Spelprogram - Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkarby IF IBF Tomas Jörneblad tomas.jorneblad@bredband.net 070-5091890 Svart/Svart/Svart
Ekerö IK (A) Blå, Blå, Blå
Ingarö IF Heléne Zethrin helene.zethrin@gmail.com 0768829121 Svart, Svart, Svart
Jakobsbergs IBF Gunnela Söderström gunnelasoderstrom@hotmail.com 0735337628 Svart/Svart/Svart
Rosersbergs IK Pontus Larsson Pontus.larsson66@gmail.com 070-888 14 98 Röd/Blå/Röd
Sigtuna IF IBK Lars Andrén lrsandren@gmail.com 0709256135 Blå/Blå/Blå
Solna IK Tomas Ek ektomas@yahoo.se 073-9813436 Vit, Vit, Vit
Sundbybergs IK Hanna Ersson erssonhanna@gmail.com 0761171454 Grön/Vit/Grön
Täby FC (A) Vit, Vit, Vit
Täby FC (B) Vit, Vit, Vit
Täby FC (E) Vit, Vit, Vit
Töjnan IBK Gul, Svart, Svart
Vallentuna IBK (A) Svart, Svart, Svart
Vaxholms IBF Svart, Svart, Svart
Väsby IBK Svart, Svart, Svart
Ängby IF Grön, Vit, Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Bele Barkarby IF IBF - Ingarö IF
1 Väsby IBK - Ängby IF
2015-10-03 10:30 1 Sundbybergs IK - Vallentuna IBK (A) Hallonbergshallen
2015-10-03 11:15 1 Rosersbergs IK - Töjnan IBK Rosershallen
2015-10-04 10:15 1 Sigtuna IF IBK - Solna IK Prästängshallen
2015-10-04 13:45 1 Ekerö IK (A) - Vaxholms IBF Stenhamra Bollhall
2016-02-13 09:00 1 Täby FC (A) - Täby FC (E) Skarpängskolan B
Omgång 2
2 Ängby IF - Sundbybergs IK
2 Täby FC (E) - Rosersbergs IK
2015-10-10 09:45 2 Vallentuna IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF Hammarbackens Sporthall
2015-10-10 10:15 2 Vaxholms IBF - Täby FC (B) Innebandyhallen Vaxholm
2015-10-10 10:45 2 Töjnan IBK - Ekerö IK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-10-11 08:00 2 Sigtuna IF IBK - Täby FC (A) Prästängshallen
2015-10-11 11:15 2 Solna IK - Väsby IBK Ulriksdalshallen
Omgång 3
3 Bele Barkarby IF IBF - Ängby IF
2015-10-17 09:45 3 Sundbybergs IK - Solna IK Hallonbergshallen
2015-10-17 10:00 3 Rosersbergs IK - Sigtuna IF IBK Rosershallen
2015-10-17 10:30 3 Väsby IBK - Täby FC (A) Smedsgärdshallen
2015-10-17 12:45 3 Täby FC (B) - Töjnan IBK Skarpängskolan A
2015-10-18 08:45 3 Jakobsbergs IBF - Ingarö IF
2015-10-18 13:45 3 Ekerö IK (A) - Täby FC (E) Stenhamra Bollhall
Omgång 4
4 Vallentuna IBK (A) - Ingarö IF
2015-11-07 09:30 4 Väsby IBK - Rosersbergs IK Smedsgärdshallen
2015-11-07 12:45 4 Vaxholms IBF - Jakobsbergs IBF Innebandyhallen Vaxholm
2015-11-07 17:15 4 Täby FC (A) - Sundbybergs IK Skarpängskolan A
2015-11-08 09:45 4 Täby FC (E) - Täby FC (B) Skarpängskolan B
2015-11-08 10:15 4 Sigtuna IF IBK - Ekerö IK (A) Prästängshallen
2015-11-08 12:00 4 Solna IK - Bele Barkarby IF IBF Ulriksdalshallen
Omgång 5
5 Ingarö IF - Ängby IF
2015-11-14 09:45 5 Sundbybergs IK - Rosersbergs IK Hallonbergshallen
2015-11-14 10:30 5 Täby FC (B) - Sigtuna IF IBK Skarpängskolan A
2015-11-14 11:30 5 Vaxholms IBF - Töjnan IBK Innebandyhallen Vaxholm
2015-11-15 10:30 5 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (A) Björkebyhallen
2015-11-15 11:00 5 Jakobsbergs IBF - Vallentuna IBK (A) Viksjö Sporthall
2015-11-15 14:30 5 Ekerö IK (A) - Väsby IBK Stenhamra Bollhall
Omgång 6
2015-11-21 09:00 6 Ängby IF - Vallentuna IBK (A) Stora Mossen 1
2015-11-21 09:15 6 Täby FC (E) - Vaxholms IBF Skarpängskolan B
2015-11-21 09:30 6 Väsby IBK - Täby FC (B) Smedsgärdshallen
2015-11-21 10:00 6 Rosersbergs IK - Bele Barkarby IF IBF Rosershallen
2015-11-21 10:30 6 Sundbybergs IK - Ekerö IK (A) Hallonbergshallen
2015-11-21 11:45 6 Töjnan IBK - Jakobsbergs IBF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-11-22 09:00 6 Solna IK - Ingarö IF Ulriksdalshallen
Omgång 7
2015-12-05 09:45 7 Täby FC (B) - Sundbybergs IK Skarpängskolan A
2015-12-05 11:00 7 Ingarö IF - Täby FC (A) Ingarö Sporthall
2015-12-05 11:15 7 Vallentuna IBK (A) - Solna IK Hammarbackens Sporthall
2015-12-05 14:00 7 Vaxholms IBF - Sigtuna IF IBK Innebandyhallen Vaxholm
2015-12-06 08:45 7 Bele Barkarby IF IBF - Ekerö IK (A) Björkebyhallen
2015-12-06 09:00 7 Jakobsbergs IBF - Ängby IF Viksjö Sporthall
2015-12-06 13:45 7 Töjnan IBK - Täby FC (E) Silverdalshallen
Omgång 8
2015-12-12 11:00 8 Rosersbergs IK - Ingarö IF Rosershallen
2015-12-12 15:45 8 Täby FC (A) - Vallentuna IBK (A) Skarpängskolan A
2015-12-13 09:15 8 Sigtuna IF IBK - Töjnan IBK Prästängshallen
2015-12-13 09:45 8 Täby FC (E) - Jakobsbergs IBF Skarpängskolan B
2015-12-13 10:30 8 Väsby IBK - Vaxholms IBF Smedsgärdshallen
2015-12-13 11:15 8 Solna IK - Ängby IF Ulriksdalshallen
2015-12-13 11:15 8 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (B) Björkebyhallen
Omgång 9
2016-01-09 09:00 9 Ingarö IF - Ekerö IK (A) Ingarö Sporthall
2016-01-09 09:45 9 Ängby IF - Täby FC (A) Stora Mossen 1
2016-01-09 09:45 9 Vallentuna IBK (A) - Rosersbergs IK Hammarbackens Sporthall
2016-01-09 10:00 9 Täby FC (E) - Sigtuna IF IBK Skarpängskolan B
2016-01-09 11:15 9 Vaxholms IBF - Sundbybergs IK Innebandyhallen Vaxholm
2016-01-09 12:00 9 Töjnan IBK - Väsby IBK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-01-10 11:45 9 Jakobsbergs IBF - Solna IK Viksjö Sporthall
Omgång 10
2016-01-16 09:00 10 Sundbybergs IK - Töjnan IBK Hallonbergshallen
2016-01-16 10:15 10 Väsby IBK - Täby FC (E) Smedsgärdshallen
2016-01-16 10:15 10 Rosersbergs IK - Ängby IF Rosershallen
2016-01-16 13:30 10 Täby FC (A) - Solna IK Skarpängskolan A
2016-01-16 15:45 10 Täby FC (B) - Ingarö IF Skarpängskolan B
2016-01-17 10:30 10 Bele Barkarby IF IBF - Vaxholms IBF Björkebyhallen
2016-01-17 11:00 10 Sigtuna IF IBK - Jakobsbergs IBF Prästängshallen
2016-01-17 15:00 10 Ekerö IK (A) - Vallentuna IBK (A) Stenhamra Bollhall
Omgång 11
2016-01-23 09:15 11 Täby FC (E) - Sundbybergs IK Skarpängskolan B
2016-01-30 10:30 11 Ängby IF - Ekerö IK (A) Stora Mossen 1
2016-01-30 10:30 11 Vallentuna IBK (A) - Täby FC (B) Hammarbackens Sporthall
2016-01-30 11:00 11 Töjnan IBK - Bele Barkarby IF IBF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-01-31 09:45 11 Solna IK - Rosersbergs IK Ulriksdalshallen
2016-01-31 10:15 11 Sigtuna IF IBK - Väsby IBK Prästängshallen
2016-01-31 10:30 11 Jakobsbergs IBF - Täby FC (A) Viksjö Sporthall
Omgång 12
2016-02-06 10:15 12 Rosersbergs IK - Täby FC (A) Rosershallen
2016-02-06 10:45 12 Väsby IBK - Jakobsbergs IBF Smedsgärdshallen
2016-02-06 11:15 12 Täby FC (B) - Ängby IF Grindtorpshallen
2016-02-06 14:15 12 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (E) Kallhälls sporthall
2016-02-06 14:45 12 Sundbybergs IK - Sigtuna IF IBK Brotorpshallen
2016-02-06 15:00 12 Ingarö IF - Vaxholms IBF Ingarö Sporthall
2016-02-07 14:15 12 Ekerö IK (A) - Solna IK Stenhamra Bollhall
Omgång 13
2016-02-20 09:00 13 Täby FC (A) - Ekerö IK (A) Skarpängskolan B
2016-02-20 09:15 13 Töjnan IBK - Ingarö IF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-02-20 11:15 13 Vallentuna IBK (A) - Vaxholms IBF Hammarbackens Sporthall
2016-02-20 11:30 13 Väsby IBK - Sundbybergs IK Smedsgärdshallen
2016-02-21 09:45 13 Solna IK - Täby FC (B) Ulriksdalshallen
2016-02-21 10:15 13 Sigtuna IF IBK - Bele Barkarby IF IBF Prästängshallen
2016-02-21 11:00 13 Jakobsbergs IBF - Rosersbergs IK Viksjö Sporthall
Omgång 14
2016-03-12 09:45 14 Sundbybergs IK - Jakobsbergs IBF Hallonbergshallen
2016-03-12 10:30 14 Täby FC (B) - Täby FC (A) Skarpängskolan A
2016-03-12 11:45 14 Ingarö IF - Täby FC (E) Ingarö Sporthall
2016-03-12 11:45 14 Vaxholms IBF - Ängby IF Innebandyhallen Vaxholm
2016-03-12 12:00 14 Vallentuna IBK (A) - Töjnan IBK Hammarbackens Sporthall
2016-03-13 09:30 14 Bele Barkarby IF IBF - Väsby IBK Björkebyhallen
2016-03-13 14:30 14 Ekerö IK (A) - Rosersbergs IK Stenhamra Bollhall
Omgång 15
2016-03-14 18:30 15 Rosersbergs IK - Täby FC (B) Råbergshallen
2016-03-19 09:00 15 Sundbybergs IK - Bele Barkarby IF IBF Hallonbergshallen
2016-03-19 11:30 15 Täby FC (E) - Vallentuna IBK (A) Skarpängskolan B
2016-03-20 10:15 15 Jakobsbergs IBF - Ekerö IK (A) Viksjö Sporthall
2016-03-20 10:30 15 Solna IK - Vaxholms IBF Ulriksdalshallen
2016-03-20 12:00 15 Sigtuna IF IBK - Ingarö IF Prästängshallen
2016-03-20 12:00 15 Ängby IF - Töjnan IBK Riddersvik
Omgång 16
16 Ingarö IF - Väsby IBK Ingarö Sporthall
16 Ängby IF - Täby FC (E) Stora Mossen 1
2016-04-02 12:45 16 Täby FC (B) - Ekerö IK (A) Skarpängskolan A
2016-04-02 13:00 16 Vallentuna IBK (A) - Sigtuna IF IBK Hammarbackens Sporthall
2016-04-02 13:00 16 Töjnan IBK - Solna IK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-04-02 13:45 16 Vaxholms IBF - Täby FC (A) Innebandyhallen Vaxholm
2016-04-03 11:15 16 Bele Barkarby IF IBF - Jakobsbergs IBF Björkebyhallen
Omgång 17
2016-04-09 09:00 17 Sundbybergs IK - Ingarö IF Hallonbergshallen
2016-04-09 09:00 17 Väsby IBK - Vallentuna IBK (A) Smedsgärdshallen
2016-04-09 10:15 17 Rosersbergs IK - Vaxholms IBF Rosershallen
2016-04-09 12:45 17 Täby FC (A) - Töjnan IBK Skarpängskolan A
2016-04-10 09:45 17 Solna IK - Täby FC (E) Ulriksdalshallen
2016-04-10 10:15 17 Jakobsbergs IBF - Täby FC (B) Viksjö Sporthall
2016-04-10 10:15 17 Sigtuna IF IBK - Ängby IF Prästängshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis