Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
AIK IBF Svart, Vit, Svartgula
Danderyds SK Erik Rylander erik.rylander@stockholmexergi.se 0706935184 blå/vit/vita
Danderyds SK (B) Erik Rylander erik.rylander@stockholmexergi.se 0706935184 blå, vit, vita
Djurgårdens IF IBS Blårandig, Mörkblå, Ljusblåa
Enskededalens IBK
Grimsta AIK (D) Röd, Röd, Vit+Röd
Hässelby SK IBK (D) Petra Lundmark petra.lundmark@marknadsstrategen.se +46 73-387 77 53 Röd/Svart/Svart
Högalids IF Jesper Olsson p-04@hogalid.com 070-3135815 vit/blå/vit
Högdalens AIS Douglas Herrera herreradouglas@yahoo.se 073-6733696 Röd/Svart
IBF Offensiv Lidingö blå, blå, blå
Råsunda IS Daniel Karlsson dankarls@kth.se 0734326589 Blå
Segeltorps IF (B) Sonny Sik Sonny.sik@segeltorpsif.se 0735069832 Blå
Sköndals IK (A) Per Synnergård per.synnergard@tele2.se 0709990600 Blå/Blå/Blå
Täby FC (E) Marie Rex marie.rex@seb.se 070-8813800 Vit/Vit/Vit
Vendelsö IK (D) Robert Olsson robertgolsson@hotmail.com Blå/Blå/Blå
Älvsjö AIK (E) Blå, Blå, Blå
Ängby IF (A) Grön, Vit, Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2015-10-03 10:30 1 Ängby IF (A) - Täby FC (E) Stora Mossen 1
2015-10-03 10:30 1 Hässelby SK IBK (D) - Djurgårdens IF IBS Hässelbyhallen
2015-10-03 12:45 1 Segeltorps IF (B) - Råsunda IS Flemingsbergshallen
2015-10-03 13:30 1 Vendelsö IK (D) - AIK IBF Vendelsömalmshallen
2015-10-03 13:45 1 IBF Offensiv Lidingö - Enskededalens IBK Bodals Bollhall
2015-10-03 17:15 1 Älvsjö AIK (E) - Högdalens AIS Västertorpshallen Lilla
2015-11-01 16:15 1 Sköndals IK (A) - Högalids IF Sköndalshallen
Omgång 2
2 Enskededalens IBK - Danderyds SK (B)
2015-10-10 10:30 2 Högalids IF - Ängby IF (A) Liljeholmshallen 1
2015-10-10 12:45 2 Högdalens AIS - Sköndals IK (A) Bandhagshallen
2015-10-10 14:30 2 Djurgårdens IF IBS - Vendelsö IK (D) Engelbrektshallen
2015-10-11 09:45 2 Råsunda IS - Älvsjö AIK (E) Ulriksdalshallen
2015-10-11 10:30 2 AIK IBF - Grimsta AIK (D) Ulriksdalshallen
2015-10-11 14:15 2 Danderyds SK - Segeltorps IF (B) Mörbyhallen
Omgång 3
2015-10-17 09:45 3 Grimsta AIK (D) - Täby FC (E) Väsby skolan
2015-10-17 10:30 3 Ängby IF (A) - Högdalens AIS Stora Mossen 1
2015-10-17 11:30 3 IBF Offensiv Lidingö - Segeltorps IF (B) Bodals Bollhall
2015-10-17 15:45 3 Älvsjö AIK (E) - Danderyds SK Västertorpshallen Lilla
2015-10-18 09:00 3 Sköndals IK (A) - Råsunda IS Sköndalshallen
2015-10-18 09:45 3 AIK IBF - Djurgårdens IF IBS Ulriksdalshallen
2015-10-18 17:00 3 Hässelby SK IBK (D) - Enskededalens IBK Hässelbyhallen
Omgång 4
4 Segeltorps IF (B) - Danderyds SK (B)
2015-10-24 10:45 4 Högalids IF - Täby FC (E) Liljeholmshallen 1
2015-10-24 13:45 4 IBF Offensiv Lidingö - Älvsjö AIK (E) Bodals Bollhall
2015-10-24 15:15 4 Djurgårdens IF IBS - Grimsta AIK (D) Engelbrektshallen
2015-10-25 09:45 4 Enskededalens IBK - Vendelsö IK (D) Gubbängshallen
2015-10-25 09:45 4 Råsunda IS - Ängby IF (A) Ulriksdalshallen
2015-10-25 15:15 4 Danderyds SK - Sköndals IK (A) Mörbyhallen
Omgång 5
5 Danderyds SK (B) - Älvsjö AIK (E)
2015-11-07 10:30 5 Hässelby SK IBK (D) - Segeltorps IF (B) Hässelbyhallen
2015-11-07 11:15 5 Grimsta AIK (D) - Högalids IF Väsby skolan
2015-11-07 11:15 5 Ängby IF (A) - Danderyds SK Stora Mossen 1
2015-11-07 13:30 5 Täby FC (E) - Högdalens AIS Skarpängskolan A
2015-11-08 09:00 5 Sköndals IK (A) - IBF Offensiv Lidingö Sköndalshallen
2015-11-08 11:15 5 AIK IBF - Enskededalens IBK Ulriksdalshallen
Omgång 6
2015-11-14 09:45 6 Segeltorps IF (B) - Vendelsö IK (D) Flemingsbergshallen
2015-11-14 12:15 6 IBF Offensiv Lidingö - Ängby IF (A) Bodals Bollhall
2015-11-14 13:30 6 Högdalens AIS - Högalids IF Bandhagshallen
2015-11-14 16:30 6 Älvsjö AIK (E) - Hässelby SK IBK (D) Västertorpshallen Lilla
2015-11-15 09:00 6 Enskededalens IBK - Djurgårdens IF IBS Gubbängshallen
2015-11-15 09:00 6 Råsunda IS - Täby FC (E) Ulriksdalshallen
2015-11-15 15:15 6 Danderyds SK (B) - Sköndals IK (A) Mörbyhallen
Omgång 7
2015-11-21 09:45 7 Vendelsö IK (D) - Älvsjö AIK (E) Vendelsömalmshallen
2015-11-21 09:45 7 Ängby IF (A) - Danderyds SK (B) Stora Mossen 1
2015-11-21 09:45 7 Hässelby SK IBK (D) - Sköndals IK (A) Hässelbyhallen
2015-11-21 10:15 7 Högalids IF - Råsunda IS Liljeholmshallen 1
2015-11-21 11:15 7 Täby FC (E) - Danderyds SK Skarpängskolan A
2015-11-21 11:30 7 Grimsta AIK (D) - Högdalens AIS Väsby skolan
2015-11-22 09:45 7 AIK IBF - Segeltorps IF (B) Ulriksdalshallen
Omgång 8
2015-11-28 09:45 8 Segeltorps IF (B) - Djurgårdens IF IBS Flemingsbergshallen
2015-11-28 10:30 8 Hässelby SK IBK (D) - Ängby IF (A) Hässelbyhallen
2015-11-28 13:00 8 IBF Offensiv Lidingö - Täby FC (E) Bodals Bollhall
2015-11-28 17:15 8 Älvsjö AIK (E) - AIK IBF Västertorpshallen Lilla
2015-11-29 09:45 8 Enskededalens IBK - Grimsta AIK (D) Gubbängshallen
2015-11-29 11:15 8 Råsunda IS - Högdalens AIS Ulriksdalshallen
2015-11-29 11:30 8 Sköndals IK (A) - Vendelsö IK (D) Sköndalshallen
2015-11-29 15:15 8 Danderyds SK - Högalids IF Mörbyhallen
Omgång 9
2015-12-12 10:30 9 Grimsta AIK (D) - Råsunda IS Väsby skolan
2015-12-12 10:45 9 Högalids IF - IBF Offensiv Lidingö Liljeholmshallen 1
2015-12-12 11:30 9 Högdalens AIS - Danderyds SK Bandhagshallen
2015-12-12 12:00 9 Vendelsö IK (D) - Ängby IF (A) Vendelsömalmshallen
2015-12-12 12:45 9 Täby FC (E) - Danderyds SK (B) Skarpängskolan A
2015-12-12 13:45 9 Djurgårdens IF IBS - Älvsjö AIK (E) Engelbrektshallen
2015-12-13 10:30 9 AIK IBF - Sköndals IK (A) Ulriksdalshallen
Omgång 10
2016-01-09 10:30 10 Hässelby SK IBK (D) - Täby FC (E) Hässelbyhallen
2016-01-09 12:15 10 IBF Offensiv Lidingö - Högdalens AIS Bodals Bollhall
2016-01-09 12:45 10 Segeltorps IF (B) - Enskededalens IBK Flemingsbergshallen
2016-01-09 13:30 10 Ängby IF (A) - AIK IBF Stora Mossen 1
2016-01-10 10:30 10 Sköndals IK (A) - Djurgårdens IF IBS Sköndalshallen
2016-01-10 13:00 10 Danderyds SK - Råsunda IS Mörbyhallen
2016-01-10 16:00 10 Danderyds SK (B) - Högalids IF Mörbyhallen
Omgång 11
2016-01-16 09:00 11 Grimsta AIK (D) - Danderyds SK Väsby skolan
2016-01-16 10:30 11 Högalids IF - Hässelby SK IBK (D) Liljeholmshallen 1
2016-01-16 11:15 11 Täby FC (E) - Vendelsö IK (D) Skarpängskolan A
2016-01-16 12:00 11 Högdalens AIS - Danderyds SK (B) Bandhagshallen
2016-01-16 14:15 11 Djurgårdens IF IBS - Ängby IF (A) Gärdeshallen
2016-01-17 09:45 11 Råsunda IS - IBF Offensiv Lidingö Ulriksdalshallen
2016-01-17 09:45 11 Enskededalens IBK - Älvsjö AIK (E) Gubbängshallen
Omgång 12
2016-01-24 12:30 12 Danderyds SK (B) - Råsunda IS Mörbyhallen
2016-01-30 10:30 12 Segeltorps IF (B) - Grimsta AIK (D) Flemingsbergshallen
2016-01-30 11:15 12 Hässelby SK IBK (D) - Högdalens AIS Hässelbyhallen
2016-01-30 11:15 12 Vendelsö IK (D) - Högalids IF Vendelsömalmshallen
2016-01-30 12:15 12 IBF Offensiv Lidingö - Danderyds SK Bodals Bollhall
2016-01-31 09:00 12 AIK IBF - Täby FC (E) Ulriksdalshallen
2016-01-31 09:45 12 Sköndals IK (A) - Enskededalens IBK Sköndalshallen
Omgång 13
13 Danderyds SK - Danderyds SK (B) Mörbyhallen
2016-02-06 09:45 13 Grimsta AIK (D) - IBF Offensiv Lidingö Väsby skolan
2016-02-06 10:15 13 Högalids IF - AIK IBF Liljeholmshallen 1
2016-02-06 11:15 13 Segeltorps IF (B) - Älvsjö AIK (E) Flemingsbergshallen
2016-02-06 12:15 13 Högdalens AIS - Vendelsö IK (D) Bandhagshallen
2016-02-06 13:45 13 Djurgårdens IF IBS - Täby FC (E) Engelbrektshallen
2016-02-07 10:15 13 Enskededalens IBK - Ängby IF (A) Gubbängshallen
2016-02-07 10:30 13 Råsunda IS - Hässelby SK IBK (D) Ulriksdalshallen
Omgång 14
2016-02-13 09:00 14 Älvsjö AIK (E) - Grimsta AIK (D) Sätrahallen
2016-02-13 10:30 14 Hässelby SK IBK (D) - Danderyds SK Hässelbyhallen
2016-02-13 13:45 14 Djurgårdens IF IBS - Högalids IF Engelbrektshallen
2016-02-14 10:30 14 Sköndals IK (A) - Segeltorps IF (B) Sköndalshallen
2016-02-14 10:30 14 AIK IBF - Högdalens AIS Ulriksdalshallen
2016-02-14 13:00 14 Danderyds SK (B) - IBF Offensiv Lidingö Mörbyhallen
2016-03-12 15:15 14 Vendelsö IK (D) - Råsunda IS Vendelsömalmshallen
Omgång 15
2016-02-20 10:30 15 Segeltorps IF (B) - Ängby IF (A) Flemingsbergshallen
2016-02-20 11:15 15 Grimsta AIK (D) - Danderyds SK (B) Väsby skolan
2016-02-20 11:30 15 Högdalens AIS - Djurgårdens IF IBS Bandhagshallen
2016-02-20 12:30 15 IBF Offensiv Lidingö - Hässelby SK IBK (D) Bodals Bollhall
2016-02-20 16:30 15 Älvsjö AIK (E) - Sköndals IK (A) Västertorpshallen Lilla
2016-02-21 09:00 15 Råsunda IS - AIK IBF Ulriksdalshallen
2016-02-21 12:15 15 Enskededalens IBK - Täby FC (E) Gubbängshallen
2016-02-21 15:15 15 Danderyds SK - Vendelsö IK (D) Mörbyhallen
Omgång 16
2016-03-12 09:00 16 Högalids IF - Enskededalens IBK Liljeholmshallen 1
2016-03-12 09:45 16 Hässelby SK IBK (D) - Danderyds SK (B) Hässelbyhallen
2016-03-12 09:45 16 Vendelsö IK (D) - IBF Offensiv Lidingö Vendelsömalmshallen
2016-03-12 12:45 16 Ängby IF (A) - Älvsjö AIK (E) Stora Mossen 1
2016-03-13 09:00 16 Djurgårdens IF IBS - Råsunda IS Gärdeshallen
2016-03-13 10:30 16 Sköndals IK (A) - Grimsta AIK (D) Sköndalshallen
2016-03-13 10:45 16 AIK IBF - Danderyds SK Ulriksdalshallen
Omgång 17
2016-03-19 12:00 17 Grimsta AIK (D) - Hässelby SK IBK (D) Väsby skolan
2016-03-19 12:30 17 IBF Offensiv Lidingö - AIK IBF Bodals Bollhall
2016-03-20 09:45 17 Sköndals IK (A) - Ängby IF (A) Sköndalshallen
2016-03-20 09:45 17 Enskededalens IBK - Högdalens AIS Gubbängshallen
2016-03-20 10:45 17 Segeltorps IF (B) - Täby FC (E) Flemingsbergshallen
2016-03-20 13:00 17 Danderyds SK - Djurgårdens IF IBS Mörbyhallen
2016-03-20 13:45 17 Danderyds SK (B) - Vendelsö IK (D) Mörbyhallen
Omgång 18
2016-02-06 14:30 18 Vendelsö IK (D) - Hässelby SK IBK (D) Vendelsömalmshallen
2016-04-02 09:45 18 Högalids IF - Segeltorps IF (B) Liljeholmshallen 1
2016-04-02 10:30 18 Täby FC (E) - Älvsjö AIK (E) Skarpängskolan A
2016-04-02 11:15 18 Ängby IF (A) - Grimsta AIK (D) Stora Mossen 1
2016-04-02 13:00 18 Enskededalens IBK - Råsunda IS Bandhagshallen
2016-04-03 09:45 18 AIK IBF - Danderyds SK (B) Ulriksdalshallen
2016-04-11 19:00 18 Djurgårdens IF IBS - IBF Offensiv Lidingö Gärdeshallen
Omgång 19
2016-04-09 11:15 19 Hässelby SK IBK (D) - AIK IBF Hässelbyhallen
2016-04-09 11:15 19 Segeltorps IF (B) - Högdalens AIS Flemingsbergshallen
2016-04-09 12:00 19 Grimsta AIK (D) - Vendelsö IK (D) Väsby skolan
2016-04-10 09:45 19 Sköndals IK (A) - Täby FC (E) Sköndalshallen
2016-04-10 13:45 19 Danderyds SK - Enskededalens IBK Mörbyhallen
2016-04-10 14:30 19 Danderyds SK (B) - Djurgårdens IF IBS Mörbyhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis