Spelprogram - Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Norra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bro IK Anna Eriksson 73anna@live.se 0736635307 VIT/BLÅ/VIT
Enebybergs IF Lila, Vit, Lila
Hässelby SK IBK Röd, Svart, Svart
IK Frej Täby IBK Veronica Edvardsson veronica.edvardsson@gmail.com 072-509 80 97 Gul/Svart/Gul
Järfälla IBK Kristina Westermark famwestermark@gmail.com 0730203835 Röd, Röd, Svart
Silverdals IF Per Geber pergeber@gmail.com 0709737737 Vit/Vit/Vit
Täby FC (A) Andreas Ljungman Andreas@ljungmans.se 070 - 759 27 67 Vit, Vit, Vit
Täby FC (B) Sarah Nilsson sarah.y.nilsson@seb.se 070 - 767 94 39 Vita
Töjnan IBK Alexander Puekker alexander@puekker.se 0703518355 Gul/Svart/Svart
Väsby AIK Anneli Estun anneli_estun@hotmail.com 0707380155 Röd, Röd, Vit+Röd
Åkersberga IBF David Ribbenfjärd david.ribben@gmail.com Orange, Svart, Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-09-28 13:00 1 Väsby AIK - Täby FC (B) Smedsgärdshallen
2019-09-29 10:00 1 Silverdals IF - Töjnan IBK Silverdalshallen
2019-09-29 13:00 1 Åkersberga IBF - Täby FC (A) Skärgårdsstadshallen
2019-09-29 17:15 1 Enebybergs IF - Bro IK Danderyds Gymnasium
2019-11-24 08:30 1 Järfälla IBK - IK Frej Täby IBK Viksjö Sporthall
Omgång 2
2019-10-05 10:00 2 IK Frej Täby IBK - Väsby AIK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-10-06 10:00 2 Täby FC (B) - Silverdals IF Grindtorpshallen
2019-10-06 11:00 2 Täby FC (A) - Enebybergs IF Grindtorpshallen
2019-10-06 11:00 2 Töjnan IBK - Hässelby SK IBK Arena Satelliten
2019-10-06 12:00 2 Bro IK - Järfälla IBK Bro Sporthall
Omgång 3
2019-10-12 10:00 3 Väsby AIK - Bro IK Smedsgärdshallen
2019-10-12 10:30 3 Silverdals IF - IK Frej Täby IBK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-10-12 13:00 3 Hässelby SK IBK - Täby FC (B) Ärvingehallen
2019-10-13 09:30 3 Järfälla IBK - Täby FC (A) Viksjö Sporthall
2019-11-24 16:15 3 Enebybergs IF - Åkersberga IBF Danderyds Gymnasium
Omgång 4
2019-10-19 10:00 4 IK Frej Täby IBK - Hässelby SK IBK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-10-19 11:00 4 Täby FC (A) - Väsby AIK Grindtorpshallen
2019-10-19 12:00 4 Täby FC (B) - Töjnan IBK Grindtorpshallen
2019-10-19 18:30 4 Åkersberga IBF - Järfälla IBK Åkersberga Sporthall A
2019-10-20 11:00 4 Bro IK - Silverdals IF Bro Sporthall
Omgång 5
2019-10-26 09:00 5 Väsby AIK - Åkersberga IBF Smedsgärdshallen
2019-10-26 10:30 5 Hässelby SK IBK - Bro IK Riddersvik
2019-10-27 09:00 5 Järfälla IBK - Enebybergs IF Viksjö Sporthall
2019-10-27 10:00 5 Silverdals IF - Täby FC (A) Arena Satelliten
2019-10-27 13:00 5 Töjnan IBK - IK Frej Täby IBK Arena Satelliten
Omgång 6
2019-11-09 09:00 6 IK Frej Täby IBK - Täby FC (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-11-09 10:00 6 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK Grindtorpshallen
2019-11-09 12:15 6 Åkersberga IBF - Silverdals IF Åkersberga Sporthall A
2019-11-10 12:00 6 Bro IK - Töjnan IBK Bro Sporthall
2019-11-10 13:00 6 Enebybergs IF - Väsby AIK Mörbyhallen
Omgång 7
2019-11-16 09:00 7 Hässelby SK IBK - Åkersberga IBF Hässelbyhallen
2019-11-16 10:00 7 Väsby AIK - Järfälla IBK Smedsgärdshallen
2019-11-17 09:00 7 Silverdals IF - Enebybergs IF Silverdalshallen
2019-11-17 10:00 7 Täby FC (B) - Bro IK Grindtorpshallen
2019-11-17 11:00 7 Töjnan IBK - Täby FC (A) Arena Satelliten
Omgång 8
2019-11-30 10:00 8 Täby FC (A) - Täby FC (B) Grindtorpshallen
2019-12-01 09:30 8 Järfälla IBK - Silverdals IF Viksjö Sporthall
2019-12-01 10:15 8 Åkersberga IBF - Töjnan IBK Åkersberga Sporthall A
2019-12-01 12:00 8 Bro IK - IK Frej Täby IBK Bro Sporthall
2020-03-15 12:15 8 Enebybergs IF - Hässelby SK IBK Mörbyhallen
Omgång 9
2019-12-07 10:00 9 IK Frej Täby IBK - Täby FC (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-12-07 13:00 9 Hässelby SK IBK - Järfälla IBK Riddersvik
2019-12-07 16:00 9 Täby FC (B) - Åkersberga IBF Grindtorpshallen
2019-12-08 08:30 9 Silverdals IF - Väsby AIK Silverdalshallen
2019-12-08 10:30 9 Töjnan IBK - Enebybergs IF Silverdalshallen
Omgång 10
2019-12-14 09:15 10 Väsby AIK - Hässelby SK IBK Smedsgärdshallen
2019-12-14 12:15 10 Järfälla IBK - Töjnan IBK Kallhälls sporthall
2019-12-15 10:30 10 Åkersberga IBF - IK Frej Täby IBK Åkersberga Sporthall A
2019-12-15 11:00 10 Täby FC (A) - Bro IK Grindtorpshallen
2019-12-15 16:15 10 Enebybergs IF - Täby FC (B) Danderyds Gymnasium
Omgång 11
2020-01-11 09:00 11 Hässelby SK IBK - Silverdals IF Riddersvik
2020-01-11 11:00 11 IK Frej Täby IBK - Enebybergs IF Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-01-11 14:00 11 Täby FC (B) - Järfälla IBK Grindtorpshallen
2020-01-12 09:00 11 Töjnan IBK - Väsby AIK Silverdalshallen
2020-01-12 12:00 11 Bro IK - Åkersberga IBF Bro Sporthall
Omgång 12
2020-01-18 09:00 12 IK Frej Täby IBK - Järfälla IBK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-01-18 10:00 12 Täby FC (B) - Väsby AIK Grindtorpshallen
2020-01-18 11:00 12 Täby FC (A) - Åkersberga IBF Grindtorpshallen
2020-01-19 11:00 12 Bro IK - Enebybergs IF Bro Sporthall
2020-01-19 15:00 12 Töjnan IBK - Silverdals IF Arena Satelliten
Omgång 16
2020-01-25 09:00 16 IK Frej Täby IBK - Töjnan IBK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-01-25 11:15 16 Åkersberga IBF - Väsby AIK Åkersberga Sporthall A
2020-01-26 11:00 16 Täby FC (A) - Silverdals IF Grindtorpshallen
2020-01-26 12:00 16 Bro IK - Hässelby SK IBK Bro Sporthall
2020-01-26 17:15 16 Enebybergs IF - Järfälla IBK Danderyds Gymnasium
Omgång 17
2020-02-01 09:30 17 Väsby AIK - Enebybergs IF Smedsgärdshallen
2020-02-01 12:00 17 Täby FC (B) - IK Frej Täby IBK Grindtorpshallen
2020-02-02 10:00 17 Silverdals IF - Åkersberga IBF Arena Satelliten
2020-02-02 11:00 17 Hässelby SK IBK - Täby FC (A) Hässelbyhallen
2020-02-02 11:00 17 Töjnan IBK - Bro IK Arena Satelliten
Omgång 18
2020-02-08 11:00 18 Täby FC (A) - Töjnan IBK Grindtorpshallen
2020-02-09 08:15 18 Silverdals IF - Enebybergs IF Silverdalshallen
2020-02-09 11:00 18 Bro IK - Täby FC (B) Bro Sporthall
2020-02-09 11:30 18 Järfälla IBK - Väsby AIK Viksjö Sporthall
2020-02-09 12:00 18 Åkersberga IBF - Hässelby SK IBK Skärgårdsstadshallen
Omgång 19
2020-02-15 09:00 19 IK Frej Täby IBK - Bro IK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-02-16 10:30 19 Silverdals IF - Järfälla IBK Arena Satelliten
2020-02-16 11:00 19 Täby FC (B) - Täby FC (A) Grindtorpshallen
2020-02-16 11:30 19 Töjnan IBK - Åkersberga IBF Arena Satelliten
2020-02-16 14:00 19 Hässelby SK IBK - Enebybergs IF Hässelbyhallen
Omgång 20
2020-03-07 09:00 20 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK Skarpängskolan B
2020-03-07 10:00 20 Väsby AIK - Silverdals IF Smedsgärdshallen
2020-03-07 10:30 20 Åkersberga IBF - Täby FC (B) Åkersberga Sporthall A
2020-03-08 12:00 20 Järfälla IBK - Hässelby SK IBK Viksjö Sporthall
2020-03-08 17:15 20 Enebybergs IF - Töjnan IBK Danderyds Gymnasium
Omgång 21
2020-03-21 10:30 21 IK Frej Täby IBK - Åkersberga IBF Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-03-21 11:00 21 Täby FC (B) - Enebybergs IF Grindtorpshallen
2020-03-22 10:15 21 Töjnan IBK - Järfälla IBK Arena Satelliten
2020-03-22 12:00 21 Bro IK - Täby FC (A) Bro Sporthall
2020-03-22 13:00 21 Hässelby SK IBK - Väsby AIK Hässelbyhallen
Omgång 22
2020-03-28 10:00 22 Väsby AIK - Töjnan IBK Smedsgärdshallen
2020-03-28 11:15 22 Åkersberga IBF - Bro IK Åkersberga Sporthall A
2020-03-29 09:00 22 Järfälla IBK - Täby FC (B) Viksjö Sporthall
2020-03-29 14:00 22 Silverdals IF - Hässelby SK IBK Arena Satelliten
2020-03-29 16:15 22 Enebybergs IF - IK Frej Täby IBK Danderyds Gymnasium

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis