Blånivå Flick Vår 23 (2016/17)

Gruppspel
NEWBODY Flickor - 05
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2016-10-15 11:00 065001005 Landvetter IBK F05 - IBF Älvstranden F05 1 - 0 Linus Svensson, Viktor Åkestrand Landvetter Idrottshall
2016-10-15 11:30 065001006 Öckerö IBK Vår F05 - Lindås IBK F05 0 - 2 Filip Hilmersson Hedenskolans Idrottshall
2016-10-15 14:30 065001003 Fristads GoIF F05 Gbg - Pixbo Wallenstam IBK F05 Svart 4 - 0 Fristadhallen, Fristad
2016-10-15 14:40 065001002 FBC Lerum F05 - Marstrands IBK F05 2 - 2 Emelie Larsson, Tea Kralj Rydsbergshallen
2016-10-16 13:30 065001004 Pixbo Wallenstam IBK F05 Röd - Stenungsunds IBK F05 Gbg 4 - 2 Simon Hoffmann, Rasmus Thorén Mölnlycke Idrottshall B
2016-10-16 14:40 065001001 Ale IBF F05 - Pixbo Wallenstam IBK F05/ F06 Vit 0 - 1 Emil Rydberg, Erik Dreifeldt Ale Kulturrum
2016-10-22 16:30 065001018 FBC Lerum F05 - Lindås IBK F05 4 - 1 Felix Brendelökken, Felix Bark Peterson Hjällsnäshallen B-hallen
2016-10-22 17:30 065001017 Pixbo Wallenstam IBK F05/ F06 Vit - IBF Älvstranden F05 2 - 3 Adam Wang Svensson, Alex Garcia Mölnlycke Idrottshall B
2016-10-23 09:00 065001021 Landvetter IBK F05 - Öckerö IBK Vår F05 5 - 1 Viktor Åkestrand, Maja Johansson Landvetter Idrottshall
2016-10-23 12:20 065001015 Ale IBF F05 - Pixbo Wallenstam IBK F05 Svart 1 - 2 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Ale Kulturrum
2016-10-23 12:45 065001016 Marstrands IBK F05 - Stenungsunds IBK F05 Gbg 1 - 4 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2016-10-23 16:00 065001019 Fristads GoIF F05 Gbg - Frölunda IBK F05 12 - 0 Fristadhallen, Fristad
2016-10-29 10:30 065001027 Öckerö IBK Vår F05 - Fristads GoIF F05 Gbg 2 - 2 , Filip Hilmersson Hedenskolans Idrottshall
2016-10-29 14:30 065001022 Stenungsunds IBK F05 Gbg - Ale IBF F05 2 - 1 Kyrkenorumsskolan
2016-10-30 09:00 065001023 IBF Älvstranden F05 - Pixbo Wallenstam IBK F05 Svart 8 - 1 Sebastian Lundgren Lundbystrand 3
2016-10-30 09:00 065001028 Landvetter IBK F05 - Pixbo Wallenstam IBK F05 Röd 3 - 1 Malin Damgren, Agnes Norin Landvetter Idrottshall
2016-10-30 12:00 065001025 Frölunda IBK F05 - Pixbo Wallenstam IBK F05/ F06 Vit 0 - 7 , Milan Siljegovic Flatåsskolan
2016-10-30 15:50 065001024 Lindås IBK F05 - Marstrands IBK F05 4 - 1 Jennifer Johansson, Emma Olsson Salming Arena
2016-11-12 14:30 065001030 Stenungsunds IBK F05 Gbg - Lindås IBK F05 2 - 3 Kyrkenorumsskolan
2016-11-12 16:00 065001031 Pixbo Wallenstam IBK F05 Svart - Frölunda IBK F05 5 - 0 Maja Isaksson, Ella Wallsten Mölnlycke Idrottshall B
2016-11-12 16:30 065001034 FBC Lerum F05 - Landvetter IBK F05 4 - 1 Daniel Algurén, Ludvig Gustafsson Hjällsnäshallen B-hallen
2016-11-12 17:00 065001035 Pixbo Wallenstam IBK F05 Röd - Fristads GoIF F05 Gbg 3 - 0 Maja Isaksson, Ella Wallsten Mölnlycke Idrottshall B
2016-11-12 18:00 065001033 Pixbo Wallenstam IBK F05/ F06 Vit - Öckerö IBK Vår F05 12 - 1 Johan Karlsson, Alex Garcia Mölnlycke Idrottshall B
2016-11-13 12:20 065001029 Ale IBF F05 - IBF Älvstranden F05 8 - 5 Emil Rydberg, Erik Dreifeldt Ale Kulturrum
2016-11-19 11:30 065001051 Öckerö IBK Vår F05 - Frölunda IBK F05 4 - 4 Andreas Julin Hedenskolans Idrottshall
2016-11-19 14:15 065001054 Stenungsunds IBK F05 Gbg - Fristads GoIF F05 Gbg 4 - 2 Kyrkenorumsskolan
2016-11-19 14:40 065001055 FBC Lerum F05 - Pixbo Wallenstam IBK F05 Svart 3 - 0 Cajsa Reuterberg, Tea Kralj Rydsbergshallen
2016-11-20 11:00 065001052 Landvetter IBK F05 - Lindås IBK F05 4 - 6 Viktor Åkestrand, Linus Svensson Landvetter Idrottshall
2016-11-20 12:30 065001053 Pixbo Wallenstam IBK F05 Röd - IBF Älvstranden F05 3 - 1 Filip Wramdemark, Oskar Härsjö Mölnlycke Idrottshall B
2016-11-20 13:30 065001056 Pixbo Wallenstam IBK F05/ F06 Vit - Marstrands IBK F05 2 - 1 Filip Wramdemark, Oskar Härsjö Mölnlycke Idrottshall B
2016-12-03 11:20 065001057 Ale IBF F05 - Öckerö IBK Vår F05 5 - 1 Lucas Arkevall, Sebastian Hall Ale Kulturrum
2016-12-03 12:20 065001061 IBF Älvstranden F05 - FBC Lerum F05 1 - 5 , Sebastian Lundgren Lundbystrand 3
2016-12-03 12:30 065001062 Stenungsunds IBK F05 Gbg - Pixbo Wallenstam IBK F05/ F06 Vit 2 - 4 Kyrkenorumsskolan
2016-12-03 13:00 065001060 Lindås IBK F05 - Fristads GoIF F05 Gbg 7 - 0 Milan Siljegovic Salming Arena
2016-12-04 13:00 065001059 Frölunda IBK F05 - Pixbo Wallenstam IBK F05 Röd 0 - 5 Milan Siljegovic Flatåsskolan
2016-12-04 13:10 065001063 Pixbo Wallenstam IBK F05 Svart - Marstrands IBK F05 0 - 1 Madeleine Chen, Josefine Hölsä Mölnlycke Idrottshall B
2016-12-10 12:40 065001067 FBC Lerum F05 - Frölunda IBK F05 9 - 0 Felix Bark Peterson, Tea Kralj Rydsbergshallen
2016-12-11 11:00 065001064 Landvetter IBK F05 - Ale IBF F05 0 - 3 Viktor Åkestrand, Maja Johansson Landvetter Idrottshall
2016-12-11 11:10 065001070 Pixbo Wallenstam IBK F05 Svart - Stenungsunds IBK F05 Gbg 0 - 6 Isak Fägerhag, Alex Garcia Mölnlycke Idrottshall B
2016-12-11 12:10 065001068 Pixbo Wallenstam IBK F05/ F06 Vit - Lindås IBK F05 1 - 0 Madeleine Chen, Maja Isaksson Mölnlycke Idrottshall B
2016-12-11 13:10 065001065 Pixbo Wallenstam IBK F05 Röd - Öckerö IBK Vår F05 3 - 0 Madeleine Chen, Maja Isaksson Mölnlycke Idrottshall B
2016-12-11 16:00 065001069 Marstrands IBK F05 - IBF Älvstranden F05 2 - 0 Joseph Wokil, Erik Nisbet Munkegärdehallen
2016-12-17 10:00 065001072 Landvetter IBK F05 - Fristads GoIF F05 Gbg 8 - 4 Viktor Åkestrand, Linus Svensson Landvetter Idrottshall
2016-12-17 10:30 065001073 Öckerö IBK Vår F05 - FBC Lerum F05 0 - 1 Filip Hilmersson Hedenskolans Idrottshall
2016-12-17 10:50 065001071 Ale IBF F05 - Pixbo Wallenstam IBK F05 Röd 5 - 1 Emil Rydberg, Erik Dreifeldt Ale Kulturrum
2016-12-17 17:30 065001076 Lindås IBK F05 - Pixbo Wallenstam IBK F05 Svart Emma Olsson, Jennifer Johansson Salming Arena
2016-12-18 13:00 065001075 Frölunda IBK F05 - Marstrands IBK F05 0 - 8 Milan Siljegovic Flatåsskolan
2016-12-18 17:00 065001077 IBF Älvstranden F05 - Stenungsunds IBK F05 Gbg 1 - 2 Sebastian Lundgren Lundbystrand 4
2017-01-14 10:15 065001084 Stenungsunds IBK F05 Gbg - Frölunda IBK F05 7 - 0 Stenungsund Arena
2017-01-14 13:00 065001079 FBC Lerum F05 - Pixbo Wallenstam IBK F05 Röd 0 - 2 Felix Bark Peterson, Isabella Björnum Rydsbergshallen
2017-01-14 17:00 065001078 Fristads GoIF F05 Gbg - Ale IBF F05 0 - 6 Fristadhallen, Fristad
2017-01-15 10:00 065001083 IBF Älvstranden F05 - Lindås IBK F05 0 - 1 , Sebastian Lundgren Lundbystrand 3
2017-01-15 12:30 065001080 Pixbo Wallenstam IBK F05/ F06 Vit - Landvetter IBK F05 4 - 2 Alex Garcia, Isak Fägerhag Mölnlycke Idrottshall B
2017-01-15 12:45 065001081 Marstrands IBK F05 - Öckerö IBK Vår F05 6 - 2 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2017-01-21 12:00 065001085 Ale IBF F05 - FBC Lerum F05 5 - 1 Jonna Karlsson, Agnes Berglund Ale Kulturrum
2017-01-21 12:30 065001089 Öckerö IBK Vår F05 - Stenungsunds IBK F05 Gbg 1 - 5 , Filip Hilmersson Hedenskolans Idrottshall
2017-01-22 09:00 065001088 Landvetter IBK F05 - Pixbo Wallenstam IBK F05 Svart 4 - 1 Maja Johansson, Viktor Åkestrand Landvetter Idrottshall
2017-01-22 13:00 065001091 Frölunda IBK F05 - Lindås IBK F05 0 - 12 , Milan Siljegovic Flatåsskolan
2017-01-22 14:00 065001086 Fristads GoIF F05 Gbg - Pixbo Wallenstam IBK F05/ F06 Vit 1 - 6 Fristadhallen, Fristad
2017-01-22 16:30 065001087 Pixbo Wallenstam IBK F05 Röd - Marstrands IBK F05 1 - 2 Adam Wang Svensson, Adam Andersson Mölnlycke Idrottshall B
2017-01-28 10:15 065001095 Stenungsunds IBK F05 Gbg - Pixbo Wallenstam IBK F05 Röd 0 - 0 Stenungsund Arena
2017-01-29 11:30 065001092 Pixbo Wallenstam IBK F05/ F06 Vit - Ale IBF F05 4 - 2 Adam Andersson, Hannes Karlsson Mölnlycke Idrottshall B
2017-01-29 13:30 065001096 IBF Älvstranden F05 - Landvetter IBK F05 1 - 1 , Sebastian Lundgren Lundbystrand 3
2017-01-29 14:30 065001094 Pixbo Wallenstam IBK F05 Svart - Fristads GoIF F05 Gbg 6 - 2 Filip Wramdemark, Kalle Lundgren Mölnlycke Idrottshall B
2017-01-29 16:55 065001093 Marstrands IBK F05 - FBC Lerum F05 3 - 1 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2017-01-29 17:00 065001097 Lindås IBK F05 - Öckerö IBK Vår F05 0 - 0 , Filip Mattsson Askims Sporthall
2017-02-04 11:30 065001112 Öckerö IBK Vår F05 - Landvetter IBK F05 1 - 7 , Milan Siljegovic Hedenskolans Idrottshall
2017-02-05 10:15 065001107 Stenungsunds IBK F05 Gbg - Marstrands IBK F05 4 - 0 Kyrkenorumsskolan
2017-02-05 10:30 065001109 Lindås IBK F05 - FBC Lerum F05 1 - 0 Jennifer Johansson, Emma Olsson Salming Arena
2017-02-05 13:00 065001110 Frölunda IBK F05 - Fristads GoIF F05 Gbg 2 - 5 Diako Ahmadi, Emrik Lindahl Flatåsskolan
2017-02-05 13:30 065001108 IBF Älvstranden F05 - Pixbo Wallenstam IBK F05/ F06 Vit 3 - 1 , Sebastian Lundgren Lundbystrand 3
2017-02-11 16:00 065001106 Pixbo Wallenstam IBK F05 Svart - Ale IBF F05 0 - 1 Agnes Norin, Isak Fägerhag Mölnlycke Idrottshall B
2017-02-25 09:40 065001113 Ale IBF F05 - Stenungsunds IBK F05 Gbg 1 - 2 Erik Dreifeldt, Sebastian Hall Ale Kulturrum
2017-02-25 13:00 065001116 Pixbo Wallenstam IBK F05/ F06 Vit - Frölunda IBK F05 9 - 0 Adam Andersson, Adam Wang Svensson Mölnlycke Idrottshall B
2017-02-25 15:00 065001119 Pixbo Wallenstam IBK F05 Röd - Landvetter IBK F05 0 - 2 Isak Fägerhag, Alex Garcia Mölnlycke Idrottshall B
2017-02-26 14:45 065001115 Marstrands IBK F05 - Lindås IBK F05 1 - 2 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2017-02-26 15:30 065001114 Pixbo Wallenstam IBK F05 Svart - IBF Älvstranden F05 0 - 2 Maja Isaksson, Josefine Hölsä Mölnlycke Idrottshall B
2017-03-04 13:40 065001125 Landvetter IBK F05 - FBC Lerum F05 1 - 0 Lucas Aebischer Skogbäck, Viktor Åkestrand Önnerödshallen
2017-03-04 15:30 065001124 Öckerö IBK Vår F05 - Pixbo Wallenstam IBK F05/ F06 Vit 3 - 4 , Filip Hilmersson Hedenskolans Idrottshall
2017-03-04 17:30 065001126 Fristads GoIF F05 Gbg - Pixbo Wallenstam IBK F05 Röd 2 - 0 Fristadhallen, Fristad
2017-03-05 10:00 065001120 IBF Älvstranden F05 - Ale IBF F05 0 - 4 , Sebastian Lundgren Lundbystrand 3
2017-03-05 13:00 065001121 Lindås IBK F05 - Stenungsunds IBK F05 Gbg 3 - 4 Emil Kalentun, Filip Mattsson Askims Sporthall
2017-03-05 13:00 065001122 Frölunda IBK F05 - Pixbo Wallenstam IBK F05 Svart 0 - 10 , Milan Siljegovic Flatåsskolan
2017-03-18 15:00 065001145 Fristads GoIF F05 Gbg - Stenungsunds IBK F05 Gbg 3 - 3 Fristadhallen, Fristad
2017-03-19 10:00 065001144 IBF Älvstranden F05 - Pixbo Wallenstam IBK F05 Röd 4 - 2 , Sebastian Lundgren Lundbystrand 3
2017-03-19 11:00 065001142 Frölunda IBK F05 - Öckerö IBK Vår F05 1 - 1 Erik Borgvall, Johannes Wikström Flatåsskolan
2017-03-19 14:00 065001143 Lindås IBK F05 - Landvetter IBK F05 Emma Olsson, Jennifer Johansson Salming Arena
2017-03-19 14:30 065001146 Pixbo Wallenstam IBK F05 Svart - FBC Lerum F05 2 - 1 Madeleine Chen, Simon Hoffmann Mölnlycke Idrottshall B
2017-03-19 14:30 065001147 Marstrands IBK F05 - Pixbo Wallenstam IBK F05/ F06 Vit 1 - 3 , Joseph Wokil Munkegärdehallen
2017-03-25 11:00 065001148 Öckerö IBK Vår F05 - Ale IBF F05 , Milan Siljegovic Hedenskolans Idrottshall
2017-03-25 14:00 065001153 Pixbo Wallenstam IBK F05/ F06 Vit - Stenungsunds IBK F05 Gbg 4 - 2 Gustav Aldenbratt, Hugo Kastrup Mölnlycke Idrottshall B
2017-03-25 16:40 065001152 FBC Lerum F05 - IBF Älvstranden F05 3 - 2 Jakob Engström, Linus Nowén Rydsbergshallen
2017-03-26 10:00 065001150 Pixbo Wallenstam IBK F05 Röd - Frölunda IBK F05 5 - 1 Anton Sederström, Gustav Aldenbratt Wallenstam Arena A
2017-03-26 12:45 065001154 Marstrands IBK F05 - Pixbo Wallenstam IBK F05 Svart 1 - 1 , Joseph Wokil Munkegärdehallen
2017-03-26 14:00 065001151 Fristads GoIF F05 Gbg - Lindås IBK F05 1 - 1 Fristadhallen, Fristad
NEWBODY Flickor - 06
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2016-10-15 11:00 065002004 Lindome IBK F06 Grön - Fristads GoIF F06 Gbg 3 - 2 Moa Bernvid, Maja Johansson Almåshallen B
2016-10-15 12:40 065002002 FBC Lerum F06 Röd - Ale IBF F06 3 - 2 Isabella Björnum, Tea Kralj Rydsbergshallen
2016-10-15 13:40 065002003 FBC Lerum F06 Svart - Hindås IBK F06/07 13 - 1 Emelie Larsson, Isabella Björnum Rydsbergshallen
2016-10-16 10:30 065002008 Pixbo Wallenstam IBK F06 Röd - Eken IBK F06 17 - 0 Madeleine Chen, Josefine Hölsä Wallenstam Arena A
2016-10-16 12:30 065002005 Pixbo Wallenstam IBK F06 Svart - IK Zenith F06-07 7 - 1 Madeleine Chen, Josefine Hölsä Mölnlycke Idrottshall B
2016-10-16 16:40 065002007 Kärra IBK F06 - Partille IBS F06 1 - 0 , Joakim Ljungberg Kärra Sporthall
2016-10-16 17:00 065002006 Floda IBK F06 - Landvetter IBK F06 2 - 6 Emma Söderqvist Alléhallen
2016-10-22 09:00 065002015 Eken IBK F06 - Floda IBK F06 3 - 7 Tovalova Torvaldsson, Cornelia Liljedal Röing Ekenhallen 1
2016-10-22 11:10 065002013 Landvetter IBK F06 - Lindome IBK F06 Grön 8 - 0 Viktor Åkestrand, Maja Johansson Landvetter Idrottshall
2016-10-22 14:30 065002014 Partille IBS F06 - Pixbo Wallenstam IBK F06 Svart 2 - 4 Maria Alexandra Hölsä, Axel Bodén Qvisthallen
2016-10-22 18:30 065002016 Pixbo Wallenstam IBK F06 Röd - Kärra IBK F06 3 - 3 Isak Fägerhag, Adam Wang Svensson Mölnlycke Idrottshall B
2016-10-23 09:00 065002012 IK Zenith F06-07 - FBC Lerum F06 Svart 2 - 7 Filip Hilmersson, Edvin Nisbet Lundbystrand 4
2016-11-06 09:45 065002011 Fristads GoIF F06 Gbg - FBC Lerum F06 Röd 3 - 8 Fristadhallen, Fristad
2016-10-29 11:20 065002029 Eken IBK F06 - FBC Lerum F06 Röd 1 - 10 Christina Karlsson Ekenhallen 1
2016-10-29 17:40 065002027 Landvetter IBK F06 - Ale IBF F06 7 - 0 Viktor Åkestrand, Lucas Aebischer Skogbäck Önnerödshallen
2016-10-30 09:00 065002032 Floda IBK F06 - Pixbo Wallenstam IBK F06 Svart 2 - 9 Alléhallen
2016-10-30 09:40 065002030 Pixbo Wallenstam IBK F06 Röd - FBC Lerum F06 Svart 0 - 5 Adam Andersson, Hannes Karlsson Mölnlycke Idrottshall B
2016-10-30 13:00 065002026 IK Zenith F06-07 - Hindås IBK F06/07 13 - 3 Jesper Tjäder, Linus Gylling Björlanda Idrottshall
2016-10-30 13:30 065002031 Kärra IBK F06 - Lindome IBK F06 Grön 5 - 1 Ludvig Backman, Matias Hakamäki Kärra Sporthall
2016-11-12 16:00 065002040 Lindome IBK F06 Grön - Pixbo Wallenstam IBK F06 Svart 3 - 3 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Skånhällaskolan
2016-11-13 08:30 065002039 FBC Lerum F06 Svart - Floda IBK F06 4 - 0 Felix Bark Peterson, Hugo Bergquist Rydsbergshallen
2016-11-13 09:00 065002034 Landvetter IBK F06 - Fristads GoIF F06 Gbg 10 - 0 Maja Johansson, Viktor Åkestrand Landvetter Idrottshall
2016-11-13 09:30 065002038 FBC Lerum F06 Röd - Kärra IBK F06 0 - 0 Felix Bark Peterson, Hugo Bergquist Rydsbergshallen
2016-11-13 10:15 065002035 Hindås IBK F06/07 - Partille IBS F06 0 - 0 Maja Isaksson, Ella Wallsten Hindås Idrottshall
2016-11-13 11:20 065002036 Ale IBF F06 - Eken IBK F06 3 - 0 Erik Dreifeldt, Emil Rydberg Ale Kulturrum
2016-11-19 09:00 065002048 Lindome IBK F06 Grön - FBC Lerum F06 Svart 1 - 7 Almåshallen B
2016-11-19 10:00 065002043 Eken IBK F06 - Fristads GoIF F06 Gbg 3 - 4 Erik Borgvall, Johannes Wikström Ekenhallen 1
2016-11-19 16:40 065002045 Kärra IBK F06 - Ale IBF F06 4 - 2 Oliver Johansson, David Larsson Kärra Sporthall
2016-11-20 10:00 065002042 Partille IBS F06 - IK Zenith F06-07 5 - 0 Mathias Undeland, Ludvig Snöwall Vallhamra Sportcenter
2016-11-20 14:30 065002044 Pixbo Wallenstam IBK F06 Röd - Hindås IBK F06/07 9 - 0 Josefine Hölsä, Madeleine Chen Mölnlycke Idrottshall B
2016-11-20 15:30 065002047 Pixbo Wallenstam IBK F06 Svart - FBC Lerum F06 Röd 3 - 1 Josefine Hölsä, Madeleine Chen Mölnlycke Idrottshall B
2016-12-03 12:00 065002062 Lindome IBK F06 Grön - Hindås IBK F06/07 7 - 3 Ej offentliggjord, Alva Skogsborn Almåshallen B
2016-12-04 09:00 065002063 FBC Lerum F06 Svart - Ale IBF F06 2 - 3 Frida Zätterman, Cajsa Reuterberg Rydsbergshallen
2016-12-04 10:00 065002060 Floda IBK F06 - IK Zenith F06-07 4 - 2 Casper Elfstrand, Henrik Aspgren Alléhallen
2016-12-04 10:10 065002058 Pixbo Wallenstam IBK F06 Röd - Partille IBS F06 1 - 1 Maja Isaksson, Ella Wallsten Mölnlycke Idrottshall B
2016-12-04 12:10 065002061 Pixbo Wallenstam IBK F06 Svart - Fristads GoIF F06 Gbg 13 - 2 Josefine Hölsä, Madeleine Chen Mölnlycke Idrottshall B
2016-12-04 15:40 065002059 Kärra IBK F06 - Landvetter IBK F06 0 - 4 David Larsson, Oliver Johansson Kärra Sporthall
2016-12-10 10:00 065002076 Lindome IBK F06 Grön - Partille IBS F06 4 - 0 Almåshallen B
2016-12-11 09:00 065002077 FBC Lerum F06 Svart - Landvetter IBK F06 0 - 1 Hugo Bergquist, Felix Brendelökken Rydsbergshallen
2016-12-11 10:00 065002074 Floda IBK F06 - Pixbo Wallenstam IBK F06 Röd 1 - 8 Emma Söderqvist, Elin Ågren Alléhallen
2016-12-11 10:00 065002078 FBC Lerum F06 Röd - IK Zenith F06-07 7 - 3 Felix Brendelökken, Hugo Bergquist Rydsbergshallen
2016-12-11 10:10 065002075 Pixbo Wallenstam IBK F06 Svart - Eken IBK F06 4 - 1 Isak Fägerhag, Alex Garcia Mölnlycke Idrottshall B
2016-12-11 10:20 065002080 Ale IBF F06 - Hindås IBK F06/07 16 - 3 Lucas Arkevall, Sebastian Hall Ale Kulturrum
2016-12-16 19:45 065002084 Eken IBK F06 - FBC Lerum F06 Svart 0 - 6 Erik Borgvall, Johannes Wikström Ekenhallen 1
2016-12-17 10:00 065002085 Partille IBS F06 - FBC Lerum F06 Röd 1 - 5 , Philip Blom Qvisthallen
2016-12-18 08:40 065002087 IK Zenith F06-07 - Ale IBF F06 1 - 8 Wille Nygren, Jesper Zell Björlanda Idrottshall
2016-12-18 12:20 065002083 Pixbo Wallenstam IBK F06 Röd - Lindome IBK F06 Grön 6 - 0 Kalle Lundgren, Simon Hoffmann Wallenstam Arena A
2016-12-18 12:30 065002082 Kärra IBK F06 - Pixbo Wallenstam IBK F06 Svart 3 - 2 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Kärra Sporthall
2017-01-08 16:00 065002088 Fristads GoIF F06 Gbg - Hindås IBK F06/07 11 - 0 Fristadhallen, Fristad
2017-01-14 09:00 065002103 Partille IBS F06 - Fristads GoIF F06 Gbg 3 - 1 Jesper Björklund Greter, David Ganefalk Qvisthallen
2017-01-14 10:00 065002104 Landvetter IBK F06 - IK Zenith F06-07 10 - 0 , Maja Johansson Landvetter Idrottshall
2017-01-14 11:00 065002102 Eken IBK F06 - Hindås IBK F06/07 4 - 2 , Milan Siljegovic Ekenhallen 1
2017-01-14 15:00 065002098 Pixbo Wallenstam IBK F06 Svart - FBC Lerum F06 Svart 4 - 0 Malin Damgren, Agnes Norin Mölnlycke Idrottshall B
2017-01-15 14:30 065002099 Floda IBK F06 - FBC Lerum F06 Röd 1 - 7 , Janne Ranelöv Alléhallen
2017-01-15 14:30 065002101 Pixbo Wallenstam IBK F06 Röd - Ale IBF F06 3 - 3 Hannes Karlsson, Johan Karlsson Mölnlycke Idrottshall B
2017-01-21 11:00 065002108 Ale IBF F06 - Floda IBK F06 5 - 1 Lukas Linde, Erik Dreifeldt Ale Kulturrum
2017-01-22 08:30 065002106 FBC Lerum F06 Röd - Lindome IBK F06 Grön 3 - 0 Isabella Björnum, Linus Nowén Rydsbergshallen
2017-01-22 09:00 065002111 IK Zenith F06-07 - Eken IBK F06 1 - 6 Björlanda Idrottshall
2017-01-22 11:00 065002112 Landvetter IBK F06 - Partille IBS F06 10 - 1 Lucas Aebischer Skogbäck, Viktor Åkestrand Landvetter Idrottshall
2017-01-22 11:55 065002109 Hindås IBK F06/07 - Kärra IBK F06 0 - 0 Malin Damgren, Agnes Norin Hindås Idrottshall
2017-01-22 12:00 065002110 Fristads GoIF F06 Gbg - Pixbo Wallenstam IBK F06 Röd 0 - 8 Fristadhallen, Fristad
2017-01-28 10:00 065002120 Eken IBK F06 - Partille IBS F06 4 - 2 , Milan Siljegovic Ekenhallen 1
2017-01-29 11:00 065002115 Lindome IBK F06 Grön - Ale IBF F06 1 - 1 Jonatan Salmi, Gustav Jögi Streteredsskolan
2017-01-29 13:30 065002116 Pixbo Wallenstam IBK F06 Svart - Hindås IBK F06/07 10 - 1 Ludvig Chen, Hugo Borg Mölnlycke Idrottshall B
2017-01-29 13:30 065002118 Kärra IBK F06 - IK Zenith F06-07 7 - 1 Ludvig Backman, Matias Hakamäki Kärra Sporthall
2017-01-29 14:30 065002117 Floda IBK F06 - Fristads GoIF F06 Gbg 8 - 2 Emma Söderqvist, Vendela Nilsson Alléhallen
2017-01-29 15:30 065002119 Pixbo Wallenstam IBK F06 Röd - Landvetter IBK F06 2 - 2 Kalle Lundgren, Filip Wramdemark Wallenstam Arena A
2017-02-04 09:00 065002128 Eken IBK F06 - Pixbo Wallenstam IBK F06 Röd 2 - 6 , Christina Karlsson Ekenhallen 1
2017-02-04 11:00 065002122 Ale IBF F06 - FBC Lerum F06 Röd 3 - 2 , Emil Rydberg Ale Kulturrum
2017-02-05 09:00 065002125 IK Zenith F06-07 - Pixbo Wallenstam IBK F06 Svart 0 - 11 Hanna Järdhage, Susanna Furubom Björlanda Idrottshall
2017-02-05 09:00 065002126 Landvetter IBK F06 - Floda IBK F06 9 - 1 Viktor Åkestrand, Linus Svensson Landvetter Idrottshall
2017-02-05 10:30 065002123 Hindås IBK F06/07 - FBC Lerum F06 Svart 0 - 0 Malin Damgren, Agnes Norin Hindås Idrottshall
2017-02-05 16:40 065002127 Partille IBS F06 - Kärra IBK F06 1 - 2 , Janne Ranelöv Öjersjö Idrottshall
2017-02-05 17:00 065002124 Fristads GoIF F06 Gbg - Lindome IBK F06 Grön 4 - 4 Fristadhallen, Fristad
2017-02-25 14:00 065002134 Pixbo Wallenstam IBK F06 Svart - Partille IBS F06 2 - 2 Adam Andersson, Adam Wang Svensson Mölnlycke Idrottshall B
2017-02-26 09:00 065002132 FBC Lerum F06 Svart - IK Zenith F06-07 1 - 0 Tea Kralj, Emelie Larsson Rydsbergshallen
2017-02-26 09:00 065002133 Lindome IBK F06 Grön - Landvetter IBK F06 0 - 8 Moa Bernvid, Andrea Sveder Almåshallen B
2017-02-26 10:00 065002131 FBC Lerum F06 Röd - Fristads GoIF F06 Gbg 2 - 1 Emelie Larsson, Tea Kralj Rydsbergshallen
2017-02-26 12:30 065002136 Kärra IBK F06 - Pixbo Wallenstam IBK F06 Röd 1 - 1 David Larsson, Oliver Johansson Kärra Sporthall
2017-02-26 15:20 065002135 Floda IBK F06 - Eken IBK F06 2 - 6 Emma Söderqvist, Casper Elfstrand Alléhallen
2017-03-04 12:00 065002151 Lindome IBK F06 Grön - Kärra IBK F06 0 - 2 , Gustav Jögi Almåshallen B
2017-03-04 12:40 065002149 FBC Lerum F06 Röd - Eken IBK F06 3 - 2 Hugo Bergquist, Oscar Ahlsén Rydsbergshallen
2017-03-04 13:40 065002150 FBC Lerum F06 Svart - Pixbo Wallenstam IBK F06 Röd 1 - 1 Hugo Bergquist, Oscar Ahlsén Rydsbergshallen
2017-03-05 12:00 065002147 Ale IBF F06 - Landvetter IBK F06 4 - 3 Alfred Wendt, Lucas Arkevall Kronan Älvängen
2017-03-05 14:20 065002152 Pixbo Wallenstam IBK F06 Svart - Floda IBK F06 9 - 1 Johan Karlsson, Hannes Karlsson Mölnlycke Idrottshall B
2017-04-02 15:10 065002146 Hindås IBK F06/07 - IK Zenith F06-07 , Janne Ranelöv Hindås Idrottshall
2017-03-11 10:00 065002156 Eken IBK F06 - Ale IBF F06 1 - 2 Emrik Lindahl, Erik Borgvall Ekenhallen 1
2017-03-12 09:00 065002155 Partille IBS F06 - Hindås IBK F06/07 0 - 0 , Axel Bodén Vallhamra Sportcenter
2017-03-12 10:45 065002154 Fristads GoIF F06 Gbg - Landvetter IBK F06 0 - 6 Fristadhallen, Fristad
2017-03-12 11:30 065002158 Kärra IBK F06 - FBC Lerum F06 Röd 0 - 5 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Kärra Sporthall
2017-03-12 15:20 065002159 Floda IBK F06 - FBC Lerum F06 Svart 1 - 1 , Vendela Nilsson Alléhallen
2017-03-12 15:30 065002160 Pixbo Wallenstam IBK F06 Svart - Lindome IBK F06 Grön 4 - 1 Rasmus Thorén, Madeleine Chen Mölnlycke Idrottshall B
2017-03-18 10:40 065002165 Ale IBF F06 - Kärra IBK F06 4 - 2 Jonna Karlsson, Agnes Berglund Ale Kulturrum
2017-03-18 16:45 065002163 Fristads GoIF F06 Gbg - Eken IBK F06 0 - 0 Fristadhallen, Fristad
2017-03-19 10:00 065002167 FBC Lerum F06 Röd - Pixbo Wallenstam IBK F06 Svart 1 - 1 Oscar Ahlsén, Ludvig Gustafsson Rydsbergshallen
2017-03-19 11:00 065002168 FBC Lerum F06 Svart - Lindome IBK F06 Grön 0 - 1 Daniel Algurén, Filip Lakander Rydsbergshallen
2017-03-19 12:45 065002164 Hindås IBK F06/07 - Pixbo Wallenstam IBK F06 Röd 0 - 0 , Milan Siljegovic Hindås Idrottshall
2017-03-19 13:00 065002162 IK Zenith F06-07 - Partille IBS F06 0 - 7 Hanna Järdhage, Susanna Furubom Björlanda Idrottshall
2017-03-26 11:00 065002179 Landvetter IBK F06 - Kärra IBK F06 2 - 1 Viktor Åkestrand, Lucas Aebischer Skogbäck Landvetter Idrottshall
2017-03-26 11:20 065002183 Ale IBF F06 - FBC Lerum F06 Svart 3 - 4 Emil Rydberg, Erik Dreifeldt Ale Kulturrum
2017-03-26 11:30 065002182 Hindås IBK F06/07 - Lindome IBK F06 Grön 1 - 12 Patrik Jonasson, Patrik Jonasson Hindås Idrottshall
2017-03-26 12:00 065002181 Fristads GoIF F06 Gbg - Pixbo Wallenstam IBK F06 Svart 0 - 3 Fristadhallen, Fristad
2017-03-26 12:50 065002178 Partille IBS F06 - Pixbo Wallenstam IBK F06 Röd 0 - 10 , Milan Siljegovic Vallhamra Sportcenter
2017-03-26 13:00 065002180 IK Zenith F06-07 - Floda IBK F06 2 - 2 Carl Rasmusson, Robin Ahlenius Jardås Björlanda Idrottshall
NEWBODY Flickor - 07
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2016-10-15 10:15 065003006 Stenungsunds IBK F07 Gbg - Ale IBF F07 3 - 0 Stenungsund Arena
2016-10-16 10:30 065003001 FBC Lerum F07 Röd - Landvetter IBK F07/08 Vit 4 - 2 Arvid Petersén, Cajsa Reuterberg Rydsbergshallen
2016-10-16 11:30 065003002 FBC Lerum F07 Svart - Pixbo Wallenstam IBK F07 Röd 6 - 6 Arvid Petersén, Cajsa Reuterberg Rydsbergshallen
2016-10-16 13:40 065003005 Kärra IBK F-07 - IBF Backadalen F07 6 - 0 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Kärra Sporthall
2016-10-16 15:30 065003004 Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit - Lindome IBK F07 Lila 0 - 2 Simon Hoffmann, Rasmus Thorén Mölnlycke Idrottshall B
2016-10-22 09:00 065003009 Lindome IBK F07 Lila - Kärra IBK F-07 2 - 1 Andrea Sveder, Alva Skogsborn Almåshallen B
2016-10-22 12:10 065003012 Landvetter IBK F07/08 Vit - FBC Lerum F07 Svart 6 - 8 Viktor Åkestrand, Maja Johansson Landvetter Idrottshall
2016-10-23 11:20 065003007 Ale IBF F07 - FBC Lerum F07 Röd 5 - 1 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Ale Kulturrum
2016-10-23 16:50 065003008 IBF Backadalen F07 - Stenungsunds IBK F07 Gbg 0 - 9 Tuve Sporthall
2016-10-29 13:30 065003022 Pixbo Wallenstam IBK F07 Röd - Kärra IBK F-07 2 - 4 Kalle Lundgren, Simon Hoffmann Mölnlycke Idrottshall B
2016-10-29 14:30 065003020 Lindome IBK F07 Lila - Ale IBF F07 3 - 2 Kevin Börjesson, Jonatan Salmi Almåshallen B
2016-10-30 11:00 065003023 Landvetter IBK F07/08 Vit - Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit 3 - 1 Malin Damgren, Agnes Norin Landvetter Idrottshall
2016-10-30 13:00 065003019 FBC Lerum F07 Röd - IBF Backadalen F07 5 - 1 Isabella Björnum, Frida Zätterman Rydsbergshallen
2016-11-12 10:15 065003028 Stenungsunds IBK F07 Gbg - Pixbo Wallenstam IBK F07 Röd 5 - 3 Stenungsund Arena
2016-11-12 15:00 065003026 Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit - FBC Lerum F07 Svart 4 - 0 Hannes Karlsson, Isak Fägerhag Mölnlycke Idrottshall B
2016-11-13 10:00 065003027 Kärra IBK F-07 - Landvetter IBK F07/08 Vit 3 - 3 Ludvig Backman, Matias Hakamäki Provisoriska hallen (Backa)
2016-11-13 12:00 065003030 IBF Backadalen F07 - Lindome IBK F07 Lila 1 - 13 Joel Fors, Jesper Jernstedt Tuve Sporthall
2016-11-19 14:40 065003034 Landvetter IBK F07/08 Vit - Stenungsunds IBK F07 Gbg 2 - 4 Linus Svensson, Lucas Aebischer Skogbäck Landvetter Idrottshall
2016-11-20 10:30 065003033 Pixbo Wallenstam IBK F07 Röd - Ale IBF F07 1 - 9 Agnes Norin, Malin Damgren Mölnlycke Idrottshall B
2016-11-20 12:10 065003031 FBC Lerum F07 Röd - Lindome IBK F07 Lila 2 - 3 Jakob Engström, Frida Zätterman Hjällsnäshallen B-hallen
2016-11-20 13:10 065003035 FBC Lerum F07 Svart - Kärra IBK F-07 0 - 3 Frida Zätterman, Jakob Engström Hjällsnäshallen B-hallen
2016-12-03 10:20 065003040 Ale IBF F07 - Landvetter IBK F07/08 Vit 16 - 0 Lucas Arkevall, Sebastian Hall Ale Kulturrum
2016-12-03 13:00 065003037 Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit - FBC Lerum F07 Röd 1 - 3 Hugo Borg, Ludvig Chen Mölnlycke Idrottshall B
2016-12-04 09:00 065003041 IBF Backadalen F07 - Pixbo Wallenstam IBK F07 Röd 6 - 2 Alexander Petrovic Johansson, Fredrik Ohlsson Tuve Sporthall
2016-12-04 10:15 065003039 Stenungsunds IBK F07 Gbg - FBC Lerum F07 Svart 4 - 4 Stenungsund Arena
2016-12-10 10:00 065003045 Landvetter IBK F07/08 Vit - IBF Backadalen F07 2 - 4 Maja Johansson, Linus Svensson Landvetter Idrottshall
2016-12-10 13:00 065003044 Pixbo Wallenstam IBK F07 Röd - Lindome IBK F07 Lila 0 - 7 Johan Karlsson, Hannes Karlsson Mölnlycke Idrottshall B
2016-12-10 15:00 065003048 Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit - Kärra IBK F-07 2 - 2 Filip Wramdemark, Oskar Härsjö Mölnlycke Idrottshall B
2016-12-11 14:00 065003046 FBC Lerum F07 Svart - Ale IBF F07 3 - 5 Linus Nowén, Emelie Larsson Rydsbergshallen
2016-12-17 10:00 065003053 Lindome IBK F07 Lila - Landvetter IBK F07/08 Vit 4 - 2 Alva Skogsborn, Ej offentliggjord Almåshallen B
2016-12-17 10:15 065003050 Stenungsunds IBK F07 Gbg - Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit 5 - 0 Stenungsund Arena
2016-12-18 13:30 065003049 Kärra IBK F-07 - FBC Lerum F07 Röd 3 - 8 Ludvig Backman, Matias Hakamäki Kärra Sporthall
2016-12-18 17:00 065003052 IBF Backadalen F07 - FBC Lerum F07 Svart 3 - 2 Elsa Svedman, Emina Begic Tuve Sporthall
2017-01-14 14:00 065003059 Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit - Ale IBF F07 4 - 7 Agnes Norin, Malin Damgren Mölnlycke Idrottshall B
2017-01-15 09:00 065003057 FBC Lerum F07 Svart - Lindome IBK F07 Lila 3 - 11 Emelie Larsson, Tea Kralj Rydsbergshallen
2017-01-15 11:30 065003060 Kärra IBK F-07 - Stenungsunds IBK F07 Gbg 2 - 5 David Larsson, Oliver Johansson Kärra Sporthall
2017-01-15 12:00 065003055 FBC Lerum F07 Röd - Pixbo Wallenstam IBK F07 Röd 2 - 3 Felix Brendelökken, Arvid Petersén Rydsbergshallen
2017-01-21 10:00 065003062 Ale IBF F07 - Kärra IBK F-07 5 - 2 Lukas Linde, Erik Dreifeldt Ale Kulturrum
2017-01-21 10:15 065003061 Stenungsunds IBK F07 Gbg - FBC Lerum F07 Röd 4 - 3 Stenungsund Arena
2017-01-21 13:00 065003066 Pixbo Wallenstam IBK F07 Röd - Landvetter IBK F07/08 Vit 9 - 1 Simon Hoffmann, Alex Garcia Mölnlycke Idrottshall B
2017-01-22 11:00 065003063 IBF Backadalen F07 - Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit 2 - 4 Elsa Svedman, Emina Begic Tuve Sporthall
2017-01-28 13:00 065003068 Pixbo Wallenstam IBK F07 Röd - FBC Lerum F07 Svart 5 - 1 Oskar Härsjö, Rasmus Thorén Mölnlycke Idrottshall B
2017-01-29 09:00 065003070 Lindome IBK F07 Lila - Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit 4 - 0 Jonatan Salmi, Gustav Jögi Streteredsskolan
2017-01-29 10:00 065003067 Landvetter IBK F07/08 Vit - FBC Lerum F07 Röd 3 - 6 Ella Wallsten, Maja Isaksson Landvetter Idrottshall
2017-01-29 10:20 065003072 Ale IBF F07 - Stenungsunds IBK F07 Gbg 6 - 4 Agnes Berglund, Jonna Karlsson Ale Kulturrum
2017-01-29 15:00 065003071 IBF Backadalen F07 - Kärra IBK F-07 1 - 2 Alfred Weinitz Carlsson, Jesper Jernstedt Tuve Sporthall
2017-02-05 09:00 065003073 FBC Lerum F07 Röd - Ale IBF F07 2 - 6 Arvid Petersén, Isabella Björnum Rydsbergshallen
2017-02-05 09:15 065003074 Stenungsunds IBK F07 Gbg - IBF Backadalen F07 8 - 2 Kyrkenorumsskolan
2017-02-05 10:00 065003078 FBC Lerum F07 Svart - Landvetter IBK F07/08 Vit 9 - 2 Isabella Björnum, Arvid Petersén Rydsbergshallen
2017-02-05 13:30 065003075 Kärra IBK F-07 - Lindome IBK F07 Lila 2 - 5 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Kärra Sporthall
2017-02-25 10:40 065003086 Ale IBF F07 - Lindome IBK F07 Lila 1 - 6 Erik Dreifeldt, Sebastian Hall Ale Kulturrum
2017-02-25 13:00 065003089 Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit - Landvetter IBK F07/08 Vit 7 - 1 Ludvig Chen, Hugo Borg Wallenstam Arena A
2017-02-26 09:00 065003085 IBF Backadalen F07 - FBC Lerum F07 Röd 0 - 3 Emina Begic, Elsa Svedman Tuve Sporthall
2017-02-26 13:30 065003088 Kärra IBK F-07 - Pixbo Wallenstam IBK F07 Röd 2 - 3 David Larsson, Oliver Johansson Kärra Sporthall
2017-03-04 11:00 065003096 Lindome IBK F07 Lila - IBF Backadalen F07 11 - 4 , Gustav Jögi Almåshallen B
2017-03-04 14:40 065003092 FBC Lerum F07 Svart - Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit 3 - 4 Tea Kralj, Felix Bark Peterson Rydsbergshallen
2017-03-05 09:00 065003093 Landvetter IBK F07/08 Vit - Kärra IBK F-07 Viktor Åkestrand, Linus Svensson Landvetter Idrottshall
2017-03-11 13:00 065003094 Pixbo Wallenstam IBK F07 Röd - Stenungsunds IBK F07 Gbg 1 - 5 Hannes Karlsson, Johan Karlsson Mölnlycke Idrottshall B
2017-03-18 09:40 065003099 Ale IBF F07 - Pixbo Wallenstam IBK F07 Röd 9 - 2 Jonna Karlsson, Agnes Berglund Ale Kulturrum
2017-03-18 10:15 065003100 Stenungsunds IBK F07 Gbg - Landvetter IBK F07/08 Vit 8 - 4 Stenungsund Arena
2017-03-19 10:00 065003097 Lindome IBK F07 Lila - FBC Lerum F07 Röd 4 - 2 Maja Johansson, Linus Holm Almåshallen B
2017-03-19 14:40 065003101 Kärra IBK F-07 - FBC Lerum F07 Svart Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Kärra Sporthall
2017-03-19 13:30 065003107 Pixbo Wallenstam IBK F07 Röd - IBF Backadalen F07 2 - 1 Simon Hoffmann, Malin Damgren Mölnlycke Idrottshall B
2017-03-25 14:40 065003103 FBC Lerum F07 Röd - Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit 0 - 1 Jakob Engström, Linus Nowén Rydsbergshallen
2017-03-25 15:40 065003105 FBC Lerum F07 Svart - Stenungsunds IBK F07 Gbg 0 - 3 Jakob Engström, Linus Nowén Rydsbergshallen
2017-03-26 09:00 065003106 Landvetter IBK F07/08 Vit - Ale IBF F07 2 - 13 , Maja Johansson Landvetter Idrottshall
NEWBODY Vår Flickor -06/07 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-01-28 15:10 065000003 Lindome IBK F06/07 Lila - Dingle AIK F06 0 - 10 , Johannes Wikström Ekenhallen 1
2017-03-18 10:00 065000002 IBK Alingsås F06/07 - Floda IBK F06/07 4 - 3 Stadsskogshallen, Alingsås
2017-02-04 13:45 065000004 Floda IBK F06/07 - Frölunda IBK F06/07 7 - 3 , Vendela Nilsson Alléhallen
2017-04-08 10:00 065000006 Lindome IBK F06/07 Lila - IBK Alingsås F06/07 9 - 1 Almåshallen B
2017-02-26 15:00 065000007 Frölunda IBK F06/07 - Dingle AIK F06 2 - 3 , Milan Siljegovic Flatåsskolan
2017-03-11 14:00 065000008 Floda IBK F06/07 - Lindome IBK F06/07 Lila 4 - 2 , Vendela Nilsson Alléhallen
2017-03-11 13:00 065000011 IBK Alingsås F06/07 - Dingle AIK F06 3 - 2 Stadsskogshallen, Alingsås
2017-03-18 09:00 065000010 Lindome IBK F06/07 Lila - Frölunda IBK F06/07 4 - 3 Streteredsskolan
2017-03-25 10:30 065000015 Dingle AIK F06 - Floda IBK F06/07 1 - 0 Munkedals Idrottshall
2017-03-26 13:30 065000013 Frölunda IBK F06/07 - IBK Alingsås F06/07 2 - 4 Diako Ahmadi, Emrik Lindahl Flatåsskolan
NEWBODY Vår Flickor -06/08 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-01-22 10:30 065004002 FBC Lerum F07 - Lindås IBK F07/08 13 - 1 Linus Nowén, Isabella Björnum Rydsbergshallen
2017-01-28 12:00 065004003 Eken IBK F06/07 - Mölndals IBF F05-07 11 - 2 Andrea Sveder, Alva Skogsborn Ekenhallen 1
2017-02-04 10:00 065004006 Eken IBK F06/07 - FBC Lerum F07 2 - 3 Christina Karlsson Ekenhallen 1
2017-02-05 14:30 065004004 Lindås IBK F07/08 - IBF Älvstranden F07/08 4 - 9 Emma Olsson, Filip Mattsson Salming Arena
2017-02-26 10:30 065004008 Lindås IBK F07/08 - Eken IBK F06/07 , Tomas Levin Askims Sporthall
2017-02-26 13:30 065004007 IBF Älvstranden F07/08 - Mölndals IBF F05-07 9 - 4 , Sebastian Lundgren Lundbystrand 4
2017-03-12 13:40 065004011 FBC Lerum F07 - Mölndals IBF F05-07 6 - 4 Jakob Engström, Felix Bark Peterson Rydsbergshallen
2017-03-18 10:00 065004010 Eken IBK F06/07 - IBF Älvstranden F07/08 11 - 6 Christina Karlsson Ekenhallen 1
2017-03-25 09:00 065004015 Mölndals IBF F05-07 - Lindås IBK F07/08 3 - 2 Diako Ahmadi, Emrik Lindahl Aktiviteten A-Hall
2017-03-26 14:25 065004013 IBF Älvstranden F07/08 - FBC Lerum F07 5 - 5 , Sebastian Lundgren Lundbystrand 3
NEWBODY Vår Flickor -08 3
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-01-28 15:45 065005001 Stenungsunds IBK F08 - Floda IBK F08 Kyrkenorumsskolan
2017-01-28 16:20 065005002 Lindome IBK F08 - FBC Lerum F08 2 - 5 , Johannes Wikström Ekenhallen 1
2017-02-05 15:20 065005004 FBC Lerum F08 - Stenungsunds IBK F08 6 - 2 Daniel Algurén, Filip Lakander Rydsbergshallen
2017-03-04 13:00 065005006 Pixbo Wallenstam IBK F08 - Lindome IBK F08 Malin Damgren, Agnes Norin Mölnlycke Idrottshall B
2017-02-26 10:10 065005009 Floda IBK F08 - Lindome IBK F08 Emma Söderqvist, Casper Elfstrand Alléhallen
2017-02-26 11:00 065005008 FBC Lerum F08 - Pixbo Wallenstam IBK F08 Cajsa Reuterberg, Linus Nowén Rydsbergshallen
2017-03-18 15:00 065005010 Pixbo Wallenstam IBK F08 - Stenungsunds IBK F08 Hugo Kastrup, Anton Sederström Mölnlycke Idrottshall B
2017-03-19 13:50 065005012 Floda IBK F08 - FBC Lerum F08 , Vendela Nilsson Alléhallen
2017-03-25 14:30 065005013 Stenungsunds IBK F08 - Lindome IBK F08 Kyrkenorumsskolan
2017-03-25 16:00 065005014 Pixbo Wallenstam IBK F08 - Floda IBK F08 Hugo Kastrup, Anton Sederström Mölnlycke Idrottshall B

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis