Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkarby IF IBF Ann-Sofie Hjelm annsofiehjelm@icloud.com Svart, Svart, Svart
Danderyds SK IBF Blå, Vit, Vita
Ekerö IK (A) Jörgen Gren Jorgen.gren@nordea.com 0733-215238 Blå, Blå, Blå
Hässelby SK IBK Therese Sjöberg therese_sjoberg@hotmail.com 0709261160 Röd, Svart, Svart
Rotebro IS IBK Jenny Wallner wallner.jenny@gmail.com 0739842832 MörkBlå, MörkBlå, Vit
Täby FC (A) Susanna Olofsson mammasanna@gmail.com Vit, Vit, Vit
Töjnan IBK Magnus Sundkvist majsan.sundkvist@gmail.com 0761381885 Gul, Svart, Svart
Värmdö IF (B) Niklas Mattsson niklas@varmdoif.se 0703-777 466 Blå/Blå/Blå
Väsby AIK Emma Johansson emma@cadputer.se 073-975 71 17 Röd/Röd/Vit+Röd
Åkersberga IBF Orange, Svart, Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-09-28 09:00 1 Täby FC (A) - Bele Barkarby IF IBF Grindtorpshallen
2019-09-28 12:15 1 Ekerö IK (A) - Värmdö IF (B) Mälaröhallen
2019-09-29 11:15 1 Åkersberga IBF - Rotebro IS IBK Åkersberga Sporthall A
2019-09-29 12:00 1 Hässelby SK IBK - Väsby AIK Hässelbyhallen
2019-09-29 13:15 1 Danderyds SK IBF - Töjnan IBK Mörbyhallen
Omgång 2
2019-10-05 13:00 2 Väsby AIK - Åkersberga IBF Väsby skolan
2019-10-05 16:45 2 Värmdö IF (B) - Hässelby SK IBK Värmdö sporthall
2019-10-06 11:00 2 Bele Barkarby IF IBF - Ekerö IK (A) Björkebyhallen
2019-10-06 11:45 2 Töjnan IBK - Täby FC (A) Silverdalshallen
2019-10-06 13:00 2 Rotebro IS IBK - Danderyds SK IBF Rotebrohallen (Nya)
Omgång 3
2019-10-12 11:30 3 Ekerö IK (A) - Töjnan IBK Mälaröhallen
2019-10-13 12:30 3 Bele Barkarby IF IBF - Värmdö IF (B) Björkebyhallen
2019-10-13 13:15 3 Danderyds SK IBF - Väsby AIK Mörbyhallen
2019-10-13 13:15 3 Åkersberga IBF - Hässelby SK IBK Åkersberga Sporthall A
2019-10-13 14:00 3 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK Grindtorpshallen
Omgång 4
2019-10-26 09:00 4 Hässelby SK IBK - Danderyds SK IBF Hässelbyhallen
2019-10-26 13:00 4 Väsby AIK - Täby FC (A) Väsby skolan
2019-10-26 15:30 4 Värmdö IF (B) - Åkersberga IBF Värmdö sporthall
2019-10-27 11:00 4 Rotebro IS IBK - Ekerö IK (A) Rotebrohallen (Nya)
2019-10-27 14:00 4 Töjnan IBK - Bele Barkarby IF IBF Silverdalshallen
Omgång 5
2019-11-09 13:00 5 Ekerö IK (A) - Väsby AIK Mälaröhallen
2019-11-09 17:00 5 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK Grindtorpshallen
2019-11-10 11:45 5 Töjnan IBK - Värmdö IF (B) Silverdalshallen
2019-11-10 13:00 5 Bele Barkarby IF IBF - Rotebro IS IBK Björkebyhallen
2019-11-10 16:00 5 Danderyds SK IBF - Åkersberga IBF Mörbyhallen
Omgång 6
2019-11-16 10:00 6 Hässelby SK IBK - Ekerö IK (A) Hässelbyhallen
2019-11-16 11:00 6 Värmdö IF (B) - Danderyds SK IBF Värmdö sporthall
2019-11-16 14:00 6 Väsby AIK - Bele Barkarby IF IBF Väsby skolan
2019-11-17 10:00 6 Rotebro IS IBK - Töjnan IBK Rotebrohallen (Nya)
2019-11-17 14:15 6 Åkersberga IBF - Täby FC (A) Åkersberga Sporthall A
Omgång 7
2019-11-23 12:15 7 Ekerö IK (A) - Åkersberga IBF Mälaröhallen
2019-11-24 10:00 7 Rotebro IS IBK - Värmdö IF (B) Rotebrohallen (Nya)
2019-11-24 11:00 7 Täby FC (A) - Danderyds SK IBF Grindtorpshallen
2019-11-24 11:00 7 Bele Barkarby IF IBF - Hässelby SK IBK Björkebyhallen
2019-11-24 13:00 7 Töjnan IBK - Väsby AIK Silverdalshallen
Omgång 8
2019-12-07 13:15 8 Väsby AIK - Rotebro IS IBK Väsby skolan
2019-12-08 10:30 8 Värmdö IF (B) - Täby FC (A) Värmdö sporthall
2019-12-08 11:15 8 Åkersberga IBF - Bele Barkarby IF IBF Åkersberga Sporthall A
2019-12-08 12:00 8 Hässelby SK IBK - Töjnan IBK Hässelbyhallen
2019-12-08 15:00 8 Danderyds SK IBF - Ekerö IK (A) Mörbyhallen
Omgång 9
2019-12-14 13:15 9 Ekerö IK (A) - Täby FC (A) Mälaröhallen
2019-12-14 14:00 9 Väsby AIK - Värmdö IF (B) Väsby skolan
2019-12-15 09:45 9 Bele Barkarby IF IBF - Danderyds SK IBF Björkebyhallen
2019-12-15 10:00 9 Rotebro IS IBK - Hässelby SK IBK Rotebrohallen (Nya)
2019-12-15 14:00 9 Töjnan IBK - Åkersberga IBF Silverdalshallen
Omgång 10
2020-01-11 11:30 10 Värmdö IF (B) - Ekerö IK (A) Värmdö sporthall
2020-01-11 13:00 10 Väsby AIK - Hässelby SK IBK Väsby skolan
2020-01-11 15:00 10 Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-01-11 16:15 10 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (A) Björkebyhallen
2020-01-12 13:00 10 Töjnan IBK - Danderyds SK IBF Silverdalshallen
Omgång 11
2020-01-25 17:00 11 Täby FC (A) - Töjnan IBK Grindtorpshallen
2020-01-25 18:00 11 Ekerö IK (A) - Bele Barkarby IF IBF Tappströms Bollhall
2020-01-26 12:15 11 Åkersberga IBF - Väsby AIK Åkersberga Sporthall A
2020-01-26 14:15 11 Danderyds SK IBF - Rotebro IS IBK Mörbyhallen
2020-01-26 17:00 11 Hässelby SK IBK - Värmdö IF (B) Hässelbyhallen
Omgång 12
2020-02-01 12:00 12 Väsby AIK - Danderyds SK IBF Väsby skolan
2020-02-01 13:30 12 Värmdö IF (B) - Bele Barkarby IF IBF Värmdö sporthall
2020-02-02 13:00 12 Rotebro IS IBK - Täby FC (A) Rotebrohallen (Nya)
2020-02-02 13:00 12 Töjnan IBK - Ekerö IK (A) Arena Satelliten
2020-02-02 14:00 12 Hässelby SK IBK - Åkersberga IBF Hässelbyhallen
Omgång 13
2020-02-08 10:15 13 Åkersberga IBF - Värmdö IF (B) Åkersberga Sporthall A
2020-02-08 11:00 13 Ekerö IK (A) - Rotebro IS IBK Mälaröhallen
2020-02-09 11:30 13 Bele Barkarby IF IBF - Töjnan IBK Björkebyhallen
2020-02-09 13:00 13 Täby FC (A) - Väsby AIK Grindtorpshallen
2020-02-09 15:00 13 Danderyds SK IBF - Hässelby SK IBK Mörbyhallen
Omgång 14
2020-02-15 11:00 14 Väsby AIK - Ekerö IK (A) Väsby skolan
2020-02-15 12:15 14 Åkersberga IBF - Danderyds SK IBF Åkersberga Sporthall A
2020-02-15 14:00 14 Värmdö IF (B) - Töjnan IBK Värmdö sporthall
2020-02-16 11:00 14 Rotebro IS IBK - Bele Barkarby IF IBF Rotebrohallen (Nya)
2020-02-16 16:00 14 Hässelby SK IBK - Täby FC (A) Hässelbyhallen
Omgång 15
2020-03-07 08:30 15 Ekerö IK (A) - Hässelby SK IBK Mälaröhallen
2020-03-07 14:00 15 Täby FC (A) - Åkersberga IBF Grindtorpshallen
2020-03-08 11:30 15 Töjnan IBK - Rotebro IS IBK Silverdalshallen
2020-03-08 11:45 15 Bele Barkarby IF IBF - Väsby AIK Björkebyhallen
2020-03-08 16:00 15 Danderyds SK IBF - Värmdö IF (B) Mörbyhallen
Omgång 16
2020-03-14 11:15 16 Åkersberga IBF - Ekerö IK (A) Åkersberga Sporthall A
2020-03-14 13:00 16 Väsby AIK - Töjnan IBK Väsby skolan
2020-03-14 16:00 16 Hässelby SK IBK - Bele Barkarby IF IBF Riddersvik
2020-03-14 16:15 16 Värmdö IF (B) - Rotebro IS IBK Värmdö sporthall
2020-03-15 16:15 16 Danderyds SK IBF - Täby FC (A) Mörbyhallen
Omgång 17
2020-03-21 11:00 17 Ekerö IK (A) - Danderyds SK IBF Mälaröhallen
2020-03-21 17:00 17 Rotebro IS IBK - Väsby AIK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-03-22 10:30 17 Töjnan IBK - Hässelby SK IBK Silverdalshallen
2020-03-22 11:00 17 Täby FC (A) - Värmdö IF (B) Grindtorpshallen
2020-03-22 14:00 17 Bele Barkarby IF IBF - Åkersberga IBF Björkebyhallen
Omgång 18
2020-03-28 15:15 18 Åkersberga IBF - Töjnan IBK Åkersberga Sporthall A
2020-03-29 13:00 18 Täby FC (A) - Ekerö IK (A) Grindtorpshallen
2020-03-29 15:00 18 Hässelby SK IBK - Rotebro IS IBK Hässelbyhallen
2020-03-29 16:15 18 Danderyds SK IBF - Bele Barkarby IF IBF Mörbyhallen
2020-03-29 16:15 18 Värmdö IF (B) - Väsby AIK Värmdö sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis