Pantamera Flickor Division 5 (2014/15)

Gruppspel
Flickor Division 3
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-09-27 11:00 247031001 Ankarsvik BK 01-02 - Sundsvalls IBF U 02 Hugo Torell Hagström, Patrick Cederblad Skönsbergshallen
2014-09-27 15:00 247031003 Nätra IBK 01-03 - Moälvens IBK 02-03 Andreas Nyman, Göran Norberg Köpmanholmens Sporthall
2014-09-27 15:00 247031004 Vattjoms IK 02 - IBK Härnösand Yngwe Lindström, Alexander Bergman Matfors Sporthall
2014-09-27 17:00 247031002 Klockarbergets BK 02-03 Svart - Timrå IBC 01-02 Hugo Torell Hagström, Leo Torell Hagström Njurundahallen
2014-10-04 11:30 247031008 Klockarbergets BK 02-03 Svart - Örnsköldsvik IBK 01-02 Javier Castro, Henrik Persson Njurundahallen
2014-10-04 16:30 247031005 Sundsvalls IBF U 02 - Örnsköldsvik IBK 01-02 David Lundgren, Fanny Svedin Hagahallen
2014-12-13 10:30 247031010 Vattjoms IK 02 - Moälvens IBK 02-03 Per Pålsson, Alexander Bergman Matfors Sporthall
2014-12-13 13:00 247031009 Timrå IBC 01-02 - Nätra IBK 01-03 Oscar Moss, Andreas Bjurman Timrå Sporthall
2014-12-13 15:00 247031011 Timrå IBC 01-02 - Moälvens IBK 02-03 Oscar Moss, Andreas Bjurman Timrå Sporthall
2014-12-13 16:30 247031012 Vattjoms IK 02 - Nätra IBK 01-03 Alexander Bergman, Per Pålsson Matfors Sporthall
2015-02-21 09:30 247031006 Klockarbergets BK 02-03 Svart - Gullänget-Kroksta IBS 02 Jan Öberg, Thomas Eriksson Njurundahallen
2015-02-21 15:30 247031007 Sundsvalls IBF U 02 - Gullänget-Kroksta IBS 02 Peterson Lugero, Erik Dahlqvist Hagahallen
2014-10-12 09:00 247031014 Timrå IBC 01-02 - Ankarsvik BK 01-02 Javier Castro, Per Pålsson Timrå Sporthall
2014-10-12 12:30 247031016 IBK Härnösand - Sundsvalls IBF U 02 Albin Skoglund, Patrik Bäckman Landgrenshallen
2014-10-12 13:30 247031015 Nätra IBK 01-03 - Gullänget-Kroksta IBS 02 Per Söderlind, Simon Hedkvist Köpmanholmens Sporthall
2014-10-12 14:00 247031013 Granlo BK 02 - Klockarbergets BK 02-03 Svart David Lundgren, Oscar Moss Hagahallen
2014-10-19 12:30 247031017 Moälvens IBK 02-03 - IBK Härnösand Simon Hedkvist, Per Söderlind Skyttis Arena
2014-10-19 13:00 247031020 Timrå IBC 01-02 - Vattjoms IK 02 Javier Castro, Andreas Bjurman Timrå Sporthall
2014-10-19 14:00 247031019 Sundsvalls IBF U 02 - Klockarbergets BK 02-03 Svart Oscar Moss, Hugo Torell Hagström Höglunda
2014-10-19 14:00 247031021 Örnsköldsvik IBK 01-02 - Gullänget-Kroksta IBS 02 Simon Hedkvist, Mikael Karlström Skyttis Arena
2014-10-19 15:00 247031018 Nätra IBK 01-03 - IBK Härnösand Christian Andersson, Per Söderlind Köpmanholmens Sporthall
2014-10-25 12:00 247031025 Ankarsvik BK 01-02 - IBK Härnösand Fanny Svedin, Jennie Renström Höglunda
2014-10-25 14:00 247031023 Granlo BK 02 - Timrå IBC 01-02 Fanny Svedin, Jennie Renström Höglunda
2014-10-25 16:30 247031024 Moälvens IBK 02-03 - Örnsköldsvik IBK 01-02 Amanda Gidlöf, Maria Dahlin Skyttis Arena
2014-10-26 13:30 247031022 Klockarbergets BK 02-03 Svart - Vattjoms IK 02 Thomas Eriksson, Jan Öberg Njurundahallen
2014-10-29 19:30 247031034 Ankarsvik BK 01-02 - Granlo BK 02 Fanny Svedin, Jennie Renström Höglunda
2014-11-01 10:00 247031026 Örnsköldsvik IBK 01-02 - Granlo BK 02 Calle Hermansson, Anna Sundberg Örnsköldsviks Sporthall
2014-11-01 11:30 247031031 Moälvens IBK 02-03 - Klockarbergets BK 02-03 Svart Calle Hermansson, Anna Sundberg Örnsköldsviks Sporthall
2014-11-01 14:45 247031028 Gullänget-Kroksta IBS 02 - Granlo BK 02 Henrik Johansson, Mikael Karlström Örnsköldsviks Sporthall
2014-11-01 16:00 247031033 Nätra IBK 01-03 - Klockarbergets BK 02-03 Svart Elin Lindgren, Anna Sundberg Köpmanholmens Sporthall
2014-11-02 10:30 247031029 Örnsköldsvik IBK 01-02 - Ankarsvik BK 01-02 Joakim Nydahl, Javier Lindström Köpmanholmens Sporthall
2014-11-02 13:30 247031027 Gullänget-Kroksta IBS 02 - Ankarsvik BK 01-02 Joakim Nydahl, Javier Lindström Köpmanholmens Sporthall
2014-11-30 11:30 247031030 Nätra IBK 01-03 - Sundsvalls IBF U 02 Emma Hägglöf, Oscar Hermansson Skyttis Arena
2014-11-30 17:30 247031032 Moälvens IBK 02-03 - Sundsvalls IBF U 02 Calle Hermansson, Per Söderlind Skyttis Arena
2014-11-08 11:30 247031035 Sundsvalls IBF U 02 - Granlo BK 02 Andreas Selin, Javier Castro Skönsbergshallen
2014-11-08 12:00 247031036 Vattjoms IK 02 - Ankarsvik BK 01-02 Alexander Bergman, Anders Johansson Matfors Sporthall
2014-11-08 13:00 247031037 Örnsköldsvik IBK 01-02 - Nätra IBK 01-03 Joakim Nydahl, Anna Sundberg Skyttis Arena
2014-11-08 14:00 247031039 Klockarbergets BK 02-03 Svart - IBK Härnösand Andreas Selin, Javier Castro Njurundahallen
2015-03-09 19:15 247031038 Timrå IBC 01-02 - IBK Härnösand Andreas Bjurman, Thomas Berglund Timrå Sporthall
2014-11-16 10:00 247031040 Granlo BK 02 - Nätra IBK 01-03 Jennie Renström, Jonatan Nilsson Hagahallen
2014-11-16 10:00 247031041 Ankarsvik BK 01-02 - Moälvens IBK 02-03 Andreas Bjurman, Hugo Torell Hagström Höglunda
2014-11-16 13:00 247031042 Granlo BK 02 - Moälvens IBK 02-03 Andreas Bjurman, Peterson Lugero Höglunda
2014-11-16 13:00 247031043 Ankarsvik BK 01-02 - Nätra IBK 01-03 Jennie Renström, Jonatan Nilsson Hagahallen
2014-11-16 13:00 247031044 IBK Härnösand - Gullänget-Kroksta IBS 02 Jan Öberg, Thomas Eriksson Landgrenshallen
2014-11-22 11:30 247031045 Timrå IBC 01-02 - Örnsköldsvik IBK 01-02 Fanny Svedin, Jennie Renström Timrå Sporthall
2014-11-22 11:30 247031046 Vattjoms IK 02 - Gullänget-Kroksta IBS 02 Alexander Bergman, Hugo Lindahl Matfors Sporthall
2014-11-22 14:30 247031047 Timrå IBC 01-02 - Gullänget-Kroksta IBS 02 Fanny Svedin, Jennie Renström Timrå Sporthall
2014-11-22 14:30 247031048 Vattjoms IK 02 - Örnsköldsvik IBK 01-02 Alexander Bergman, Hugo Lindahl Matfors Sporthall
2014-11-29 11:00 247031049 Granlo BK 02 - Vattjoms IK 02 Patrick Cederblad, Anders Johansson Höglunda
2014-11-30 11:00 247031050 Örnsköldsvik IBK 01-02 - IBK Härnösand Fredrik Söderholm, Maria Dahlin Örnsköldsviks Sporthall
2014-12-06 13:30 247031052 Vattjoms IK 02 - Sundsvalls IBF U 02 Anders Johansson, Alexander Bergman Matfors Sporthall
2014-12-06 17:30 247031053 Gullänget-Kroksta IBS 02 - Moälvens IBK 02-03 Amanda Gidlöf, Maria Dahlin Skyttis Arena
2014-12-07 09:00 247031055 Timrå IBC 01-02 - Sundsvalls IBF U 02 Javier Castro, Fanny Svedin Timrå Sporthall
2014-12-07 11:30 247031051 Klockarbergets BK 02-03 Svart - Ankarsvik BK 01-02 Hugo Torell Hagström, Leo Torell Hagström Njurundahallen
2014-12-07 13:30 247031054 Granlo BK 02 - IBK Härnösand Andreas Selin, Robin Palander Höglunda
2014-12-20 11:00 247031057 Timrå IBC 01-02 - Klockarbergets BK 02-03 Svart Fanny Svedin, Thomas Eriksson Timrå Sporthall
2014-12-20 13:00 247031056 Sundsvalls IBF U 02 - Ankarsvik BK 01-02 Andreas Selin, Henrik Persson Skönsbergshallen
2014-12-20 16:30 247031059 IBK Härnösand - Vattjoms IK 02 Patrik Bäckman, Jan Lindberg Landgrenshallen
2014-12-21 10:00 247031058 Moälvens IBK 02-03 - Nätra IBK 01-03 Calle Hermansson, Oscar Hermansson Skyttis Arena
2015-01-10 13:00 247031067 Nätra IBK 01-03 - Vattjoms IK 02 Simon Hedkvist, Calle Hermansson Köpmanholmens Sporthall
2015-01-10 13:15 247031066 Moälvens IBK 02-03 - Timrå IBC 01-02 Elin Lindgren, Maria Dahlin Höglandshallen Örnsköldsvik
2015-01-10 15:00 247031060 Örnsköldsvik IBK 01-02 - Sundsvalls IBF U 02 Elin Lindgren, Maria Dahlin Höglandshallen Örnsköldsvik
2015-01-10 16:00 247031064 Nätra IBK 01-03 - Timrå IBC 01-02 Simon Hedkvist, Mikael Karlström Köpmanholmens Sporthall
2015-01-10 16:30 247031065 Moälvens IBK 02-03 - Vattjoms IK 02 Oscar Hermansson, Stefan Nyberg Höglandshallen Örnsköldsvik
2015-01-10 18:00 247031062 Gullänget-Kroksta IBS 02 - Sundsvalls IBF U 02 Oscar Hermansson, Stefan Nyberg Höglandshallen Örnsköldsvik
2015-01-11 10:00 247031061 Gullänget-Kroksta IBS 02 - Klockarbergets BK 02-03 Svart Simon Hedkvist, Oscar Hermansson Örnsköldsviks Sporthall
2015-01-11 14:30 247031063 Örnsköldsvik IBK 01-02 - Klockarbergets BK 02-03 Svart Per Söderlind, Calle Hermansson Örnsköldsviks Sporthall
2015-01-17 09:30 247031071 Sundsvalls IBF U 02 - IBK Härnösand Jon Lundgren, Jennie Renström Höglunda
2015-01-17 10:00 247031069 Ankarsvik BK 01-02 - Timrå IBC 01-02 Jan Öberg, Hugo Torell Hagström Hagahallen
2015-01-17 11:30 247031068 Klockarbergets BK 02-03 Svart - Granlo BK 02 Jan Lindberg, Per Pålsson Njurundahallen
2015-01-18 16:30 247031070 Gullänget-Kroksta IBS 02 - Nätra IBK 01-03 Stefan Nyberg, Javier Lindström Skyttis Arena
2015-01-25 11:00 247031076 Gullänget-Kroksta IBS 02 - Örnsköldsvik IBK 01-02 Simon Hedkvist, Mikael Karlström Örnsköldsviks Sporthall
2015-01-25 16:00 247031072 IBK Härnösand - Moälvens IBK 02-03 Arvid Larsson, Alexander Ångman Landgrenshallen
2015-01-25 16:00 247031075 Vattjoms IK 02 - Timrå IBC 01-02 Fredrik Strese, Thomas Berglund Matfors Sporthall
2015-03-12 18:00 247031074 Klockarbergets BK 02-03 Svart - Sundsvalls IBF U 02 Jan Öberg, Thomas Eriksson Njurundahallen
2015-03-21 11:00 247031073 IBK Härnösand - Nätra IBK 01-03 Ej offentliggjord, Arvid Larsson Öbacka SC
2014-12-14 16:30 247031079 Örnsköldsvik IBK 01-02 - Moälvens IBK 02-03 Joakim Nydahl, Stefan Nyberg Skyttis Arena
2015-02-25 19:00 247031077 Vattjoms IK 02 - Klockarbergets BK 02-03 Svart Peterson Lugero, Thomas Eriksson Matfors Sporthall
2015-03-14 11:30 247031080 IBK Härnösand - Ankarsvik BK 01-02 Arvid Larsson, Ej offentliggjord Öbacka SC
2015-03-16 19:15 247031078 Timrå IBC 01-02 - Granlo BK 02 David Lundgren, Oskar Nilsefur Timrå Sporthall
2015-02-07 11:30 247031087 Sundsvalls IBF U 02 - Moälvens IBK 02-03 Hugo Torell Hagström, Urban Berglund Skönsbergshallen
2015-02-07 11:30 247031088 Klockarbergets BK 02-03 Svart - Nätra IBK 01-03 Javier Castro, Leo Torell Hagström Njurundahallen
2015-02-07 14:30 247031085 Sundsvalls IBF U 02 - Nätra IBK 01-03 Urban Berglund, Hugo Torell Hagström Skönsbergshallen
2015-02-07 15:00 247031086 Klockarbergets BK 02-03 Svart - Moälvens IBK 02-03 Javier Castro, Leo Torell Hagström Njurundahallen
2015-02-07 17:00 247031089 Granlo BK 02 - Ankarsvik BK 01-02 Per Pålsson, Andreas Bjurman Höglunda
2015-02-08 10:00 247031081 Granlo BK 02 - Örnsköldsvik IBK 01-02 Thomas Eriksson, Jan Öberg Skönsbergshallen
2015-02-08 10:00 247031082 Ankarsvik BK 01-02 - Gullänget-Kroksta IBS 02 Robin Palander, Patrick Cederblad Höglunda
2015-02-08 13:30 247031084 Ankarsvik BK 01-02 - Örnsköldsvik IBK 01-02 Peterson Lugero, Andreas Bjurman Höglunda
2015-02-08 15:00 247031083 Granlo BK 02 - Gullänget-Kroksta IBS 02 Peterson Lugero, Andreas Bjurman Höglunda
2015-02-14 13:00 247031094 IBK Härnösand - Klockarbergets BK 02-03 Svart Thilip Nadarajah, Javier Lindström Landgrenshallen
2015-02-14 17:00 247031093 IBK Härnösand - Timrå IBC 01-02 Thilip Nadarajah, Anna Sundberg Landgrenshallen
2015-02-15 11:00 247031090 Granlo BK 02 - Sundsvalls IBF U 02 Javier Castro, Fredrik Strese Höglunda
2015-02-15 15:00 247031092 Nätra IBK 01-03 - Örnsköldsvik IBK 01-02 Joakim Nydahl, Per Söderlind Köpmanholmens Sporthall
2015-02-15 16:00 247031091 Ankarsvik BK 01-02 - Vattjoms IK 02 Hugo Torell Hagström, Anton Ellsén Höglunda
2015-02-21 10:00 247031096 Moälvens IBK 02-03 - Ankarsvik BK 01-02 Maria Dahlin, Amanda Gidlöf Köpmanholmens Sporthall
2015-02-21 11:30 247031095 Nätra IBK 01-03 - Granlo BK 02 Maria Dahlin, Amanda Gidlöf Köpmanholmens Sporthall
2015-02-21 15:00 247031097 Moälvens IBK 02-03 - Granlo BK 02 Elin Lindgren, Oscar Hermansson Örnsköldsviks Sporthall
2015-02-21 16:00 247031098 Nätra IBK 01-03 - Ankarsvik BK 01-02 Simon Hedkvist, Mikael Karlström Skyttis Arena
2015-02-22 10:30 247031099 Gullänget-Kroksta IBS 02 - IBK Härnösand Stefan Nyberg, Boo Hydling Örnsköldsviks Sporthall
2015-03-14 10:00 247031101 Gullänget-Kroksta IBS 02 - Vattjoms IK 02 Ej offentliggjord, Per Söderlind Örnsköldsviks Sporthall
2015-03-14 11:30 247031100 Örnsköldsvik IBK 01-02 - Timrå IBC 01-02 Ej offentliggjord, Per Söderlind Örnsköldsviks Sporthall
2015-03-14 14:30 247031103 Örnsköldsvik IBK 01-02 - Vattjoms IK 02 Maria Dahlin, Amanda Gidlöf Örnsköldsviks Sporthall
2015-03-14 16:00 247031102 Gullänget-Kroksta IBS 02 - Timrå IBC 01-02 Maria Dahlin, Amanda Gidlöf Örnsköldsviks Sporthall
2015-03-22 13:00 247031104 Vattjoms IK 02 - Granlo BK 02 Hampus Hernell, Alexander Bergman Matfors Sporthall
2015-03-22 14:30 247031105 IBK Härnösand - Örnsköldsvik IBK 01-02 Simon Hedkvist, Mikael Karlström Landgrenshallen
2015-03-21 16:00 247031110 Sundsvalls IBF U 02 - Timrå IBC 01-02 Karl Bäckström, Jon Lundgren Hagahallen
2015-03-22 10:30 247031108 Moälvens IBK 02-03 - Gullänget-Kroksta IBS 02 Ej offentliggjord, Oscar Hermansson Örnsköldsviks Sporthall
2015-03-25 19:30 247031106 Ankarsvik BK 01-02 - Klockarbergets BK 02-03 Svart Patrick Cederblad, Thomas Eriksson Vibacke Alnö Sundsvall
2015-03-28 12:30 247031109 IBK Härnösand - Granlo BK 02 Patrik Bäckman, Pontus Markström Landgrenshallen
2015-03-28 14:30 247031107 Sundsvalls IBF U 02 - Vattjoms IK 02 Jan Öberg, Thomas Eriksson Höglunda

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis