zoe Lindmark, Ludvig Löfstedt Alléhallen
2023-12-02 12:00 204308025 Rydboholms SK P11 - Fritsla IF P11-12 (P12) 5 - 5 Ludvig Gunnarsson, Carl Krii Idrottshallen, Viskafors
2023-12-02 13:30 204308028 Mullsjö AIS P10/11 - Wårgårda IBK P10/11 (1) 8 - 6 Kevin Karlsson, Kalle Svensson Nyhemshallen - Mullsjö
2023-12-10 14:30 204308029 Fristads GoIF Födda 10/11 - Mullsjö AIS P10/11 5 - 10 Nya Fristadshallen
2023-12-17 13:30 204308030 IBK Alingsås P11 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P11 4 - 21 Stadsskogshallen, Alingsås
2024-02-24 12:00 204308032 Tranemo IBK P11 - Rydboholms SK P11 11 - 0 Idrottshallen, Tranemo (Gamla)
2023-12-09 12:00 204308034 Fagerhult Habo IBK Ungdom P11 - Fritsla IF P11-12 (P12) 13 - 2 Ludvig Löfstedt, Zoe Lindmark Alléhallen, Habo
2023-12-16 14:30 204308035 Mullsjö AIS P10/11 - IBK Alingsås P11 20 - 0 Kevin Karlsson, Kalle Svensson Nyhemshallen - Mullsjö
2023-12-17 12:30 204308036 Wårgårda IBK P10/11 (1) - Fristads GoIF Födda 10/11 6 - 4 Sporthallen, Vårgårda
2024-01-13 09:30 204308039 Tranemo IBK P11 - Mullsjö AIS P10/11 17 - 5 Idrottshallen, Tranemo (Gamla)
2024-01-13 11:00 204308037 IBK Alingsås P11 - Fristads GoIF Födda 10/11 1 - 15 Stadsskogshallen, Alingsås
2024-01-13 11:00 204308040 Fritsla IF P11-12 (P12) - Wårgårda IBK P10/11 (1) 2 - 21 Kungabergshallen, Fritsla
2024-01-14 15:00 204308038 Rydboholms SK P11 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P11 0 - 12 Oscar Husak, Ludvig Gunnarsson Idrottshallen, Viskafors
2024-01-20 12:00 204308041 Wårgårda IBK P10/11 (1) - IBK Alingsås P11 37 - 2 Sporthallen, Vårgårda
2024-01-20 14:30 204308042 Mullsjö AIS P10/11 - Fritsla IF P11-12 (P12) 13 - 0 Leutrim Krasniqi, Felix Nilsson Nyhemshallen - Mullsjö
2024-01-21 12:00 204308043 Fagerhult Habo IBK Ungdom P11 - Tranemo IBK P11 4 - 4 Arwid Unoson, Viggo Darmark Löfstedt Habo Sporthall C-hall
2024-01-27 13:00 204308047 Mullsjö AIS P10/11 - Rydboholms SK P11 13 - 2 Jim Nilsson, Leutrim Krasniqi Nyhemshallen - Mullsjö
2024-01-27 14:00 204308046 Wårgårda IBK P10/11 (1) - Tranemo IBK P11 4 - 3 Sporthallen, Vårgårda
2024-01-27 19:00 204308045 Fristads GoIF Födda 10/11 - Fritsla IF P11-12 (P12) 5 - 0 Nya Fristadshallen
2024-02-03 11:00 204308049 Tranemo IBK P11 - Fristads GoIF Födda 10/11 5 - 0 Idrottshallen, Tranemo (Gamla)
2024-02-03 12:00 204308052 Rydboholms SK P11 - Wårgårda IBK P10/11 (1) 3 - 16 Anton Askenvik, Vincent Pihlqvist Idrottshallen, Viskafors
2024-02-03 15:30 204308050 Fritsla IF P11-12 (P12) - IBK Alingsås P11 4 - 1 Kungabergshallen, Fritsla
2024-02-10 15:00 204308053 IBK Alingsås P11 - Tranemo IBK P11 2 - 8 Stadsskogshallen, Alingsås
2024-02-10 16:45 204308056 Mullsjö AIS P10/11 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P11 9 - 1 Simon Franzén, Håkan Karlsson Nyhemshallen - Mullsjö
2024-02-23 18:00 204308054 Fristads GoIF Födda 10/11 - Rydboholms SK P11 10 - 10 Nya Fristadshallen
2024-03-02 12:00 204308058 Rydboholms SK P11 - IBK Alingsås P11 Idrottshallen, Viskafors
2024-03-02 12:00 204308059 Tranemo IBK P11 - Fritsla IF P11-12 (P12) Idrottshallen, Tranemo (Gamla)
2024-03-03 13:00 204308060 Fagerhult Habo IBK Ungdom P11 - Wårgårda IBK P10/11 (1) Habo Sporthall C-hall
2024-03-09 10:15 204308063 Fristads GoIF Födda 10/11 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P11 Fristadhallen, Fristad
2024-03-09 11:00 204308061 Fritsla IF P11-12 (P12) - Rydboholms SK P11 Kungabergshallen, Fritsla
2024-03-09 12:00 204308064 Wårgårda IBK P10/11 (1) - Mullsjö AIS P10/11 Sporthallen, Vårgårda
2024-03-16 12:00 204308068 Rydboholms SK P11 - Tranemo IBK P11 Idrottshallen, Viskafors
2024-03-16 13:00 204308066 Fagerhult Habo IBK Ungdom P11 - IBK Alingsås P11 Habo Sporthall A-hall
2024-03-17 12:00 204308065 Mullsjö AIS P10/11 - Fristads GoIF Födda 10/11 Nyhemshallen - Mullsjö
2024-03-23 12:45 204308071 IBK Alingsås P11 - Mullsjö AIS P10/11 Stadsskogshallen, Alingsås
2024-03-23 15:30 204308070 Fritsla IF P11-12 (P12) - Fagerhult Habo IBK Ungdom P11 Kungabergshallen, Fritsla
2024-03-24 17:00 204308072 Fristads GoIF Födda 10/11 - Wårgårda IBK P10/11 (1) Nya Fristadshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Tranemo IBK P11 12 9 2 1 107-33 74 29
2. Mullsjö AIS P10/ 11 11 9 1 1 120-50 70 28
3. Wårgårda IBK P10/ 11 (1) 11 9 0 2 174-35 139 27
4. Fristads GoIF Födda 10/ 11 11 5 1 5 80-49 31 16
5. Fagerhult Habo IBK Ungdom P11 10 5 1 4 80-53 27 16
6. Fritsla IF P11-12 (P12) 11 2 1 8 24-107 -83 7
7. IBK Alingsås P11 11 1 0 10 22-188 -166 3
8. Rydboholms SK P11 11 0 2 9 44-136 -92 2
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis