Spelprogram - Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Norra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkarby IF IBF Charlotte Walter charlotte.walter@hotmail.com 0733267274 Svart/Svart/Svart
Duvbo IK Pontus Hannegård pontushanne@gmail.com 0705731939 Röd, Röd, Svart
Rotebro IS IBK Jens Bäck jens@kulmed.se Blå/Blå/Vit
Silverdals IF Sofia Kvarnhem sofia_kvarnhem@hotmail.com +46761388218 Vit/Vit/Vit
Sundbybergs IK Kaushik Thakrar kaushik.thakrar@humanentrance.com 0707726239 Grön/vit/grön
Täby FC (A) Andreas Ljungman Andreas@ljungmans.se 070 - 759 27 67 Vit/Vit/Vit
Täby FC (B) Sarah Nilsson sarah.y.nilsson@seb.se 070 - 767 94 39 Vita
Vallentuna IBK Per Jernberg perjernis@hotmail.se Svart, Svart, Svart
Åkersberga IBF Gunilla Erlandsson erlandsson.gunilla@gmail.com 072-5516859 Orange, Svart, Orange
Ängby IF ( C) Viktor Engström viktor.engstrom@gmail.com 073-426 84 99 Grön, vit, grön.
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-09-26 09:00 1 Rotebro IS IBK - Ängby IF ( C) Carl Theorén, Jonas Vedin Rotebrohallen (Nya)
2020-09-26 11:00 1 Täby FC (B) - Åkersberga IBF Ida Stenberg, Rasmus Bergne Grindtorpshallen
2020-09-27 09:00 1 Bele Barkarby IF IBF - Vallentuna IBK Johanna Kjebon, Sam Robertsson Björkebyhallen
2020-09-27 12:45 1 Duvbo IK - Sundbybergs IK Imtiaz Karim, Ayub Aden Löthallen
2020-10-17 13:30 1 Täby FC (A) - Silverdals IF Andreas Theorén, Jonas Vedin Grindtorpshallen
Omgång 2
2020-10-03 10:45 2 Silverdals IF - Bele Barkarby IF IBF Edvin Johansson, Anton Jederström/Hansson Silverdalshallen
2020-10-03 11:00 2 Sundbybergs IK - Rotebro IS IBK Asta Hansson, Tindra Henriksson Brotorpshallen
2020-10-04 12:00 2 Ängby IF ( C) - Täby FC (B) Ricky Bagge, Johanna Kjebon Grimstahallen
2020-10-04 13:00 2 Åkersberga IBF - Täby FC (A) Anders Haag, Dilshad Abdulla Skärgårdsstadshallen
2020-10-17 16:15 2 Vallentuna IBK - Duvbo IK Simon Åbom, Anna Mandelstam Hammarbackens Sporthall
Omgång 3
2020-10-10 10:30 3 Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK Joel Holm, Noel Huss Rotebrohallen (Nya)
2020-10-11 11:00 3 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (A) Fredrik Hallenberg, Thomas Josbrink Björkebyhallen
2020-10-11 13:00 3 Ängby IF ( C) - Åkersberga IBF Can Asal, Lucas Werelius Grimstahallen
2020-10-11 14:00 3 Täby FC (B) - Sundbybergs IK Otto Alberius, Lukas Edenström Grindtorpshallen
2020-10-11 15:00 3 Duvbo IK - Silverdals IF Amanda Torbjörner, Filippa Ekman Löthallen
Omgång 4
2020-10-24 10:00 4 Sundbybergs IK - Ängby IF ( C) Agaton Östlund, Vincent Holmgren Brotorpshallen
2020-10-24 10:15 4 Åkersberga IBF - Bele Barkarby IF IBF Peter Lassfolk, Jonathan Ström Åkersberga Sporthall A
2020-10-24 14:00 4 Täby FC (A) - Duvbo IK William Tegnér, Linus Strandwitz Grindtorpshallen
2020-10-24 15:00 4 Vallentuna IBK - Täby FC (B) Edvin Johansson, Max Åstrand Hammarbackens Sporthall
2021-01-31 16:30 4 Silverdals IF - Rotebro IS IBK Silverdalshallen
Omgång 5
5 Sundbybergs IK - Åkersberga IBF Brotorpshallen
Omgång 6
6 Silverdals IF - Ängby IF ( C) Edsbergshallen
2020-10-17 17:15 6 Bele Barkarby IF IBF - Rotebro IS IBK Oliver Hallgren, Oscar Isacsson Björkebyhallen
Omgång 7
2020-11-21 10:00 7 Rotebro IS IBK - Duvbo IK Rotebrohallen (Nya)
2020-11-21 11:00 7 Täby FC (B) - Bele Barkarby IF IBF Grindtorpshallen
2020-11-21 13:00 7 Vallentuna IBK - Åkersberga IBF Hammarbackens Sporthall
2020-11-21 13:45 7 Sundbybergs IK - Silverdals IF Brotorpshallen
2020-11-21 14:00 7 Ängby IF ( C) - Täby FC (A) Riddersvik
Omgång 8
2020-10-10 16:30 8 Bele Barkarby IF IBF - Ängby IF ( C) Andreas Mattsson, Alexander Mattsson Kallhälls sporthall
2020-11-28 13:00 8 Täby FC (A) - Sundbybergs IK Grindtorpshallen
2020-11-28 16:00 8 Åkersberga IBF - Rotebro IS IBK Skärgårdsstadshallen
2020-11-29 13:30 8 Duvbo IK - Täby FC (B) Löthallen
2020-12-05 16:30 8 Silverdals IF - Vallentuna IBK Silverdalshallen
Omgång 9
2020-12-12 09:00 9 Sundbybergs IK - Bele Barkarby IF IBF Brotorpshallen
2020-12-12 09:30 9 Silverdals IF - Åkersberga IBF Silverdalshallen
2020-12-12 10:00 9 Ängby IF ( C) - Duvbo IK Ärvingehallen
2020-12-12 13:00 9 Vallentuna IBK - Täby FC (A) Hammarbackens Sporthall
2020-12-13 11:00 9 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK Grindtorpshallen
Omgång 10
2020-12-05 09:30 10 Sundbybergs IK - Duvbo IK Brotorpshallen
2020-12-19 09:00 10 Silverdals IF - Täby FC (A) Silverdalshallen
2020-12-19 12:15 10 Åkersberga IBF - Täby FC (B) Åkersberga Sporthall A
2020-12-19 13:00 10 Vallentuna IBK - Bele Barkarby IF IBF Hammarbackens Sporthall
2020-12-20 12:00 10 Ängby IF ( C) - Rotebro IS IBK Grimstahallen
Omgång 11
2021-01-10 09:00 11 Täby FC (B) - Ängby IF ( C) K-Rauta Arena
2021-01-16 09:00 11 Rotebro IS IBK - Sundbybergs IK Rotebrohallen (Nya)
2021-01-17 12:00 11 Bele Barkarby IF IBF - Silverdals IF Björkebyhallen
2021-01-17 12:00 11 Täby FC (A) - Åkersberga IBF Grindtorpshallen
2021-01-17 14:30 11 Duvbo IK - Vallentuna IBK Löthallen
Omgång 12
2021-01-23 09:00 12 Sundbybergs IK - Täby FC (B) Brotorpshallen
2021-01-23 10:00 12 Silverdals IF - Duvbo IK Silverdalshallen
2021-01-23 14:00 12 Vallentuna IBK - Rotebro IS IBK Hammarbackens Sporthall
2021-01-23 15:00 12 Täby FC (A) - Bele Barkarby IF IBF Grindtorpshallen
2021-01-24 10:15 12 Åkersberga IBF - Ängby IF ( C) Åkersberga Sporthall A
Omgång 13
13 Rotebro IS IBK - Silverdals IF
2021-02-06 15:00 13 Ängby IF ( C) - Sundbybergs IK Riddersvik
2021-02-07 10:00 13 Duvbo IK - Täby FC (A) Löthallen
2021-02-07 10:15 13 Bele Barkarby IF IBF - Åkersberga IBF Björkebyhallen
2021-02-07 13:00 13 Täby FC (B) - Vallentuna IBK Grindtorpshallen
Omgång 14
2021-02-13 11:00 14 Vallentuna IBK - Ängby IF ( C) Hammarbackens Sporthall
2021-02-13 11:15 14 Åkersberga IBF - Sundbybergs IK Åkersberga Sporthall A
2021-02-13 15:15 14 Silverdals IF - Täby FC (B) Silverdalshallen
2021-02-14 10:00 14 Bele Barkarby IF IBF - Duvbo IK Björkebyhallen
2021-02-14 13:00 14 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK Grindtorpshallen
Omgång 15
2021-02-20 09:00 15 Täby FC (B) - Täby FC (A) Grindtorpshallen
2021-02-20 09:15 15 Rotebro IS IBK - Bele Barkarby IF IBF Rotebrohallen (Nya)
2021-02-20 10:30 15 Sundbybergs IK - Vallentuna IBK Brotorpshallen
2021-02-21 12:00 15 Duvbo IK - Åkersberga IBF Löthallen
2021-02-21 12:00 15 Ängby IF ( C) - Silverdals IF Grimstahallen
Omgång 16
2021-03-13 10:45 16 Silverdals IF - Sundbybergs IK Silverdalshallen
2021-03-13 11:15 16 Åkersberga IBF - Vallentuna IBK Åkersberga Sporthall A
2021-03-14 11:15 16 Täby FC (A) - Ängby IF ( C) Grindtorpshallen
2021-03-14 12:15 16 Duvbo IK - Rotebro IS IBK Löthallen
2021-03-14 14:00 16 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (B) Björkebyhallen
Omgång 17
2021-03-20 10:30 17 Sundbybergs IK - Täby FC (A) Brotorpshallen
2021-03-20 12:00 17 Täby FC (B) - Duvbo IK Grindtorpshallen
2021-03-20 14:00 17 Vallentuna IBK - Silverdals IF Hammarbackens Sporthall
2021-03-21 09:00 17 Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF Rotebrohallen (Nya)
2021-03-21 09:00 17 Ängby IF ( C) - Bele Barkarby IF IBF Hässelbyhallen
Omgång 18
2021-03-27 12:00 18 Täby FC (A) - Vallentuna IBK Grindtorpshallen
2021-03-27 12:15 18 Åkersberga IBF - Silverdals IF Åkersberga Sporthall A
2021-03-27 13:15 18 Duvbo IK - Ängby IF ( C) Hallonbergshallen
2021-03-27 16:15 18 Rotebro IS IBK - Täby FC (B) Rotebrohallen (Nya)
2021-03-28 09:00 18 Bele Barkarby IF IBF - Sundbybergs IK Björkebyhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis