Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkaby IF IBF (B) Svart, Svart, Svart
Bromma KFUK-KFUM Kurt Sillén kurt.sillen@telia.com Blå/blå/vit
Duvbo IK (B) Jenny Minnema jenny@duvboik.se 0735-66 57 29 Röd, Svart, Svart
Hässelby SK IBK (A) Röd, Svart, Svart
Hässelby SK IBK (C) Röd, Svart, Svart
Hässelby SK IBK (E) Andreas Thuresson Andreasthure@yahoo.se Röd, Svart, Svart
Jakobsbergs IBF Svart, Svart, Svart
Norrtulls SK (A) Kevin Neemé kevinneeme@gmail.com 0702172719 Gul, Svart, Gul
Sigtuna IF IBK (B) Anna Isberg anna.solveskog@gmail.com Blå, Blå, Blå
Silverdals IF Cecilia Granath cecilia.granath@tyrens.se 0705981449 Vit/Vit/Vit
Sollentuna IBF Daniela Engström daniela.engstrom@sollentunaibf.se 073-7419598 Röd/Svart/Röd
Täby FC (C) Vit, Vit, Vit
Täby FC (D) Vit, Vit, Vit
Täby FC (E) Gunnar Sandell gunnar.sandell@yahoo.se 070 - 932 65 90 Vit, Vit, Vit
Täby FC (H) Vit, Vit, Vit
Töjnan IBK (A) Gunilla Pettersson gpetterss@gmail.com Gul, Svart, Svart
Åkersberga IBF (B) Carina Martin carina.martin@live.se 0705521814 Orange, Svart, Orange
Åkersberga IBF (C) Pia Lindholm pialindholm@hotmail.com Orange, Svart, Orange
Ängby IF Grön, Vit, Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-09-28 15:00 1 Täby FC (D) - Silverdals IF Grindtorpshallen
2019-09-28 16:00 1 Täby FC (E) - Åkersberga IBF (C) Grindtorpshallen
2019-09-28 17:00 1 Täby FC (H) - Täby FC (C) Grindtorpshallen
2019-09-28 17:15 1 Norrtulls SK (A) - Bele Barkaby IF IBF (B) Engelbrektshallen
2019-09-29 09:00 1 Hässelby SK IBK (A) - Sigtuna IF IBK (B) Hässelbyhallen
2019-09-29 10:00 1 Jakobsbergs IBF - Åkersberga IBF (B) Viksjö Sporthall
2019-09-29 11:00 1 Ängby IF - Sollentuna IBF Grimstahallen
2019-09-29 12:00 1 Bromma KFUK-KFUM - Töjnan IBK (A) Grimstahallen
2019-09-29 12:15 1 Duvbo IK (B) - Hässelby SK IBK (C) Löthallen
Omgång 2
2019-10-05 09:15 2 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (D) Åkersberga Sporthall A
2019-10-05 10:00 2 Hässelby SK IBK (C) - Ängby IF Riddersvik
2019-10-05 11:00 2 Hässelby SK IBK (E) - Hässelby SK IBK (A) Riddersvik
2019-10-05 14:00 2 Sollentuna IBF - Norrtulls SK (A) Nya Edsbergshallen
2019-10-06 09:45 2 Töjnan IBK (A) - Jakobsbergs IBF Silverdalshallen
2019-10-06 10:00 2 Bele Barkaby IF IBF (B) - Täby FC (E) Björkebyhallen
2019-10-06 10:30 2 Sigtuna IF IBK (B) - Bromma KFUK-KFUM Prästängshallen
2019-10-06 16:00 2 Silverdals IF - Täby FC (C) Arena Satelliten
2019-12-08 09:15 2 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (H) Åkersberga Sporthall A
Omgång 3
2019-10-12 12:00 3 Duvbo IK (B) - Hässelby SK IBK (A) Hallonbergshallen
2019-10-12 13:00 3 Bromma KFUK-KFUM - Hässelby SK IBK (E) Stora Mossen 1
2019-10-12 17:00 3 Täby FC (H) - Silverdals IF Grindtorpshallen
2019-10-13 10:00 3 Täby FC (C) - Åkersberga IBF (B) Grindtorpshallen
2019-10-13 10:30 3 Jakobsbergs IBF - Sigtuna IF IBK (B) Viksjö Sporthall
2019-10-13 11:00 3 Täby FC (D) - Töjnan IBK (A) Grindtorpshallen
2019-10-13 12:00 3 Täby FC (E) - Sollentuna IBF Grindtorpshallen
2019-10-13 12:15 3 Åkersberga IBF (C) - Bele Barkaby IF IBF (B) Åkersberga Sporthall A
2019-10-13 14:15 3 Norrtulls SK (A) - Hässelby SK IBK (C) Gärdeshallen
Omgång 4
2019-10-19 10:30 4 Hässelby SK IBK (C) - Täby FC (E) Riddersvik
2019-10-19 11:15 4 Åkersberga IBF (B) - Silverdals IF Åkersberga Sporthall A
2019-10-19 14:30 4 Sollentuna IBF - Åkersberga IBF (C) Nya Edsbergshallen
2019-10-20 09:00 4 Hässelby SK IBK (A) - Ängby IF Hässelbyhallen
2019-10-20 10:00 4 Töjnan IBK (A) - Täby FC (C) Silverdalshallen
2019-10-20 10:00 4 Sigtuna IF IBK (B) - Täby FC (D) Prästängshallen
2019-10-20 10:00 4 Hässelby SK IBK (E) - Jakobsbergs IBF Hässelbyhallen
2019-10-20 11:00 4 Bele Barkaby IF IBF (B) - Täby FC (H) Björkebyhallen
2019-10-20 11:15 4 Duvbo IK (B) - Bromma KFUK-KFUM Löthallen
Omgång 5
2019-10-20 14:00 5 Täby FC (C) - Sigtuna IF IBK (B) Grindtorpshallen
2019-10-26 11:00 5 Täby FC (D) - Hässelby SK IBK (E) Grindtorpshallen
2019-10-26 12:00 5 Täby FC (H) - Åkersberga IBF (B) Grindtorpshallen
2019-10-26 16:15 5 Norrtulls SK (A) - Hässelby SK IBK (A) Engelbrektshallen
2019-10-27 09:15 5 Åkersberga IBF (C) - Hässelby SK IBK (C) Åkersberga Sporthall A
2019-10-27 11:00 5 Bele Barkaby IF IBF (B) - Sollentuna IBF Björkebyhallen
2019-10-27 11:00 5 Silverdals IF - Töjnan IBK (A) Silverdalshallen
2019-10-27 12:00 5 Jakobsbergs IBF - Duvbo IK (B) Viksjö Sporthall
2019-10-27 14:15 5 Ängby IF - Bromma KFUK-KFUM Grimstahallen
Omgång 6
2019-11-09 11:00 6 Bromma KFUK-KFUM - Norrtulls SK (A) Stora Mossen 1
2019-11-09 12:00 6 Hässelby SK IBK (C) - Bele Barkaby IF IBF (B) Stora Mossen 1
2019-11-09 13:00 6 Sollentuna IBF - Täby FC (H) Nya Edsbergshallen
2019-11-09 13:00 6 Hässelby SK IBK (E) - Täby FC (C) Stora Mossen 1
2019-11-10 08:45 6 Töjnan IBK (A) - Åkersberga IBF (B) Silverdalshallen
2019-11-10 09:00 6 Sigtuna IF IBK (B) - Silverdals IF Prästängshallen
2019-11-10 09:30 6 Duvbo IK (B) - Täby FC (D) Löthallen
2019-11-10 12:15 6 Ängby IF - Jakobsbergs IBF Grimstahallen
2019-11-10 18:30 6 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (E) Hässelbyhallen
Omgång 7
2019-11-16 10:00 7 Täby FC (D) - Ängby IF Grindtorpshallen
2019-11-16 11:00 7 Täby FC (C) - Duvbo IK (B) Grindtorpshallen
2019-11-16 12:00 7 Täby FC (E) - Bromma KFUK-KFUM Grindtorpshallen
2019-11-16 16:15 7 Norrtulls SK (A) - Jakobsbergs IBF Engelbrektshallen
2019-11-17 10:15 7 Åkersberga IBF (C) - Hässelby SK IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2019-11-17 11:00 7 Silverdals IF - Hässelby SK IBK (E) Silverdalshallen
2019-11-17 11:15 7 Åkersberga IBF (B) - Sigtuna IF IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2019-11-17 12:00 7 Täby FC (H) - Töjnan IBK (A) Grindtorpshallen
2019-11-17 13:00 7 Sollentuna IBF - Hässelby SK IBK (C) Arena Satelliten
Omgång 8
2019-11-30 11:00 8 Hässelby SK IBK (E) - Åkersberga IBF (B) Riddersvik
2019-11-30 12:00 8 Hässelby SK IBK (A) - Bele Barkaby IF IBF (B) Riddersvik
2019-11-30 13:15 8 Norrtulls SK (A) - Täby FC (D) Engelbrektshallen
2019-11-30 14:00 8 Hässelby SK IBK (C) - Täby FC (H) Riddersvik
2019-12-01 10:00 8 Sigtuna IF IBK (B) - Töjnan IBK (A) Prästängshallen
2019-12-01 11:00 8 Duvbo IK (B) - Silverdals IF Löthallen
2019-12-01 11:00 8 Bromma KFUK-KFUM - Åkersberga IBF (C) Grimstahallen
2019-12-01 11:30 8 Jakobsbergs IBF - Täby FC (E) Viksjö Sporthall
2019-12-01 12:00 8 Ängby IF - Täby FC (C) Grimstahallen
Omgång 9
2019-12-14 09:00 9 Täby FC (E) - Täby FC (D) Grindtorpshallen
2019-12-14 10:00 9 Täby FC (C) - Norrtulls SK (A) Grindtorpshallen
2019-12-14 12:00 9 Täby FC (H) - Sigtuna IF IBK (B) Grindtorpshallen
2019-12-14 18:00 9 Bele Barkaby IF IBF (B) - Bromma KFUK-KFUM Björkebyhallen
2019-12-15 10:00 9 Sollentuna IBF - Hässelby SK IBK (A) Arena Satelliten
2019-12-15 11:00 9 Silverdals IF - Ängby IF Silverdalshallen
2019-12-15 12:00 9 Töjnan IBK (A) - Hässelby SK IBK (E) Silverdalshallen
2019-12-15 13:30 9 Åkersberga IBF (B) - Duvbo IK (B) Åkersberga Sporthall A
2019-12-15 15:30 9 Åkersberga IBF (C) - Jakobsbergs IBF Åkersberga Sporthall A
Omgång 10
2020-01-11 12:00 10 Bromma KFUK-KFUM - Sollentuna IBF Stora Mossen 1
2020-01-11 15:00 10 Täby FC (E) - Täby FC (C) Grindtorpshallen
2020-01-11 16:00 10 Täby FC (D) - Åkersberga IBF (C) Grindtorpshallen
2020-01-11 17:15 10 Norrtulls SK (A) - Silverdals IF Engelbrektshallen
2020-01-12 09:00 10 Hässelby SK IBK (A) - Hässelby SK IBK (C) Hässelbyhallen
2020-01-12 10:00 10 Ängby IF - Åkersberga IBF (B) Grimstahallen
2020-01-12 11:00 10 Hässelby SK IBK (E) - Sigtuna IF IBK (B) Hässelbyhallen
2020-01-12 11:00 10 Jakobsbergs IBF - Bele Barkaby IF IBF (B) Viksjö Sporthall
2020-01-12 11:15 10 Duvbo IK (B) - Töjnan IBK (A) Löthallen
Omgång 11
2020-01-25 11:00 11 Täby FC (H) - Hässelby SK IBK (E) Grindtorpshallen
2020-01-25 16:00 11 Sollentuna IBF - Jakobsbergs IBF Nya Edsbergshallen
2020-01-26 09:15 11 Töjnan IBK (A) - Ängby IF Silverdalshallen
2020-01-26 09:30 11 Sigtuna IF IBK (B) - Duvbo IK (B) Prästängshallen
2020-01-26 09:30 11 Bele Barkaby IF IBF (B) - Täby FC (D) Björkebyhallen
2020-01-26 10:15 11 Åkersberga IBF (B) - Norrtulls SK (A) Åkersberga Sporthall A
2020-01-26 11:15 11 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (C) Åkersberga Sporthall A
2020-01-26 12:00 11 Hässelby SK IBK (C) - Bromma KFUK-KFUM Hässelbyhallen
2020-01-26 12:15 11 Silverdals IF - Täby FC (E) Silverdalshallen
Omgång 12
2020-01-26 17:00 12 Täby FC (C) - Bele Barkaby IF IBF (B) Grindtorpshallen
2020-01-26 18:00 12 Täby FC (D) - Sollentuna IBF Grindtorpshallen
2020-01-26 19:00 12 Täby FC (E) - Åkersberga IBF (B) Grindtorpshallen
2020-02-01 11:00 12 Ängby IF - Sigtuna IF IBK (B) Stora Mossen 1
2020-02-01 11:15 12 Åkersberga IBF (C) - Silverdals IF Åkersberga Sporthall A
2020-02-01 16:30 12 Norrtulls SK (A) - Töjnan IBK (A) Engelbrektshallen
2020-02-02 09:00 12 Duvbo IK (B) - Hässelby SK IBK (E) Löthallen
2020-02-02 12:00 12 Jakobsbergs IBF - Hässelby SK IBK (C) Kallhälls sporthall
2020-02-02 13:00 12 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (H) Hässelbyhallen
Omgång 13
2020-02-08 11:00 13 Hässelby SK IBK (A) - Bromma KFUK-KFUM Riddersvik
2020-02-08 13:00 13 Hässelby SK IBK (C) - Täby FC (D) Riddersvik
2020-02-08 13:00 13 Sollentuna IBF - Täby FC (C) Nya Edsbergshallen
2020-02-08 15:00 13 Hässelby SK IBK (E) - Ängby IF Riddersvik
2020-02-09 09:15 13 Åkersberga IBF (B) - Åkersberga IBF (C) Åkersberga Sporthall A
2020-02-09 09:30 13 Bele Barkaby IF IBF (B) - Silverdals IF Björkebyhallen
2020-02-09 11:00 13 Täby FC (H) - Duvbo IK (B) Grindtorpshallen
2020-02-09 11:00 13 Sigtuna IF IBK (B) - Norrtulls SK (A) Prästängshallen
2020-02-09 11:15 13 Töjnan IBK (A) - Täby FC (E) Silverdalshallen
Omgång 14
2020-02-15 09:15 14 Åkersberga IBF (C) - Töjnan IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2020-02-15 14:00 14 Täby FC (E) - Sigtuna IF IBK (B) Grindtorpshallen
2020-02-15 15:00 14 Täby FC (C) - Hässelby SK IBK (C) Grindtorpshallen
2020-02-15 16:15 14 Norrtulls SK (A) - Hässelby SK IBK (E) Engelbrektshallen
2020-02-16 08:45 14 Silverdals IF - Sollentuna IBF Silverdalshallen
2020-02-16 09:45 14 Jakobsbergs IBF - Hässelby SK IBK (A) Viksjö Sporthall
2020-02-16 12:00 14 Bromma KFUK-KFUM - Täby FC (H) Grimstahallen
2020-02-16 13:00 14 Ängby IF - Duvbo IK (B) Grimstahallen
2020-02-16 13:00 14 Bele Barkaby IF IBF (B) - Åkersberga IBF (B) Björkebyhallen
Omgång 15
2020-03-07 10:00 15 Täby FC (H) - Ängby IF Grindtorpshallen
2020-03-07 11:00 15 Bromma KFUK-KFUM - Jakobsbergs IBF Stora Mossen 1
2020-03-07 18:00 15 Sollentuna IBF - Åkersberga IBF (B) Nya Edsbergshallen
2020-03-08 10:15 15 Sigtuna IF IBK (B) - Åkersberga IBF (C) Prästängshallen
2020-03-08 10:30 15 Töjnan IBK (A) - Bele Barkaby IF IBF (B) Silverdalshallen
2020-03-08 12:00 15 Duvbo IK (B) - Norrtulls SK (A) Löthallen
2020-03-08 12:00 15 Hässelby SK IBK (E) - Täby FC (E) Hässelbyhallen
2020-03-08 14:00 15 Hässelby SK IBK (C) - Silverdals IF Hässelbyhallen
2020-03-08 15:00 15 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (D) Hässelbyhallen
Omgång 16
2020-03-14 09:15 16 Åkersberga IBF (C) - Hässelby SK IBK (E) Åkersberga Sporthall A
2020-03-14 10:15 16 Åkersberga IBF (B) - Hässelby SK IBK (C) Åkersberga Sporthall A
2020-03-14 13:00 16 Täby FC (E) - Duvbo IK (B) Grindtorpshallen
2020-03-14 13:00 16 Sollentuna IBF - Töjnan IBK (A) Nya Edsbergshallen
2020-03-14 14:15 16 Norrtulls SK (A) - Ängby IF Engelbrektshallen
2020-03-14 15:00 16 Täby FC (C) - Hässelby SK IBK (A) Grindtorpshallen
2020-03-14 16:00 16 Täby FC (D) - Bromma KFUK-KFUM Grindtorpshallen
2020-03-15 08:45 16 Jakobsbergs IBF - Täby FC (H) Viksjö Sporthall
2020-03-15 11:00 16 Bele Barkaby IF IBF (B) - Sigtuna IF IBK (B) Björkebyhallen
Omgång 17
2020-03-21 12:00 17 Ängby IF - Täby FC (E) Stora Mossen 1
2020-03-21 13:00 17 Bromma KFUK-KFUM - Täby FC (C) Stora Mossen 1
2020-03-21 17:00 17 Täby FC (H) - Norrtulls SK (A) Grindtorpshallen
2020-03-22 10:00 17 Sigtuna IF IBK (B) - Sollentuna IBF Prästängshallen
2020-03-22 12:00 17 Jakobsbergs IBF - Täby FC (D) Viksjö Sporthall
2020-03-22 12:15 17 Duvbo IK (B) - Åkersberga IBF (C) Löthallen
2020-03-22 14:00 17 Hässelby SK IBK (C) - Töjnan IBK (A) Hässelbyhallen
2020-03-22 15:00 17 Hässelby SK IBK (E) - Bele Barkaby IF IBF (B) Hässelbyhallen
2020-03-22 16:00 17 Hässelby SK IBK (A) - Silverdals IF Hässelbyhallen
Omgång 18
2020-03-28 12:15 18 Åkersberga IBF (C) - Ängby IF Åkersberga Sporthall A
2020-03-28 13:15 18 Åkersberga IBF (B) - Hässelby SK IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2020-03-28 14:00 18 Täby FC (E) - Norrtulls SK (A) Grindtorpshallen
2020-03-28 15:00 18 Täby FC (D) - Täby FC (H) Grindtorpshallen
2020-03-28 16:00 18 Täby FC (C) - Jakobsbergs IBF Grindtorpshallen
2020-03-29 10:00 18 Bele Barkaby IF IBF (B) - Duvbo IK (B) Björkebyhallen
2020-03-29 10:15 18 Silverdals IF - Bromma KFUK-KFUM Silverdalshallen
2020-03-29 13:00 18 Hässelby SK IBK (C) - Sigtuna IF IBK (B) Hässelbyhallen
2020-03-29 16:00 18 Sollentuna IBF - Hässelby SK IBK (E) Arena Satelliten

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis