Spelprogram - Pantamera Pojkar röd div 3

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Alunda IBF P08 Kristoffer Höög Krille_53@hotmail.com 0702696349 Blå/Svart/Svart
Bortalag meddelas i januari
Enköpings IBK P08 Magnus Brolén magnus.brolen@gmail.com 0709112210 Vit/Svart/Vit
FBC Uppsala P08 Mattias Landgren Landgren_mattias@hotmail.com 070-20 99 993 Svart, Svart, Svart
Hagunda IF P08/09 (Röd Div7) Fredrik Nordin hifp09fredrik@hotmail.com 0725-819500 Blå/Svart/Blå
IBK Östhammar P06-08 Anna Högström a.hogstrom@telia.com Svart/svart/svart
IK Sirius FBC P08-Svart Hanna Jansson hannajansson76@gmail.com 0703-984569 Blå/Svart/svart/svart
Midas IBK P08 Jesper Forsman jesper.forsman@handelsbanken.se Röd/Svart/Svart
Rosersberg Arlanda IBK P08 Martin Wilhelmsson martin.wilhelmsson.mw@gmail.com 072-732 71 69 Blå/Blå/Blå
SK Vide P08 Erik Björnemo erikbjornemo@gmail.com 0735153939 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Stenhagens KK P07/08 Svart Tobias Backström backiloo@telia.com 0707537119 Röd/Svart/Svart
Storvreta IBK P08 lätt Fredrik Engström fredrik.engstrom@maxi.ica.se 0704-322152 Röd, Svart, Röd
Vaksala SK P 2008 Stefan Palm stefan.palm@telia.com 070-6561919 Svart/Gul/Svart/Gul
Wåhla IBK P07-08 Sofia Engblom Gustafsson Fia.e.gustafsson@gmail.com 0765959798 Röd/röd/röd
VÅSC P07-09 Andreas Karlsson andreas.karlsson@aland.net +358407235277 Vit, Svart, Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-07 18:40 1 Midas IBK P08 - Rosersberg Arlanda IBK P08 4 - 3 Hallstaviks Sporthall 75
2022-10-07 19:00 1 SK Vide P08 - Enköpings IBK P08 2 - 3 CIK A
2022-10-08 11:15 1 IBK Östhammar P06-08 - Alunda IBF P08 0 - 7 Frösåkersskolan
2022-10-08 16:30 1 VÅSC P07-09 - Hagunda IF P08/09 (Röd Div7) 3 - 7 Baltichallen - ÅLAND
2022-10-09 11:00 1 Vaksala SK P 2008 - Stenhagens KK P07/08 Svart 4 - 4 IFU Arena Tell Media Group (B) 33
Omgång 2
2022-10-15 10:00 2 Rosersberg Arlanda IBK P08 - SK Vide P08 3 - 3 Ekilla Sporthall
2022-10-15 13:00 2 Enköpings IBK P08 - Vaksala SK P 2008 4 - 3 S:t Ilianshallen 45
2022-10-15 13:30 2 Alunda IBF P08 - Hagunda IF P08/09 (Röd Div7) 2 - 12 Olandshallen 69
2022-10-16 12:45 2 IK Sirius FBC P08-Svart - Midas IBK P08 2 - 6 IFU Arena Upplands Energi 97
2022-10-16 16:50 2 Storvreta IBK P08 lätt - VÅSC P07-09 19 - 1 Storvreta IBK Sporthall
Omgång 3
2022-10-22 12:00 3 Enköpings IBK P08 - Rosersberg Arlanda IBK P08 4 - 8 S:t Ilianshallen
2022-10-22 14:20 3 Storvreta IBK P08 lätt - Alunda IBF P08 4 - 0 Storvreta IBK Sporthall
2022-10-23 13:30 3 Midas IBK P08 - FBC Uppsala P08 1 - 1 Hallstaviks Sporthall 70
2022-10-23 15:45 3 SK Vide P08 - IK Sirius FBC P08-Svart 3 - 8 Alsike sporthall
2022-12-18 16:00 3 VÅSC P07-09 - Wåhla IBK P07-08 3 - 2 Baltichallen - ÅLAND
Omgång 4
2022-10-28 19:00 4 IBK Östhammar P06-08 - Midas IBK P08 2 - 11 Frösåkersskolan 80
2022-10-29 16:45 4 FBC Uppsala P08 - SK Vide P08 6 - 3 IFU Arena Upplands Energi
2022-10-30 12:45 4 IK Sirius FBC P08-Svart - Enköpings IBK P08 9 - 2 IFU Arena Upplands Energi 65
2022-10-31 20:30 4 Rosersberg Arlanda IBK P08 - Vaksala SK P 2008 11 - 10 Ekilla Sporthall
2022-11-19 14:00 4 Alunda IBF P08 - Wåhla IBK P07-08 6 - 1 Gimo Sporthall 20
2022-11-20 16:15 4 Stenhagens KK P07/08 Svart - VÅSC P07-09 16 - 3 Stenhagenskolans Sporthall
Omgång 5
2022-11-12 11:30 5 Enköpings IBK P08 - FBC Uppsala P08 1 - 5 S:t Ilianshallen 55
2022-11-12 12:30 5 Rosersberg Arlanda IBK P08 - IK Sirius FBC P08-Svart 5 - 9 Ekilla Sporthall
2022-11-13 11:00 5 Midas IBK P08 - Hagunda IF P08/09 (Röd Div7) 4 - 3 Hallstaviks Sporthall 75
2022-11-13 13:30 5 Stenhagens KK P07/08 Svart - Alunda IBF P08 6 - 1 Stenhagenskolans Sporthall
2022-11-13 17:30 5 SK Vide P08 - IBK Östhammar P06-08 3 - 2 Hälsohuset
Omgång 6
2022-11-19 10:45 6 FBC Uppsala P08 - Rosersberg Arlanda IBK P08 5 - 1 IFU Arena Gibon
2022-11-19 12:45 6 Hagunda IF P08/09 (Röd Div7) - SK Vide P08 6 - 12 IFU Arena A
2022-11-19 13:30 6 IBK Östhammar P06-08 - Enköpings IBK P08 1 - 3 Frösåkersskolan
2022-11-20 12:15 6 Vaksala SK P 2008 - IK Sirius FBC P08-Svart 2 - 6 IFU Arena Tell Media Group (B) 65
2022-11-20 12:20 6 Storvreta IBK P08 lätt - Midas IBK P08 4 - 2 Ärentunaskolan
Omgång 7
2022-11-26 12:00 7 Enköpings IBK P08 - Hagunda IF P08/09 (Röd Div7) 6 - 1 S:t Ilianshallen
2022-11-26 12:30 7 Rosersberg Arlanda IBK P08 - IBK Östhammar P06-08 8 - 2 Rosershallen
2022-11-26 12:45 7 IK Sirius FBC P08-Svart - FBC Uppsala P08 2 - 3 IFU Arena Tell Media Group (B) 78
2022-11-26 16:30 7 VÅSC P07-09 - Vaksala SK P 2008 2 - 4 Baltichallen - ÅLAND
2022-11-26 18:15 7 SK Vide P08 - Storvreta IBK P08 lätt 0 - 8 CIK A
2022-11-27 14:00 7 Wåhla IBK P07-08 - Midas IBK P08 1 - 21 Hallstaviks Sporthall 35
Omgång 8
2022-12-02 18:30 8 Midas IBK P08 - Stenhagens KK P07/08 Svart 6 - 2 Hallstaviks Sporthall 85
2022-12-03 11:00 8 Wåhla IBK P07-08 - SK Vide P08 2 - 10 Östervåla Sporthall 35
2022-12-03 12:00 8 Alunda IBF P08 - VÅSC P07-09 7 - 1 Olandshallen 58
2022-12-03 14:30 8 IBK Östhammar P06-08 - IK Sirius FBC P08-Svart 2 - 10 Frösåkersskolan
2022-12-03 16:20 8 Storvreta IBK P08 lätt - Enköpings IBK P08 10 - 3 Storvreta IBK Sporthall
2022-12-04 11:00 8 FBC Uppsala P08 - Vaksala SK P 2008 4 - 1 IFU Arena Gibon
2022-12-04 15:15 8 Hagunda IF P08/09 (Röd Div7) - Rosersberg Arlanda IBK P08 7 - 5 IFU Arena Tell Media Group (B)
Omgång 9
2022-12-09 17:45 9 Stenhagens KK P07/08 Svart - SK Vide P08 3 - 1 Stenhagen BoKC
2022-12-10 11:15 9 Rosersberg Arlanda IBK P08 - Storvreta IBK P08 lätt 3 - 3 Rosershallen
2022-12-10 14:00 9 Enköpings IBK P08 - Wåhla IBK P07-08 7 - 0 S:t Ilianshallen
2022-12-11 08:45 9 IK Sirius FBC P08-Svart - Hagunda IF P08/09 (Röd Div7) 4 - 4 IFU Arena A 28
2022-12-19 19:30 9 FBC Uppsala P08 - IBK Östhammar P06-08 6 - 1 Gamlishallen
2023-01-09 20:30 9 Vaksala SK P 2008 - Alunda IBF P08 6 - 2 Lindbackens Sporthall 41
Omgång 10
2022-12-17 12:30 10 IBK Östhammar P06-08 - Vaksala SK P 2008 4 - 3 Frösåkersskolan 50
2022-12-17 14:45 10 Wåhla IBK P07-08 - Rosersberg Arlanda IBK P08 4 - 9 Östervåla Sporthall 35
2022-12-17 16:30 10 Storvreta IBK P08 lätt - IK Sirius FBC P08-Svart 6 - 6 Storvreta IBK Sporthall
2022-12-18 13:30 10 Stenhagens KK P07/08 Svart - Enköpings IBK P08 6 - 2 Stenhagenskolans Sporthall
2023-02-10 17:45 10 Hagunda IF P08/09 (Röd Div7) - FBC Uppsala P08 IFU Arena Upplands Energi
Omgång 11
2023-01-07 10:00 11 IBK Östhammar P06-08 - Hagunda IF P08/09 (Röd Div7) 0 - 10 Frösåkersskolan 34
2023-01-07 14:30 11 FBC Uppsala P08 - Storvreta IBK P08 lätt 6 - 0 IFU Arena Upplands Energi
2023-01-20 19:15 11 Rosersberg Arlanda IBK P08 - Stenhagens KK P07/08 Svart 8 - 6 Ekilla Sporthall
2023-01-29 14:30 11 VÅSC P07-09 - Midas IBK P08 Baltichallen - ÅLAND
2023-01-29 16:40 11 IK Sirius FBC P08-Svart - Wåhla IBK P07-08 IFU Arena DHinox
Omgång 12
2023-01-13 19:45 12 Midas IBK P08 - Alunda IBF P08 6 - 1 Hallstaviks Sporthall 125
2023-01-14 11:30 12 SK Vide P08 - VÅSC P07-09 10 - 3 CIK A 42
2023-01-14 12:45 12 Wåhla IBK P07-08 - FBC Uppsala P08 1 - 13 Östervåla Sporthall 45
2023-01-15 13:50 12 Storvreta IBK P08 lätt - IBK Östhammar P06-08 8 - 0 Ärentunaskolan
2023-01-15 14:00 12 Hagunda IF P08/09 (Röd Div7) - Vaksala SK P 2008 5 - 4 IFU Arena Tell Media Group (B)
2023-01-15 16:00 12 Stenhagens KK P07/08 Svart - IK Sirius FBC P08-Svart 5 - 8 Stenhagenskolans Sporthall
Omgång 13
2023-01-20 18:15 13 Alunda IBF P08 - SK Vide P08 4 - 2 Olandshallen 40
2023-01-21 11:15 13 IBK Östhammar P06-08 - Wåhla IBK P07-08 5 - 5 Frösåkersskolan 48
2023-01-21 16:20 13 VÅSC P07-09 - Enköpings IBK P08 1 - 9 Baltichallen - ÅLAND
2023-01-22   Uppskj. 13 Hagunda IF P08/09 (Röd Div7) - Storvreta IBK P08 lätt Uppskj. IFU Arena DHinox
2023-01-22 17:30 13 FBC Uppsala P08 - Stenhagens KK P07/08 Svart 7 - 0 IFU Arena Upplands Energi
Omgång 14
2023-01-28 11:30 14 Rosersberg Arlanda IBK P08 - VÅSC P07-09 Rosershallen
2023-01-28 12:15 14 Wåhla IBK P07-08 - Hagunda IF P08/09 (Röd Div7) Östervåla Sporthall
2023-01-28 13:00 14 Enköpings IBK P08 - Alunda IBF P08 S:t Ilianshallen
2023-01-28 17:45 14 Stenhagens KK P07/08 Svart - IBK Östhammar P06-08 Stenhagen BoKC
2023-01-29 08:40 14 Storvreta IBK P08 lätt - Vaksala SK P 2008 Storvreta IBK Sporthall
Omgång 15
2023-02-03 17:30 15 Stenhagens KK P07/08 Svart - Hagunda IF P08/09 (Röd Div7) Stenhagen BoKC
2023-02-04 14:50 15 Alunda IBF P08 - Rosersberg Arlanda IBK P08 Olandshallen
2023-02-04 16:20 15 VÅSC P07-09 - IK Sirius FBC P08-Svart Vikingahallen (ÅLAND)
2023-02-05 13:50 15 Midas IBK P08 - Vaksala SK P 2008 Hallstaviks Sporthall
2023-02-12 18:00 15 Storvreta IBK P08 lätt - Wåhla IBK P07-08 Storvreta IBK Sporthall
Omgång 16
2023-02-11 11:45 16 FBC Uppsala P08 - VÅSC P07-09 IFU Arena Tell Media Group (B)
2023-02-11 12:45 16 Wåhla IBK P07-08 - Vaksala SK P 2008 Östervåla Sporthall
2023-02-11 13:15 16 Stenhagens KK P07/08 Svart - Storvreta IBK P08 lätt Stenhagen BoKC
2023-02-11 17:45 16 SK Vide P08 - Midas IBK P08 CIK A
2023-02-11 19:15 16 IK Sirius FBC P08-Svart - Alunda IBF P08 IFU Arena Tell Media Group (B)
Omgång 17
2023-01-07 16:00 17 Wåhla IBK P07-08 - Stenhagens KK P07/08 Svart 1 - 12 Östervåla Sporthall 30
2023-02-11 16:00 17 IBK Östhammar P06-08 - VÅSC P07-09 Frösåkersskolan
2023-02-17 18:15 17 Alunda IBF P08 - FBC Uppsala P08 Olandshallen
2023-02-18 12:20 17 Midas IBK P08 - Enköpings IBK P08 Hallstaviks Sporthall
2023-03-04 11:15 17 Vaksala SK P 2008 - SK Vide P08 IFU Arena Tell Media Group (B)
Omgång 18
2023-03-03 18:15 18 Alunda IBF P08 - Bortalag meddelas i januari Olandshallen
2023-03-04 10:45 18 FBC Uppsala P08 - Bortalag meddelas i januari IFU Arena A
2023-03-04 11:30 18 Rosersberg Arlanda IBK P08 - Bortalag meddelas i januari Ekilla Sporthall
2023-03-04 13:30 18 Enköpings IBK P08 - Bortalag meddelas i januari S:t Ilianshallen
2023-03-04 16:20 18 VÅSC P07-09 - Bortalag meddelas i januari Baltichallen - ÅLAND
2023-03-05 14:00 18 IK Sirius FBC P08-Svart - Bortalag meddelas i januari IFU Arena DHinox
2023-03-05 18:25 18 Stenhagens KK P07/08 Svart - Bortalag meddelas i januari Stenhagen BoKC
Omgång 19
2023-03-11 13:30 19 Wåhla IBK P07-08 - Bortalag meddelas i januari Östervåla Sporthall
2023-03-11 16:15 19 Stenhagens KK P07/08 Svart - Bortalag meddelas i januari Stenhagen BoKC
2023-03-12 09:00 19 Hagunda IF P08/09 (Röd Div7) - Bortalag meddelas i januari IFU Arena Upplands Energi
2023-03-12 11:00 19 Midas IBK P08 - Bortalag meddelas i januari Hallstaviks Sporthall
2023-03-12 13:00 19 SK Vide P08 - Bortalag meddelas i januari Alsike sporthall
2023-03-12 13:15 19 Vaksala SK P 2008 - Bortalag meddelas i januari IFU Arena Upplands Energi
2023-03-12 17:10 19 Storvreta IBK P08 lätt - Bortalag meddelas i januari Storvreta IBK Sporthall
Omgång 20
20 Vaksala SK P 2008 - Bortalag meddelas i januari IFU Arena Upplands Energi
2023-03-18 11:15 20 IBK Östhammar P06-08 - Bortalag meddelas i januari Frösåkersskolan
2023-03-18 12:45 20 Wåhla IBK P07-08 - Bortalag meddelas i januari Östervåla Sporthall
2023-03-18 14:15 20 FBC Uppsala P08 - Bortalag meddelas i januari IFU Arena DHinox
2023-03-18 15:30 20 Rosersberg Arlanda IBK P08 - Bortalag meddelas i januari Ekilla Sporthall
2023-03-18 17:10 20 Alunda IBF P08 - Bortalag meddelas i januari Olandshallen
2023-03-19 17:30 20 IK Sirius FBC P08-Svart - Bortalag meddelas i januari IFU Arena Tell Media Group (B)
Omgång 21
2023-03-25 11:30 21 Enköpings IBK P08 - Bortalag meddelas i januari S:t Ilianshallen
2023-03-25 11:45 21 SK Vide P08 - Bortalag meddelas i januari CIK A
2023-03-25 13:15 21 Stenhagens KK P07/08 Svart - Bortalag meddelas i januari Stenhagen BoKC
2023-03-25 16:00 21 VÅSC P07-09 - Bortalag meddelas i januari Baltichallen - ÅLAND
2023-03-26 10:45 21 Vaksala SK P 2008 - Bortalag meddelas i januari IFU Arena Gibon
2023-03-26 11:00 21 Midas IBK P08 - Bortalag meddelas i januari Hallstaviks Sporthall
2023-03-26 13:30 21 Storvreta IBK P08 lätt - Bortalag meddelas i januari Storvreta IBK Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis