Flick Mörkröd Vår 20 (2018/19)

Gruppspel
Pantamera F MR 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-06 18:45 069012001 Partille IBS F02-03 Svart - Landvetter IBK F04 1 - 1 Maximilian Ziegler, Thomas Johansson Qvisthallen
2018-10-06 19:45 069012002 FBC Lerum Röd - Lindås Rasta IBK MIX 3 - 4 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Rydsbergshallen
2018-10-07 13:30 069012003 Warberg IBF F03 - Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd 2 - 4 Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2018-10-07 15:25 069012004 Floda IBK /IBK Göteborg F02 - Ale IBF F03 1 - 6 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Alléhallen
2018-10-07 16:15 069012005 IBK Kungälv DJ - Pixbo Wallenstam IBF F03 Vit 3 - 8 Adem Can, Tomas Levin Kastellegårdshallen
2018-10-12 19:45 069012010 IBK Kungälv DJ - Floda IBK /IBK Göteborg F02 2 - 2 Maximilian Ziegler, Melker Westerberg Kastellegårdshallen
2018-10-13 15:20 069012009 Pixbo Wallenstam IBF F03 Vit - Warberg IBF F03 7 - 1 Mattias Strid, Eric Hemmingsson Mölnlycke Idrottshall
2018-10-14 09:30 069012007 Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd - Landvetter IBK F04 3 - 4 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Wallenstamhallen
2018-10-14 10:30 069012008 Ale IBF F03 - FBC Lerum Röd 3 - 4 Mattias Strid, Eric Hemmingsson Ale Kulturrum
2018-11-17 15:30 069012006 Lindås Rasta IBK MIX - Partille IBS F02-03 Svart 5 - 5 Roger Zahnér, Mathias Johansson Askims Sporthall
2018-10-20 12:30 069012011 Partille IBS F02-03 Svart - Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd 3 - 6 Mattias Strid, Eric Hemmingsson Qvisthallen
2018-10-20 12:30 069012014 FBC Lerum Röd - IBK Kungälv DJ 1 - 1 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Rydsbergshallen
2018-10-20 13:00 069012015 Warberg IBF F03 - Floda IBK /IBK Göteborg F02 6 - 2 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2018-10-21 15:30 069012012 Lindås Rasta IBK MIX - Ale IBF F03 5 - 3 Jesper Dammert, Jesper Dammert Askims Sporthall
2018-12-02 19:00 069012013 Landvetter IBK F04 - Pixbo Wallenstam IBF F03 Vit 4 - 6 Thomas Johansson, Hajrudin Begic Pinntorps Idrottshall
2018-10-27 15:20 069012016 Ale IBF F03 - Partille IBS F02-03 Svart 2 - 5 Javed Khan, Kim Nielsen Ale Kulturrum
2018-10-28 13:00 069012020 Warberg IBF F03 - FBC Lerum Röd 3 - 1 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2018-10-28 14:00 069012019 Floda IBK /IBK Göteborg F02 - Landvetter IBK F04 2 - 4 Meisam Hosseini, Ali Noori Torpahallen
2018-11-05 19:00 069012017 Pixbo Wallenstam IBF F03 Vit - Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd 3 - 2 Carl Flyning, Jesper Dammert Mölnlycke Idrottshall
2018-12-02 18:00 069012018 IBK Kungälv DJ - Lindås Rasta IBK MIX 6 - 10 Anela Hadziselimovic, Senad Olevic Munkegärdehallen
2018-11-04 17:20 069012025 Landvetter IBK F04 - FBC Lerum Röd 7 - 5 Lucas Aebischer Skogbäck, Linus Svensson Pinntorps Idrottshall
2018-11-10 16:00 069012022 Ale IBF F03 - IBK Kungälv DJ 4 - 6 Håkan Krafft, Peter Axelsson Ale Kulturrum
2018-11-11 11:50 069012023 Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd - Floda IBK /IBK Göteborg F02 8 - 0 Anela Hadziselimovic, Semir Aganspahic Wallenstamhallen
2018-11-11 18:00 069012024 Lindås Rasta IBK MIX - Warberg IBF F03 4 - 5 Joseph Wokil, Alexander Pavlovic Askims Sporthall
2018-11-13 19:10 069012021 Partille IBS F02-03 Svart - Pixbo Wallenstam IBF F03 Vit 5 - 5 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Vallhamra Sportcenter
2018-10-19 19:15 069012028 Warberg IBF F03 - Ale IBF F03 4 - 5 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2018-11-16 19:45 069012026 IBK Kungälv DJ - Partille IBS F02-03 Svart 2 - 4 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Kastellegårdshallen
2018-11-16 20:00 069012029 FBC Lerum Röd - Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd 3 - 4 Meisam Hosseini, Ali Noori Rydsbergshallen
2018-11-18 11:30 069012027 Floda IBK /IBK Göteborg F02 - Pixbo Wallenstam IBF F03 Vit 3 - 12 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Alléhallen
2018-12-21 19:15 069012030 Landvetter IBK F04 - Lindås Rasta IBK MIX 8 - 4 Sebastian Meza, Abdinasir Abdirahman Pinntorps Idrottshall
2018-11-30 18:30 069012033 Pixbo Wallenstam IBF F03 Vit - FBC Lerum Röd 1 - 0 Håkan Krafft, Mattias Strid Wallenstamhallen
2018-11-30 19:45 069012032 IBK Kungälv DJ - Warberg IBF F03 3 - 3 Maximilian Ziegler, Melker Westerberg Kastellegårdshallen
2018-12-01 10:30 069012035 Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd - Lindås Rasta IBK MIX 6 - 3 Anton Sköld, Mustafa Er Wallenstamhallen
2018-12-01 14:00 069012031 Partille IBS F02-03 Svart - Floda IBK /IBK Göteborg F02 6 - 3 Ali Noori, Adem Can Qvisthallen
2018-12-01 16:45 069012034 Ale IBF F03 - Landvetter IBK F04 2 - 2 Albert Enlund, Petter Enlund Ale Kulturrum
2018-12-07 20:00 069012037 FBC Lerum Röd - Floda IBK /IBK Göteborg F02 4 - 1 Marcus Orrhult, Narcis Hadziselimovic Rydsbergshallen
2018-12-08 13:00 069012040 Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd - Ale IBF F03 5 - 2 Alfred Wendt, Emil Rydberg Wallenstamhallen
2018-12-09 13:30 069012036 Warberg IBF F03 - Partille IBS F02-03 Svart 5 - 4 Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2018-12-09 16:00 069012038 Landvetter IBK F04 - IBK Kungälv DJ 4 - 3 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Pinntorps Idrottshall
2018-12-20 18:15 069012039 Lindås Rasta IBK MIX - Pixbo Wallenstam IBF F03 Vit 2 - 7 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Sanne Askims Sporthall
2018-12-15 15:45 069012042 Warberg IBF F03 - Landvetter IBK F04 3 - 2 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2018-12-15 16:50 069012041 Partille IBS F02-03 Svart - FBC Lerum Röd 3 - 3 Johannes Angel, Juliano Boric Qvisthallen
2018-12-16 13:25 069012044 IBK Kungälv DJ - Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd 6 - 2 Viktor Duvald Karlsson, Bojan Trifkovic Munkegärdehallen
2018-12-16 16:00 069012043 Floda IBK /IBK Göteborg F02 - Lindås Rasta IBK MIX 3 - 6 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Torpahallen
2018-12-16 19:30 069012045 Pixbo Wallenstam IBF F03 Vit - Ale IBF F03 9 - 2 Sebastian Meza, Senad Olevic Wallenstamhallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Pixbo Wallenstam IBF F03 Vit 9 8 1 0 58-22 36 25
2. Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd 9 6 0 3 40-26 14 18
3. Landvetter IBK F04 9 5 2 2 36-29 7 17
4. Warberg IBF F03 9 5 1 3 32-32 0 16
5. Partille IBS F02-03 Svart 9 3 4 2 36-32 4 13
6. Lindås Rasta IBK MIX 9 4 1 4 43-46 -3 13
7. IBK Kungälv DJ 9 2 3 4 32-38 -6 9
8. FBC Lerum Röd 9 2 2 5 24-27 -3 8
9. Ale IBF F03 9 2 1 6 29-41 -12 7
10. Floda IBK / IBK Göteborg F02 9 0 1 8 17-54 -37 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera F MR 2A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-07 11:15 069013001 IBK Kungälv F 03/04 Munkgärde - Pixbo Wallenstam IBF F03 Röd 1 - 6 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Munkegärdehallen
2018-10-07 11:20 069013003 FBC Vinga F01/02 - Partille IBS F04 Vit 5 - 0 Andreas Julin, Thomas Johansson Hall Of Flame
2018-10-07 17:30 069013002 IK Zenith F02-03 - FBC Lerum Svart 1 - 8 Joseph Wokil, Marcus Larsson Björlanda Idrottshall
2018-10-13 16:00 069013004 FBC Lerum Svart - IBK Kungälv F 03/04 Munkgärde 2 - 2 Meisam Hosseini, Ali Noori Rydsbergshallen
2018-10-14 13:10 069013006 FBC Vinga F01/02 - IK Zenith F02-03 3 - 5 Narcis Hadziselimovic, Samira Hadziselimovic Hall Of Flame
2018-10-14 18:50 069013005 Partille IBS F04 Vit - Pixbo Wallenstam IBF F03 Röd 1 - 6 Javed Khan, Wessam Abdellrazek Vallhamra Sportcenter
2018-10-20 19:00 069013007 IBK Kungälv F 03/04 Munkgärde - Partille IBS F04 Vit 1 - 4 Javed Khan, Anela Hadziselimovic Munkegärdehallen
2018-11-24 14:30 069013008 FBC Lerum Svart - FBC Vinga F01/02 2 - 0 Anela Hadziselimovic, Semir Aganspahic Hjällsnäshallen
2018-12-10 19:25 069013009 Pixbo Wallenstam IBF F03 Röd - IK Zenith F02-03 19 - 3 Felix Bark Peterson, Jesper Björklund Greter Mölnlycke Idrottshall
2018-10-27 16:00 069013012 Pixbo Wallenstam IBF F03 Röd - FBC Lerum Svart 4 - 3 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Wallenstamhallen
2018-10-28 13:50 069013010 FBC Vinga F01/02 - IBK Kungälv F 03/04 Munkgärde 6 - 5 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Hall Of Flame
2018-10-28 14:30 069013011 IK Zenith F02-03 - Partille IBS F04 Vit 4 - 2 Tobias Sanne, Fredrik Ohlsson Björlanda Idrottshall
2018-11-10 13:00 069013014 FBC Vinga F01/02 - Pixbo Wallenstam IBF F03 Röd 2 - 3 Semir Aganspahic, Wessam Abdellrazek Frölunda Kulturhus
2018-11-11 13:30 069013015 Partille IBS F04 Vit - FBC Lerum Svart 2 - 3 Senad Olevic, Mustafa Er Vallhamra Sportcenter
2018-11-11 18:45 069013013 IBK Kungälv F 03/04 Munkgärde - IK Zenith F02-03 3 - 2 Adam Jällfält, Sebastian Meza Munkegärdehallen
2018-11-17 12:00 069013016 Pixbo Wallenstam IBF F03 Röd - IBK Kungälv F 03/04 Munkgärde 15 - 1 Lazo Cesto, Henry Tames Wallenstamhallen
2018-11-18 10:40 069013018 Partille IBS F04 Vit - FBC Vinga F01/02 5 - 4 Pierre Eberhard Berg, Walter Wästhage Vallhamra Sportcenter
2018-11-18 15:20 069013017 FBC Lerum Svart - IK Zenith F02-03 9 - 2 Thomas Johansson, Mustafa Er Hjällsnäshallen
2018-11-24 12:00 069013020 Pixbo Wallenstam IBF F03 Röd - Partille IBS F04 Vit 10 - 3 Felix Bark Peterson, Joseph Wokil Wallenstamhallen
2018-11-25 12:00 069013021 IK Zenith F02-03 - FBC Vinga F01/02 4 - 5 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Björlanda Idrottshall
2018-11-25 13:15 069013019 IBK Kungälv F 03/04 Munkgärde - FBC Lerum Svart 0 - 0 Felix Bark Peterson, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2018-12-01 12:30 069013022 Partille IBS F04 Vit - IBK Kungälv F 03/04 Munkgärde 4 - 2 Ali Noori, Adem Can Qvisthallen
2018-12-01 15:30 069013024 IK Zenith F02-03 - Pixbo Wallenstam IBF F03 Röd 4 - 10 Narcis Hadziselimovic, Samira Hadziselimovic Santoshallen
2018-12-01 15:45 069013023 FBC Vinga F01/02 - FBC Lerum Svart 2 - 6 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Frölunda Kulturhus
2018-12-08 14:00 069013026 Partille IBS F04 Vit - IK Zenith F02-03 5 - 2 Johannes Angel, Juliano Boric Qvisthallen
2018-12-09 14:25 069013025 IBK Kungälv F 03/04 Munkgärde - FBC Vinga F01/02 0 - 0 Viktor Duvald Karlsson, Bojan Trifkovic Munkegärdehallen
2018-12-09 15:50 069013027 FBC Lerum Svart - Pixbo Wallenstam IBF F03 Röd 0 - 5 Per Sundvall, Mikael Wiklund Rydsbergshallen
2018-12-15 14:30 069013029 Pixbo Wallenstam IBF F03 Röd - FBC Vinga F01/02 9 - 1 Oscar Kjellgren Elgestål, Gustaf Broström Wallenstamhallen
2018-12-16 12:20 069013028 IK Zenith F02-03 - IBK Kungälv F 03/04 Munkgärde 3 - 7 Per Sundvall, Hajrudin Begic Santoshallen
2018-12-16 18:45 069013030 FBC Lerum Svart - Partille IBS F04 Vit 5 - 1 Ali Noori, Meisam Hosseini Rydsbergshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Pixbo Wallenstam IBF F03 Röd 10 10 0 0 87-19 68 30
2. FBC Lerum Svart 10 6 2 2 38-19 19 20
3. Partille IBS F04 Vit 10 4 0 6 27-42 -15 12
4. FBC Vinga F01/ 02 10 3 1 6 28-39 -11 10
5. IBK Kungälv F 03/ 04 Munkgärde 10 2 3 5 22-42 -20 9
6. IK Zenith F02-03 10 2 0 8 30-71 -41 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera F MR 2B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-06 12:00 069014001 Pixbo Wallenstam IBF F04 Vit - Lindås Rasta IBK F03 4 - 3 Adem Can, Tomas Levin Wallenstamhallen
2018-10-07 11:45 069014003 Warberg IBF F04 - Lindome IBK F03/04 Grön 2 - 3 Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2018-10-13 13:45 069014004 Lindås Rasta IBK F03 - Pixbo Wallenstam IBF F04 Vit 1 - 6 Felix Bark Peterson, Jesper Björklund Greter Salming Arena
2018-10-13 16:00 069014005 Lindome IBK F03/04 Grön - Warberg IBF F04 6 - 2 Henry Tames, Sebastian Meza Almåshallen A
2018-10-18 18:20 069014008 Lindås Rasta IBK F03 - Warberg IBF F04 4 - 2 Andreas Julin, Javed Khan Askims Sporthall
2018-10-21 15:30 069014007 Pixbo Wallenstam IBF F04 Vit - Lindome IBK F03/04 Grön 5 - 1 Christer Carlberg, Alf Björkner Wallenstamhallen
2018-10-27 11:30 069014010 Warberg IBF F04 - Pixbo Wallenstam IBF F04 Vit 1 - 7 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2018-10-27 13:45 069014011 Lindås Rasta IBK F03 - Lindome IBK F03/04 Grön 4 - 5 Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Askims Sporthall
2018-11-09 18:30 069014015 Lindome IBK F03/04 Grön - Lindås Rasta IBK F03 7 - 4 Jesper Björklund Greter, Martin Almsberg Almåshallen B
2018-11-10 10:45 069014014 Warberg IBF F04 - Pixbo Wallenstam IBF F04 Vit 0 - 6 Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2018-11-18 11:00 069014018 Lindome IBK F03/04 Grön - Warberg IBF F04 8 - 3 Alfred Wendt, Emil Rydberg Almåshallen A
2018-11-24 10:30 069014019 Pixbo Wallenstam IBF F04 Vit - Lindås Rasta IBK F03 6 - 7 Felix Bark Peterson, Joseph Wokil Wallenstamhallen
2018-11-30 19:00 069014023 Warberg IBF F04 - Lindås Rasta IBK F03 2 - 8 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2018-12-01 18:30 069014022 Lindome IBK F03/04 Grön - Pixbo Wallenstam IBF F04 Vit 6 - 4 Javed Khan, Almir Mehmedagic Almåshallen A
2018-11-23 18:30 069014026 Lindome IBK F03/04 Grön - Lindås Rasta IBK F03 4 - 7 Maximilian Ziegler, Melker Westerberg Almåshallen A
2018-12-08 16:00 069014025 Pixbo Wallenstam IBF F04 Vit - Warberg IBF F04 3 - 3 Adam Evheden, Anton Sköld Wallenstamhallen
2018-12-13 18:20 069014030 Lindås Rasta IBK F03 - Warberg IBF F04 4 - 2 Pontus Ekengränd, Bojan Trifkovic Askims Sporthall
2018-12-16 17:30 069014028 Pixbo Wallenstam IBF F04 Vit - Lindome IBK F03/04 Grön 6 - 2 Gustaf Broström, Adam Evheden Wallenstamhallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Pixbo Wallenstam IBF F04 Vit 9 6 1 2 47-24 23 19
2. Lindome IBK F03/ 04 Grön 9 6 0 3 42-37 5 18
3. Lindås Rasta IBK F03 9 5 0 4 42-38 4 15
4. Warberg IBF F04 9 0 1 8 17-49 -32 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera F MR 3A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-05 18:40 069015002 Lindås Rasta IBK F04 - IBF Backadalen F02-03 6 - 1 Adam Lundqvist Blom, Adnan Mehmedagic Askims Sporthall
2018-10-05 19:30 069015001 Dingle AIK Flickor 02-04 - FBC Lerum F04 Röd 4 - 6 Kevin Nilsson, Andreas Brunzell Munkedals Idrottshall
2018-10-07 11:00 069015003 Myggenäs IBK F-03 2 - Ale IBF F02/04 7 - 3 Martinus Martinsson, Kim Nielsen Häggvallsskolan
2018-10-14 10:50 069015006 Myggenäs IBK F-03 2 - Lindås Rasta IBK F04 0 - 7 Susanne Andersson, Wessam Abdellrazek Häggvallsskolan
2018-10-14 12:00 069015005 Ale IBF F02/04 - FBC Lerum F04 Röd 2 - 5 Mattias Strid, Eric Hemmingsson Ale Kulturrum
2018-10-14 13:30 069015004 IBF Backadalen F02-03 - Dingle AIK Flickor 02-04 2 - 2 Almir Mehmedagic, Tobias Sanne Tuve Sporthall
2018-10-19 19:30 069015007 Dingle AIK Flickor 02-04 - Ale IBF F02/04 4 - 7 Susanne Andersson, Walter Wästhage Munkedals Idrottshall
2018-10-20 16:00 069015009 FBC Lerum F04 Röd - Lindås Rasta IBK F04 4 - 4 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Rydsbergshallen
2018-10-20 17:15 069015008 IBF Backadalen F02-03 - Myggenäs IBK F-03 2 1 - 2 Fredrik Ohlsson, Anton Sköld Tuve Sporthall
2018-10-26 18:40 069015011 Lindås Rasta IBK F04 - Ale IBF F02/04 4 - 0 Viktor Duvald Karlsson, Bojan Trifkovic Askims Sporthall
2018-10-28 14:30 069015012 FBC Lerum F04 Röd - IBF Backadalen F02-03 11 - 2 Felix Bark Peterson, Viktor Duvald Karlsson Hjällsnäshallen
2018-11-24 14:30 069015010 Myggenäs IBK F-03 2 - Dingle AIK Flickor 02-04 2 - 0 Tobias Hildesson, Jesper Stolt-Hermansson Häggvallsskolan
2018-11-10 14:00 069015013 Dingle AIK Flickor 02-04 - Lindås Rasta IBK F04 0 - 10 Jim Olausson, Andreas Brunzell Munkedals Idrottshall
2018-11-11 09:40 069015014 Myggenäs IBK F-03 2 - FBC Lerum F04 Röd 3 - 9 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Häggvallsskolan
2018-11-11 10:30 069015015 Ale IBF F02/04 - IBF Backadalen F02-03 1 - 6 Joseph Wokil, Hajrudin Begic Ale Kulturrum
2018-11-17 12:20 069015016 FBC Lerum F04 Röd - Dingle AIK Flickor 02-04 7 - 6 Thomas Johansson, Martin Almsberg Rydsbergshallen
2018-11-17 16:45 069015018 Ale IBF F02/04 - Myggenäs IBK F-03 2 4 - 1 Alfred Wendt, Emil Rydberg Ale Kulturrum
2018-11-18 19:30 069015017 IBF Backadalen F02-03 - Lindås Rasta IBK F04 3 - 3 Narcis Hadziselimovic, Samira Hadziselimovic Tuve Sporthall
2018-11-04 12:30 069015019 Dingle AIK Flickor 02-04 - IBF Backadalen F02-03 4 - 7 Andreas Brunzell, Rasmus Pettersson Plate Munkedals Idrottshall
2018-11-23 19:00 069015021 Lindås Rasta IBK F04 - Myggenäs IBK F-03 2 5 - 3 Abdinasir Abdirahman, Abdirizak Ali Askims Sporthall
2018-11-24 12:20 069015020 FBC Lerum F04 Röd - Ale IBF F02/04 3 - 6 Abdinasir Abdirahman, Abdirizak Ali Rydsbergshallen
2018-11-25 12:15 069015024 Lindås Rasta IBK F04 - FBC Lerum F04 Röd 8 - 4 Alfred Wendt, Emil Rydberg Salming Arena
2018-12-02 11:30 069015022 Ale IBF F02/04 - Dingle AIK Flickor 02-04 3 - 4 Adam Lundqvist Blom, Adnan Mehmedagic Ale Kulturrum
2018-12-02 13:00 069015023 Myggenäs IBK F-03 2 - IBF Backadalen F02-03 4 - 4 Robin Cederdahl, Pierre Eberhard Berg Häggvallsskolan
2018-12-09 12:00 069015025 Dingle AIK Flickor 02-04 - Myggenäs IBK F-03 2 8 - 4 Andreas Brunzell, Filip Forsberg Munkedals Idrottshall
2018-12-09 12:00 069015026 Ale IBF F02/04 - Lindås Rasta IBK F04 7 - 2 Albert Enlund, Petter Enlund Ale Kulturrum
2018-12-09 14:30 069015027 IBF Backadalen F02-03 - FBC Lerum F04 Röd 0 - 8 Alfred Wendt, Emil Rydberg Tuve Sporthall
2018-12-14 19:15 069015028 Lindås Rasta IBK F04 - Dingle AIK Flickor 02-04 6 - 1 Mattias Strid, Meisam Hosseini Askims Sporthall
2018-12-16 13:00 069015029 FBC Lerum F04 Röd - Myggenäs IBK F-03 2 11 - 0 Albert Enlund, Petter Enlund Hjällsnäshallen
2018-12-16 14:45 069015030 IBF Backadalen F02-03 - Ale IBF F02/04 1 - 4 Wessam Abdellrazek, Almir Mehmedagic Tuve Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lindås Rasta IBK F04 10 7 2 1 55-23 32 23
2. FBC Lerum F04 Röd 10 7 1 2 68-35 33 22
3. Ale IBF F02/ 04 10 5 0 5 37-37 0 15
4. Myggenäs IBK F-03 2 10 3 1 6 26-52 -26 10
5. IBF Backadalen F02-03 10 2 3 5 27-45 -18 9
6. Dingle AIK Flickor 02-04 10 2 1 7 33-54 -21 7
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis