Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkaby IF IBF (B) Svart, Svart, Svart
Bromma KFUK-KFUM Kurt Sillén kurt.sillen@telia.com Blå/blå/vit
Duvbo IK (B) Jenny Minnema jenny@duvboik.se 0735-66 57 29 Röd, Röd, Svart
Hässelby SK IBK (A) Röd, Svart, Svart
Hässelby SK IBK (C) Röd, Svart, Svart
Hässelby SK IBK (E) Peter Hultman phultman@kth.se 0768-932704 röd/svart/svart
Jakobsbergs IBF Svart, Svart, Svart
Järfälla IBK (B) Andreas Bergström Andreasbergstrom1975@gmail.com 070 554 62 40 Röd/Röd/Svart
Norrtulls SK (A) Kevin Neemé kevinneeme@gmail.com 0730563988 Gul, Svart, Gul
Sigtuna IF IBK (B) Anna Isberg anna.solveskog@gmail.com Blå, Blå, Blå
Silverdals IF Cecilia Granath cecilia.granath@tyrens.se 0705981449 Vit/Vit/Vit
Sollentuna IBF Daniela Engström daniela.engstrom@sollentunaibf.se 073-7419598 Röd/Svart/Röd
Täby FC (C) Anders Norder Anders.norder@gmail.com 0768314110 Vit, Vit, Vit
Täby FC (E) Susanna Olofsson mammasanna@gmail.com Vit, Vit, Vit
Täby FC (H) Vit, Vit, Vit
Töjnan IBK (A) Gunilla Pettersson gpetterss@gmail.com 0707568746 Gul, svart, svart
Åkersberga IBF (B) Carina Martin carina.martin@live.se 0705521814 Orange, Svart, Orange
Åkersberga IBF (C) Pia Lindholm pialindholm@hotmail.com Orange, Svart, Orange
Ängby IF Johan Wejdmark wejdmark@gmail.com 0702644405 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Järfälla IBK (B) - Silverdals IF
2019-09-28 16:00 1 Täby FC (E) - Åkersberga IBF (C) Filip Saverstam, Hugo Nilsson Grindtorpshallen
2019-09-28 17:00 1 Täby FC (H) - Täby FC (C) Andreas Lyhnakis, Arvid Stegrud Grindtorpshallen
2019-09-28 17:15 1 Norrtulls SK (A) - Bele Barkaby IF IBF (B) Joel Säve-Söderbergh, Jonathan Wallén Brobäck Engelbrektshallen
2019-09-29 09:00 1 Hässelby SK IBK (A) - Sigtuna IF IBK (B) Marcus Höök, Isak Ålenius Hässelbyhallen
2019-09-29 10:00 1 Jakobsbergs IBF - Åkersberga IBF (B) Julius Olesen, Annie Mattsson Viksjö Sporthall
2019-09-29 11:00 1 Ängby IF - Sollentuna IBF Carl Theorén, Hugo Nilsson Grimstahallen
2019-09-29 12:00 1 Bromma KFUK-KFUM - Töjnan IBK (A) Carl Theorén, Hugo Nilsson Grimstahallen
2019-09-29 12:15 1 Duvbo IK (B) - Hässelby SK IBK (C) Sam Robertsson, Mattias Thomasson Löthallen
Omgång 2
2 Åkersberga IBF (B) - Järfälla IBK (B)
2019-10-05 10:00 2 Hässelby SK IBK (C) - Ängby IF Ludwig Idevall, Annie Mattsson Riddersvik
2019-10-06 09:45 2 Töjnan IBK (A) - Jakobsbergs IBF Mats Järnmark, Magnus Johnsson Silverdalshallen
2019-10-06 10:00 2 Bele Barkaby IF IBF (B) - Täby FC (E) Sezgin Youmer, Ricky Bagge Björkebyhallen
2019-10-06 10:30 2 Sigtuna IF IBK (B) - Bromma KFUK-KFUM Fredrik Nensén, Jan Lingemark Prästängshallen
2019-10-06 15:00 2 Sollentuna IBF - Norrtulls SK (A) Erik Palmertz, Mats Järnmark Arena Satelliten
2019-10-06 16:00 2 Silverdals IF - Täby FC (C) Mats Järnmark, Erik Palmertz Arena Satelliten
2019-11-23 09:00 2 Hässelby SK IBK (E) - Hässelby SK IBK (A) Isak Ålenius, Johan Nima Hässelbyhallen
2019-12-08 09:15 2 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (H) Aarre Hietanen, Tore Dernell Åkersberga Sporthall A
Omgång 3
3 Järfälla IBK (B) - Töjnan IBK (A)
2019-10-12 12:00 3 Duvbo IK (B) - Hässelby SK IBK (A) Filippa Ekman, Ida Torbjörner Hallonbergshallen
2019-10-12 13:00 3 Bromma KFUK-KFUM - Hässelby SK IBK (E) Robert Milerud, Arvid Stegrud Stora Mossen 1
2019-10-12 14:15 3 Norrtulls SK (A) - Hässelby SK IBK (C) Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Gärdeshallen
2019-10-12 17:00 3 Täby FC (H) - Silverdals IF Linda Forslund, Madeleine Forslund Grindtorpshallen
2019-10-13 10:00 3 Täby FC (C) - Åkersberga IBF (B) Max Åstrand, Moa Holm Grindtorpshallen
2019-10-13 10:30 3 Jakobsbergs IBF - Sigtuna IF IBK (B) Elliot Karlsson, Marcus Höök Viksjö Sporthall
2019-10-13 12:00 3 Täby FC (E) - Sollentuna IBF Max Åstrand, Moa Holm Grindtorpshallen
2019-10-13 12:15 3 Åkersberga IBF (C) - Bele Barkaby IF IBF (B) Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Åkersberga Sporthall A
Omgång 4
4 Sigtuna IF IBK (B) - Järfälla IBK (B) Prästängshallen
2019-10-19 10:30 4 Hässelby SK IBK (C) - Täby FC (E) Robin Lidmyr, Isac Krona Riddersvik
2019-10-19 11:15 4 Åkersberga IBF (B) - Silverdals IF Mats Järnmark, Fredrik Nensén Åkersberga Sporthall A
2019-10-19 12:30 4 Hässelby SK IBK (E) - Jakobsbergs IBF Elliot Karlsson, Annie Mattsson Riddersvik
2019-10-20 08:30 4 Hässelby SK IBK (A) - Ängby IF Anton Fritshammar, Alice Fritshammar Hässelbyhallen
2019-10-20 10:00 4 Töjnan IBK (A) - Täby FC (C) Stephanie Mobedjina, Isabelle Lassfolk Silverdalshallen
2019-10-20 11:00 4 Bele Barkaby IF IBF (B) - Täby FC (H) Ludwig Idevall, Annie Mattsson Björkebyhallen
2019-10-20 11:15 4 Duvbo IK (B) - Bromma KFUK-KFUM Mario Mallengren, Mattias Thomasson Löthallen
2019-10-20 17:15 4 Sollentuna IBF - Åkersberga IBF (C) Linnea Gribe, Matilda Jennersjö Arena Satelliten
Omgång 5
5 Järfälla IBK (B) - Hässelby SK IBK (E)
2019-10-20 14:00 5 Täby FC (C) - Sigtuna IF IBK (B) Leif Karlsson, Max Hasselrot Grindtorpshallen
2019-10-26 12:00 5 Täby FC (H) - Åkersberga IBF (B) Loke Astlin Strömberg, Fredrik Berglund Sonesson Grindtorpshallen
2019-10-26 16:15 5 Norrtulls SK (A) - Hässelby SK IBK (A) Niclas Andersson, Christian Berger Engelbrektshallen
2019-10-27 09:15 5 Åkersberga IBF (C) - Hässelby SK IBK (C) Magnus Johnsson, Oscar Uhlir Åkersberga Sporthall A
2019-10-27 11:00 5 Bele Barkaby IF IBF (B) - Sollentuna IBF Elliot Karlsson, Martin Hjelmberg Björkebyhallen
2019-10-27 12:00 5 Jakobsbergs IBF - Duvbo IK (B) Isac Krona, Robin Lidmyr Viksjö Sporthall
2019-11-04 18:00 5 Ängby IF - Bromma KFUK-KFUM Imtiaz Karim, Isak Ålenius Stora Mossen 1
2019-11-24 14:00 5 Silverdals IF - Töjnan IBK (A) Filip Saverstam, Carl Theorén Silverdalshallen
Omgång 6
2019-11-09 11:00 6 Bromma KFUK-KFUM - Norrtulls SK (A) Filippa Ekman, Tyra Müller-Nord Stora Mossen 1
2019-11-09 12:00 6 Hässelby SK IBK (C) - Bele Barkaby IF IBF (B) Alexander Friberg, Alice Fritshammar Stora Mossen 1
2019-11-09 13:00 6 Hässelby SK IBK (E) - Täby FC (C) Marcus Höök, Alice Fritshammar Stora Mossen 1
2019-11-10 08:45 6 Töjnan IBK (A) - Åkersberga IBF (B) Noel Huss, Hugo Nilsson Silverdalshallen
2019-11-10 09:00 6 Sigtuna IF IBK (B) - Silverdals IF Mimma Spasic, Jan Lingemark Prästängshallen
2019-11-10 09:30 6 Duvbo IK (B) - Järfälla IBK (B) Leif Karlsson, Noel Akdemir Löthallen
2019-11-10 12:15 6 Ängby IF - Jakobsbergs IBF Marcus Höök, Isak Ålenius Grimstahallen
2019-11-10 17:30 6 Sollentuna IBF - Täby FC (H) Filip Saverstam, Joel Holm Arena Satelliten
2019-11-10 18:30 6 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (E) Hugo Dandanell, Alexander Edehag Hässelbyhallen
Omgång 7
2019-11-16 11:00 7 Täby FC (C) - Duvbo IK (B) Ida Nedin, Jacob Appeltofft Grindtorpshallen
2019-11-16 12:00 7 Täby FC (E) - Bromma KFUK-KFUM Jacob Appeltofft, Ida Nedin Grindtorpshallen
2019-11-16 16:15 7 Norrtulls SK (A) - Jakobsbergs IBF Jonathan Wallén Brobäck, Elias Englund Engelbrektshallen
2019-11-17 10:15 7 Åkersberga IBF (C) - Hässelby SK IBK (A) Peter Lassfolk, Oscar Uhlir Åkersberga Sporthall A
2019-11-17 11:15 7 Åkersberga IBF (B) - Sigtuna IF IBK (B) Tindra Ahlberg, Niclas Andersson Åkersberga Sporthall A
2019-11-17 12:00 7 Täby FC (H) - Töjnan IBK (A) Isabelle Lassfolk, Lars Reuterhagen Grindtorpshallen
2019-11-17 12:00 7 Järfälla IBK (B) - Ängby IF Mario Mallengren, Totte Hallgren Viksjö Sporthall
2019-11-17 13:00 7 Sollentuna IBF - Hässelby SK IBK (C) Carl Theorén, Jonas Vedin Arena Satelliten
2019-12-08 19:00 7 Silverdals IF - Hässelby SK IBK (E) Carl Theorén, Filip Saverstam Silverdalshallen
Omgång 8
2019-11-30 11:00 8 Hässelby SK IBK (E) - Åkersberga IBF (B) Asta Hansson, Kim Vulic Riddersvik
2019-11-30 12:00 8 Hässelby SK IBK (A) - Bele Barkaby IF IBF (B) Kim Vulic, Asta Hansson Riddersvik
2019-11-30 14:00 8 Hässelby SK IBK (C) - Täby FC (H) Isac Krona, Robin Lidmyr Riddersvik
2019-11-30 16:15 8 Norrtulls SK (A) - Järfälla IBK (B) Isak Ålenius, Tyra Müller-Nord Engelbrektshallen
2019-12-01 10:00 8 Sigtuna IF IBK (B) - Töjnan IBK (A) Magnus Johnsson, Lars Reuterhagen Prästängshallen
2019-12-01 11:00 8 Duvbo IK (B) - Silverdals IF Alice Fritshammar, Kim Vulic Löthallen
2019-12-01 11:00 8 Bromma KFUK-KFUM - Åkersberga IBF (C) Isak Ålenius, Elliot Karlsson Grimstahallen
2019-12-01 11:30 8 Jakobsbergs IBF - Täby FC (E) Alexander Löfgren, William Wetterud Viksjö Sporthall
2019-12-01 12:00 8 Ängby IF - Täby FC (C) Marcus Höök, Isak Ålenius Grimstahallen
Omgång 9
2019-12-14 11:00 9 Täby FC (E) - Järfälla IBK (B) Simon Fröberg, Max Hasselrot Grindtorpshallen
2019-12-14 12:00 9 Täby FC (H) - Sigtuna IF IBK (B) Max Hasselrot, Simon Fröberg Grindtorpshallen
2019-12-14 17:15 9 Täby FC (C) - Norrtulls SK (A) Tim Svensson, Fredrik Nensén Grindtorpshallen
2019-12-14 18:00 9 Bele Barkaby IF IBF (B) - Bromma KFUK-KFUM Elliot Karlsson, Marcus Höök Björkebyhallen
2019-12-15 10:00 9 Sollentuna IBF - Hässelby SK IBK (A) Joel Holm, Jonas Vedin Arena Satelliten
2019-12-15 11:00 9 Silverdals IF - Ängby IF Andreas Theorén, Filip Saverstam Silverdalshallen
2019-12-15 12:00 9 Töjnan IBK (A) - Hässelby SK IBK (E) Magnus Johnsson, Noel Huss Silverdalshallen
2019-12-15 13:30 9 Åkersberga IBF (B) - Duvbo IK (B) Niclas Andersson, Oscar Uhlir Åkersberga Sporthall A
2019-12-15 15:30 9 Åkersberga IBF (C) - Jakobsbergs IBF Paulina Sturmhöwel Döring, Per Sundvall Åkersberga Sporthall A
Omgång 10
2020-01-11 12:00 10 Bromma KFUK-KFUM - Sollentuna IBF Linnea Gribe, Matilda Jennersjö Stora Mossen 1
2020-01-11 15:00 10 Täby FC (E) - Täby FC (C) Jonas Vedin, Paulina Thunvall Grindtorpshallen
2020-01-11 17:15 10 Norrtulls SK (A) - Silverdals IF Alice Fritshammar, Elliot Karlsson Engelbrektshallen
2020-01-12 09:00 10 Hässelby SK IBK (A) - Hässelby SK IBK (C) Johanna Kjebon, Alexander Friberg Hässelbyhallen
2020-01-12 09:00 10 Järfälla IBK (B) - Åkersberga IBF (C) Imtiaz Karim, Noel Akdemir Viksjö Sporthall
2020-01-12 11:00 10 Hässelby SK IBK (E) - Sigtuna IF IBK (B) Robin Lidmyr, Isac Krona Hässelbyhallen
2020-01-12 11:00 10 Ängby IF - Åkersberga IBF (B) Isak Ålenius, Marcus Höök Grimstahallen
2020-01-12 11:00 10 Jakobsbergs IBF - Bele Barkaby IF IBF (B) Imtiaz Karim, Håkan Taxén Viksjö Sporthall
2020-01-12 11:15 10 Duvbo IK (B) - Töjnan IBK (A) Andreas Lyhnakis, Arvid Stegrud Löthallen
Omgång 11
2020-01-25 11:00 11 Täby FC (H) - Hässelby SK IBK (E) Stephanie Mobedjina, Isabelle Lassfolk Grindtorpshallen
2020-01-25 16:00 11 Sollentuna IBF - Jakobsbergs IBF Isabelle Lassfolk, Peter Lassfolk Nya Edsbergshallen
2020-01-26 09:30 11 Sigtuna IF IBK (B) - Duvbo IK (B) Magnus Johnsson, Lea Gergi Prästängshallen
2020-01-26 09:30 11 Bele Barkaby IF IBF (B) - Järfälla IBK (B) Anna Mandelstam, Håkan Taxén Björkebyhallen
2020-01-26 10:15 11 Töjnan IBK (A) - Ängby IF Tindra Henriksson, Tyra Müller-Nord Silverdalshallen
2020-01-26 10:15 11 Åkersberga IBF (B) - Norrtulls SK (A) Loke Astlin Strömberg, Jacob Appeltofft Åkersberga Sporthall A
2020-01-26 11:15 11 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (C) Jacob Appeltofft, Loke Astlin Strömberg Åkersberga Sporthall A
2020-01-26 12:00 11 Hässelby SK IBK (C) - Bromma KFUK-KFUM Isac Krona, Robin Lidmyr Hässelbyhallen
2020-01-26 12:15 11 Silverdals IF - Täby FC (E) Tyra Müller-Nord, Tindra Henriksson Silverdalshallen
Omgång 12
2020-01-26 15:00 12 Täby FC (C) - Bele Barkaby IF IBF (B) Mario Mallengren, Mimma Spasic Grindtorpshallen
2020-01-26 17:15 12 Täby FC (E) - Åkersberga IBF (B) Mario Mallengren, Mimma Spasic Grindtorpshallen
2020-02-01 11:00 12 Ängby IF - Sigtuna IF IBK (B) Isak Ålenius, Elliot Karlsson Stora Mossen 1
2020-02-01 11:15 12 Åkersberga IBF (C) - Silverdals IF Tore Dernell, Roger Nyström Åkersberga Sporthall A
2020-02-01 16:30 12 Norrtulls SK (A) - Töjnan IBK (A) William Albrecht, Thea Kaplan Engelbrektshallen
2020-02-02 10:00 12 Duvbo IK (B) - Hässelby SK IBK (E) Leif Karlsson, Alice Fritshammar Löthallen
2020-02-02 12:00 12 Jakobsbergs IBF - Hässelby SK IBK (C) Mats Järnmark, Andreas Mattsson Kallhälls sporthall
2020-02-02 13:00 12 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (H) Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Riddersvik
2020-02-02 14:30 12 Järfälla IBK (B) - Sollentuna IBF Elliot Karlsson, Isak Ålenius Viksjö Sporthall
Omgång 13
2020-02-08 09:45 13 Sollentuna IBF - Täby FC (C) Annie Mattsson, Ludwig Idevall Rotebrohallen (Nya)
2020-02-08 10:00 13 Hässelby SK IBK (C) - Järfälla IBK (B) Isak Ålenius, Marcus Höök Hässelbyhallen
2020-02-08 12:00 13 Hässelby SK IBK (A) - Bromma KFUK-KFUM Isac Krona, Robin Lidmyr Riddersvik
2020-02-08 15:00 13 Hässelby SK IBK (E) - Ängby IF Olle Aronsson, Wilhelm Hugozon Riddersvik
2020-02-09 09:30 13 Bele Barkaby IF IBF (B) - Silverdals IF Stella Hammer, Linnea Gribe Björkebyhallen
2020-02-09 10:15 13 Åkersberga IBF (B) - Åkersberga IBF (C) Tore Dernell, Paulina Sturmhöwel Döring Åkersberga Sporthall A
2020-02-09 11:00 13 Täby FC (H) - Duvbo IK (B) Joel Holm, Paulina Thunvall Grindtorpshallen
2020-02-09 11:00 13 Sigtuna IF IBK (B) - Norrtulls SK (A) Magnus Johnsson, Lars Reuterhagen Prästängshallen
2020-02-09 11:15 13 Töjnan IBK (A) - Täby FC (E) Isabelle Lassfolk, Stephanie Mobedjina Silverdalshallen
Omgång 14
2020-02-15 09:15 14 Åkersberga IBF (C) - Töjnan IBK (A) Jan Lingemark, Alexander Löfgren Åkersberga Sporthall A
2020-02-15 14:00 14 Täby FC (E) - Sigtuna IF IBK (B) Anna Mandelstam, Andreas Theorén Grindtorpshallen
2020-02-15 15:00 14 Täby FC (C) - Hässelby SK IBK (C) Anna Mandelstam, Andreas Theorén Grindtorpshallen
2020-02-15 16:15 14 Norrtulls SK (A) - Hässelby SK IBK (E) Alice Fritshammar, Eskil Simonsen Engelbrektshallen
2020-02-16 08:45 14 Silverdals IF - Sollentuna IBF Carl Theorén, Filip Saverstam Silverdalshallen
2020-02-16 09:45 14 Jakobsbergs IBF - Hässelby SK IBK (A) Matilda Jennersjö, Linnea Gribe Viksjö Sporthall
2020-02-16 12:00 14 Bromma KFUK-KFUM - Täby FC (H) Alexander Friberg, Elliot Karlsson Grimstahallen
2020-02-16 13:00 14 Bele Barkaby IF IBF (B) - Åkersberga IBF (B) Olle Aronsson, Wilhelm Hugozon Björkebyhallen
2020-02-17 18:00 14 Ängby IF - Duvbo IK (B) Robert Milerud, Isak Ålenius Stora Mossen 1
Omgång 15
2020-03-07 10:00 15 Täby FC (H) - Ängby IF Isabelle Lassfolk, Stephanie Mobedjina Grindtorpshallen
2020-03-07 11:00 15 Bromma KFUK-KFUM - Jakobsbergs IBF Isak Ålenius, Marcus Höök Stora Mossen 1
2020-03-07 18:00 15 Sollentuna IBF - Åkersberga IBF (B) Andreas Persson Stenberg, Lars Reuterhagen Nya Edsbergshallen
2020-03-08 10:30 15 Töjnan IBK (A) - Bele Barkaby IF IBF (B) Jonas Vedin, Hugo Nilsson Silverdalshallen
2020-03-08 11:30 15 Sigtuna IF IBK (B) - Åkersberga IBF (C) Lars Reuterhagen, Jan Lingemark Prästängshallen
2020-03-08 12:00 15 Duvbo IK (B) - Norrtulls SK (A) Mario Mallengren, Mauricio Castillo Löthallen
2020-03-08 12:00 15 Hässelby SK IBK (E) - Täby FC (E) Wilhelm Hugozon, Olle Aronsson Hässelbyhallen
2020-03-08 13:00 15 Hässelby SK IBK (A) - Järfälla IBK (B) Olle Aronsson, Wilhelm Hugozon Hässelbyhallen
2020-03-08 14:00 15 Hässelby SK IBK (C) - Silverdals IF , Alexander Friberg Hässelbyhallen
Omgång 16
16 Jakobsbergs IBF - Täby FC (H) Viksjö Sporthall
16 Norrtulls SK (A) - Ängby IF Engelbrektshallen
16 Järfälla IBK (B) - Bromma KFUK-KFUM Viksjö Sporthall
16 Täby FC (E) - Duvbo IK (B) Grindtorpshallen
16 Täby FC (C) - Hässelby SK IBK (A) Grindtorpshallen
16 Åkersberga IBF (C) - Hässelby SK IBK (E)
16 Bele Barkaby IF IBF (B) - Sigtuna IF IBK (B) Björkebyhallen
16 Åkersberga IBF (B) - Hässelby SK IBK (C)
16 Sollentuna IBF - Töjnan IBK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
Omgång 17
17 Täby FC (H) - Norrtulls SK (A) Grindtorpshallen
17 Jakobsbergs IBF - Järfälla IBK (B) Viksjö Sporthall
17 Ängby IF - Täby FC (E) Stora Mossen 1
17 Bromma KFUK-KFUM - Täby FC (C) Stora Mossen 1
17 Duvbo IK (B) - Åkersberga IBF (C) Löthallen
17 Hässelby SK IBK (A) - Silverdals IF Hässelbyhallen
17 Hässelby SK IBK (E) - Bele Barkaby IF IBF (B) Hässelbyhallen
17 Sigtuna IF IBK (B) - Sollentuna IBF Prästängshallen
17 Hässelby SK IBK (C) - Töjnan IBK (A) Hässelbyhallen
Omgång 18
18 Järfälla IBK (B) - Täby FC (H) Viksjö Sporthall
18 Täby FC (E) - Norrtulls SK (A) Grindtorpshallen
18 Täby FC (C) - Jakobsbergs IBF Grindtorpshallen
18 Åkersberga IBF (C) - Ängby IF Åkersberga Sporthall A
18 Silverdals IF - Bromma KFUK-KFUM Silverdalshallen
18 Bele Barkaby IF IBF (B) - Duvbo IK (B) Björkebyhallen
18 Åkersberga IBF (B) - Hässelby SK IBK (A) Åkersberga Sporthall A
18 Sollentuna IBF - Hässelby SK IBK (E) Arena Satelliten
18 Hässelby SK IBK (C) - Sigtuna IF IBK (B) Hässelbyhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis