Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Svårlätt A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkaby IF IBF Madelaine Klang beleibf.p10@gmail.com 0768080138 Svart
Bro IK Linda Forsell Johanssonslinda@hotmail.com +46 73-640 23 67 VIT/BLÅ/VIT
Duvbo IK (B) Linda Joutsen Karlsson lindajoutsen@hotmail.com Röd, Röd, Svart
Ekerö IK (B) Stefan Gren stefan_gren@hotmail.com Blå/Blå/Blå
Hässelby SK IBK (A) Tomas Johansson daludden70@hotmail.com 0733773682 Röd/Svart/Svart
Norrtulls SK Katarina Ahlner ahlner.katarina@gmail.com 0707248081 Gul matchtröja, svarta byxor och gula strumpor
Sigtuna IF IBK Adam Hellström tullstugan@gmail.com Blå/blå/blå
Vallentuna IBK (C) Karin Dungmar karin.dungmar@gmail.com Svarta
Ängby IF Christoffer Bjäreborn christoffer.bjareborn@schibsted.com 0709802122 Grön, Vit, Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Sigtuna IF IBK - Norrtulls SK
2021-10-02 13:15 1 Hässelby SK IBK (A) - Duvbo IK (B) Filip Lövenklint, Mattias Thomasson Riddersvik
2021-10-03 12:00 1 Bro IK - Ekerö IK (B) Rebecca Johansson, Tindra Näslund Bro Sporthall
2021-10-03 14:30 1 Vallentuna IBK (C) - Ängby IF Ida Nedin, Lars Samuelsson Rosendalsskolan Norra Sporthall
Omgång 2
2 Ängby IF - Sigtuna IF IBK
2021-10-09 09:00 2 Ekerö IK (B) - Bele Barkaby IF IBF Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Mälaröhallen
2021-10-10 15:00 2 Duvbo IK (B) - Bro IK Leo Haochen Li, Isak Ålenius Löthallen
Omgång 3
3 Sigtuna IF IBK - Vallentuna IBK (C)
2021-10-17 10:00 3 Bele Barkaby IF IBF - Duvbo IK (B) Ayub Aden, Nathalie Lövenklint Björkebyhallen
2021-10-17 11:15 3 Hässelby SK IBK (A) - Norrtulls SK Oliver Hallgren, Oscar Isacsson Hässelbyhallen
Omgång 4
2021-10-23 10:15 4 Duvbo IK (B) - Ekerö IK (B) Isak Eriksson, Marcus Lundelin Brotorpshallen
2021-10-24 13:15 4 Ängby IF - Hässelby SK IBK (A) Steffanie Bramer, Alexander Friberg Grimstahallen
2022-01-23 16:00 4 Norrtulls SK - Bro IK , Tobias Jansson Bro Sporthall
Omgång 5
2021-10-31 10:45 5 Bro IK - Ängby IF Sadjad Nima, Nathalie Lövenklint Bro Sporthall
2021-10-31 13:30 5 Hässelby SK IBK (A) - Vallentuna IBK (C) Thomas Josbrink, Alice Fritshammar Hässelbyhallen
2021-12-04 11:00 5 Bele Barkaby IF IBF - Norrtulls SK Andreas Mattsson, Jennifer Bali Kallhälls sporthall
Omgång 6
6 Sigtuna IF IBK - Hässelby SK IBK (A)
2021-11-13 14:15 6 Ängby IF - Bele Barkaby IF IBF Oliver Hallgren, Olle Forsberg Stora Mossen 1
2021-11-13 15:15 6 Norrtulls SK - Ekerö IK (B) Nils Löfgren, Philip Eriksson Engelbrektshallen
2021-11-14 14:30 6 Vallentuna IBK (C) - Bro IK Maurits Jolsen, Roger Nyström Rosendalsskolan Norra Sporthall
Omgång 7
7 Bro IK - Sigtuna IF IBK Bro Sporthall
2021-11-20 09:00 7 Ekerö IK (B) - Ängby IF Marcel Carlberg, Henrik Lönnstedt Mälaröhallen
2021-11-21 11:30 7 Duvbo IK (B) - Norrtulls SK Leo Haochen Li, Agaton Östlund Löthallen
2021-11-21 12:00 7 Bele Barkaby IF IBF - Vallentuna IBK (C) Jennifer Bali, Nathalie Lövenklint Björkebyhallen
Omgång 8
8 Sigtuna IF IBK - Bele Barkaby IF IBF
2021-11-28 12:15 8 Ängby IF - Duvbo IK (B) Nathalie Lövenklint, Jennifer Bali Stora Mossen 1
2021-11-28 15:30 8 Vallentuna IBK (C) - Ekerö IK (B) Imtiaz Karim, Lars Reuterhagen Rosendalsskolan Norra Sporthall
Omgång 9
9 Ekerö IK (B) - Sigtuna IF IBK Tappströms Bollhall
2021-12-05 11:45 9 Bro IK - Hässelby SK IBK (A) Thomas Josbrink, Nathalie Lövenklint Bro Sporthall
2021-12-05 14:00 9 Duvbo IK (B) - Vallentuna IBK (C) Agaton Östlund, Edvin Johansson Löthallen
Omgång 10
10 Sigtuna IF IBK - Duvbo IK (B)
2021-12-12 09:00 10 Hässelby SK IBK (A) - Bele Barkaby IF IBF Alexander Friberg, Filip Lövenklint Hässelbyhallen
2021-12-12 17:15 10 Ängby IF - Norrtulls SK Isak Eriksson, Marcus Lundelin Grimstahallen
Omgång 11
2021-12-18 13:00 11 Ekerö IK (B) - Hässelby SK IBK (A) Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Mälaröhallen
2021-12-18 18:30 11 Norrtulls SK - Vallentuna IBK (C) Isak Ålenius, Fabian Magnell Engelbrektshallen
2021-12-19 12:00 11 Bele Barkaby IF IBF - Bro IK Hugo Jenelius, Oscar Isacsson Björkebyhallen
Omgång 12
12 Norrtulls SK - Sigtuna IF IBK Engelbrektshallen
2022-01-08 11:00 12 Ekerö IK (B) - Bro IK Lars Sundlöf, Nathalie Lövenklint Mälaröhallen
2022-01-08 11:45 12 Ängby IF - Vallentuna IBK (C) Marcus Lundelin, Isak Eriksson Stora Mossen 1
2022-01-09 11:00 12 Duvbo IK (B) - Hässelby SK IBK (A) Matilda Jennersjö, Alice Fritshammar Löthallen
Omgång 13
2022-01-16 12:30 13 Bro IK - Duvbo IK (B) Thomas Gjutarenäfve, Mattias Thomasson Bro Sporthall
2022-01-16 12:45 13 Bele Barkaby IF IBF - Ekerö IK (B) Ricky Bagge, Thomas Josbrink Björkebyhallen
2022-04-03   Uppskj. 13 Sigtuna IF IBK - Ängby IF Prästängshallen
Omgång 14
14 Vallentuna IBK (C) - Sigtuna IF IBK Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-01-22 17:00 14 Norrtulls SK - Hässelby SK IBK (A) Isak Eriksson, Nathalie Lövenklint Engelbrektshallen
2022-01-23 12:00 14 Duvbo IK (B) - Bele Barkaby IF IBF Oskar Höglund, Filip Geber Löthallen
Omgång 15
2022-01-29 14:00 15 Ekerö IK (B) - Duvbo IK (B) Olle Forsberg, Nathalie Lövenklint Tappströms Bollhall
2022-01-30 09:00 15 Hässelby SK IBK (A) - Ängby IF Mattias Thomasson, Steffanie Bramer Hässelbyhallen
2022-04-24 12:00 15 Bro IK - Norrtulls SK Niklas Forsman, Fadi Saffo Bro Sporthall
Omgång 16
2022-02-05 16:00 16 Norrtulls SK - Bele Barkaby IF IBF Viggo Holm, Svante Lindholm Engelbrektshallen
2022-02-06 12:00 16 Ängby IF - Bro IK Fabian Magnell, Alexander Friberg Grimstahallen
2022-02-06 14:30 16 Vallentuna IBK (C) - Hässelby SK IBK (A) Peter Lassfolk, Lars Samuelsson Rosendalsskolan Norra Sporthall
Omgång 17
2022-02-12 11:30 17 Ekerö IK (B) - Norrtulls SK Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Mälaröhallen
2022-02-13 09:00 17 Hässelby SK IBK (A) - Sigtuna IF IBK Andreas Lyhnakis, Arvid Stegrud Hässelbyhallen
2022-02-13 11:15 17 Bro IK - Vallentuna IBK (C) Alexander Martinez Niklasson, Per Sundvall Bro Sporthall
2022-02-13 12:00 17 Bele Barkaby IF IBF - Ängby IF Hugo Jenelius, Viggo Modigh Björkebyhallen
Omgång 18
2022-02-19 13:00 18 Ängby IF - Ekerö IK (B) Isak Ålenius, Elliot Karlsson Stora Mossen 1
2022-02-19 15:30 18 Norrtulls SK - Duvbo IK (B) Isak Eriksson, Marcus Lundelin Engelbrektshallen
2022-02-20 17:30 18 Vallentuna IBK (C) - Bele Barkaby IF IBF Måns Hjertberg, Axel Norrbom Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-03-15 18:00 18 Sigtuna IF IBK - Bro IK Roger Nyström, Per Sundvall Prästängshallen
Omgång 19
2022-03-12 13:00 19 Ekerö IK (B) - Vallentuna IBK (C) Mälaröhallen
2022-03-13 12:00 19 Duvbo IK (B) - Ängby IF Imtiaz Karim, Alexander Martinez Niklasson Löthallen
2022-04-24 11:00 19 Bele Barkaby IF IBF - Sigtuna IF IBK Lars Reuterhagen, Martin Mårtensson Björkebyhallen
Omgång 20
2022-03-19 11:00 20 Vallentuna IBK (C) - Duvbo IK (B) Sebastian Ericson, Hanna Hedqvist Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-03-20 09:00 20 Hässelby SK IBK (A) - Bro IK Alvin Aronsson, David Johannesson Hässelbyhallen
2022-03-20 10:30 20 Sigtuna IF IBK - Ekerö IK (B) Lars Reuterhagen, Isak Eriksson Prästängshallen
Omgång 21
2022-03-26 16:30 21 Norrtulls SK - Ängby IF Oliver Hallgren, Jonas Vedin Engelbrektshallen
2022-03-27 11:00 21 Bele Barkaby IF IBF - Hässelby SK IBK (A) Mimma Spasic, Alexander Martinez Niklasson Björkebyhallen
2022-03-27 15:45 21 Duvbo IK (B) - Sigtuna IF IBK Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Löthallen
Omgång 22
2022-04-03 11:45 22 Bro IK - Bele Barkaby IF IBF Rebecca Johansson, Oscar Isacsson Bro Sporthall
2022-04-03 12:45 22 Hässelby SK IBK (A) - Ekerö IK (B) Andreas Lyhnakis, Arvid Stegrud Hässelbyhallen
2022-04-03 14:30 22 Vallentuna IBK (C) - Norrtulls SK Anton Greberg, Roger Nyström Rosendalsskolan Norra Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis