Spelprogram - Pantamera Pojkar Division 4

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ankarsvik BK P03 Vit, Vit, Vit
Ankarsvik BK P04 Johan Näsman johannasman15@gmail.com 070-2153878 Svart/svart /svart
Gullänget-Kroksta IBS P 03 Blå, Blå, Blå
Håsta IBK P03-04 Roger Hildingsson rogerhild@telia.com 070-6204148 Svart, Svart, Svart
IBK Sundsvall Ungdom 03 Väst Vit, Svart, Vit
Klockarbergets BK P03 Joakim Könberg Joakim.konberg@sca.com Gul
Moälvens IBK P03 Orange, Svart, Svart
Timrå IBC P04 Joakim Gustavsson j75@live.se 0706467781 Röd, Röd, Röd
Vattjoms IK P03 Svart, Svart, Svart
Örnsköldsvik IBK P03 Peter Nilsson cato_fong@hotmail.com 0703614537 Röd/svart/röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2016-10-16 10:30 1 Ankarsvik BK P04 - Vattjoms IK P03 6 - 3 Jan Öberg, Thomas Eriksson Höglunda
2016-10-16 11:30 1 IBK Sundsvall Ungdom 03 Väst - Klockarbergets BK P03 5 - 3 Tomas Scott, Thomas Berglund Sundsvalls Sporthall-A
2016-10-16 12:00 1 Ankarsvik BK P03 - Örnsköldsvik IBK P03 7 - 1 Jan Öberg, Thomas Eriksson Höglunda
2016-10-16 13:30 1 Håsta IBK P03-04 - Moälvens IBK P03 5 - 5 William Sjöström, Jesper Doherty Höglunda 33
2016-10-16 15:00 1 Ankarsvik BK P04 - Örnsköldsvik IBK P03 11 - 4 Urban Berglund, Jesper Doherty Höglunda
2016-10-16 16:30 1 Ankarsvik BK P03 - Timrå IBC P04 3 - 7 Urban Berglund, William Sjöström Höglunda
2016-10-16 17:30 1 Klockarbergets BK P03 - Moälvens IBK P03 6 - 3 Tomas Lindberg, Christoffer Holmberg Njurundahallen 43
Omgång 2
2016-10-23 11:30 2 IBK Sundsvall Ungdom 03 Väst - Håsta IBK P03-04 4 - 3 Andreas Bjurman, Andreas Larsson Höglunda
2016-10-23 12:30 2 Moälvens IBK P03 - Vattjoms IK P03 8 - 2 Javier Lindström, Mathias Johansson Nolaskolan
2016-10-23 15:30 2 Gullänget-Kroksta IBS P 03 - Vattjoms IK P03 3 - 3 Javier Lindström, Isac Rönkä Nolaskolan
2016-10-23 16:00 2 Ankarsvik BK P03 - Ankarsvik BK P04 2 - 8 William Sjöström, Urban Berglund Höglunda 54
Omgång 3
2016-11-13 10:30 3 Timrå IBC P04 - Håsta IBK P03-04 6 - 1 Arvid Larsson, Johan Löthman Timrå Sporthall 76
2016-11-13 13:30 3 Örnsköldsvik IBK P03 - Klockarbergets BK P03 6 - 8 Mathias Johansson, Andreas Nyman Nolaskolan 32
2016-11-13 13:30 3 Gullänget-Kroksta IBS P 03 - Håsta IBK P03-04 6 - 4 Arvid Larsson, Johan Löthman Timrå Sporthall
2016-11-13 16:30 3 Timrå IBC P04 - Gullänget-Kroksta IBS P 03 6 - 2 Arvid Larsson, Johan Löthman Timrå Sporthall 37
2016-11-13 17:00 3 Ankarsvik BK P04 - IBK Sundsvall Ungdom 03 Väst 5 - 2 Fredrik Nensén, Thomas Berglund Sundsvalls Sporthall-A
Omgång 4
2016-11-20 10:00 4 Gullänget-Kroksta IBS P 03 - Ankarsvik BK P04 2 - 8 Isac Rönkä, Javier Lindström Höglandshallen Örnsköldsvik
2016-11-20 11:30 4 Moälvens IBK P03 - Ankarsvik BK P03 14 - 6 Isac Rönkä, Javier Lindström Höglandshallen Örnsköldsvik
2016-11-20 12:30 4 Klockarbergets BK P03 - Timrå IBC P04 3 - 4 Patrik Sjöberg, Hugo Wikholm Njurundahallen 53
2016-11-20 13:00 4 IBK Sundsvall Ungdom 03 Väst - Vattjoms IK P03 6 - 5 Robin Uhlin, Jon Lundgren Hagahallen
2016-11-20 13:30 4 Moälvens IBK P03 - Ankarsvik BK P04 7 - 4 Javier Lindström, Isac Rönkä Höglandshallen Örnsköldsvik
2016-11-20 15:00 4 Gullänget-Kroksta IBS P 03 - Ankarsvik BK P03 10 - 6 Javier Lindström, Isac Rönkä Höglandshallen Örnsköldsvik
Omgång 5
2016-11-27 10:00 5 IBK Sundsvall Ungdom 03 Väst - Ankarsvik BK P03 2 - 5 Hugo Wikholm, Andreas Larsson Höglunda
2016-11-27 10:30 5 Vattjoms IK P03 - Gullänget-Kroksta IBS P 03 3 - 9 Urban Berglund, Niklas Bäckström Matfors Sporthall
2016-11-27 13:30 5 Vattjoms IK P03 - Ankarsvik BK P03 7 - 16 Urban Berglund, Niklas Bäckström Matfors Sporthall
2016-11-27 14:00 5 IBK Sundsvall Ungdom 03 Väst - Gullänget-Kroksta IBS P 03 4 - 4 Linus Dellve, Alexander Bergman Hagahallen
2016-12-10 09:30 5 Ankarsvik BK P03 - Klockarbergets BK P03 4 - 6 Arvid Larsson, Alexander Bergman Hagahallen 55
Omgång 6
2016-12-04 10:30 6 Moälvens IBK P03 - IBK Sundsvall Ungdom 03 Väst 6 - 3 Emma Hägglöf, Patrik Nilsson Nolaskolan
2016-12-04 12:00 6 Örnsköldsvik IBK P03 - Vattjoms IK P03 9 - 3 Stefan Nyberg, Mathias Johansson Nolaskolan
2016-12-04 12:30 6 Håsta IBK P03-04 - Klockarbergets BK P03 4 - 3 Mats Sjöqvist, Per-Olov Nilsson Håstaholmen 52
2016-12-04 13:30 6 Ankarsvik BK P04 - Timrå IBC P04 6 - 5 Teodor Lundgren, Alexander Kroik Hagahallen
2016-12-04 14:30 6 Örnsköldsvik IBK P03 - IBK Sundsvall Ungdom 03 Väst 5 - 7 Stefan Nyberg, Patrik Nilsson Nolaskolan
Omgång 7
2016-12-11 09:30 7 Ankarsvik BK P03 - Håsta IBK P03-04 10 - 2 Jesper Doherty, Andreas Larsson Hagahallen 35
2016-12-11 10:30 7 Timrå IBC P04 - Vattjoms IK P03 4 - 2 Patrik Sjöberg, Markus Helsing Timrå Sporthall 68
2016-12-11 12:00 7 Örnsköldsvik IBK P03 - Håsta IBK P03-04 5 - 4 Patrik Sjöberg, Markus Helsing Timrå Sporthall
2016-12-11 15:00 7 Timrå IBC P04 - Örnsköldsvik IBK P03 8 - 7 Patrik Sjöberg, Markus Helsing Timrå Sporthall 33
2016-12-11 16:00 7 Klockarbergets BK P03 - Ankarsvik BK P04 3 - 5 Njurundahallen 53
2016-12-16 17:45 7 Gullänget-Kroksta IBS P 03 - Moälvens IBK P03 7 - 5 Mathias Johansson, Stefan Nyberg Höglandshallen Örnsköldsvik
Omgång 8
2016-12-18 12:00 8 Vattjoms IK P03 - Klockarbergets BK P03 7 - 2 Patrik Sjöberg, Markus Helsing Matfors Sporthall
2016-12-18 12:30 8 Ankarsvik BK P04 - Håsta IBK P03-04 1 - 2 Thomas Eriksson, Jon Lundgren Höglunda
2016-12-18 13:30 8 Timrå IBC P04 - Moälvens IBK P03 4 - 5 Arvid Larsson, Mattias Karlsson Timrå Sporthall 33
2016-12-18 16:30 8 Moälvens IBK P03 - Håsta IBK P03-04 4 - 4 Arvid Larsson, Patrik Sjöberg Timrå Sporthall
Omgång 9
2017-01-08 11:30 9 Håsta IBK P03-04 - Vattjoms IK P03 3 - 1 Mats Sjöqvist, Robin Klas Håstaholmen 48
2017-01-08 12:30 9 IBK Sundsvall Ungdom 03 Väst - Timrå IBC P04 6 - 7 Robin Uhlin, Johan Löthman Höglunda
2017-02-12 16:00 9 Gullänget-Kroksta IBS P 03 - Örnsköldsvik IBK P03 5 - 2 Ivica Matanovic, Andreas Nyman Skyttis Arena
Omgång 10
2017-01-15 10:30 10 Örnsköldsvik IBK P03 - Ankarsvik BK P04 5 - 5 Mikael Karlström, Peder Lövdahl Höglandshallen Örnsköldsvik
2017-01-15 13:30 10 Örnsköldsvik IBK P03 - Ankarsvik BK P03 11 - 6 Jimmy Johansson, Mathias Johansson Höglandshallen Örnsköldsvik
2017-01-15 16:00 10 Klockarbergets BK P03 - IBK Sundsvall Ungdom 03 Väst 0 - 4 Patrik Sjöberg, Markus Helsing Njurundahallen 59
Omgång 11
2017-01-14 14:30 11 Håsta IBK P03-04 - IBK Sundsvall Ungdom 03 Väst 5 - 7 Michael Hoek, Adam Hoek Håstaholmen
2017-01-22 10:30 11 Gullänget-Kroksta IBS P 03 - Timrå IBC P04 3 - 4 Mikael Karlström, Simon Hedkvist Nolaskolan
2017-01-22 12:00 11 Ankarsvik BK P03 - Vattjoms IK P03 11 - 4 Marcus Carlson, Urban Berglund Höglunda 50
2017-01-22 13:30 11 Örnsköldsvik IBK P03 - Timrå IBC P04 6 - 3 Mikael Karlström, Simon Hedkvist Nolaskolan
2017-02-04 11:00 11 Ankarsvik BK P04 - Moälvens IBK P03 3 - 6 Niklas Bäckström, Andreas Bjurman Höglunda
2017-02-04 14:00 11 Ankarsvik BK P03 - Moälvens IBK P03 8 - 6 Andreas Bjurman, William Sjöström Höglunda
Omgång 12
2017-01-29 10:30 12 Timrå IBC P04 - Ankarsvik BK P03 9 - 2 Peterson Lugero, Johan Löthman Timrå Sporthall 53
2017-01-29 12:30 12 Håsta IBK P03-04 - Gullänget-Kroksta IBS P 03 5 - 4 Andreas Bjurman, Hugo Wikholm Njurundahallen 52
2017-01-29 15:30 12 Klockarbergets BK P03 - Gullänget-Kroksta IBS P 03 5 - 6 Markus Helsing, Patrik Sjöberg Njurundahallen
2017-01-29 18:00 12 Moälvens IBK P03 - Örnsköldsvik IBK P03 5 - 4 Stefan Nyberg, Fredrik Söderholm Skyttis Arena
2017-02-05 18:30 12 IBK Sundsvall Ungdom 03 Väst - Ankarsvik BK P04 2 - 8 Andreas Bjurman, Arvid Larsson Höglunda 57
2017-02-11 17:00 12 Vattjoms IK P03 - Ankarsvik BK P04 2 - 14 Jan Öberg, Nelly Backlund Matfors Sporthall
Omgång 13
2017-02-03 18:30 13 Timrå IBC P04 - Klockarbergets BK P03 2 - 1 Andreas Bjurman, Peterson Lugero Timrå Sporthall 53
2017-02-05 10:30 13 Klockarbergets BK P03 - Örnsköldsvik IBK P03 5 - 2 Patrik Sjöberg, William Sjöström Njurundahallen
2017-02-05 12:00 13 Vattjoms IK P03 - IBK Sundsvall Ungdom 03 Väst 2 - 8 Alexander Bergman, Tomas Lindberg Matfors Sporthall
2017-02-05 14:30 13 Håsta IBK P03-04 - Örnsköldsvik IBK P03 4 - 2 William Sjöström, Jan Öberg Njurundahallen 25
Omgång 14
2017-02-12 11:00 14 Vattjoms IK P03 - Moälvens IBK P03 4 - 7 Jan Öberg, Thomas Eriksson Matfors Sporthall
2017-02-12 15:00 14 IBK Sundsvall Ungdom 03 Väst - Moälvens IBK P03 4 - 3 Christoffer Holmberg, Robin Uhlin Hagahallen
2017-02-12 15:00 14 Ankarsvik BK P04 - Klockarbergets BK P03 7 - 4 Andreas Larsson, William Sjöström Höglunda
2017-02-18 11:30 14 Håsta IBK P03-04 - Timrå IBC P04 2 - 4 Michael Hoek, Adam Hoek Håstaholmen 75
2017-03-18 13:30 14 Klockarbergets BK P03 - Ankarsvik BK P03 7 - 2 Andreas Bjurman, Alexander Kroik Njurundahallen
Omgång 15
2017-02-19 10:30 15 Timrå IBC P04 - Ankarsvik BK P04 7 - 3 Markus Helsing, Jesper Doherty Timrå Sporthall 104
2017-02-19 12:00 15 Moälvens IBK P03 - Gullänget-Kroksta IBS P 03 2 - 3 Mathias Johansson, Simon Hedkvist Örnsköldsviks Sporthall
2017-02-19 12:30 15 Ankarsvik BK P03 - IBK Sundsvall Ungdom 03 Väst 5 - 3 Robin Uhlin, Andreas Bjurman Höglunda
2017-02-19 12:30 15 Klockarbergets BK P03 - Håsta IBK P03-04 11 - 4 Jan Öberg, Thomas Eriksson Njurundahallen 53
Omgång 16
2017-02-26 09:30 16 Håsta IBK P03-04 - Ankarsvik BK P03 8 - 1 Anders Östlund, Leif Söderström Håstaholmen 43
2017-02-26 11:30 16 Håsta IBK P03-04 - Ankarsvik BK P04 5 - 0 Anders Östlund, Leif Söderström Håstaholmen 43
2017-02-26 12:15 16 Gullänget-Kroksta IBS P 03 - IBK Sundsvall Ungdom 03 Väst 8 - 5 Göran Norberg, Javier Lindström Örnsköldsviks Sporthall
2017-02-26 15:00 16 Vattjoms IK P03 - Timrå IBC P04 2 - 8 Tomas Lindberg, William Sjöström Matfors Sporthall
2017-02-26 18:30 16 Örnsköldsvik IBK P03 - Moälvens IBK P03 5 - 5 Mikael Karlström, Johnnie Lundmark Skyttis Arena
Omgång 17
2017-03-18 15:30 17 Klockarbergets BK P03 - Vattjoms IK P03 14 - 2 Andreas Bjurman, Alexander Kroik Njurundahallen
2017-03-19 10:30 17 Moälvens IBK P03 - Timrå IBC P04 4 - 8 Isac Rönkä, Mathias Johansson Nolaskolan
2017-03-19 12:00 17 Ankarsvik BK P04 - Gullänget-Kroksta IBS P 03 2 - 6 Julia Holmlund, Jesper Doherty Höglunda
2017-03-19 13:30 17 Vattjoms IK P03 - Örnsköldsvik IBK P03 3 - 9 Jan Öberg, Thomas Eriksson Matfors Sporthall
2017-03-19 15:00 17 Ankarsvik BK P03 - Gullänget-Kroksta IBS P 03 11 - 4 Julia Holmlund, William Sjöström Höglunda
2017-03-19 17:00 17 IBK Sundsvall Ungdom 03 Väst - Örnsköldsvik IBK P03 3 - 9 Niklas Bäckström, Fredrik Strese Sundsvalls Sporthall-A
Omgång 18
2017-03-26 10:30 18 Gullänget-Kroksta IBS P 03 - Klockarbergets BK P03 7 - 8 Mathias Johansson, Isac Rönkä Nolaskolan
2017-03-26 10:30 18 Timrå IBC P04 - IBK Sundsvall Ungdom 03 Väst 2 - 4 Markus Helsing, Patrik Sjöberg Timrå Sporthall
2017-03-26 12:00 18 Vattjoms IK P03 - Håsta IBK P03-04 3 - 10 Mattias Karlsson, Niklas Bäckström Matfors Sporthall
2017-03-26 13:30 18 Ankarsvik BK P04 - Ankarsvik BK P03 5 - 4 Andreas Larsson, William Sjöström Höglunda 110
2017-03-26 13:30 18 Moälvens IBK P03 - Klockarbergets BK P03 5 - 3 Isac Rönkä, Javier Lindström Nolaskolan
2017-03-26 16:00 18 Örnsköldsvik IBK P03 - Gullänget-Kroksta IBS P 03 5 - 3 Peder Lövdahl, Mikael Körning Skyttis Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis