Blånivå Flick Vår 21 (2015/16)

Gruppspel
Flickor -04
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-10-03 16:30 065001005 IBK Göteborg F04/05 - Lindome IBK F04 Grön 0 - 5 Janne Ranelöv Torpahallen
2015-10-04 10:00 065001002 IK Zenith F04/05 - Lindome IBK F04 Lila 0 - 6 Hanna Järdhage, Susanna Furubom Björlanda Idrottshall
2015-10-04 10:00 065001007 FBC Lerum F04 - Marstrands IBK F04 1 - 1 Linnea Nordqvist, Sofia Nolberg Rydsbergshallen
2015-10-04 12:15 065001008 Hindås IBK F04/05 - Skår IBK F04 3 - 1 Linnea Storm Hindås Idrottshall
2015-10-04 12:20 065001001 IBF Backadalen F04/05 - Floda IBK F04 Tigers 0 - 8 Elsa Svedman, Etta Röstlund Skälltorpsskolan
2015-10-04 15:30 065001004 Sportlife Kungälvs IBK F04 - Lindås IBK F04 0 - 0 , Hanna Ottosson Kastellegårdshallen
2015-10-04 16:40 065001003 Floda IBK F04 Vit - Partille IBS F04 0 - 5 Vendela Nilsson, Natalie Bolgert Alléhallen
2015-10-09 18:00 065001012 Lindås IBK F04 - IK Zenith F04/05 8 - 0 Lukas Einler-Larsson, Alfred Stranne Askims Sporthall
2015-10-10 08:45 065001010 Lindome IBK F04 Lila - IBF Backadalen F04/05 6 - 1 Oliver Rékard, Gustav Jögi Almåshallen B
2015-10-10 09:45 065001013 Lindome IBK F04 Grön - Floda IBK F04 Vit 4 - 1 Gustav Jögi, Oliver Rékard Almåshallen B
2015-10-10 13:00 065001011 Partille IBS F04 - Floda IBK F04 Tigers 2 - 1 Philip Blom Vallhamra Sportcenter
2015-10-11 12:20 065001017 Ale IBF F04 - FBC Lerum F04 3 - 7 Milan Siljegovic Ale Kulturrum
2015-10-11 12:45 065001015 Marstrands IBK F04 - IBK Göteborg F04/05 7 - 0 , Jaana Gander Munkegärdehallen
2015-10-11 15:30 065001016 Skår IBK F04 - Lindås IBK F04 svart 3 - 8 Mika Pulkkinen Skepplanda Idrottshall
2015-10-17 18:30 065001025 IBK Göteborg F04/05 - Ale IBF F04 0 - 4 Mårten Sanderöd, Daniel Wergeland Torpahallen
2015-10-18 12:30 065001024 Sportlife Kungälvs IBK F04 - Skår IBK F04 0 - 0 Johanna Andersson Kastellegårdshallen
2015-10-18 13:30 065001021 Floda IBK F04 Tigers - Lindome IBK F04 Grön 0 - 6 Vendela Nilsson, Emma Söderqvist Alléhallen
2015-10-18 13:40 065001019 IBF Backadalen F04/05 - Partille IBS F04 0 - 13 Andreas Edensvärd, Johanna Ljungqvist Skälltorpsskolan
2015-10-18 15:30 065001023 Floda IBK F04 Vit - Marstrands IBK F04 1 - 6 Emma Söderqvist, Vendela Nilsson Alléhallen
2015-10-18 16:40 065001027 FBC Lerum F04 - Hindås IBK F04/05 5 - 0 Sofia Nolberg, Linnea Nordqvist Hjällsnäshallen
2015-11-06 18:00 065001028 Lindås IBK F04 - IBF Backadalen F04/05 8 - 0 Linn Wernlundh, Emma Olsson Askims Sporthall
2015-11-07 11:20 065001033 Ale IBF F04 - Floda IBK F04 Vit 2 - 1 Stefan Eriksson, Fabian Janz Ale Kulturrum
2015-11-08 10:00 065001036 FBC Lerum F04 - Lindås IBK F04 svart 2 - 3 Daniel Algurén, Arvid Petersén Rydsbergshallen
2015-11-08 11:15 065001035 Hindås IBK F04/05 - IBK Göteborg F04/05 8 - 1 , Linnea Storm Hindås Idrottshall
2015-11-08 12:45 065001031 Marstrands IBK F04 - Floda IBK F04 Tigers 3 - 1 Adam Rechenberg, Philip Lifjorden Munkegärdehallen
2015-11-08 15:30 065001029 Lindome IBK F04 Grön - Partille IBS F04 1 - 0 Linnea Adielsson, Nora Woodrow Streteredsskolan
2015-11-08 17:40 065001032 Skår IBK F04 - IK Zenith F04/05 4 - 0 , Mika Pulkkinen Skepplanda Idrottshall
2015-11-14 09:00 065001039 Partille IBS F04 - Marstrands IBK F04 3 - 2 Philip Blom Vallhamra Sportcenter
2015-11-15 09:15 065001045 IBK Göteborg F04/05 - Lindås IBK F04 svart 1 - 12 Oliver Säll, Adam Dedon Torpahallen
2015-11-15 09:30 065001040 Lindome IBK F04 Lila - Skår IBK F04 0 - 1 Linnea Adielsson, Linnea Wall Almåshallen B
2015-11-15 12:30 065001043 Floda IBK F04 Vit - Hindås IBK F04/05 0 - 1 Emma Söderqvist, Vendela Nilsson Alléhallen
2015-11-15 14:30 065001041 Floda IBK F04 Tigers - Ale IBF F04 3 - 3 Emma Söderqvist, Vendela Nilsson Alléhallen
2016-01-09 12:45 065001044 Sportlife Kungälvs IBK F04 - FBC Lerum F04 2 - 5 Johanna Andersson, Andreas Nordh Kastellegårdshallen
2015-11-13 18:00 065001053 Lindås IBK F04 svart - Floda IBK F04 Vit 0 - 1 Filip Kullenberg, Lukas Einler-Larsson Askims Sporthall
2015-11-20 18:00 065001048 Skår IBK F04 - Lindås IBK F04 4 - 6 Tomas Levin, Peter Bertlin Skepplanda Idrottshall
2015-11-21 18:30 065001054 IBK Göteborg F04/05 - Sportlife Kungälvs IBK F04 2 - 3 Mårten Sanderöd, Aldin Dizdarevic Torpahallen
2015-11-22 10:15 065001052 FBC Lerum F04 - IK Zenith F04/05 7 - 0 Oskar Allard, Lucas Karlsson Rydsbergshallen
2015-11-22 11:15 065001051 Hindås IBK F04/05 - Floda IBK F04 Tigers 0 - 1 Amanda Wetterström, Sofia Greftén Hindås Idrottshall
2015-11-22 12:45 065001047 Marstrands IBK F04 - Lindome IBK F04 Grön 3 - 2 Joseph Wokil, Erik Nisbet Munkegärdehallen
2015-11-22 15:20 065001049 Ale IBF F04 - Partille IBS F04 4 - 4 Erik Dreifeldt, Stefan Eriksson Bohushallen
2015-11-28 14:00 065001057 Lindome IBK F04 Grön - Ale IBF F04 7 - 0 , Ej offentliggjord Almåshallen B
2015-11-28 15:00 065001060 Lindome IBK F04 Lila - FBC Lerum F04 5 - 1 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Almåshallen B
2015-11-29 09:00 065001062 IK Zenith F04/05 - IBK Göteborg F04/05 3 - 0 Susanna Furubom, Hanna Järdhage Björlanda Idrottshall
2015-11-29 11:20 065001063 Floda IBK F04 Vit - Sportlife Kungälvs IBK F04 3 - 1 Vendela Nilsson, Emma Söderqvist Alléhallen
2015-11-29 12:20 065001059 Partille IBS F04 - Hindås IBK F04/05 8 - 1 Mathias Undeland, Jonathan Bodenmalm Vallhamra Sportcenter
2015-11-29 13:20 065001061 Floda IBK F04 Tigers - Lindås IBK F04 svart 1 - 6 Vendela Nilsson, Emma Söderqvist Alléhallen
2015-11-29 15:20 065001055 IBF Backadalen F04/05 - Marstrands IBK F04 0 - 8 Kristoffer Henriksson, Isak Bräcknell Skälltorpsskolan
2015-12-04 18:00 065001069 Lindås IBK F04 svart - Partille IBS F04 7 - 1 Lukas Einler-Larsson, Alfred Stranne Askims Sporthall
2015-12-05 12:40 065001065 Ale IBF F04 - Marstrands IBK F04 5 - 2 Stefan Eriksson, Fabian Janz Ale Kulturrum
2015-12-05 16:30 065001070 IBK Göteborg F04/05 - Lindome IBK F04 Lila 1 - 4 Felix Bark Peterson, David Ganefalk Torpahallen
2015-12-06 11:15 065001067 Hindås IBK F04/05 - Lindome IBK F04 Grön 0 - 9 Linnea Storm Hindås Idrottshall
2015-12-06 12:30 065001072 Floda IBK F04 Vit - IK Zenith F04/05 4 - 0 Hanna Borg, Natalie Bolgert Alléhallen
2015-12-06 13:30 065001071 Sportlife Kungälvs IBK F04 - Floda IBK F04 Tigers 3 - 0 Simon Hogner, Victor Olsson Kastellegårdshallen
2015-12-06 17:30 065001064 Skår IBK F04 - IBF Backadalen F04/05 2 - 0 Jaana Gander Skepplanda Idrottshall
2015-12-06 18:30 065001068 FBC Lerum F04 - Lindås IBK F04 0 - 3 Felix Bark Peterson, Lucas Karlsson Hjällsnäshallen
2015-12-12 09:00 065001079 Partille IBS F04 - Sportlife Kungälvs IBK F04 3 - 0 Philip Blom Vallhamra Sportcenter
2015-12-12 12:30 065001080 Lindome IBK F04 Lila - Floda IBK F04 Vit 2 - 1 Gustav Jögi, Oliver Rékard Almåshallen B
2015-12-12 13:30 065001077 Lindome IBK F04 Grön - Lindås IBK F04 svart 4 - 1 Oliver Rékard, Gustav Jögi Almåshallen B
2015-12-13 10:40 065001073 IBF Backadalen F04/05 - Ale IBF F04 1 - 2 Etta Röstlund, Elsa Svedman Skälltorpsskolan
2015-12-13 13:00 065001078 Lindås IBK F04 - IBK Göteborg F04/05 8 - 0 Johanna Gandemo, Jennifer Johansson Salming Arena
2015-12-13 13:45 065001075 Marstrands IBK F04 - Hindås IBK F04/05 0 - 3 Adam Rechenberg, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2015-12-13 14:20 065001081 Floda IBK F04 Tigers - IK Zenith F04/05 9 - 0 Emma Söderqvist, Vendela Nilsson Alléhallen
2016-01-15 18:00 065001085 Lindås IBK F04 svart - Marstrands IBK F04 0 - 4 Alfred Stranne, Filip Kullenberg Askims Sporthall
2016-01-17 09:00 065001089 IK Zenith F04/05 - Partille IBS F04 0 - 8 Susanna Furubom, Hanna Järdhage Björlanda Idrottshall
2016-01-17 10:40 065001088 Floda IBK F04 Vit - Lindås IBK F04 0 - 2 Felix Bark Peterson, Vendela Nilsson Alléhallen
2016-01-17 11:15 065001083 Hindås IBK F04/05 - Ale IBF F04 0 - 2 , Linnea Storm Hindås Idrottshall
2016-01-17 13:30 065001087 Sportlife Kungälvs IBK F04 - Lindome IBK F04 Grön 0 - 0 Gilbert Jochens, Marcus Lis-Olivebring Kastellegårdshallen
2016-01-17 14:30 065001084 FBC Lerum F04 - Skår IBK F04 6 - 1 Oskar Allard, Filip Lakander Hjällsnäshallen
2016-01-22 18:00 065001094 Skår IBK F04 - IBK Göteborg F04/05 8 - 0 Johannes Akyol, Adam Jällfält Skepplanda Idrottshall
2016-01-22 18:00 065001098 Lindås IBK F04 - Floda IBK F04 Tigers 1 - 4 Filip Kullenberg, Alfred Stranne Askims Sporthall
2016-01-23 09:00 065001099 Partille IBS F04 - Lindome IBK F04 Lila 2 - 3 Mathias Undeland, Ludvig Snöwall Vallhamra Sportcenter
2016-01-23 09:20 065001093 Ale IBF F04 - Lindås IBK F04 svart 5 - 0 Fabian Janz, Stefan Eriksson Ale Kulturrum
2016-01-24 10:40 065001092 Lindås IBK F04 VS - FBC Lerum F04 1 - 4 Alfred Stranne, Filip Kullenberg Askims Sporthall
2016-01-24 14:50 065001091 IBF Backadalen F04/05 - Hindås IBK F04/05 1 - 2 Oscar Ljungqvist, Isak Bräcknell Skälltorpsskolan
2016-01-24 15:00 065001097 Lindome IBK F04 Grön - IK Zenith F04/05 5 - 1 Linnea Adielsson, Nora Woodrow Streteredsskolan
2016-01-24 15:45 065001095 Marstrands IBK F04 - Sportlife Kungälvs IBK F04 1 - 0 Philip Lifjorden, Melker Bäverhag Munkegärdehallen
2016-01-30 17:10 065001108 Partille IBS F04 - Lindås IBK F04 2 - 0 Philip Blom Vallhamra Sportcenter
2016-02-02 19:00 065001103 Sportlife Kungälvs IBK F04 - Ale IBF F04 4 - 0 Johanna Andersson Kastellegårdshallen
2016-02-07 10:00 065001100 FBC Lerum F04 - IBF Backadalen F04/05 5 - 1 Lovisa Länje, Isabella Björnum Rydsbergshallen
2016-02-07 10:00 065001101 Lindås IBK F04 svart - Hindås IBK F04/05 2 - 2 Jennifer Johansson, Johanna Gandemo Salming Arena
2016-02-07 12:00 065001105 IK Zenith F04/05 - Marstrands IBK F04 2 - 7 Hanna Järdhage, Susanna Furubom Björlanda Idrottshall
2016-02-07 13:50 065001104 Floda IBK F04 Vit - Skår IBK F04 0 - 0 Emma Söderqvist, Natalie Bolgert Alléhallen
2016-02-27 09:00 065001113 Ale IBF F04 - IK Zenith F04/05 3 - 0 Patrik Jonasson Ale Kulturrum
2016-02-27 15:10 065001112 Lindås IBK F04 VS - Floda IBK F04 Vit 0 - 0 Milan Siljegovic Askims Sporthall
2016-02-27 16:00 065001115 Marstrands IBK F04 - Lindome IBK F04 Lila 3 - 3 Melker Bäverhag, Adam Rechenberg Munkegärdehallen
2016-02-28 10:00 065001117 Lindome IBK F04 Grön - Lindås IBK F04 5 - 2 Gustav Jögi, Oliver Rékard Almåshallen B
2016-02-28 12:30 065001110 FBC Lerum F04 - IBK Göteborg F04/05 13 - 1 , Daniel Algurén Rydsbergshallen
2016-02-28 15:50 065001109 IBF Backadalen F04/05 - Lindås IBK F04 svart 2 - 10 Andreas Edensvärd, Johanna Ljungqvist Skälltorpsskolan
2016-02-28 17:30 065001114 Skår IBK F04 - Floda IBK F04 Tigers 5 - 1 Javed Khan, Andreas Julin Skepplanda Idrottshall
2016-03-19 14:00 065001111 Hindås IBK F04/05 - Sportlife Kungälvs IBK F04 0 - 0 Linnea Storm Hindås Idrottshall
2016-03-04 18:00 065001125 Lindås IBK F04 - Marstrands IBK F04 1 - 1 Alfred Stranne, Filip Kullenberg Askims Sporthall
2016-03-05 10:00 065001123 Lindome IBK F04 Lila - Ale IBF F04 2 - 0 Linus Holm, Tobias Andrén Almåshallen B
2016-03-05 13:10 065001124 Partille IBS F04 - Skår IBK F04 4 - 0 Ludvig Snöwall, Jonathan Bodenmalm Vallhamra Sportcenter
2016-03-05 14:40 065001122 Floda IBK F04 Tigers - Lindås IBK F04 VS 0 - 0 Natalie Bolgert, Emma Söderqvist Alléhallen
2016-03-06 09:30 065001118 IBK Göteborg F04/05 - IBF Backadalen F04/05 1 - 4 Aldin Dizdarevic, Mårten Sanderöd Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2016-03-06 10:00 065001121 IK Zenith F04/05 - Hindås IBK F04/05 1 - 2 Filip Hilmersson Björlanda Idrottshall
2016-03-06 14:30 065001119 Sportlife Kungälvs IBK F04 - Lindås IBK F04 svart 3 - 1 Victor Olsson, Simon Hogner Kastellegårdshallen
2016-03-06 17:50 065001120 Floda IBK F04 Vit - FBC Lerum F04 2 - 4 Vendela Nilsson, Hanna Borg Alléhallen
2016-03-11 18:00 065001129 Lindås IBK F04 svart - IK Zenith F04/05 3 - 1 Alfred Stranne, Lukas Einler-Larsson Askims Sporthall
2016-03-12 09:40 065001133 Ale IBF F04 - Lindås IBK F04 2 - 3 Emil Rydberg, Erik Dreifeldt Ale Kulturrum
2016-03-12 15:15 065001131 Hindås IBK F04/05 - Lindome IBK F04 Lila 1 - 2 Linnea Storm Hindås Idrottshall
2016-03-12 16:30 065001128 IBK Göteborg F04/05 - Floda IBK F04 Vit 0 - 0 Maria Ladan, Vilma Asplund Torpahallen
2016-03-13 13:50 065001127 IBF Backadalen F04/05 - Sportlife Kungälvs IBK F04 1 - 3 Emina Begic, Linnea Hauska Skälltorpsskolan
2016-03-13 15:30 065001130 FBC Lerum F04 - Floda IBK F04 Tigers 4 - 1 Sofia Nolberg, Felix Bark Peterson Hjällsnäshallen
2016-03-13 17:30 065001134 Skår IBK F04 - Lindome IBK F04 Grön 0 - 1 , Mika Pulkkinen Skepplanda Idrottshall
2016-03-18 18:00 065001141 Lindås IBK F04 - Hindås IBK F04/05 0 - 0 Alfred Stranne, Lukas Einler-Larsson Askims Sporthall
2016-03-19 10:00 065001139 Lindome IBK F04 Lila - Lindås IBK F04 svart 2 - 0 Gustav Jögi, Jonatan Salmi Almåshallen B
2016-03-19 11:00 065001140 Partille IBS F04 - FBC Lerum F04 3 - 3 , Philip Blom Vallhamra Sportcenter
2016-03-20 10:00 065001137 IK Zenith F04/05 - Sportlife Kungälvs IBK F04 2 - 4 Arvid Laveno-Ling, Linus Adolfsson Björlanda Idrottshall
2016-03-20 11:30 065001138 Floda IBK F04 Tigers - IBK Göteborg F04/05 0 - 0 Hanna Borg, Natalie Bolgert Alléhallen
2016-03-20 14:45 065001144 Marstrands IBK F04 - Skår IBK F04 0 - 0 Adam Rechenberg, Melker Bäverhag Munkegärdehallen
2016-03-20 18:10 065001136 Floda IBK F04 Vit - IBF Backadalen F04/05 1 - 1 Natalie Bolgert, Hanna Borg Alléhallen
Flickor -05
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-10-03 10:00 065002004 Pixbo Wallenstam IBK F05 Svart - Öckerö IBK Vår F05 5 - 2 Edvin Karlsson, Simon Hoffmann Mölnlycke Idrottshall
2015-10-03 11:00 065002005 Pixbo Wallenstam IBK F06 Vit - FBC Lerum F05 2 - 2 Edvin Karlsson, Simon Hoffmann Mölnlycke Idrottshall
2015-10-04 10:00 065002003 IBF Älvstranden F05 - Stenungsunds IBK F05 0 - 5 Philip Svensson, Birk Söderqvist Lundbystrand 3
2015-10-04 11:00 065002008 Landvetter IBK F05 - Skår IBK F05 0 - 6 Kajsa Kylsjö, Hilda Blennermark Landvetter Idrottshall
2015-10-04 13:35 065002009 Kärra IBK F05 - Frölunda IBK F05 11 - 2 Joakim Ljungberg, Sebastian Dahlbom Kärra Sporthall
2015-10-04 14:30 065002006 Sportlife Kungälvs IBK F05 - Lindås IBK F05 2 - 1 , Hanna Ottosson Kastellegårdshallen
2015-10-04 14:45 065002002 Marstrands IBK F05 - Pixbo Wallenstam IBK F05 Röd 4 - 1 Markus Söder, Jesper Wångblad Munkegärdehallen
2015-10-09 18:00 065002016 Skår IBK F05 - Sportlife Kungälvs IBK F05 8 - 0 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Skepplanda Idrottshall
2015-10-10 10:30 065002012 Öckerö IBK Vår F05 - Marstrands IBK F05 0 - 10 , Zacarias Freijd Hedenskolans Idrottshall
2015-10-10 16:35 065002018 Kärra IBK F05 - Landvetter IBK F05 4 - 0 Sebastian Dahlbom, Joakim Ljungberg Kärra Sporthall
2015-10-11 09:00 065002014 Lindås IBK F05 - Pixbo Wallenstam IBK F05 Svart 0 - 0 Johanna Gandemo, Jennifer Johansson Salming Arena
2015-10-11 12:30 065002015 Kärra IBK F05 Vit - Pixbo Wallenstam IBK F06 Vit 2 - 3 Anton Henriksén, Oscar Skogsberg Kärra Sporthall
2015-10-11 14:30 065002010 Pixbo Wallenstam IBK F05 Röd - Ale IBF F05 0 - 5 Moa Starkenberg, Maja Isaksson Mölnlycke Idrottshall
2015-10-11 14:30 065002013 FBC Lerum F05 - IBF Älvstranden F05 3 - 0 Arvid Petersén, Lucas Karlsson Hjällsnäshallen
2015-10-17 10:00 065002025 Pixbo Wallenstam IBK F06 Vit - Frölunda IBK F05 16 - 1 Josefine Hölsä, Madeleine Chen Wallenstamhallen
2015-10-18 09:00 065002023 IBF Älvstranden F05 - Kärra IBK F05 Vit 3 - 6 Birk Söderqvist, Joakim Blom Lundbystrand 3
2015-10-18 12:30 065002020 Pixbo Wallenstam IBK F05 Röd - Öckerö IBK Vår F05 6 - 1 Sofia Greftén, Amanda Wetterström Mölnlycke Idrottshall
2015-10-18 13:20 065002019 Ale IBF F05 - Stenungsunds IBK F05 4 - 2 Fabian Janz, Stefan Eriksson Bohushallen
2015-10-18 13:30 065002026 Sportlife Kungälvs IBK F05 - Kärra IBK F05 1 - 1 Johanna Andersson Kastellegårdshallen
2015-10-18 13:45 065002022 Marstrands IBK F05 - Lindås IBK F05 1 - 0 Adam Rechenberg, Erik Nisbet Munkegärdehallen
2015-10-18 14:30 065002024 Pixbo Wallenstam IBK F05 Svart - Skår IBK F05 2 - 7 Albin Insgård, Filip Björnåsen Mölnlycke Idrottshall
2015-11-06 18:00 065002032 Skår IBK F05 - Marstrands IBK F05 1 - 4 , Patrik Jonasson Skepplanda Idrottshall
2015-11-07 11:30 065002028 Öckerö IBK Vår F05 - Ale IBF F05 3 - 12 Hedenskolans Idrottshall
2015-11-07 16:35 065002034 Kärra IBK F05 - Pixbo Wallenstam IBK F05 Svart 4 - 1 Sebastian Dahlbom, Joakim Ljungberg Kärra Sporthall
2015-11-08 09:00 065002030 Lindås IBK F05 - Pixbo Wallenstam IBK F05 Röd 2 - 1 Jennifer Johansson, Elin Björk Linder Salming Arena
2015-11-08 11:00 065002029 FBC Lerum F05 - Stenungsunds IBK F05 1 - 1 Felix Bark Peterson, Oskar Allard Rydsbergshallen
2015-11-08 11:00 065002035 Landvetter IBK F05 - Pixbo Wallenstam IBK F06 Vit 0 - 3 Hilda Blennermark, Kajsa Kylsjö Landvetter Idrottshall
2015-11-08 12:00 065002033 Frölunda IBK F05 - IBF Älvstranden F05 0 - 11 , Daniel Emilson Flatåsskolan
2015-11-14 09:15 065002039 Stenungsunds IBK F05 - Kärra IBK F05 Vit 1 - 3 Spekerödsskolan
2015-11-14 10:40 065002037 Ale IBF F05 - FBC Lerum F05 4 - 2 Alfred Wendt, Emil Rydberg Ale Kulturrum
2015-11-14 11:45 065002038 Öckerö IBK Vår F05 - Lindås IBK F05 0 - 10 Hanna Järdhage, Susanna Furubom Hedenskolans Idrottshall
2015-11-15 08:10 065002045 Pixbo Wallenstam IBK F06 Vit - Sportlife Kungälvs IBK F05 4 - 3 Moa Starkenberg, Maja Isaksson Wallenstamhallen
2015-11-15 12:45 065002042 Marstrands IBK F05 - Kärra IBK F05 0 - 2 Melker Bäverhag, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2015-11-15 14:30 065002040 Pixbo Wallenstam IBK F05 Röd - Skår IBK F05 0 - 7 Moa Starkenberg, Maja Isaksson Mölnlycke Idrottshall
2015-11-15 15:15 065002043 IBF Älvstranden F05 - Landvetter IBK F05 0 - 3 Joakim Blom, Philip Svensson Lundbystrand 3
2015-11-21 16:45 065002047 Kärra IBK F05 Vit - FBC Lerum F05 0 - 3 Joakim Ljungberg, Sebastian Dahlbom Kärra Sporthall
2015-11-22 10:00 065002046 Lindås IBK F05 - Ale IBF F05 0 - 0 Rasmus Lundström, Filip Kalentun Salming Arena
2015-11-22 12:00 065002049 Frölunda IBK F05 - Stenungsunds IBK F05 0 - 11 , Ulf Jonasson Flatåsskolan
2015-11-22 12:30 065002050 Kärra IBK F05 - Pixbo Wallenstam IBK F05 Röd 7 - 0 Anton Henriksén, Oscar Skogsberg Kärra Sporthall
2015-11-22 12:30 065002054 Pixbo Wallenstam IBK F06 Vit - Pixbo Wallenstam IBK F05 Svart 1 - 4 Gustav Kinderdal, Oskar Härsjö Mölnlycke Idrottshall
2015-11-22 12:45 065002053 Sportlife Kungälvs IBK F05 - IBF Älvstranden F05 1 - 1 Andreas Nordh Kastellegårdshallen
2015-11-22 16:30 065002048 Skår IBK F05 - Öckerö IBK Vår F05 16 - 1 Mika Pulkkinen, Mika Pulkkinen Skepplanda Idrottshall
2015-11-28 10:15 065002059 Stenungsunds IBK F05 - Landvetter IBK F05 3 - 1 Stenungsund Arena
2015-11-29 10:00 065002063 IBF Älvstranden F05 - Pixbo Wallenstam IBK F05 Svart 3 - 1 Joakim Blom, Birk Söderqvist Lundbystrand 3
2015-11-29 12:10 065002056 Lindås IBK F05 - Skår IBK F05 0 - 0 Linn Wernlundh, Emma Olsson Askims Sporthall
2015-11-29 13:45 065002062 Marstrands IBK F05 - Pixbo Wallenstam IBK F06 Vit 1 - 4 Erik Nisbet, Melker Bäverhag Munkegärdehallen
2015-11-29 15:45 065002058 Öckerö IBK Vår F05 - Kärra IBK F05 4 - 5 Hedenskolans Idrottshall
2015-12-19 10:40 065002055 Ale IBF F05 - Kärra IBK F05 Vit 3 - 2 , Stefan Eriksson Ale Kulturrum
2015-12-20 09:00 065002057 FBC Lerum F05 - Frölunda IBK F05 10 - 0 Felix Bark Peterson, Sofia Nolberg Rydsbergshallen
2015-12-04 18:00 065002064 Skår IBK F05 - Ale IBF F05 3 - 0 Aldin Hadziselmovic, Aldin Hadziselmovic Skepplanda Idrottshall
2015-12-05 11:00 065002072 IBF Älvstranden F05 - Marstrands IBK F05 0 - 2 Sebastian Lundgren, Philip Svensson Lundbystrand 4
2015-12-06 11:00 065002067 Landvetter IBK F05 - FBC Lerum F05 3 - 0 Hilda Blennermark, Kajsa Kylsjö Landvetter Idrottshall
2015-12-06 12:00 065002065 Frölunda IBK F05 - Kärra IBK F05 Vit 1 - 9 Simon Hitzeroth, Goran Kuduzovic Flatåsskolan
2015-12-06 12:30 065002069 Sportlife Kungälvs IBK F05 - Stenungsunds IBK F05 0 - 0 Simon Hogner, Victor Olsson Kastellegårdshallen
2015-12-06 14:40 065002066 Kärra IBK F05 - Lindås IBK F05 8 - 2 Oscar Skogsberg, Anton Henriksén Kärra Sporthall
2015-12-06 15:30 065002070 Pixbo Wallenstam IBK F06 Vit - Pixbo Wallenstam IBK F05 Röd 7 - 1 Adam Börve, Elia Ekfeldt Mölnlycke Idrottshall
2015-12-12 10:45 065002078 Öckerö IBK Vår F05 - Pixbo Wallenstam IBK F06 Vit 0 - 0 Hedenskolans Idrottshall
2015-12-12 16:45 065002075 Kärra IBK F05 Vit - Landvetter IBK F05 2 - 3 Joakim Ljungberg, Oscar Skogsberg Kärra Sporthall
2015-12-13 10:00 065002077 FBC Lerum F05 - Sportlife Kungälvs IBK F05 3 - 1 Isabella Björnum, Elin Bigseth Rydsbergshallen
2015-12-13 10:10 065002079 Stenungsunds IBK F05 - Pixbo Wallenstam IBK F05 Svart 3 - 4 Stenungsund Arena
2015-12-13 11:20 065002073 Ale IBF F05 - Frölunda IBK F05 11 - 4 , Stefan Eriksson Ale Kulturrum
2015-12-13 14:40 065002080 Pixbo Wallenstam IBK F05 Röd - IBF Älvstranden F05 5 - 1 Madeleine Chen, Kajsa Kylsjö Mölnlycke Idrottshall
2015-12-13 15:40 065002074 Skår IBK F05 - Kärra IBK F05 6 - 2 Milan Siljegovic Skepplanda Idrottshall
2016-01-16 10:00 065002083 Landvetter IBK F05 - Frölunda IBK F05 15 - 0 Hilda Blennermark, Kajsa Kylsjö Landvetter Idrottshall
2016-01-16 16:35 065002082 Kärra IBK F05 - Ale IBF F05 6 - 3 Joakim Ljungberg, Sebastian Dahlbom Kärra Sporthall
2016-01-17 12:30 065002087 Pixbo Wallenstam IBK F05 Svart - FBC Lerum F05 1 - 8 Oskar Härsjö, Simon Hoffmann Mölnlycke Idrottshall
2016-01-17 12:45 065002089 Marstrands IBK F05 - Stenungsunds IBK F05 3 - 3 Erik Nisbet, Melker Bäverhag Munkegärdehallen
2016-01-17 13:30 065002086 Pixbo Wallenstam IBK F06 Vit - Lindås IBK F05 4 - 1 Oskar Härsjö, Simon Hoffmann Mölnlycke Idrottshall
2016-01-17 14:30 065002085 Sportlife Kungälvs IBK F05 - Kärra IBK F05 Vit 2 - 2 Gilbert Jochens, Marcus Lis-Olivebring Kastellegårdshallen
2016-01-17 15:00 065002088 IBF Älvstranden F05 - Öckerö IBK Vår F05 6 - 1 , Milan Siljegovic Lundbystrand 3
2016-01-23 10:20 065002091 Ale IBF F05 - Landvetter IBK F05 6 - 5 Stefan Eriksson, Fabian Janz Ale Kulturrum
2016-01-23 10:30 065002145 Öckerö IBK Vår F05 - IBF Backadalen F04/05 VS 1 - 10 Hedenskolans Idrottshall
2016-01-23 11:15 065002099 Stenungsunds IBK F05 - Pixbo Wallenstam IBK F05 Röd 6 - 3 Stenungsund Arena
2016-01-24 11:30 065002095 Kärra IBK F05 Vit - Pixbo Wallenstam IBK F05 Svart 4 - 3 Anton Henriksén, Oscar Skogsberg Kärra Sporthall
2016-01-24 12:00 065002093 Frölunda IBK F05 - Sportlife Kungälvs IBK F05 0 - 12 Diako Ahmadi, Johannes Wikström Flatåsskolan
2016-01-24 12:00 065002096 Lindås IBK F05 - IBF Älvstranden F05 0 - 0 Linn Wernlundh, Emma Olsson Salming Arena
2016-01-24 13:40 065002097 FBC Lerum F05 - Marstrands IBK F05 1 - 2 Isabella Björnum, Elin Bigseth Hjällsnäshallen
2016-01-24 17:30 065002094 Skår IBK F05 - Pixbo Wallenstam IBK F06 Vit 4 - 2 Anton Nyberg, Axel Lingheimer Skepplanda Idrottshall
2016-01-30 10:00 065002103 Pixbo Wallenstam IBK F05 Svart - Frölunda IBK F05 0 - 0 Madeleine Chen, Josefine Hölsä Mölnlycke Idrottshall
2016-01-30 12:00 065002107 Pixbo Wallenstam IBK F05 Röd - FBC Lerum F05 4 - 9 Adam Börve, Simon Hoffmann Mölnlycke Idrottshall
2016-01-30 13:00 065002102 Pixbo Wallenstam IBK F06 Vit - Kärra IBK F05 3 - 2 Simon Hoffmann, Adam Börve Mölnlycke Idrottshall
2016-02-02 18:00 065002101 Sportlife Kungälvs IBK F05 - Landvetter IBK F05 3 - 3 , Johanna Andersson Kastellegårdshallen
2016-02-06 10:15 065002108 Stenungsunds IBK F05 - Öckerö IBK Vår F05 6 - 0 Stenungsund Arena
2016-02-07 10:00 065002104 IBF Älvstranden F05 - Skår IBK F05 1 - 2 Philip Svensson, Sebastian Lundgren Lundbystrand 3
2016-02-07 13:50 065002146 IBF Backadalen F04/05 VS - Lindås IBK F05 4 - 2 Andreas Edensvärd, Johanna Ljungqvist Skälltorpsskolan
2016-03-27 11:30 065002105 Marstrands IBK F05 - Kärra IBK F05 Vit 3 - 0 Erik Nisbet, Philip Lifjorden Munkegärdehallen
2016-02-27 10:00 065002109 Ale IBF F05 - Sportlife Kungälvs IBK F05 1 - 2 Patrik Jonasson Ale Kulturrum
2016-02-27 16:45 065002112 Kärra IBK F05 - IBF Älvstranden F05 5 - 3 Anton Henriksén, Oscar Skogsberg Kärra Sporthall
2016-02-28 09:00 065002116 Lindås IBK F05 - Stenungsunds IBK F05 0 - 3 Filip Kalentun, Elin Björk Linder Salming Arena
2016-02-28 10:00 065002111 Landvetter IBK F05 - Pixbo Wallenstam IBK F05 Svart 7 - 1 Hilda Blennermark, Kajsa Kylsjö Landvetter Idrottshall
2016-02-28 12:00 065002113 Frölunda IBK F05 - Marstrands IBK F05 2 - 14 Daniel Emilson Flatåsskolan
2016-02-28 12:30 065002115 Kärra IBK F05 Vit - Pixbo Wallenstam IBK F05 Röd 6 - 3 Joakim Ljungberg, Oscar Skogsberg Kärra Sporthall
2016-02-28 12:50 065002147 IBF Backadalen F04/05 VS - Skår IBK F05 0 - 1 Oscar Ljungqvist, Isak Bräcknell Skälltorpsskolan
2016-02-28 17:30 065002117 FBC Lerum F05 - Öckerö IBK Vår F05 7 - 0 Felix Bark Peterson, Filip Lakander Hjällsnäshallen
2015-11-29 12:20 065002119 Pixbo Wallenstam IBK F05 Svart - Sportlife Kungälvs IBK F05 0 - 4 Maja Isaksson, Moa Starkenberg Mölnlycke Idrottshall
2016-03-05 10:00 065002118 Pixbo Wallenstam IBK F06 Vit - Ale IBF F05 9 - 1 Madeleine Chen, Josefine Hölsä Mölnlycke Idrottshall
2016-03-05 10:15 065002124 Stenungsunds IBK F05 - Skår IBK F05 2 - 2 Stenungsund Arena
2016-03-05 10:45 065002125 Öckerö IBK Vår F05 - Kärra IBK F05 Vit 1 - 13 Hedenskolans Idrottshall
2016-03-06 11:15 065002126 FBC Lerum F05 - Lindås IBK F05 1 - 1 Arvid Petersén, Filip Lakander Hjällsnäshallen
2016-03-06 12:30 065002123 Pixbo Wallenstam IBK F05 Röd - Frölunda IBK F05 9 - 0 Simon Hoffmann, Rasmus Thorén Mölnlycke Idrottshall
2016-03-06 12:45 065002121 Marstrands IBK F05 - Landvetter IBK F05 3 - 1 Joseph Wokil, Melker Bäverhag Munkegärdehallen
2016-03-19 17:35 065002148 Kärra IBK F05 - IBF Backadalen F04/05 VS 1 - 2 Anton Henriksén, Oscar Skogsberg Kärra Sporthall
2016-03-02 18:20 065002129 Sportlife Kungälvs IBK F05 - Marstrands IBK F05 0 - 2 Hugo Fransson, Alexander Frithofsson Kastellegårdshallen
2016-03-11 18:00 065002134 Skår IBK F05 - FBC Lerum F05 2 - 3 Joakim Jögi, Alexander Pavlovic Skepplanda Idrottshall
2016-03-12 08:30 065002128 Pixbo Wallenstam IBK F06 Vit - IBF Älvstranden F05 3 - 2 Simon Hoffmann, Rasmus Thorén Mölnlycke Idrottshall
2016-03-12 17:35 065002132 Kärra IBK F05 - Stenungsunds IBK F05 2 - 0 Sebastian Dahlbom, Joakim Ljungberg Kärra Sporthall
2016-03-13 10:00 065002131 Landvetter IBK F05 - Pixbo Wallenstam IBK F05 Röd 7 - 4 Josefine Hölsä, Maja Isaksson Landvetter Idrottshall
2016-03-13 11:20 065002127 Ale IBF F05 - Pixbo Wallenstam IBK F05 Svart 3 - 2 Emil Rydberg, Alfred Wendt Ale Kulturrum
2016-03-13 12:00 065002133 Frölunda IBK F05 - Öckerö IBK Vår F05 1 - 1 Diako Ahmadi, Johannes Wikström Flatåsskolan
2016-03-13 12:30 065002135 Kärra IBK F05 Vit - Lindås IBK F05 4 - 2 Oscar Skogsberg, Anton Henriksén Kärra Sporthall
2016-03-19 10:45 065002141 Öckerö IBK Vår F05 - Landvetter IBK F05 1 - 6 Hedenskolans Idrottshall
2016-03-19 13:40 065002143 Lindås IBK F05 - Frölunda IBK F05 0 - 0 Lukas Einler-Larsson, Filip Kullenberg Salming Arena
2016-03-19 16:35 065002144 Kärra IBK F05 Vit - Skår IBK F05 2 - 1 Joakim Ljungberg, Sebastian Dahlbom Kärra Sporthall
2016-03-20 10:00 065002136 IBF Älvstranden F05 - Ale IBF F05 1 - 1 Birk Söderqvist, Joakim Blom Lundbystrand 3
2016-03-20 10:00 065002139 Pixbo Wallenstam IBK F05 Röd - Sportlife Kungälvs IBK F05 0 - 1 Simon Hoffmann, Rasmus Thorén Wallenstamhallen
2016-03-20 11:00 065002142 FBC Lerum F05 - Kärra IBK F05 0 - 2 Elin Bigseth, Sofia Nolberg Rydsbergshallen
2016-03-20 12:45 065002137 Marstrands IBK F05 - Pixbo Wallenstam IBK F05 Svart 6 - 1 Erik Nisbet, Philip Lifjorden Munkegärdehallen
Flickor -06
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-10-03 09:45 065003008 Lindome IBK F06 /07 Grön - Pixbo Wallenstam IBK F06 Röd 4 - 5 , Nora Woodrow Almåshallen B
2015-10-03 11:00 065003005 Eken IBK Vår F06 - Landvetter IBK F06 0 - 13 Johannes Wikström, Erik Borgvall Ekenskolan
2015-10-03 12:00 065003001 Partille IBS F06 - Kinna IBK Gbg 5 - 3 Mathias Undeland, Ludvig Snöwall Vallhamra Sportcenter
2015-10-04 09:00 065003003 FBC Lerum F06 Röd - Floda IBK Vår F06 2 - 0 Linnea Nordqvist, Sofia Nolberg Rydsbergshallen
2015-10-04 09:00 065003004 IK Zenith F06 - Ale IBF F06 1 - 4 Hanna Järdhage, Susanna Furubom Björlanda Idrottshall
2015-10-11 09:00 065003012 Landvetter IBK F06 - FBC Lerum F06 Röd 9 - 1 Filip Wramdemark, Alfred Pettersson Landvetter Idrottshall
2015-10-11 13:20 065003010 Floda IBK Vår F06 - Kinna IBK Gbg 6 - 2 Emma Söderqvist, Hanna Borg Alléhallen
2015-10-11 13:30 065003009 Kärra IBK F06 - Partille IBS F06 2 - 6 Anton Henriksén, Oscar Skogsberg Kärra Sporthall
2015-10-11 13:30 065003013 FBC Lerum F06 Svart - IK Zenith F06 4 - 1 Arvid Petersén, Filip Lakander Hjällsnäshallen
2015-10-11 15:30 065003014 Pixbo Wallenstam IBK F06 Svart - Eken IBK Vår F06 7 - 1 Moa Starkenberg, Maja Isaksson Mölnlycke Idrottshall
2015-10-17 09:30 065003017 Partille IBS F06 - Floda IBK Vår F06 2 - 9 Jonathan Bodenmalm, Mathias Undeland Vallhamra Sportcenter
2015-10-17 10:30 065003019 Kinna IBK Gbg - Landvetter IBK F06 0 - 7 Ängshallen, Skene
2015-10-17 16:45 065003018 Kärra IBK F06 - Ale IBF F06 3 - 7 Sebastian Dahlbom, Joakim Ljungberg Kärra Sporthall
2015-10-18 11:00 065003022 IK Zenith F06 - Pixbo Wallenstam IBK F06 Röd 6 - 7 Filip Hilmersson, Hanna Järdhage Björlanda Idrottshall
2015-10-18 17:40 065003021 FBC Lerum F06 Röd - Pixbo Wallenstam IBK F06 Svart 0 - 2 Sofia Nolberg, Linnea Nordqvist Hjällsnäshallen
2015-12-04 17:30 065003023 Eken IBK Vår F06 - Lindome IBK F06 /07 Grön 1 - 0 Erik Borgvall, Johannes Wikström Ekenskolan
2015-11-07 10:20 065003025 Ale IBF F06 - Partille IBS F06 5 - 1 Stefan Eriksson, Fabian Janz Ale Kulturrum
2015-11-08 09:00 065003026 Landvetter IBK F06 - Floda IBK Vår F06 8 - 2 , Janne Ranelöv Landvetter Idrottshall
2015-11-08 10:30 065003030 Lindome IBK F06 /07 Grön - FBC Lerum F06 Röd 2 - 12 Linus Holm, Oskar Andersson Streteredsskolan
2015-11-08 13:00 065003028 Pixbo Wallenstam IBK F06 Svart - Kinna IBK Gbg 11 - 2 Oskar Härsjö, Elia Ekfeldt Wallenstamhallen
2015-11-08 14:00 065003027 FBC Lerum F06 Svart - Kärra IBK F06 4 - 0 Linnea Nordqvist, Sofia Nolberg Rydsbergshallen
2015-11-21 10:00 065003033 Partille IBS F06 - Landvetter IBK F06 0 - 8 , Philip Blom Vallhamra Sportcenter
2015-11-21 15:30 065003037 Kinna IBK Gbg - Lindome IBK F06 /07 Grön 3 - 0 Ängshallen, Skene
2015-11-21 17:45 065003036 Kärra IBK F06 - Pixbo Wallenstam IBK F06 Röd 0 - 12 Joakim Ljungberg, Sebastian Dahlbom Kärra Sporthall
2015-11-22 10:00 065003040 IK Zenith F06 - Eken IBK Vår F06 5 - 3 Filip Hilmersson, Linus Adolfsson Björlanda Idrottshall
2015-11-22 14:20 065003034 Ale IBF F06 - FBC Lerum F06 Svart 4 - 4 Erik Dreifeldt Bohushallen
2015-11-22 14:30 065003035 Floda IBK Vår F06 - Pixbo Wallenstam IBK F06 Svart 4 - 11 Oliver Eliasson Alléhallen
2015-11-28 13:00 065003044 Lindome IBK F06 /07 Grön - Floda IBK Vår F06 2 - 6 Almåshallen B
2015-11-29 10:00 065003048 IK Zenith F06 - FBC Lerum F06 Röd 3 - 6 Hanna Järdhage, Susanna Furubom Björlanda Idrottshall
2015-11-29 14:30 065003043 Pixbo Wallenstam IBK F06 Röd - Ale IBF F06 0 - 7 Moa Starkenberg, Maja Isaksson Mölnlycke Idrottshall
2015-11-29 15:30 065003042 Pixbo Wallenstam IBK F06 Svart - Landvetter IBK F06 3 - 5 Moa Starkenberg, Maja Isaksson Mölnlycke Idrottshall
2015-12-20 10:00 065003041 FBC Lerum F06 Svart - Partille IBS F06 4 - 2 Sofia Nolberg, Felix Bark Peterson Rydsbergshallen
2015-12-05 08:30 065003049 Partille IBS F06 - Pixbo Wallenstam IBK F06 Svart 3 - 5 Ludvig Snöwall, Jonathan Bodenmalm Vallhamra Sportcenter
2015-12-06 10:30 065003055 Kinna IBK Gbg - IK Zenith F06 5 - 5 Ängshallen, Skene
2015-12-06 12:00 065003051 Landvetter IBK F06 - Lindome IBK F06 /07 Grön 15 - 2 Kajsa Kylsjö, Hilda Blennermark Landvetter Idrottshall
2015-12-06 12:40 065003054 Kärra IBK F06 - Eken IBK Vår F06 2 - 3 Oscar Skogsberg, Anton Henriksén Kärra Sporthall
2015-12-06 17:30 065003050 FBC Lerum F06 Svart - Pixbo Wallenstam IBK F06 Röd 0 - 3 Lucas Karlsson, Felix Bark Peterson Hjällsnäshallen
2015-12-12 10:00 065003061 Eken IBK Vår F06 - Ale IBF F06 0 - 6 , Emmy Rylander Ekenskolan
2015-12-12 11:30 065003058 Lindome IBK F06 /07 Grön - Pixbo Wallenstam IBK F06 Svart 3 - 7 Kevin Börjesson, Tobias Andrén Almåshallen B
2015-12-13 09:00 065003063 FBC Lerum F06 Röd - Kärra IBK F06 1 - 2 Elin Bigseth, Isabella Björnum Rydsbergshallen
2015-12-13 11:00 065003062 IK Zenith F06 - Floda IBK Vår F06 7 - 4 Susanna Furubom, Hanna Järdhage Björlanda Idrottshall
2015-12-13 15:40 065003057 Pixbo Wallenstam IBK F06 Röd - Partille IBS F06 15 - 0 Madeleine Chen, Hilda Blennermark Mölnlycke Idrottshall
2016-01-16 09:00 065003069 Landvetter IBK F06 - IK Zenith F06 14 - 4 Hilda Blennermark, Kajsa Kylsjö Landvetter Idrottshall
2016-01-16 13:00 065003065 Partille IBS F06 - Lindome IBK F06 /07 Grön 3 - 1 Oliver Säll, Adam Dedon Vallhamra Sportcenter
2016-01-16 13:20 065003070 Ale IBF F06 - FBC Lerum F06 Röd 4 - 3 Niclas Sundelid Ale Kulturrum
2016-01-16 17:35 065003072 Kärra IBK F06 - Kinna IBK Gbg 1 - 4 Joakim Ljungberg, Sebastian Dahlbom Kärra Sporthall
2016-01-17 13:30 065003068 FBC Lerum F06 Svart - Eken IBK Vår F06 4 - 2 Filip Lakander, Oskar Allard Hjällsnäshallen
2016-01-23 12:00 065003074 Partille IBS F06 VS1 - Lindome IBK F06 /07 Grön 0 - 2 Ludvig Snöwall, Mathias Undeland Vallhamra Sportcenter
2016-01-23 12:00 065003075 Eken IBK Vår F06 - Pixbo Wallenstam IBK F06 Röd 1 - 2 Emmy Rylander Ekenskolan
2016-01-23 18:00 065003079 Kinna IBK Gbg - Ale IBF F06 2 - 4 Ängshallen, Skene
2016-01-24 09:00 065003076 IK Zenith F06 - Pixbo Wallenstam IBK F06 Svart 2 - 14 Arvid Laveno-Ling, Filip Hilmersson Björlanda Idrottshall
2016-01-24 13:40 065003078 Floda IBK F06 VS1 - Landvetter IBK F06 1 - 12 Milan Siljegovic Alléhallen
2016-03-13 15:50 065003080 Kärra IBK F06 - Floda IBK Vår F06 1 - 6 Emma Söderqvist, Natalie Bolgert Alléhallen
2016-01-30 11:00 065003084 Pixbo Wallenstam IBK F06 Röd - FBC Lerum F06 Röd 3 - 1 Madeleine Chen, Josefine Hölsä Mölnlycke Idrottshall
2016-02-06 11:00 065003087 Landvetter IBK F06 - Kärra IBK F06 9 - 0 Amanda Wetterström, Amanda Hagquist Landvetter Idrottshall
2016-02-06 13:20 065003088 Ale IBF F06 - Floda IBK Vår F06 7 - 3 Erik Dreifeldt, Emil Rydberg Ale Kulturrum
2016-02-06 14:00 065003083 Lindome IBK F06 /07 Grön - IK Zenith F06 5 - 4 Janne Ranelöv Streteredsskolan
2016-02-07 09:00 065003086 FBC Lerum F06 Svart - Kinna IBK Gbg 0 - 0 Isabella Björnum, Lovisa Länje Rydsbergshallen
2016-02-13 09:00 065003085 Pixbo Wallenstam IBK F06 Svart - Floda IBK F06 VS1 0 - 0 Amanda Wetterström, Amanda Hagquist Mölnlycke Idrottshall
2016-02-27 11:00 065003096 Ale IBF F06 - Landvetter IBK F06 5 - 4 , Patrik Jonasson Ale Kulturrum
2016-02-27 12:00 065003089 Eken IBK Vår F06 - Partille IBS F06 0 - 0 , Christina Karlsson Ekenskolan
2016-02-27 16:45 065003092 Floda IBK F06 VS1 - Lindome IBK F06 /07 Grön 4 - 2 Hanna Borg, Natalie Bolgert Alléhallen
2016-02-28 11:30 065003094 Kärra IBK F06 - Pixbo Wallenstam IBK F06 Svart 1 - 3 Oscar Skogsberg, Joakim Ljungberg Kärra Sporthall
2016-02-28 14:30 065003093 Kinna IBK Gbg - Pixbo Wallenstam IBK F06 Röd 3 - 6 Ängshallen, Skene
2016-02-28 14:30 065003095 Floda IBK Vår F06 - FBC Lerum F06 Svart 5 - 2 Emma Söderqvist, Vendela Nilsson Alléhallen
2016-02-28 18:10 065003090 IK Zenith F06 - Partille IBS F06 VS1 4 - 3 Linus Adolfsson, Filip Hilmersson Björlanda Idrottshall
2016-03-05 09:00 065003097 Partille IBS F06 - IK Zenith F06 3 - 3 , Mathias Undeland Vallhamra Sportcenter
2016-03-05 09:00 065003098 Eken IBK Vår F06 - FBC Lerum F06 Röd 0 - 0 Erik Borgvall, Johannes Wikström Ekenskolan
2016-03-05 09:00 065003102 Pixbo Wallenstam IBK F06 Röd - Floda IBK Vår F06 4 - 3 Josefine Hölsä, Madeleine Chen Mölnlycke Idrottshall
2016-03-05 11:00 065003099 Partille IBS F06 VS1 - Floda IBK F06 VS1 0 - 6 , Mathias Undeland Vallhamra Sportcenter
2016-03-05 11:00 065003101 Lindome IBK F06 /07 Grön - Kärra IBK F06 6 - 2 Linnea Adielsson, Linnea Wall Almåshallen B
2016-03-05 12:00 065003103 Pixbo Wallenstam IBK F06 Svart - Ale IBF F06 4 - 2 Moa Starkenberg, Maja Isaksson Mölnlycke Idrottshall
2016-03-06 10:00 065003104 FBC Lerum F06 Svart - Landvetter IBK F06 0 - 2 Linnea Nordqvist, Elin Bigseth Rydsbergshallen
2016-03-12 10:40 065003110 Ale IBF F06 - Lindome IBK F06 /07 Grön 6 - 1 Emil Rydberg, Erik Dreifeldt Ale Kulturrum
2016-03-12 12:00 065003107 Kinna IBK Gbg - Eken IBK Vår F06 2 - 10 Ängshallen, Skene
2016-03-12 14:40 065003106 Floda IBK F06 VS1 - IK Zenith F06 12 - 0 Emma Söderqvist, Hanna Borg Alléhallen
2016-03-13 08:00 065003111 Landvetter IBK F06 - Pixbo Wallenstam IBK F06 Röd 3 - 4 Linnea Storm Landvetter Idrottshall
2016-03-13 11:00 065003105 FBC Lerum F06 Röd - Partille IBS F06 6 - 2 Oskar Allard, Felix Bark Peterson Rydsbergshallen
2016-03-13 12:00 065003112 FBC Lerum F06 Svart - Pixbo Wallenstam IBK F06 Svart 2 - 9 Felix Bark Peterson, Oskar Allard Rydsbergshallen
2016-03-13 14:40 065003108 Kärra IBK F06 - Partille IBS F06 VS1 0 - 0 Anton Henriksén, Oscar Skogsberg Kärra Sporthall
2016-03-19 11:00 065003116 Eken IBK Vår F06 - Floda IBK Vår F06 0 - 0 Johannes Wikström, Erik Borgvall Ekenskolan
2016-03-19 11:00 065003119 Lindome IBK F06 /07 Grön - FBC Lerum F06 Svart 3 - 2 Jonatan Salmi, Gustav Jögi Almåshallen B
2016-03-20 08:00 065003120 Pixbo Wallenstam IBK F06 Röd - Pixbo Wallenstam IBK F06 Svart 0 - 0 Filip Wramdemark, Alfred Pettersson Wallenstamhallen
2016-03-20 10:00 065003114 FBC Lerum F06 Röd - Kinna IBK Gbg 0 - 0 Elin Bigseth, Linnea Nordqvist Rydsbergshallen
2016-03-20 13:00 065003115 IK Zenith F06 - Kärra IBK F06 3 - 1 Hanna Järdhage, Susanna Furubom Björlanda Idrottshall
Flickor Vårserien 1 07
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2016-01-23 11:20 065000001 Ale IBF F07 VS - Landvetter IBK F07/08 B 9 - 0 Erik Dreifeldt, Emil Rydberg Ale Kulturrum
2016-01-24 14:00 065000002 FBC Lerum F07 Röd VS - Landvetter IBK F07/08 A 4 - 7 Felix Bark Peterson, Oskar Allard Rydsbergshallen
2016-01-24 15:00 065000003 FBC Lerum F07 Svart VS - Marstrands IBK F07 VS 1 - 10 , Felix Bark Peterson Rydsbergshallen
2016-01-31 10:20 065000004 Landvetter IBK F07/08 A - Ale IBF F07 VS 0 - 8 Filip Wramdemark, Alfred Pettersson Landvetter Idrottshall
2016-01-31 16:00 065000005 Marstrands IBK F07 VS - Landvetter IBK F07/08 B 7 - 3 , Adam Rechenberg Munkegärdehallen
2016-02-07 09:00 065000008 Landvetter IBK F07/08 A - FBC Lerum F07 Svart VS 5 - 4 Moa Starkenberg, Josefine Hölsä Landvetter Idrottshall
2016-02-07 09:40 065000007 Ale IBF F07 VS - Marstrands IBK F07 VS 3 - 1 Emil Rydberg, Erik Dreifeldt Älvängenhallen
2016-02-07 10:00 065000009 Landvetter IBK F07/08 B - FBC Lerum F07 Röd VS 5 - 5 Maja Isaksson, Josefine Hölsä Landvetter Idrottshall
2016-02-27 15:10 065000010 FBC Lerum F07 Svart VS - Ale IBF F07 VS 1 - 9 Isabella Björnum, Lovisa Länje Rydsbergshallen
2016-02-27 16:10 065000011 FBC Lerum F07 Röd VS - Marstrands IBK F07 VS 1 - 8 Lovisa Länje, Isabella Björnum Rydsbergshallen
2016-03-05 16:15 065000014 FBC Lerum F07 Svart VS - Landvetter IBK F07/08 B 4 - 3 Isabella Björnum, Felix Bark Peterson Rydsbergshallen
2016-03-06 10:40 065000013 Ale IBF F07 VS - FBC Lerum F07 Röd VS 11 - 5 , Niclas Sundelid Älvängenhallen
2016-03-06 13:45 065000015 Marstrands IBK F07 VS - Landvetter IBK F07/08 A 7 - 2 Melker Bäverhag, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2016-03-13 12:00 065000016 Landvetter IBK F07/08 B - Ale IBF F07 VS 0 - 10 Hilda Blennermark, Kajsa Kylsjö Landvetter Idrottshall
2016-03-13 13:00 065000017 Landvetter IBK F07/08 A - FBC Lerum F07 Röd VS 5 - 6 Kajsa Kylsjö, Hilda Blennermark Landvetter Idrottshall
2016-03-13 13:45 065000018 Marstrands IBK F07 VS - FBC Lerum F07 Svart VS 10 - 1 Joseph Wokil, Adam Rechenberg Munkegärdehallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis