Pantamera Mörkröd Medel (2021/22)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-02 09:30 150370006 Hässelby SK IBK - IBF Offensiv Lidingö 2 - 2 Filip Lövenklint, Theodore Idevall Hässelbyhallen
2021-10-30 09:30 150370005 Vallentuna IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF 5 - 4 Johnn Wahlgren, Lars Reuterhagen Rosendalsskolan Norra Sporthall
2021-10-10 11:15 150370008 Bele Barkarby IF IBF - AIK IBF 1 - 0 Alexander Hellström, Fabian Magnell Björkebyhallen
2021-11-20 13:30 150370007 IBF Offensiv Lidingö - Vallentuna IBK (A) 2 - 2 Arvid Stegrud, Andreas Lyhnakis Torsviks Idrottshall
2021-12-18 17:00 150370011 Väsby AIK - Åkersberga IBF WO (5 - 0) Väsby skolan
2021-10-16   Uppskj. 150370017 Vallentuna IBK (A) - Hässelby SK IBK Uppskj. Rosendalsskolan Norra Sporthall
2021-11-08 19:30 150370016 AIK IBF - IBF Offensiv Lidingö 3 - 10 Fredrik Hallenberg, Isak Ålenius Tallbackaskolan
2021-12-04 16:15 150370015 Danderyds SK IBF (A) - Bele Barkarby IF IBF 3 - 0 Ken Johansson, Niklas Forsman Mörbyhallen
2021-10-23 10:00 150370019 Hässelby SK IBK - AIK IBF 4 - 0 Elliot Karlsson, Isak Ålenius Hässelbyhallen
2021-10-23 12:00 150370020 IBF Offensiv Lidingö - Danderyds SK IBF (A) 3 - 4 Osama Abaied, Sezgin Youmer Torsviks Idrottshall
2021-10-31 12:30 150370028 AIK IBF - Vallentuna IBK (A) 3 - 6 Martin Mårtensson, Lars Sundlöf Ulriksdalshallen
2021-10-31 17:00 150370025 Åkersberga IBF - Bele Barkarby IF IBF 1 - 3 Jakob Iskander, Fredrik Hallenberg Åkersberga Sporthall A
2021-11-24 19:20 150370027 Danderyds SK IBF (A) - Hässelby SK IBK 8 - 1 Johan Hessing, Sadjad Nima Mörbyhallen
2021-11-13 11:45 150370033 IBF Offensiv Lidingö - Åkersberga IBF 4 - 3 Shabbir Ahmed, Filip Lövenklint Torsviks Idrottshall
2021-11-13 14:45 150370031 Vallentuna IBK (A) - Danderyds SK IBF (A) 3 - 1 Robert Lindén Säfström, Imtiaz Karim Rosendalsskolan Norra Sporthall
2021-11-14 15:45 150370034 Bele Barkarby IF IBF - Väsby AIK 4 - 2 Jonas Laurell, Fredrik Dahl Björkebyhallen
2021-11-20 17:15 150370037 Åkersberga IBF - Hässelby SK IBK 6 - 1 Jonatan Svahn, Anton Fritshammar Åkersberga Sporthall A
2021-11-21 13:30 150370042 Väsby AIK - IBF Offensiv Lidingö 5 - 7 Andreas Persson Stenberg, Erik Palmertz Väsby skolan
2021-11-21 18:15 150370039 Danderyds SK IBF (A) - AIK IBF 3 - 0 Kenny Ly, Sezgin Youmer Mörbyhallen
2022-01-16 16:30 150370044 Vallentuna IBK (A) - Åkersberga IBF 4 - 1 Maurits Jolsen, Theo Briston Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-02-20 17:00 150370045 Hässelby SK IBK - Väsby AIK 2 - 7 Isak Ålenius, Totte Hallgren Hässelbyhallen
2021-12-05 13:15 150370054 Väsby AIK - Vallentuna IBK (A) 5 - 3 Andreas Persson Stenberg, Erik Palmertz Väsby skolan
2022-03-27 19:45 150370049 Åkersberga IBF - AIK IBF 5 - 3 Isak Eriksson, Fredrik Åhlund Åkersberga Sporthall A
2021-12-11 15:00 150370059 IBF Offensiv Lidingö - Bele Barkarby IF IBF 3 - 1 Fabian Magnell, Shabbir Ahmed Torsviks Idrottshall
2021-12-12 14:30 150370056 AIK IBF - Väsby AIK 3 - 8 Fabian Magnell, Lars Reuterhagen Tallbackaskolan
2021-12-12 17:30 150370055 Danderyds SK IBF (A) - Åkersberga IBF 4 - 4 Per Sundvall, Linus Söderblom Mörbyhallen
2021-12-19 13:30 150370066 Väsby AIK - Danderyds SK IBF (A) 5 - 1 Mimma Spasic, Mario Mallengren Väsby skolan
2021-12-19 15:30 150370063 Bele Barkarby IF IBF - Hässelby SK IBK 2 - 4 Håkan Taxén, Roland Nester Björkebyhallen
2022-01-15 15:45 150370067 IBF Offensiv Lidingö - Hässelby SK IBK 8 - 5 Mats Andersson, Svedje Ohlson Torsviks Idrottshall
2022-01-15 18:30 150370068 Bele Barkarby IF IBF - Vallentuna IBK (A) 3 - 4 Thomas Josbrink, Isak Ålenius Björkebyhallen
2022-01-22 17:45 150370073 Åkersberga IBF - Väsby AIK 3 - 0 Björn Söderström, Sebastian Ericson Åkersberga Sporthall A
2022-01-23 15:30 150370076 AIK IBF - Bele Barkarby IF IBF 2 - 9 Johan Nima, Gustav Levin Ulriksdalshallen
2022-04-27 18:55 150370077 Vallentuna IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö 4 - 3 Jan Lingemark, Fredrik Hallenberg Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-01-29 16:00 150370081 Bele Barkarby IF IBF - Danderyds SK IBF (A) 5 - 2 Niklas Forsman, Thomas Josbrink Björkebyhallen
2022-01-30 13:45 150370079 Hässelby SK IBK - Vallentuna IBK (A) 2 - 5 Jonas Laurell, Fredrik Dahl Hässelbyhallen
2022-04-28 19:15 150370080 IBF Offensiv Lidingö - AIK IBF 3 - 0 Sezgin Youmer, Fredrik Hallenberg Torsviks Idrottshall
2022-02-06 12:30 150370088 AIK IBF - Hässelby SK IBK 2 - 8 Imtiaz Karim, Mattias Thomasson Ulriksdalshallen
2022-04-06 19:30 150370087 Danderyds SK IBF (A) - IBF Offensiv Lidingö 2 - 3 Jan Lingemark, Patrik Andersén Mörbyhallen
2022-02-12 14:45 150370091 Vallentuna IBK (A) - AIK IBF 6 - 1 Roger Nyström, Ludwig Idevall Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-02-12 16:00 150370094 Bele Barkarby IF IBF - Åkersberga IBF 3 - 1 Totte Hallgren, Hugo Jenelius Björkebyhallen
2022-02-13 11:00 150370092 Hässelby SK IBK - Danderyds SK IBF (A) 3 - 4 Andreas Lyhnakis, Arvid Stegrud Hässelbyhallen
2022-02-20 11:00 150370102 Väsby AIK - Bele Barkarby IF IBF 3 - 1 Jan Erik Kristofersson, Erik Palmertz Väsby skolan
2022-02-20 13:15 150370097 Åkersberga IBF - IBF Offensiv Lidingö 4 - 2 Lars Samuelsson, Rikard Söderlund Åkersberga Sporthall A
2022-03-20 16:30 150370099 Danderyds SK IBF (A) - Vallentuna IBK (A) 3 - 3 Fredrik Hallenberg, Hugo Jenelius Mörbyhallen
2022-02-24 19:45 150370103 AIK IBF - Danderyds SK IBF (A) 1 - 5 Fredrik Hallenberg, Imtiaz Karim Tallbackaskolan
2022-03-05   Uppskj. 150370105 Hässelby SK IBK - Åkersberga IBF Uppskj. Hässelbyhallen
2022-04-26 19:15 150370106 IBF Offensiv Lidingö - Väsby AIK 4 - 3 Fredrik Åhlund, Fredrik Hallenberg Torsviks Idrottshall
2022-03-12 13:30 150370114 Väsby AIK - Hässelby SK IBK 7 - 7 Filip Saverstam, Ludwig Idevall Väsby skolan
2022-03-13 16:30 150370109 Åkersberga IBF - Vallentuna IBK (A) 3 - 4 Maurits Jolsen, Jonas Edström Åkersberga Sporthall A
2022-03-19 15:30 150370117 Vallentuna IBK (A) - Väsby AIK 3 - 1 Mario Mallengren, Isak Eriksson Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-03-20 13:15 150370116 AIK IBF - Åkersberga IBF 1 - 4 Jonas Vedin, Simon Fröberg Ulriksdalshallen
2022-03-26 13:30 150370121 Åkersberga IBF - Danderyds SK IBF (A) 1 - 7 Jakob Iskander, Maurits Jolsen Åkersberga Sporthall A
2022-03-26 17:15 150370123 Bele Barkarby IF IBF - IBF Offensiv Lidingö 1 - 6 Fredrik Hallenberg, Hugo Jenelius Björkebyhallen
2022-04-07 18:00 150370126 Väsby AIK - AIK IBF 7 - 5 Imtiaz Karim, Isak Ålenius Smedsgärdshallen
2022-04-02 13:15 150370131 Hässelby SK IBK - Bele Barkarby IF IBF 8 - 4 Jonas Holm, Elin Holm Hässelbyhallen
2022-04-03 17:00 150370128 Danderyds SK IBF (A) - Väsby AIK 1 - 4 , Mattias Thomasson Mörbyhallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Vallentuna IBK (A) 13 10 2 1 52-32 20 32
2. IBF Offensiv Lidingö 14 9 2 3 60-39 21 29
3. Väsby AIK 14 8 1 5 62-44 18 25
4. Danderyds SK IBF (A) 14 7 2 5 48-36 12 23
5. Bele Barkarby IF IBF 14 6 0 8 41-44 -3 18
6. Åkersberga IBF 13 5 1 7 36-41 -5 16
7. Hässelby SK IBK 12 4 2 6 47-55 -8 14
8. AIK IBF 14 0 0 14 24-79 -55 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-02 14:45 150372002 Nynäshamns IBK - Nacka Wallenstam IBK (A) 4 - 4 Kenneth Johansson, Jonas Jatko Kvarnängshallen
2021-10-02 16:15 150372003 Tungelsta IF - Visby IBK 3 - 6 Heimo Lyly, My Källström Lyly Tungelsta Sporthall
2021-11-14 14:15 150372001 Tyresö Trollbäcken IBK - Vallentuna IBK (B) 6 - 6 Ella Lassen Eriksson, Shabbir Ahmed Strandhallen - Tyresö
2021-11-27 13:15 150372006 Vendelsö IK - Älvsjö AIK IBF 6 - 4 Sezgin Youmer, Johnny Mikael Claesson Lyckeby Sporthall
2021-10-09 13:00 150372010 Visby IBK - Nynäshamns IBK 10 - 1 Johan Engvall, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2021-10-09 13:00 150372012 Vallentuna IBK (B) - Vendelsö IK 1 - 5 Per Sundvall, Ella Lassen Eriksson Rosendalsskolan Norra Sporthall
2021-10-09 16:15 150372008 Danderyds SK IBF (B) - Farsta IBK 2 - 2 Fredrik Hallenberg, Niklas Forsman Mörbyhallen
2021-10-10 16:45 150372011 Nacka Wallenstam IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK 4 - 4 Martin Eriksson, Ayub Aden Ormingehallen
2021-10-16 13:45 150372013 Tyresö Trollbäcken IBK - Visby IBK 6 - 1 Didrik Axen, Wilmer Axén Strandhallen - Tyresö
2021-10-16 16:30 150372018 Nacka Wallenstam IBK (A) - Vallentuna IBK (B) 4 - 4 Christoffer Castwall, Melvin Lindkvist Ormingehallen
2021-10-17 19:00 150372015 Tungelsta IF - Danderyds SK IBF (B) 1 - 3 Jonas Jatko, Ella Lassen Eriksson Tungelsta Sporthall
2022-01-08 17:15 150372016 Farsta IBK - Älvsjö AIK IBF 12 - 3 Sadjad Nima, Johan Hessing Farstahallen 1
2021-10-09 15:45 150372023 Visby IBK - Nacka Wallenstam IBK (A) 6 - 2 Niclas Woxmark, Mauricio Castillo Kvarnängshallen
2021-10-23 13:45 150372019 Vendelsö IK - Farsta IBK 6 - 1 Niklas Lundberg, Magnus Berg Lyckeby Sporthall
2021-11-14 10:00 150372020 Älvsjö AIK IBF - Tungelsta IF 5 - 0 Andreas Persson Stenberg, Kenny Ly Västertorpshallen
2022-02-05 18:45 150372021 Danderyds SK IBF (B) - Nynäshamns IBK 4 - 3 Kenneth Johansson, Jonas Jatko Kvarnängshallen
2021-10-30 12:45 150372027 Tungelsta IF - Vendelsö IK 1 - 13 Fredrik Hallenberg, Hanna Woxmark Tungelsta Sporthall
2021-10-30 13:30 150372029 Visby IBK - Vallentuna IBK (B) 5 - 1 Mauricio Castillo, Daniel Bjerdahl Kvarnängshallen
2021-11-21 15:00 150372026 Nynäshamns IBK - Älvsjö AIK IBF 8 - 5 Ella Lassen Eriksson, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2021-11-27 14:00 150372025 Tyresö Trollbäcken IBK - Danderyds SK IBF (B) 1 - 3 William Albrecht, Karima Sharipova Strandhallen - Tyresö
2021-11-13 12:15 150372032 Vendelsö IK - Nynäshamns IBK 10 - 1 Hanna Woxmark, Niclas Woxmark Lyckeby Sporthall
2021-11-13 16:00 150372036 Vallentuna IBK (B) - Farsta IBK 1 - 8 Imtiaz Karim, Robert Lindén Säfström Rosendalsskolan Norra Sporthall
2021-12-05 17:15 150372033 Älvsjö AIK IBF - Tyresö Trollbäcken IBK 4 - 5 Mauricio Castillo, Ella Lassen Eriksson Västertorpshallen
2022-02-12 16:15 150372034 Danderyds SK IBF (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) 5 - 1 Arne Brovig, Agaton Östlund Mörbyhallen
2021-11-20 14:00 150372042 Nacka Wallenstam IBK (A) - Älvsjö AIK IBF 2 - 2 Tony Verho, Zana Guzel Myrsjöskolan
2021-11-20 14:45 150372037 Tyresö Trollbäcken IBK - Vendelsö IK 3 - 9 Shabbir Ahmed, Karima Sharipova Strandhallen - Tyresö
2021-11-21 15:00 150372039 Tungelsta IF - Farsta IBK 6 - 5 Tobias Jansson, Jonas Jatko Tungelsta Sporthall
2022-02-19 13:00 150372041 Visby IBK - Danderyds SK IBF (B) 4 - 3 Jonas Jatko, Rasmus Bergne Kvarnängshallen
2021-11-27 11:45 150372043 Farsta IBK - Nynäshamns IBK 9 - 2 Niklas Lundberg, Simon Lundberg Farstahallen 3
2021-12-05 16:15 150372048 Vallentuna IBK (B) - Tungelsta IF 2 - 1 Mimma Spasic, Oscar Olsson Berglund Rosendalsskolan Norra Sporthall
2021-12-12 12:30 150372045 Vendelsö IK - Nacka Wallenstam IBK (A) 3 - 3 Hanna Woxmark, Kari Malmros Lyckeby Sporthall
2022-02-26 12:30 150372046 Älvsjö AIK IBF - Visby IBK 1 - 8 Anthon Rosén, Alexander Rosén Kämpetorpshallen 2
2021-10-31 13:30 150372049 Tyresö Trollbäcken IBK - Farsta IBK 3 - 5 Karima Sharipova, Gustav Levin Strandhallen - Tyresö
2021-12-04 12:00 150372050 Nynäshamns IBK - Tungelsta IF 4 - 2 Kenneth Johansson, Jonas Jatko Kvarnängshallen
2021-12-04 17:30 150372053 Visby IBK - Vendelsö IK 3 - 7 Magnus Pettersson, Sara Gustafsson ICA Maxi Arena
2021-12-05 19:15 150372051 Danderyds SK IBF (B) - Vallentuna IBK (B) 9 - 2 Isabelle Lassfolk, Lars Reuterhagen Mörbyhallen
2021-12-11 10:30 150372056 Farsta IBK - Nacka Wallenstam IBK (A) 4 - 4 Kevin Helly, Malva Sölvemark Farstahallen 1
2021-12-11 14:00 150372055 Tungelsta IF - Tyresö Trollbäcken IBK 1 - 3 Viggo Modigh, Ella Lassen Eriksson Tungelsta Sporthall
2021-12-12 10:30 150372059 Älvsjö AIK IBF - Danderyds SK IBF (B) 4 - 6 Erik Palmertz, Johan Hessing Telefonplanshallen
2022-03-26 17:00 150372060 Vallentuna IBK (B) - Nynäshamns IBK 5 - 4 Ida Sandberg, Malva Sölvemark Kvarnängshallen
2021-12-19 11:00 150372061 Tyresö Trollbäcken IBK - Nynäshamns IBK 6 - 4 Daniel Bjerdahl Strandhallen - Tyresö
2021-12-19 15:00 150372062 Älvsjö AIK IBF - Vallentuna IBK (B) 5 - 2 Johnny Mikael Claesson, Gustav Levin Västertorpshallen
2021-12-19 15:45 150372066 Nacka Wallenstam IBK (A) - Tungelsta IF 7 - 4 Christoffer Castwall, Magnus Berg Ormingehallen
2022-03-12 16:15 150372063 Danderyds SK IBF (B) - Vendelsö IK 5 - 2 Daniel Kölborn, Emmie Helleday Mörbyhallen
2022-03-26 17:00 150372065 Visby IBK - Farsta IBK 3 - 3 Lars Pedersén, Arash Chehrehnegar ICA Maxi Arena
2022-01-15 16:00 150372072 Vallentuna IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK 4 - 8 Fredrik Nensén, Jan Erik Kristofersson Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-01-16 17:45 150372071 Nacka Wallenstam IBK (A) - Nynäshamns IBK 10 - 2 Johnny Mikael Claesson, Mauricio Castillo Ormingehallen
2022-01-23 12:00 150372067 Älvsjö AIK IBF - Vendelsö IK 2 - 7 Hampus Bergholm, Mattias Patrik Robert Thorsén Västertorpshallen
2022-03-12 15:00 150372070 Visby IBK - Tungelsta IF 4 - 4 Magnus Pettersson, Axel Wramner ICA Maxi Arena
2022-01-22 09:30 150372073 Tyresö Trollbäcken IBK - Nacka Wallenstam IBK (A) 5 - 3 Per Sundvall, Ella Lassen Eriksson Strandhallen - Tyresö
2022-01-22 10:45 150372076 Farsta IBK - Danderyds SK IBF (B) 2 - 2 Viggo Modigh, Niklas Forsman Farstahallen 1
2022-01-22 14:30 150372078 Vendelsö IK - Vallentuna IBK (B) 11 - 3 Niklas Lundberg, Anders Asp Lyckeby Sporthall
2022-02-12 11:45 150372074 Nynäshamns IBK - Visby IBK 3 - 11 Magnus Berg, Mauricio Castillo Kvarnängshallen
2022-01-14 18:30 150372081 Danderyds SK IBF (B) - Tungelsta IF 3 - 2 Maurits Jolsen, Theo Briston Mörbyhallen
2022-01-29 10:15 150372080 Älvsjö AIK IBF - Farsta IBK 1 - 11 Sixten Thorén, Jakob Jansson Kämpetorpshallen 2
2022-01-29 14:30 150372084 Vallentuna IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) 3 - 1 Mario Mallengren, Mimma Spasic Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-03-27 11:45 150372083 Visby IBK - Tyresö Trollbäcken IBK 4 - 6 Marcus Rückert, Jonas Jatko Kvarnängshallen
2022-02-05 11:30 150372088 Farsta IBK - Vendelsö IK 6 - 10 Thomas Gjutarenäfve, Karl-Johan Leijon Farstahallen 1
2022-02-05 14:00 150372087 Tungelsta IF - Älvsjö AIK IBF 1 - 1 Viggo Modigh, Fredrik Bousset Tungelsta Sporthall
2022-02-05 14:30 150372086 Nynäshamns IBK - Danderyds SK IBF (B) 2 - 4 Mario Mallengren, Kari Malmros Kvarnängshallen
2022-04-02 12:15 150372090 Nacka Wallenstam IBK (A) - Visby IBK 4 - 6 Patrik Andersén, Magnus Berg Kvarnängshallen
2022-02-12 16:00 150372096 Vallentuna IBK (B) - Visby IBK 1 - 2 Ludwig Idevall, Roger Nyström Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-02-12 16:30 150372092 Vendelsö IK - Tungelsta IF 6 - 1 Karima Sharipova, Niclas Woxmark Lyckeby Sporthall
2022-02-13 14:45 150372093 Älvsjö AIK IBF - Nynäshamns IBK 3 - 3 Hampus Bergholm, Mattias Patrik Robert Thorsén Västertorpshallen
2022-02-13 18:30 150372094 Danderyds SK IBF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK 2 - 2 Emmie Helleday, Fabian Magnell Mörbyhallen
2022-02-19 14:15 150372098 Nynäshamns IBK - Vendelsö IK 3 - 6 Mauricio Castillo, Jonas Jatko Kvarnängshallen
2022-02-19 14:30 150372100 Farsta IBK - Vallentuna IBK (B) 6 - 2 Roger Nyström, Kent Budell Farstahallen 3
2022-02-20 11:30 150372097 Tyresö Trollbäcken IBK - Älvsjö AIK IBF 6 - 3 Mats Nordrup, Ulf Hedlund Strandhallen - Tyresö
2022-02-20 18:30 150372102 Nacka Wallenstam IBK (A) - Danderyds SK IBF (B) 2 - 7 Melvin Lindkvist, Christoffer Castwall Ormingehallen
2022-02-06 16:00 150372106 Älvsjö AIK IBF - Nacka Wallenstam IBK (A) 1 - 4 Viggo Modigh, Magnus Berg Västertorpshallen
2022-03-06 14:15 150372107 Danderyds SK IBF (B) - Visby IBK 1 - 8 Imtiaz Karim, Johnn Wahlgren Mörbyhallen
2022-03-06 14:30 150372105 Vendelsö IK - Tyresö Trollbäcken IBK 6 - 2 Niklas Lundberg, Aarre Hietanen Lyckeby Sporthall
2022-03-09 18:30 150372103 Farsta IBK - Tungelsta IF 4 - 2 Fredrik Hallenberg, Johnny Mikael Claesson Farstahallen 1
2022-01-15 13:00 150372113 Visby IBK - Älvsjö AIK IBF 3 - 5 Kenneth Johansson, Johan Hessing Kvarnängshallen
2022-03-06 14:30 150372111 Tungelsta IF - Vallentuna IBK (B) 4 - 6 Sabina Åström, Ella Lassen Eriksson Tungelsta Sporthall
2022-03-12 17:00 150372110 Nynäshamns IBK - Farsta IBK 2 - 7 Sezgin Youmer, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2022-03-13 16:30 150372114 Nacka Wallenstam IBK (A) - Vendelsö IK 5 - 12 Anton Zaitsev, Christoffer Castwall Ormingehallen
2021-12-05 12:30 150372118 Vendelsö IK - Visby IBK 4 - 5 Adam Hallenbring, Magnus Pettersson ICA Maxi Arena
2022-03-19 16:45 150372120 Vallentuna IBK (B) - Danderyds SK IBF (B) 2 - 3 Mario Mallengren, Isak Eriksson Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-03-20 12:45 150372115 Tungelsta IF - Nynäshamns IBK 4 - 2 Fredrik Hallenberg, Viggo Modigh Tungelsta Sporthall
2022-03-22 19:30 150372116 Farsta IBK - Tyresö Trollbäcken IBK 5 - 0 Jonas Jatko, Hampus Viking Fornuddshallen
2022-03-18 18:30 150372123 Danderyds SK IBF (B) - Älvsjö AIK IBF 8 - 2 Per Sundvall, Lars Reuterhagen Mörbyhallen
2022-03-20 17:15 150372126 Nacka Wallenstam IBK (A) - Farsta IBK 2 - 8 Daniel Karlsson, Jonas Jatko Myrsjöskolan
2022-03-26 13:15 150372122 Nynäshamns IBK - Vallentuna IBK (B) 5 - 4 Ida Sandberg, Malva Sölvemark Kvarnängshallen
2022-03-26 14:30 150372121 Tyresö Trollbäcken IBK - Tungelsta IF 2 - 7 Håkan Taxén, Mario Mallengren Strandhallen - Tyresö
2022-04-02 16:00 150372128 Tungelsta IF - Nacka Wallenstam IBK (A) 1 - 4 Adam Lönnborg, Ella Lassen Eriksson Tungelsta Sporthall
2022-04-02 16:00 150372129 Farsta IBK - Visby IBK Sixten Thorén, Jakob Jansson Farstahallen 3
2022-04-02 17:00 150372131 Vendelsö IK - Danderyds SK IBF (B) 4 - 3 Niklas Lundberg, Simon Lundberg Lyckeby Sporthall
2022-04-03 15:00 150372127 Nynäshamns IBK - Tyresö Trollbäcken IBK 0 - 2 Johan Larsson, Fredrik Åhlund Kvarnängshallen
2022-04-20 18:55 150372132 Vallentuna IBK (B) - Älvsjö AIK IBF 5 - 2 Jan Lingemark, Peter Lassfolk Rosendalsskolan Norra Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Vendelsö IK 18 15 1 2 127-52 75 46
2. Danderyds SK IBF (B) 18 12 3 3 73-46 27 39
3. Visby IBK 17 11 2 4 89-55 34 35
4. Farsta IBK 17 10 4 3 98-51 47 34
5. Tyresö Trollbäcken IBK 18 9 3 6 70-71 -1 30
6. Nacka Wallenstam IBK (A) 18 4 6 8 66-81 -15 18
7. Vallentuna IBK (B) 18 5 2 11 54-89 -35 17
8. Älvsjö AIK IBF 18 3 3 12 53-97 -44 12
9. Tungelsta IF 18 3 2 13 45-80 -35 11
10. Nynäshamns IBK 18 3 2 13 53-106 -53 11
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis