Flick Röd Höst 23 (2019/20)

Gruppspel
Pantamera Flick Röd A VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-01-10 18:30 064000003 Eken IBK F-mix - Partille IBS F04 Röd 2 - 3 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Ekenhallen 1
2020-01-11 11:40 064000004 IBF Älvstranden F05/06 - Lindås Rasta IBK F05 Vit 3 - 0 Daniel Madsen, Patrich Hellfärdsson Santoshallen
2020-01-11 12:00 064000002 Dingle AIK F05-06 - Pixbo Wallenstam IBF F06 Röd 3 - 3 Mathias Johansson, Susanne Andersson Munkedals Idrottshall
2020-01-12 12:20 064000001 Ale IBF F04/05 - Stenungsunds IBK F03-05 1 - 6 Mükremin Er, Mats Sällberg Ale Kulturrum
2020-01-12 15:50 064000005 IBK Kungälv F 05/06 Munkgärde - Landvetter IBK F05/06 blå 2 - 1 Per Sundvall, Matilda Svenblad Munkegärdehallen
2020-01-17 19:45 064000008 Lindås Rasta IBK F05 Vit - Dingle AIK F05-06 1 - 2 Mohamad Bahsson, Rasty Al-barzngi Lindås Waves Arena
2020-01-18 09:10 064000006 Pixbo Wallenstam IBF F06 Röd - Ale IBF F04/05 2 - 5 Javed Khan, Mustafa Er Wallenstam Arena A
2020-01-18 12:10 064000009 Landvetter IBK F05/06 blå - Eken IBK F-mix 3 - 1 Agnes Andersson, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Pinntorps Idrottshall
2020-01-18 17:00 064000007 Partille IBS F04 Röd - Stenungsunds IBK F03-05 2 - 3 Meisam Hosseini, Ali Noori Qvisthallen
2020-01-19 15:00 064000010 IBK Kungälv F 05/06 Munkgärde - IBF Älvstranden F05/06 1 - 6 Agnes Andersson, Mohamad Bahsson Munkegärdehallen
2020-01-24 18:30 064000015 Eken IBK F-mix - IBF Älvstranden F05/06 4 - 6 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Ekenhallen 1
2020-01-25 12:00 064000014 Dingle AIK F05-06 - IBK Kungälv F 05/06 Munkgärde 7 - 12 Martin Larsson, Susanne Andersson Munkedals Idrottshall
2020-01-25 13:30 064000012 Pixbo Wallenstam IBF F06 Röd - Lindås Rasta IBK F05 Vit 4 - 5 Jesper Björklund Greter, Alfred Wendt Wallenstam Arena A
2020-01-25 14:50 064000011 Ale IBF F04/05 - Partille IBS F04 Röd 4 - 0 Ali Noori, Meisam Hosseini Ale Kulturrum
2020-01-25 19:15 064000013 Stenungsunds IBK F03-05 - Landvetter IBK F05/06 blå 5 - 3 Agnes Andersson, Albin Wikström Kyrkenorumskolans Idrottshall
064000018 IBK Kungälv F 05/06 Munkgärde - Pixbo Wallenstam IBF F06 Röd Munkegärdehallen
064000020 Eken IBK F-mix - Dingle AIK F05-06 Ekenhallen 1
2020-01-31 18:30 064000016 Lindås Rasta IBK F05 Vit - Ale IBF F04/05 4 - 3 Abdirizak Ali, Oscar Kjellgren Elgestål Askims Sporthall
2020-02-01 11:50 064000019 IBF Älvstranden F05/06 - Stenungsunds IBK F03-05 4 - 1 Abdirizak Ali, Adem Can Santoshallen
2020-02-01 19:00 064000017 Landvetter IBK F05/06 blå - Partille IBS F04 Röd 6 - 9 Adem Can, Tomas Levin Pinntorps Idrottshall
2020-02-22 15:00 064000021 Ale IBF F04/05 - Landvetter IBK F05/06 blå 6 - 3 Javed Khan, Erik Hulthén Ale Kulturrum
2020-02-22 16:20 064000023 Partille IBS F04 Röd - IBF Älvstranden F05/06 4 - 2 Oscar Kjellgren Elgestål, Mükremin Er Qvisthallen
2020-02-22 18:15 064000025 Stenungsunds IBK F03-05 - Dingle AIK F05-06 7 - 2 Jim Olausson, Agnes Andersson Kyrkenorumskolans Idrottshall
2020-02-23 10:50 064000024 Pixbo Wallenstam IBF F06 Röd - Eken IBK F-mix 5 - 10 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Wallenstam Arena A
2020-02-23 17:00 064000022 Lindås Rasta IBK F05 Vit - IBK Kungälv F 05/06 Munkgärde 1 - 3 Anela Hadziselimovic, Semir Aganspahic Askims Sporthall
2020-02-28 18:30 064000028 Eken IBK F-mix - Lindås Rasta IBK F05 Vit 4 - 2 Isak Brogren, Rasmus Eriksson Ekenhallen 1
2020-02-28 19:45 064000026 IBK Kungälv F 05/06 Munkgärde - Ale IBF F04/05 0 - 1 Per Sundvall, Abdirizak Ali Munkegärdehallen
2020-02-29 10:30 064000029 Dingle AIK F05-06 - Partille IBS F04 Röd 1 - 3 Andreas Brunzell, Filip Forsberg Munkedals Idrottshall
2020-02-29 11:40 064000027 IBF Älvstranden F05/06 - Landvetter IBK F05/06 blå 5 - 2 Goran Kuduzovic, Edvin Pang Santoshallen
2020-02-29 14:00 064000030 Stenungsunds IBK F03-05 - Pixbo Wallenstam IBF F06 Röd 4 - 1 Daniel Madsen, Patrich Hellfärdsson Stenungsund Arena
2020-03-01 18:45 064000035 Partille IBS F04 Röd - Pixbo Wallenstam IBF F06 Röd 3 - 4 Senad Olevic, Mükremin Er Vallhamra Sportcenter
2020-03-07 10:00 064000033 Landvetter IBK F05/06 blå - Dingle AIK F05-06 6 - 3 Maximilian Sussman, Linus Svensson Pinntorps Idrottshall
2020-03-07 18:30 064000034 Lindås Rasta IBK F05 Vit - Stenungsunds IBK F03-05 5 - 4 Mikael Thulin, Senad Olevic Askims Sporthall
2020-03-08 10:20 064000031 Ale IBF F04/05 - IBF Älvstranden F05/06 9 - 3 Semir Aganspahic, Anela Hadziselimovic Ale Kulturrum
2020-03-08 13:40 064000032 IBK Kungälv F 05/06 Munkgärde - Eken IBK F-mix 5 - 1 Amir Huseinovic, Felix Bark Peterson Munkegärdehallen
064000036 Eken IBK F-mix - Ale IBF F04/05 Ekenhallen 1
064000037 Dingle AIK F05-06 - IBF Älvstranden F05/06 Munkedals Idrottshall
064000038 Stenungsunds IBK F03-05 - IBK Kungälv F 05/06 Munkgärde Spekerödskolans Idrottshall
064000039 Pixbo Wallenstam IBF F06 Röd - Landvetter IBK F05/06 blå Mölnlycke Idrottshall B
064000040 Partille IBS F04 Röd - Lindås Rasta IBK F05 Vit Partillebohallen
064000041 Ale IBF F04/05 - Dingle AIK F05-06 Ale Kulturrum
064000042 Eken IBK F-mix - Stenungsunds IBK F03-05 Ekenhallen 1
064000043 IBF Älvstranden F05/06 - Pixbo Wallenstam IBF F06 Röd Santoshallen
064000044 IBK Kungälv F 05/06 Munkgärde - Partille IBS F04 Röd Munkegärdehallen
064000045 Landvetter IBK F05/06 blå - Lindås Rasta IBK F05 Vit Pinntorps Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Stenungsunds IBK F03-05 7 5 0 2 30-18 12 15
2. Ale IBF F04/ 05 7 5 0 2 29-18 11 15
3. IBF Älvstranden F05/ 06 7 5 0 2 29-21 8 15
4. IBK Kungälv F 05/ 06 Munkgärde 6 4 0 2 23-17 6 12
5. Partille IBS F04 Röd 7 4 0 3 24-22 2 12
6. Lindås Rasta IBK F05 Vit 7 3 0 4 18-23 -5 9
7. Eken IBK F-mix 6 2 0 4 22-24 -2 6
8. Landvetter IBK F05/ 06 blå 7 2 0 5 24-31 -7 6
9. Pixbo Wallenstam IBF F06 Röd 6 1 1 4 19-30 -11 4
10. Dingle AIK F05-06 6 1 1 4 18-32 -14 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flick Röd B VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-01-11 10:10 064001002 Partille IBS F06/07 - Ale IBF F06 Grön 3 - 4 Fabian Lindquist, Meisam Hosseini Qvisthallen
2020-01-11 16:10 064001003 Kärra IBK F05/06 - Skår IBK F04 2 - 2 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Kärra Sporthall
2020-01-11 18:30 064001001 Lindome IBK F06/07 Lila - Eken IBK F05-07 Gul 4 - 8 Rasty Al-barzngi, Pierre Eberhard Berg Streteredsskolan
2020-01-17 18:15 064001005 Skår IBK F04 - Eken IBK F05-07 Gul 3 - 1 Thomas Johansson, Adam Jällfält Skepplanda Idrottshall
2020-01-18 13:50 064001004 Ale IBF F06 Grön - Lindome IBK F06/07 Lila 2 - 4 Caroline Johansson, Adnan Tongur Ale Kulturrum
2020-01-18 15:00 064001006 Kärra IBK F05/06 - Partille IBS F06/07 7 - 1 Simon Elgan, Albin Wikström Kärra Sporthall
064001007 Lindome IBK F06/07 Lila - Skår IBK F04 Almåshallen A
2020-01-25 12:30 064001008 Ale IBF F06 Grön - Kärra IBK F05/06 3 - 1 Lucas Venderot, Linnea Persson Ale Kulturrum
2020-01-25 17:20 064001009 Eken IBK F05-07 Gul - Partille IBS F06/07 6 - 3 Tim Berger, Mükremin Er Ekenhallen 1
2020-02-01 12:10 064001012 Eken IBK F05-07 Gul - Ale IBF F06 Grön 3 - 3 Hugo Holmgren Jancev, Rasmus Eriksson Ekenhallen 1
2020-02-01 12:20 064001011 Partille IBS F06/07 - Skår IBK F04 3 - 5 Filip Kloo, Oliver Gander Qvisthallen
2020-02-01 16:10 064001010 Kärra IBK F05/06 - Lindome IBK F06/07 Lila 3 - 2 Agnes Andersson, Emma Lindell Kärra Sporthall
2020-02-21 18:00 064001015 Skår IBK F04 - Ale IBF F06 Grön 4 - 6 Wessam Abdellrazek, Amir Huseinovic Skepplanda Idrottshall
2020-02-22 16:00 064001013 Lindome IBK F06/07 Lila - Partille IBS F06/07 3 - 0 Albin Wikström, Tomas Levin Almåshallen B
2020-02-23 14:00 064001014 Kärra IBK F05/06 - Eken IBK F05-07 Gul 4 - 3 Felix Bark Peterson, Petter Enlund Kärra Sporthall
2020-02-28 18:15 064001018 Skår IBK F04 - Kärra IBK F05/06 2 - 5 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Sebastian Krantz Skepplanda Idrottshall
2020-02-29 09:00 064001016 Eken IBK F05-07 Gul - Lindome IBK F06/07 Lila 8 - 0 Sebastian Sannerholm, Rasmus Eriksson Ekenhallen 1
2020-03-01 11:30 064001017 Ale IBF F06 Grön - Partille IBS F06/07 4 - 1 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Ale Kulturrum
2020-03-06 18:30 064001020 Eken IBK F05-07 Gul - Skår IBK F04 8 - 1 Thomas Johansson, Adam Jällfält Ekenhallen 1
2020-03-07 15:10 064001021 Partille IBS F06/07 - Kärra IBK F05/06 2 - 2 Axel Höglund, Erik Hulthén Qvisthallen
2020-03-08 12:00 064001019 Lindome IBK F06/07 Lila - Ale IBF F06 Grön 3 - 2 Nora Woodrow, Linnea Adielsson Almåshallen A
064001022 Skår IBK F04 - Lindome IBK F06/07 Lila Skepplanda Idrottshall
064001023 Kärra IBK F05/06 - Ale IBF F06 Grön Kärra Sporthall
064001024 Partille IBS F06/07 - Eken IBK F05-07 Gul Qvisthallen
064001025 Lindome IBK F06/07 Lila - Kärra IBK F05/06 Almåshallen A
064001026 Skår IBK F04 - Partille IBS F06/07 Skepplanda Idrottshall
064001027 Ale IBF F06 Grön - Eken IBK F05-07 Gul Ale Kulturrum
064001028 Partille IBS F06/07 - Lindome IBK F06/07 Lila Qvisthallen
064001029 Eken IBK F05-07 Gul - Kärra IBK F05/06 Ekenhallen 1
064001030 Ale IBF F06 Grön - Skår IBK F04 Kronan Älvängen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Kärra IBK F05/ 06 7 4 2 1 24-15 9 14
2. Eken IBK F05-07 Gul 7 4 1 2 37-18 19 13
3. Ale IBF F06 Grön 7 4 1 2 24-19 5 13
4. Lindome IBK F06/ 07 Lila 6 3 0 3 16-23 -7 9
5. Skår IBK F04 6 2 1 3 17-25 -8 7
6. Partille IBS F06/ 07 7 0 1 6 13-31 -18 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flick Röd C FD VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-01-11 15:30 064002001 Ale IBF F06 Blå - Stenungsunds IBK F07 Gbg 12 - 2 Marcus Orrhult, Sebastian Krantz Ale Kulturrum
2020-01-12 10:10 064002003 Kärra IBK F07 Röd - Lindome IBK F06/07 Grön 4 - 1 Oliver Gander, Filip Kloo Kärra Sporthall
2020-01-12 13:00 064002002 FBC Lerum F06 - Pixbo Wallenstam IBF F07 Röd 5 - 1 Abdirizak Ali, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Rydsbergshallen
2020-01-18 15:30 064002004 Pixbo Wallenstam IBF F07 Röd - Ale IBF F06 Blå 5 - 2 Gustaf Broström, Carl Rudmark Mölnlycke Idrottshall B
2020-01-18 18:30 064002006 Kärra IBK F07 Röd - FBC Lerum F06 1 - 1 Simon Elgan, Jaana Gander Kärra Sporthall
2020-01-18 19:00 064002005 Lindome IBK F06/07 Grön - Stenungsunds IBK F07 Gbg 4 - 3 Rasmus Eriksson, Nellie Wohlers Skånhällaskolan
2020-01-25 08:30 064002008 Pixbo Wallenstam IBF F07 Röd - Kärra IBK F07 Röd 2 - 0 Linus Svensson, Lucas Aebischer Skogbäck Wallenstam Arena A
2020-01-25 09:15 064002009 Stenungsunds IBK F07 Gbg - FBC Lerum F06 2 - 9 Semir Aganspahic, Anela Hadziselimovic Spekerödskolans Idrottshall
2020-01-25 13:40 064002007 Ale IBF F06 Blå - Lindome IBK F06/07 Grön 2 - 1 Linnea Persson, Lucas Venderot Ale Kulturrum
2020-02-01 16:00 064002012 Stenungsunds IBK F07 Gbg - Pixbo Wallenstam IBF F07 Röd 5 - 2 Javed Khan, Mustafa Er Kyrkenorumskolans Idrottshall
2020-02-02 14:00 064002010 Kärra IBK F07 Röd - Ale IBF F06 Blå 1 - 5 Isabel Ljungberg, Fredrik Gander Kärra Sporthall
2020-02-02 15:30 064002011 FBC Lerum F06 - Lindome IBK F06/07 Grön 2 - 1 Fabian Lakander, Mohamad Bahsson Lerum Arena A 3
2020-02-22 16:10 064002013 Ale IBF F06 Blå - FBC Lerum F06 4 - 5 Erik Hulthén, Javed Khan Ale Kulturrum
2020-02-23 11:00 064002015 Lindome IBK F06/07 Grön - Pixbo Wallenstam IBF F07 Röd 5 - 5 Casper Wohlers, Tim Berger Almåshallen B
2020-02-23 16:40 064002014 Kärra IBK F07 Röd - Stenungsunds IBK F07 Gbg 1 - 5 Isabel Ljungberg, Jaana Gander Kärra Sporthall
2020-02-29 11:30 064002016 Stenungsunds IBK F07 Gbg - Ale IBF F06 Blå 3 - 4 Olle Dison, Linus Andersson Stenungsund Arena
2020-02-29 12:40 064002018 Lindome IBK F06/07 Grön - Kärra IBK F07 Röd 4 - 1 Casper Wohlers, Tim Berger Almåshallen B
2020-02-29 16:30 064002017 Pixbo Wallenstam IBF F07 Röd - FBC Lerum F06 2 - 4 Fredrik Ohlsson, Edvin Pang Mölnlycke Idrottshall B
2020-03-07 18:00 064002020 Stenungsunds IBK F07 Gbg - Lindome IBK F06/07 Grön 8 - 2 Linus Andersson, Oskar Klöfverskjöld Kyrkenorumskolans Idrottshall
2020-03-08 11:30 064002019 Ale IBF F06 Blå - Pixbo Wallenstam IBF F07 Röd 3 - 3 Anela Hadziselimovic, Semir Aganspahic Ale Kulturrum
2020-03-08 16:45 064002021 FBC Lerum F06 - Kärra IBK F07 Röd 3 - 3 Elias Sandin, Mükremin Er Lerum Arena A 3
064002022 Lindome IBK F06/07 Grön - Ale IBF F06 Blå Almåshallen A
064002023 Kärra IBK F07 Röd - Pixbo Wallenstam IBF F07 Röd Kärra Sporthall
064002024 FBC Lerum F06 - Stenungsunds IBK F07 Gbg Rydsbergshallen
064002025 Ale IBF F06 Blå - Kärra IBK F07 Röd Ale Kulturrum
064002026 Lindome IBK F06/07 Grön - FBC Lerum F06 Almåshallen A
064002027 Pixbo Wallenstam IBF F07 Röd - Stenungsunds IBK F07 Gbg Mölnlycke Idrottshall B
064002028 FBC Lerum F06 - Ale IBF F06 Blå Rydsbergshallen
064002029 Stenungsunds IBK F07 Gbg - Kärra IBK F07 Röd Kyrkenorumskolans Idrottshall
064002030 Pixbo Wallenstam IBF F07 Röd - Lindome IBK F06/07 Grön Mölnlycke Idrottshall B
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. FBC Lerum F06 7 5 2 0 29-14 15 17
2. Ale IBF F06 Blå 7 4 1 2 32-20 12 13
3. Stenungsunds IBK F07 Gbg 7 3 0 4 28-34 -6 9
4. Pixbo Wallenstam IBF F07 Röd 7 2 2 3 20-24 -4 8
5. Lindome IBK F06/ 07 Grön 7 2 1 4 18-25 -7 7
6. Kärra IBK F07 Röd 7 1 2 4 11-21 -10 5
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flick Röd D FD VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-01-11 13:45 064003005 Hindås IBK F06/07 - Lindås Rasta IBK F06/07 7 - 3 Mustafa Er, Mükremin Er Hindås Idrottshall
2020-01-11 14:20 064003002 Ale IBF F07 - IK Zenith F06/07 1 - 5 Marcus Orrhult, Sebastian Krantz Ale Kulturrum
2020-01-11 15:20 064003001 Eken IBK F06-07 Lila - FBC Lerum F07 Svart 2 - 3 Agnes Andersson, Mikael Thulin Ekenhallen 1
2020-01-12 11:10 064003003 Floda IBK F06/07 - Landvetter IBK F07 Blå 1 - 5 Caroline Nöjd, Matilda Hasselberg Alléhallen
2020-01-12 11:10 064003004 IBK Bergum F05-06 - Mölndals IBF Vit 7 - 1 Lucas Venderot, Erik Hulthén Bergumsskolan
2020-01-18 09:00 064003007 Landvetter IBK F07 Blå - FBC Lerum F07 Svart 4 - 1 Lucas Aebischer Skogbäck, Maximilian Sussman Pinntorps Idrottshall
2020-01-18 11:20 064003008 Mölndals IBF Vit - Ale IBF F07 3 - 4 Hugo Holmgren Jancev, Sebastian Sannerholm Ekenhallen 1
2020-01-18 12:30 064003010 Hindås IBK F06/07 - IBK Bergum F05-06 1 - 1 Adam Jällfält, Milan Siljegovic Hindås Idrottshall
2020-01-18 15:00 064003009 Lindås Rasta IBK F06/07 - Floda IBK F06/07 3 - 1 Senad Olevic, Unsal Yucel Lindås Waves Arena
2020-01-19 13:10 064003006 IK Zenith F06/07 - Eken IBK F06-07 Lila 3 - 5 Abdinasir Abdirahman, Mükremin Er Björlanda Idrottshall
2020-01-25 11:20 064003014 Ale IBF F07 - Hindås IBK F06/07 3 - 7 Linnea Persson, Lucas Venderot Ale Kulturrum
2020-01-25 15:00 064003011 Eken IBK F06-07 Lila - Landvetter IBK F07 Blå 4 - 3 Mükremin Er, Jakob Liljered Ekenhallen 1
2020-01-26 11:20 064003012 IK Zenith F06/07 - Mölndals IBF Vit 2 - 2 Fredrik Sävestrand, Felix Bark Peterson Björlanda Idrottshall
2020-01-26 11:40 064003013 FBC Lerum F07 Svart - Lindås Rasta IBK F06/07 4 - 0 Elias Sandin, Mükremin Er Rydsbergshallen
2020-01-26 12:50 064003015 Floda IBK F06/07 - IBK Bergum F05-06 1 - 1 Matilda Hasselberg, Caroline Nöjd Alléhallen
2020-02-01 09:00 064003016 Mölndals IBF Vit - Eken IBK F06-07 Lila 1 - 5 Rasty Al-barzngi, Mohamad Bahsson Aktiviteten A-Hall
2020-02-01 12:30 064003018 Hindås IBK F06/07 - IK Zenith F06/07 7 - 0 Lazo Cesto, Henry Tames Hindås Idrottshall
2020-02-02 09:45 064003020 Floda IBK F06/07 - Ale IBF F07 5 - 2 Caroline Nöjd, Matilda Hasselberg Alléhallen
2020-02-02 11:10 064003019 IBK Bergum F05-06 - FBC Lerum F07 Svart 1 - 2 Simon Lindholm, Joar Lukkari Bergumsskolan
2020-02-02 17:00 064003017 Lindås Rasta IBK F06/07 - Landvetter IBK F07 Blå 3 - 4 Filip Mattsson, Einar Pålsson Lindås Waves Arena
2020-02-22 10:10 064003022 Mölndals IBF Vit - Hindås IBK F06/07 1 - 8 Edvin Pang, Sebastian Sannerholm Aktiviteten A-Hall
2020-02-22 13:00 064003021 Eken IBK F06-07 Lila - Lindås Rasta IBK F06/07 8 - 0 Jakob Liljered, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Ekenhallen 1
2020-02-22 14:00 064003025 FBC Lerum F07 Svart - Ale IBF F07 3 - 2 Elias Sandin, Fabian Lakander Hjällsnäshallen B-hallen
2020-02-23 11:10 064003024 IK Zenith F06/07 - Floda IBK F06/07 1 - 3 Erik Hulthén, Axel Höglund Björlanda Idrottshall
2020-02-23 14:00 064003023 Landvetter IBK F07 Blå - IBK Bergum F05-06 4 - 3 Maximilian Sussman, Linus Svensson Pinntorps Idrottshall
2020-02-29 12:30 064003026 Hindås IBK F06/07 - Eken IBK F06-07 Lila 8 - 3 Eric Hemmingsson, Oscar Kjellgren Elgestål Hindås Idrottshall
2020-02-29 13:00 064003028 Floda IBK F06/07 - Mölndals IBF Vit 11 - 0 Caroline Nöjd, Matilda Hasselberg Alléhallen
2020-03-01 10:20 064003029 Ale IBF F07 - Landvetter IBK F07 Blå 1 - 2 Kristian Ottosson, Albin Ekstedt Ale Kulturrum
2020-03-01 12:10 064003027 IBK Bergum F05-06 - Lindås Rasta IBK F06/07 4 - 6 Lucas Venderot, Simon Lindholm Bergumsskolan
2020-03-01 15:30 064003030 FBC Lerum F07 Svart - IK Zenith F06/07 7 - 2 Elias Sandin, Per Sundvall Lerum Arena A 3
2020-03-07 09:30 064003034 Mölndals IBF Vit - FBC Lerum F07 Svart 0 - 3 Albert Enlund, Petter Enlund Aktiviteten A-Hall
2020-03-07 12:00 064003031 Eken IBK F06-07 Lila - IBK Bergum F05-06 4 - 3 Kian Keinia, Jakob Liljered Ekenhallen 1
2020-03-07 15:00 064003032 Hindås IBK F06/07 - Floda IBK F06/07 2 - 0 , Milan Siljegovic Hindås Idrottshall
2020-03-08 12:00 064003035 Landvetter IBK F07 Blå - IK Zenith F06/07 7 - 4 Maximilian Sussman, Linus Svensson Pinntorps Idrottshall
2020-03-08 19:10 064003033 Lindås Rasta IBK F06/07 - Ale IBF F07 4 - 1 Einar Pålsson, Louranna Jacobsson Askims Sporthall
064003036 Floda IBK F06/07 - Eken IBK F06-07 Lila Alléhallen
064003037 Ale IBF F07 - IBK Bergum F05-06 Ale Kulturrum
064003038 FBC Lerum F07 Svart - Hindås IBK F06/07 Rydsbergshallen
064003039 IK Zenith F06/07 - Lindås Rasta IBK F06/07 Björlanda Idrottshall
064003040 Landvetter IBK F07 Blå - Mölndals IBF Vit Pinntorps Idrottshall
064003041 Eken IBK F06-07 Lila - Ale IBF F07 Ekenhallen 1
064003042 Floda IBK F06/07 - FBC Lerum F07 Svart Alléhallen
064003043 IBK Bergum F05-06 - IK Zenith F06/07 Bergumsskolan
064003044 Hindås IBK F06/07 - Landvetter IBK F07 Blå Hindås Idrottshall
064003045 Lindås Rasta IBK F06/07 - Mölndals IBF Vit Lindås Waves Arena
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Hindås IBK F06/ 07 7 6 1 0 40-11 29 19
2. Landvetter IBK F07 Blå 7 6 0 1 29-17 12 18
3. FBC Lerum F07 Svart 7 6 0 1 23-11 12 18
4. Eken IBK F06-07 Lila 7 5 0 2 31-21 10 15
5. Floda IBK F06/ 07 7 3 1 3 22-14 8 10
6. Lindås Rasta IBK F06/ 07 7 3 0 4 19-29 -10 9
7. IBK Bergum F05-06 7 1 2 4 20-19 1 5
8. IK Zenith F06/ 07 7 1 1 5 17-32 -15 4
9. Ale IBF F07 7 1 0 6 14-29 -15 3
10. Mölndals IBF Vit 7 0 1 6 8-40 -32 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flick Röd E FD VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-01-11 10:00 064004003 Mölndals IBF Röd - Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit 1 - 6 Semir Aganspahic, Anela Hadziselimovic Aktiviteten A-Hall
2020-01-11 13:45 064004002 Öckerö IBK F06 - Utbynäs SK F06/08 9 - 1 Adam Jällfält, Thomas Johansson Hedenskolans Idrottshall
2020-01-12 18:45 064004001 FBC Lerum F07 Röd - IBF Älvstranden F07/08 11 - 0 Mohamad Bahsson, Rasty Al-barzngi Alléhallen
2020-01-18 17:50 064004005 Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit - IBF Älvstranden F07/08 4 - 1 Mükremin Er, Abdinasir Abdirahman Mölnlycke Idrottshall B
2020-01-19 18:50 064004004 Utbynäs SK F06/08 - FBC Lerum F07 Röd 0 - 13 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-02-02 14:30 064004006 Mölndals IBF Röd - Öckerö IBK F06 2 - 2 Hugo Holmgren Jancev, Rasmus Eriksson Katrinebergshallen
2020-01-26 14:00 064004007 FBC Lerum F07 Röd - Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit 1 - 2 Elias Sandin, Mükremin Er Rydsbergshallen
2020-01-26 15:00 064004009 IBF Älvstranden F07/08 - Öckerö IBK F06 3 - 9 Håkan Krafft, Peter Axelsson Santoshallen
2020-01-26 15:40 064004008 Utbynäs SK F06/08 - Mölndals IBF Röd 1 - 6 Rasmus Gyllenhammar, Abdirizak Ali Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-01-28 19:00 064004011 Öckerö IBK F06 - Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit 3 - 3 William Hilmersson, Marcus Larsson Hedenskolans Idrottshall
2020-02-01 10:10 064004010 Mölndals IBF Röd - FBC Lerum F07 Röd 1 - 2 Rasty Al-barzngi, Mohamad Bahsson Aktiviteten A-Hall
2020-02-02 14:00 064004012 IBF Älvstranden F07/08 - Utbynäs SK F06/08 5 - 2 Isak Brogren, Per Sundvall Santoshallen
2020-02-22 09:00 064004014 Mölndals IBF Röd - IBF Älvstranden F07/08 5 - 0 Edvin Pang, Sebastian Sannerholm Aktiviteten A-Hall
2020-02-23 09:10 064004015 Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit - Utbynäs SK F06/08 6 - 0 Jesper Björklund Greter, Mükremin Er Mölnlycke Idrottshall B
2020-02-23 11:20 064004013 FBC Lerum F07 Röd - Öckerö IBK F06 5 - 2 Elias Sandin, Fabian Lakander Hjällsnäshallen B-hallen
064004017 Utbynäs SK F06/08 - Öckerö IBK F06 Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-02-29 17:40 064004018 Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit - Mölndals IBF Röd 1 - 2 Fredrik Ohlsson, Edvin Pang Mölnlycke Idrottshall B
2020-03-01 11:00 064004016 IBF Älvstranden F07/08 - FBC Lerum F07 Röd 3 - 9 Albert Enlund, Petter Enlund Santoshallen
2020-03-07 16:15 064004021 Öckerö IBK F06 - Mölndals IBF Röd 5 - 1 Semir Aganspahic, Anela Hadziselimovic Hedenskolans Idrottshall
2020-03-08 10:00 064004020 IBF Älvstranden F07/08 - Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit 0 - 9 Abdirizak Ali, Albin Wikström Santoshallen
2020-03-08 15:30 064004019 FBC Lerum F07 Röd - Utbynäs SK F06/08 WO (5 - 0) Lerum Arena A 3
064004022 Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit - FBC Lerum F07 Röd Wallenstam Arena A
064004023 Mölndals IBF Röd - Utbynäs SK F06/08 Aktiviteten A-Hall
064004024 Öckerö IBK F06 - IBF Älvstranden F07/08 Hedenskolans Idrottshall
064004025 FBC Lerum F07 Röd - Mölndals IBF Röd Rydsbergshallen
064004026 Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit - Öckerö IBK F06 Mölnlycke Idrottshall B
064004027 Utbynäs SK F06/08 - IBF Älvstranden F07/08 Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
064004028 Öckerö IBK F06 - FBC Lerum F07 Röd Hedenskolans Idrottshall
064004029 IBF Älvstranden F07/08 - Mölndals IBF Röd Santoshallen
064004030 Utbynäs SK F06/08 - Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. FBC Lerum F07 Röd 7 6 0 1 46-8 38 18
2. Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit 7 5 1 1 31-8 23 16
3. Öckerö IBK F06 6 3 2 1 30-15 15 11
4. Mölndals IBF Röd 7 3 1 3 18-17 1 10
5. IBF Älvstranden F07/ 08 7 1 0 6 12-49 -37 3
6. Utbynäs SK F06/ 08 6 0 0 6 4-44 -40 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis