Herrar Div 2 (2017/18)

Gruppspel
Herrar Div 2 Skåne
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-09-30 13:30 131001005 Lomma FBC H2 - FBC Helsingborg 8 - 2 Jonas Karlsson, Rikard Ohlin Slättängshallen
2017-09-30 14:00 131001004 Skurups IBK H2 - VV-84 SK Bjuv 15 - 4 Erik Hindemith, Fredrik Lundborg Skurups Sparbank Arena
2017-10-01 15:30 131001006 Malmhaug IBF H2 - Palmstaden IK H2 4 - 10 Leon Fuchs, Petter Niklasson Kulladals Sporthall
2017-10-01 16:00 131001001 Munka Ljungby IBK Akademi - Malmö FBC Ungdom H2 8 - 2 Mats Ekblad-Thun, Erik Höst Munkahallen
2017-10-01 18:00 131001003 Bjärreds IBK - Lönsboda IBK 9 - 4 Erik Hindemith, Fredrik Lundborg Bjärehovshallen
2018-02-15 20:00 131001002 FBC Engelholm H2 - IBK Höllviken H2 8 - 12 David Dornlöv, Hussein Ibrahim Kungsgårdshallen
2017-10-03 20:00 131001012 IBK Höllviken H2 - Malmhaug IBF H2 11 - 1 David Dornlöv, Petter Niklasson Halörhallen
2017-10-04 20:00 131001007 Lönsboda IBK - Munka Ljungby IBK Akademi 3 - 8 Mårten Högblom, Jonas Pettersson Lönsboda Sporthall
2017-10-04 20:00 131001009 FBC Helsingborg - Bjärreds IBK 3 - 12 Erik Hindemith, Fredrik Lundborg Helsingborg Arena B
2017-10-05 19:30 131001008 VV-84 SK Bjuv - FBC Engelholm H2 10 - 8 Mårten Högblom, Jonas Pettersson Brogårdaskolan
2017-10-05 19:30 131001010 Palmstaden IK H2 - Skurups IBK H2 8 - 12 Leon Fuchs, Petter Niklasson Söderslättshallen B
2017-10-05 20:00 131001011 Malmö FBC Ungdom H2 - Lomma FBC H2 4 - 10 Erik Hindemith, Fredrik Lundborg Kirsebergs Sporthall
2017-10-07 13:15 131001013 Munka Ljungby IBK Akademi - IBK Höllviken H2 8 - 6 Roger Jönsson, Tojje Sildén-Glemark Munkahallen
2017-10-07 13:30 131001014 FBC Engelholm H2 - Malmö FBC Ungdom H2 16 - 3 Leon Fuchs, Petter Niklasson Kungsgårdshallen
2017-10-07 15:00 131001016 Skurups IBK H2 - Lönsboda IBK 11 - 4 David Dornlöv, Hussein Ibrahim Rydsgårds Arena
2017-10-07 15:00 131001017 Lomma FBC H2 - Palmstaden IK H2 5 - 6 Peter Kellgren, Dennie Lind Slättängshallen
2017-10-08 15:30 131001018 Malmhaug IBF H2 - FBC Helsingborg 6 - 3 Jonas Pettersson, Mårten Högblom Kulladals Sporthall
2017-10-08 18:00 131001015 Bjärreds IBK - VV-84 SK Bjuv 16 - 3 Leon Fuchs, Petter Niklasson Bjärehovshallen
2017-10-13 20:15 131001019 FBC Helsingborg - Munka Ljungby IBK Akademi 3 - 7 Hussein Ibrahim, David Dornlöv Helsingborg Arena C
2017-10-13 20:30 131001022 IBK Höllviken H2 - Skurups IBK H2 4 - 5 Erik Hindemith, Fredrik Lundborg Halörhallen
2017-10-14 13:30 131001024 VV-84 SK Bjuv - Malmhaug IBF H2 7 - 8 Rikard Ohlin, Jonas Karlsson Brogårdaskolan
2017-10-15 15:00 131001020 Palmstaden IK H2 - FBC Engelholm H2 7 - 5 Hussein Ibrahim, Jens Staaf Söderslättshallen B
2017-10-15 15:00 131001023 Lönsboda IBK - Lomma FBC H2 9 - 4 Per-Ivar Kullman, Mikael Bohman Lönsboda Sporthall
2017-10-15 16:30 131001021 Malmö FBC Ungdom H2 - Bjärreds IBK 3 - 9 Mats Ekblad-Thun, Erik Höst Kirsebergs Sporthall
2017-10-19 19:45 131001027 Bjärreds IBK - IBK Höllviken H2 3 - 9 Erik Hindemith, Fredrik Lundborg Bjärehovshallen
2017-10-20 20:00 131001029 Lomma FBC H2 - VV-84 SK Bjuv 16 - 9 Leon Fuchs, Petter Niklasson Slättängshallen
2017-10-21 13:30 131001026 FBC Engelholm H2 - FBC Helsingborg 8 - 7 e.förl. Håkan Bondesson, Isac Bondesson Kungsgårdshallen
2017-10-21 15:30 131001028 Skurups IBK H2 - Malmö FBC Ungdom H2 14 - 0 Leon Fuchs, Petter Niklasson Skurups Sparbank Arena
2017-10-22 15:30 131001030 Malmhaug IBF H2 - Lönsboda IBK 5 - 11 Petter Niklasson, Leon Fuchs Kulladals Sporthall
2017-10-22 16:00 131001025 Munka Ljungby IBK Akademi - Palmstaden IK H2 11 - 4 Mats Ekblad-Thun, Erik Höst Munkahallen
2017-10-26 19:30 131001032 Palmstaden IK H2 - Bjärreds IBK 6 - 9 David Dornlöv, Hussein Ibrahim Söderslättshallen B
2017-10-26 19:30 131001033 VV-84 SK Bjuv - Munka Ljungby IBK Akademi 1 - 14 Erik Hindemith, Fredrik Lundborg Brogårdaskolan
2017-10-27 19:15 131001036 Malmö FBC Ungdom H2 - Malmhaug IBF H2 6 - 3 Peter Kellgren, Dennie Lind Kirsebergs Sporthall
2017-10-28 15:00 131001031 Lönsboda IBK - FBC Engelholm H2 6 - 7 Petter Niklasson, Leon Fuchs Lönsboda Sporthall
2017-10-28 15:00 131001035 Lomma FBC H2 - IBK Höllviken H2 6 - 7 Erik Hindemith, Fredrik Lundborg Slättängshallen
2017-10-28 16:00 131001034 FBC Helsingborg - Skurups IBK H2 4 - 10 Peter Kellgren, Dennie Lind Helsingborg Arena B
2017-11-10 20:00 131001037 Munka Ljungby IBK Akademi - Bjärreds IBK 5 - 5 e.förl. Hussein Ibrahim, David Dornlöv Munkahallen
2017-11-10 20:30 131001041 IBK Höllviken H2 - FBC Helsingborg 2 - 3 Erik Hindemith, Fredrik Lundborg Halörhallen
2017-11-11 13:30 131001038 FBC Engelholm H2 - Lomma FBC H2 7 - 5 David Dornlöv, Hussein Ibrahim Kungsgårdshallen
2017-11-11 13:30 131001042 VV-84 SK Bjuv - Palmstaden IK H2 1 - 15 Erik Hindemith, Fredrik Lundborg Brogårdaskolan
2017-11-12 15:30 131001039 Malmhaug IBF H2 - Skurups IBK H2 1 - 10 Petter Niklasson, Leon Fuchs Kulladals Sporthall
2017-11-12 16:00 131001040 Malmö FBC Ungdom H2 - Lönsboda IBK 1 - 8 Erik Hindemith, Fredrik Lundborg Kirsebergs Sporthall
2017-11-17 19:30 131001047 IBK Höllviken H2 - VV-84 SK Bjuv 10 - 2 Leon Fuchs, Petter Niklasson Halörhallen
2017-11-18 14:00 131001043 Skurups IBK H2 - FBC Engelholm H2 7 - 5 Roger Jönsson, Tojje Sildén-Glemark Skurups Sparbank Arena
2017-11-18 14:30 131001044 Lomma FBC H2 - Munka Ljungby IBK Akademi 9 - 4 Leon Fuchs, Petter Niklasson Slättängshallen
2017-11-18 15:00 131001048 Lönsboda IBK - Palmstaden IK H2 5 - 4 Erik Hindemith, Fredrik Lundborg Lönsboda Sporthall
2017-11-19 14:00 131001046 FBC Helsingborg - Malmö FBC Ungdom H2 9 - 8 e.förl. Erik Hindemith, Fredrik Lundborg Helsingborg Arena B
2017-11-19 18:00 131001045 Bjärreds IBK - Malmhaug IBF H2 10 - 4 Håkan Bondesson, Isac Bondesson Bjärehovshallen
2017-11-24 19:00 131001054 Palmstaden IK H2 - IBK Höllviken H2 4 - 10 Roger Jönsson, Håkan Bondesson Söderslättshallen B
2017-11-24 20:00 131001050 Munka Ljungby IBK Akademi - Skurups IBK H2 3 - 12 Petter Niklasson, Leon Fuchs Munkahallen
2017-11-25 13:30 131001051 FBC Engelholm H2 - Malmhaug IBF H2 5 - 3 David Dornlöv, Hussein Ibrahim Kungsgårdshallen
2017-11-25 18:00 131001053 Lönsboda IBK - FBC Helsingborg 9 - 7 Mats Ekblad-Thun, Erik Höst Lönsboda Sporthall
2017-11-26 17:00 131001052 Malmö FBC Ungdom H2 - VV-84 SK Bjuv 3 - 11 Håkan Bondesson, Isac Bondesson Kirsebergs Sporthall
2017-11-26 18:00 131001049 Bjärreds IBK - Lomma FBC H2 9 - 7 Leon Fuchs, Petter Niklasson Bjärehovshallen
2017-12-01 20:00 131001058 IBK Höllviken H2 - Malmö FBC Ungdom H2 5 - 4 Erik Hindemith, Fredrik Lundborg Halörhallen
2017-12-02 13:30 131001055 FBC Engelholm H2 - Munka Ljungby IBK Akademi 7 - 3 Erik Hindemith, Fredrik Lundborg Kungsgårdshallen
2017-12-02 13:30 131001059 VV-84 SK Bjuv - Lönsboda IBK 3 - 14 Per-Ivar Kullman, Mikael Bohman Brogårdaskolan
2017-12-02 15:00 131001056 Skurups IBK H2 - Bjärreds IBK 9 - 3 David Dornlöv, Hussein Ibrahim Skurups Sparbank Arena
2017-12-02 15:00 131001060 Palmstaden IK H2 - FBC Helsingborg 9 - 5 Rickard Nilsson, Petter Niklasson Söderslättshallen B
2017-12-03 15:30 131001057 Malmhaug IBF H2 - Lomma FBC H2 7 - 11 Håkan Bondesson, Isac Bondesson Sundsbrohallen
2017-12-08 19:30 131001063 Lomma FBC H2 - Skurups IBK H2 2 - 1 David Dornlöv, Hussein Ibrahim Slättängshallen
2017-12-09 15:30 131001065 Lönsboda IBK - IBK Höllviken H2 3 - 5 Jonas Pettersson, Mårten Högblom Lönsboda Sporthall
2017-12-09 16:00 131001061 Munka Ljungby IBK Akademi - Malmhaug IBF H2 9 - 3 Mattias Sjöstedt, Ola Nilsson Munkahallen
2017-12-10 16:30 131001064 Malmö FBC Ungdom H2 - Palmstaden IK H2 5 - 7 Leon Fuchs, Petter Niklasson Kirsebergs Sporthall
2017-12-10 18:00 131001062 Bjärreds IBK - FBC Engelholm H2 5 - 6 e.förl. Erik Hindemith, Fredrik Lundborg Bjärehovshallen
2018-03-08 20:15 131001066 FBC Helsingborg - VV-84 SK Bjuv 8 - 3 Håkan Bondesson, Roger Jönsson Helsingborg Arena C
2017-12-14 19:30 131001072 Palmstaden IK H2 - Malmhaug IBF H2 12 - 4 Leon Fuchs, Petter Niklasson Söderslättshallen B
2017-12-15 20:00 131001068 IBK Höllviken H2 - FBC Engelholm H2 5 - 4 Hussein Ibrahim, David Dornlöv Halörhallen
2017-12-16 13:30 131001070 VV-84 SK Bjuv - Skurups IBK H2 8 - 10 Isac Bondesson, Håkan Bondesson Brogårdaskolan
2017-12-16 16:00 131001069 Lönsboda IBK - Bjärreds IBK 3 - 2 e.förl. Petter Niklasson, Leon Fuchs Lönsboda Sporthall
2017-12-16 16:00 131001071 FBC Helsingborg - Lomma FBC H2 3 - 7 David Dornlöv, Hussein Ibrahim Helsingborg Arena B
2017-12-17 16:00 131001067 Malmö FBC Ungdom H2 - Munka Ljungby IBK Akademi 5 - 7 Fredrik Lundborg, Erik Hindemith Kirsebergs Sporthall
2018-01-10 20:00 131001073 Munka Ljungby IBK Akademi - Lönsboda IBK 9 - 7 Mårten Högblom, Jonas Pettersson Munkahallen
2018-01-11 20:00 131001074 FBC Engelholm H2 - VV-84 SK Bjuv 6 - 4 Mårten Högblom, Jonas Pettersson Kungsgårdshallen
2018-01-11 20:00 131001075 Bjärreds IBK - FBC Helsingborg 12 - 4 Klas Sjölin, Roger Persson Bjärehovshallen
2018-01-11 20:00 131001076 Skurups IBK H2 - Palmstaden IK H2 18 - 6 Petter Niklasson, Leon Fuchs Skurups Sparbank Arena
2018-01-11 20:00 131001077 Lomma FBC H2 - Malmö FBC Ungdom H2 7 - 6 Håkan Bondesson, Isac Bondesson Slättängshallen
2018-01-11 20:00 131001078 Malmhaug IBF H2 - IBK Höllviken H2 4 - 11 Hussein Ibrahim, David Dornlöv Kulladals Sporthall
2018-01-13 11:30 131001079 IBK Höllviken H2 - Munka Ljungby IBK Akademi 8 - 7 Leon Fuchs, Petter Niklasson Halörhallen
2018-01-13 13:30 131001081 VV-84 SK Bjuv - Bjärreds IBK 9 - 8 David Dornlöv, Hussein Ibrahim Brogårdaskolan
2018-01-13 15:00 131001082 Lönsboda IBK - Skurups IBK H2 3 - 5 Mikael Bohman, Per-Ivar Kullman Lönsboda Sporthall
2018-01-13 16:30 131001080 Malmö FBC Ungdom H2 - FBC Engelholm H2 3 - 5 Erik Hindemith, Fredrik Lundborg Kirsebergs Sporthall
2018-01-14 15:00 131001083 Palmstaden IK H2 - Lomma FBC H2 4 - 9 Erik Hindemith, Fredrik Lundborg Söderslättshallen B
2018-01-14 15:30 131001084 FBC Helsingborg - Malmhaug IBF H2 10 - 9 e.förl. Erik Höst, Petter Niklasson Västergårdshallen
2018-01-19 20:00 131001085 Munka Ljungby IBK Akademi - FBC Helsingborg 9 - 5 David Dornlöv, Hussein Ibrahim Munkahallen
2018-01-20 13:30 131001086 FBC Engelholm H2 - Palmstaden IK H2 7 - 6 e.förl. Hussein Ibrahim, David Dornlöv Kungsgårdshallen
2018-01-20 14:30 131001088 Skurups IBK H2 - IBK Höllviken H2 10 - 7 Erik Hindemith, Fredrik Lundborg Skurups Sparbank Arena
2018-01-20 17:00 131001089 Lomma FBC H2 - Lönsboda IBK 12 - 6 Leon Fuchs, Petter Niklasson Slättängshallen
2018-01-21 15:30 131001090 Malmhaug IBF H2 - VV-84 SK Bjuv 6 - 11 Mårten Högblom, Jonas Pettersson Kulladals Sporthall
2018-01-21 16:00 131001087 Bjärreds IBK - Malmö FBC Ungdom H2 8 - 4 Petter Niklasson, Leon Fuchs Bjärehovshallen
2018-01-25 19:30 131001095 VV-84 SK Bjuv - Lomma FBC H2 11 - 9 Hussein Ibrahim, David Dornlöv Brogårdaskolan
2018-01-26 20:30 131001093 IBK Höllviken H2 - Bjärreds IBK 5 - 8 Fredrik Lundborg, Erik Hindemith Halörhallen
2018-01-27 15:00 131001096 Lönsboda IBK - Malmhaug IBF H2 WO (5 - 0) Lönsboda Sporthall
2018-01-28 13:00 131001094 Malmö FBC Ungdom H2 - Skurups IBK H2 5 - 12 Erik Höst, Mats Ekblad-Thun Kirsebergs Sporthall
2018-01-28 14:30 131001092 FBC Helsingborg - FBC Engelholm H2 1 - 2 Erik Hindemith, Fredrik Lundborg Helsingborg Arena A
2018-01-28 15:00 131001091 Palmstaden IK H2 - Munka Ljungby IBK Akademi 3 - 8 Leon Fuchs, Petter Niklasson Söderslättshallen B
2018-02-03 13:30 131001097 FBC Engelholm H2 - Lönsboda IBK 5 - 3 Mårten Högblom, Jonas Pettersson Kungsgårdshallen
2018-02-03 14:00 131001100 Skurups IBK H2 - FBC Helsingborg 8 - 9 Hussein Ibrahim, David Dornlöv Skurups Sparbank Arena
2018-02-04 15:30 131001102 Malmhaug IBF H2 - Malmö FBC Ungdom H2 8 - 5 Leon Fuchs, Petter Niklasson Kulladals Sporthall
2018-02-04 16:30 131001099 Munka Ljungby IBK Akademi - VV-84 SK Bjuv 7 - 3 Håkan Bondesson, Isac Bondesson Munkahallen
2018-02-04 18:30 131001098 Bjärreds IBK - Palmstaden IK H2 9 - 5 Erik Hindemith, Hussein Ibrahim Bjärehovshallen
2018-02-06 20:00 131001101 IBK Höllviken H2 - Lomma FBC H2 9 - 6 Rickard Nilsson, Leon Fuchs Halörhallen
2018-02-08 20:00 131001103 Bjärreds IBK - Munka Ljungby IBK Akademi 4 - 5 e.förl. Fredrik Lundborg, Erik Hindemith Bjärehovshallen
2018-02-09 19:30 131001104 Lomma FBC H2 - FBC Engelholm H2 8 - 13 Erik Hindemith, Fredrik Lundborg Slättängshallen
2018-02-09 20:15 131001107 FBC Helsingborg - IBK Höllviken H2 9 - 2 David Dornlöv, Hussein Ibrahim Västergårdshallen
2018-02-10 14:30 131001105 Skurups IBK H2 - Malmhaug IBF H2 12 - 3 Hussein Ibrahim, David Dornlöv Skurups Sparbank Arena
2018-02-10 15:00 131001106 Lönsboda IBK - Malmö FBC Ungdom H2 5 - 5 e.förl. Per-Ivar Kullman, Roger Jönsson Lönsboda Sporthall
2018-02-10 15:00 131001108 Palmstaden IK H2 - VV-84 SK Bjuv 9 - 6 Tobias Sonesson, Fredrik Berglund Sonesson Söderslättshallen B
2018-02-15 19:30 131001111 Malmhaug IBF H2 - Bjärreds IBK 4 - 9 Håkan Bondesson, Isac Bondesson Kulladals Sporthall
2018-02-16 20:00 131001110 Munka Ljungby IBK Akademi - Lomma FBC H2 4 - 3 e.förl. Erik Hindemith, Fredrik Lundborg Munkahallen
2018-02-17 13:30 131001109 FBC Engelholm H2 - Skurups IBK H2 7 - 5 Petter Niklasson, Leon Fuchs Kungsgårdshallen
2018-02-17 13:30 131001113 VV-84 SK Bjuv - IBK Höllviken H2 9 - 19 Erik Höst, Mats Ekblad-Thun Brogårdaskolan
2018-02-17 15:00 131001114 Palmstaden IK H2 - Lönsboda IBK 6 - 3 Fredrik Lundborg, Erik Hindemith Söderslättshallen B
2018-02-18 17:30 131001112 Malmö FBC Ungdom H2 - FBC Helsingborg 7 - 6 e.förl. Leon Fuchs, Petter Niklasson Kirsebergs Sporthall
2018-03-02 20:00 131001119 FBC Helsingborg - Lönsboda IBK 5 - 6 Mårten Högblom, Jonas Pettersson Norrehedshallen
2018-03-02 20:30 131001120 IBK Höllviken H2 - Palmstaden IK H2 9 - 4 Leon Fuchs, Petter Niklasson Halörhallen
2018-03-03 13:30 131001118 VV-84 SK Bjuv - Malmö FBC Ungdom H2 13 - 4 Mårten Högblom, Jonas Pettersson Brogårdaskolan
2018-03-03 14:30 131001116 Skurups IBK H2 - Munka Ljungby IBK Akademi 9 - 1 Petter Niklasson, Leon Fuchs Skurups Sparbank Arena
2018-03-03 15:30 131001115 Lomma FBC H2 - Bjärreds IBK 6 - 5 David Dornlöv, Fredrik Lundborg Slättängshallen
2018-03-04 15:30 131001117 Malmhaug IBF H2 - FBC Engelholm H2 3 - 11 Mats Ekblad-Thun, Erik Höst Kulladals Sporthall
2018-03-09 19:30 131001123 Lomma FBC H2 - Malmhaug IBF H2 19 - 3 Mats Ekblad-Thun, Erik Höst Slättängshallen
2018-03-09 19:45 131001124 Malmö FBC Ungdom H2 - IBK Höllviken H2 7 - 13 Jonas Pettersson, Mårten Högblom Kirsebergs Sporthall
2018-03-09 20:00 131001121 Munka Ljungby IBK Akademi - FBC Engelholm H2 4 - 5 e.förl. Edo Sabanovic, Marcus Karlström Munkahallen
2018-03-10 15:00 131001125 Lönsboda IBK - VV-84 SK Bjuv 20 - 1 Hussein Ibrahim, David Dornlöv Lönsboda Sporthall
2018-03-11 15:30 131001126 FBC Helsingborg - Palmstaden IK H2 9 - 6 Ola Nilsson, David Dornlöv Västergårdshallen
2018-03-11 18:00 131001122 Bjärreds IBK - Skurups IBK H2 5 - 6 e.förl. Petter Niklasson, Leon Fuchs Bjärehovshallen
2018-03-17 13:30 131001128 FBC Engelholm H2 - Bjärreds IBK 6 - 7 Leon Fuchs, Petter Niklasson Kungsgårdshallen
2018-03-18 15:00 131001127 Malmhaug IBF H2 - Munka Ljungby IBK Akademi 8 - 9 Håkan Bondesson, Roger Jönsson Kulladals Sporthall
2018-03-18 15:00 131001129 Skurups IBK H2 - Lomma FBC H2 10 - 7 Kevin Cardell, Jesper Landén Skurups Sparbank Arena
2018-03-18 15:00 131001130 Palmstaden IK H2 - Malmö FBC Ungdom H2 8 - 4 Mikael Björkqvist, Peter Kellgren Söderslättshallen B
2018-03-18 15:00 131001131 IBK Höllviken H2 - Lönsboda IBK 5 - 6 Petter Niklasson, Leon Fuchs Halörhallen
2018-03-18 15:00 131001132 VV-84 SK Bjuv - FBC Helsingborg 6 - 12 Roger Persson, Klas Sjölin Brogårdaskolan
Tabell
Plac. Lag S V O (SDV) F GM-IM D P
1. Skurups IBK H2 22 18 1 (1) 3 211-99 112 56
2. IBK Höllviken H2 22 15 0 (0) 7 174-121 53 45
3. Munka Ljungby IBK Akademi 22 13 4 (2) 5 150-115 35 45
4. Bjärreds IBK 22 13 5 (0) 4 167-116 51 44
5. FBC Engelholm H2 22 12 4 (4) 6 153-117 36 44
6. Lomma FBC H2 22 12 1 (0) 9 176-139 37 37
7. Lönsboda IBK 22 10 2 (1) 10 143-119 24 33
8. Palmstaden IK H2 22 10 1 (0) 11 149-158 -9 31
9. FBC Helsingborg 22 6 4 (2) 12 127-156 -29 24
10. VV-84 SK Bjuv 22 6 0 (0) 16 135-237 -102 18
11. Malmhaug IBF H2 22 3 1 (0) 18 97-207 -110 10
12. Malmö FBC Ungdom H2 22 1 3 (1) 18 94-192 -98 7
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis