Pantamera Pojkar Division 6 (2014/15)

Gruppspel
Pojkar Division 6
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-10-25 09:45 248061001 Klockarbergets BK 03 Gul - BK Sundsvall 03 Nord Anton Ellsén, Karl Bäckström Njurundahallen
2014-10-25 10:30 248061002 Timrå IBC 02 A - Sundsvall City IBC 03 Anton Ellsén, Karl Bäckström Njurundahallen
2014-10-25 11:15 248061003 Ankarsvik BK 03 Vit - IBK Härnösand 03 Patrick Cederblad, Anders Johansson Njurundahallen
2014-10-25 12:00 248061004 Klockarbergets BK 03 Gul - Sundsvall City IBC 03 Patrick Cederblad, Anders Johansson Njurundahallen
2014-10-25 12:45 248061005 Timrå IBC 02 A - IBK Härnösand 03 Anton Ellsén, Karl Bäckström Njurundahallen
2014-10-25 13:30 248061006 Ankarsvik BK 03 Vit - BK Sundsvall 03 Nord Anton Ellsén, Karl Bäckström Njurundahallen
2014-10-25 14:15 248061007 Klockarbergets BK 03 Gul - IBK Härnösand 03 Patrick Cederblad, Anders Johansson Njurundahallen
2014-10-25 15:00 248061008 Timrå IBC 02 A - BK Sundsvall 03 Nord Patrick Cederblad, Anders Johansson Njurundahallen
2014-10-25 15:45 248061009 Ankarsvik BK 03 Vit - Sundsvall City IBC 03 Patrick Cederblad, Anders Johansson Njurundahallen
2014-10-19 10:15 248061010 Gullänget-Kroksta IBS 03 Vit - Örnsköldsvik IBK 02-03 Joakim Nydahl, Henrik Leek Örnsköldsviks Sporthall
2014-10-19 11:00 248061011 Moälvens IBK 03 - Jemtland Innebandy 03 Joakim Nydahl, Henrik Leek Örnsköldsviks Sporthall
2014-10-19 11:45 248061012 Gullänget-Kroksta IBS 03 Vit - Fränsta IK Ivica Matanovic, Henrik Leek Örnsköldsviks Sporthall
2014-10-19 12:30 248061013 Örnsköldsvik IBK 02-03 - Jemtland Innebandy 03 Ivica Matanovic, Henrik Leek Örnsköldsviks Sporthall
2014-10-19 13:15 248061014 Moälvens IBK 03 - Fränsta IK Maria Dahlin, Ivica Matanovic Örnsköldsviks Sporthall
2014-10-19 14:00 248061015 Gullänget-Kroksta IBS 03 Vit - Jemtland Innebandy 03 Amanda Gidlöf, Maria Dahlin Örnsköldsviks Sporthall
2014-10-19 14:45 248061016 Örnsköldsvik IBK 02-03 - Fränsta IK Amanda Gidlöf, Maria Dahlin Örnsköldsviks Sporthall
2014-11-22 10:00 248061017 Moälvens IBK 03 - Klockarbergets BK 03 Gul Oscar Hermansson, Per Söderlind Nolaskolan
2014-11-22 10:45 248061018 Gullänget-Kroksta IBS 03 Vit - Timrå IBC 02 A Maria Dahlin, Per Söderlind Nolaskolan
2014-11-22 11:30 248061019 Örnsköldsvik IBK 02-03 - Ankarsvik BK 03 Vit Oscar Hermansson, Göran Edlund Nolaskolan
2014-11-22 12:15 248061020 Moälvens IBK 03 - Timrå IBC 02 A Oscar Hermansson, Göran Edlund Nolaskolan
2014-11-22 13:00 248061021 Gullänget-Kroksta IBS 03 Vit - Ankarsvik BK 03 Vit Amanda Gidlöf, Maria Dahlin Nolaskolan
2014-11-22 13:45 248061022 Örnsköldsvik IBK 02-03 - Klockarbergets BK 03 Gul Amanda Gidlöf, Maria Dahlin Nolaskolan
2014-11-22 14:30 248061023 Moälvens IBK 03 - Ankarsvik BK 03 Vit Christian Andersson, Jimmy Johansson Nolaskolan
2014-11-22 15:15 248061024 Gullänget-Kroksta IBS 03 Vit - Klockarbergets BK 03 Gul Christian Andersson, Jimmy Johansson Nolaskolan
2014-11-22 16:00 248061025 Örnsköldsvik IBK 02-03 - Timrå IBC 02 A Christian Andersson, Jimmy Johansson Nolaskolan
2014-11-15 12:15 248061026 Sundsvall City IBC 03 - IBK Härnösand 03 Jonas Melin, Jeanette Melin Torvallaskolans sporthall
2014-11-15 13:00 248061027 Jemtland Innebandy 03 - BK Sundsvall 03 Nord Jonas Melin, Jeanette Melin Torvallaskolans sporthall
2014-11-15 13:45 248061028 Fränsta IK - Sundsvall City IBC 03 Jonas Melin, Jeanette Melin Torvallaskolans sporthall
2014-11-15 14:30 248061029 Jemtland Innebandy 03 - IBK Härnösand 03 Fredrik Gullberg, Urban Larsson Torvallaskolans sporthall
2014-11-15 15:15 248061030 Fränsta IK - BK Sundsvall 03 Nord Fredrik Gullberg, Urban Larsson Torvallaskolans sporthall
2014-11-15 16:00 248061031 Jemtland Innebandy 03 - Sundsvall City IBC 03 Fredrik Gullberg, Urban Larsson Torvallaskolans sporthall
2014-11-15 16:45 248061032 Fränsta IK - IBK Härnösand 03 Fredrik Gullberg, Urban Larsson Torvallaskolans sporthall
2014-11-29 10:30 248061033 Timrå IBC 02 A - Ankarsvik BK 03 Vit Peterson Lugero, Andreas Bjurman Timrå Sporthall
2014-11-29 11:15 248061034 Jemtland Innebandy 03 - Klockarbergets BK 03 Gul Peterson Lugero, Andreas Bjurman Timrå Sporthall
2014-11-29 12:00 248061035 Fränsta IK - Timrå IBC 02 A Jon Lundgren, Peter Palander Timrå Sporthall
2014-11-29 12:45 248061036 Jemtland Innebandy 03 - Ankarsvik BK 03 Vit Jon Lundgren, Peter Palander Timrå Sporthall
2014-11-29 13:30 248061037 Fränsta IK - Klockarbergets BK 03 Gul Javier Castro, Hugo Torell Hagström Timrå Sporthall
2014-11-29 14:15 248061038 Jemtland Innebandy 03 - Timrå IBC 02 A Javier Castro, Hugo Torell Hagström Timrå Sporthall
2014-11-29 15:00 248061039 Fränsta IK - Ankarsvik BK 03 Vit Javier Castro, Hugo Torell Hagström Timrå Sporthall
2014-11-29 10:00 248061040 BK Sundsvall 03 Nord - Moälvens IBK 03 Elin Lindgren, Per Söderlind Örnsköldsviks Sporthall
2014-11-29 10:45 248061041 Sundsvall City IBC 03 - Gullänget-Kroksta IBS 03 Vit Elin Lindgren, Per Söderlind Örnsköldsviks Sporthall
2014-11-29 13:30 248061042 IBK Härnösand 03 - Örnsköldsvik IBK 02-03 Amanda Gidlöf, Stefan Nyberg Örnsköldsviks Sporthall
2014-11-29 14:15 248061043 BK Sundsvall 03 Nord - Gullänget-Kroksta IBS 03 Vit Amanda Gidlöf, Stefan Nyberg Örnsköldsviks Sporthall
2014-11-29 15:00 248061044 Sundsvall City IBC 03 - Örnsköldsvik IBK 02-03 Amanda Gidlöf, Stefan Nyberg Örnsköldsviks Sporthall
2014-11-29 15:45 248061045 IBK Härnösand 03 - Moälvens IBK 03 Anna Sundberg, Stefan Nyberg Örnsköldsviks Sporthall
2014-11-29 16:30 248061046 BK Sundsvall 03 Nord - Örnsköldsvik IBK 02-03 Anna Sundberg, Simon Hedkvist Örnsköldsviks Sporthall
2014-11-29 17:15 248061047 Sundsvall City IBC 03 - Moälvens IBK 03 Joakim Nydahl, Stefan Nyberg Örnsköldsviks Sporthall
2014-11-29 18:00 248061048 IBK Härnösand 03 - Gullänget-Kroksta IBS 03 Vit Joakim Nydahl, Stefan Nyberg Örnsköldsviks Sporthall
2014-11-15 11:00 248061055 Jemtland Innebandy 03 - Fränsta IK Fredrik Gullberg, Kent Nissilä Torvallaskolans sporthall
2014-12-06 11:15 248061051 Klockarbergets BK 03 Gul - Timrå IBC 02 A Oscar Moss, Javier Castro Höglunda
2014-12-06 12:00 248061053 BK Sundsvall 03 Nord - Sundsvall City IBC 03 Oscar Moss, Javier Castro Höglunda
2014-12-06 12:15 248061049 Moälvens IBK 03 - Gullänget-Kroksta IBS 03 Vit Calle Hermansson, Stefan Nyberg Örnsköldsviks Sporthall
2014-12-06 12:45 248061052 Ankarsvik BK 03 Vit - Klockarbergets BK 03 Gul Oscar Moss, Javier Castro Höglunda
2014-12-06 13:30 248061054 IBK Härnösand 03 - BK Sundsvall 03 Nord Oscar Moss, Javier Castro Höglunda
2014-12-06 15:15 248061050 Örnsköldsvik IBK 02-03 - Moälvens IBK 03 Emma Hägglöf, Maria Dahlin Örnsköldsviks Sporthall
2014-12-13 09:45 248061056 BK Sundsvall 03 Nord - Klockarbergets BK 03 Gul Urban Berglund, Leo Torell Hagström Höglunda
2014-12-13 10:30 248061057 Sundsvall City IBC 03 - Timrå IBC 02 A Urban Berglund, Pontus Markström Höglunda
2014-12-13 11:15 248061058 IBK Härnösand 03 - Ankarsvik BK 03 Vit Pontus Markström, Leo Torell Hagström Höglunda
2014-12-13 12:00 248061059 Sundsvall City IBC 03 - Klockarbergets BK 03 Gul Urban Berglund, Leo Torell Hagström Höglunda
2014-12-13 12:45 248061060 IBK Härnösand 03 - Timrå IBC 02 A Urban Berglund, Pontus Markström Höglunda
2014-12-13 13:30 248061061 BK Sundsvall 03 Nord - Ankarsvik BK 03 Vit Pontus Markström, Leo Torell Hagström Höglunda
2014-12-13 14:15 248061062 IBK Härnösand 03 - Klockarbergets BK 03 Gul Urban Berglund, Pontus Markström Höglunda
2014-12-13 15:00 248061063 BK Sundsvall 03 Nord - Timrå IBC 02 A Urban Berglund, Leo Torell Hagström Höglunda
2014-12-13 15:45 248061064 Sundsvall City IBC 03 - Ankarsvik BK 03 Vit Pontus Markström, Leo Torell Hagström Höglunda
248061065 Örnsköldsvik IBK 02-03 - Gullänget-Kroksta IBS 03 Vit
2015-02-21 10:00 248061071 Fränsta IK - Örnsköldsvik IBK 02-03 Jon Lundgren, Leo Torell Hagström Fränsta Sporthall
2015-02-21 10:45 248061066 Jemtland Innebandy 03 - Moälvens IBK 03 Jon Lundgren, Karl Bäckström Fränsta Sporthall
2015-02-21 11:30 248061067 Fränsta IK - Gullänget-Kroksta IBS 03 Vit Karl Bäckström, Leo Torell Hagström Fränsta Sporthall
2015-02-21 12:15 248061068 Jemtland Innebandy 03 - Örnsköldsvik IBK 02-03 Jon Lundgren, Karl Bäckström Fränsta Sporthall
2015-02-21 13:00 248061069 Fränsta IK - Moälvens IBK 03 Jon Lundgren, Leo Torell Hagström Fränsta Sporthall
2015-02-21 13:45 248061070 Jemtland Innebandy 03 - Gullänget-Kroksta IBS 03 Vit Karl Bäckström, Leo Torell Hagström Fränsta Sporthall
2015-01-17 10:45 248061072 Klockarbergets BK 03 Gul - Moälvens IBK 03 Emma Hägglöf, Maria Dahlin Nolaskolan
2015-01-17 11:30 248061073 Timrå IBC 02 A - Gullänget-Kroksta IBS 03 Vit Emma Hägglöf, Maria Dahlin Nolaskolan
2015-01-17 12:15 248061074 Ankarsvik BK 03 Vit - Örnsköldsvik IBK 02-03 Thilip Nadarajah, Ivica Matanovic Nolaskolan
2015-01-17 13:00 248061075 Timrå IBC 02 A - Moälvens IBK 03 Thilip Nadarajah, Ivica Matanovic Nolaskolan
2015-01-17 13:45 248061076 Ankarsvik BK 03 Vit - Gullänget-Kroksta IBS 03 Vit Ludwig Johansson, Henrik Leek Nolaskolan
2015-01-17 14:30 248061077 Klockarbergets BK 03 Gul - Örnsköldsvik IBK 02-03 Ludwig Johansson, Henrik Leek Nolaskolan
2015-01-17 15:15 248061078 Ankarsvik BK 03 Vit - Moälvens IBK 03 Ludwig Johansson, Henrik Leek Nolaskolan
2015-01-17 16:00 248061079 Klockarbergets BK 03 Gul - Gullänget-Kroksta IBS 03 Vit Viktor Åström, Joakim Nydahl Nolaskolan
2015-01-17 16:45 248061080 Timrå IBC 02 A - Örnsköldsvik IBK 02-03 Viktor Åström, Joakim Nydahl Nolaskolan
2015-02-07 10:15 248061081 IBK Härnösand 03 - Sundsvall City IBC 03 Jon Lundgren, Ej offentliggjord Fränsta Sporthall
2015-02-07 11:00 248061082 BK Sundsvall 03 Nord - Jemtland Innebandy 03 Oskar Nilsefur, Ej offentliggjord Fränsta Sporthall
2015-02-07 11:45 248061083 Sundsvall City IBC 03 - Fränsta IK Jon Lundgren, Oskar Nilsefur Fränsta Sporthall
2015-02-07 12:30 248061084 IBK Härnösand 03 - Jemtland Innebandy 03 Jon Lundgren, Ej offentliggjord Fränsta Sporthall
2015-02-07 13:15 248061085 BK Sundsvall 03 Nord - Fränsta IK Oskar Nilsefur, Ej offentliggjord Fränsta Sporthall
2015-02-07 14:00 248061086 Sundsvall City IBC 03 - Jemtland Innebandy 03 Jon Lundgren, Oskar Nilsefur Fränsta Sporthall
2015-02-07 14:45 248061087 IBK Härnösand 03 - Fränsta IK Jon Lundgren, Ej offentliggjord Fränsta Sporthall
2015-03-01 10:30 248061088 Ankarsvik BK 03 Vit - Timrå IBC 02 A Henrik Persson, Per Pålsson Skönsbergshallen
2015-03-01 11:15 248061089 Klockarbergets BK 03 Gul - Jemtland Innebandy 03 Henrik Persson, Per Pålsson Skönsbergshallen
2015-03-01 12:00 248061090 Timrå IBC 02 A - Fränsta IK Henrik Persson, Per Pålsson Skönsbergshallen
2015-03-01 12:45 248061091 Ankarsvik BK 03 Vit - Jemtland Innebandy 03 Henrik Persson, Per Pålsson Skönsbergshallen
2015-03-01 13:30 248061092 Klockarbergets BK 03 Gul - Fränsta IK Peterson Lugero, Kenny Windahl Skönsbergshallen
2015-03-01 14:15 248061093 Timrå IBC 02 A - Jemtland Innebandy 03 Peterson Lugero, Kenny Windahl Skönsbergshallen
2015-03-01 15:00 248061094 Ankarsvik BK 03 Vit - Fränsta IK Peterson Lugero, Kenny Windahl Skönsbergshallen
2015-03-15 10:30 248061095 Moälvens IBK 03 - BK Sundsvall 03 Nord Ej offentliggjord, Per Söderlind Landgrenshallen
2015-03-15 11:15 248061096 Gullänget-Kroksta IBS 03 Vit - Sundsvall City IBC 03 Ej offentliggjord, Per Söderlind Landgrenshallen
2015-03-15 12:00 248061097 Örnsköldsvik IBK 02-03 - IBK Härnösand 03 Viktor Åström, Oscar Hermansson Landgrenshallen
2015-03-15 12:45 248061098 Gullänget-Kroksta IBS 03 Vit - BK Sundsvall 03 Nord Viktor Åström, Oscar Hermansson Landgrenshallen
2015-03-15 13:30 248061099 Örnsköldsvik IBK 02-03 - Sundsvall City IBC 03 Ej offentliggjord, Per Söderlind Landgrenshallen
2015-03-15 14:15 248061100 Moälvens IBK 03 - IBK Härnösand 03 Ej offentliggjord, Per Söderlind Landgrenshallen
2015-03-15 15:00 248061101 Örnsköldsvik IBK 02-03 - BK Sundsvall 03 Nord Viktor Åström, Oscar Hermansson Landgrenshallen
2015-03-15 15:45 248061102 Moälvens IBK 03 - Sundsvall City IBC 03 Viktor Åström, Oscar Hermansson Landgrenshallen
2015-03-15 16:30 248061103 Gullänget-Kroksta IBS 03 Vit - IBK Härnösand 03 Ej offentliggjord, Per Söderlind Landgrenshallen
2015-02-03 19:15 248061105 Moälvens IBK 03 - Örnsköldsvik IBK 02-03 Elin Lindgren, Thilip Nadarajah Höglandshallen Örnsköldsvik
2015-02-07 09:30 248061110 Fränsta IK - Jemtland Innebandy 03 Jon Lundgren, Oskar Nilsefur Fränsta Sporthall
2015-02-13 18:15 248061104 Gullänget-Kroksta IBS 03 Vit - Moälvens IBK 03 Viktor Åström, Stefan Nyberg Höglandshallen Örnsköldsvik
2015-03-21 11:30 248061108 Sundsvall City IBC 03 - BK Sundsvall 03 Nord Andreas Bjurman, Javier Castro Hagahallen
2015-03-21 12:15 248061106 Timrå IBC 02 A - Klockarbergets BK 03 Gul Andreas Bjurman, Javier Castro Hagahallen
2015-03-21 13:00 248061109 BK Sundsvall 03 Nord - IBK Härnösand 03 Per Pålsson, Urban Berglund Hagahallen
2015-03-21 13:45 248061107 Klockarbergets BK 03 Gul - Ankarsvik BK 03 Vit Per Pålsson, Urban Berglund Hagahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis